این پنج دوچرخه برقی بسیار بالا تمام کاربردهای اصلی ، دوچرخه برقی بالا | دهاتلون

دوچرخه برقی بالا

“دور اول چرخ امروز انتظارات من را برآورده می کند”

این پنج دوچرخه برقی بسیار بالا تمام کاربردهای اصلی را پوشش می دهند

برند ایتالیایی Bianchi طیف جدیدی از دوچرخه های برقی را منتشر کرده است که به نام E-vertic پاسخ می دهد. از VTTAE که در چرخه برای پیاده روی از طریق یک مدل کاملاً شهری به حالت تعلیق در می آید ، به وضوح برای همه وجود دارد. اما با قیمت کلی شور.

دوچرخه برقی

Bianchi یکی از قدیمی ترین تولید کنندگان دوچرخه در جهان است. امروز ، این یکی از مشهورترین مارک های دوچرخه های مسابقه است ، که مانع از تمرکز آن بر روی دوچرخه های برقی نمی شود که احتمالاً بیشترین مردم را خوشحال می کند. این توسط آخرین محدوده E-vertic آن که به تازگی ارائه شده است و توسط آن ساخته شده است مشهود است اخبار بی نظیر وت Hibridos y Electricos.

در کل ، پنج مدل به کاتالوگ اضافه شد. E-vertic FX-Type Pro و E-vertic از نوع E-vertic به دسته دوچرخه های همه زمینی فوق العاده بالا می پیوندند: قاب تمام تعلیق ، سفر 160 میلی متر (جلو و عقب) برای اولین بار ، در برابر 140 میلی متر برای دومین یا استقلال 155 کیلومتر حداکثر.

بالای بوش

وب سایت رسمی مشخص نمی کند که آیا این شعاع عمل به لطف یک باتری اضافی به دست آمده است – این نشان دهنده آن برای دو نفر دیگر از چرخه های خود است ، به زیر مراجعه کنید. نصب اصلی که متعلق به یکی از رهبران این بخش ، بوش است ، به دلیل قابلیت اطمینان و کارآیی اجزای آن مشهور است. مدل 750 WH Powertube به وضوح اطمینان بخش است.

دوچرخه برقی

دوچرخه برقی

دوچرخه برقی

از نظر منطقی ، بیانچی همچنین از شریک آلمانی خود برای ادغام موتور خواست. شرکت Transalpine به سادگی بهترین ها را خریداری کرد: Bosch Performance Line CX 250 W و گشتاور 85 نانومتری آن ، که در این دو مدل موجود است. نسخه حرفه ای با این وجود برای کربن (سبک تر) ، در برابر آلومینیوم مخالف باز می شود.

وب سایت رسمی سازنده قیمت E-vertic FX-Type Pro را که از ژانویه 2023 در دسترس است ، مشخص نمی کند. برادر کوچک وی ، از نوع E-vertic ، خود را با قیمت 5299 یورو پاره می کند. ما انتظار داریم که قیمت آن با 6000 یورو ، اگر نه دیگر ، برای مدل حرفه ای ، مدل کربن و بهترین سفر در بازی باشد.

مدل های شهری بیشتر

نوع Bianchi Hardtail X از نظر ورق فنی نرم تر پخش می شود ، با یک سیستم تعلیق واحد در جلو: یک چنگال معلق از یک سفر 100 میلی متر. باتری بوش آن 625 WH محدود به طیف وسیعی از 142 کیلومتر ، همه با قیمت بیشتر 3،499 یورو – به رنگ آبی روشن ، قرمز و خاکستری.

دوچرخه برقی

دوچرخه برقی

دسته تغییرات E-vertic از نوع T و محدود به پیاده روی است. در اینجا ، هیچ مشکلی در مورد برخورد به زمین های ناهموار کوهستانی وجود ندارد. این مدل هنوز هندسه پویا از همدستان خود را حفظ کرده و مجهز به عبور گل و لای و یک قفسه چمدان است. بنابراین او همچنین یک حرفه شهری دارد.

تحت علامت 3000 یورو

سازنده این بار گزینه باتری اضافی (400 یا 500 WH) را بیرون می کشد و دامنه آن را با 115 کیلومتر بالا می برد. این نسخه به یک قیمت مناسب تر اما هنوز هم بالا می رود: 3049 یورو را برای خرید حساب کنید.

سرانجام ، بازی های E-vertic C در حیاط چرخه های شهری با قاب باز خود بازی می کند ، وقتی می خواهید روی کوه خود صعود کنید ، راحت تر سوار می شوید. این همان استقلال با سبک T است. توجه داشته باشید که تمام مدل های موجود در این محدوده به موتور CX خط عملکرد Bosch متکی هستند. نوع C با قیمت 2949 یورو تعیین شد.

آیا از Google News (اخبار در فرانسه) استفاده می کنید ? شما می توانید رسانه مورد علاقه خود را دنبال کنید. دنبال کردن Frandroid در Google News (و numerama).

دوچرخه برقی بالا

Velocargo Longtail Arriere Loading R500 Electric

“ما بیش از 1 سال است که محموله خود را داشته ایم. ما اولین مشتریانی بودیم که آن را در سنت ناصیر خریداری کردیم ، این تیم بسیار خوشحال شد که توانستیم آن را کشف کنیم !
بعد از گذشت تنها چند هفته ، ما مجبور شدیم محکم کامل تمام پیچ های دوچرخه ، به ویژه چرخ عقب و عصا را انجام دهیم.
بچه ها 1 ساله و 3 ساله بودند ، 1 سال پس از آن که هنوز هم از پیاده روی با پدر یا مادر خوشحال شدند.
2 نگرانی کوچک برای من (مادر) است
– عدم امکان از بین بردن باتری به تنهایی: گیر کرده است و برای بیرون کشیدن آن از محل خود – حتی در کارگاه Decat و پس از چندین تماس برای خدمات پس از فروش ، قدرت زیادی می گیرد
– نوار کمی بیش از حد زیاد است به خصوص وقتی که مجبور به پایین رفتن هستید و بچه ها در هواپیما هستند !
در غیر این صورت ما آن را دوست داریم و از هر زمان ممکن استفاده می کنیم .
توصیه می کنم.””

“” با کودکان ، این پشت سر هم است “.
ما از این روزهای زیبا استفاده می کنیم تا با دوچرخه NV خود حرکت کنیم.
عزیمت با 2 بدون نگرانی و استقلال که انتظارات ما را برآورده می کند (100 ٪ از سفرهای ما در شهر)

دوچرخه سوار شده توسط دکاتلون: در بالا ؛ حتی سفری برای پس دادن “

“دوچرخه بسیار خوب کار بسیار سریع برای شهر”

Jean-Philippe 01/01/0001

“ارزش بی نظیر برای پول برای یک محموله. نکته مثبت بزرگ این دوچرخه. با وجود تمام دوچرخه خریداری شده برای آسیب رساندن به نقص باتری که نیاز به تعویض کامل دارد. در دومین دوچرخه آماده و نصب شده توسط Decathlon Services ، Derailleur سر و صدا می کند و گذرگاه های دنده ای دشوار است که گویی Derailleur به شدت بین دو سرعت شروع شده است.
خیلی بد است زیرا محصول در رانندگی خوشایند است و کمک های برقی کار را انجام می دهد “

“پس از بیش از 6 ماه استفاده بدون PBLM. مونتاژ در فروشگاه انجام شد (من تحویل را در فروشگاه انتخاب کردم). من در یک دهکده Provençal زندگی می کنم که بالا و پایین می رود. بدون PBLM. من آن را با پسر 20 کیلوگرم پشتی خود ، اسکروتراژ آن و نژادها استفاده می کنم. یا با کیسه غواصی من که بسیار سنگین است. در بالا. من از این خرید خوشحال هستم.””

تحویل آنلاین در کمتر از 72 ساعت در دسترس است

دوچرخه کوه برقی نیمه سخت 27'5

رکیدر

“من با مشکلات نویز قراضه روی چرخ عقب روبرو می شوم”

“بعد از گذشت یک سال از این دوچرخه که 6 روز در هفته نورد می کنم ، من نمی دانستم که این دوچرخه کوهستان کار می کند زیرا در روز اول دریغ نمی کند که بسیار قابل اعتماد است”

“VTTAE عالی. فقط برای 2 هفته در نورمن هیلز استفاده می شود. استقلال کامل و سیالیت بسیار خوب در زمین های بسیار چرب. برای ارزش عالی آن برای پول توصیه کنید.””

ژان پیر 01/01/0001

“تایر انگشت پا بدون تقویت. در حال حاضر 4 سوراخ در 4 ماه در برابر 2 سوراخ در 20 سال در دوچرخه کوهستانی قدیمی من در همان پیکربندی استفاده. من تفاوت کمی بین کنسول کنترل کم قدرت 3 و 4 (آخرین) ، نسبتاً عملی. ما در یک محدوده بسیار متوسط ​​می مانیم “

“دوچرخه برقی قدرتمند ، یک خط پیری ، همه چیز از کیفیت خوبی برخوردار است.””

تحویل آنلاین در کمتر از 72 ساعت در دسترس است

دوچرخه All Riverside Electric Raper 540 E Blue (باتری سیاه) دوچرخه All Riverside Electric Raper 540 E Blue (باتری سیاه)

دوچرخه All Riverside Electric Raper 540 E Blue (باتری سیاه)

دوچرخه All Riverside Electric Raper 540 E Blue (باتری سیاه)

کنار رودخانه

“محصول مربوط به توضیحات”

“دور اول چرخ امروز انتظارات من را برآورده می کند”

“دوچرخه خوب انتظارات من را برآورده می کند. خیلی بد است که در 25 کیلومتر در ساعت مهار شده است . اما این قانون است. خوب ، 500 کیلومتر انجام شده است.””

“محصول عالی که امکان دوچرخه سواری در جاده ها با دنده ها را فراهم می کند.””

“هزار بار از تکنسین دکاتلون متشکرم.
هیچ مشکلی در سازگاری وجود ندارد. دنده ها و پیشانی تقریباً پاک شده اند: عالی است.””

تحویل آنلاین در کمتر از 72 ساعت در دسترس است

تمام دوچرخه کوه برقی معلق 29

استیلوس

“تجهیزات بسیار راحت ، پاسخگو ، خوب. بالای نسبت کیفیت/قیمت بالا. آفرین.””

“در حال حاضر 200 کیلومتر با این دوچرخه جدید برای جایگزینی R8 بزرگ که در 29Pouces جایگزین شده است.
عملکرد در رندر است و این حتی آب و هوای بزرگ با گل و ارتفاع زیاد نیست.
اندازه گیری 1M92 من بیش از حد کمی از پس زمینه روی زین ندارم. نکته دیگری که به دنبال یک اسلاید کوچک بر روی نزول بزرگ ، دسته های دسته 180 درجه بدون توقف است و بنابراین می توان با این مشکل روبرو شد و بنابراین به کابل ها آسیب می رساند. موتور با باتری در صدر قرار دارد اما به نظر می رسد انتخاب کننده مد آخرین نیست (خیلی بد).””

“یک محصول عالی. اگر مجبور شدم نقص پیدا کنم. شاید زین.””

“خریداری شده در یک خرد ، بدون پشیمانی که به هر کجا که می خواهم می رود ، بدون اینکه به افراط و تفریط بروم..فقط پشیمانم ، هیچ سمی به من ارائه نشده است. من 20 سال پیش دوچرخه های من Decathlon D را به یاد می آورم . هیچ چیز . آن را شکل دهید . خسارت”

“قبلاً از EST900 بسیار خوشحال است. من به خودم این همه را با قیمت های بی نظیر به حالت تعلیق درآوردم. فقط 150 کیلومتر برای لحظه ای ساخته شده است. در جاده ، مسیر جنگلی و دنباله های Enduro با برجستگی.
موتور بوش واقعاً چشمگیر است. او به اطراف می رود ، و حتی کمتر 🙂 من همیشه در محیط زیست هستم و زن و شوهر چشمگیر هستند. دوچرخه سنگین است اما با کمک ، یک پر واقعی ، به جز وقتی که در آنجا پرش از مانعی می آید که در آنجا وجود دارد ، گرانش پیروز می شود: -d من از آن استفاده می کنم مخصوصاً برای پیاده روی های بزرگ. من KMS زیادی برای عبور از آن دارم. فقط نزولی ، قفل دام باتری عملی نیست. بدون گرفتن و این یک مکان اغلب کثیف است که بیشتر است.
من نمی توانم صبر کنم تا تعداد زیادی سفر را انجام دهم. “”

تحویل آنلاین در کمتر از 72 ساعت در دسترس است

تمام دوچرخه کوه برقی معلق 29

تمام دوچرخه کوه برقی معلق 29

استیلوس

“من دوست دارم بهتر آگاه باشم ، روز دوم قبل از استفاده از هواپیمای عقب چندین بار از بین می رود و از من خواسته است که دوچرخه یا چرخ عقب را بیاورم ، چیزهای کمتری که انتظار داشتم یک ژست تجاری داشته باشم ، که” ما به آن اتاق دیگری می دهیم به عنوان مثال ، من A3000 € دیگر دوچرخه کوهستان را می آورم که حداقل و من مجبور شدم به تور بروم تا آسیب های اطلاعاتی دیگر را وارد کنم ، و همچنین به من تحقق بخشید که گرفتن و دوچرخه نیازی به برچیدن ندارد باتری هر بار برای بارگیری آن “

“برای قیمت من کمی بهتر انتظار داشتم.
تجهیزات احتیاط آمیز و بدون بیشتر است.
خسارت.””

“ارزش بسیار خوبی برای پول”

ژان ژاک 01/01/0001

“گرفتن خوب ، استقلال قابل توجه ، من از 126 کیلومتر استقلال به 186 رفتم. بسیار خوب معلق و فوق العاده دلپذیر برای رسیدگی.””

“دوچرخه بسیار خوب ، کمک صحیح ، راحتی برای گفتن ، برای پیاده روی خوب ، مسیر ، کوه بی عیب و نقص.””

تحویل آنلاین در کمتر از 72 ساعت در دسترس است

دوچرخه کوه برقی نیمه سخت 27'5

دوچرخه کوه برقی نیمه سخت 27'5

رکیدر

“دوچرخه کوهستانی بسیار خوب ، آسان برای استفاده ، استقلال خوب.””

“از این خرید با توجه به ظرفیت کمک آن بسیار راضی است (رله را در انعطاف پذیری می گیرد و کاهش تلاش تقریباً بسیار بزرگ است ؛ این زمان برای سازگاری برای من طول کشید تا بین سطح کمک و سرعت بازی کنم تا حفظ شود تلاش از طرف من) و استقلال باتری آن (1 نوار منفرد از 4 برای مسافرتهای 2 ساعت/2.5 ساعت مصرف می شود). از طرف دیگر ، من کوچک هستم (1M58) و قاب واقعاً محدود است. سرانجام ، و نه نوار افقی برای من خیلی زیاد است. در واقع ، این برای من با رانندگی مشکلی نیست اما وقتی متوقف می شوید یا در صورت سرنشینی سریع زین برای رسیدن به زمین ، مرا آزار می دهد (من مجبور هستم که خودم را در یک پا قرار دهم). چه زمانی یک قاب زنانه تر (نوار کج) یا کوچکتر است ?””

“سلام رافائل ، مدیر محصول E-MTB و Delphine ، مدیر محصول کوهنوردی زنان با اندازه 1 ، 55 من به دنبال دوچرخه کوهستانی مانند E 900 هستم. بدانید چه زمانی او دوباره در دسترس خواهد بود ? علاوه بر این ، شما به کار روی نسل بعدی (Crossbar پایین ، اصلاح بهتر کدو “اشاره کردید. آیا می توانید بیشتر به ما بگویید ، و چه زمانی این نسخه جدید در دسترس خواهد بود ? مشتاقانه منتظر ادامه رول Rockrider ؛-) Laetitia “

“من آن را دوست دارم ، دوچرخه عالی بیش از قیمت صحیح دارد”

“سل ، مشکل در محل کدو”

تحویل آنلاین در کمتر از 72 ساعت در دسترس است

تمام دوچرخه کوه برقی معلق 29

رکیدر

این دوچرخه برقی کوهستانی (VTTAE) برای همه پیاده روی های Terrain در مسیرهای شکننده ، با ارتفاع متوسط ​​(مسیر کوهستانی کوهستانی و متوسط) طراحی شده است.

تحویل آنلاین در کمتر از 72 ساعت در دسترس است

Velo Carbon Riverside Gcr Sram Rival Etap Axs / نقش Fulcrum RR 900

کنار رودخانه

“ارزش بسیار خوبی برای پول ، انتقال بسیار ساکت و سریع است ، از GRX400 که مجهز به ماسه قبلی من است تغییر می کند!
و همه با یک قاب کربن
برای مراجعه به سنسور قدرت خوب ، مراقب باشید که یک مرکز گسترده دوبله را بگیرید و نه DUB ، من با پیوند توضیحاتی که به میل لنگ سمت چپ به روزرسانی در قالب دوبله و نه گسترده ، به طور پیش فرض ساخته شده است ، ساخته شده است.
چه لذت در چرخیدن روی آن ، موقعیت اندازه L بسیار راحت است (من 1.83m را اندازه می گیرم) “

“فقط یک سطح کوتاه
پدال ها ، پاها می توانند QD افقی تایر را روی خرد خرد کنند.
در غیر این صورت عالی است اما هنوز تنظیمات زمینه را امتحان نکرده است!””

“ارزش عالی برای پول
خواستار اما عملکرد بسیار خوبی است.””

“کابین خلبان ورزش است اما راحت است. Derailleur شگفت انگیز است. اما طرف نورد سنگین است پاتوس. چرخ های Fulcrum نرم و سنگین هستند که باعث می شود دوچرخه سنگین یقه و تنها استحکام من در یورش ها به عنوان یک رقصنده باشد. من آنها را تغییر خواهم داد.””

“من حدود 400 کیلومتر با آن سوار شدم و خیلی خوبم. راحتی کامل با لاستیک های ماسه ای برای استفاده بیشتر از جاده من کمی گسترده است ، اما به طرز شگفت آور کارآمد است. Derailleur برقی عالی است و در این نسخه شن و ماسه سینی 38 دندان بیش از حد کافی است. مرحله بندی شیروانی به شما امکان می دهد از همه جا عبور کنید و به خوبی در جاده بچرخید. فقط نزولی کوچک ، فهمیدم که تنظیم با 12 سرعت بسیار تیز و کامل است حتی اگر به یک ابزار احتیاج نداشته باشد.””

تحویل آنلاین در کمتر از 72 ساعت در دسترس است

دوچرخه برقی City Ville - Neomouv Allegria 2 Hydraulics - Graphite

نوموف

“سرمایه گذاری برای رفتن به کار دوچرخه ، یک خوشبختی واقعی
من یک سفر اول کردم ، می بینم که زین کمی سخت است.””

“صبح بخیر ,
من در اوایل ژانویه در این دوچرخه سرمایه گذاری کردم و به یک VAE نیاز داشتم
من دیدگاه کافی دارم که نظر خود را در مورد این دوچرخه بیان کنم.
برای گردش در سفرهای نوع شهر ، جاده بسیار راحت و صحیح است.
با این حال وقتی باتری 2 میله از 5 را تخلیه می کند ، وزن دوچرخه را مستقیماً احساس می کنیم ، برای افزایش بارگذاری شده کافی است تا یک کمک 1 یا 2 کمک کند ، 4/5 هنگام شروع باتری شروع به بارگیری می کند.
بنابراین بیشتر از آنچه که باید شارژ می شود.
قاب الکترونیکی دیروز در وسط راه از دست رفته بود بدون اینکه بتوانم بفهمم پدال غیرممکن است و خیلی اوقات برای من اتفاق می افتد که پدال را در هنگام کمک 0 بلوک پدال ها انجام دهم. عملی در جاده در ابتدای چراغ سبز با اتومبیل های پشت.
او شروع به داشتن اثری از سایش می کند ، آنها خیلی سریع زنگ می زنند ، اما هنوز هم محافظت می کنند و در عوض. حافظه نهان برای شارژ مجدد باتری در حال حاضر شکسته شده است زیرا برای قرار دادن باتری موجود در دوچرخه مسدود شده است تا پیچیده تر شود زیرا اغلب خیلی بد مجبور به بازگشت چندین بار به آن می شود.
برای دیدن سفرهای روزانه خود نمی توانم در برنامه برنامه ریزی شده ثبت نام کنم.
به هر حال ، من چندین نگرانی کوچک دارم که در دراز مدت می دانم که من را در دوچرخه دیگری سرمایه گذاری می کنم که آن را به فروش رساندم و خوشبختانه به دلیل اینکه ارزش آن را ندارد.
من واقعاً ناامید شده ام اما نظر من آمیخته است زیرا هر کاری که انجام می دهد کار در نظر گرفته شده ضعیف است.””

“من الان 1 ماه است که از SELO استفاده کرده ام و از آن بسیار راضی هستم. کمک ، عمر باتری و ترمز در بالا است.با تشکر از او ، من پیاده روی را با دوچرخه بدون ترس از دنده ها و باد دوباره کشف کردم. من آن را بدون مشکل توصیه می کنم.””

“اکنون در استفاده از این دوچرخه به مدت 6 ماه ، من بسیار راضی هستم. من مرتباً به لطف زوج بلندش به راحتی از یک شیب شیب دار صعود می کنم.
تجهیزات در بالا قرار دارند و اندازه 26 “کاملاً متناسب با اندازه من است.
دوچرخه بسیار راحت است.
من این خرید را توصیه می کنم “

“دوچرخه بسیار خوب خیلی ساکت است
کمک خوب. استقلال خوب “

بهترین مارک های دوچرخه برقی چیست ?

بهترین مارک های دوچرخه برقی کدامند؟

همه به دنبال بهترین دوچرخه برقی برای بودجه خود هستند. در مارک های دوچرخه کمک برقی متعدد هستند. آنها خود را متمایز می کنند و انتخاب های ما را با خلاقیت ها ، قیمت های آنها راهنمایی می کنند و کیفیت تولید آنها ، بلکه با آنچه آنها نشان می دهند. هر تولید کننده با ریشه های خود ، چه جغرافیایی و چه فرهنگی مشخص شده است. ما بهترین مارک های دوچرخه سواری برقی و پیاده روی در آلمان ، مارک های عالی دوچرخه برقی برقی در ایالات متحده و VTC های برقی بسیار موفق در فرانسه را پیدا خواهیم کرد. به همین ترتیب ، اگر یک تولید کننده دوچرخه تاریخی بیشتر برای توسعه دوچرخه های ورزشی استفاده شود ، او به بهترین تولید کننده دوچرخه برقی شهر تبدیل نمی شود. هر مارک DNA خاص خود را دارد و دوچرخه های برقی می سازد که به طور روزانه راه حل های فنی و عملی را نشان می دهد ، اما همچنین یک داستان و چشم انداز تمرین دوچرخه است که خودش است. همیشه انتخاب خود در جنگل مارک های دوچرخه برقی ارائه شده همیشه آسان نیست. چگونه بدانیم بهترین مارک دوچرخه برقی چیست ? بهترین دوچرخه های برقی چیست ? جدی ترین برند از نظر کیفیت تولید ، خدمات پس از فروش ، در دسترس بودن قطعات یدکی چیست ? از بین تمام مارک های موجود در بازار ، می توان بهترین مارک های دوچرخه های کمک برقی را شناسایی کرد: آنها در وب سایت ها و انجمن های تخصصی و همچنین در فروشگاه های چرخه اختصاصی حضور دارند. ما تلاش خواهیم کرد تا بهترین مارک ها را در اینجا بیرون بریم: آنهایی که مشهور واقعی دارند ، در سطح ملی و بین المللی ، که تمایل خود را برای نوآوری هر ساله تحت فشار قرار می دهد ، و البته با بهترین تولید کنندگان موتور سازی موتوری کار می کند. این یک پیروزی است ! در واقع ، بیشتر این مارک ها قسمت دوچرخه را توسعه می دهند و تضمین می کنند که موتور کاملاً با مدل توسعه یافته ادغام خواهد شد.

کلوف

 • امنیت
 • راحتی
 • پایداری

بی انتها ، برند Kalkhoff نشانگر هندسه های راحت و کیفیت آلمانی است ، همراه با یک طراحی مدرن.

برند آلمانی که کیفیت و طول عمر را فرا می گیرد. دویچه Qualitat. Kalkhoff در واقع دوچرخه های خود را در آلمان ، در Basse-Saxe می سازد. هر دوچرخه Kalkhoff فکر می شود ، کشیده شده ، ساخته شده در این کارخانه ، سپس در مرکز آزمایش آزمایش شده است که یکی از بزرگترین در اروپا است.

این ارقام در آنجا وجود دارد: 500000 دوچرخه هر ساله به لطف 700 کارمند ، که قادر به تولید تقریباً 3000 دوچرخه در روز هستند ، کارخانه را ترک می کنند !

از سال 1988 ، Kalkhoff بخشی از گروه چرخه دربی بوده و از سال 2011 ، اولین موتور دوچرخه برقی توسط Kalkhoff ، Impulse راه اندازی می شود. چرخه دربی سپس توسط گروه پون خریداری می شود.

مرد با دوچرخه برقی قرمز Kalkhoff همه یکپارچه

سبیل

Bikes Mustache تولید کننده دوچرخه های برقی فرانسوی است که سایت تولید آن به صورت اپینال نصب شده است ، در Vosges. این برند نام خود را از پیوندهایی که دوچرخه همیشه با این کوکتری مرد حفظ کرده است ، که همچنین دارایی های دوچرخه های قرن گذشته را نیز واجد شرایط می کند ، می گیرد و در مدل های خود از دوچرخه های برقی مجدداً مورد بازدید قرار می گیرد.

با جاه طلبی برای ارائه کیفی ترین دوچرخه های برقی فرانسوی در بازار ، Mustache اولین برند شش ضلعی بود که با سازنده موتور Bosch Ebike همکاری کرد.

تسلط بر مواد پیچیده مانند آلومینیوم هوانوردی ، سبیل از ایجاد آن به پایان رسید تا از این شهر بهره مند شود و در نوآوری های مادی که برای کاربردهای ورزشی دوچرخه ایجاد شده است ، قدم بزند.

در ابتدا مختل کننده ، این برند اکنون یکی از منابع کلی جهان است اما با این وجود نمادی آوانگارد است که نوآوری های خاصی به عناصر قابل توجهی در صنعت دوچرخه تبدیل شده است:

 • ادغام باتری قدرت پنهان بوش
 • قطر چرخ جلو/عقب 27/9
 • آلومینیوم هوایی 6061 T5 T6

فقط سازنده VAE ، سبیل برای ارائه هر کاربر دوچرخه ، تنوع الکتریکی و سرگرم کننده ای از عملی که از آن طرفداری می کند ، از دوچرخه شهری ورزشی برقی ، تا دوچرخه جاده ای با کمک برای صعود از یقه های آلپ ، ارائه می دهد.

سال به سال ، فصل بعد از فصلی ، این روند تصفیه شده و دوچرخه های مرسوم و مرسوم و کارآمد را ارائه می دهد ، برخی از دوچرخه سواران طرفدار شده اند ! آنها دیگر از دوچرخه برقی درخواست نمی کنند ، بلکه یک سبیل است ! از 7 مدل سال اول ، مارک کوچک که بزرگ شده است ، بیش از 50 مدل ارائه می دهد. سبیل برای همه کاربردها VAE را ارائه می دهد ، هر کجا که از دوچرخه برقی استفاده شود: دوچرخه برقی شهری ، VTC برقی و VTTAE.

هر دوچرخه یک روز از روز هفته دارد ، بسته به استفاده ای که می خواهیم از آن استفاده کنیم: بنابراین ، برای شهر ، همه با دوشنبه 26 یا دوچرخه شهری ورزشی برقی با جمعه راحت است. VTC های برقی شنبه ها هستند. همیشه شنبه برای محدوده VTTAE و کمی تغییر ، یکشنبه برای دوچرخه جاده ، فقط برای پایان دادن به هفته خوب !

این تیم اکنون نزدیک به 100 نفر دارد و هر سال به توسعه دامنه های خود ادامه می دهد و تا حد امکان به نیازهای دوچرخه سواران نزدیک کار می کند.

مردی که شیب را بر روی سبیل دوچرخه برقی در شهر نصب می کند

پیاده روی طولانی

Trek قدیمی ترین مارک های اصلی دوچرخه است که در ایالات متحده آمریکا متولد شده است. در سال 1975 توسط ریچارد برک ایجاد شد و خاطرنشان کرد که هیچ مارک دوچرخه آمریکایی با کیفیت وجود ندارد ، فعالیت وی با ساخت معروف Trek 520 ، اولین دوچرخه مسافرتی مدرن که کاملاً برای این استفاده فکر می کرد ، آغاز شد.

از جوشکاری قاب های فولادی از سالهای اول تا طراحی دوچرخه های برقی شهری ، Trek یک برندی است که همراه ترین لحظه های تاریخ دوچرخه سواری است. از بدو تولد دوچرخه کوهستان در اوایل دهه 1980 تا توسعه دوچرخه های برقی ، Trek با سرعتی که در آن شیوه ها و نیازهای جدید ورزش یا دوچرخه سواران شهری ظاهر می شود ، نوآوری می کند:

 • اولین قاب کربن تاریخ – ایجاد فرآیند تولید OCLV
 • ادغام روشنایی در لوازم جانبی
 • سیستم سفارشی سازی پروژه Trek
 • دموکراتیک سازی چرخ 29 اینچ
 • اولین دوچرخه سواری در کوهستان/دوچرخه سواری

آگاه است که هر کاربر دوچرخه در سراسر جهان متفاوت است ، Trek طراحی دوچرخه های خود را به تیم هایی با وابستگی های اختصاص داده شده به هر تمرین و مکان های تولید خاص برای هر قاره واگذار می کند. بنابراین Trek دوچرخه ها را مطابق با تمرین و وابستگی همه به عنوان تابعی از مکان در آن تولید می کند ، خواه یک دوچرخه هلندی باشد ، یا یک دوچرخه برقی تمام راه.

مرد در دوچرخه برقی Trek City

دوچرخه شهر (VDV)

در پشت این عبارت شناخته شده ، یک مارک آلمانی با ریشه های فرانسوی پنهان شده و همچنین دوچرخه های پیاده روی را نیز ارائه می دهد. در سال 1966 ، City Bike یا VDV تأسیس شده است ، دوچرخه های برقی خود را در Altenberge طراحی و مونتاژ می کند.

دوچرخه های برقی و آلمانی -آلمانی به دلیل عملکرد و استحکام آنها مشهور هستند. دوچرخه سیتی شخصی سازی دوچرخه را به این معیارها اضافه کرد.
فراتر از رنگ انتخاب شده برای داشتن دوچرخه به طعم و مزه آن ، سفارشی سازی در نتیجه باعث می شود که دوچرخه برقی خود را با انتخاب تنظیم کنید:

 • انتقال
 • حرکات موتوری
 • ظرفیت باتری
 • روشنایی
 • ضد سرقت
 • حمل کننده

دوچرخه شهر دانش خود را در بسیاری از دسته های دوچرخه ، از دوچرخه برقی گرفته تا سرعت-pedelec تمرین می کند.

بسته شدن روی پاهای D

تمرکز

Focus یک برند با خلق و خوی ورزشی است. طراحان آن مستقر در اشتوتگارت ، از سال 1992 بخش بزرگی از تحولات خود را به عملکرد و کارآیی وصل کرده اند ، خواه این یک دوچرخه شهری برقی باشد یا یک VTTAE.

تمرکز از شیوه های مختلف دوچرخه که می توان در جنگل سیاه ، نزدیک به محل آن یافت می شود ، الهام می گیرد و آنها را در یک نسخه برقی کاهش می دهد: دوچرخه کوهستانی ، دوچرخه برقی و دوچرخه جاده ای که تمرکز آن یکی خواهد بود از اولین بازیگران.

به نظر می رسد که اگر حوادث دوچرخه برقی هرگز متوقف نشود ، انگیزه نمایش داده شده برای ایجاد دوچرخه هایی است که بیشتر و طولانی تر به ارمغان می آورد. بنابراین این یکی از اولین مارک هایی بود که از سیستم باتری های دوتایی برای دوچرخه سواری در کوهستان خود و یک موتور اقتصادی با قدرت مناسب برای دوچرخه های پیاده روی برقی خود استفاده کرد.

سنگ

لاپیر یک مارک فرانسوی دوچرخه مستقر در دیژون است. عمدتاً به دلیل فعالیت در بخش دوچرخه های ورزشی ، جاده و دوچرخه سواری در کوهستان شناخته شده است ، چرخه های لاپیر نیز دوچرخه های VTTAE و برقی را طراحی می کنند.

Lapierre به ویژه برای دوچرخه های کمک برق برای اجاره طولانی مدت (Velo’v من) که توسط JC Decaux علاوه بر Vélo’v مشهور ، دوچرخه های برای اجاره کوتاه مدت ، در لیون ارائه شده بود ، انتخاب شد.

Lapierre همچنین به دلیل حمایت مالی مختلف از طریق تیم های حرفه ای در جاده دوچرخه جاده و در تور دو فرانسه شناخته شده است ، همچنین یک برند است که در زمینه دوچرخه سواری کوهستانی در رقابت شناخته شده است ، با کسب چندین قهرمانی در جهان و جام های فرانسه.

شرکت خانوادگی با حمایت یک صنعتگر بزرگ ، از نوآوری های دفاتر طراحی مختلف این گروه استفاده می کند تا آنها را با دوچرخه های خود مونتاژ شده در فرانسه سازگار کند.

Riese & Müller

یکی دیگر از مارک های آلمانی که شهرت آن به خوبی تثبیت شده است. این در آغاز داستان دو مرد ، مارکوس ریس و هایکو مولر ، مهندسین علاقه مند به مکانیک چرخه هستند. داستان این برند با Birdy آغاز می شود ، اولین دوچرخه تاشو که با محورهای تاشو طراحی شده است. انقلابی در دنیای دوچرخه تاشو !

Riese & Müller اکنون به یکی از تأثیرگذارترین مارک های دوچرخه برقی تبدیل شده و بخش هایی مانند دوچرخه های بار برقی یا تاشو برقی را توسعه داده است.

Riese & Muller از راحتی دوچرخه های شهری ، هندسه های خاص آنها و ظرفیت بارگذاری آنها ایستادگی می کند. دوچرخه های برقی Riese & Muller برای کل طراحی خود ، از طراحی آنها تا عملکرد آنها شناخته می شوند و دامنه ای از دوچرخه مسافرتی برقی ، گرفته تا دوچرخه برقی باری را ارائه می دهند.

پشت این مدل که سپس در یک دوچرخه تاشو برقی در دسترس خواهد بود ، طیف وسیعی از دوچرخه های شهر و پیاده روی ایجاد می شود ، منحصراً برقی.

برند آلمانی تعلیق را به یکی از فناوری های پرچمدار خود تبدیل کرده است. “فناوری کنترل” اجازه می دهد تا کار بسیار عالی و کیفیت رانندگی بی نظیر. این راه حل قبلاً نسخه اول پرنده را مجهز کرده و هرگز انکار نکرده است. هر دوچرخه با تعلیق خاص خود ، در جلو یا عقب تصور می شود.

Riese & Müller از فناوری Bosch استفاده می کند ، اما در سال 2017 ، سیستم باتری دوتایی را بر روی چندین دوچرخه برقی خود از جمله دوچرخه های Cargos برجسته می کند. بنابراین “فناوری Dualbattery” امکان دستیابی به ظرفیت 1000WH را فراهم می آورد.
نوآوری همچنین در ادغام جزئی این باتری دوتایی است ، مانند مدل شارژ ، که باتری آن کاملاً نامرئی است ، در زمینه دوچرخه با فناوری “Powertube” و دوم ثابت در سطح چارچوب یکپارچه شده است.

موتور پیاپی از دو باتری استفاده می کند ، که دوام باتری ها را تضمین می کند. مدت زمان بارگذاری 9 ساعت است (4.5 ساعت در هر باتری) ، اما البته استفاده از فقط یک باتری یا بارگیری یک باتری و دیگری امکان پذیر است.
حدود پانزده دوچرخه تحت تأثیر این سیستم “Dualdrive” قرار دارند ، از جمله دوچرخه های باربری برقی ، دوچرخه های برقی و VTTAE.

غزال

از نظر دوچرخه هلندی ضروری است. Gazelle یک مارک بیش از صد سال است که امروز بیش از 250 تولید می کند.000 دوچرخه در سال ، در دیرن ، در هلند. مشهور جهان و توسط پادشاه هلند “سلطنتی گازل” نشان دهنده دوچرخه هلندی برای چندین نسل است.

Watchword: Comfort. شما فقط باید یک دوچرخه Gazelle را امتحان کنید تا آن را احساس کنید: همه چیز به آن فکر می شود تا دوچرخه سوار بر آن احساس خوبی داشته باشد و او از پدال زدن لذت می برد.

سنت این است که یک دوچرخه هلندی خوب ، موقعیت بالا و حضور برجسته ای است. توسعه دوچرخه های برقی با وزن و رشد دوچرخه ها ، Gazelle توانسته است از این محدودیت های مختلف استفاده کند تا آنچه را که یک دوچرخه برقی خوب هلندی را ایجاد می کند ، اختراع کند:

 • یک موقعیت رانندگی بالا ، اطمینان بخش و راحت
 • ادغام عناصر ایمنی: ضد سرقت و روشنایی
 • ظرفیت بارگذاری عملی و گسترده: قفسه چمدان قوی و گسترده

یک دوچرخه برقی هلندی برای استفاده روزانه و فشرده ، به عنوان یک دوچرخه شهری برنامه ریزی شده است. سفرهای روزانه اشکال مختلفی دارند و دوچرخه هایی که برای آن نیز مناسب هستند. Gazelle طراحی می کند و بنابراین دوچرخه های برقی هلندی را به اشکال مختلف تولید می کند ، از دوچرخه های شهری سریع و سبک گرفته تا VAE مناسب گرفته تا حمل و نقل چندین کودک ، از جمله راه حل های چرخه ای باری مانند Biveur Electric.

زن جوانی که یک دوچرخه برقی Gazelle هلندی را تحت فشار قرار می دهد

گل

Electra برندی است که دوچرخه ، الکتریکی و غیر الکتریکی تولید می کند که خارج از حد معمول است ! دوچرخه خرید در نسخه برقی. یا سبک کالیفرنیایی.

بیش از 20 سال است که در دنیای دوچرخه سواری متحول شده است. Electra در واقع یک مارک برجسته از دوچرخه های ساحلی ، کراوات ساحلی ، موقعیت رانندگی آرام و سبک غیرقابل توصیف است. کشتی های دریایی دوچرخه هایی با طراحی کار شده به نظر می رسند که مانند موتور سیکلت های “Roadsters” به نظر می رسد که برای آرامش و قدم زدن در کنار ساحل طراحی شده اند.

این برند در انتخاب فن آوری های توسعه یافته ، نوبت های شگفت انگیزی را به خود جلب کرده است. شاهد فناوری پاهای مسطح ، که هندسه سنتی دوچرخه را دوباره مرور می کند. ما مجبور شدیم جرات کنیم !

اصل: می توان پاهای خود را هنگام متوقف کردن روی زمین صاف کرد و بنابراین در لحظه های انتقال کاملاً پایدار خواهد بود ، با یک مرکز ثقل پایین تر ، در حالی که یک موقعیت پدال بهینه را حفظ می کند. یک موقعیت ایده آل برای شهر: مستقیم ، نگاه زیاد و تحمل اتومبیل ها. ضمانت راحتی و ایمنی ، این فناوری به دوچرخه های برقی آن گسترش یافته است. این یکی از دلایل موفقیت مدل های Townni ، Townnie Go در نسخه برقی خود ، Loft ، Amsterdam و Cruiser است.

از جمله ویژگی های برند ، ما توجه می کنیم:

 • راحتی رانندگی و هندسه ثبت شده
 • Electra تنها مارک تجاری ساحل برقی با موتور Bosch است
 • سبک غیرقابل توصیف و قابل تنظیم
 • دوچرخه های الکترا می توانند یک تخته موج سواری را حمل کنند

با تطبیق با تحولات ، Electra هر سال با تطبیق نوآوری ها و سبک های راحتی خود با فناوری های جدید و شیوه های دوچرخه سواری ، حوزه عمل خود را گسترش می دهد. بنابراین ما در طیف وسیعی از دوچرخه های شهری سبک ورزشی ، دوچرخه های هلندی با طراحی مرتب و اتومبیل های ساحلی برقی می یابیم.

برای نسخه برقی ، الکترا به فناوری بوش اعتماد کرد.
سبک و قدرت !

مردی که در دوچرخه برقی دنبال می شود و دیگر VAE را دنبال می کند

پرواز

Flyer برای اولین بار با تولید فقط VAES ، دوچرخه های برقی را برای هر استفاده ارائه می دهد.

از نظر تاریخی ، Flyer شریک اصلی سازنده Panasonic بود. این برند همچنین فعالیت های خود را در طراحی نرم افزار برای این موتورهای دوچرخه برقی توسعه می دهد و در این زمینه از اعتبار کاملی برخوردار است.

امروز ، برند سوئیسی دوچرخه های برقی همه کاره مجهز به موتورهای پاناسونیک و بوش را ارائه می دهد.

توسعه سریع دوچرخه برقی در سوئیس باعث شد تا پروازهای زیادی در طول دهه 2000 از جمله:

 • دوچرخه برقی جمع و جور
 • پشت سر برق
 • VTC تعلیق الکتریکی

استوایی

استرومر ایجاد شده در سال 2009 ، صنعت دوچرخه برقی را با یکی از اولین مارک هایی که روی دوچرخه برقی سریع با سرعت 45 کیلومتر در ساعت یا سرعت-پدلک تمرکز می کند ، نشان می دهد.

دوچرخه های برقی Stromer که در سوئیس طراحی و ساخته شده اند ، با فرم های تحمیل کننده آنها قابل تشخیص هستند و تجربه رانندگی خاص برند را ارائه می دهند.
ایجاد استرومر با جستجوی یک دوچرخه برقی که قادر به چرخاندن سریع ، راحت و طولانی در یک محیط خارج از شهری بود ، انگیزه داشت.

در بزرگترین شهرهای جهان ، این دوچرخه سرعت با طراحی و رابط مدیریت دوچرخه برقی آنها توسط تلفن هوشمند با استفاده از یک برنامه ارائه شده متمایز می شود:

 • تنظیمات موتور
 • نظارت
 • گزارش تشخیصی
 • محافظت ضد سرقت

بازیگر تحرک ، استرومر ظرفیت های دوچرخه برقی در شهر و منطقه محیطی را برجسته می کند و یک راه حل مسافرتی متناسب با سفرهای طولانی و امدادهای برجسته ارائه می دهد.

مکعب

Cube یک تولید کننده جوان برند دوچرخه آلمانی در شهر ، اوقات فراغت و دوچرخه سواری است.
در حال توسعه بسیاری از دوچرخه های ورزشی ، مکعب به عنوان حامی بسیاری از رویدادهای دوچرخه شناخته شده است.
با تمرکز کار توسعه خود بر جذب شوک و زبری زمین توسط مواد دوچرخه های آن ، مکعب این نوآوری ها را در محدوده اوقات فراغت خود مانند دوچرخه های برقی شهر کاهش می دهد.

دوچرخه تاشو برقی

تحرک شهری بسیار عملی و راه حل های اوقات فراغت ، دوچرخه های تاشو خوب توسط مارک هایی طراحی و تولید می شوند که تخصص آنها است و تجارت آنها توسعه این دوچرخه های مجتمع است.

برمپتون

برومپتون مارک برجسته دوچرخه تاشو است. برند بریتانیایی دوچرخه های فولادی خود را در کارخانه غربی لندن طراحی و کاملاً تولید می کند. دوچرخه برقی Broompton از نظر تاشو معیار است.

Brompton Electric که مدتها در انتظار جامعه برمپتون بود ، و به طور گسترده تر توسط دوچرخه سواران نیاز به یک دوچرخه تاشو برقی در سال 2018 منتشر شد. موفقیت بی سابقه ای برای یک دوچرخه هوشمندانه طراحی شده.

دوچرخه سوار بر روی برمپتون دوچرخه برقی تاشو

لکه دار کردن

ترن یک تولید کننده تایوانی است که به طور مرتب به دلیل طراحی و کیفیت آن اهدا می شود. از دوچرخه تاشو برقی شهری گرفته تا دوچرخه تاشو ، Tern یک مرجع برای راه حل های حمل و نقل است.

عیاشی

Ahooga یک برند بلژیکی است که دوچرخه های برقی برای پاسخ به مشکلات تحرک و ذخیره سازی طراحی شده اند. براساس این محدودیت ها ، Ahaoga به یک تولید کننده متخصص در طراحی دوچرخه های برقی سبک و با احتیاط تبدیل شده است.

دوچرخه بار برقی

دوچرخه های Cargos از زمان وجود این دوچرخه وجود داشته اند ، اما رونق آنها با استفاده از حرکتی الکتریکی به وجود آمده است. بسیاری از مارک ها دوچرخه های برقی برقی را طراحی و تولید می کنند ، همه راه حل های مختلفی را ارائه می دهند.

یوبا

Yuba این ویژگی را دارد که اولین مارک است که یک دوچرخه باری طولانی ساخته است. برند آمریکایی که توسط یک فرانسوی ، بنیامین سارارازین ساخته شده است ، یوبا یک کاتالوگ با کیفیت را ارائه می دهد که چندین راه حل حمل و نقل دوچرخه مانند Longtail و دوقلو برقی را گرد هم می آورد.

مادر و دختر 10 ساله اش در دوچرخه برقی یوبا

دوازده چرخه

دوازده سیکل برند دو برقی فرانسوی است. ساخته شده در بورگوندی ، دوازده مدل G4 و دوازده V2 خانواده ها و متخصصان را با استفاده از آن روزانه فتح کردند.

Riese & Müller

Riese & Müller علاوه بر ارائه برق و پیاده روی برقی ، مدت هاست که طیف وسیعی از دوچرخه های باربری آزاد را ارائه می دهد ، و بار و برنامه های خانوادگی و برنامه های کاربردی.

بچه

Babboe یک برند دوتایی هلندی و اسکوتر است. Babboe با یک حرفه خانوادگی ، برندی است که دانش خود را در حمل و نقل کودکان با روشی راحت و ایمن متمرکز می کند ، با ایجاد لوازم جانبی بسیاری که به دوچرخه های Cargos اختصاص داده شده است.

دوچرخه سوار و فرزندش در یک دوچرخه باربری برقی باببو

قصاب و دوچرخه

قصاب ها و دوچرخه ها آویز Tripper Mk1-E را تولید می کنند. طراحی هوشیار و مرتب و عملکرد موفق ، تولید کننده دانمارکی به مرجع اسکوتر تبدیل شده است.

پیکان

Urban Arrow تولید کننده دوچرخه های نوآورانه هلندی است. در اطراف یک پایگاه دوقلوی نوآورانه ، Arran Arrow امکان مداخله در بستر بارگذاری را برای تطبیق آن با استفاده های مختلف ایجاد کرده است.

باکفی

Bakfiets یک DUT محبوب است. از بین اولین مارک هایی که یک دوچرخه بار برقی را ارائه می دهد ، این برند نشانگر کارگوبیک سنتی هلندی است.