دانلود یادداشت های چسبنده ساده برای ویندوز., یادداشت های چسبنده را در رایانه ویندوز ذخیره کنید

نحوه ذخیره یادداشت های چوب در رایانه ویندوز

بنابراین اینها مراحل نهایی برای ذخیره یادداشت های یادداشت ها به ترتیب در ویندوز 10 و ویندوز 7 بود. این دو روش هم راحت و هم تحریک کننده هستند. با این حال ، ما امیدواریم که این مقاله به شما کمک کند روشی را انتخاب کنید که به شما امکان می دهد یادداشت های چسبنده خود را به راحتی ذخیره کنید.

یادداشت های چسبنده ساده

یادداشت های چسبنده ساده

ارائه یادداشت های چسبنده ساده با بارگیری.کم

یادداشت های چسبناک ساده یک یادداشت های بسیار اساسی است که نرم افزار می گیرد ، به شما امکان می دهد یادداشت هایی ایجاد کنید و به دسک تاپ رایانه خود بچسبید تا به نظر برسد مانند نت های پس از آن که به راحتی می توانید پیدا کنید.

عملکرد یادداشت های چسبنده ساده

بارگیری نت های چسبنده ساده ساده است ، استفاده از آن بخشی از همین منطق است. برخلاف سایر برنامه های پیشرفته تر ، نیازی به باز کردن نرم افزار و یک پوشه برای ایجاد یک یادداشت در آنجا ندارید ، هدف این است که از طریق یک سرویس بسیار ساده صرفه جویی کنید.

با یادداشت های ساده چسبنده ، تمام یادداشت ها را می توان مستقیماً در دسک تاپ رایانه خود نمایش داد ، بنابراین برنامه به عنوان یک تفکر دیجیتالی عمل می کند ، به جز اینکه شما مقالات مصرف نمی کنید و احتمالاً اطلاعاتی را که در آنجا می نویسید از دست نمی دهید.

بنابراین ، می توانید با کلیک کردن از نماد نمایش داده شده در نوار نماد مخفی یا از میانبر صفحه کلید ALT+N از طریق دسک تاپ ویندوز ، از یادداشت های چسبنده ساده استفاده کنید. بنابراین ، شما با احتیاط و به راحتی به خدمات دسترسی پیدا می کنید تا یادداشت ها وقتی به آنها احتیاج ندارید به شما حمله نکنند.

در غیر این صورت ، یادداشت های چسبنده ساده با چندین گزینه شخصی سازی همراه است ، این همچنین همان چیزی است که باعث علاقه این برنامه می شود. ابتدا می توانید رنگ ، سبک یا کدورت هر نت را تغییر دهید. آنچه جالب است این است که قادر به پیکربندی سطح اولویت بین کم ، عادی و زیاد است. به همین روش ، می توان زنگ خطر را با سهولت تعریف کرد.

سرانجام ، بدانید که یادداشت های ساده چسبنده به شما امکان می دهد یادداشت های مورد نظر خود را از طریق ایمیل به اشتراک بگذارید تا سایر کاربران بتوانند با توجه به انتخاب های شما ، یک یادداشت را مشورت یا اصلاح کنند. به طور موازی ، می توانید از هر نت نیز محافظت و قفل کنید.

سازگاری

بارگیری یادداشت های چسبنده ساده به رایانه مجهز به سیستم عامل ویندوز امکان پذیر است. این نرم افزار با MacOS و Linux کار نمی کند ، همچنین هیچ برنامه تلفن همراه برای iOS یا Android در دسترس نیست.

قیمت

شما می توانید یادداشت های چسبنده ساده را بارگیری کرده و از نرم افزار به صورت رایگان استفاده کنید ، زیرا رایگان است. برای استفاده از آن نیازی به ایجاد یک حساب کاربری یا اشتراک گذاری ندارید.

گزینه های دیگر برای یادداشت های چسبنده ساده

یادداشت های چسبنده ساده نرم افزار ساده و آسان برای استفاده است ، این یکی از مهمترین مواردی است که می توانید کمک های خاطره ای را ایجاد کنید که می توانید بدون نیاز به باز کردن یک برنامه ، به راحتی از میز خود پیدا کنید. به خصوص از آنجا که می توانید آنها را با استفاده از رنگ های مختلف ، سطح اولویت یا آلارم سفارشی کنید. با این حال ، شما می توانید گزینه های دیگری را انتخاب کنید که ویژگی های مشابه یا پیشرفته تری را ارائه می دهند.

به جای بارگیری نت های چسبنده ساده ، می توانید 7 یادداشت چسبنده را انتخاب کنید. باز هم ، این نرم افزار رایگان است و فقط در ویندوز موجود است ، با MacOS و Linux کار نمی کند. با استفاده از این مورد ، می توانید یادداشت هایی ایجاد کنید که بسیار شبیه به notes باشد ، می توان آنها را به صورت گروهی یا دسته بندی ها ذخیره کرد ، بلکه آنها را نیز در سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

مانند یادداشت های چسبنده ساده ، 7 یادداشت چسبنده شامل چندین ویژگی شخصی سازی است. بنابراین می توانید رنگ ، جوهر یا سبک را انتخاب کنید. به طور موازی ، می توانید عناصر چندرسانه ای مانند تصاویر ، صدا و اسناد پیوست شده را نیز اضافه کنید. اینها را می توان با یادآوری همراه کرد.

اگر می خواهید خود را به سمت یک برنامه بسیار پیشرفته تر از یادداشت های ساده چسبناک ترغیب کنید ، Evernote خود را به عنوان یک گزینه عالی معرفی می کند. اول ، این نرم افزار با Windows و MacOS سازگار است ، اما می توانید از طریق iOS و Android یا هر مرورگر وب نیز به آن دسترسی پیدا کنید. چندین فرمول پرداخت شده وجود دارد ، اما نسخه رایگان کاملاً کامل است و از دو دستگاه پشتیبانی می کند ، که به عنوان مثال همگام سازی بین تلفن هوشمند و یک کامپیوتر امکان پذیر است.

با Evernote ، می توانید یادداشت ها یا کارهایی ایجاد کنید که در آن در پوشه های شخصی ایجاد می شود که به عنوان نوت بوک تعیین می شوند. اگر می توانید از آن به عنوان یک ابزار ساده یادداشت استفاده کنید ، می تواند با گزینه های پیشرفته تر برای متن همراه باشد یا اسناد را اضافه کند (تصاویر ، صدا ، پیوند ، پرونده ، پرونده. ). یک بار دیگر ، شما می توانید یادآوری یا سایر کاربرانی را که می توانند محتوا را مشاهده یا اصلاح کنند اضافه کنید.

نحوه ذخیره یادداشت های چوب در رایانه ویندوز

هدر هدیه

چگونه یادداشت ها را در ایمنی نگه داریم ? یادداشت های چسبنده را با این راهنمای مرحله -در مرحله برای ویندوز 10 و ویندوز 7 بازیابی و ذخیره کنید.

دانلود رایگان
دانلود رایگان

موبایل

موبایل

موبایل موبایل موبایل

یادداشت های چسبنده پیوست های کوتاه و به یاد ماندنی است که هرگز نمی خواهید از دست بدهید. از این رو محافظت از یادداشت ها و ایمن بودن ، که شما رایانه شخصی خود را مجدداً راه اندازی می کنید یا اینکه با دیگر کاستی ها می جنگید ، ضروری است. یادداشت های مایکروسافت به دلیل توانایی آنها در ذخیره سازی به راحتی برای بعداً شناخته شده اند. به تازگی ، مایکروسافت برنامه Notes Sticky را برای افزودن بسیاری از ویژگی های دیگر مانند قالب بندی متن ، اضافه کردن جوهر یا تصاویر و غیره تبدیل کرده است. علاوه بر این ، نت های چسبنده یک جایگزین عملی و سبک برای OneNote است.

سؤال این است که چگونه یادداشت ها را ذخیره کنیم و از پشیمانی که بعداً آنها را در طول عملیات مختلف نقص رایانه ای از دست داده اید ، خودداری کنید ، زیرا این یک مشکل رایج هنگام تعمیر اشکالات ، به روزرسانی ویندوز یا راه اندازی مجدد رایانه شخصی است.

بیایید با خواندن مرحله آخر گام به گام از پشتیبان گیری از یادداشت های چسب ویندوز 10 ، ویندوز 7 و انتقال نسخه پشتیبان از ویندوز 7 به ویندوز 10 شروع کنیم.

قسمت 1: نحوه ذخیره یادداشت ها در ویندوز 10

به طور کلی ، دو روش برای ذخیره نت های چسب در ویندوز 10 وجود دارد و همچنین آنها را بازیابی می کند. روش اول بسیار آسان است ، در حالی که دیگری کمی پیچیده است.

بنابراین بیایید با روش آسان شروع کنیم !

ساده ترین راه: از هماهنگ سازی یکپارچه برنامه “یادداشت های چسبنده” استفاده کنید

این یک روش آسان برای استفاده از هماهنگ سازی یکپارچه برنامه “یادداشت های چسبنده” است. برای انجام این کار ، فقط دو یا سه مرحله ، همانطور که در شکل زیر نشان داده شده است.

مرحله 1: اتصال به مایکروسافت ویندوز 10

اولین قدم ورود به ویندوز 10 با اطلاعات شناسایی حساب مایکروسافت است. با تایپ کردن در نوار جستجو ، میله های یادداشت ها را باز کنید.

برای باز کردن تنظیمات ، بر روی نماد نمایانگر یک دنده در گوشه بالا سمت راست کلیک کنید.

نسخه پشتیبان از یادداشت های چسبنده 2

مرحله 2: هماهنگ سازی

پس از پیمایش کمی به پایین ، روی دکمه “syncronization” کلیک کنید. هماهنگ سازی به شما امکان می دهد به هر دستگاهی که با استفاده از یک حساب مشابه مایکروسافت متصل می شود ، به این نت های چسبنده دسترسی پیدا کنید.

برای بازگشت به حالت عادی ، کلید فلش واقع در کنار تنظیمات را فشار دهید.

روش دشوار: پرونده را از پایگاه داده SQLite انتقال دهید

انتقال پرونده “یادداشت های چسبنده” به پوشه یا دستگاه دیگری که می خواهید ذخیره کنید کمی پیچیده است. همچنین می توانید یادداشت های یادداشت ها را در ویندوز 10 ذخیره کنید و ابتدا فایل را در پایین بخش پوشه قرار دهید. برای ذخیره نت های چسبنده در زیر چند مرحله پیدا خواهید کرد.

مرحله 1: به ویندوز 10 وصل شوید

شناسه های حساب مایکروسافت خود را وارد کنید تا به ویندوز 10 متصل شوید. به File Explorer بروید و این نام را باز کنید به نام: C: \ کاربران \ نام کاربری \ AppData \ Local \ Packages \ Microsoft.microsoftickynotes_8wekyb3d8bbwe \ localstate

برای باز کردن دستور اجرای برنامه از میانبر صفحه کلید Windows + R استفاده کنید. مکان بعدی را تایپ کرده و دکمه OK را فشار دهید.

مرحله 2: پرونده یادداشت های چسب را منتقل کنید

مرحله دوم کپی دستی پرونده Notes Sticky برای هر خواننده ، پوشه یا فضای ذخیره سازی در ابر که به آن دسترسی دارید. پرونده مورد نظر یک پرونده پایگاه داده SQLite به نام Plum است.ساق پا.

پشتیبان گیری از یادداشت های چسبنده 3

این پرونده آلو را کپی کنید.sqlite و یادداشت های چسبنده را ذخیره کنید.

مراحل آسان برای بازگرداندن نت های چسبناک در ویندوز

بازیابی بلیط های برچسب نسبتاً آسان است ، همانطور که در مراحل زیر نشان داده شده است.

مرحله 1: به مدیر وظیفه بروید

اول از همه ، شما باید مدیر وظیفه را باز کرده و در لیست برنامه های فعلی یادداشت های چسبنده را جستجو کنید.

پس از کلیک بر روی Notes Sticky ، بر روی دکمه “Finish Task” کلیک کنید.

مرحله 2: File Explorer را باز کنید

پس از کلیک بر روی دکمه “پایان کار” ، پرونده آلو را برای شما رها می کند.ساق پا. حالا شما باید این مدیر وظیفه را ببندید و به پرونده Explorer بروید.

به پوشه زیر بروید:

فایل پشتیبان آلو را در اینجا بچسبانید.sqlite برای بازگرداندن یادداشت های حیاط خلوت در ویندوز 10. روی دکمه YES کلیک کنید تا پرونده فعلی را با همین نام در پوشه مقصد جایگزین کنید.

قسمت 2: نحوه ذخیره یادداشت ها در ویندوز 7

درست مانند ویندوز 10 ، روند تهیه نسخه پشتیبان از یادداشت های چسبنده تحت ویندوز 7 تقریباً یکسان است.

با این حال ، ما برای دستیابی به آن دو روش بحث خواهیم کرد.

روش اول: هماهنگ سازی

اولین راه همگام سازی یادداشت ها است تا بتوانید در هر دستگاهی با همان منابع مایکروسافت به آنها دسترسی پیدا کنید. طبق معمول ، با کلیک بر روی نماد تنظیمات در یادداشت های چسبنده به حساب مایکروسافت خود وصل شوید.

روش دوم: پرونده Notes Sticky را در یک مکان پشتیبان کپی کنید

مرحله 1: یادداشت های چسبناک را در ویندوز 7 پیدا کنید

به ابزارها> گزینه های پوشه بروید و روی برگه نمایش کلیک کنید.

سپس بر روی گزینه “نمایش پرونده ها ، پوشه ها و خوانندگان پنهان” کلیک کنید.

نسخه پشتیبان از یادداشت های چسبنده 4

مرحله 2: نسخه پشتیبان از ویندوز 7 نت های چسبنده

برای یافتن ذخیره سازی فایل به نسخه دسک تاپ سیستم رایانه شما بستگی دارد. می توانید نسخه قدیمی یادداشت های چسبناک را در مکان بعدی پیدا کنید.

نسخه پشتیبان از یادداشت های چسبناک 5

در اینجا یک پرونده واحد به نام Stickynotes مشاهده خواهید کرد.SNT ، که مکان پشتیبان گیری آن را می توانید کپی کنید.

قسمت 3: نحوه ذخیره یادداشت های چسب از ویندوز 7 تا ویندوز 10

برای ذخیره نت های چسب ویندوز 7 به ویندوز 10 ، ابتدا باید پرونده یادداشت های چسب را مهاجرت کنید.

مراحل تهیه نسخه پشتیبان از یادداشت ها از ویندوز 7 بسیار ساده است ، همانطور که در جدول زیر نشان داده شده است.

مرحله 1: پرونده Notes Sticky را در ویندوز 7 کپی کنید

مکان زیر پرونده یادداشت های چسب را در ویندوز 7 کپی کنید:

مرحله 2: ویندوز 10 را وارد کنید تا این پرونده را بچسبانید

اکنون برای اتصال به ویندوز 10 ، همان اطلاعات شناسایی مایکروسافت را وارد کنید و پرونده ذکر شده در بالا را در مکان زیر بچسبانید.

مرحله 3: پرونده Notes Sticky را تغییر نام دهید

نام پرونده Stickynotes را تغییر نام دهید.SNT در آستانه.برای پیدا کردن مکان به راحتی.

مرحله 4: یادداشت های چسب را باز و ذخیره کنید

اکنون می توانید این یادداشت های چوب را باز کرده و از طریق روش ذکر شده در بالا تهیه نسخه پشتیبان تهیه کنید. برای استفاده از هماهنگ سازی یکپارچه برنامه Sticky Notes ، می توانید بر روی نماد تنظیمات کلیک کنید ، یا به صورت دستی پرونده Notes Sticky را در یک مکان پشتیبان کپی کنید.

ما قبلاً در قسمت اول در مورد مراحل مفصل بحث کرده ایم: نحوه ذخیره یادداشت های چسبنده در ویندوز 10.

نتیجه

بنابراین اینها مراحل نهایی برای ذخیره یادداشت های یادداشت ها به ترتیب در ویندوز 10 و ویندوز 7 بود. این دو روش هم راحت و هم تحریک کننده هستند. با این حال ، ما امیدواریم که این مقاله به شما کمک کند روشی را انتخاب کنید که به شما امکان می دهد یادداشت های چسبنده خود را به راحتی ذخیره کنید.

سایر موارد پیشنهادی