پست موبایل ، کدام بسته اپراتور را انتخاب کنید?, یک کارت تلفن همراه جدید سیما پست را فعال کنید: نحوه انجام?

نحوه فعال کردن سیم کارت موبایل سیم کارت خود

Contents

با پست تلفن همراه, تا زمانی که سیم کارت فعال نشده باشد ، هیچ سرویس بسته ای در دسترس نیست. بنابراین این عمل حتی بیشتر از برخی از اپراتورهای خاص که فعال شدن تراشه به صورت خودکار یا جزئی است.

بسته پست تلفن همراه: پیشنهادات ، شارژ و اشتراک

پست موبایل یک MVNO است که در سال 2011 متولد شده است. این از همکاری بین گروه LA Poste و SFR پیروی می کند. برای جذب این مشترکین ، این اپراتور تلفن همراه چندین بسته از بسته های موجود در مورد همه نیازهای کاربر را ارائه می دهد ، همه با قیمت های رقابتی. بنابراین برای کمک به شما در انتخاب بسته ای مناسب برای شما ، Jechange در مورد محدوده بسته بندی La Poste Mobile و همچنین بسته های تلفن به شما می گوید.

 • ضروری
 • تنوع پیشنهادات: انتخاب زیادی از بسته های تلفن همراه و پیشنهادات اینترنتی برای متخصصان و افراد
 • کیفیت خدمات : بررسی مثبت مشتری در مورد عملکرد و قابلیت اطمینان شبکه مرتبط با SFR.
 • خدمات مشتری کارآمد: کمک حرفه ای و از طریق چندین کانال قابل دسترسی است
 • غرق شدن: ارزش عالی.(پیشنهاد از 4.99 یورو)

بسته های موبایل پست چیست ?

La Poste Mobile با پیشنهادات موبایل انعطاف پذیر و غیر اتصال آن متمایز است ، که برای تأمین نیازهای مختلف مشتریان خود طراحی شده است. از 4.99 یورو , شما می توانید از یک بسته تلفن همراه بهره مند شوید که به طور مؤثر از کیفیت و پس انداز خدمات استفاده می کند. علاوه بر این ، La Poste Mobile بسته هایی از جمله تلفن را با قیمت بیش از قیمت مناسب ارائه می دهد ، برای کسانی که مایل به تجدید دستگاه خود هستند بدون شکستن بانک ، رایگان و ایده آل را ببینید.

بسته های بدون تعهدات La Poste Mobile

بسته های غیر اتصال دهنده La Poste Mobile مزایای بسیاری را ارائه می دهد:

 • انعطاف پذیری : شما می توانید در هر زمان و بدون هیچ هزینه ای نظر خود را تغییر دهید. بسته خود را مطابق نیاز خود تطبیق دهید و شماره تلفن خود را به صورت رایگان نگه دارید.
 • قیمت : با بسته های موجود در از 4.99 یورو , پست موبایل کنترل بودجه عالی را تضمین می کند.
 • سازگاری 5G : شما می توانید از یک اتصال اینترنتی فوق العاده سریع با سازگاری 5G در بسته های خاص استفاده کنید.
 • وام همراه : در صورت پپین ، La Poste Mobile موبایل را فراهم می کند رایگان.
 • تحویل رایگان : La Poste Mobile سیم کارت را تحویل می دهد رایگان در خانه تان.

La Poste Mobile طیف وسیعی از برنامه های تلفن همراه را برای رفع نیازهای مختلف ارائه می دهد:

 1. SIM 2H SMS SMS MMS ILLI 100MB 4G : اولین بسته قیمت پست موبایل 2 ساعت تماس و پیام کوتاه و MMS نامحدود با یک پاکت داده 100 مگابایتی را ارائه می دهد 4.99 €/ماه.
 2. بسته سیم کارت 24/24 + پیام کوتاه MMS Illi + 60 گیگابایت 4G : تماس های نامحدود ، پیام کوتاه و MMS در فرانسه ، با 60 گیگابایت داده برای 10.99 €/ماه . همچنین گزینه مزیت بین المللی را با قیمت 2 یورو در ماه ارائه می دهد ، که نرخ ترجیحی برای تماس های بین المللی و الف را ارائه می دهد گزینه 5G برای 5 € در ماه
 3. بسته سیم 120 گیگابایتی بدون تعهد : همان خدمات بسته 60 گیگابایتی را ارائه می دهد اما با یک پاکت داده گسترده تر 120 گیگابایتی برای 14.99 €/ماه.

پست موبایل با ارزش های آن برای اپراتورهای بزرگ متمایز است دسترسی و پشتیبانی, با هدف دسترسی به برنامه های موبایل به بیشترین تعداد. در واقع ، بیش از 2 میلیون مشتری در حال حاضر از پیشنهادات خود بهره مند می شوند.

علاوه بر این ، La Poste Mobile طراحی کرده است بسته های سازگار با همه اعضای خانواده ::

 • یک بسته مسدود شده برای کودکان.
 • بسته های GIGAS را برای والدین تقویت کرد.
 • بسته های خاص برای سالمندان.

آنجا کیفیت شبکه همچنین دارایی اصلی پست موبایل است. با تشکر از استفاده از شبکه SFR, La Poste Mobile 99 ٪ پوشش جمعیت فرانسه را در 4G ، 4G+ و 5G فراهم می کند.

پست موبایل امکان استفاده از بسته در خارج از کشور (اروپا) را بدون هزینه اضافی فراهم می کند. برای ارتباطات خارج از اروپا ، یک گزینه مزیت بین المللی موجود است. همچنین امکان این امکان را ارائه می دهدموبایل را از 1 یورو خریداری کنید با بسته ای با تعهد و همچنین پرداخت بیش از 24 ماه و بیمه برای موبایل. مشتریان همچنین می توانند از a بهره مند شوند تخفیف در برنامه تلفن همراه خود اگر آنها در یک پیشنهاد مشترک شوند جعبه SFR با پست تلفن همراه.

پیشنهادات بسته بندی با تلفن تلفن همراه La Poste

شما همچنین امکان عضویت در a را تشخیص می دهید بسته با تلفن پست تلفن همراه. از مزایا و کدهای تبلیغاتی برای اجاره تلفن هوشمند یا مشترک شدن در بسته+تلفن با شماره 1 یورو با پست تلفن همراه استفاده کنید:

 1. بسته + موبایل 200 گیگابایت در 24 ماه : این بسته در 39.99 یورو در ماه تماس های نامحدود ، پیام کوتاه و MMS را در سرزمین اصلی فرانسه ، 200 گیگابایت داده ، یک گزینه ارائه می دهد 5G رایگان و یک گزینه مزیت بین المللی با 2 یورو در ماه. هنگامی که به اروپا و DOM/COM سفر می کنید ، از تماس های نامحدود ، پیام کوتاه و MMS و 45 گیگابایت داده بهره مند می شوید.
 2. بسته + موبایل 140 گیگابایت در 24 ماه : 29.99 یورو در ماه , شما از تماس های نامحدود ، پیام کوتاه و MMS در سرزمین اصلی فرانسه ، 140 گیگابایت داده و گزینه 5G در 3 € در ماه بهره مند می شوید. با سفر به اروپا و DOM/COM ، از تماس های نامحدود ، پیام کوتاه و MMS و 30 گیگابایت داده بهره می برید.
 3. بسته + موبایل 80 گیگابایت در 24 ماه : برای 21.99 یورو/ماه , این بسته تماس های نامحدود ، پیام کوتاه و MMS را در سرزمین اصلی فرانسه ، 80 گیگابایت داده و گزینه 5G در 3 یورو در ماه ارائه می دهد. در اروپا و در DOM/COM ، تماس های نامحدود ، پیام کوتاه و MMS و 25 گیگابایت داده ارائه می دهد.

این سه بسته نیز شامل می شود گزینه مزیت بین المللی با 2 یورو در ماه برای قیمت های ترجیحی ارتباطات به بیش از 120 مقصد. برای همه این بسته ها ، استفاده در خارج از اروپا و DOM/COM در بسته های خاموش ، با 30 یورو شارژ می شوند.

به یاد داشته باشید که با یک بسته موبایل Post LA Poste بدون تعهد ، می توانید اشتراک خود را در هر زمان فسخ کنید. خاتمه پست موبایل ظرف 10 روز پس از دریافت درخواست شما مؤثر است.

پست موبایل علاوه بر بسته های جذاب ، انتخاب متنوعی از آن را ارائه می دهد بسته پست تلفن همراه با 1 یورو تلفن. در میان آنها ، مطمئناً خوشبختی خود را بین خواهید دید تلفن های بلند سیب یا تلفن های شیائومی برای نیازهای اساسی تر. در اینجا مروری بر تلفن های همراه مختلف ارائه شده توسط La Poste Mobile ارائه شده است:

 • آیفون 11 اپل بازپرداخت شد
 • آیفون 8 اپل بازپرداخت شد
 • اپل آیفون 12
 • اپل آیفون 13
 • اپل آیفون 14
 • سامسونگ گلکسی A53 5G
 • سامسونگ گلکسی A54 5G
 • سامسونگ گلکسی z flip4 5g
 • سامسونگ Galaxy S23 Ultra 5G
 • شیائومی ردمی
 • Xiaomi Redmi Note 11 Pro 5G
 • Oppo X5 5G را پیدا کنید
 • oppo a57

توجه ! احتمالاً این تلفن ها متفاوت هستند ، بنابراین توصیه می شود با وب سایت Mobile Post مشورت کنید تا جدیدترین و دقیق ترین اطلاعات را بدست آورید.

the تلفن های پست تلفن همراه را با 1 یورو کشف کنید !

با تلفن همراه یک تلفن هوشمند اجاره کنید.باشگاه ! پست تلفن همراه ، با همکاری موبایل.کلوپ ، یک سرویس اجاره گوشی هوشمند را ارائه می دهد ، و به مشتریان این امکان را می دهد تا ضمن اتخاذ رویکردی با مسئولیت سازگار با محیط زیست ، از فناوری اخیر بهره مند شوند. این انتخاب شامل چندین مدل آیفون است که با قیمت های ماهانه مقرون به صرفه با کدهای تبلیغاتی La Poste Mobile موجود است. علاوه بر قیمت های رقابتی ، سرویس اجاره در صورت خرابی ، شکستگی یا پرواز و آزادی تغییر مدل ها به صورت رایگان پس از 20 ماه ، پوشش را ارائه می دهد.

شارژ پست تلفن همراه

گاهی اوقات مصرف شما می تواند از حدود بسته شما فراتر رود ، به خصوص در صورت استفاده فشرده از تماس های 4G/5G یا بین المللی. به همین دلیل La Poste Mobile ارائه می دهد سرویس شارژ. اگر می خواهید بسته داده خود را شارژ کنید یا چند دقیقه اضافی برای تماس های خود اضافه کنید ، پست تلفن همراه به راه حل. در چند کلیک ، vاین می تواند پاکت داده شما یا زمان تماس شما را افزایش دهد, به شما امکان می دهد بدون وقفه در ارتباط باشید.

در اینجا گزینه های مختلف شارژ موجود است:

 • 5 یورو شارژ : تماس های نامحدود و پیامک + 100 مگابایت داده (به مدت 7 روز معتبر)
 • شارژ 10 یورو : تماس های نامحدود و پیام کوتاه + 500 مگابایت داده (به مدت 15 روز معتبر)
 • شارژ 20 € : تماس های نامحدود و پیامک + 2 گیگابایت داده (60 روز معتبر)
 • 30 یورو شارژ : تماس های نامحدود و پیامک + 4 گیگابایت داده (90 روز معتبر)

کارت پیش پرداخت La Poste Mobile

دامنه سیم کارتهای پیش پرداخت از La Poste Mobile شامل دو پیشنهاد اصلی است: کارت پیش پرداخت کلاسیک و کارت پیش پرداخت بین المللی.

 • آنجا کارت پیش پرداخت کلاسیک پیشنهادی بدون تعهد است که به شما امکان می دهد در سرزمین اصلی فرانسه با نامحدود ارتباط برقرار کنید. این انعطاف پذیری را به شما ارائه می دهد تا حساب خود را با توجه به نیاز خود شارژ کنید.
 • آنجا کارت پیش پرداخت بین المللی مخصوص کسانی که اغلب در خارج از کشور ارتباط برقرار می کنند طراحی شده است. این قیمت های سودمند را نسبت به بیش از 120 مقصد ارائه می دهد ، که به شما امکان می دهد با هزینه کمتری با عزیزان خود در خارج از کشور در تماس باشید.

با انتخاب این کارت ها ، از یک سری مزایا بهره مند می شوید:

 • بدون تعهد ، بدون فاکتور : کارت خود را مطابق نیاز خود شارژ می کنید.
 • اعتبار : 10 € اعتبار درج شده است تا بتوانید بلافاصله ارتباط برقرار کنید.
 • پر کردن های سازگار با همه کاربردها : La Poste Mobile چهار مقدار شارژ را ارائه می دهد ، که مطابق با همه موارد استفاده شده است (تماس ، پیام کوتاه و اینترنت)
 • 10،000 دفتر پست موجود برای شارژ کارت خود و بهره مندی از توصیه کارشناسان ما.

پست موبایل یک راه حل پیش پرداخت متناسب با نیازهای شما دارد. پیشنهادی را انتخاب کنید که مناسب شما باشد و بدون محدودیت از ارتباطات لذت ببرید.

نحوه عضویت در La Poste Mobile ?

اگر به بسته های موبایل Post علاقه دارید ، روند اشتراک بسیار ساده است و در چند مرحله قابل انجام است. برای موفقیت در اشتراک خود ، به سادگی مراحل زیر را دنبال کنید:

 1. پیشنهادات را مقایسه کنید: بسیاری از پیشنهادات موجود را با دقت بررسی کنید. La Poste Mobile طیف گسترده ای از پیشنهادات موبایل را ارائه می دهد که شامل گزینه هایی برای سطح مصرف مختلف است. برای تسهیل جستجوی خود ، می توانید تمام بسته های تلفن همراه Post را در مقایسه کننده بسته تلفن همراه ما پیدا و مقایسه کنید.
 2. به اداره پست یا وب سایت بروید : برای اشتراک ، می توانید به یک اداره پست در نزدیکی خود بروید تا یک عامل به شما در تکمیل روند کمک کند. از طرف دیگر ، می توانید از طریق وب سایت موبایل نیز به صورت آنلاین مشترک شوید.
  اشتراک آنلاین
 3. فرم اشتراک را پر کنید: شما باید اطلاعات شخصی خاصی مانند نام ، آدرس و جزئیات بانکی خود را ارائه دهید. برای تسهیل در اشتراک حتماً این اطلاعات را در دست داشته باشید.
 4. اشتراک خود را تأیید کنید : پس از اتمام فرم اشتراک و روش پرداخت خود ، می توانید اشتراک خود را تأیید کنید. بسته به انتخاب خود ، تأیید را از طریق ایمیل یا نامه دریافت خواهید کرد.
 5. سیم کارت و/یا جعبه جعبه خود را دریافت کنید : در آخر ، پس از تأیید اشتراک خود ، سیم کارت و/یا جعبه خود را از طریق پست دریافت خواهید کرد. دستورالعمل های ارائه شده برای نصب و فعال سازی را دنبال کنید.

مشترک شدن در پست موبایل بسیار ساده است ، اما به یک آماده سازی خاص نیاز دارد. با دنبال کردن این مراحل ، می توانید پیشنهادی را انتخاب کنید که مناسب شما باشد و از خدمات جدید خود در هیچ زمان لذت ببرید.

کیفیت شبکه تلفن همراه LA Poste چیست ?

پس از مشورت با بسته ها ، ممکن است از خود بپرسید اپراتور پست موبایل کیست ?

La Poste Mobile با همکاری SFR کار می کند. با تشکر از این همکاری ، La Poste Mobile به کاربران خود دسترسی به یکی از بهترین شبکه های مخابراتی در فرانسه را ارائه می دهد. SFR پوشش و کیفیت خدمات را ارائه می دهد پست موبایل ، به کاربران این امکان را می دهد تا از پوشش عالی شبکه در سراسر قلمرو فرانسه بهره مند شوند.

از کجا می توان یک تراشه پست تلفن همراه خریداری کرد ?

خرید کارت تلفن همراه سیم کارت آسان و در دسترس است. شما می توانید آن را از دو طریق دریافت کنید:

 • برخط : می توانید سیم کارت را مستقیماً در وب سایت موبایل ارسال کنید. فقط پیشنهادی را انتخاب کنید که مناسب شما باشد و دستورالعمل ها را دنبال کنید تا سفارش خود را تنظیم کنید. سپس سیم کارت در خانه شما به شما تحویل داده می شود.
 • در فروشگاه: همچنین می توانید یک تراشه پست تلفن همراه را در یکی از بسیاری از دفاتر پست در فرانسه خریداری کنید.

کد تبلیغی La Poste Mobile: مزایای آن چیست ?

با تشکر از مشارکت ایجاد شده با سیار.باشگاه, La Poste Mobile مزایای قابل توجهی را به شما ارائه می دهد و تخفیف های فوری در تلفن های اجاره ای با کدهای تبلیغاتی. این مجموعه ای از آخرین تلفن های اپل بازپرداخت شده مانند:

 • آیفون 13 طرفدار
 • آیفون 13
 • آیفون 12
 • آیفون 11
 • آیفون XR

با تشکر از کدهای تبلیغاتی La Poste Mobile ، از نرخ جذاب برای اجاره یک تلفن هوشمند جدید و جدید ، ضمن حفظ بودجه خود ، بهره مند شوید.

این تبلیغات را مستقیماً در وب سایت رسمی La Poste Mobile پیدا کنید.

نحوه مدیریت بسته موبایل پست من ?

اگر مایل به نظارت بر مصرف خود هستید ، فاکتورهای خود را پرداخت کنید یا حتی بسته خود را تغییر دهید ، فضای مشتری La Poste Mobile تمام ابزارهای لازم برای انجام این کار را برای شما فراهم می کند.

با استفاده از منطقه مشتری یا برنامه LA Poste Mobile شما کنترل کامل روی بسته خود را دارید:

عملکرد شرح
نظارت بر مصرف منطقه مشتری به شما امکان می دهد تا از نزدیک میزان مصرف ، تماس و پیامک اینترنت خود را دنبال کنید. یک روش ساده و عملی برای جلوگیری از هرگونه تعجب در فاکتور بعدی شما.
مدیریت فاکتورهای شما تمام فاکتورهای خود را در یک مکان پیدا کنید. می توانید فاکتورهای خود را به صورت آنلاین مشورت ، بارگیری و حتی تنظیم کنید.
اصلاح بسته به داده ها یا تماس های بیشتری نیاز دارید ? از طریق منطقه مشتری ، می توانید به راحتی بسته را مطابق نیاز خود تغییر دهید.
کمک آنلاین اگر نگرانی از بسته خود را برآورده می کنید ، کمک یک بخش اختصاصی را برای کمک به شما در حل مشکلات فعلی خود ارائه می دهد.

در صورت بروز مشکلات یا هرگونه سؤال مربوط به بسته خود ، در تماس با خدمات مشتری پست موبایل دریغ نکنید. برای این کار ، چندین گزینه در اختیار شما است: شماره پست موبایل رایگان ، برنامه تلفن همراه ، شبکه های اجتماعی ، نامه پستی و البته منطقه مشتری آنلاین شما.

برای کمک به شما در تصمیم گیری آگاهانه در مورد انتخاب تأمین کننده بعدی خود ، ما از شما دعوت می کنیم تا توصیفات مشتریان را کشف کنید. بازخورد ارزشمندی را در صفحه ما اختصاص داده شده به اطلاعیه های پست تلفن همراه پیدا خواهید کرد.

نحوه فعال کردن سیم کارت موبایل سیم کارت خود ?

SIM POST فعال سازی اداره پست تلفن همراه

برای فعال کردن کارت موبایل Sim La Poste ، چندین راه حل وجود دارد. فعال سازی سیم کارت اپراتور حتی در صورت قابلیت حمل به طور خودکار انجام نمی شود. برای درخواست فعال سازی کارت سیم لا پست ، باید به منطقه مشتری بروید یا با خدمات مشتری تماس بگیرید.

در اینجا نحوه فعال کردن کارت موبایل Sim La Poste آورده شده است:

 • به صفحه بروید: https: // فعال سازی.لاپسترموبیل.fr/کارت-سیم ؛
 • شماره سیم کارت را در پشتیبانی پر کنید
 • روی کلیک کنید “فعال کردن” اعتبار سنجی.
 • چه رویکردی برای فعال کردن کارت موبایل Sim La Poste ?
 • بعد از باز کردن خط جدید ، موبایل Sim La Poste خود را فعال کنید
 • فعال سازی سیم کارت پس از حمل و نقل به یک بسته پستی تلفن همراه
 • کارت تلفن همراه سیم کارت خود را بعد از تغییر فعال کنید
 • با تغییر تلفن ، کارت Sim La Poste را تغییر داده و فعال کنید
 • Sim La Poste Mobile Mobile: نحوه تعمیر یا تغییر آن ?
 • موقعیت های ویژه با کارت تلفن همراه سیم لا
 • در صورت از دست دادن یا سرقت موبایل خود با سیم لا پست چه کاری انجام دهید ?
 • سیم کارت مسدود شده: چه راه حل هایی برای باز کردن قفل آن ?

محتوای این صفحه توسط یک متخصص تحریریه در مورد تاریخ تأیید شده است 03/17/2023

هنگامی که یک مشترک تلفن همراه یک کارت تلفن همراه جدید Sim La Poste دریافت می کند ، باید آن را فعال کند. فعال سازی سیم کارت حتی در صورت قابلیت حمل تعداد اتوماتیک نیست. به طور کلی ، روش ادامه فعالیت بسیار ساده است. در اینجا ، mypetitforfa توضیح می دهد که روش فعال کردن کارت موبایل Sim La Poste با اعتماد به نفس چیست؟.

چه رویکردی برای فعال کردن کارت موبایل Sim La Poste ?

مشترک جدید با عضویت در بسته جدید موبایل موبایل ، سیم کارت را دریافت می کند تا بتواند با شبکه جدید اپراتور کار کند. در مورد پست موبایل ، اپراتور مجازی ، شبکه ای که مشترک به آن دسترسی دارد SFR است. برای اینکه بتوانید از آن استفاده کنید ، برای فعال کردن کارت موبایل Sim La Poste باید یک رویکرد را دنبال کنید.

کارت تلفن همراه سیم لا پست را فعال کنید

پس از دریافت سیم کارت از بسته جدید تلفن همراه خود ، روشی برای فعال کردن آن لازم است.

بعد از باز کردن خط جدید ، موبایل Sim La Poste خود را فعال کنید

سناریوی اول مربوط به خلاقیت های خط با پست موبایل است. این دلالت دارد یک قرارداد جدید با اپراتور, بلکه یک شماره جدید است ، و بنابراین یک سیم کارت جدید. با استفاده از این اپراتور مجازی ، روش فعال سازی بسیار ساده است ، اما لازم است. بدون دومی ، مشترک فقط به اشتراک تلفن همراه خود محدود است.

سیم کارت در زمان سفارش بسته به مشترکین ارسال می شود. علاوه بر این ، قیمت 9.99 یورو تراشه همزمان با ماه اول بسته ، به محض سفارش ، پرداخت می شود. سیم کارت سپس طی 5 روز وارد می شود.

برای فعال کردن سیم کارت پست موبایل ، لازم است ::

 1. اتصال به فضای مشتری La Poste Mobile ؛
 2. به صفحه بروید: https: // فعال سازی.لاپسترموبیل.fr/کارت-سیم ؛
 3. شماره سیم کارت را نشان دهید (14 رقم پس از 893310)
 4. روی کلیک کنید “فعال کردن”.
 5. یا با خدمات مشتری با شماره 0 970 808 660 تماس بگیرید ، دوشنبه تا شنبه ، از 8 صبح تا 8 بعد از ظهر باز کنید

با پست تلفن همراه, تا زمانی که سیم کارت فعال نشده باشد ، هیچ سرویس بسته ای در دسترس نیست. بنابراین این عمل حتی بیشتر از برخی از اپراتورهای خاص که فعال شدن تراشه به صورت خودکار یا جزئی است.

فعال سازی سیم کارت پس از حمل و نقل به یک بسته پستی تلفن همراه

با تغییر اپراتور تلفن همراه, نیازی به تغییر شماره تلفن نیست. مشترک با درخواست قابلیت حمل شماره خود ، نه تنها مشترک آن را نگه می دارد ، بلکه علاوه بر این ، La Poste Mobile مراقبت از خاتمه قرارداد قدیمی خود را انجام می دهد. این در واقع اپراتور La Poste Mobile است که وظیفه بازیابی تمام اطلاعات لازم برای انتقال خط را بر عهده دارد. مشترک در صورت وجود تعداد زیادی از هزینه های خاتمه یافته ، هیچ کاری برای انجام یا پرداخت ندارد.

قابلیت حمل La Poste Mobile

تغییر بسته برای یک پیشنهاد پست تلفن همراه در حالی که شماره شما امکان پذیر است. با این حال ، تغییر و فعال کردن سیم کارت جدید ضروری خواهد بود.

فقط برای قابلیت حمل و نقل ، فقط شماره ریو خود را به پست تلفن همراه منتقل کنید و شماره تلفن خط مربوطه. در این زمان ، شما همچنین باید تاریخی را انتخاب کنید که قابلیت حمل موثر در آن مورد نظر باشد. پس از آن ، فعال سازی سیم کارت مانند گذشته است.

به طور خلاصه ، در مورد قابلیت حمل با پست موبایل ، لازم است ::

 1. در یک پیشنهاد اداره پست مشترک شوید و تاریخ قابل حمل شماره را انتخاب کنید
 2. روز قابلیت حمل ، کارت تلفن همراه سیم لا پست را در تلفن وارد کنید
 3. به فضای مشتری خود La Poste Mobile بروید و سپس روی “فعال سازی” کلیک کنید
 4. شماره سیم را پر کرده و روی “فعال کردن” کلیک کنید.

کد ریو

همچنین نحوه دریافت کد ریو خود را برای حفظ همان شماره بخوانید ?

کارت تلفن همراه سیم کارت خود را بعد از تغییر فعال کنید

همیشه تغییر اپراتور تلفن همراه برای تغییر سیم کارت ضروری نیست. در بعضی موارد ، مشترکین پست موبایل ممکن است پس از تغییر در ماهیت دیگر ، یا پیروی از حادثه با سیم فعلی ، تراشه های خود را تغییر دهند. شرایطی که برای تغییر کارت موبایل سیم ارسال شده ضروری است ?

با تغییر تلفن ، کارت Sim La Poste را تغییر داده و فعال کنید

اگر تغییر بسته شامل تغییر سیم کارت نیست ، در غیر این صورت هنگام تغییر تلفن هوشمند می رود. این مسئله شبکه یا اپراتور نیست, اما به سادگی سازگاری سیم کارت. دومی در قالب های مختلف وجود دارد: مینی سیم ، میکرو سیم و نانو-سیم. با تغییر تلفن هوشمند ، مدل جدید ممکن است با بسته سیم کارت فعلی سازگار نباشد.

در این حالت ، لازم است:

 • اندازه کارت را با استفاده از برش سه گانه کاهش دهید
 • از آداپتور با اندازه مناسب استفاده کنید
 • یک کارت موبایل جدید Sim La Poste بخرید.

بطور کلی, اپراتورها تلفن های هوشمند را با سیم کارت های سه گانه کاهش می دهند. این مانع از مواجهه با یک مشکل سازگاری می شود زیرا سیم سیم با سه قالب ذکر شده سازگار است. با این حال ، مشکل در صورت خرید از یک فروشنده غیر از اپراتور وی وجود دارد زیرا در این صورت هیچ سیم کارت ارائه نمی شود.

در بعضی موارد ، قالب سیم کارت مناسب است ، اما خواندن آن غیرممکن است. این اتفاق می افتد اگر موبایل استفاده شده simlocked شود. این بدان معنی است که فقط با سیم کارت اپراتور که آن را فروخته است کار می کند. پس از آن کافی است که دومی را با IMEI موبایل تماس بگیرید تا قفل تلفن را انجام دهید.

Sim La Poste Mobile Mobile: نحوه تعمیر یا تغییر آن ?

سیم کارت می تواند کاملاً سازگار باشد ، اما سوء رفتار. هنگامی که سیم کارت معیوب به نظر می رسد ، مشترک ممکن است با انواع مختلفی از مشکلات روبرو شود. تماس ها از کیفیت پایین برخوردار هستند ، اگر انجام آن غیرممکن نیست. اتصال به اینترنت از طریق داده های تلفن همراه ، در صورت امکان ، با کاهش جریان انجام می شود. وقتی با این نوع دشواری روبرو می شوید ، باید خودتان باشید تشخیص دهید تا اطمینان حاصل شود که مشکل در واقع از سیم کارت است, و موبایل یا شبکه نیست.

سیم کارت سیم کارت سیم کارت

اگر کارت تلفن همراه سیم کارت شما دیگر کار نمی کند ، لازم است یک توصیه کنید.

برای اینکه بدانید سیم کارت نقص دارد ، مناسب است ::

 • برای بررسی اینکه خرابی در شبکه SFR در حال انجام نیست (توسط پست موبایل استفاده می شود)
 • تلفن هوشمند را خاموش کنید
 • برای حذف سیم کارت ، سپس آن را جایگزین کنید ، و مطمئن شوید که آن را در محل قرار دهید
 • دوباره گوشی هوشمند را روشن کنید.

اگر همه چیز کار کند ، سیم کارت سپس عملیاتی است. با این حال ، اگر هیچ گونه خرابی مورد توجه و مشکلات مداوم قرار نگرفته است ، لازم است یک آزمایش انجام شود تا منشأ مشکل را تعیین کند.

 1. اولین قدم برای قرار دادن است سیم کارت آن در یک تلفن هوشمند دیگر سازگار و قفل. اگر دسترسی به بسته بسته امکان پذیر باشد ، سیم کارت کار می کند ، اما موبایل ممکن است ناقص باشد.
 2. گزینه دوم قرار دادن است سیم کارت دیگری در تلفن هوشمند. اگر خدمات مربوط به تراشه درج شده در دسترس باشد ، موبایل به درستی کار می کند.

پس از پیدا کردن مشکل از سیم کارت ، باید بلافاصله با خدمات مشتری La Poste Mobile تماس بگیرید.

موقعیت های ویژه با کارت تلفن همراه سیم لا

کاربران بدیهی است که می توانند خود را در وضعیت دیگری با مواردی که قبلاً ذکر شد پیدا کنند. سه مورد به ویژه مکرر هستند. خوشبختانه ، آنها همچنین راه حل های مناسبی دارند.

در اینجا لیست این موارد خاص آورده شده است:

 • از دست دادن یا سرقت موبایل و سیم کارت ؛
 • مسدود کردن تصادفی سیم کارت آن.

در صورت از دست دادن یا سرقت موبایل خود با سیم لا پست چه کاری انجام دهید ?

به دنبال پرواز تلفن هوشمند با سیم کارت آن ، باید در اسرع وقت واکنش نشان دهید. این وضعیت واقعاً خطرناک است زیرا خود موبایل حاوی داده های شخصی بسیاری است. دزد می تواند به این ترتیب به عکس ها و اطلاعات حفظ شده توسط مرورگر وب دسترسی پیدا کنید, رمزهای عبور. بنابراین مهم است که با ترک مرورگر ، حداقل در صورت عدم وجود مرورگر ، مرورگر خود را حفظ کنید. اگر موبایل دزدیده شده خاموش شود, کد پین با این حال برای احتراق ضروری است. بنابراین با انتخاب کد پین شخصی ، خطر کمتر است.

به محض پرواز تلفن هوشمند شما ، مهم است آن را به ژاندارمری یا در پست پلیس اعلام کنید. برای انجام این کار ، ابتدا باید IMEI دستگاه را بیاورید ، که در جعبه اصلی دومی موجود است.

پس از اعلام این اعلامیه ، در اسرع وقت با خدمات مشتری خود تماس می گیرد تا درخواست کند:

 • مسدود کردن سیم کارت ؛
 • مسدود کردن تلفن های هوشمند (IMEI مورد نیاز) ؛
 • یک تراشه جدید و احتمالاً یک تلفن همراه جدید.

اگر موبایل پس از مسدود کردن با سیم کارت پیدا شده است ، وحشت نکنید. با تماس دوباره با خدمات مشتری در طی چند ساعت از درخواست مسدود کردن ، دومی می تواند لغو شود.

سیم کارت مسدود شده: چه راه حل هایی برای باز کردن قفل آن ?

که هرگز در مورد کد پین اشتباه نکرده است ? برای همه اتفاق می افتد. با این حال ، مراقب باشید 3 بار پشت سر هم اشتباه نکنید. در این صورت ، سیم کارت فوراً مسدود می شود. با این حال ، این انسداد نهایی نیست. فقط کد PUK را از سیم کارت وارد کنید تا باز شود.

کد PUK از 8 رقم تشکیل شده است و در پشتیبانی اصلی تراشه قرار دارد. همچنین می توان آن را به صورت آنلاین از منطقه مشتری خود دریافت کرد. لطفاً توجه داشته باشید: در صورت 10 خطای متوالی در کد PUK ، سیم کارت به طور قطعی مسدود شده است. پس از آن برای سفارش جدید لازم است.

مشاوره از منمقدار کمیبسته بندی کردن

اگر هیچ یک از موارد ذکر شده در این راهنما با مشکلی که با آن روبرو شده است مطابقت ندارد ، فقط برای دستیابی به کمک با خدمات مشتری اپراتور خود برای دستیابی به کمک باقی مانده است.

در مورد پیوندهای وابستگی بیشتر بدانید

تیم ما بهترین پیشنهادات را برای شما انتخاب می کند. برخی از پیوندها ردیابی می شوند و می توانند بدون تأثیرگذاری بر قیمت اشتراک شما ، کمیسیون برای mypetitforfait ایجاد کنند. قیمت ها برای اطلاعات ذکر شده و احتمالاً تکامل می یابند. مقالات حمایت شده مشخص می شوند. برای اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک کنید.

برنامه های خوب در حال حاضر

بسته های تبلیغاتی تبلیغاتی

بسته B و شما

توصیه برای مدیریت سیم کارت و تلفن هوشمند خود

APN LA Poste Mobile را پیکربندی کنید

APN LA Poste Mobile خود را پیکربندی کنید

تماس های Wi-Fi La Poste Mobile را فعال کنید

Wi-Fi با پست تلفن همراه تماس می گیرد

بسته بند ب و شما 40 بروید

ب و شما 40 بروید

بسته ها – عزیز