روبات آشپزی هوشمند شیائومی سرانجام در فرانسه موجود است – دیجیتال ، ربات آشپزی هوشمند شیائومی: بهترین قیمت و اخبار – دیجیتال

ربات آشپزی هوشمند شیائومی

اخبار: تلفن هوشمند / تلفن همراه خبر خوب ، شیائومی وعده 4 سال به روزرسانی اندرویدی در آینده 13T خود را با 13T و 13T Pro ، شیائومی قصد دارد نشان دهد که تمام توجه آن به سمت پایداری نرم افزار تلفن های هوشمند خود است. در.

ربات آشپزی هوشمند شیائومی سرانجام در فرانسه موجود است

خبر خوب برای آشپزهای متصل. آشپزی هوشمند ربات شیائومی سرانجام به بازار فرانسه دعوت می شود ، جایی که با قیمت 999 یورو فروخته می شود.

تبلیغات ، محتوای شما در زیر ادامه می یابد
قیمت پرتاب 999 یورو

رکوتن

بازار آمازون

وابسته به آمازون

مانومنو

عملکرد هیئت مدیره قیمت
مسدود کننده تبلیغات خود را غیرفعال کنید تا به تمام پیوندهای فوق دسترسی پیدا کنید.

می توانید بگویید که آشپزی ربات شیائومی طولانی بود. در لمس های کوچک رونمایی شد ، این محصول در دسامبر گذشته ، با صلاحدید ، در وب سایت سازنده در دسترس بود. اما در آن زمان خطایی بود و برش روبات تقریباً فوراً از نمایشگرهای این برند ناپدید شد. شش ماه بعد ، شیائومی سرانجام روبات خود را در بازار فرانسه تهیه کرد. یک تور کوتاه از فروشگاه آنلاین سازنده به ما این امکان را داده است تا دریابیم که ربات آشپزی هوشمند با قیمت 999 یورو فروخته شده است ، قیمت “معقول” مطابق با قیمت متوسط ​​یک روبات (1000 یورو).

نقطه قیمت به طرز چشمگیری به سمت پایین کشیده شده است ، زیرا شیائومی برای انجام آن در سایر دسته بندی محصولات و مانند LIDL با غذاهای هوشمند خود (400 یورو) استفاده می شود. این روبات کوک علیه مدل های Moulinex ، Magimix یا Kenwood ، که روبات های سطح بالایی را امضا می کنند ، می جنگد. توجه داشته باشید که ربات پخت و پز هوشمند دارای یک برگه فنی بسیار جذاب ، نزدیک به Vorwerk Thermomix TM6 فروخته شده با 1359 یورو است.

اخبار: ربات چند منظوره
ربات آشپزی هوشمند: اولین برش ربات شیائومی هنوز کمی بیشتر فاش شده است

در هر رویداد ، شیائومی کمی بیشتر در مورد روبات روبات خود به ما می گوید که انتشار آن در فرانسه هنوز رسمی نیست. هوشمندانه.

ربات آشپزی هوشمند شیائومی

ربات آشپزی هوشمند شیائومی

ربات آشپزی هوشمند شیائومی یک روبات پخت و پز است که مستقیماً با ترمومیکس خود در سرزمین های Vorwerk شکار می کند. برای برجسته کردن غذاهای هدایت شده به یک دال 8 اینچی مجهز شده است.

محصولات جایگزین

یادداشت نوشتن: 5 از 5

Silvercrest Mr. Kitchen Connect

یادداشت نوشتن: 3 از 5

توجه: 3 از 5

Vorwerk Thermomix TM6

یادداشت نوشتن: 5 از 5

توجه: 3 از 5

غذاهای Silvercrest Monsieur هوشمند

یادداشت نوشتن: 3 از 5

توجه: 5 از 5

یادداشت نوشتن: 5 از 5

توجه: 4 از 5

بازگشت به صفحه شروع – 8 محصول

مقایسه و راهنماهای خرید

مقالات مرتبط

اخبار: Xiaomi 14 تلفن همراه / تلفن همراه: انتظار می رود این محدوده آینده تلفن های هوشمند برتر ? بازیگران تلفن های هوشمند بیکار نیستند و تا پایان سال ، ویژگی های جدید باید با سرعت پایدار مرتبط شوند. اینجاست.

اخبار: تلفن هوشمند / تلفن همراه Xiaomi Redmi Note 13: یک محدوده جامد که توسط یک مدل Pro+ جذاب بدون عدم موفقیت هدایت می شود ، شیائومی دامنه Note Redmi خود را تجدید می کند ، که نسخه 12 تاریخ پایان 2022. این برند در چین یک حساب کاربری ارائه می دهد.

اخبار: ساعت متصل مانند سامسونگ ، شیائومی با Watch 2 Pro خود به پوشیدن سیستم عامل خود می رود. ساعت متصل بعدی از شیائومی اولین عنصر اهمیت را ارائه می دهد: سیستم عامل آن. مانند مدل های سامسونگ.

اخبار: تلفن هوشمند / تلفن همراه Xiaomi Redmi Note 13 ، 13 Pro و 13 Pro+، تلفن های هوشمند در حالی که طراحی شیائومی یک هفته از تبلیغات خود نشان می دهد ظاهر Redmi Note 13 ، در چهار نسخه کاهش یافته است. این تلفن های هوشمند خود را افتخار می کنند.

اخبار: تلفن های هوشمند / تلفن همراه ما Xiaomi Mix Fold 3 را آزمایش کردیم ، یک تلفن هوشمند تاشو خوب و جذاب مانند رقبای خود ، شیائومی تلفن های هوشمند تاشو بالا را تولید می کند. این برند فرمول خود را از سال به سال اصلاح می کند و با آن رزرو می کند.

اخبار: تلفن هوشمند / تلفن همراه خبر خوب ، شیائومی وعده 4 سال به روزرسانی اندرویدی در آینده 13T خود را با 13T و 13T Pro ، شیائومی قصد دارد نشان دهد که تمام توجه آن به سمت پایداری نرم افزار تلفن های هوشمند خود است. در.

اخبار: Xiaomi Redmi 12 5G تلفن همراه / تلفن همراه ، باتری بزرگ و قیمت پایین در بخش ورودی ، شیائومی بخش خوبی از آن را اشغال می کند. با نام تجاری چینی مضطرب نیست.

اخبار: اجاق گاز چند منظوره ربات روبات پخت و پز هوشمند شیائومی سرانجام در فرانسه خبرهای خوبی برای آشپزهای متصل موجود است. آشپزی هوشمند ربات شیائومی سرانجام به بازار فرانسه دعوت می شود ، جایی که با قیمت 999 یورو فروخته می شود.

اخبار: ربات چند منظوره آشپزی هوشمند شیائومی: روبات کوک ناگهان در پایان سال از کاتالوگ ناپدید می شود ، ما کشف کرده بودیم که ربات شیائومی در فروشگاه آنلاین تولید کننده چینی با قیمت ظاهر شد “.

اخبار: اجاق گاز چند منظوره ربات ربات پخت و پز هوشمند شیائومی سرانجام در فرانسه ، با قیمت “معقول” پس از چند ماه انتظار و گمانه زنی ، روبات روبات شیائومی در فرانسه فروخته می شود. با احتیاط است.

اخبار: ربات پخت و پز هوشمند پخت و پز چند منظوره ربات: اولین روباتیک رباتیک شیائومی هنوز در هر رویداد کمی بیشتر فاش می شود ، شیائومی کمی بیشتر در مورد روبات روبات خود به ما می گوید که خروج از فرانسه هنوز رسمی نیست. هوشمندانه.