سری کانال: اشتراک ارزش چیست و به چه کسی مورد توجه قرار می گیرد ، سریال کانال پلاس: قیمت ، کاتالوگ ، اشتراک

سری کانال به علاوه: قیمت ، کاتالوگ ، اشتراک

Contents

سری کانال پلاس در تمام صفحه های خود قابل خواندن است ::

سریال Canal+: اشتراک ارزش چیست و به چه کسی پرداخته می شود

کانال+ بسته های زیادی را برای خوشمزه ترین و محتوای لذیذ ارائه می دهد. با این حال ، نه تنها دومی داده نشده است ، بلکه پیدا کردن زمان کافی برای لذت بردن از تمام آثار ارائه شده نیز دشوار است. اگر بودجه شما تنگ است و مهمتر از همه سریال هایی است که شما را مورد علاقه خود قرار می دهد ، خبر خوب: Canal+ Series Pack فیلم ها را کنار می گذارد و فقط در … خوب است … در اینجا همه چیز در مورد این پیشنهاد وجود دارد.

سریال کانال+: قیمت و تعهد

بر خلاف سایر بسته های طراحی شده توسط زنجیره چهارم ، سری Canal+ فقط در ماهانه و بدون تعهد ارائه می شود. بنابراین می توان اشتراک خود را در هر زمان 6.99 یورو در هر ماه پایان داد. توجه داشته باشید که این قیمت کف فقط به یک کاربر اجازه می دهد تا از سرویس استفاده کند. برای 9.99 یورو در هر ماه این تعداد به دو نفر صعود می کند ، در حالی که به چهار نفر می رسد که 11.99 یورو در ماه پرداخت می شود. بگذارید یک مدال از عدم وجود تعهد را یادداشت کنیم: در اینجا هیچ پیشنهادی برای -50 ٪ برای افراد زیر 26 سال وجود ندارد.

Canal+ Series از طریق برنامه MyCanal (Android ، IOS ، Microsoft و Sony Consoles ، تلویزیون هوشمند ، رایانه و غیره) در دسترس است. مشروط بر اینکه تجهیزات سازگار باشید ، جدیدترین سریال را می توان با کیفیت 4K بدون پرداخت هزینه اضافی تماشا کرد. این برنامه همچنین به شما امکان می دهد سری خود را به صورت محلی در تلفن هوشمند یا رایانه لوحی خود بارگیری کنید.

سری کانال به علاوه: قیمت ، کاتالوگ ، اشتراک

شما به Canal+ Series علاقه دارید و اطلاعاتی در مورد محتوای این پیشنهاد ، قیمت آن ، برنامه های در دسترس و پشتیبانی هایی که می توانید از آنها بهره مند شوید ? تو در جای درستی هستی ! در این مقاله ، ما تمام مشخصات پلتفرم سری Plus را به شما ارائه می دهیم.

شما می خواهید CANAL+ SERIES را مشترک کنید ?

 • ضروری:
 • سریال کانال پلاس یک است بستر SVOD راه اندازی شده توسط به علاوه کانال.
 • وجود دارد خلاقیت های اصلی کانال به علاوه همچنین سری بین المللی, از مستند وت برنامه های کوتاه.
 • مشترک شدن در سری Canal Plus امکان پذیر است بدون اینکه در یک دسته گل تلویزیونی به علاوه مشترک شوید.
 • اشتراک سری Canal Plus است در بسته Ciné Séries گنجانده شده است+ و در بسته دوستان و خانواده.
 • اشتراک در کانال+ سری است از 6.99 یورو در ماه, بدون درگیری.

نحوه دسترسی به سری کانال به علاوه ?

کانال پلاس یکی از مهمترین بازیکنان فرانسوی در تولید و انتشار سریال است. روش های مختلفی برای دسترسی به این مطالب وجود دارد.

بسته های کانال به علاوه: سری کانال به علاوه در پیشنهادات کانال تلویزیونی گنجانده شده است+

Canal Canal+ Pack (در حال حاضر از جمله Apple TV+) به شما امکان می دهد به سری دارای برچسب دسترسی داشته باشید خلاقیت های اصلی کانال+ از رایانه یا رایانه لوحی خود. این بسته است از 22.99 یورو در هر ماه به مدت 12 ماه ، سپس 27.99 یورو در ماه, با تعهد 24 ماهه و ماه اول رایگان است.

سلسله

برای دسترسی به سریال های بیشتر ، این امکان را دارید برای اشتراک ، با یا بدون تعهد ، در Ciné Séries Pack+. این بسته موجود از 34.99 یورو در هر ماه یکی از کامل ترین ها در بازار از نظر ارائه سریال و فیلم ها است. به شما دسترسی می دهد اختصاصی کانال به علاوه بدین ترتیب که در کانال های OCS, داشتن نوتفلیکس در دیزنی+. علاوه بر این ، شما نیز دارید دسترسی به پلت فرم SVOD که توسط کانال ساخته شده است+, موضوع این مقاله است: سری کانال پلاس. اگر می خواهید دسته های مختلف کانال به علاوه را کشف کنید ، مقاله ما را که به پیشنهادات کانال اختصاص داده شده است ، کشف کنید+.

شما همچنین می توانید انتخاب کنید برای اشتراک فقط در Canal+ Series, بدون عضویت در یک پیشنهاد کانال بیشتر.

سریال کانال به علاوه: پیشنهاد غیر اتصال 100 ٪ دیجیتال

سری کانال پلاس یک پلت فرم SVOD است راه اندازی شده توسط Canal Plus در مارس 2019. این یک سرویس پخش سریال است که توسط کانال ایجاد و توصیه می شود+. این اجازه می دهد تا کانال بیشتر کاتالوگ سریال های تلویزیونی خود را به همه کسانی که می خواهند از آن لذت ببرند ، بدون نیاز به عضویت در دسته های سنتی تر ارائه دهد.

لطفا توجه داشته باشید سریال های گیج کننده کانال به علاوه و MyCanal نیست, که دو سرویس متفاوت و مکمل هستند. اگر سریال در MyCanal موجود است ، که برنامه دوم صفحه کانال است ، پیشنهاد محتوا که می توانید به آن دسترسی پیدا کنید ، بسته به اشتراک شما بسیار متفاوت است. در مورد سریال Canal Plus ، این یک پلتفرم ویدیویی در تقاضا است ، اختصاص داده شده به سری و محتواهایی که به آنها دسترسی دارید برای همه اشتراک ها یکسان است (از طرف دیگر ، شما بر خلاف MyCanal به تلویزیون زنده TNT و سایر کانال+ کانال ها دسترسی نخواهید داشت).

در این پلتفرم می توانید لذت ببرید انتگرال خلاقیت های اصلی کانال+, از سری استودیوهای مهم آمریکایی و اروپایی و سایر سریال های فرقه. باید بدانید که پلت فرم Canal+ Series شامل 80 تا 90 ٪ محتوای اختصاصی است که این یک استدلال جذاب برای دوستداران سری است.

سری کانال پلاس است بدون درگیری (این بدان معنی است که می توانید در صورت تمایل خاتمه دهید) و شروع می شود از 6.99 یورو در ماه. شما می توانید اضافه کنید حداکثر 4 کاربر در هر زمان و عزیزانتان را نجات دهید.

برای دانستن اینکه آیا اشتراک Canal+ Series دارید ، می توانید از طریق آن عبور کنید AirPlay یا Chromecast اگر می خواهید قسمت های مورد نظر خود را در صفحه تلویزیون خود پخش کنید.

نحوه اشتراک در سریال کانال پلاس ?

شما هنوز در کانال پلاس مشترک نشده اید

چندین وسیله برای عضویت در سریال های کانال به علاوه در دسترس شما هستند. می توانید ادامه دهید:

 • از وب سایت مغازه.کانال.کم یا با کلیک مستقیم بر روی دکمه “اشتراک کانال+ آنلاین” درست در بالا.
 • از جانب برنامه MyCanal (در iOS/TVOS ، تلویزیون Android/Android).

به سادگی در زمان اشتراک خود فرمولی را انتخاب کنید (به جزئیات قیمت های زیر مراجعه کنید) ، قبل از ورود به اطلاعات شخصی خود برای ثبت نام در Canal+ Series. سپس از شما خواسته می شود روش پرداخت خود را وارد کنید.

شما فقط گرفته خواهید شد در پایان ماه.

شما در کانال پلاس مشترک هستید

اگر در حال حاضر مشترک کانال به علاوه هستید ، می توانید تحت چندین شرط از سری کانال به علاوه استفاده کنید:

 • اگر شما کانال+ اشتراک ساده, سری کانال پلاس در پیشنهاد شما گنجانده نشده است. با این وجود می توانید با مراجعه به سایت ، 2 اشتراک را جمع کرده و سری Canal+ را مشترک کنید مغازه.کانال.کم.
 • اگر مشترک شده اید بسته سری Ciné+, سری کانال پلاس است در اشتراک شما گنجانده شده است.
 • اگر مشترک شده اید کانال+ دوستان و خانواده, سری کانال پلاس است در اشتراک شما گنجانده شده است.

توجه داشته باشید بر خلاف بسته های کانال کلاسیک بیشتر, اشتراک سری + از طریق اپراتور خود امکان پذیر نیست. از طرف دیگر ، این سرویس به مدت 12 ماه به صورت رایگان در پیشنهاد Delta Freebox Pop و Freebox گنجانده شده است. علاوه بر این ، به عنوان گزینه ای در انقلاب Freebox در دسترس است.

قیمت یک سریال کانال به علاوه چقدر است ?

شما می توانید این اشتراک را برای تعداد مشخصی از کاربران انتخاب کنید, متفاوت از صفحه 1 تا 4 همزمان. قیمت ها بسته به تعداد صفحه نمایش هایی که می خواهید از آن استفاده کنید متفاوت است.

قیمت کانال سری به علاوه – 18 اوت 2023

1 کاربر 2 کاربر 4 کاربر
6.99 یورو در هر ماه 9.99 یورو در هر ماه 11.99 یورو/ماه

اگر بعداً آرزو می کنید سری Canal Plus اشتراک خود را ویرایش کنید برای کاربران را اضافه یا حذف کنید, فقط به سمت خود بروید منطقه مشتری و مراحل ذکر شده در زیر را دنبال کنید:

 1. بخش را انتخاب کنید “اشتراک، ابونمان»».
 2. روی “کلیک کنید”فرمول من را اصلاح کنید»».
 3. فرمول مورد نظر خود را بررسی کنید (1 ، 2 یا 4 کاربر).
 4. روی “کلیک کنید”اعتبار سنجی»».

برای دانستن اینکه آیا این اولین اشتراک شما در سریال کانال به علاوه است ، از آن بهره مند می شوید ماه اول رایگان. از طرف دیگر ، شما قبلاً از یک ماه ارائه شده در 12 ماه گذشته استفاده کرده اید, این ماه اول به شما صورتحساب می شود.

نحوه استفاده از سری کانال به علاوه ?

روی کدام صفحه نمایش می توانیم به سریال کانال به علاوه دسترسی پیدا کنیم ?

سری کانال پلاس در تمام صفحه های خود قابل خواندن است ::

کامپیوتر

 • تبلت های iOS و تلفن های هوشمند.
 • تبلت های اندرویدی و تلفن های هوشمند.
 • Apple TV (TVOS).
 • تلویزیون اندرویدی.
 • PC/MAC از طریق وابسته به یا.خط.
 • کرومی.

نحوه مشاهده یک سری در Canal+ Series ?

سریال کانال به علاوه دارای یک رابط بصری و واضح, به همان روش MyCanal. کاپشن های این سریال بسیار قابل مشاهده هستند زیرا در پس زمینه سفید قرار دارند. برخی از سری های کلیدی در بالای صفحه برجسته می شوند ، تا در زمان تحقیق شما را ذخیره کنند.

برای یافتن یک سری ، مسیر ساده است. شما می توانید انتخاب کنید:

 • روی شیشه کوچک ذره بین کلیک کنید و نام سریال مورد نظر را وارد کنید.
 • روی “کلیک کنید”All Series ، Creations اصلی ، سری ایالات متحده ، سری مستند ، قالب های کوتاه»در پیشانی در بالای صفحه و سپس بر روی ژاکت سریال مورد نظر برای مشاهده کلیک کنید.
 • از منوی Drop -down یک سری را انتخاب کنید, در میان بخش های مختلف پیشنهادی: “ادامه خواندن” ، “جدید” ، “خلاقیت های اصلی” ، “سریال مورد علاقه+ سریال” ، “تماشاگر ترین سریال” ، “سریال اعطا شده” یا “5 دقیقه مقابل شما” ، ” 30 دقیقه مقابل شما ?”،” آماده برای یک شب سفید ?”،” سریال هایی که مرد را می سازد “،” برای شما توصیه می شود “..

برای دانستن مانند اکثر سیستم عامل های SVOD ، Canal Plus توصیه های سری را به شما ارائه می دهد. با این حال ، بر خلاف رقبای خود ، در اینجا الگوریتمی نیست که محتوا را ارائه می دهد ، بلکه الف انتخابی که توسط تیم های تحریریه کانال پلاس انجام شده است.

هنگامی که یک سری پیدا کردید و روی ژاکت کلیک کردید ، یک پنجره جدید در پیش زمینه باز می شود و به شما امکان دسترسی به لیست اطلاعاتی را می دهد. شما همچنین می توانید:

 • فصل و قسمت را انتخاب کنید که می خواهید تماشا کنید.
 • سعادتخلاصه یک قسمت یا تصمیم به بارگیری آن دارید برای نگاه کردن به آن در حالت خارج از ارتباط.
 • تعریف تصویر را انتخاب کنید پس از راه اندازی یک قسمت از یک سریال ، با راست کلیک و کلیک بر روی “کیفیت فیلم”.

برای یافتن تمام اطلاعات شخصی ، تنظیمات خود ، سریالی که اخیراً دیده اید یا مواردی که بارگیری کرده اید, به سادگی بر روی مکانیسم گرد کوچک که در سمت راست صفحه اصلی قرار دارد کلیک کنید.

یعنی در پایین منوی Drop -down ، بخش “جایزه: کانال های زنده»، امکان دسترسی به برنامه ها در دوره تلویزیون و سریال های باشگاه وارنر را فراهم می کند. بنابراین می توانید سریال هایی را مشاهده کنید که در نتایج جستجوی سیستم عامل ظاهر نمی شوند.

سری کاتالوگ کانال به علاوه: بهترین سریال روی سیستم عامل چیست ?

سریال کانال پلاس یک جمع می کند کاتالوگ کوچکتر از رقبای خود (Netflix یا Amazon Prime Video). در واقع ، انتخاب استراتژیک کانال+ در اینجا برای شرط بندی در یک بود پیشنهاد محدود اما کیفی. ما در آنجا خلاقیت های اصلی کانال پلاس بلکه سریال های فرقه آمریکایی نیز وجود دارد که زنجیره رمزگذاری شده از حقوق انتشار به دست آورده است ، و درست پس از انتشار آنها در ایالات متحده در این سکو موجود است. همچنین می توانید مستند و همچنین برنامه های کوتاه پیدا کنید.

اینجاست 10 سری برتر برتر ما که می توانید روی سیستم عامل پیدا کنید. توجه داشته باشید که اگر یک سری از سری ها هستید و به دنبال محصولات جدید هستید ، تمام سیستم عامل های توزیع شده در ترکیب ، می توانید مقاله ما را در مورد بهترین سری 2023 بخوانید.

1. بابل برلین

برلین ، 1929. گرون رات و شریک زندگی وی برونو وولتر در این شهر با نوسان کامل تحقیق می کنند. قسمت های جدید از فصل 4 هر دوشنبه.

2. درخت

سریال طنز خنده دار با یهریک جودور در نقش اصلی. این بازیگر نقش خود را ایفا می کند و متقاعد شده است که پس از گذراندن یک سال در کما ، باید به یک کارگردان “جدی” تبدیل شود.

3. گومورا

این سریال افسانه ای مافیای ناپلی را حمل کنید: کامورا. از پنج فصل این سریال برجسته استفاده کنید ، بارها و بارها اهدا می شود.

4. دفتر افسانه ای

بدون شک یکی از بهترین خلاقیت های اصلی زنجیره رمزگذاری شده است. با ماتیو کاسوویتز, این سریال مربوط به DGSE است و بنابراین دیپلماسی ، اطلاعات و تحقیقات هیجان انگیز را در برابر زمینه تنش های ژئوپلیتیکی مخلوط می کند.

5. معتبر

معتبر یک سریال است که توسط Canal Plus تولید شده و از سری Canal+ Series که مربوط به دنیای رپ است پخش می شود. توسط بازیگر و کارگردان ایجاد شده است فرانک گاستامبید و یک رپر جوان به نام Apash (تعبیر شده توسط رپر هاتیک) ، که در این محیط موسیقی بسیار رمزگذاری شده شروع می شود که در آن استعداد همیشه کافی نیست. هدف آن: “تأیید” توسط دنیای رپ.

6. سقوط – فروپاشی

این سری کوتاه که توسط مجموعه ساخته شده است انگل توسط رئالیسم نسبتاً سرد او مورد توجه قرار گرفت: او به جامعه ای پس از شرارت مربوط می شود و از موضوعاتی که می تواند ، شاید یک روز ، همه ما را نگران کند. تحقق هر قسمت یک شاهکار فنی است ، زیرا همه آنها در برنامه توالی ساخته شده اند. این فروپاشی در “جایزه بین المللی امی بهترین مینی سریال یا بهترین فیلم تلویزیونی” نامزد شد. تمام قسمت های سریال Canal+ را پیدا خواهید کرد.

7. پاپ جوان

پاپ جوان یک سری تولید شده توسط پائولو سورنتینو داستان یک پاپ فوق العاده محافظه کار (تفسیر شده توسط قانون جود) ، بسیار با استعداد در دستکاری سیاسی و خودشیفتگی. او واتیکان را لرزاند زیرا از نشان دادن چهره خود امتناع می ورزد. این سریال جذاب از نظر مرحله بندی ، عکاسی و لباس به عنوان یک جواهر شناخته می شود. دو فصل در سریال Canal+ موجود است.

8. دنده

سری کارآگاهان کانال فرقه بیشتر از 8 فصل, دنده از طریق نظرسنجی هایی که در آن همه پیوندهای زنجیره ای مورد بررسی قرار می گیرند ، به زیر سیستم قضایی و پلیس می گوید. این سریال یک موفقیت واقعی فرانسوی است که وی خود را به چندین کشور صادر کرد.

شما می خواهید CANAL+ SERIES را مشترک کنید ?

9. بارون سیاه

بارون سیاه یک سریال سیاسی است که توسط ساخته شده است اریک بنزکی و ژان باپتیست دلفون, که حماسه معاون شهردار فیلیپ شمالی ریکوارت (تفسیر شده توسط کاد مرید) را بازگو می کند ، که با تمایل عمیق به انتقام اجتماعی متحرک شده است. در خطوط انتخابات ریاست جمهوری ، فیلیپ ریکوارت توسط نامزد چپ که به دنبال نجات انتخابات خود است ، قربانی می شود. مصمم برای اختراع مجدد یک حرفه ، فیلیپ از انتخابات و نکات برجسته تقویم سیاسی استفاده خواهد کرد تا به تدریج در برابر رقیب خود پیروز شود.

10. بروکلین نه نه

این سریال طنز زندگی روزمره یک ایستگاه پلیس بروکلین را بازگو می کند که در آن بازرسان تا حدی حواس پرت باید مأموریت خود را برای محافظت از جامعه انجام دهند ، در حالی که زندگی خصوصی گاه و بیگاه خود را با هم ترکیب می کنند. بروکلین نه نه یکی از موفق ترین سریال های طنز است ، با دو گلدن گلوب ، یک جایزه EMY و یک جایزه تلویزیونی انتخاب انتقادی. 7 فصل در سریال کانال پلاس موجود است.

New on Canal+ Series اکنون ، می توانید فصل دوم این سریال را تماشا کنید نادانسته, سری جدید حامی, فصل دوم سریال محبوب معتبر, مستند dolorès ، نفرین ژاکت قرمز یا سری طنز جنسه+یون.

در تاریخ 08/18/2023 به روز شده است

مگالی در سال 2020 به عنوان ویراستار آزاد به Selectra پیوست. این عمدتا از مقالات مربوط به موضوعات مرتبط با مضامین موبایل و اینترنت مراقبت می کند.