تله ها برای جلوگیری از خرید تلفن هوشمند مورد استفاده ، تلفن مورد استفاده/فروش. طبقه بندی شده بین افراد. کیوییز

خرید تلفن استفاده شده بین افراد

پیشنهاد

تله ها برای جلوگیری از خرید تلفن هوشمند استفاده شده

اگر تلفن های هوشمند جدید در بین عموم مردم بسیار محبوب هستند ، یک بازار دست دوم نیز وجود دارد که به شما امکان می دهد تا تلفن های اخیر را با قیمت های بسیار جذاب و بسیار جذاب بدست آورید. با این حال ، خرید موبایل دست دوم یک عمل کاملاً بی اهمیت نیست: از آنجا که این وسیله ای است که قبلاً در آن سرو شده است ، باید چندین امتیاز را بررسی کرد تا از تعداد مشخصی از تله ها جلوگیری شود.

تلفن هوشمند شما شروع به متهم کردن وزن سالها می کند و شما خیلی جدی قصد دارید آن را با یک مدل کمی جدیدتر جایگزین کنید ، اما بودجه شما اجباری است ? اگر نمی خواهید چند صد یورو را در آخرین ترمینال ده CRI لحظه ای قرار دهید ، مطمئناً می توانید در اواسط قیمت یا حتی مقرون به صرفه تر سقوط کنید. اما شما همچنین می توانید به موبایل های استفاده شده مراجعه کنید !

تلفن های دست دوم در واقع جایگزینی برای خرید یک محصول جدید ارائه می دهند و می توانند به شما امکان دهند با دستگاهی که اخیراً منتشر شده است بدون اینکه موظف به ساخت فولیا شود ، ترک کنید. زیرا این علاقه اصلی یک ملک استفاده شده است: قیمت آن. اما البته ، خرید یک تلفن هوشمند استفاده شده یک عمل کاملاً بی اهمیت نیست: در مقایسه با کسب معادل جدید خود ، در حالی که ما از یک ترمینال صحبت می کنیم ، نیاز به تلاش های اضافی دارد.

وقتی به جستجوی یک موبایل استفاده شده می پردازیم ، چه چیزی را بررسی می کنیم ? ظاهر کلی آن به طور کلی مهم است: به این دلیل نیست که شما به شخص ثالثی می خواهید با یک زباله ترک کنید. به ویژه وضعیت صفحه نمایش با دقت مراقب خواهد بود. اما سایر نکات نیز باید کنترل شوند و از طرف شما کمی تلاش می کنند.

عصب جنگ: پول

اگر یک تلفن هوشمند استفاده شده خریداری می کنید, این به این دلیل است که شما می خواهید پس انداز کنید. بنابراین این معیار است که شما تلاش خواهید کرد تا به عنوان اولویت بررسی کنید ، به عنوان مثال تفاوت فعلی بین ترمینال مورد علاقه شما و قیمتی که تولید کننده آن در زمان خروج اعمال می کند چیست. این شکاف کاملاً برجسته است به طوری که ارزش این ضربه را دارد که به جای یک دستگاه جدید ، از عرضه یک فرد انتخاب کنید ?

همچنین ، فقط یک پیشنهاد واحد را به همان اندازه جذاب ببینید. با دیدن قیمت های نمایش داده شده در جای دیگر ، با چندین پیشنهاد در وب مشورت کنید. البته ، آنها به ویژه با توجه به وضعیت هر دستگاه فروخته شده ، بسیار متفاوت خواهند بود ، اما این می تواند ایده خوبی را به شما بدهد ، در یک لحظه t ، روشی که بازار استفاده شده محصول ارزش را برای مالی تخمین می زند.

با تلفن های هوشمند جدید مقایسه کنید

هنگامی که به دنبال یک مدل استفاده شده هستید ، بدون شک ویژگی های خاصی را خواهید داشت که در ذهن شما مهم است: چنین اندازه صفحه نمایش ، چنین مقدار رم و غیره. اگر معیارهایی دارید که قبلاً متوقف شده اید, در مورد این برگه فنی با تلفن های هوشمند جدید مقایسه کنید. اگر گزینه جدیدی را پیدا کنید که از نظر مالی معادل پیدا کردن استفاده شده شما باشد ، این بدان معنی است که پیشنهاد دوم به اندازه کافی جذاب نیست: جایگزین جدید دیگر جالب نیست ، زیرا ظاهری قابل توجه ، حاوی ضمانت یک تولید کننده است.

سرانجام ، دو جنبه آخر که باید کنترل شوند ، روش فروش و آنچه قیمت آن را پوشش می دهد. اگر این یک حراج است ، به راه خود بروید: شما نمی دانید که داوطلبان تا چه اندازه آماده برای پیروزی هستند. از اطلاعیه هایی که قیمتی دارند که در مورد آنچه می خواهید بپردازید شک نمی کند (علی رغم مرحله مذاکره احتمالی که باید انجام شود). سپس ، آنچه را که این پیشنهاد را پوشش می دهد پاک کنید: علاوه بر تلفن هوشمند ، عناصر دیگری نیز وجود دارد (کابل USB ، هدفون ، مورد و غیره.) که همراه با فروش است ? اگر اینطور نیست ، می توانید یک اهرم برای دریافت تخفیف داشته باشید. همچنین به یاد داشته باشید که از فاکتور درخواست کنید تا دریابید که آیا دستگاه هنوز تحت ضمانت است.

به تبلیغ کننده علاقه مند شوید

در پشت هر اعلامیه ، شخصی به دنبال دریافت قیمت مناسب از دارایی خود است. و از آنجا که همه مردم همیشه از بهترین اهداف جهان متحرک نیستند ، لازم است اطمینان حاصل شود که کسی که آخرین ترمینال شیک را با قیمتی بی نظیر ارائه می دهد ، کلاهبرداری نیست که سعی می کند یک موبایل چینی را به عنوان دو قطره به شما بازگرداند آب در سامسونگ کهکشان S7.

چندین رویکرد به شما کمک می کند تا یک کلاهبرداری پیدا کنید: شما می توانید مخاطبین خود را بازی کنید (شاید دوست یکی از دوستانش تلفن خود را بفروشد ?) و به ارزیابی های باقی مانده توسط سایر کاربران اینترنت نگاه کنید ، اگر سایتی که می توانید معامله خود را تکمیل کنید چنین نشانگر اعتماد به نفس است. این نوع اطلاعات ، که در eBay یا Amazon یافت می شود ، برای کاربر که می خواهد با یک نگاه قابلیت اطمینان یک تبلیغ کننده را ارزیابی کند بسیار مفید است.

با فروشنده ملاقات کنید و تلفن هوشمند را آزمایش کنید

همچنین چیزهایی را در ورود به بازی قرار دهید: به او بگویید دوست دارید شخصاً با او ملاقات کنید به منظور اینکه بتوانید مسئولیت تلفن هوشمند را بر عهده بگیرید و بررسی کنید که آیا در شرایط خوبی است. همچنین مشخص کردن تمایل شما به انجام برخی آزمایشات روی آن, بدون اینکه لزوماً کدام یک را مشخص کنید ، تا اطمینان حاصل شود که همه چیز در نظم است. واقعیت صرف نشان دادن اینقدر دلپذیر در دستیابی به تلفن به شما امکان می دهد دانه خوب تار را مرتب کنید.

این نکته آخر بدیهی است که در نزدیکی یک عمارت بزرگ از یک روستای کوچک که در وسط هیچ جا گم شده است ، آسان تر است. با این وجود ، بسیار توصیه می شود که از آن عبور کنید ، زیرا عکس های همراه با تبلیغ می توانند جعلی یا به سادگی در یک تبلیغ دیگر میزبانی شوند تا خریدار را گمراه کنند. سرانجام ، اگر آمادگی بحث در مورد قیمت را در صورتی که در هنگام بازرسی از آن شکایت کنید ، با او مشخص کنید. شما ممکن است با یک تعجب ناخوشایند روبرو شوید و نگه دارید قیمت فروش بازتاب یافته شما است.

با خرابکاری ترک نکنید

با قیمت ، این نکته دیگری است که اکثر کاربران به طور طبیعی از آن استفاده می کنند: وضعیت دستگاه. در واقع ، به این دلیل نیست که شما تصمیم گرفتید که از طریق یک موبایل دست دوم عبور کنید که باید با یک محصول بسیار تخریب شده به پایان برسید. با این حال ، لازم است هنگام بازرسی ، افراط کنید : شما جدید خریداری نمی کنید ، بنابراین انتظار یک موبایل را در شرایط عالی ندارید (به هر حال ، فروشنده باید از آن آگاه باشد: او منطقی دولت را در مورد قیمت تلفن منعکس می کند).

جنبه دیگری که باید در نظر بگیرید این استمحل آسیب های کوچک احتمالی که توسط ترمینال متحمل شده است : یک برس روی پوسته همان تأثیر درخشش روی صفحه را ندارد. به عبارت دیگر ، شما می توانید یک مورد کمی آسیب دیده را در خود جای دهید ، اما نه یک تخته ای که توسط یک شکاف یا نوار در سطح سنسور عکس عبور کرده است. و با فرض اینکه شما را آزار نمی دهد ، می توانید با اشاره به انگشت در تخریب محصول که لزوماً در برگه فروش به خوبی ذکر نشده است ، در مورد تخفیف بیشتر مذاکره کنید.

همه آسیب ها ایجاد نمی شود

وقتی تلفن هوشمند را برای بررسی آن در دست دارید ، از صفحه و پوسته راضی نباشید. ترمینال را باز کنید ، اگر سیم کارت درج شده و به خوبی عقب نشینی کرده است ، باتری را بررسی کنید و اگر قابل جابجایی است یا نه (اگر غیرقابل تحمل است و تلفن کمی قدیمی است ، ممکن است که استقلال کلی آن کمی پایین تر باشد عملکردی که ما با یک معادل جدید به دست می آوریم). با وصل کردن اتصالات کافی (هدفون ، USB و غیره) درگاه ها را بررسی کنید. آیا آنها به خوبی جا می گیرند ?

برای بیشترین افراد خبره شما ، به یاد داشته باشید که محصولی را که به شما عرضه می شود ، یک تلفن چینی “پس گرفته شده” نیست که شبیه یک محصول Vogue باشد. این لزوماً ساده ترین کنترل نیست ، زیرا شما باید دانش قبلی خوبی در مورد اکوسیستم اندرویدی داشته باشید و بدانید که به کجا نگاه کنید و چه چیزی را بررسی کنید. مثالی توسط Technoïd با تلفن شبیه سامسونگ Galaxy S6 ، بررسی تنظیمات دوربین ، رابط اندرویدی مورد استفاده یا نوع پردازنده ارائه شده است ، مشروط بر اینکه شما یک برنامه کاربردی را نصب کنید معیار.

آخرین موضوع ولی به همان اهمیت, ممکن است برخی از موبایل بررسی کنند که آیا آنها غوطه ور شده اند. این مورد ، به عنوان مثال ، از مدل های فروخته شده توسط سونی است که شامل نوعی نشانگر سایش کوچک است که نشان می دهد آیا با آب روبرو شده اند. این به شکل یک مربع سفید کوچک است که هنگام به خطر انداختن ضد آب صورتی صورتی می شود. افسوس ، این نوع اطلاعات همیشه برای عموم مردم قابل دسترسی نیست. در غیر این صورت ، می توانید سعی کنید بدانید که اثری از مه یا رطوبت در صفحه (بین دال و پنجره) یا لنز دوربین وجود ندارد. همیشه خوب است که یک عکس تست بگیرید تا بررسی کنید که به درستی کار می کند.

اشکالات و نقص های پنهان را تشخیص دهید

اکنون که پاکت خارجی تلفن هوشمند را بررسی کرده اید ، مجبور خواهید بود بررسی کنید که آیا همه اجزای داخلی به طور عادی کار می کنند. با کابل های مختلف خود بیایید و مطمئن شوید که همه چیز بدون مشکل کار می کند: اگر هدفون را وصل کنید ، می توانید صدا را بشنوید ? اگر یک کابل USB را وصل کنید ، آیا می توانید یک انتقال فایل را انجام دهید و در عین حال باتری تلفن هوشمند را شارژ کنید (اگر آن را به عنوان مثال یک لپ تاپ یا یک باتری خارجی وصل کنید) ? کنترل به همان روش تمام لوازم جانبی همراه با تلفن که فروشنده آن به دنبال خلاص شدن از شر است.

ما همچنین باید بدانیم که آیا تلفن به خوبی ارتباط برقرار می کند. بنابراین برنامه ریزی کنید تا سیم کارت خود را درون آن قرار دهید و با او تماس بگیرید. همچنین به وب نگاهی بیندازید تا توجه داشته باشید که آیا اتصال 3G/4G به خوبی عملیاتی است. همچنین این یک روش خوب برای اطمینان از عدم مهار ترمینال به یک روش یا دیگری توسط اپراتور شخصی است که به دنبال فروش هواپیمای خود است ، فرض کنید که شما خودتان با این اپراتور مشتری نیستید.

مؤلفه ها نیز می توانند آزمایش شوند

قبل از قرار ملاقات با فروشنده, در مورد کدی که به شما امکان می دهد باتری تست را شروع کنید برای کنترل هر مورد. به عنوان مثال در Asus Zenfone 2 ، باید برنامه ماشین حساب را باز کرده و نوع ” .12345+= »بدون نقل قول. سپس اطلاعات مختلفی از جمله استفاده از پردازنده (CPU) ، سطح باتری ، میزان استفاده از رم و بخش های مختلف را برای آزمایش بلوتوث ، وای فای ، بوزسون ، مودم ، ژیروسکوپ ، صفحه لمسی ، دوربین مشاهده خواهید کرد. فلاش ، چند منظوره ، ویبراتور ، سنسور محلی ، NFC و غیره.

این مراحل مختلف نیاز به آماده سازی کمی در بالادست دارد: با فروشنده تماس بگیرید و رنگ را اعلام کنید. با نشان دادن شما از همان ابتدا بسیار مبهم ، هر فرد مبتلا به بیمار راه خود را طی می کند. مطمئناً شما باید کابل های خود را تهیه کنید (در صورت عدم ارائه تماس شما) ، بدانید که از چه نوع سیم کارت استفاده شده استفاده می شود (عادی ? میکروفن ? نانو ?) و توجه داشته باشید که روی یک کاغذ کد تست را که باید بر روی تلفن هوشمند مورد نظر برای به دست آوردن و نحوه استفاده از آن انجام شود ، یادداشت کنید.

وقت خود را برای انجام این مراحل مختلف بگذرانید. علاوه بر این ، از افزایش چک های خود در سطح باتری دریغ نکنید: یک ویدیو را در YouTube تماشا کنید یا یک بازی ویدیویی را راه اندازی کنید ، تا ببینید که آیا باتری تمایل آزار دهنده ای برای خالی کردن کمی سریع دارد. به طور کلی ، اگر باتری آن آسان نیست ، از خرید دستگاهی که بیش از دو سال قدمت داشته باشد ، خودداری کنید. در واقع ، اگر غیرقابل تحمل باشد ، باید با یک استقلال قابل توجه پایین برخورد کنید.

همه چیز به یافته های قبلی شما بستگی دارد

هنگامی که موبایل را که مورد علاقه شما است ، قبل از تعیین تاریخ معامله ، از قبل از قبل از فروشنده بخواهید از قبل بخواهید تعیین کنید که آیا امکان مذاکره در مورد قیمت وجود دارد. اگر تحقیقات نسبتاً کاملی دارید ، از نظر منطقی قیمت های ارائه شده توسط سایر فروشندگان را برای همان مدل می دانید و بنابراین می توانید از این اطلاعات به عنوان اهرمی استفاده کنید. اگر او از ایده مذاکره امتناع ورزد ، این بدان معنی نیست که او باید رها کند.

اگر ترمینال را از بالا به پایین بازرسی کرده اید ، شاید خراش های روی پوسته یا یک مشکل عملیاتی را با یکی از مؤلفه ها تشخیص داده اید. بسته به شدت مشکل ، مکان آن و اهمیتی که به آن می دهید (شاید نگرانی از نظر محل کارت SD شما را بیش از حد آزار ندهد اگر قصد لغزش یکی را ندارید) ، استدلال خواهید کرد استدلال برای تشویق فروشنده برای تجدید نظر در مورد ادعاهای خود به سمت پایین.

با اهرم های خود به طور کم بازی کنید

عنصر دیگری که می توانید در هنگام مذاکره مطرح کنید عدم ضمانت زمانی است که کاربر که اکنون به دنبال فروش ملک خود است از آن سود برده است. با بازی در این جنبه ، خیلی خوب می توانید توجه داشته باشید که احتمالاً برای محافظت از تلفن (یک مورد ، یک فیلم محافظ برای صفحه نمایش …) باید خریدهای اضافی نیز انجام دهید و تخفیف تقریباً معادل خرید آنها یک ژست است که بسیار قدردانی می کنید. البته اگر همه اینها با دستگاه تهیه شود ، نیازی به از دست دادن بزاق خود نیست !

در این راستا ، اگر کاربر هنوز آن را در اختیار دارد ، از درخواست فاکتور دریغ نکنید تا تاریخ خرید را بداند ، اگر ضمانت به خوبی منقضی شده است و در صورت لزوم ، شرایط سود.

توافق نامه معامله محکم دستی

سرانجام, انتظار تخفیف های باورنکردنی را ندارید. یک کوپن معامله مهمتر از همه معامله که در آن هر یک از طرفین با احساس مجروح شدن از آنجا خارج می شوند. البته ، به عنوان یک خریدار ، شما به ویژه در نظر دارید که بیشترین پس انداز را در هنگام دریافت تلفن از رویاهای خود (یا در هر صورت ، یک تلفن همراه جدیدتر ممکن است ، ممکن کنید !) ارزان تر. اما اگر امروز خریدار هستید ، نباید چشم پوشی کنید ، فردا ممکن است در کفش فروشنده باشید و می خواهید معامله خوبی نیز انجام دهید.

آینده NUMERAMA به زودی فرا می رسد ! اما قبل از آن ، همکاران ما به شما احتیاج دارند. شما 3 دقیقه فرصت دارید ? به تحقیقات آنها پاسخ دهید

خرید تلفن استفاده شده

یک آگهی 3 کلیک منتشر کنید
اجاره ، خدمات خانگی .

پیشنهادات را ببینید

تبلیغات استفاده شده تلفن

telehone استفاده شده: 498 تبلیغات طبقه بندی شده افراد. افراد از طریق تبلیغات طبقه بندی شده تجهیزات تلفنی و تلفنی استفاده می کنند. کیوییز تبلیغات طبقه بندی شده بین افراد موجود در وب را متمرکز می کند ، به خصوص برای خرید تجهیزات تلفنی و تلفنی. بسیاری از مارک های موجود: آیفون ، سامسونگ ، سونی ، نوکیا ، ویکو .

مناسبت آیفون بین افراد

پیشنهاد

سامسونگ بین افراد

درخواست

سامسونگ بین افراد

پیشنهاد

مناسبت آیفون بین افراد

پیشنهاد

درخواست
به همه همسایگان خود

. اجاره یک شی
یا یک سرویس دریافت کنید

مناسبت آیفون بین افراد

پیشنهاد

سامسونگ بین افراد

پیشنهاد

مناسبت هواوی بین افراد

پیشنهاد

سامسونگ بین افراد

پیشنهاد

مناسبت آیفون بین افراد

پیشنهاد

مناسبت آیفون بین افراد

پیشنهاد

مناسبت آیفون بین افراد

درخواست

مناسبت آیفون بین افراد

پیشنهاد

مناسبت آیفون بین افراد

پیشنهاد

کمک خود را ارائه دهید
بین همسایگان 🙂

. خدمات خانه
& اجاره تجهیزات

مناسبت آیفون بین افراد

پیشنهاد

مناسبت آیفون بین افراد

پیشنهاد

مناسبت آیفون بین افراد

پیشنهاد

مناسبت آیفون بین افراد

پیشنهاد

سامسونگ بین افراد

پیشنهاد

مناسبت آیفون بین افراد

پیشنهاد

مناسبت آیفون بین افراد

درخواست

مناسبت آیفون بین افراد

پیشنهاد

مناسبت آیفون بین افراد

پیشنهاد

مناسبت آیفون بین افراد

پیشنهاد

مناسبت آیفون بین افراد

پیشنهاد

شارژر فرصت بین افراد

پیشنهاد

مناسبت آیفون بین افراد

پیشنهاد

مناسبت آیفون بین افراد

پیشنهاد

مناسبت آیفون بین افراد

پیشنهاد

مناسبت آیفون بین افراد

پیشنهاد

مناسبت آیفون بین افراد

پیشنهاد

مناسبت آیفون بین افراد

پیشنهاد

سامسونگ بین افراد

پیشنهاد

مناسبت آیفون بین افراد

پیشنهاد

مناسبت آیفون بین افراد

پیشنهاد

مناسبت آیفون بین افراد

پیشنهاد

مناسبت آیفون بین افراد

پیشنهاد

مناسبت آیفون بین افراد

پیشنهاد

مناسبت آیفون بین افراد

پیشنهاد

سامسونگ بین افراد

پیشنهاد

سامسونگ بین افراد

پیشنهاد

مناسبت آیفون بین افراد

پیشنهاد

به مناسبت نوکیا بین افراد

پیشنهاد

مناسبت آیفون بین افراد

پیشنهاد

مناسبت آیفون بین افراد

پیشنهاد

مناسبت آیفون بین افراد

پیشنهاد

مناسبت آیفون بین افراد

پیشنهاد

سامسونگ بین افراد

پیشنهاد

سامسونگ بین افراد

پیشنهاد

سامسونگ بین افراد

پیشنهاد

سامسونگ بین افراد

پیشنهاد

مناسبت آیفون بین افراد

پیشنهاد

سامسونگ بین افراد

درخواست

مناسبت آیفون بین افراد

درخواست

مناسبت آیفون بین افراد

پیشنهاد

مناسبت آیفون بین افراد

پیشنهاد

مناسبت آیفون بین افراد

پیشنهاد

فرصت سونی بین افراد

پیشنهاد

مناسبت آیفون بین افراد

پیشنهاد

مناسبت آیفون بین افراد

پیشنهاد

مناسبت آیفون بین افراد

پیشنهاد

درخواست خرید تلفن
یا فروش تلفنی بین افراد را ارائه می دهد.

آنها در مورد ما صحبت می کنند .

Kiwiiz اولین شبکه اجتماعی همسایگان با تأثیر
408 862 تبلیغات محله
(افراد یا متخصصان)
اجاره تجهیزات و خدمات خانگی

ما از کوکی ها برای علاقه قانونی خود برای بهبود تجربه کاربری شما برای انجام آمار و ارائه محتوای سازگار با مراکز مورد علاقه خود استفاده می کنیم. سپرده کوکی ها را برای Kiwiiz و شرکای آن برای ذخیره و دسترسی به اطلاعات در ترمینال خود در رابطه با ناوبری خود در سایت ما بپذیرید. آنها برای توزیع محتوای شخصی و تبلیغات ، اندازه گیری عملکرد ، به دست آوردن داده های مخاطبان ، توسعه و بهبود محصولات استفاده می شوند.