به یک ماشین برقی بروید: شرایط به شما کمک می کند | ، کمک های ماشین برقی خود را کشف کنید |

کمک ماشین برقی خود را کشف کنید

Contents

سرانجام ، بیشتر و بیشتر مقامات محلی (مناطق ، ادارات ، شهرداری ها) علاوه بر مواردی که توسط دولت اعطا شده است ، کمک های مختلفی برای خرید یک وسیله نقلیه برقی ارائه می دهند. نکته مهم, این یارانه ها با جایزه اکولوژیکی و جایزه تبدیل ترکیب می شوند .

به یک ماشین برقی بروید: شرایط به شما کمک می کند

نورد با اتومبیل برقی باعث کاهش انتشار آلاینده های هوا و گازهای گلخانه ای و همچنین صرفه جویی در سوخت می شود. برای سرعت بخشیدن به انتقال ، این شرط به خرید و اجاره اتومبیل های برقی کمک می کند و استقرار خوب ایستگاه های شارژ را تضمین می کند.

جایزه تبدیل ، جایزه اکولوژیکی … چه کمکی می توانم از آن بهره مند شوم ?

جایزه تبدیل یک کمک مالی برای خرید یک وسیله نقلیه جدید یا استفاده شده است, در ازای تخفیف یک وسیله نقلیه قدیمی.

برای’دستیابی به یک ماشین برقی, حق بیمه می تواند برود حداکثر 6000 یورو.

اگر در یک منطقه کمرنگ (ZFE) زندگی می کنید یا کار می کنید ، می توانید از یک بهره مند شوید پاداش اضافی 1000 یورو.

علاوه بر این ، اگر از مقام محلی خود برای خرید یا اجاره وسیله نقلیه تمیزتر کمک کرده اید ، این تعجب در حد 2،000 یورو بیشتر افزایش می یابد.

پاداش زیست محیطی کمک مالی با خرید یک وسیله نقلیه الکتریکی (یا کار در هیدروژن) است.

برای“خرید یک ماشین جدید, مبلغ جایزه می تواند افزایش یابد حداکثر 7000 یورو.

جایزه 1000 یورو نیز برای دستیابی به یک ماشین استفاده شده در دسترس است. جایزه زیست محیطی و جایزه تبدیل تجمعی است.

دولت همچنین یک سیستم خرد برای خرید یا اجاره وسایل نقلیه تمیز تنظیم کرده است.

این به افراد کمک می کند تا از سیستم بانکی معمولی ، با درآمد کم و یا در یک وضعیت حرفه ای شکننده ، که مایل به دستیابی به یک ماشین آلاینده کمی از جمله یک ماشین برقی هستند ، مستثنی شوند.

دولت همچنین به تبدیل وسیله نقلیه حرارتی به یک وسیله نقلیه الکتریکی کمک می کند (تحول به نام ” مقاوم در اوردن »برقی) ، با پاداش حداکثر 6000 یورو.

ماشین حرارتی خود را با “مقاوم سازی” به یک ماشین برقی تبدیل کنید !

از کجا می توان ایستگاه های شارژ را برای وسیله نقلیه الکتریکی من پیدا کرد ?

یکی از شرایط اساسی برای توسعه تحرک برقی سهولت استفاده از همه زیرساخت های شارژ است.

برای انجام این, 1،300،000 پایانه قبلاً در فرانسه نصب شده اند, به عنوان مثال در خانه ، تجارت یا فضای عمومی.

دولت وسایل مالی قابل توجهی را برای تسریع در استقرار ایستگاه های شارژ بسیج کرده است, به ویژه :

 • 100 میلیون یورو در برنامه بازیابی برای اجرای ایستگاه های شارژ سریع تقریباً در تمام مناطق خدمات شبکه بزرگراه و جاده های ملی اختصاص داده شده است.
 • 300 میلیون یورو از برنامه سرمایه گذاری فرانسه 2030 همراه با ایستگاه های شارژ سریع در کلانشهرها و سرزمین ها.
 • 320 میلیون یورو در برنامهاقرار کردنبرای نصب بیش از 175،000 هزینه ، به ویژه ساختمانهای مسکونی جمعی مستقر خواهد شد.

به منظور پشتیبانی از کاربران جاده در سفرهای خود ، Bison Futé یک کارت تعاملی واقعی را برای شناسایی ایستگاه های شارژ سریع برای وسایل نقلیه برقی در سرویس فراهم می کند

کمک ماشین برقی خود را کشف کنید

پاداش اکولوژیکی ، پاداش تبدیل و یارانه های محلی: امروزه بسیاری از وسایل کمکی در دسترس است تا به شما امکان خرید یک ماشین برقی را بدهد.

VW

برای تشویق خرید وسایل نقلیه آلاینده کوچک ، دولت فرانسه دو کمک مالی اصلی ارائه می دهد: پاداش زیست محیطی تا 7000 یورو ، و پاداش تبدیل که می تواند به 6000 یورو برسد. به این یا یارانه های پرداخت شده توسط برخی از جوامع محلی اضافه شده است.

پس از خرید ، این یارانه ها توسط نمایندگی ها به عنوان مشارکت در نظر گرفته می شوند و یک وسیله نقلیه الکتریکی اقتصادی تر ایجاد می کنند ! و اگر از پاداش تبدیل مضاعف بهره مند شوید بیشتر از این. بنابراین ، اکنون می توان یک وسیله نقلیه الکتریکی را برای اجاره طولانی مدت از 89 یورو در ماه به دست آورد.

راه اندازی مجدد فرانسه

به عنوان بخشی از برنامه “احیای فرانسه” ، دولت کمک های خرید وسایل نقلیه برقی و هیبریدی را قابل شارژ کرده است.

کمک به کاهش هزینه خرید

پاداش زیست محیطی برای همه

با انتخاب وسیله نقلیه الکتریکی و نه یک مدل حرارتی ، از کمک مالی قابل توجهی دولت بهره می برید: جایزه زیست محیطی. برعکس ، افرادی که یک وسیله نقلیه حرارتی خریداری می کنند مجازات زیست محیطی را پرداخت می کنند ، مالیاتی از 50 تا 20،000 یورو بسته به انتشار CO2 مدل انتخاب شده و به شما امکان می دهد پاداش زیست محیطی را تأمین کنید. بنابراین می توانید با انتخاب یک ماشین برقی در حالی که می توانستید تا 140 یورو برای یک معادل حرارتی پرداخت کنید ، می توانید حداکثر 7000* یورو دریافت کنید.

مبلغ پاداش زیست محیطی 2023

*هنگامی که وسیله نقلیه (ماشین خصوصی جدید یا ون جدید) توسط شخص طبیعی خریداری یا اجاره می شود ، افزایش 2،000 یورو توسط شخص طبیعی که درآمد مالیاتی مرجع برای هر سهم کمتر یا برابر با 14،089 یورو است ، اعطا می شود.

پاداش زیست محیطی در هنگام دستیابی به یک ماشین برقی جدید توسط شخصی که در فرانسه مستقر شده است پرداخت می شود. این کمک 27 ٪ از قیمت خرید کلیه مالیات های موجود را نشان می دهد ، که در صورت لزوم با هزینه اجاره باتری افزایش یافته است (حداکثر 7000 یورو برای افراد یا 3000 یورو برای اشخاص حقوقی). بیشتر اوقات ، توسط فروشنده مستقیماً از فاکتور شما کسر می شود. اگر پیشبرد این کار را نکرده است ، پس از درخواست درخواست از آژانس خدمات و پرداخت ، به شما بازپرداخت می شود.

برای بهره مندی از این کمک ، باید شرایط مختلفی برآورده شود. بنابراین ، وسیله نقلیه الکتریکی جدید باید:

 • با حداقل مدت 2 سال خریداری یا اجاره شود
 • در فرانسه ثبت شود
 • ظرف 6 ماه از خرید ، یا قبل از سفر 6000 کیلومتر یا 24 ماه در مورد اجاره به فروش نروید.

جایزه تبدیل برای جایگزینی یک وسیله نقلیه آلاینده تر

برای اینکه بیشترین تعداد را برای رانندگی با وسیله نقلیه تمیزتر فراهم کند ، دولت حق بیمه تبدیل را تنظیم کرده است. بنابراین می توانید هنگام دستیابی به وسیله نقلیه الکتریکی ، چه جدید و چه در حال استفاده ، از کمک از کمک بهره مند شوید ، مشروط بر اینکه یک مدل دیزلی یا بنزین قدیمی تر را بشکنید.

جایزه تبدیل باعث شد تا به الکتریک تغییر دهم.

Sébastien ، 38 ساله ، Haute-Garonne

چندین شرط برای وسیله نقلیه تقویت شده با یک مرکز وسیله نقلیه “وسیله نقلیه” اعمال می شود. این باید یک ماشین یا یک ون باشد که بار مجاز به آن در کل شارژ از 3.5 تن نیست و:

 • یک وسیله نقلیه دیزلی که برای اولین بار قبل از سال 2011 ثبت شده است
 • یک وسیله نقلیه بنزینی که قبل از سال 2006 ثبت شده است.

علاوه بر این ، او باید بیش از یک سال به دست آورد و همیشه مشمول قرارداد بیمه بوده است. سرانجام ، شکستگی آن باید ظرف 6 ماه از تاریخ صورتحساب وسیله نقلیه تازه خریداری شده انجام شود.

میزان کمک با توجه به وضعیت متقاضی متفاوت است ، خواه یک شخص حقوقی (شرکت ها ، انجمن ها یا جوامع) باشد یا یک فرد فردی. در بهترین موارد ، می تواند به 6000 یورو برسد (تا 80 ٪ قیمت خرید از جمله مالیات از جمله !)

2023 تبدیل نخست

در هر صورت و هر چه میزان کمک ، خریدار متعهد می شود که ظرف شش ماه از اولین ثبت نام خودرو خود را به وسیله نقلیه جدید خود ندهد و بدون اینکه حداقل 6000 کیلومتر سفر کند. به عنوان بخشی از اجاره ، شما به حداقل مدت دو سال متعهد هستید.

همانطور که با پاداش زیست محیطی ، جایزه تبدیل می تواند مستقیماً توسط فروشنده کسر شود.

بدون کارت خاکستری برای پرداخت !

به این معافیت از پرداخت گواهی ثبت نام برای کلیه وسایل نقلیه برقی اضافه شده است. این می تواند صد یورو پس انداز باشد !

در پایان چقدر هزینه دارد ?

در پایان ، پس از کسر کمک ، یک وسیله نقلیه الکتریکی می تواند ارزان تر از یک مدل بنزین یا دیزل باشد.

جایزه زیست محیطی و جایزه تبدیل می تواند ترکیب شود و به شما امکان می دهد قیمت خرید وسیله نقلیه الکتریکی را کاهش دهید. علاوه بر این ، برخی از جوامع محلی یارانه ها را به عنوان بخشی از سیاست بهبود کیفیت هوا ارائه می دهند.

چه کمکهایی برای خرید وسیله نقلیه برقی در دسترس است ?

برای نصب ایستگاه شارژ کمک می کند

یک وسیله نقلیه الکتریکی اقتصادی تر از یک مدل حرارتی است: فقط چند یورو در هر 100 کیلومتر هنگام شارژ مجدد ماشین خود در خانه. زیرا بله ، محل اقامت شما به ایستگاه خدمات شخصی شما تبدیل می شود !

چندین ایدز در دسترس است تا به شما امکان می دهد نقطه شارژ در خانه را با هزینه کمتری نصب کنید ، خواه در یک خانه واحد و چه یک ساختمان جمعی زندگی کنید. بسیاری از تولید کنندگان خودرو همچنین با نصب کننده ایستگاه های شارژ و پشتیبانی از بخشی از هزینه های نصب در ارتباط بوده اند.

برای همه افرادی که در خانه شخصی یا ساختمان جمعی زندگی می کنند

از 31 دسامبر 2020 ، اعتبار مالیات انتقال انرژی (استناد) جای خود را داده است ” Maprimerenov ‘ »، در واقع حذف اعتبار مالیاتی اختصاص داده شده به سیستم های شارژ. به منظور حفظ پشتیبانی از تجهیزات راه حل های شارژ در منزل ، دولت سیستم مشابهی را در چارچوب قانون مالی برای سال 2021 ایجاد کرده است: اعتبار مالیاتی برای دستیابی و نصب سیستم های بارگیری برای وسیله نقلیه الکتریکی. دومی تا 31 دسامبر 2023 معتبر خواهد بود.

 • ذینفعان ::
  • مالیات دهندگان ، صاحبان ، مستاجران یا سرنشینان به طور رایگان مسئولیت اسکان که آنها را به خانه اصلی خود و محل زندگی ثانویه خود اختصاص می دهند (فقط یک نفر در هر مالیات دهندگان).

  این برنامه برای همه افراد ساکن در یک ساختمان جمعی منفی است

  اگر در یک آپارتمان زندگی می کنید ، می توانید علاوه بر Maprimerenov ، از یارانه برنامه نامطلوب نیز بهره مند شوید.

  این برنامه خصوصی بدون شرایط درآمدی برای همه در دسترس است و به شما امکان می دهد از 50 ٪ از مبلغ به استثنای مالیات تجهیزات ، تجهیزات و کار ، تا حد 960 یورو برای نصب یک ترمینال فردی بهره مند شوید 1،660 یورو برای نصب یک ترمینال مشترک.

  این کمک فقط توسط یک نصب کننده ارجاع شده توسط برنامه نامطلوب می تواند به شما ارائه شود. دومی ممکن است میزان کمک را مستقیماً از تخمین نهایی که او ارائه می دهد کسر کند و مراحل اداری را برای شما انجام دهد.

  این به پایان نرسیده است زیرا برخی از جوامع همچنین برای نصب ایستگاه های شارژ با زندگی در مجموعه کمک می کنند.

  کمک به خرید یک ماشین برقی: افزایش دولت چیست ?

  کمک های دولتی ماشین برقی

  مخاطب

  چندین کمک برای خرید ماشین وجود دارد. اما در سالهای اخیر ، دولت هدف خود را تعیین کرده است ما را کاهش دهید هم2. هدف ، تجدید ناوگان خودرو با جایگزینی وسایل نقلیه آلاینده قدیمی. برای انجام این کار ، مقامات دولتی فرانسوی ها را ترغیب می کنند تا خود را به سمت خود هدایت کنند خرید وسیله نقلیه تمیز.

  اینگونه است که چندین دستگاه امدادرسانی ظاهر شده اند دستیابی به یک وسیله نقلیه برقی در دسترس بیشترین تعداد. بین پاداش زیست محیطی, جایزه تبدیل, خرد اعتبار “وسایل نقلیه تمیز” یا کمک محلی, ما از این دستگاه ها سهام می گیریم.

  شرایط تخصیص ، مبلغ و رویه هایی که برای بهره مندی از آن انجام می شود ، لیست دستگاه های خرید یک ماشین برقی را در بقیه این مقاله پیدا کنید.

  کمک های اصلی برای خرید یک ماشین برقی: جایزه اکولوژیکی

  جایزه اکولوژیکی چیست و میزان آن چقدر است ?

  جایزه زیست محیطی یک است کمک مالی دولت به صاحبان جدید یک وسیله نقلیه جدید یا استفاده شده که از CO2 ساطع نمی شود ، داده می شود.

  مقدار آن با توجه به وسیله نقلیه خریداری شده ، ویژگی های آن و همچنین مشخصات خریدار (شخص طبیعی یا حقوقی) متفاوت است.

  در اینجا مقیاس های مختلفی که از اول ژانویه 2023 اعمال می شود:

  • برای خرید یک وسیله نقلیه جدید اتومبیل خصوصی ، جایزه اکولوژیکی 27 ٪ از هزینه خرید تعیین شده است. میزان کمک است در 5.000 € برای افراد. اگر شخص حقوقی هستید , حداکثر کمک است3.000 یورو .
  • برای خرید وسیله نقلیه ون ، مبلغ این پاداش 40 ٪ از هزینه خرید تعیین شده است. او هست درج شده6.000 € برای افراد وت 4.000 € برای افراد حقوقی .
  • سرانجام ، برای وسایل نقلیه استفاده شده برقی و/یا کار در هیدروژن ، مقدار یارانه روی آن تنظیم شده است 1.000 یورو .

  علاوه بر این ، آگاه باشید که این مبلغ می تواند باشد 2 افزایش یافته است.000 یورو برای خانوارهای دارای درآمد مالیات مرجع کمتر از یا برابر با 14.089 €, یا حداکثر کمک 7.000 € برای یک ماشین و 8.000 € برای یک ون.

  چه شرایطی برای بهره مندی از آن وجود دارد ?

  برای داشتن جایزه زیست محیطی ، باید حداقل 18 سال داشته باشید و اقامت خود را در فرانسه یا توجیه کنید یک شخص اخلاقی توجیه یک موسسه.

  از 01/01/2023 ، فقط می توانید جایزه اکولوژیکی را بدست آوریدیک بار سه سال توسط دسته وسیله نقلیه. علاوه بر این ، دستیابی به وسیله نقلیه شما مشمول چندین شرط است:

  • پاداش زیست محیطی در مورد اتومبیل های مسافربری یا کامیون های کار شده اعمال می شود منحصراً به برق , در هیدروژن یا به ترکیبی از این دو .
  • وزن ماشین نباید از آن فراتر رود 2.4 تن.
  • حداکثر قیمت خرید: 47.000 یورو.
  • چه در مورد یک ماشین خصوصی یا یک ون ، وسیله نقلیه نباید موضوع ثبت نام اول باشد. باید در یک سری آخر در فرانسه ثبت شود.
  • سرانجام ، این ماشین در سال پس از اولین ثبت نام خود یا قبل از سفر حداقل 6 نمی تواند به فروش برسد.000 کیلومتر.

  چگونه می توان جایزه اکولوژیکی را دریافت کرد ?

  برای بهره مندی از پاداش زیست محیطی ، دو مورد امکان پذیر است. اگر فروشنده شما به آژانس خدمات و پرداخت (ASP) وصل شده باشد ، قادر است مقدار جایزه را استنباط کنید مستقیماً از فاکتور خود , که باید توسط یک خط خاص شناسایی شود. در این حالت ، وی با ASP بازپرداخت می شود.

  در غیر این صورت ، شما باید آن را از ASP (آژانس خدمات و پرداخت) درخواست کنید. این روند به صورت آنلاین انجام می شود و باید حداکثر انجام شود طی 6 ماه از تاریخ صورتحساب.

  به لطف جایزه تبدیل یک وسیله نقلیه الکتریکی به دست آورید

  جایزه تبدیل چیست ?

  همچنین به نام جایزه خراش, جایزه تبدیل کمکی است که به هر خریدار جدید یک وسیله نقلیه آلاینده اندک پرداخت می شود به این که وسیله نقلیه قدیمی آن از ترافیک خارج می شود بودن نابود .

  این می تواند با یک جایزه زیست محیطی ترکیب شود ، که در برخی موارد می تواند کمک به خرید یک ماشین برقی قابل توجه باشد.

  چه شرایطی برای بهره مندی از آن وجود دارد ?

  از آنجا که 1با ژانویه 2023, شرایط تخصیص حق بیمه تبدیل اصلاح شده است.

  واقعاً است محدود به خانوارهایی که RFR با سهم آنها است کمتر از یا برابر با 22.983 € .

  این می تواند برای متوسط ​​ترین خانوارها افزایش یابد یا “غلطک های بزرگ” در نظر گرفته شود. همچنین می تواند توسط 1 تقویت شود.000 € اگر در منطقه ای به نام انتشار کم تحرک (ZFE) زندگی می کنید.

  علاوه بر این ، شرایط برای بهره مندی از حق بیمه تبدیل بستگی دارد ، در عین حال نوع وسیله نقلیه ای که باید از بین ببرد و وسیله نقلیه جدید خریداری شود.

  وسیله نقلیه قدیمی باید باشد از بین رفتن در 3 ماه گذشته که در آن 6 ماه پس از تاریخ صورتحساب از وسیله نقلیه جدید و معیارهای زیر را رعایت کنید:

  • وسیله نقلیه قدیمی باید بوده است برای اولین بار ثبت شده استقبل از 1باژانویه 2011 اگر سوخت آن دیزل و قبل از آن است 1باژانویه 2006 برای دیگران.
  • این وسیله نقلیه باید حداقل 1 سال توسط ذینفع به دست آمده باشد ، در یک سری عادی یا با شماره ثبت نهایی در فرانسه ثبت شود.
  • نه باید تعهد شود و نه آسیب دیده.

  در همین حال ، وسیله نقلیه خریداری شده ، باید:

  • متعلق به گروه اتومبیل های خاص یا برخی ون در برق ، هیدروژن یا ترکیبی از این دو.
  • جرم کمتری داشته باشید در 2.4 تن.
  • هزینه داشتن کمتر از یا برابر با 47.000 یورو.
  • موضوع ثبت نام اول نبوده و در یک سری آخر در فرانسه ثبت شده است.
  • در سال بعد از اولین ثبت نام خود یا قبل از سفر حداقل 6000 کیلومتر توسط خریدار فروخته نشود.

  مقدار آن چقدر است ?

  مقدار حق بیمه تبدیل به آن بستگی دارد نوع وسیله نقلیه خریداری شده همچنین درآمد مالیاتی مرجع شما.

  برای خرید یک ماشین خصوصی با استفاده از برق ، هیدروژن یا ترکیبی از این دو به عنوان منبع انرژی:

  • شما درآمد مالیاتی مرجع توسط سهم است کمتر از یا برابر با 14.089 € و شما آنچه را “A نامیده می شود تشکیل می دهید” غلتک »(شما بیش از 12 اجرا می کنید.000 کیلومتر در سال با وسیله نقلیه شخصی خود به عنوان بخشی از فعالیت حرفه ای خود): میزان کمک است 80 ٪ هزینه کسب را تعیین کنید وت در 6.000 یورو .
  • شما درآمد مالیاتی مرجع توسط سهم است کمتر از یا برابر با6.358 یورو: میزان کمک است 80 ٪ قیمت خرید را تعیین کنید وت در 6.000 یورو .
  • در همه موارد دیگر ، میزان کمک در 2 ثابت است.500€ €, در محدوده درآمد مالیاتی مرجع کمتر از یا برابر با 22.983 € .

  برای خرید ون با استفاده از برق ، هیدروژن یا ترکیبی از این دو به عنوان منبع انرژی:

  بسته به اینکه وسیله نقلیه کلاس I ، II یا III باشد ، میزان کمک, f ixé 40 ٪ از قیمت خرید , می توان از 5 متفاوت است.000 € در 9.000 یورو .

  این کمک است 1 افزایش یافته است.000 یورو if:

  • درآمد مالیاتی مرجع خریدار کمتر یا برابر با 6 است.358 €.
  • اگر خریدار “غلتکی بزرگ” در نظر گرفته شود و درآمد مالیاتی مرجع وی کمتر یا برابر با 14 باشد.089 €.

  چه مراحلی برای بهره مندی از جایزه تبدیل چیست؟ ?

  به همان روشی که برای پاداش زیست محیطی ، فروشنده شما ، اگر او به این کار اجازه داده شود ، ممکن است پیشروی کند و مستقیماً مبلغ حق بیمه را در میزان فاکتور شما کسر کند.

  اگر نتواند به این پیشبرد پیش برود ، ظرف 6 ماه از تاریخ فاکتور شما ، شما را درخواست کنید تا آن را از آژانس خدمات و پرداخت درخواست کنید. باز هم ، این روند به طور انحصاری بصورت آنلاین انجام می شود.

  Micro Peelice Clean Vehicle: به تأمین مالی یک ماشین برقی کمک کنید

  برای اینکه به متوسط ​​ترین خانوارها اجازه دهد تا یک وسیله نقلیه آلاینده کمی بدست آورند ، دولت از سال 2021 یک اعتبار خاص را تنظیم کرده است. این برای افرادی است که درآمد آنها بسیار متوسط ​​است ، و به ویژه برای افرادی که به سیستم بانکی کلاسیک دسترسی ندارند یا در شرایط حرفه ای حرفه ای به افراد.

  میزان این اعتبار بسته به هر موقعیت متغیر است. او هست در 5.000 یورو و او باید باشد حداکثر 5 سال بازپرداخت شد .

  برای بهره مندی از این اعتبار خرد ، باید چندین شرط مشاهده شود:

  • درآمد مالیاتی مرجع شما باید کمتر یا برابر با 6،300 یورو باشد
  • کمک درخواست شده باید برای خرید یا اجاره طولانی مدت (LLD یا LOA) یک وسیله نقلیه آلاینده جدید یا کوچک استفاده شود.

  برای واجد شرایط بودن برای این اعتبار ، باید به خدمات پشتیبانی اجتماعی (به عنوان مثال مأموریت محلی ، انجمن های مختلف مانند صلیب سرخ و غیره.) که شما را در طول مراحل اداری همراه خواهد کرد ، به شما در ساخت پرونده و ارائه آن در بانک های مصوب کمک می کند.

  برای خرید یک ماشین برقی کمک کنید: دستگاه های محلی

  سرانجام ، بیشتر و بیشتر مقامات محلی (مناطق ، ادارات ، شهرداری ها) علاوه بر مواردی که توسط دولت اعطا شده است ، کمک های مختلفی برای خرید یک وسیله نقلیه برقی ارائه می دهند. نکته مهم, این یارانه ها با جایزه اکولوژیکی و جایزه تبدیل ترکیب می شوند .

  میزان آنها و همچنین شرایط تخصیص با توجه به جوامع متفاوت است. برای اطلاع از کمک های اجرا شده در اطراف خانه ، می توانید به سایت Jechangemavoiture بروید.گوا.خط.

  به عنوان مثال ، در île-de-france ، 4 مورد از آنها وجود دارد:

  • حداکثر 6.یورو در خرید یک ماشین برقی برای افرادی که در تاج بزرگ زندگی می کنند ، که در یک ZFE (منطقه کمبود) کار می کنند ، کمک کنید و وسیله نقلیه قدیمی خود را جایگزین خود (Crit’air 3 ، 4 ، 5 یا طبقه بندی نشده) توسط یک ماشین الکتریکی.
  • تا 15.یورو برای مشاغل بسیار کوچک که به منظور ایجاد یک فعالیت تجاری مسافرتی در جوامع روستایی در یک کامیون برقی سرمایه گذاری می کنند.
  • حداکثر 2.500 یورو برای خرید یک ماشین برقی برای افراد و مشاغل کوچک با استفاده از تکنیک مقاوم سازی برای تبدیل موتور وسیله نقلیه خود کمک کنید.
  • حداکثر 9.یورو برای مشاغل کوچک که به عنوان بخشی از فعالیت های خود وسایل نقلیه تمیز خریداری می کنند.

  اتومبیل برقی: چه کمکی برای نصب ایستگاه های شارژ ?

  دولت در مواجهه با افزایش فروش اتومبیل های برقی در فرانسه ، دولت آرزو می کند نصب سیستم های شارژ را تشویق کنید . برای این کار ، چندین ایدز برای مستاجران ، صاحبان یا اتحادیه های آپارتمان اجرا شده است.

  4 وجود دارد:

  • حق بیمه به نامطلوب (در دسترس بدون شرایط درآمدی) که مبلغ آن می تواند باشد حداکثر 960 € برای نصب یک ترمینال بار فردی.
  • اعتبار مالیاتی: می تواند 75 ٪ از هزینه های خرید و نصب ایستگاه شارژ را پوشش دهد و باشد محدود به 300 € در هر سیستم بار.
  • کاهش نرخ مالیات بر ارزش افزوده: این مزیت را به شما می دهد 20 ٪ تخفیف در مورد نصب و نگهداری از ایستگاه های شارژ.
  • سرانجام ، کمک های جوامع: آنها مخصوص هر منطقه ، بخش یا کمون هستند. از پرس و جو با جامعه خود دریغ نکنید.

  انجمن