بررسی نهایی سیستم عامل های آمازون Pay – E -Commerce ، Amazon Pay ، راه حل پرداخت آنلاین برای مبتدیان توضیح داده شده است

آمازون پرداخت کنید ، برای چیست

Contents

آمازون پرداخت پیشنهادی برای استفاده است وسیله پرداخت مرتبط با یک حساب آمازون در سایت های حزبی سوم. این می تواند سایت یا برنامه تجارت الکترونیکی باشد. دومی به لطف آن دکمه ای را ارائه می دهد که خریدار امکان انجام معاملات را به همان روشی که دومی در آمازون انجام می دهد ، خواهد داشت. مدیر اصلی ممکن است از کارت اعتباری سخت افزاری خود یا کارت مجازی خود استفاده کند که بدهی آن به خریدهای موجود در آمازون اختصاص داده شده است. تنها نکته منفی این است که برخی از سایت ها به کارت های ویزا و مستر کارت محدود می شوند. با این واقعیت ، انتخاب کاربر محدودتر می شود.

بررسی نهایی آمازون پرداخت

اگر از یک لینک در این صفحه در یک سرویس مشترک شوید ، Reeves و Sons Limited می توانند یک کمیسیون برنده شوند. اعلامیه اخلاقی ما را ببینید.

آمازون نامی است که امروزه بیشتر مردم آن را می شناسند. این شرکت مسئول همه چیز است ، برای بزرگترین بازار آنلاین جهان برای راه حل های محاسبات ابری از طریق AWS. آمازون همچنین راه حل خاص خود را برای ارائه دهنده خدمات پرداخت به نام Amazon Pay دارد. اگرچه Amazon Pay به عنوان برخی از PSP های دیگر در بازار امروز (مانند PayPal) شناخته نمی شود ، اما این یک انتخاب محبوب برای بسیاری از صاحبان فروشگاه های تجارت الکترونیکی است. این پلت فرم با استفاده آسان اطمینان می دهد که می توانید راهی سریع و آسان برای به پایان رساندن خریدهای خود در وب سایت خود ارائه دهید. حتی پشتیبانی از مواردی مانند کمکهای آنلاین و پرداخت های مکرر نیز وجود دارد. برخلاف سایر راه حل های درمانی پرداخت ، آمازون همچنین این مزیت را دارد که پردازش پرداخت آنلاین شما را انجام دهد. این بدان معنی است که به محض ادغام آمازون در وب سایت خود ، مشتریان دیگر نیازی به ترک سایت نخواهند داشت تا با شما معامله کنند. هنوز هم بهتر ، آمازون در انتخاب گسترده ای از تولید کنندگان فروشگاه های آنلاین ، از جمله Shopify ، Magento و بسیاری دیگر ادغام می شود. در اینجا همه چیزهایی است که باید در مورد پرداخت آمازون بدانید.

آمازون پرداخت می شود? مقدمه

امتحان پرداخت آمازون - صفحه D

Amazon Pay یک راه حل عملی پرداخت آنلاین است که برای ارائه خدمات بیشتر به مشتریان برای پرداخت کالاهای مورد نظر خود طراحی شده است. این سرویس آسان -برای استفاده در حال حاضر مشتریانی مانند Lenovo و Canon دارد. این جایگزین خدمات قبلی است که قبلاً توسط شرکت ارائه شده بود ، به عنوان پرداخت آمازون و پرداخت ساده توسط آمازون. اگرچه ثبت نام محلی آمازون نیز قطع شده است ، به نظر نمی رسد که Amazon Pay جایگزینی مستقیم برای این سرویس پرداخت تلفن همراه ارائه دهد. پرداخت آمازون یا پرداخت آمازون محبوب است زیرا مانند پی پال ، ثبت و ادغام سیستم در وب سایت شما بسیار آسان است. برای استفاده از آن به یک حساب آمازون به عنوان فروشنده نیاز دارید ، اگرچه لزوماً نیازی به لیست محصولات فروش در آمازون ندارید. اگر از آمازون پرداخت استفاده کنید ، احتمالاً لیستی از آمازون و همچنین سایت الکترونیکی شما را توصیه می کنیم. این یک روش خوب برای جذب مشتری بیشتر است. Amazon Pay با یک سیاست استفاده قابل قبول تحویل داده می شود ، که در صورت تمایل به استفاده از این روش پرداخت ، محصولاتی را که شما مجاز به فروش آن نیستید ، دیکته می کند. اگر می توانید به این خط مشی پایبند باشید ، می توانید در هر زمان دیگری پذیرش پرداخت را از طریق کارت بدهی و کارت اعتباری یا از طریق حساب بانکی مشتریان خود شروع کنید. هنگامی که یک معامله مشتری با تجارت کوچک شما است ، او از یک تجربه ساده پرداخت آنلاین بهره می برد. یکی دیگر از مزایای استفاده از درمان پرداخت آمازون پرداخت هزینه این است که مشتری از A تا Z به ضمانت محبوب آمازون دسترسی دارد. مشتریان حتی می توانند با استفاده از حمل و نقل و صورتحساب در آموزش های موجود در حساب آمازون خود هنگام خرید چیزی ، در وقت خود صرفه جویی کنند. این باعث صرفه جویی در وقت زیادی در رابطه با استفاده از ابزارهایی مانند Stripe می شود.

مزایا و مضرات پرداخت آمازون

آمازون پرداخت مانند سایر خدمات درمانی در لیست مزایا و معایب خود است. از یک طرف ، شما یک سرویس بسیار آسان و در دسترس دریافت می کنید. از طرف دیگر ، Amazon Pay از مواردی مانند PayPal پشتیبانی نمی کند و هزینه معاملات می تواند بسیار زیاد باشد. بگذارید نگاهی دقیق تر به مزایا و مضرات این سرویس بیندازیم:

مزایای پرداخت آمازون

 • استفاده بسیار آسان
 • با دسترسی به محافظت از کلاهبرداری آمازون تحویل داده می شود
 • مشتریان می توانند با وارد کردن جزئیات حمل و نقل خود در وقت خود صرفه جویی کنند
 • شناخت برند آمازون اعتماد به نفس بهتر را تشویق می کند
 • پیکربندی عالی برای تجربه مشتری ایده آل است
 • بیشتر سیستم عامل های اصلی تجارت الکترونیکی را ادغام می کند
 • سریع و عملی برای مشتریان
 • هزینه خاتمه زودهنگام
 • خوب برای شرکت هایی که در آمازون یا خارج از آن می فروشند

مضرات آمازون پرداخت می شود

 • بدون پشتیبانی از پرداخت های پی پال
 • مشتریان برای پرداخت هزینه به یک حساب آمازون نیاز دارند
 • افزایش خطر بسته شدن اگر آمازون پرداخت فکر کند که شما از قوانین پیروی نمی کنید
 • نظر مختلط در مورد عملکرد

بررسی پرداخت آمازون: ویژگی ها

امتحان پرداخت آمازون - ویژگی ها

آمازون پرداخت می کند ممکن است هنوز به اندازه پی پال محبوب نباشد ، اما او به سرعت در بسیاری از محیط های صنعتی مورد توجه زیادی قرار می گیرد. در حال حاضر ، Amazon Pay فقط برای بازرگانان در ژاپن ، ایالات متحده ، اتحادیه اروپا و انگلستان در دسترس است. اگر می خواهید از Amazon Pay استفاده کنید ، باید در کشوری که در آن معاملات را درمان می کنید ، حضور فیزیکی و جسمی داشته باشید. به آدرس پستی ، کارت اعتباری و حساب بانکی نیاز خواهید داشت.

همانطور که احتمالاً گمان می کنید ، Amazon Pay پر از ویژگی های عملی است که برای ساده کردن موارد برای هر ارائه دهنده خدمات پرداخت طراحی شده است. این ویژگی ها شامل همه چیز است ، از حمایت از فاکتورهای مکرر گرفته تا یک سیستم پرداخت آنلاین و محافظت در برابر کلاهبرداری. Amazon Pay همچنین به بازرگانان سیاستی برای محافظت از پرداخت ها می دهد که شما را در برابر هزینه های مقاوم در برابر معاملات تقلب احتمالی محافظت می کند.

ویژگی های دیگر عبارتند از:

 • پشتیبانی از معاملات صوتی: سیستم آمازون پرداخت اکنون به مشتریان کمک می کند تا با استفاده از صدای خود کمکهای مالی و خریدهایی انجام دهند. اگر مشتری شما دستگاه Alexa دارد ، می توانید یک مهارت Alexa ایجاد کنید و در صورت تمایل به فعال کردن خرید آواز ، آمازون را به این مهارت اضافه کنید. با این حال ، اگر می خواهید آمازون بپردازد گزینه صوتی را ارائه دهد ، یک قیمت اضافی نیز در نظر گرفته شده است ، بنابراین هنگام تعیین بودجه خود ، این را در خاطر داشته باشید.
 • C کمکهای خیرخواهانه: سازمان های غیر انتفاعی می توانند کمک های مالی را از طریق سرویس پرداخت آمازون جمع آوری کنند. اگر یک شرکت غیر انتفاعی دارید ، پشتیبانی از کاهش قیمت ها نیز وجود دارد. این یک جایزه خوب است ، و نه چیزی که همه ارائه دهندگان خدمات پرداخت می توانند ارائه دهند ، بنابراین ارزش آن را دارد که آن را بررسی کنید.
 • چندین گزینه ادغام: با استفاده از این سرویس ، گزینه های مختلفی برای ادغام راه حل فروش مورد نظر خود دارید. ادغام ها شامل گزینه های پلاگین و بازی است که در راه حل های نرم افزاری تجارت الکترونیکی محبوب ، به راه حل های شخصی که نیازهای تجاری را برآورده می کند ، متناسب است. شما در انتخاب ادغام مناسب به بهترین دانش فنی و نیازهای تجاری خود ، آزادی کاملی خواهید داشت.
 • مرکز فروشندگان آمازون: بازرگانان با استفاده از Amazon Pay یک رابط کاربری بسیار چشمگیر دارند که با آن باید روی باطن خود کار کنند. انجمن بازرگان Amazon Pay برای تبدیل به داشبورد مرکزی فروشنده آمازون دسترسی دارد. در اینجا می توانید تمام اطلاعات مورد نیاز برای تبدیل فروش خود را به صورت آنلاین پیدا کنید. شما می توانید گزارش ها را مدیریت کنید ، شکایات را مجدداً انجام دهید و بررسی کنید که آیا سفارشات در حال انتظار برای پردازش دارید. در مورد درخواست های بازگشت ، پیام های خریداران و حتی موارد حق بیمه / غیر premium که ارسال نشده اند در آموزش وجود دارد

چگونه آمازون پرداخت می کند با خدمات قبلی متفاوت است?

اگر قبلاً از خدمات آمازون برای پرداخت و معاملات استفاده کرده اید ، ممکن است Amazon Pay برای شما کمی آشنا به نظر برسد. با این حال ، این سرویس در واقع چندین سرویس مختلف از آمازون را در یک محیط همه در یک ترکیب می کند. پرداخت با پرداخت های آمازون و آمازون فقط تکرارهای قبلی محیط پرداخت آمازون است. اینها دارای ویژگی ها و قیمت های یکسان هستند.

از طرف دیگر ، پرداخت توسط آمازون خدمتی بود که می توانید برای فروش محصولات دیجیتال و فیزیکی در وب استفاده کنید. در حالی که این دو سرویس در یک سطح اساسی دارای یک ویژگی یکسان بودند ، آمازون پرداخت یک ادغام بسیار قدرتمندتر و منطقی تر با وب سایت های فروش بازار دارد.

آمازون پرداخت نیز جایگزین سرویس پرداخت ساده است. راه حل ساده پرداخت آمازون به بازرگانان آزادی فروش انواع محصولات دیجیتال را بصورت آنلاین داده است. همچنین می توانید برای جمع آوری کمک های مالی برای یک سازمان غیر انتفاعی از دستمزد ساده استفاده کنید. پرداخت توسط آمازون از ویژگی های بسیار مشابهی برخوردار بود ، اما هیچ گونه پشتیبانی با پرداخت ساده برای کالاهای فیزیکی و ملموس وجود نداشت. آمازون ساده پرداخت در سال 2015 متوقف شد و دارندگان حساب به جای آن به آمازون Pay منتقل شدند.

تنها ویژگی ای که به نظر نمی رسد Amazon Pay جایگزین آن شود ، ثبت محلی آمازون است. این راه حلی بود که از برنامه های کاربردی Swiper و برنامه های تلفن هوشمند استفاده کرد تا با استفاده از رایانه لوحی یا تلفن هوشمند پرداخت ها را پرداخت کند. با وجود محبوبیت آشکار ، Amazon Local Register در 30 اکتبر 2015 جذب مشتریان جدید متوقف شده است. این سرویس در سال 2016 کاملاً دستگیر شد و آمازون هنوز جایگزینی ارائه نکرده است.

بررسی پرداخت آمازون: قیمت گذاری

مهمترین چیزی که بسیاری از شرکت ها قبل از شروع استفاده از یک سرویس جدید پرداخت آنلاین باید در نظر بگیرند این است که چگونه باید هزینه کنند. چه یک تجارت کوچک یا یک تجارت بزرگ را اداره کنید ، احتمالاً نمی توانید هزینه های عظیم ماهانه را بپردازید.

خوشبختانه ، ساختار قیمت آمازون بسیار ساده و شفاف است. برخلاف سایر راه حل های تجارت الکترونیکی ، آمازون هزینه هایی را بر اساس ساختار قیمت مسطح ارائه می دهد. این تجربه برای درک ساده و ساده است ، با قیمت های مبتنی بر محل خریدار و نوع معامله مورد نظر.

در صورت تست آمازون پرداخت ، سه دسته از هزینه های معامله وجود دارد که باید از آنها آگاه باشید. اینها شامل:

وب و تلفن همراه

هزینه های پردازش 2 وجود دارد.9 ٪ به علاوه هزینه های مجوز 0.30 دلار برای هر معامله ای که از طریق یک برنامه وب و موبایل انجام می دهید. همچنین می توانید هزینه های درمان 3 را پرداخت کنید.9 ٪ با هزینه مجوز 0.30 دلار اگر با معاملات مرزی متقاطع رفتار می کنید. لطفاً توجه داشته باشید ، فروش بین المللی در هزینه های اضافی هزینه زیادی برای شما ندارد.

خریدهای فعال شده توسط الکسا

برای خریدهای مدیریت شده از طریق دستیار هوشمند الکسا ، هزینه های پردازش به 4 افزایش می یابد.0 ٪ اگر به کشور حمل می شوید ، با هزینه مجوز 0.30 دلار. با این حال ، اگر در سطح بین المللی بفروشید ، هزینه های پردازش به 5 افزایش می یابد.0 ٪ در حالی که هزینه های مجوز یکسان است.

سازمان های خیریه

همانطور که در بالا ذکر شد ، اگر یک سازمان خیریه هستید ، می توانید مقداری پول در تجربه پرداخت آمازون خود پس انداز کنید. هزینه های معامله 2 وجود دارد.2 ٪ در این حالت ، هرچه بیشتر باید هزینه های مجوز 0 را بپردازید.30 دلار برای هر معامله.

اگر قصد دارید فراتر از مرزها با گروه خیریه خود بفروشید یا از سراسر جهان کمکهای مالی دریافت کنید ، هزینه های درمان به 3 افزایش می یابد.2 ٪ ، در حالی که هزینه های مجوز یکسان است.

هزینه های اضافی

با توجه به هزینه ها ، پرداخت آمازون کاملاً چشمگیر است. بر خلاف بسیاری از پردازنده های پرداخت سنتی ، هیچ هزینه پیکربندی حساب خسته کننده وجود ندارد. پردازنده پرداخت هزینه های ماهانه یا هزینه های پیش بینی نشده PCI را ارائه نمی دهد. برای دسترسی به فرآیند پرداخت جدید خود مجبور نیستید قرارداد امضا کنید و هیچ هزینه خاتمه زودهنگام وجود ندارد.

آمازون مدیریت هزینه را با شارژ هزینه در معاملات شما با آنها ساده می کند. این بدان معنی است که شما فقط هنگام استفاده از سرویس پرداخت می کنید. هزینه های پردازش خود درصدی از هر مبلغ معامله است ، به طوری که هزینه به پرداخت تشکیل بستگی دارد و اگر مشتریان شما از کارت های هدیه استفاده می کنند.

پرداخت شده

یک مورد که باید هنگام شروع استفاده از Amazon Pay با وب سایت Shopify یا BigCommerce خود از آن آگاه باشید این است که وقتی در ابتدا این سرویس را به سبد خود اضافه می کنید ، باید کمی صبر کنید تا پولی را که برنده می شوید دریافت کنید. آمازون دارای یک سیستم ذخیره است که تمام پرداخت ها را در ذخیره آمازون به مدت 14 روز نگه می دارد.

این بدان معنی است که شما نمی توانید به مدت 14 روز با مشتریان آمازون به پول خود دسترسی پیدا کنید ، پس حدود 7 روز محدودیت دیگری در صندوق شما وجود دارد. برای هر روز فروش نیز یک تقویم پرداخت وجود دارد. در صورتی که صاحبان مشاغل باید مجدداً مجدداً مدیریت کنند ، آمازون پرداخت امکان پرداخت هزینه معامله کوچک مورد اختلاف 20 دلار و مالیات را ارائه می دهد.

باید منتظر پول خود باشید یکی از ناامید کننده ترین قسمت های استفاده از Amazon Pay به عنوان یک راه حل card_processors است. اشکال دیگر این است که قبل از شروع استفاده از فناوری پردازش کارت اعتباری ، باید اطمینان حاصل کنید که حساب بانکی شما با حساب فروشنده خود در ارتباط است تا بتوانید از سایت تجاری الکترونیکی خود وجوه دریافت کنید. آمازون همچنین از صاحبان مشاغل می خواهد که در صورت پایان دادن به فروش حساب منفی ، کارت اعتباری معتبر را در آموزش ارائه دهند.

لغو

آمازون تا آنجا که ممکن است ایجاد یک حساب بازرگان برای پردازش کارتهای اعتباری ساده می کند. برای شروع نیازی به مشارکت در یک قرارداد طولانی مدت ندارید و استفاده از خدمات یک فرآیند ساده از یک ماه به دیگری است. حتی اگر می خواهید فروش را متوقف کنید ، نیازی به لغو حساب خود ندارید ، زیرا فقط هزینه معاملات خود را پرداخت می کنید.

خوشبختانه ، آمازون در صورت تمایل گزینه ساده ای را برای لغو حساب خود ارائه می دهد. پیوندی وجود دارد که می توانید برای تماس با یک نماینده کمک برای فروشندگان استفاده کنید و می توانید برای بستن حساب برای شما با او Indididual تماس بگیرید. نگران هزینه های خاتمه زودرس نباشید. با آمازون می توانید حساب خود را در صورت تمایل بدون مجازات ببندید. این جایگزین خوبی برای بسیاری از پردازنده های پرداخت دیگر است که در Google پیدا خواهید کرد و قبل از بستن هر چیزی به یک هشدار مهم نیاز دارد.

بررسی پرداخت آمازون: خدمات مشتری

و همچنین آمازون پرداخت می تواند برای شرکت هایی باشد که به دنبال یک روش ساده برای فروش آنلاین هستند ، مهم است که به یاد داشته باشید که همیشه فرصتی وجود دارد که شما به پشتیبانی نیاز دارید. خدمات مشتری یک چیز مهم برای تأیید زمان به دنبال یک حساب بازرگان است. به یاد داشته باشید که اگر مشکلی در راه حل های فروش شما وجود ندارد ، شما قادر به پردازش معاملات یا جمع آوری پول از مشتریان نخواهید بود.

قبل از ایجاد حساب جدید خود با آمازون ، به بخش راهنما مراجعه کنید. به تازگی ، Amazon Pay تمام منابعی را که برای کمک به فروشندگان در یک صفحه آنلاین ارائه می دهد ، جمع آوری کرده است. در اینجا می توانید در مورد نحوه مدیریت مقاوم سازی و موارد دیگر به شکل گیری دسترسی پیدا کنید. بخش راهنما همچنین اطلاعاتی را برای بازرگانان و مشتریان ارائه می دهد ، بنابراین می توانید در صورت مواجهه با مشکلی در روند پرداخت ، مشتریان خود را به این صفحه هدایت کنید.

مستندات آمازون سیاتل در صورت نیاز به کمک به پیکربندی ادغام ، مانند پیوند با یک سبد شخص ثالث سازگار با Amazon Pay و Gateway آن در دسترس است. همچنین می توانید نحوه استفاده از SDK را پیدا کنید. اگر می خواهید مشکلات مربوط به حساب خود را برطرف کنید ، می توانید با بخش راهنمای سایت Amazon Pay مشورت کنید. با این حال ، در صورت نیاز به مشاوره با مواردی مانند بازپرداخت به عنوان مثال ، گزینه های خدمات سنتی نیز در دسترس است.

خدمات مشتری از هر خرده فروش آنلاین از طریق کلیه کانال های معمول ، از جمله تلفن ، ایمیل و گربه های زنده انجام می شود. به یاد داشته باشید که قبل از اینکه بتوانید به یکی از این گزینه ها دسترسی پیدا کنید ، واقعاً باید در یک حساب آمازون ثبت نام کنید.

مشکلات فعلی با پرداخت آمازون

نکات مثبت زیادی وجود دارد که باید با پرداخت آمازون در نظر بگیرید. بیشتر افراد دوست دارند ثبت و ثبت نام در سرویس چقدر آسان باشد. با این حال ، ممکن است هنگام استفاده از سرویس ، برخی از مشکلات را مشاهده کنید. به عنوان مثال ، ما در بالا ذکر کردیم که این می تواند مدتی طول بکشد تا بودجه آمازون خود را بدست آورید ، که این یک مشکل جدی برای یک صاحب مشاغل است که باید سریع پرداخت شود.

همچنین گزارش هایی وجود دارد که براساس آن آمازون 90 روز بودجه و حتی شرکت حساب را بدون اطلاع و اخطار دریافت می کند. در بعضی موارد ، می توانید مشکلات مانند این را به سرعت حل کنید. با این حال ، برخی از موارد ماه ها دوام می آورند ، که می تواند برای تجارت شما ویران کننده باشد.

همچنین نارضایتی زیادی در مورد فرآیند تأیید که مشتریان باید از آنها پیروی کنند برای شروع فروش در وب وجود دارد. دعوت از ارسال اسناد اضافی پس از تأیید ، یک مشکل رایج برای برخی از مشتریان است. یکی از متداول ترین نگرانی های مربوط به پرداخت آمازون نیز اتهامات کلاهبرداری است که توسط شرکت تدوین شده است.

موارد آنلاین وجود دارد که شرکت ها شکایت می کنند که آمازون به اشتباه آنها را به کلاهبرداری یا فروش جعل متهم کرده است. اگر به آمازون به اقدامات جنایی متهم شده اید ، این می تواند عواقب خطرناکی برای تجارت شما داشته باشد و شما به عنوان یک فرد. آمازون همچنین اگر مشکوک به یک عمل قابل قبول باشد ، حساب شما را یخ می زند ، بنابراین شما قادر به ادامه فروش نخواهید بود.

آیا باید از آمازون پرداخت استفاده کنید ?

به عنوان یک راه حل درمانی در عصر دیجیتال ، آمازون پرداخت چیزهای زیادی برای ارائه دارد. اول از همه ، لازم به ذکر است که بیشتر مشتریان شما از قبل آمازون را می شناسند و از ایده خرید از طریق یک حساب آمازون راحت هستند. متأسفانه ، کار با آمازون پرداخت نیز به شما محدودیت های خاصی نیاز دارد.

وقتی شروع به فروش با آمازون می کنید ، نمی توانید از طریق PayPal پرداختی را پردازش کنید ، و این یکی از محبوب ترین روش های پرداخت آنلاین را حذف می کند. ممکن است شما بتوانید با استفاده از آمازون و سایر پل هایی که از پی پال نیز پشتیبانی می کنند ، این مشکل را برطرف کنید ، اما این می تواند منجر به پرداخت پیچیده تر برای شما و مشتریان شود.

آمازون همچنین می تواند کمی گران باشد ، در مقایسه با برخی دیگر از رقبای موجود در بازار. با این حال ، باید یادآوری کرد که شرکت هزینه های اضافی یا قیمت های مکرر را که باید نگران آن باشید ارائه نمی دهد. این باعث می شود فروش از طریق آمازون بسیار شفاف تر شود. اگر در حال حاضر با آمازون فروشنده هستید ، همچنین استفاده از این سرویس برای ارتباط با مشتریان خود در سایت الکترونیکی خود بسیار منطقی است.

Amazon Pay مزایای قابل توجهی را برای فروشندگانی که می خواهند بتوانند به راحتی معاملات را مدیریت کنند ، گزارش ها را در چند ثانیه نمایش داده و در اسرع وقت کمک به خدمات به مشتری را بدست آورند ، ارائه می دهد. شما حتی در برابر انواع مشکلات ، از جمله درخواست های بازپرداخت مرتبط با کلاهبرداری که بخشی از خط مشی حفاظت آغاز شده توسط این سرویس است ، محافظت می شوید.

مشتریان حتی نیازی به ترک وب سایت شما ندارند تا فروش با آمازون پرداخت کنند ، این بدان معنی است که آنها روند پرداخت را ساده تر و جذاب تر می دانند. هرچه مشتریان خود را کمتر در چرخه خرید در معرض اصطکاک قرار دهید ، بهتر می شود.

حکم پرداخت آمازون

در پایان ، Amazon Pay یک انتخاب جذاب برای بسیاری از بازرگانان است که برای تولید بیشتر فروش آنلاین نیاز به کمک دارند. اگر قبلاً یک حساب تجاری سنتی دارید ، به طور بالقوه می توانید با پرداخت آمازون فرصت های فروش بیشتری ایجاد کنید. این هزینه برای ثبت نام برای شما ندارد و صورتحساب برای استفاده تضمین می کند که نیازی به نگرانی در مورد قراردادهای طولانی مدت یا هزینه های ماهانه نخواهید داشت.

Amazon Pay با یک رابط فوق العاده بصری و بسیاری از کاربران که قبلاً با این سرویس حساب کاربری دارند همراه است. این بدان معناست که در صورت پرداخت پرداخت آمازون ، مشتریان شما احتمالاً با خرید از شما احساس امنیت می کنند. به رسمیت شناختن نام عالی که با این پردازنده پرداخت می توانید به عنوان یک خرده فروش جذاب تر از آن استفاده کنید.

اگرچه Amazon Pay کمی گران است و به PayPal دسترسی ندارد ، اما او هنوز هم مزایای کافی دارد تا بیشتر معامله گران بتوانند از این سرویس رونق بگیرند. ما توصیه می کنیم که سعی کنید.

آمازون پرداخت کنید ، برای چیست ?

آمازون پرداخت برای مبتدیان توضیح داد ، هر آنچه را که باید بدانید برای استفاده از این راه حل بسیار آسان است.

سرویس تنظیم شده توسط غول وب آمازون, آمازون پرداخت راه حلی است که تعداد خوبی از کاربران اینترنت برای پرداخت آنلاین خود به آن تبدیل می شوند.

اولین قدم با پرداخت آمازون

آمازون پرداخت کنید ، چیست ?

آمازون پرداخت پیشنهادی برای استفاده است وسیله پرداخت مرتبط با یک حساب آمازون در سایت های حزبی سوم. این می تواند سایت یا برنامه تجارت الکترونیکی باشد. دومی به لطف آن دکمه ای را ارائه می دهد که خریدار امکان انجام معاملات را به همان روشی که دومی در آمازون انجام می دهد ، خواهد داشت. مدیر اصلی ممکن است از کارت اعتباری سخت افزاری خود یا کارت مجازی خود استفاده کند که بدهی آن به خریدهای موجود در آمازون اختصاص داده شده است. تنها نکته منفی این است که برخی از سایت ها به کارت های ویزا و مستر کارت محدود می شوند. با این واقعیت ، انتخاب کاربر محدودتر می شود.

چه کسی از آمازون پرداخت می کند ?

Amazon Pay نه تنها به نفع خریداران نیست ، بلکه سایت های شریک ارائه این سرویس در دسترس مشتریان خود. این راه حل تجربه بهتری را به کاربران خود ارائه می دهد ، که می تواند وفاداری را ارتقا بخشد و از این طریق ترک سبد را کاهش دهد. در واقع ، با ارائه راه حل هایی که از قبل برای خریدار آشنا هستند ، روش پرداخت را تسهیل می کند. این باعث افتخار آن می شود امنیت, اعتماد به نفس و راحتی استفاده. از طرف کاربر ، Amazon Pay به شما امکان می دهد خرید بدون در نظر گرفتن ارز. این سرویس هزینه معاملات خارجی را اضافه نمی کند. گفته می شود ، فرستنده کارت ممکن است هزینه ها را اعمال کند. بنابراین مهم است که با بانک خود سؤال کنید تا از هرگونه سوء تفاهم جلوگیری کنید.

چگونه کار می کند ?

حساب آمازون

برای خرید از طریق آمازون پرداخت ، مشتری فقط باید از شناسه های معمول خود در سایت آمازون استفاده کند. این روش در ابتدا امکان انجام یک معامله ایمن را فراهم می کند ، زیرا کاربر مجبور نخواهد شد اطلاعات را از کارت اعتباری یا حساب بانکی در سایت بازرگان وارد کند. در مرحله دوم ، سهولت سرویس آن را به یک پیشنهاد بسیار در دسترس تبدیل می کند.

پس از خرید

پس از خرید ، مشتری در قالب ایمیلی که وی را از مجوز پرداخت و سپس موفقیت خرید به وی اطلاع می دهد ، یک اعلان دریافت می کند. در صورت معامله غیرمجاز ، مهم است که آن را حداکثر 13 ماه پس از خرید به آمازون اطلاع دهید تا در اسرع وقت مشکل را حل کنید.

گذشته از آن ، با استفاده از آمازون در برخی از سایت ها ، کاربر می تواند از ضمانت آمازون A تا Z بهره مند شود. دومی از دقت زایمان اطمینان می دهد. علاوه بر این ، در صورت عدم رعایت مقاله با مواردی که در سایت بازرگان شرح داده شده است ، مشتری می تواند بازگرداندن محصول را انجام دهد.

هوشیار بودن در رابطه با صورتها و پرداخت های بانکی ضروری است. به همین دلیل است که معاملات انجام شده از طریق آمازون پرداخت به وضوح در صورتحساب بانکی خریدار مطلع می شود. در بیانیه بانکی ، خریدهای انجام شده با Amazon Pay با استفاده از AMZ قبل از نام فروشنده و به دنبال آن AMZN.com/pmts.

نحوه استفاده از آمازون پرداخت ?

نحوه فعال کردن پرداخت آمازون?

آمازون پرداخت یک سرویس رایگان است. تنها شرط این است که یک حساب آمازون برای دسترسی به آن از یک سایت سوم حزبی به آن دسترسی پیدا کنید. بنابراین ثبت نام لازم نیست. به محض باز شدن حساب در آمازون ، دسترسی به پیشنهاد خودکار است.خط.

به منظور استفاده از سرویس بدون وقفه ، لازم است که استفاده از کوکی ها توسط سایت های شخص سوم ، Amazon Pay Partners را مجاز کنید.

محرومیت از سرویس

توجه به این نکته حائز اهمیت است که کوپن های هدیه اختصاص داده شده به آمازون از طریق سرویس قابل استفاده نیستند. اینها برای خرید در آمازون محفوظ است.خط.

توسط استیفانی توماس

مدیر انتشار سایت.

طبقه بندی بانکی 22 هموار XTB Iker Pave شبیه سازهای مقایسه کننده عاقلانه پول بزرگ پول ارسال می کند

مؤسسات دیگر مقایسه ما

پیپ

PayPal یک راه حل امن پرداخت آنلاین برای افراد و متخصصان است. این یک جایگزین برای کارت بانکی یا راه حل های دیگر است که در هر نقل قول پرداخت می شود ..

آمازون پرداخت می کند این همان چیزی است که

بنر تأیید و پرداخت آمازون

بررسی اجمالی

آمازون پرداخت می شود ? یک راه حل پرداخت پایان -برای صدها میلیون مشتری فعال آمازون [1] یک روش سریع ، ایمن و آشنا برای خرید آنها از طریق فروشگاه آنلاین شما. خریداران می توانند از آدرس و اطلاعات پرداختی که قبلاً در حساب آمازون خود ذخیره شده اند برای اعتبارسنجی سفارش استفاده کنند. این مانع از ایجاد یک حساب کاربری یا ورود دوباره اطلاعات صورتحساب و حمل و نقل آنها می شود. عملکرد به لطف فناوری ، یادگیری و بهترین شیوه های آمازون به طور مداوم بهینه می شود.

ما به عنوان یک تجارت مشتری در جهان ، ما دائماً به نمایندگی از مشتریان خود نوآوری می کنیم. با 91 ٪ از مشتریان پرداخت آمازون اظهار داشتند كه آنها مجدداً از آمازون پرداخت می كنند و صدها میلیون مشتری فعال آمازون در حال حاضر با استفاده از آمازون پرداخت می كنند ، شما به احتمال زیاد تجربه مشتری آنلاین بهبود یافته را ارائه می دهید [2].

حالت عملیاتی: 3 مرحله واحد

نحوه ادغام پرداخت آمازون

برای فعال کردن پرداخت آمازون در فروشگاه WooCommerce خود ، چند کلیک کافی است.

مزایای پرداخت آمازون

مشتریان را از سبد گرفته تا اعتبار سفارش حفظ کنید

37 ٪ از مشتریان ترجیح می دهند سایت را ترک کنند زیرا مجبور به ایجاد یک حساب کاربری هستند.[3] با پرداخت آمازون ، نیازی به ایجاد یک حساب جدید یا وارد کردن اطلاعات جدید در سایت خود نیست.

اختلافات پرداخت و معاملات کلاهبرداری را کاهش دهید

برند آمازون به عنوان تضمین اعتماد به نفس برای مشتریان تلقی می شود.[4] محافظت پیشرفته ما در برابر کلاهبرداری از همان فناوری در آمازون استفاده می کند.کم.

به لطف ابتکارات مشترک بازاریابی مخاطبان گسترده تری را لمس کنید

هزینه دستیابی به مشتریان جدید در پنج سال گذشته بیش از دو برابر شده است.[5] با برنامه های بازاریابی Amazon Pay ، از مشتریان آمازون استفاده کنید ، که بیش از 200 میلیون مشترک مشترک در سراسر جهان دارد.

با فن آوری های اخیر تماس بگیرید ، که از طرف مشتریان قدردانی می شود

از نوآوری های تجارت الکترونیکی آمازون استفاده کنید ، ویژگی هایی مانند پرداخت های مکرر را تنظیم کنید ، به مشتری اجازه دهید در حالت آواز با الکسا و موارد دیگر خرید کنید.

“دو مزیت اصلی ذکر شده از آنجا که ما برای پرداخت آمازون پرداخت کردیم ، این یک تجربه بهتر مشتری و افزایش قابل توجه در فروش است. »»

– لیزا ، مدیر عملیات تحقق ، محصولات Tristar

ویژگی های اصلی

با PSD2 مطابقت دارد: پشتیبانی یکپارچه از تأیید اعتبار SCA (تأیید اعتبار مشتری) مطابق با دستورالعمل دوم خدمات پرداخت (PSD2) در منطقه اقتصادی اروپا (EEE).

چندین ارز: به مشتریان اجازه دهید تا در طول دوره خرید از ارز محلی خود استفاده کنند و از هزینه های مبادله ای برای فرستنده کارت اعتباری یا بانک خودداری کنند.

مدیریت پرداخت های مکرر برای اشتراک های Woo -Commerce (خرید جداگانه): موجود در ایالات متحده ، در انگلستان ، آلمان ، فرانسه ، ایتالیا ، ایرلند ، اسپانیا ، لوکزامبورگ ، اتریش ، بلژیک ، قبرس ، هلند ، سوئد ، در پرتغال ، مجارستان ، دانمارک و ژاپن.

مدیریت خودکار امتناع: به لطف یک تجربه منسجم که به مشتریان اجازه می دهد به آرامی از پرداخت امتناع بازیابی شوند ، ضررهای فروش را کاهش دهید.
سیاست حمایت از پرداخت: حمایت از اختلافات پرداخت مربوط به کلاهبرداری [6].

ضمانت A به Z از آمازون پرداخت: اعتماد به نفس مشتری را تقویت کنید تا آنها با ضمانت اضافی در مورد سرعت تحویل و کیفیت سفارش ، خرید را در فروشگاه آنلاین شما نهایی کنند [7] .

اعلان های تحویل: هشدارهای پیشگیرانه را در مورد وضعیت ورود سفارش خود از طریق آمازون الکسا به مشتریان ارسال کنید [8].

تعاریف

[1] مشتریان فعال آمازون ، 2020 را نشان می دهد.
[2] نظرسنجی در مورد نمره خالص مروج (NPS): توسط آمازون پرداخت در سال 2019 با مصرف کنندگان آمریکایی ، انگلیسی ، آلمانی ، فرانسوی ، ایتالیایی و اسپانیایی انجام شده است که در طی 12 ماه قبل از تاریخ راه اندازی از آمازون پرداخت می کردند.
[3] داده ها از گزارش بهینه سازی گزارش گزارش موبایل ، که توسط موسسه Baymard در سال 2020 منتشر شده و توسط Amazon Pay سفارش داده شده است.
[4] نظرسنجی Axios Harris Poll 100 ، رتبه بندی مشهور تجارت ، ژوئیه 2020.
[5] Profitwell ، 2020
[6] فقط برای خرید کالاهای فیزیکی واجد شرایط موجود است.
[7] برای معاملات دقیق واجد شرایط در قرارداد مشتری Amazon Pay.
[8] برای رویال میل در انگلستان در دسترس نیست.

نحوه فعال کردن پرداخت آمازون در WooCommerce

مورد توجه

ببینید مشتریان در مورد این محصول چه می گویند.