با تلفن هوشمند خود در رستوران پرداخت کنید – PayPal ، با تلفن همراه خود پرداخت کنید: و اگر سعی کردید? | درآمد

با تلفن همراه خود پرداخت کنید: و اگر سعی کردید

در صورت از دست دادن کارت یا تلفن ، با کارت مخالفت کنید و/یا در اسرع وقت با بانک خود تماس بگیرید تا به سهل انگاری متهم نشوید.

بدون پول ، بدون کارت ، مشکلی نیست.

در نانسی ، می توانید از 19 سپتامبر از تلفن هوشمند خود با برنامه PayPal برای پرداخت در کافه ها ، کافه ها و رستوران های شریک استفاده کنید.

بدون انتظار ، مشورت کنید و پرداخت کنید.

شما یک موسسه شریک را در برنامه PayPal خود انتخاب می کنید و فقط باید خود را به بازرگان اعلام کنید. سپس می توانید با افزودنی خود مشورت کنید ، آن را به اشتراک بگذارید و آن را تنظیم کنید.

با عکس خود هزینه تقویت کنید.

همچنین می توانید خود را بدون تأخیر در پرداخت نقدی اعلام کنید: عکس شما در ترمینال بازرگان ظاهر می شود. این می تواند در چند ثانیه پرداخت شما را تأیید کند.

با برنامه پی پال ، پرداخت هرگز آسانتر نبوده است.

1. من برنامه PayPal را به صورت رایگان برای iOS – Android – Windows Phone بارگیری می کنم

2. من یک حساب پی پال ایجاد می کنم ، رایگان و سریع است.

3. من عکس خود را در برنامه بارگذاری می کنم.

آنجا انجام شده است ! اکنون می توانم با تلفن هوشمند خود در کافه ها ، کافه ها و رستوران های شریک پرداخت کنم.

ساده ، قابل اعتماد ، کارآمد.

با تلفن همراه خود پرداخت کنید: و اگر سعی کردید ?

پرداخت موبایل

از تلفن خود برای پرداخت خریدهای خود استفاده کنید و از آنچه فکر می کنید پیچیده تر است. در اینجا مراحل دنبال شده است.

این عملی ، ایمن ، بهداشتی و مرسوم است. در اینجا نحوه استفاده از لپ تاپ خود برای پرداخت باگت خود آورده شده است !

همچنین بخوانید

ارسال شده در تاریخ 03/15/2020

ارسال شده در 08/10/2019

ارسال شده در 07/28/2019

در فروشگاه ها ، اکنون بیش از نیمی از پرداخت کارت های بانکی در حالت بدون تماس انجام شده است ! رشد تعداد معاملات بدون تماس توسط بحران بهداشت و افزایش سقف پرداخت بدون کد 30 تا 50 یورو در 11 مه 2020 افزایش یافته است. سهم موبایل در این معاملات حاشیه ای باقی مانده است اما به صورت نمایی توسعه می یابد. منتظر چه چیزی هستید تا شیرجه را بگیرید و از لپ تاپ خود برای پرداخت هزینه گره خود یا هرگونه مصرف خوب دیگر استفاده کنید?

هر تجارت هر چه باشد ، اگر ترمینال پرداخت بدون تماس (نزدیک فناوری ارتباطات میدانی یا NFC) باشد ، با کارت یا موبایل شما کار می کند. با ارائه کارت بانکی خود هیچ هزینه اضافی در رابطه با پرداخت متعارف نخواهید داشت.

و شما مزایای مربوط به کارت خود را حفظ می کنید: بیمه ، برنامه های وفاداری و غیره. پاداش ، سقف پرداخت ملی 50 یورو صدق نمی کند ، اما هر بانک رایگان است که اغلب به خوبی بالاتر باشد (گاهی اوقات 300 یورو).

رویه ساده

این روش از آنچه به نظر می رسد پیچیده تر است. شما باید از یک سبد الکترونیکی یا دیجیتال استفاده کنید. این یک روش پرداخت جدید است که به شما امکان می دهد بدون ارائه کارت بانکی خود هزینه خریدها را بپردازید.

اگر آیفون دارید ، به فروشگاه اپل بروید و کیف پول اپل را بارگیری کنید . با داشتن تلفن اندرویدی ، شما بین راه حل Paylib Banks ، خدماتی که برای همه بانک ها مشترک است ، انتخاب می کنید ، و طبق گفته های موسسات ، سامسونگ پرداخت یا Google Pay.

سپس باید اطلاعات تماس کارت خود را وارد کنید: شانزده -شماره شماره ، تاریخ اعتبار و رمزنگاری. سپس با استفاده از لپ تاپ خود آماده پرداخت خواهید بود.

Paylib از کاربرد پرداخت بانک شما فعال می شود ، در میان کارتهای نمایش داده شده (در صورت داشتن چندین) روی یکی از (ها) که می خواهید استفاده کنید ، کلیک می کنید.

امنیت تقویت شده

مهم: پرداخت بدون تماس با تلفن همراه از پرداخت بدون کارت از طریق کارت محافظت بیشتری دارد زیرا باید تلفن خود را (با کد یا اثر دیجیتال) باز کنید یا معامله را مطابق برنامه ها تأیید کنید.

شماره کارت در دستگاه یا در زنجیره های درمانی ذخیره نمی شود. علاوه بر این ، شما اغلب متوجه ناپدید شدن تلفن خود سریعتر از کارت خود هستید ..

بانک ها می گویند که هیچ گونه کلاهبرداری دزدی دریایی توسط NFC Wave نمی بینند. درمجموع ، تماس با پرداختهای بدون تماس حداقل به نظر می رسد: 0.02 ٪ یا 1 یورو کلاهبرداری برای 5.000 یورو در پرداخت.

در صورت از دست دادن کارت یا تلفن ، با کارت مخالفت کنید و/یا در اسرع وقت با بانک خود تماس بگیرید تا به سهل انگاری متهم نشوید.

در صورت از دست دادن کارت ، مسئولیت شما به 50 یورو محدود خواهد شد (به جز سهل انگاری جدی). در صورت پرداخت کلاهبرداری هنگامی که کارت در اختیار شما است ، شما حق دارید در اولین یورو کلاهبرداری که نمی توانستید دانش داشته باشید ، بازپرداخت کنید ، به ویژه در صورت عدم مراجعه به احراز هویت قوی در هنگام پرداخت.