بارگیری PayPal برای Android (رایگان) – Clubic ، بارگیری PayPal برای iOS ، Android ، Service Online و APK – Frandroid

پی پال را نصب کنید

شرایط استفاده از PayPal را با دقت بخوانید و اگر با شرایط موافق هستید آنها را بپذیرید.

پی پال برای اندروید

PayPal یک بستر پرداخت آنلاین ایمن برای ارسال و دریافت سریع و به راحتی پول است.

Android ، iOS ، وب

ستاره ستاره ستاره ستاره ستاره
3.9 (11 یادداشت)
File_download 1990 (30 روز)

  • پی پال برای iOS
  • پی پال برای وب
  • پی پال برای اندروید

توصیه شما در نظر گرفته شده است ، متشکرم !

آنتی ویروس رایگان به دلیل اثربخشی آن اهدا شد

امنیت ضد بدافزار AVAST دستگاه شما را در زمان واقعی به دنبال تهدیدهای احتمالی اسکن می کند

محافظت از شبکه Wi-Fi AVAST شبکه Wi-Fi شما و تمام دستگاه هایی را که به آن وصل شده اند ایمن می کند

یک آنتی ویروس سبک آنتی ویروس Avast تأثیر کمی در عملکرد دستگاه شما دارد

دانلود شما آماده است !

اگر بارگیری به صورت خودکار شروع نمی شود ، اینجا را کلیک کنید

صبر کنید تا برنامه بارگیری شود

نصب را راه اندازی کنید و دستورالعمل ها را دنبال کنید

از Avast استفاده کنید

برای در نظر گرفتن نظر خود ، لطفاً تأیید کنید که ربات نیستید:
لطفاً تأیید کنید که شما ربات نیستید

PayPal یک بستر پرداخت آنلاین قابل اعتماد و محبوب است ، و خدمات پرداختی را ارائه می دهد. با PayPal ، می توانید معاملات مالی خود را بصورت آنلاین و با سهولت مدیریت کنید ، چه در اینترنت خرید کنید ، به عزیزان خود پول ارسال کنید یا برای فروش آنلاین خود پرداخت کنید.

چرا از پی پال استفاده می کنید ?

PayPal چندین ویژگی را ارائه می دهد که آن را به یک گزینه عملی برای مدیریت معاملات مالی آنلاین شما تبدیل می کند.

پرداخت های امن

با پی پال ، اطلاعات مالی شما ایمن است ، زیرا نیازی به اشتراک مستقیم آن با بازرگانان آنلاین ندارید. هنگامی که پرداخت می کنید ، پی پال به عنوان واسطه عمل می کند ، از داده های شما محافظت می کند و یک لایه ایمنی اضافی ارائه می دهد.

انتقال سریع پول

پی پال به شما امکان می دهد فوراً پول برای عزیزان خود ، اعم از ملی و بین المللی ارسال کنید. شما می توانید یک دوست را بازپرداخت کنید ، هزینه های یک هدیه مشترک را به اشتراک بگذارید یا با چند کلیک ، بدون نیاز به تبادل اطلاعات بانکی ، به خانواده خود ارسال کنید.

راحتی در استفاده

رابط کاربری دوستانه PayPal معاملات آنلاین را تسهیل می کند. می توانید کارتهای اعتباری یا حساب بانکی خود را برای پرداخت سریع و دردسر به حساب PayPal خود پیوند دهید. علاوه بر این ، PayPal یک برنامه کاربردی موبایل را برای مدیریت معاملات سفر خود ارائه می دهد.

نحوه استفاده از پی پال ?

PayPal یک بستر رایگان است که ویژگی های اساسی را بدون هیچ هزینه ای ارائه می دهد. با این حال ، هزینه ها ممکن است برای انواع خاصی از معاملات مانند تبدیل ارز یا نقل و انتقالات بین المللی اعمال شود. برای استفاده از PayPal ، توصیه می شود یک حساب کاربری ایجاد کنید که به شما امکان می دهد معاملات و تاریخچه خود را به راحتی مدیریت کنید.

PayPal در سیستم عامل ها و سیستم عامل های مختلف از جمله رایانه های رومیزی (ویندوز ، MACOS) و دستگاه های تلفن همراه (iOS ، Android) در دسترس است. تجربه کاربر می تواند بین نسخه موبایل و نسخه آنلاین کمی متفاوت باشد ، اما ویژگی های اصلی یکسان است.

گزینه های پی پال چیست؟ ?

چندین گزینه محبوب برای پی پال وجود دارد که خدمات پرداخت آنلاین ایمن مشابهی را ارائه می دهد. در میان آنها ، ما می توانیم Stripe ، Square ، Venmo و Google Pay را ذکر کنیم. هر یک از این سیستم عامل ها ویژگی ها و مزایای خاص خود را ارائه می دهند ، بنابراین توصیه می شود آنها را با یکدیگر مقایسه کنید تا یکی از مواردی را که به بهترین وجه با نیازهای شما مطابقت دارد ، پیدا کنید.

مشخصات فنی

ویرایشگر موبایل PayPal
اندازه 196.12 مگابایت
بارگیری 1990 (7 روز گذشته)
مجوز نرم افزار تجاری
نسخه 8.42.0
اخرین بروزرسانی 09/07/2023
سیستم عامل Android ، iOS ، وب
دسته بندی ها رمزگذاری ، رمزگذاری

پیپ

پیپ

با پی پال می توانید ارسال یا دریافت پول در 100 کشور مختلف و با ده ها ارز ، شما فقط باید ایمیل یا تلفن مخاطبین خود را با یک حساب پی پال برای آن بدانید.

پی پال همچنین به شما امکان می دهد در اکثر وب سایت ها به طور ایمن پرداخت کنید. تمام پرداخت های شما نیز در تاریخ شما ثبت شده است تا بتوانید هزینه های خود را مشاهده کرده و پول خود را مدیریت کنید. برای بازیابی پول از حساب PayPal خود ، فقط باید با یک کلیک به بانک خود انتقال دهید !

اگر به دنبال صرفه جویی در معاملات خود هستید ، ما را کشف کنید مقایسه بانک های آنلاین.

چرا از پی پال استفاده می کنید ?

پی پال یک بستر پرداخت دیجیتالی است که معاملات را در سایت های مختلف تجارت آنلاین ساده می کند و نقل و انتقالات بین افراد را تسهیل می کند ، بنابراین از رویه های زحمتکش برای باز کردن حساب بانکی جلوگیری می کند. ثبت نام در پی پال کاملاً رایگان است ، و لازم نیست قبل از انجام یک عملیات ، آن را تأمین مالی کنید. علاوه بر این ، این سرویس مزیت ساده تر پرداخت آنلاین را به صورت آنلاین و بدون نیاز به افشای اطلاعات بانکی خود در فروشگاه آنلاین ارائه می دهد. فقط با شناسه های خود ارتباط برقرار کنید ، یک رمز عبور وارد کنید (احراز هویت مضاعف) ، سپس خرید خود را تأیید کنید. شما همچنین امکان انجام معاملات را با اسکن کد QR یا ارسال پول با یک پیام شخصی دارید.

استفاده از PayPal در هنگام خریدهای شما رایگان است ، مگر اینکه نیاز به تبدیل ارز داشته باشید. با این حال ، شما باید منبع عرضه حساب خود (کارت بانکی یا اطلاعات بانکی) را انتخاب کنید که به طور خودکار بدهی می شود. هنگامی که شما به عنوان فروشنده عمل می کنید ، پی پال برای پاداش خود کمیسیون معاملات تجاری را دریافت می کند.

توجه به این نکته حائز اهمیت است که سایر کاربران نیز امکان انتقال به حساب PayPal شما را دارند ، بنابراین یک سبد دیجیتالی را به شما ارائه می دهند که از چندین کارت پرداخت و حساب های بانکی اطلاعات را به شما ارائه می دهد و اطلاعات را حفظ می کند.

با استفاده از برنامه PayPal Mobile ، کاربران می توانند اعلان ها را برای هر عملیات بانکی (پرداخت و بازپرداخت) فعال کنند ، از طریق خدمات XOOM پول به خارج از کشور ارسال کنند ، پرداخت های بدون تماس را انجام دهند و هویت خود را در یک ژست تأیید کنند تا پرداخت کنند.

پی پال از طریق مرورگر وب از هر رایانه ای (ویندوز ، مک یا لینوکس) قابل دسترسی است. با این حال ، شما همچنین می توانید برنامه موبایل را با Android و iOS که در فروشگاه Play و فروشگاه App موجود است ، بارگیری و نصب کنید (پیوندهای ما مستقیم هستند).

در برخی از فروشگاه های آنلاین ، حتی می توانید بدون هیچ هزینه ای چندین بار پرداخت را انتخاب کنید و به شما امکان می دهد پرداخت های خود را در چندین مهلت توزیع کنید.

نحوه ایجاد یک حساب پی پال ?

برای ایجاد یک حساب پی پال ، باید به وب سایت پی پال دسترسی پیدا کنید یا از برنامه تلفن همراه استفاده کنید. برای شروع فرآیند ثبت نام بر روی “ثبت” یا “ایجاد یک حساب” یا هر دکمه دیگر یا گزینه مشابه کلیک کنید.

پی پال دو نوع حساب ارائه می دهد: “خصوصی” برای استفاده شخصی و “تجارت” برای شرکت ها. نوع حسابی را انتخاب کنید که متناسب با نیازهای شما باشد. فرم ثبت نام را با وارد کردن اطلاعات شخصی خود مانند نام ، نام اول ، آدرس ایمیل ، شماره تلفن ، آدرس پستی و غیره تکمیل کنید.

برای محافظت از حساب PayPal خود یک رمز عبور ایمن انتخاب کنید. برای تقویت ایمنی حتما از ترکیبی از حروف ، شماره ها و شخصیت های خاص استفاده کنید. همچنین می توانید احراز هویت مضاعف را با استفاده از 2FA مورد نظر خود فعال کنید.

برای انجام معاملات و انتقال وجوه می توانید حساب PayPal خود را به کارت بانکی یا حساب بانکی پیوند دهید. این مرحله اختیاری است ، اما ممکن است برای موارد خاص لازم باشد. همچنین می توانید (به خصوص برای حساب های حرفه ای) در حساب خود پول پرداخت کنید.

PayPal ممکن است از شما بخواهد با تأیید آدرس ایمیل یا ارائه اطلاعات اضافی ، بسته به موقعیت مکانی و استفاده برنامه ریزی شده ، حساب خود را بررسی کنید. برای تقویت حفاظت از حساب خود می توانید گزینه های امنیتی اضافی مانند تأیید دو مرحله را اضافه کنید.

شرایط استفاده از PayPal را با دقت بخوانید و اگر با شرایط موافق هستید آنها را بپذیرید.

نحوه پرداخت با پی پال ?

استفاده از پی پال برای انجام پرداخت یا معاملات تجاری رایگان است ، مشروط بر اینکه هیچ تبدیل ارز لازم نیست.

پرداخت توسط PayPal در بسیاری از سایت های تجارت الکترونیکی ارائه می شود. برای انجام خریدهای خود دستورالعمل ها را دنبال کنید. مزیت پی پال این است که هیچ کد اعتبار سنجی برای ارسال وجود ندارد ، نام کاربری و رمز عبور شما برای تأیید معامله شما کافی است.

علاوه بر این ، پی پال سرویس حفاظت از خرید را ارائه می دهد ، که (تحت شرایط خاص) امکان بازپرداخت را به شما اعطا می کند (به طور کلی ، هزینه های حمل و نقل شامل) در صورت عدم تحویل شیء ، یا مطابق با توضیحات فروشنده نیست.

نحوه انتقال با پی پال ?

پس از اتصال به حساب PayPal خود از طریق سرویس آنلاین یا برنامه تلفن همراه ، گزینه انتقال یا انتقال پول را جستجو کنید. مکان این گزینه بسته به نسخه PayPal که استفاده می کنید ممکن است کمی متفاوت باشد ، اما به طور کلی یافتن آن آسان است.

شما به طور کلی می توانید بین دو نوع نقل و انتقالات انتخاب کنید:

  • انتقال با دوستان یا خانواده : از این گزینه برای ارسال پول به دوستان یا اعضای خانواده استفاده می شود. کاملاً رایگان است.
  • انتقال تجاری : اگر به فروشنده یا یک تجارت پرداخت می کنید ، این گزینه را انتخاب کنید. بسته به نوع معامله و مقصد ، پی پال می تواند هزینه های نقل و انتقالات تجاری را هزینه کند. هزینه ها به فروشنده فاکتور می شود و نه به خریدار.

اگر با دوستان یا خانواده انتقال می دهید ، باید آدرس ایمیل یا شماره تلفن گیرنده را وارد کنید. اگر یک انتقال تجاری انجام دهید ، باید اطلاعات گیرنده ، مانند آدرس ایمیل آن یا شماره حساب PayPal آن را ارائه دهید. مبلغی را که می خواهید برای انتقال و ارز که در آن معامله انجام شده است ، در صورت لزوم مشخص کنید.

قبل از نهایی کردن معامله ، اطمینان حاصل کنید که تمام اطلاعات صحیح است. پس از انجام همه چیز ، بر روی دکمه “ارسال” یا گزینه مشابه برای تأیید انتقال کلیک کنید. سپس تأیید پی پال دریافت خواهید کرد که نشان می دهد انتقال با موفقیت انجام شده است. پس از انتقال ، حتماً مانده حساب پی پال خود را بررسی کنید تا اطمینان حاصل کنید که این معامله طبق برنامه ریزی انجام شده است.

ویرایشگر پیپ
سیستم های عامل iOS ، Android ، سرویس آنلاین
اطلاع 3،507،745
دسته بندی ها امور مالی ، اوقات فراغت