PayPal در فروشگاه App ، PayPal Money: 6 Combins و بهترین سایت ها را بدست آورید

کسب پول پی پال: 6 ترکیب و بهترین سایت ها

همچنین می توانید از آن استفاده کنید برای دریافت سریع مبلغی که توسط اشخاص ثالث به شما پرداخت می شود : نمای کلی از 6 بهترین روش و سایت های قابل اعتماد برای پر کردن جعبه ها در حساب PayPal خود.

پی پال 4+

من از این روش پرداخت تا حد ممکن و این برای سالها استفاده می کنم . واقعاً عالی است ! هفته گذشته سرویس دادرسی پی پال نگرانی جدی با بوز به من داد. من در پذیرایی از یک نوار 900 Bose خودداری کرده بودم زیرا رنگ مناسب نیست . پس از بازگشت و پذیرایی از نوار در بوز بلژیک ، یک هفته سکوت و یک ایمان بد آشکار از ذینفعان بوز که در اطراف بازپرداخت 899 یورو که جمع آوری کرده بودند ، دراز کشیده بودند . من ناهنجاری را به پی پال گزارش دادم که در یک بعد از ظهر بوز را مجبور به بازپرداخت فوری کرد. کاملا مؤثر . علاوه بر این با ذینفعان فوق العاده خوب پی پال متشکرم .
باید بدانید که وقتی پی پال یک تأمین کننده را در تعهد خرید بازپرداخت خرید فروشنده در 10 روز حداکثر قرار می دهد تا پاسخ دهد اگر در پایان دوره 10 روزه فروشنده پاسخ پی پال را جایگزین کند که در اینجا ما را بازپرداخت می کند تا ما را بازپرداخت کند. سپس در مقابل فروشنده می چرخد ​​و از طرف من بعد از ظهر نمی کشید.

روش پرداخت مورد علاقه من

من فقط از این روش پرداخت استفاده می کنم. من فقط به دنبال سایت هایی هستم که این حالت پی پال را ارائه می دهند.

Corentin 76 ، 05/19/2023

بسيار خوب

من سالهاست که از پی پال استفاده می کنم بدون مشکل ، بسیار راضی هستم. با این وجود ، به نظر من فاقد یک چیز است: امکان صرفه جویی و استفاده از کارت با رمزنگاری پویا در حساب پی پال آن ! بعضی اوقات ما در CB خود چاره ای نداریم و این ویژگی گزینه ایمنی برای کارتهای آبی است. از آنجا که ما به طور کلی فقط یک کارت اعتباری توسط بانک خود داریم ، باید بتوانیم از آن در پی پال استفاده کنیم. داشتن کارت اعتباری دوم (کلاسیک) برای همه امکان پذیر نیست. بنابراین از شما برای اطمینان از استفاده از این نوع کارت در پی پال تشکر می کنم. این روزها یک ویژگی اساسی است.

محرمانه بودن برنامه

توسعه دهنده PayPal ، Inc. نشان داد که پردازش داده ها همانطور که در زیر شرح داده شده است می تواند از نظر محرمانه بودن از جمله شیوه های برنامه باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر ، با سیاست حفظ حریم خصوصی توسعه دهنده مشورت کنید.

داده هایی که پیوندی با شما ایجاد می کنند

 • خریدها
 • اطلاعات مالی
 • محل
 • جزئیات تماس
 • مخاطب
 • محتوای کاربر
 • تاریخچه تحقیق
 • سابقه ناوبری
 • شناسه ها
 • از داده ها استفاده کنید
 • داده های دیگر

داده ها هیچ پیوندی با شما ایجاد نمی کنند

داده های زیر را می توان جمع آوری کرد ، اما به هویت شما مرتبط نیست:

شیوه های محرمانه بودن ممکن است به ویژه بسته به ویژگی هایی که استفاده می کنید یا سن شما متفاوت است. بیشتر بدانید

اطلاعات

سازگاری آیفون به iOS 13 نیاز دارد.0 یا بعد. iPod Touch به iOS 13 نیاز دارد.0 یا بعد.

فرانسوی ، آلبانیایی ، آلمانی ، انگلیسی ، عربی ، بنگالی ، بلغاری ، چینی ساده ، کره ای ، دانمارکی ، اسپانیایی ، استونی ، فیلیپینی ، فنلاندی ، یونانی ، مجارستانی ، عبری ، اندونزی ، ایتالیایی ، ژاپنی ، لیتونی ، لیتوانی ، مالزی ، نروژی ، هلندی ، لهستانی ، پرتغالی ، رومانیایی ، روسی ، سینگالی ، اسلواکی ، اسلوونی ، سوئدی ، چک ، تایلندی ، ترکی ، ویتنامی

کپی رایت © PayPal ، Inc

پول PayPal را بیاورید: 6 ترکیب و بهترین سایت ها

وب سایت پی پال

مهمتر از همه به a وسیله پرداخت ساده و ایمن در اینترنت, پی پال به عنوان یک راه حل مربوطه با هدف به دست آوردن پول ضروری است.

هنگامی که یک حساب کاربری را روی سکو باز می کنید ، می توانید یورو واریز کنید تا پس از آن خریدهای خود را با آن انجام دهید. بدیهی است ، تخم مرغ لانه شما مسدود نشده است: در صورت تمایل ، تعادل حساب فعلی حساب فعلی بانکی شما در هر زمان و در هر زمان امکان پذیر است.

همچنین می توانید از آن استفاده کنید برای دریافت سریع مبلغی که توسط اشخاص ثالث به شما پرداخت می شود : نمای کلی از 6 بهترین روش و سایت های قابل اعتماد برای پر کردن جعبه ها در حساب PayPal خود.

1. به نظرسنجی های پاداش پاسخ دهید

چندین نظرسنجی ، مانند نظرسنجی ، Myiyo یا Toluna ، مرتباً ارائه می دهند نظرسنجی در کاربران اینترنت باقی مانده است. به عنوان مثال ، دومی چند دقیقه طول می کشد تا به سؤالات مربوط به عادات مصرف یا ترکیب خانه خود پاسخ دهد و در ازای اعتبار در وب سایت به دست آورید. همه وب سایت ها به همان روش کار نمی کنند ، اما امکان داشتن رایگان را ارائه می دهند پرداخت پی پال پس از مدتی ، پس از جمع آوری چندین پاسخ به مطالعات آماری.

در بعضی موارد ، فقط چند یورو جمع کنید تا بتوانید اولین آیین نامه پی پال را داشته باشید. کم کم ، بنابراین می توانید به این حساب پول اضافه کنید و سپس از آن همانطور که می خواهید استفاده کنید (با پرداخت مستقیم خریدهای خود با پی پال یا با انتقال به حساب فعلی خود).

2. در ماموریت های پرداخت شده شرکت کنید

شرکت های بیشتر و بیشتر برنامه های کاربردی را با اعتماد به نفس توسعه می دهند مأموریت های پاداش شده به کاربران : آنها برای گرفتن عکس ، باید به فروشگاهی نزدیک به خانه خود بروند ، نظر خود را در مورد محصولاتی که به خوبی می شناسند به اشتراک بگذارند یا حتی قیمت منابع مختلف را در مارک های هدفمند افزایش دهند.

سایت هایی مانند Moolineo و Loonea یا برنامه هایی مانند Bemyeye به شما امکان می دهند در این عمل افراط کنید. استدلال این سه سیستم عامل به طور کلی مشابه است ، زیرا اینطور است در وقت آزاد خود پول آسان کسب کنید, بدون نیاز به واقعاً کار و بدون هیچ گونه مهارت و شرایط دیپلم.

باز هم ، این برنامه ها در سیستم خود A را شامل می شوند تسویه حساب مستقیم توسط پی پال. مأموریت ها همه در همان ارتفاع پاداش نمی گیرند: جالب ترین مواردی هستند که از نظر منطقی بیشترین تلاش را دارند. اما اگر شروع به عادت به انجام چند مأموریت کوچک به طور منظم کنید ، به سرعت این فرصت را خواهید داشت که یک منبع درآمد اضافی پیدا کنید.

3. در خرید آنلاین خود از پول نقد استفاده کنید

عملکرد برنامه های بازپرداخت مانند eBuyClub و Igraal بسیار ساده است: هر بار که هستید در وب سایت شریک خرید خریداری کنید, شما یک مبلغ بازپرداخت شده در حساب PayPal خود دریافت می کنید. مبلغ مربوط به درصد سبد شما است که با توجه به سایت های فروش و قفسه ها متفاوت است. در بعضی مواقع ، سایت های بازپرداخت نیز عملیات استثنایی را انجام می دهند که به لطف خریدهای آنلاین خود ، پول بیشتری را به دست می آورند.

این سیستم عامل ها با حساب PayPal شما هماهنگ می شوند: به محض جمع آوری پول بازپرداخت ، می توانید همانطور که می خواهید از آن استفاده کنید. شما باید بدانید که با تمام ارائه دهندگان بازپرداخت ، حداقل آستانه برای درخواست پرداخت به دست می آید. به عنوان مثال در EbuyClub ، به محض جمع آوری مبلغ 10 یورو ، استخر جایزه شما را می توان به صورت رایگان دریافت کرد (این مبلغ شامل این است جایزه خوش آمدید 7 یورو که با ثبت نام از طریق لینک حمایت مالی ما در بالا دریافت خواهید کرد).

4. حساب PayPal خود را اضافی بفروشید و وثیقه خود را وثیقه دهید

به طور کلی ، PayPal یک روش پرداخت است که در بسیاری از سایت های فروش بین افراد مانند گوشه سمت راست پذیرفته شده است, بی سر و صدا یا وینت. فقط آنلاین را قرار دهید اطلاعیه اشیاء که می خواهید از هم جدا کنید, و خریدار از طریق پی پال پول پرداخت می کند. از طرف خودش ، او حتماً به یک راه حل تسویه حساب بسیار قابل اعتماد دسترسی خواهد داشت. در مورد شما ، شما به سرعت پول جیب می کنید و می توانید تصمیم بگیرید که استفاده از آن.

اگر به دنبال کسب درآمد به راحتی در اینترنت هستید ، ما به شدت توصیه می کنیم حساب پی پال خود را ایجاد کنید (از طریق این صفحه): رایگان ، ایمن است و درهای زیادی را برای شما باز می کند. علاوه بر این ، هنگامی که شما محصولات را در وب سفارش می دهید ، داشتن یک منطقه مشتری PayPal به شما امکان می دهد بدون نیاز به ورود دوباره به اطلاعات بانکی خود و بدون اینکه از محافظت از داده های خود استفاده کنید ، خریدهای خود را پرداخت کنید. استدلال دیگری که باید شک و تردید را اغوا کند !

بدیهی است ، از آنجا که پی پال منطقه ای باقی مانده است که مبالغ زیبایی در یورو می تواند از آن عبور کند ، از هک ها مراقب باشید: یک رمز عبور را دشوار برای حدس زدن انتخاب کنید ، آن را برای کسی فاش نکنید و تأیید هویت را با دو عامل فعال کنید تا از هکرها محافظت کنید.

5. خدمات متنوع و متنوعی را ارائه دهید

شما آماده هستید که آستین های خود را به به مشارکت خود پرداخت شود ? به تمام خدماتی که می توانید در خانه با اینترنت انجام دهید فکر کنید. بیشتر آنها را می توان مستقیماً در حساب پی پال خود به شما پرداخت کرد.

در میان مأموریت هایی که احتمالاً برای آنها وجود داردبه عنوان ارائه دهنده خدمات مداخله کنید, ما به طور خاص وب نوشتن/ترجمه را توصیه می کنیم یا از انتخاب خود استفاده کنید: طراح ، مدیر جامعه ، توسعه دهنده یا حتی ویرایشگر ویدیو.

و چرا در نظر نگیرید که عکس یا خلاقیت های DIY را در فروش قرار دهید (خودتان این کار را انجام دهید: “خودتان این کار را انجام دهید”) مانند نقاشی یا جواهرات ساخته شده توسط شما ? پی پال اغلب محبوب ترین راه حل پرداخت – هم توسط فروشندگان و هم توسط خریداران – برای انجام معاملات کاملاً ایمن است.

ما بهترین معاملات خانگی را ترسیم کرده ایم. مشخصات شما هر چه باشد ، مطمئناً خوشبختی خود را در آنجا پیدا خواهید کرد !

6. بدون انجام هر کاری در پی پال درآمد کسب کنید

شما می خواهید با خسته کردن تا حد امکان پول را درک کنید ? همانطور که ما شما را درک می کنیم ! ما این نکات را جمع آوری کرده ایم که باید به شما الهام بخش باشد. آنها نه تنها برای سود از طریق پی پال در نظر گرفته می شوند ، بلکه پرداخت ها اغلب از طریق این کار انجام می شود.

درآمدزایی قفل گوشی هوشمند ?

برخی از برنامه های موجود در تلفن هوشمند شما نیز به شما امکان می دهد در پی پال درآمد کسب کنید. وقتی آنها را نصب می کنید ، آنها یک پخش می کنند تبلیغات مختصر که هر زمان که تلفن خود را باز می کنید ظاهر می شود. بنابراین شما به معنای واقعی کلمه کاری بیش از حد معمول ندارید.

هر باز کردن بازه ها دستاوردهای کمی ایجاد می کند و هنگامی که شما از شبکه های اجتماعی نسبتاً فشرده دارید یا روزانه چندین بار با ایمیل های خود مشورت می کنید ، جمع آوری به سرعت می تواند جالب باشد. در بسیاری از موارد ، سیستم عامل ها جبران خسارت متفاوتی را ارائه می دهند ، زیرا می توانید هدیه و حتی کوپن های کاهش دریافت کنید. اما در صورت تمایل ، شما نیز به A دسترسی دارید پرداخت مانده حساب خود توسط پی پال, که به شما امکان می دهد مستقیم – و با زحمت – پول برنده شوید.

در زیر ، از یادداشت مقاله دریغ نکنید. نظر خود را در انتهای صفحه بگذارید تا نظر خود را بیان کنید.
و برای کشف ایده های دیگر ، به انتخاب زیبای Newsnet (70 روش سود ، بدون کلاهبرداری) مراجعه کنید.

★★★★★ 3 3.8/5 (بر اساس 362 یادداشت)

5 ستاره 212 رای
4 ستاره 61 رای
3 ستاره 31 رای
2 ستاره 19 رای
1 ستاره 39 رای

توجه داشته باشید این مقاله: ☆ ☆ ☆ ★ ★ ★ ★ ★