PayPal for Android – بارگیری APK از Uptodown ، PayPal – APK بارگیری برای Android | وابسته به اوج

Paypal Apk

چه جدید است امیدواریم که شما از برنامه ما کامل استفاده کنید ! آن را به روز نگه دارید تا از آخرین پیشرفت ها بهره مند شوید.

پیپ

تمام پول خود را از طریق تلفن خود مدیریت کنید

آخرین نسخه

ویدئو در مورد depaypal1

PayPal برنامه کاربردی دستگاه های Android از سرویس به همین نام است که با استفاده از آن می توانید حساب های خود را مدیریت کنید ، پول ارسال کنید و دریافت کنید ، وجوه اضافه کنید و غیره.

رابط کاربری برنامه بسیار دلپذیر است و به شما امکان می دهد این عملیات ها را به ساده ترین روش انجام دهید ، تنها با چند کلیک روی صفحه تلفن همراه خود.

البته همه این نقل و انتقالات و اقدامات کاملاً رایگان است. گفته می شود ، شما برای تهیه آنها از دستگاه Android خود نیازی به پرداخت هزینه های اضافی نخواهید داشت.

PayPal یک برنامه بسیار مفید برای کاربران معمولی این سرویس است ، که اکنون به کاربران این امکان را می دهد تا در هر زمان ، در همه جا ، در همه جا در مورد حساب های خود آگاه شوند.

بررسی توسط آندرس لوپز ترجمه شده توسط تیم محلی سازی Uptodown

شرایط مورد نیاز (آخرین نسخه)

  • به اندروید 6 نیاز دارد.0 یا بیشتر

اطلاعات بیشتر

نام بسته کم.پیپ.اندروید.p2pmobile
مجوز رایگان
سیستم عامل اندروید
دسته بندی دارایی، مالیه، سرمایه گذاری
زبان فرانسوی

پیپ

نماد پیپ

پس از یک آخر هفته در گشت و گذار یا یک رستوران سفر هرگز ساده تر نبوده و عزیزان خود را بازپرداخت کنید. با تجربه بهبود یافته برنامه موبایل ما ، به راحتی می توانید با نزدیک به خود پول ارسال و درخواست کنید ، فعالیت حساب خود را ببینید ، ارزهایی را که در سراسر جهان ارسال می کنید انتخاب کنید و موارد دیگر.

با خیال راحت پول ارسال کنید

با تشکر از نظارت بر معاملات 24 ساعته ، 7 روز در هفته ، فناوری رمزگذاری ایمن و محافظت از کلاهبرداری ، می توانید با اطمینان پرداخت خود را پرداخت کنید.

بدون هزینه معامله

برای محموله های خود در یورو در فرانسه و منطقه اقتصادی اروپا رایگان است.

ارسال پول در سراسر جهان

برنامه موبایل پی پال ارسال پول در سراسر جهان را ساده می کند.

پول خود را به راحتی مدیریت کنید

با تشکر از کیف پول پی پال ، می توانید هر یک از معاملات پی پال خود را با سهولت دنبال و نظارت کنید.

یک حساب پی پال برای ارسال و دریافت پول لازم است. اگر گیرنده حساب پی پال نداشته باشد ، می تواند به راحتی رایگان را باز کند.

برخی از ویژگی ها ممکن است در کشور شما در دسترس نباشد.

پی پال – نسخه 8.49.0

چه جدید است امیدواریم که شما از برنامه ما کامل استفاده کنید ! آن را به روز نگه دارید تا از آخرین پیشرفت ها بهره مند شوید.

هنوز هیچ نظری یا ارزیابی وجود ندارد ! برای اولین بار ، لطفا

کاربرد فوق العاده تضمین شده این برنامه با موفقیت امنیت در برابر ویروس ها ، بدافزار و حملات دیگر را آزمایش کرده و هیچ تهدیدی ندارد.

PayPal – اطلاعات APK

نسخه APK: 8.49.0 بسته: کم.پیپ.اندروید.p2pmobile سازگاری اندرویدی: 7.0+ (نوگات) توسعه دهنده: موبایل PayPal سیاست حفظ حریم خصوصی :https: // www.پیپ.com/webapps/mpp/ua/حریم خصوصی-FULL مجوزها:31

نام : پیپ اندازه : 93 مگابایت بارگیری ها: 1.5 متر نسخه: 8.49.0 تاریخ انتشار : 2023-09-24 10:53:59 مینی صفحه: کم اهمیت CPU پشتیبانی کرد:

شناسه بسته: کم.پیپ.اندروید.p2pmobile امضای SHA1: 6B: E2: 77: 8C: C5: C1: 05: B2: A4: 42: 50: BD: CF: FF: 5C: 4D: 5C: 40: 3A توسعه دهنده (CN): سازمان (O): پیپ مکان (L): کشور (ج): ایالت/شهر (خیابان):