PC Intel Evo – فروشگاه مایکروسافت ، لپ تاپ های مجهز به پلت فرم Intel Evo | دل فرانسه

لپ تاپ های Dell با پلت فرم Intel® EVO تأیید شده است

اینتل و دل این لپ تاپ ها را ساخت ، بهینه سازی و تأیید کرده اند تا عملکرد موبایل بهینه را به شما ارائه دهند.
نتیجه ? مدل های بالا ، ارائه انجمن عملکرد ایده آل در جهان ، پاسخگویی مداوم و باتری بارگیری سریع و پایدار. برای صعود از همه ، قالب زیبا و سبک آنها بهترین تجربیات را به شما ارائه می دهد. نسل جدیدی از لپ تاپ ها.

PC Intel Evo

به لطف طرفدار طراحی شده برای حرفه ای مانند شما ، امکانات بیشتری را انجام دهید. برای کسب اطلاعات بیشتر Surface Pro 8 را انتخاب کنید.

لپ تاپ 16 PO Summit E16 Flip Evo A11mt-021 D.

2،129.00 دلار CAD 2،129.00 Cader

  • 16 -اینچ QHD LCD QHD LCD
  • Intel Evo Core i7 از نسل یازدهم
  • 16 گیگابایت.

لپ تاپ Pro Book Samsung Galaxy

از 1،629.99 دلار CAD از 1،629.99 دلار Cader

بهره وری خود را با Samsung Galaxy Pro فوق و قابل حمل و قابل حمل بپوشید ، که. برای کسب اطلاعات بیشتر ، لپ تاپ Samsung Galaxy Book Pro را انتخاب کنید.

لپ تاپ های Dell با پلت فرم Intel® EVO تأیید شده است

اینتل اوو

برای به دست آوردن یک لپ تاپ خوب و سبک ، لازم نیست که در مورد عملکرد ، کارت گرافیک یا عمر باتری سازش کنید.

اینتل و دل این لپ تاپ ها را ساخت ، بهینه سازی و تأیید کرده اند تا عملکرد موبایل بهینه را به شما ارائه دهند.
نتیجه ? مدل های بالا ، ارائه انجمن عملکرد ایده آل در جهان ، پاسخگویی مداوم و باتری بارگیری سریع و پایدار. برای صعود از همه ، قالب زیبا و سبک آنها بهترین تجربیات را به شما ارائه می دهد. نسل جدیدی از لپ تاپ ها.

یا واکنش بیشتر به طور متوسط ​​*

در مقایسه با یک لپ تاپ 2 ساله.
نقطه مرجع از پلتفرم Intel ® EVO

یا ساعت بیشتر عمر باتری واقعی با صفحه نمایش FHD و بیش از 7 ساعت در صفحه های 4K UHD. *

نقطه مرجع از پلتفرم Intel ® EVO

بیش از 4

ساعت عمر واقعی باتری با بار 30 دقیقه ای در لپ تاپ هایی با صفحه نمایش FHD * *

نقطه مرجع از پلتفرم Intel ® EVO

خواب حالت آماده به کار در کمتر از یک ثانیه

نقطه مرجع از پلتفرم Intel ® EVO

اینتل اوو

“مدل Dell XPS 13 2-in-1 پردازنده های نسل یازدهم Intel ® Core را با فرمت قابل تبدیل استثنایی ارائه می دهد. »»

پردازنده های Intel® Core
مقایسه محصولات ()

محصولاتی را که می خواهید مقایسه کنید اضافه کنید تا به سرعت مشخص کنید کدام یک از نیازهای شما بهترین را برآورده می کند.

محصولاتی را که می خواهید مقایسه کنید اضافه کنید تا به سرعت مشخص کنید کدام یک از نیازهای شما بهترین را برآورده می کند.

1 جزئیات مهم Pass Game Xbox: این پیشنهاد فقط مربوط به برخی از رایانه های شخصی است. کارت اعتباری لازم است. مگر اینکه آن را پیدا کنید ، در پایان دوره تبلیغاتی با نرخ عضویت منظم صورتحساب می شوید. شرایط ، محرومیت ها و محدودیت های انتشار مداوم اعمال می شود. Xbox Cloud Gaming (BETA): دستگاه ها و مناطق را انتخاب کنید. پس از ترم ، عضویت فعال برای انجام بازی های آنلاین و چند نفره لازم است. کاتالوگ بازی با گذشت زمان ، منطقه و دستگاه متفاوت است. DLC به طور جداگانه فروخته می شود. اگر یک بازی از کاتالوگ حذف شود یا اشتراک شما به پایان برسد ، برای استفاده از DLC خود مجبور به خرید جداگانه بازی خواهید شد. اگر در حال حاضر عضو Xbox Live Gold و/یا Pass Pass برای کنسول/رایانه شخصی هستید ، هر روز از اشتراک خود با استفاده از نرخ تبدیل به Ultimate تبدیل می شود. کدهای آینده نیز در معرض نسبت تبدیل هستند. تمام تبدیل ها به نهایی نهایی است. جزئیات و پیکربندی سیستم مورد نیاز در www.باکس.com/gamepass . به جز روسیه ، در تمام بازارهای بازی Xbox Game معتبر است. دیجیتال مستقیم: محتوای دیجیتالی شما در طول پیکربندی مستقیماً به دستگاه شما تحویل داده می شود. بدون کد مورد نیاز.

قیمت گذاری: قیمت گذاری موجود در این سایت فقط برای خریدهای آنلاین با Dell مطابقت دارد. برخلاف تبلیغات ذکر شده در این سایت ، هیچ تخفیف برای قیمت گذاری آنلاین دل اعمال نمی شود. کلیه تبلیغات ذکر شده در این سایت از قیمت آنلاین قدامی برای همان محصول یا خدمات ارجاع شده است. اگر بندهای قراردادی با Dell به نرخ کاتالوگ مراجعه کنید ، لطفاً با نماینده فروش Dell خود تماس بگیرید تا اطلاعات مربوط به قیمت Dell را بدست آورید.

** Dell Bank International D.داشتن.در مقابل., در زیر “خدمات مالی Dell” (DFS) ، که دفتر مرکزی آن واقع شده است “خانه نوآوری ، پارک علوم و فناوری Cherrywood ، Cherrywood ، Dublin 18 ، Ireland” ، مشتریان فروش و تأمین مالی را برای فروش و تأمین مالی مشتریان فراهم می کند. فعالیت DFS توسط بانک مرکزی ایرلند تنظیم می شود. پیشنهادات صادر شده توسط DFS ممکن است بدون اطلاع قبلی تغییر کند و مشمول شرایط در دسترس بودن محصول ، صلاحیت ، تصویب اعتبار و اجرای اسناد قراردادی ارائه شده و تأیید شده توسط DFS است. پیشنهادات تبلیغاتی منوط به محدودیت های واجد شرایط بودن است. Dell Technologies and The Dell Technologies آرم علائم تجاری ثبت شده Dell Inc.

مشخصات و قیمت ها در تاریخ انتشار صحیح است ، اما بدون اطلاع رسانی در دسترس بودن یا اصلاح است. عکس ها فقط به عنوان یک نشانه ارائه می شوند. مقالات می توانند با موارد ارائه شده در عکس ها متفاوت باشند. دل نمی تواند مسئول هرگونه خطای تایپوگرافی یا عکاسی باشد. پیشنهادات محدود به 5 سیستم برای هر مشتری ، با دوره تبلیغاتی. برای خریدهای بالاتر از 5 واحد ، مشاوران فناوری ما برای مشاغل کوچک برای کمک به شما در آنجا هستند. برای دسترسی به گربه اینجا را کلیک کنید. پیشنهادات و قیمت های ذکر شده به صورت آنلاین فقط برای خریدهای انجام شده در فروشگاه آنلاین Dell معتبر است.

مقادیر محدود. این سیستم ها طبق سفارش (به جز شنبه ، یکشنبه و تعطیلات) برای سفارشاتی که پرداخت آنها قبل از ساعت 2:30 بعد از ظهر ثبت شده است ، در روز کاری ارسال می شود. بسته به آدرس تحویل مشتری ، زمان تحویل سریعترین (به طور کلی بین 3 تا 6 روز) خواهد بود. حمل و نقل روز بعد تضمین نشده است و به دلایل خارجی دل می تواند به تأخیر بیفتد. زمان حمل و نقل منوط به در دسترس بودن سیستم ها و مؤلفه ها است. نرم افزار و لوازم جانبی را می توان جداگانه حمل کرد و می تواند پس از سیستم شما وارد شود یا حمل و نقل را به تأخیر بیندازد. شرایط عمومی فروش و خدمات دل اعمال می شود. می توانید در آدرس www با آنها مشورت کنید.دله.حمل و نقل روز بعد فقط برای سرزمین اصلی فرانسه در دسترس است.

علائم ثبت شده: Dell Technologies ، Dell و سایر مارک ها علائم تجاری ثبت شده Dell Inc هستند. یا شرکتهای تابعه آن. مایکروسافت و ویندوز مارک هایی هستند که در ایالات متحده شرکت مایکروسافت واریز شده اند. Ultrabook ، Celeron ، Celeron Inside ، Core Inside ، Intel ، Intel Logo ، Intel Atel ، Intel Atom Inside ، Intel Core ، Intel Inside ، Intel Inside Logo ، Intel Vpro ، Itanium ، Itanium Inside ، Intel Evo ، Intel Optane ، Iris ، Itanium ، Itanium ، Max ، Pentium ، Pentium Inside ، VPRO Inside ، Xeon ، Xeon Phi و Xeon در داخل علائم تجاری ثبت شده شرکت Intel یا شرکت های تابعه آن در ایالات متحده و/یا سایر کشورها هستند. آرم AMD و AMD Arrow و همچنین ترکیب آنها ، علائم تجاری ثبت شده از Micro Devices Advanced ، Inc. Nvidia ، Geforce ، Geforce RTX ، GeForce RTX Super ، GeForce GTX ، GeForce GTX Super ، Grid ، Shield ، Battery Boost ، DLSS ، DLSA ، FXAA ، GAMESTREAM ، G-SYNC ، G-SYNC ULTIMATE ، G-SYNC ، SHEDOWPLAY PRAILE ، GeForce ، NVLink ، Sydowplay ، SLI ، TXAA ، Physx ، GeForce Experience ، GeForce Now ، Maxwell ، Pascal و Turing مارک ها و/یا علائم تجاری ثبت شده شرکت Nvidia در ایالات متحده و سایر کشورها هستند. سایر علائم تجاری ثبت شده می توانند علائم تجاری صاحبان مربوطه خود را ثبت کنند. (

* پاداش: این جوایز با خرید خرید دل (به استثنای خریدها در فروشگاه دل و محصولات سوم) در دل به دست می آید.هم.خط. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد برنامه Dell Rewards ، اینجا را کلیک کنید.