دانلود مجلات PDF – مجلات فرانسوی!, 10 سایت بهترین بارگیری مجله PDF

10 سایت بهترین بارگیری مجله PDF در سال 2022

Contents

برای تحقیقات ساده و سریع ، به کاربران توصیه می شود که مجله PDF را بارگیری کنند تا در چند دقیقه انتخاب مجلات خود را پیدا کنند. در حالی که دسته بندی های بیش از حد را برای فیلتر کردن مجلات ارائه می دهند ، کاربران می توانند به سادگی در سایت جستجو کنند تا مجله PDF مورد نظر خود را پیدا کنند. این پلتفرم همچنین برخی از محبوب ترین تحقیقات انجام شده توسط مشتریان را نشان می دهد.

تیم PDF رایگان را بارگیری کنید

تصویر ممکن است NSFW باشد.
clik اینجا برای مشاهده.

آخرین ساعت بروکسل – 23 سپتامبر 2023

23 سپتامبر 2023 ، 9:19 صبح

آخرین ساعت بروکسل – 23 سپتامبر 2023 Français | PDF | 56 صفحه | مقاله 20 مگابایتی

تصویر ممکن است NSFW باشد.
clik اینجا برای مشاهده.

عصر – 23 سپتامبر 2023 (خیر. 222)

23 سپتامبر 2023 ، 9:20 صبح

عصر – 23 سپتامبر 2023 (خیر. 222) فرانسوی | PDF | 62 صفحه | مقاله 19 مگابایتی

تصویر ممکن است NSFW باشد.
clik اینجا برای مشاهده.

Diverto – 24 سپتامبر 2023 (خیر. 38)

23 سپتامبر 2023 ، 9:20 صبح

Diverto – 24 سپتامبر 2023 (خیر. 38) فرانسوی | PDF | 76 صفحه | 10 مگابایت مشاهده مقاله

تصویر ممکن است NSFW باشد.
clik اینجا برای مشاهده.

مسیحیت امروز – اکتبر 2023

23 سپتامبر 2023 ، 9:20 صبح

مسیحیت امروز – اکتبر 2023 Français | PDF | 48 صفحه | 25 مگابایت مقاله مشاهده

تصویر ممکن است NSFW باشد.
clik اینجا برای مشاهده.

حمل و نقل اطلاعات – اکتبر 2023 (خیر. 674)

23 سپتامبر 2023 ، 9:21 صبح

حمل و نقل اطلاعات – اکتبر 2023 (خیر. 674) فرانسوی | PDF | 52 صفحه | 10 مگابایت مشاهده مقاله

تصویر ممکن است NSFW باشد.
clik اینجا برای مشاهده.

دانش شکار – اکتبر 2023 (خیر. 570)

23 سپتامبر 2023 ، 9:21 صبح

دانش شکار – اکتبر 2023 (خیر. 570) فرانسوی | PDF | 196 صفحه | مقاله 30 مگابایتی

تصویر ممکن است NSFW باشد.
clik اینجا برای مشاهده.

ماهیگیری دریایی – اکتبر 2023 (خیر. 459)

23 سپتامبر 2023 ، 9:21 صبح

ماهیگیری دریایی – اکتبر 2023 (خیر. 459) فرانسوی | PDF | 84 صفحه | مقاله 14 مگابایتی

تصویر ممکن است NSFW باشد.
clik اینجا برای مشاهده.

اسب – اکتبر 2023 (خیر. 621)

23 سپتامبر 2023 ، 9:22 صبح

اسب – اکتبر 2023 (خیر. 621) فرانسوی | PDF | 134 صفحه | 83 MB مشاهده مقاله

تصویر ممکن است NSFW باشد.
clik اینجا برای مشاهده.

Beaux Arts – اکتبر 2023 (خیر. 472)

23 سپتامبر 2023 ، 9:22 صبح

Beaux Arts – اکتبر 2023 (خیر. 472) فرانسوی | PDF | 172 صفحه | 106 مگابایت مقاله مشاهده

تصویر ممکن است NSFW باشد.
clik اینجا برای مشاهده.

شماره ویژه را بخوانید – سپتامبر/اکتبر/نوامبر 2023 (خیر. 14)

23 سپتامبر 2023 ، 9:23 صبح

شماره ویژه را بخوانید – سپتامبر/اکتبر/نوامبر 2023 (خیر. 14) فرانسوی | PDF | 100 صفحه | مقاله 23 مگابایتی

تصویر ممکن است NSFW باشد.
clik اینجا برای مشاهده.

10 سایت بهترین بارگیری مجله PDF در سال 2022

در زمان ما ، کاربران قصد دارند مجلات خود را با فرمت PDF بخوانند. در این مقاله برخی از بهترین وب سایت های مجله PDF وجود دارد که کاربران می توانند در نظر بگیرند مجله PDF مورد نظر خود را پیدا کنند.

دانلود رایگان
100 ٪ امنیت تضمین شده
دانلود رایگان
100 ٪ امنیت تضمین شده
دانلود رایگان
100 ٪ امنیت تضمین شده

PDF را بخوانید

  • 1. نحوه ایجاد پیوند URL برای PDF در سال 2023 [راهنمای کامل]
  • 2. 15 بهترین گزینه برای ویندوز 7
  • 3. نحوه تبدیل PDF به پرونده InDesign – بروزرسانی
  • 4. چگونه می توان فایل های ACSM را به راحتی به PDF تبدیل کرد
  • 5. نحوه چاپ پرونده ها با فرمت PDF در ویندوز 10
  • 6. 3 مبدل برتر PDF برای برتری در منبع باز

شگفتی
پودمنت
باهوش ترین انتخاب برای کار با آن (.PDF)

اعلامیه pdfently از

نام نویسنده

کلارا دوراند

بسیاری از افراد از تماشای مجلات در وقت آزاد خود خیال می کنند. مجلات مقاله در مطبوعات کتبی بسیار گسترده بودند ، با صدها و هزاران مشتری که نشریات روزانه یا هفتگی را مصرف می کردند. با این حال ، با دیجیتالی شدن جهان ، مطبوعات کتبی در سراسر جهان کاهش یافته است. مردم به راه حل های دیجیتال روی آورده اند.

با فرسودگی مجلات کاغذ و ترویج یک محیط بدون کاغذ ، استفاده از مجلات PDF اتخاذ شده است. با این مفهوم جدید از ابزار ، مردم شروع به پرسیدن این سؤال زیر کردند: از کجا می توانم مجلات PDF را بارگیری کنم ? در این مقاله بهترین سایت های مجله PDF موجود در اینترنت برای پاسخ به این سوال ارائه شده است.

قسمت 1: آنچه هنگام بارگیری مجلات با فرمت PDF از وب سایت ها باید بدانید

در دنیای امروز ، دیدن کسی که برای خود یک مجله خریداری کند ، نادر است. بسیاری از کاربران به نسخه های دیجیتالی مجلات روی آورده اند و ترجیح می دهند آنها را برای اوقات فراغت خود بخوانند. اگر ناشران مجله روشهای انتقال را درک کرده و به سرعت مفهوم دیجیتالی را اتخاذ کرده اند ، مجلات PDF را با قیمت ارائه می دهند. برای مقابله با این مشکل ، مردم قصد دارند به وب سایت های مختلف مراجعه کنند.

این وب سایت هایی که مجلات ارائه می دهند ، قبل از بارگیری آنها چند نکته برای در نظر گرفتن آنها دارند. نکات زیر عناصر خاصی را که هر کاربر باید قبل از استفاده از این وب سایت ها مورد توجه قرار دهد ، پوشش می دهد.

  • وب سایت هایی که به آنها دسترسی داریم مجلات را در خود جای نمی دهند ، اما آنها برای بارگیری پرونده پیوندی به اشتراک می گذارند. برخی از سیستم عامل ها بارگیری رایگان ارائه می دهند ، که توسط زمان کار قابل توجهی پوشش داده می شود. سایت های دیگر حساب های حق بیمه ارائه می دهند که می توانند برای بارگیری سریعتر خریداری شوند. کاربران می توانند هر سایت میزبانی فایل را با توجه به نیاز و اختیار خود انتخاب کنند.
  • کاربران می توانند در وب سایت های خود با تبلیغات پاپ آپ روبرو شوند. برای اطمینان از اینکه همه چیز به طور کامل کار می کند ، بررسی کنید که آیا هنگام بارگیری پرونده به قسمت مناسب دسترسی دارید.

قسمت 2: 10 بهترین سایت بارگیری مجله PDF

این قسمت بر روی بهترین سایت بارگیری مجله PDF متمرکز شده است که کاربران می توانند برای بارگیری یک مجله PDF با کیفیت بالا دسترسی پیدا کنند. کاربران می توانند قبل از بارگیری یک مجله PDF در دستگاه خود ، با وب سایت های زیر مشورت کنند تا بهترین گزینه را انتخاب کنند.

1. emagazinepdf

emagazinepdf یک سیستم جستجوی مجله بسیار مؤثر از انتخاب شما ارائه می دهد. با تشکر از یک برچسب جستجو که در کل صفحه اصلی موجود است ، کاربران می توانند به طور مؤثر به دنبال مجله مورد نظر خود باشند. علاوه بر این ، آنها همچنین می توانند تحقیقات حروف الفبا انجام دهند. با این حال ، برای کاربرانی که از نظر مجله PDF از انتخاب خود آگاه نیستند و به دنبال یک مجله مناسب برای مشاوره هستند ، EmagazinePDF روشی بسیار مؤثر برای کشف انتخاب مناسب برای لحظه ای فراهم می کند.

می توانید برچسب های موجود در هر مجله ای را که در سایت مشورت می کنند مرور کنید. با برچسب ها ، انتخاب پوشش نسبتاً آسان می شود.

مجله PDF

2. جهان

WorldMags یک بستر متنوع است که مجلات کاربران را با فرمت PDF ارائه می دهد و حتی آنها را روی این سیستم عامل منتشر می کند. با تشکر از قوانین تعریف شده برای نظارت ، کاربران می توانند مجلات مورد علاقه خود را منتشر کنند تا آنها را با سایر بینندگان به اشتراک بگذارند. برای دسترسی به مجله مورد نظر خود ، می توانید دسته های ارائه شده در سمت راست سایت را مرور کنید.

این وب سایت مجله PDF یک سیستم بسیار شفاف از ارائه آمار وب سایت را برای نشان دادن پیشرفت برای کلیه کاربرانی که از وب سایت بازدید می کنند برای یافتن مجله مورد نظر خود نشان داده است.

بارگیری مجلات در PDF

3. fliphtml5

fliphtml5 یکی از اصلی ترین سیستم عامل های انتشار دیجیتال موجود در اینترنت است. این سیستم عامل لیست بسیار گسترده ای از ویژگی ها را در بر می گیرد و آن را به یکی از بهترین گزینه ها برای یافتن مجلات PDF تبدیل می کند. با طی کردن این سایت ، کاربران می توانند با توجه به انتخاب خود ، یک برند را منتشر ، تعامل ، ایجاد یک برند ، کسب درآمد و پیکربندی سایت کنند.

علاوه بر این ، کاربران می توانند روی برنامه FLIPHTML5 کار کنند. رابط بیان آن یک راه حل عالی برای انتشار است. کاربران می توانند با توجه به بخش طبقه بندی صنایع ، مجله مورد نظر خود را کشف کنند. برای گسترش تجربه خود در FLIPHTML5 ، می توانید یک برنامه مناسب را نیز در نظر بگیرید.

مجله PDF آنلاین

4. مجله بیس

مجله BIS با داشتن یکی از گسترده ترین بخش های طبقه بندی شده در مجلات PDF ، یکی از بهترین گزینه ها است که می تواند به شما امکان دهد مجله PDF کامل مورد نظر خود را کشف کنید. این بستر بارگیری رایگان برای مجلات PDF بخش جداگانه ای از دسته ها را برای گرفتن مجلات تعاملی برای انتخاب کاربر ارائه می دهد. با توجه به بخش ماهانه سایت در بایگانی وب سایت ها نگاه کنید.

مجله BIS امکان اتصال به سیستم عامل را با یک حساب کاربری به کاربران ارائه می دهد. این به پلتفرم اجازه می دهد تا تجربه کاربر را بهبود بخشد و آن را به هر معنا از کلمه تعاملی تر کند. با استفاده از نوار جستجوی موجود به دنبال مجله مورد نظر خود باشید.

مجله PDF آنلاین رایگان

5. مجلات در PDF

مجلات PDF شامل یکی از بزرگترین دایرکتوری های مجله برای مشاوره است. این پلتفرم یک رابط بصری برای انجام جستجوها ارائه می دهد ، با گزینه ای برای جستجوی مجلات در دسته های مختلف. گزینه دیگر به آنها اجازه می دهد تا زبان مجله را مشخص کنند ، که باعث می شود این پلتفرم برای کاربران همه فرهنگ ها و زبان ها متنوع شود. این پلتفرم مجلات خود را به دسته های مناسب تقسیم کرده است ، که در صفحه اصلی نمایش داده شده است.

با انتخاب نامحدود مجلات برای مشاوره ، مجلات PDF تضمین می کنند که محتوای سایت همیشه به روز است. کاربران مطمئناً می توانند برای کشف دقیق انتخاب خود در مجله ، مشاوره با این کارنامه را در نظر بگیرند.

سایت دانلود مجله PDF

6. مجلات رایگان در PDF

اگر برای یافتن مجله PDF مورد نظر خود عجله دارید با یک وب سایت مشورت کنید ، مجلات رایگان PDF مطمئناً باید در چنین مواردی راه حل شما باشد. این پلتفرم یک بستر ساده را پوشش می دهد که مجلات مختلفی را برای جستجو در اختیار کاربران قرار می دهد. بخش تحت پوشش این سکو ، تمام دسته های اصلی لحظه را در بر می گیرد.

مجلات رایگان PDF مجموعه مجلات خود را هر از گاهی به روز می کند و صفحه اصلی خود را با مجلات انتخاب شده و به روز شده توسط کاربران به روز می کند. همچنین می توانید برای یافتن انتخاب مجلات PDF در این سیستم عامل تحقیق کنید.

مجله رایگان PDF

7. در حال سقوط

Downmagaz یکی دیگر از کتابخانه های مجله بزرگ است که حاوی برخی از محبوب ترین مقولات مجله است. کاربران می توانند صفحه اصلی را مرور کنند تا محبوب ترین و جدیدترین مجلات را که بصورت آنلاین بر روی سیستم عامل قرار می گیرند ، کشف کنند. علاوه بر این ، Downmagaz لیست کاملی از دسته ها را به کاربران ارائه می دهد ، که از آن می توانند انتخاب کنند. تحقیقات مجله را می توان با استفاده از رابط چشمگیر خود به طور مؤثر طبقه بندی کرد.

این وب سایت تجسم مجله PDF چندین جستجوی طبقه بندی دیگر برای مجلات PDF را به کاربران ارائه می دهد. کاربران می توانند تالیفات یک سال کامل را مرور کرده و با نسخه های معروف خاصی که در سایت نمایش داده می شود در تماس باشند.

مجله PDF بارگیری رایگان برای رایانه

8. pdfmagazinesclub

کاربران علاقمند به مجلات و مشتاق خواندن کتاب و مشورت کمیک می توانند به PDFMAGAZINESCLUB مراجعه کنند تا انتخاب خود را در خواندن پیدا کنند. اگرچه ضبط برای کاربران پریمیوم رزرو شده است ، دسته بندی های ارائه شده در سایت کاملاً خاص هستند. کاربران حتی می توانند فیلم های ارائه شده در این سکو ، مجلات با کتاب و کمیک را تماشا کنند.

pdfmagazinesclub یک بخش طبقه بندی شده از مجلات PDF را ارائه می دهد. کاربرانی که به دنبال مجله مورد نظر خود هستند می توانند به راحتی ژانر مناسب را پیدا کنند. علاوه بر این ، این پلتفرم همچنین برخی از بهترین و آخرین نسخه های خود را در سایت اضافه کرده است.

مجله PDF

9. مجله روزنامه

مجله روزنامه روزنامه ها مجموعه متفاوتی از نسخه های مجلات PDF را ارائه می دهند در حالی که امکان پیدا کردن انتخاب خود را در بین دسته های مختلف این امکان به کاربران ارائه می دهد. روزنامه مجله ، بخش خاصی از مجلات را در گروه الفبایی ارائه می دهد و برای تسهیل تحقیقات از برخی مجلات تخصصی مراقبت می کند.

مجله Newsstand محبوب ترین مجلات را در دسته های ارائه شده ارائه می دهد. با این حال ، اگرچه این سایت به خوبی دیده می شود ، مجلات ارائه شده قیمت دارند. کاربرانی که در یک مجله خاص مشترک هستند می توانند نسخه های هفتگی ، ماهانه یا سالانه خود را دریافت کنند ، در وب سایت موجود است.

سایت بارگیری مجله PDF رایگان

10. مجله PDF را بارگیری کنید

برای تحقیقات ساده و سریع ، به کاربران توصیه می شود که مجله PDF را بارگیری کنند تا در چند دقیقه انتخاب مجلات خود را پیدا کنند. در حالی که دسته بندی های بیش از حد را برای فیلتر کردن مجلات ارائه می دهند ، کاربران می توانند به سادگی در سایت جستجو کنند تا مجله PDF مورد نظر خود را پیدا کنند. این پلتفرم همچنین برخی از محبوب ترین تحقیقات انجام شده توسط مشتریان را نشان می دهد.

وب سایت مجله رایگان PDF امکان انتخاب زبان مورد نظر خود را قبل از جستجوی مجله به کاربران ارائه می دهد. بارگیری مجله PDF تحقیقات را تسهیل می کند و تنوع را به کاربران خود ارائه می دهد.

بارگیری رایگان از مجله PDF

قسمت 3: بهترین ابزار برای مشاهده ، حاشیه نویسی و مدیریت مجلات PDF

مجلات با فرمت PDF به راحتی در وب سایت های تخصصی در مجلات قابل دسترسی هستند. با این حال ، پس از بارگیری ، اگر به درستی انجام نشود ، خواندن آنها می تواند بسیار دردناک باشد. در چنین شرایطی ، نیاز به یک خواننده خوب PDF ضروری است.

روش 1. نمایش مجلات در PDF با خواننده PDF

Wondershare PDF Reader یک بستر رایگان خواندن و انتشار PDF آنلاین است که می تواند ابزارهای مؤثر را برای خواندن یک مجله PDF در اختیار شما قرار دهد. Wondershare PDF Reader یک بستر رایگان خواندن و حاشیه نویسی رایگان در اختیار کاربران خود بدون هیچ گونه قیمت مطابقت دارد. بر خلاف بسیاری از بازیکنان و ناشران PDF دیگر ، کاربران همیشه می توانند به PDF Reader مراجعه کنند تا زندگی در دستکاری اسناد PDF آسانتر شود.

بینندگان مجله PDF

Wondershare PDF Reader امکان مرور مجلات PDF را بدون هیچ مانعی ارائه می دهد. در حالی که انواع ابزارهای کاری دیگر را ارائه می دهند ، کاربران می توانند به طور موثری مجله خود را با ابزارهای ارائه شده حاشیه نویسی کنند. آنها می توانند با توجه به نیازهای خود ، با دست بلند شده ، برجسته ، برجسته ، علامت گذاری ، تمبر و شکل گرفتن در مجلات را ترسیم کنند.

روش 2. مجلات PDF را با PDFElement بخوانید ، حاشیه نویسی کنید و تبدیل کنید.

Wondershare یک راه حل منحصر به فرد و چشمگیر دیگر برای مدیریت مجلات PDF ارائه می دهد. Wondershare Pdfelement امکان ایجاد تغییرات اساسی در مجلات PDF خود را به کاربران ارائه می دهد. پس از بارگیری مجله در قالب PDF از یک وب سایت خاص ، کاربران می توانند با آن در PDFement مشورت کنند.