برنامه PeakFinder – کوه ها با شما تماس می گیرند!, کوه: 5 برنامه کاربردی که باید قبل از پیاده روی باید بارگیری شود

کوه: 5 برنامه کاربردی که باید قبل از پیاده روی باید بارگیری شود

با فشار دادن دکمه دوربین ، می توانید تصویر دستگاه خود را با طراحی پانوراما فوق العاده کنید.

اوجبرنامه یاب

کوهها با شما تماس می گیرند ! کوههای بیشتری را از هر کوهنوردی کاوش کنید ! PeakFinder این امکان را فراهم می کند … و نام همه کوه ها و قله ها را با پانوراما 360 درجه نمایش می دهد.
این توابع کاملاً آفلاین و در سراسر جهان است !

این برنامه بیش از 1000،000 قله را تجربه می کند ، از مونت اورست گرفته تا تپه ریزه کاری در گوشه.

کارکرد

PeakFinder یک نمای پانوراما 360 درجه را از نقطه نظر تصادفی از انتخاب شما نشان می دهد. برای اجازه دادن به نماهای پانوراما Penakfinder یک مدل زمینه دیجیتال که در برنامه ادغام شده است. یک بانک اطلاعاتی با یک فهرست اجلاس نیز گنجانده شده است. به همین دلایل PeakFinder نیازی به اتصال آنلاین ندارد تا به نمای پانوراما از نمایندگی اجازه دهد و کاملاً آفلاین از همه جای کوه ها کار کند.

دکمه GPS را در پایین سمت راست فشار دهید تا پانورامای کوه را از موقعیت فعلی خود ببینید.

با فشار دادن دکمه دوربین ، می توانید تصویر دستگاه خود را با طراحی پانوراما فوق العاده کنید.

کوهی بیرون زده را در این نزدیکی پیدا کنید یا موقعیت خورشید را تعیین کنید. سپس نقاشی پانوراما را به موقعیت مناسب به تصویر دوربین بکشید.

از ماشه برای گرفتن عکس با وضوح بالا از نمای پانوراما خود استفاده کنید. بعداً می توانید عکس را ویرایش کرده و آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

پس از فشار دادن ماشه ، یک نسخه کوچک عکس در کنار قطب نما ظاهر می شود. اگر آن را فشار دهید ، می توانید عکس را با نام کوه ها اصلاح و صادر کنید.

منوی “عکس” از PeakFinder را باز کنید تا تصاویر خود را اصلاح کرده و آنها را صادر کنید. با بزرگنمایی یا استفاده از تلسکوپ ، می توانید بسیاری از ارتفاعات جدید را شناسایی کنید. همچنین می توانید هر تصویری از منابع دیگر را وارد کنید.

می توانید با کلیک بر روی نماد کوه در گوشه پایین سمت راست صفحه ، شبح کوه را نمایش داده یا مخفی کنید. در زیر عملکرد صادرات را پیدا خواهید کرد. با این دکمه می توانید عکس را در گالری ذخیره کنید یا آن را به هر مقصد صادر کنید.

اگر نمای پانوراما ناپایدار یا ضعیف است ، به کالیبراسیون قطب نما ادامه دهید. برای خواندن دستورالعمل ها ، نماد را در زیر قطب نما فشار دهید.

اگر نمای پانوراما پس از کالیبراسیون قطب نما هنوز به درستی تراز نشده است ، می توانید تصحیح دستی انجام دهید. برای انجام این کار ، فقط صفحه نمایش پانوراما را در جهت مورد نظر بکشید. نقطه کوچک پیرامون نماد قطب نما نشانگر تصحیح است.

اگر دستگاه خود را به صورت عمودی نگه دارید ، پانوراما به طور خودکار با توجه به جهت آسمان جهت گیری می شود.

اگر دستگاه خود را به صورت افقی نگه دارید ، می توانید با استفاده از حرکات لمسی پانوراما را به صورت دستی تنظیم کنید.

وقتی نام کوه را تایپ می کنید ، اطلاعات بیشتری در مورد این کوه دریافت می کنید. اگر سپس روی پرنده تایپ کنید ، می توانید در اطراف این کوه “پرواز کنید”.

کوه: 5 برنامه کاربردی که باید قبل از پیاده روی (کاملاً) بارگیری شود

شما 5 برنامه انتخاب شده اید که دیگر نمی توانید در طول پیاده روی های کوهستانی خود انجام دهید

در حالی که هوا قول می دهد که برای تعطیلات کوهستانی برای همه تعطیلات مقدسین مساعد باشد ، در اینجا 5 برنامه وجود دارد که شما دیگر نمی توانید بدون پیاده روی خود در آلپ در کوه های آلپ در آلپ در کوه های آلپ در آلپ در آلپ انجام دهید. کوه های آلپ.

در تجهیزات کوهنورد مناسب ، کفش های خوب و پشم گوسفند همه کارها را انجام نمی دهند. تلفن هوشمند می تواند متحد انتخابی باشد تا حتماً مسیر مناسب را طی کند یا از تسکین هایی که عبور می کنیم بهتر بدانید. در حالی که تعطیلات All Saints به تازگی این شنبه ، 19 اکتبر آغاز شده است و اولین برف قله های آلپ را پاشیده می شود ، هنوز زمان برای قرار دادن کوله پشتی وجود دارد.

5 برنامه تلفن همراه را که برای کمک به شما (یا سرگرمی شما) در طول پیاده روی خود انتخاب کرده ایم کشف کنید.

GPS برای یافتن راه خود (حتی در کوه ها)

هنگامی که احساس جهت گیری و سرمایه گذاری در مسیرهای پیاده روی جدید دارید ، بهتر است یک شبکه ایمنی داشته باشید. و گرچه پوشش 4G در کوهستان تقریبا وجود ندارد ، اما برخی از برنامه ها برای استفاده از GPS Off Network ، مانند Alpinequest ، کارت های پیش بارگذاری را ارائه می دهند.

فقط قبل از ترک برنامه سفر خود را بارگیری کنید و می توانید در هنگام بازگشت در بالا ، هر چند بار با آن مشورت کنید. Alpinequest در Android موجود است ، کارتهای به اشتراک گذاشته شده توسط کاربران برنامه را پیشنهاد می کند و به همین روش می توانید مال خود را به اشتراک بگذارید.

تمام قله های اطراف را بدانید

برای کمترین کوهنوردان کوهستانی ، کسانی که نام همه قله ها را روی نوک انگشتان خود نمی دانند ، Peakfinder وجود دارد. با استفاده از GPS ، برنامه شما را به زمین می اندازد و قله هایی را که از شما فرار می کنند نام می برند که تلفن خود را در اطراف خود مشاهده می کنید.

با کلیک بر روی تسکینی که مورد علاقه شما است ، می توانید ارتفاع آن و مسافتی را که شما را از آن جدا می کند نیز کشف کنید. اگر بارگیری برنامه (5 یورو) پرداخت شود ، سرمایه گذاری می تواند به سرعت برای کنجکاوی ترین سودآور باشد.

در فلور بی نظیر شوید.

برای کوتاه کردن مباحث طولانی در مورد شناسایی فلور کوه ، برنامه Plantnet می تواند به عنوان قاضی عمل کند. با گرفتن عکس از گیاه که نمی توانید آن را شناسایی کنید ، فوراً جواب را به شما می دهد.

به صورت مشارکتی کار می کند ، تمام عکسهای شما توسط دانشمندان جمع آوری و مورد تجزیه و تحلیل قرار می گیرد “بهتر از تکامل تنوع زیستی سبزیجات و بهتر آن را حفظ کنید”, بنیانگذاران را نشان می دهد.

. و جانوران

در همان مدل Plantnet ، برنامه Birdnet پرندگان را مشخص می کند ، اما این بار به لطف گریه آنها. فقط برنامه را راه اندازی کنید ، منتظر بمانید تا پرنده را با رها کردن میکروفون برای چند ثانیه و voila باز کنید. موجود در اندروید ، بیش از 1000 گونه را در بین رایج ترین ها در اروپا ذکر می کند.

نقشه آسمان در جیب

سرانجام ، برای دوستداران Bivouac ، اگر طعم نجوم داشته باشید ، برنامه SkyView ضروری است. با اشاره به تلفن خود به آسمان ، نام ستاره ها ، سیارات ، ماهواره ها و صورتهای فلکی را که شما را احاطه کرده است به شما می دهد. شما ممکن است این فرصت را داشته باشید که از ایستگاه فضایی بین المللی یا تلسکوپ هابل نگاه کنید.

و کنجکاوی ترین حتی قادر به مطالعه مسیرهای ماه یا خورشید خواهد بود.