Peugeot 208 Restyled (2023): چهره جدید او که توسط عکسهای سرقت شده رونمایی شده است ، Peugeot 208 Restyled: او می خواهد شماره 1 بماند

Peugeot 208 Restyled: او می خواهد شماره 1 بماند

در ماه ژوئیه است که ماشین Lion City مشعل را به یک نوع 2 منتقل می کند.0 ، چهار سال پس از راه اندازی آن. چهره ای که سرانجام در بهار گذشته ، هنگامی که قایقرانی برادر بزرگش ، پژو 2008 بود ، یک نمای کلی داشتیم. در واقع ، ما مشکوک بودیم که این دو مدل برای کاهش هزینه ها بار دیگر عناصر بدن را به اشتراک می گذارند. فرضیه امروز توسط توزیع ، در شبکه های اجتماعی ، کلیشه هایی که احتمالاً در زنجیره نصب 208 ساخته شده است ، توسط یک کارمند غیرقانونی تأیید شده است.

Peugeot 208 Restyled (2023): چهره جدید آن که توسط عکسهای دزدیده شده نشان داده شده است

چند روز قبل از مکاشفه رسمی وی ، سوچالیان به تازگی به انتشار عکس هایی که از چهره های او آشکار می شود ، خیانت کرده است. از این عکسهای گرانبها چه می آموزیم ?

Zapping Auto Moto Essay Peugeot 408: صعود در G (R) AMME

در ماه ژوئیه است که ماشین Lion City مشعل را به یک نوع 2 منتقل می کند.0 ، چهار سال پس از راه اندازی آن. چهره ای که سرانجام در بهار گذشته ، هنگامی که قایقرانی برادر بزرگش ، پژو 2008 بود ، یک نمای کلی داشتیم. در واقع ، ما مشکوک بودیم که این دو مدل برای کاهش هزینه ها بار دیگر عناصر بدن را به اشتراک می گذارند. فرضیه امروز توسط توزیع ، در شبکه های اجتماعی ، کلیشه هایی که احتمالاً در زنجیره نصب 208 ساخته شده است ، توسط یک کارمند غیرقانونی تأیید شده است.

2008

بنابراین ، Peugeot 208 Retyulated چراغهای جلو از سال 2008 جدید ، و همچنین بلوک های نوری که شامل سه پنجه های سبک است ، به ارث می برد. خوشبختانه ، شباهت ها در آنجا متوقف می شوند ، تراشه شهرها که از یک سپر خاص که توسط یک مشبک کاملاً جدید غلبه کرده اند ، سود می برند. با یک الگوی مجدداً ، به عنوان زمینه ای برای آرم افتتاح شده توسط 308 در سال 2021 و که تاکنون اتفاق افتاده است ، عمل می کند. سرانجام ، توجه داشته باشید که این Prow جدید با تایپوگرافی که برای اولین بار توسط Peugeot 508 Restyled Peugeot 508 شکسته شده است ، آراسته شده است.

208. “دیوانه” ?

در پروفایل ، هیچ انقلاب آینده ، به جز رینگ های جدید. امیدوارم ، برخلاف نمونه های اولیه که اخیراً توسط شکارچیان Scoop جاودانه شده اند ، پژو از رینگ های Opel Corsa که Chapus بودند چشم پوشی می کند. متأسفانه ، در استلانتیس ، به نظر می رسد بازی “چرخ های موسیقی” به یک ورزش ملی تبدیل شده است. به عنوان مثال ، در راه اندازی DS 4 ، سطح ورودی دومی بهتر از بازیافت ابزار بازیافت پیدا نکرده است ،. اخیراً ، ما فهمیدیم که Opel Mokka و DS 3 به سادگی روی رینگ های Citroën C4 قرار داده اند. بنابراین ، جای تعجب نخواهد بود که 208 با بیش از حد هم افزایی چرخ های پسر عموی آلمانی خود را گرفتند.

همه پنجه های بیرون

سرانجام ، یک عکس دوم در شبکه های اجتماعی و سایر رسانه های تخصصی در اسکله های اتومبیل پدیدار شد. این قسمت عقب 3/4 از 208 جدید را نشان می دهد تا چراغ های جدید را با امضاهای افقی نور نشان دهد سه پنجه در گسترش پیشانی دودی که هر اپتیک را به هم وصل می کند. در درون آن ، حروف پژو ضخیم می شود تا در توده مخلوط شود ، در حالی که آرم که مشرف به تنه است ، صرفاً و به سادگی ناپدید می شود. در عین حال ، مونوگرام E-20 نیز سمت طراحی گرافیک را تکامل می دهد.

زیر کاپوت دیدنی تر

ورود این پژو جدید 208 با موتورهای منتشر نشده همراه خواهد بود. یعنی یک بلوک الکتریکی 156 اسب بخار که توسط باتری 54 کیلووات ساعت قادر به مرور بیش از 400 کیلومتر در LA Citadine است. با این حال ، برای گسترش بیشتر زمینه عمل خود ، موتورهای گرما به 48 ولت با سطح کلیدی قدرت 100 و 136 اسب بخار به آن اختصاص می یابد. ما در طول ماه ژوئیه بیشتر خواهیم دانست ، هنگامی که کل محدوده جدید فاش می شود ، در حالی که دوره بازاریابی احتمالاً در ماه نوامبر برگزار می شود. به هر حال ، انتظار داریم که تورم مالی جزئی داشته باشیم.
همچنین به صورت خودکار بخوانید.com:
مقاله: رانندگی پژو 3008 1.2 ترکیبی 136 E-CDS6
Peugeot 3008 در مقابل Renault Austral: صفحات مسابقه
Peugeot 2008 Restyled (2023): اولین تماس در فیلم علیه رنو کاپور

Peugeot 208 Restyled: او می خواهد شماره 1 بماند

چند هفته پیش ، رنو نسخه مجدداً Clio خود را فاش کرد. امروز ، نوبت پژو است که نسخه بازسازی شده 208 آن را ارائه می دهد. با هم ، Clio و 208 همچنان در یک جنگ بی رحمانه شرکت می کنند تا در صدر فروش ظاهر شوند.

چهره جدید

Peugeot 208 بر رقیب خود در الماس حاکم است ، این بهترین ماشین فروش در اروپا در 2021 و 2022 بود ، ! و با استفاده از این کارآزمایی متوسط ​​، شیر هنوز قصد دارد با ارائه یک فن آوری های پیش ساخته و پیشرفته در مورد آن صحبت کند.

وقتی به آن نگاه می کنید ، غیرممکن است که امضای نور جدیدی را که ما با پژو 508 و 2008 کشف کرده بودیم از دست داد. طراحان همچنین چراغهای جلو ، مشبک و سپر جلو را تغییر داده اند که اکنون شامل چراغ های مه شکن جدید است. در قسمت عقب ، تغییرات کمتر مشخص می شوند ، حتی اگر دوباره ، امضای چراغ ها برای ادغام سه پنجه قرمز افقی تکامل یافته باشد.

این 208 هویت خود را با نشان های جدید که دارای یک تایپوگرافی و سایه بازالت خاکستری است ، تقویت می کند. به عنوان مثال در قسمت عقب ، مونوگرام پژو اکنون کل عرض نوار کرکره تنه را اشغال می کند. پژو از این استراحت استفاده کرد تا پرفروش ترین رنگهای بدن خود را ارائه دهد ، از جمله آگودا زرد و سلنیوم خاکستری.

یک فضای داخلی شفاف تر

در محفظه مسافر ، پژمردگی I-Cockpit در قلب تجربه رانندگی باقی مانده است. با قرار گرفتن در چشم درایور ، اکنون در نسخه دیجیتال در نسخه های شیر و GT در دسترس است ، با یک نمایش سریال سه بعدی در نسخه GT. در نسخه فعال ، 208 یک گوشی ابزار آنالوگ را با صفحه نمایش رنگی 3.5 اینچ نگه می دارد.

این 208 همچنین مجهز به صفحه نمایش لمسی مرکزی 10 اینچی بزرگ است که اکنون در تمام نسخه ها استاندارد است. این صفحه به شما امکان می دهد تا به راحتی آخرین نسل پژو مانند پژو I-Connect و Peugeot Peugeotd را به راحتی کنترل کنید. کلیدهای پیانو ، واقع در زیر صفحه مرکزی ، دسترسی سریع به عملکردهای اصلی را ارائه می دهند. سرانجام ، 208 از پارچه های جدید و اثاثه یا لوازم داخلی Alcantara سیاه با دوخت سبز اختیاری Adamite در نسخه GT استفاده می کند.

ورود هیبرید

E-208 جدید Peugeot در نوامبر 2023 به بازار عرضه می شود . این محدوده از سه نسخه – فعال ، فعال و GT – و شش موتور ، از جمله مهندس برق جدید 115 کیلو وات/156 HP که یک خودمختاری 400 کیلومتری (چرخه مختلط WLTP در فرآیند تأیید) و Hybrid Engines جدید ارائه می شود ، ساخته خواهد شد. 100 و ترکیبی 136.

با توجه به Peugeot E-208 ، دارای باتری 51 کیلووات ساعت و دو نوع شارژر در هواپیما است . به عنوان استاندارد ، از شارژر تک فاز 7 بهره می برد.4 کیلو وات. در حالی که در گزینه است ، می تواند شارژر سه فاز را از 11 کیلو وات دریافت کند. طبق گفته پژو ، برای شارژ مجدد از 20 ٪ به 80 ٪ ، در یک ترمینال عمومی 100 کیلو وات کمتر از 30 دقیقه طول می کشد. این بار ساعت 4:40 صبح روی یک صندوق عقب 7 می گذرد.4 کیلو وات و 11:10 بامداد روی یک پلاگین 3.2 کیلو وات.

موتورهای ترکیبی 48 ولت شامل یک موتور بنزینی 100 اسب بخار Puretech و 136 اسب بخار همراه با جعبه 6 سرعته E-DCS با کلاچ دوتایی است که دارای یک موتور الکتریکی است. به لطف باتری که هنگام رانندگی شارژ می شود ، پژو مشخص می کند که این موتور الکتریکی گشتاور اضافی را با سرعت کم و کاهش تا 15 ٪ از مصرف سوخت ارائه می دهد. سرانجام ، بدانید که 208 جدید دو موتور بنزینی را ارائه می دهد ، Puretech 75 (موتور بنزینی 3 سیلندر 1.2 لیتر جابجایی و 75 اسب بخار) مرتبط با یک گیربکس دستی 5 -speed و PureTech 100 (موتور بنزینی 3 سیلندر 1.2 لیتر از جابجایی و 100 اسب بخار) همراه با یک انتقال دستی 6 -speed.