تلویزیون های Philips 2023 دیگر با اکوسیستم Philips Hue سازگار نیستند – Numériques ، برنامه Philips Hue از TVS Ambilight 2023 ناپدید می شود – الکسین ها

برنامه Philips Hue از تلویزیون Ambilight 2023 ناپدید می شود

این بار ، تلویزیون عمل می کند Philips Ambilight از سال 2023 دیگر با Philips Hue کار نخواهد کرد قبل ، احتمالاً ، پایان پشتیبانی برنامه Ambilight + Hue در کل محدوده. خبر بسیار بدی برای کاربرانی که برای بسیاری از آنها در این نوع تلویزیون سرمایه گذاری کرده بودند برای این عملکرد گرانبها.

تلویزیون های Philips 2023 دیگر با اکوسیستم Philips Hue سازگار نیستند

اگر تلویزیون های فیلیپس البته سیستم نورپردازی محیط را Ambilight نگه دارند – یک امضای واقعی از برند – ، مدل های 2023 سازگاری با اکوسیستم Philips Hue را از دست می دهند ، عملکردی به نام Ambilight+Hue.

تبلیغات ، محتوای شما در زیر ادامه می یابد

امسال TVS Philips عملکرد Ambilight+Hue را از دست می دهد و بنابراین سازگاری با اکوسیستم Philips Hue. این ویژگی امکان گسترش سیستم Ambilight به کل اتاق را فراهم می کند ، چراغ های Philips Hue بسته به محتوای ویدیویی که توسط تلویزیون نمایش داده می شود ، رنگ را تغییر می دهد. این ویژگی توسط کاربران بسیار مورد استقبال قرار گرفت ، به خصوص در بازی های ویدیویی که در آن به شما امکان می دهد غوطه وری بیشتر به دست آورید. این اطلاعات از وبلاگ Toengel متخصص در محصولات Philips توسط این شرکت در Hueblog تأیید شد.کم.

تلویزیون های فیلیپس و لامپ های Hue Philips به خوبی تحت نام تجاری Philips فروخته می شوند ، اما در واقع ، این محصولات توسط دو شرکت مختلف تحت مجوز Philips تولید می شوند. بنابراین تلویزیون توسط TP Vision ، یک شرکت تابعه TPV چینی تولید می شود ، در حالی که لامپ ها و نورپردازی ها توسط شرکت آلمانی اداره می شوند. دلیل عدم وجود رنگ سازگاری در تلویزیون های جدید Philips 2023 ابلاغ نشده است ، اما من ممکن است Daresses بخواهم جعبه همگام سازی HDMI Philipe Hue Play خود را ارتقاء دهم ، یک مورد HDMI که سیگنال ورودی را برای تطبیق رنگ از Philips House با آن تجزیه و تحلیل می کند. محتوای ویدیویی. معادل Ambilight ، اما کاملاً برون سپاری شده است. در CES 2023 ، Philips Hue همچنین از ورود برنامه تلویزیونی Sync Philips Hue برای تلویزیون های سامسونگ خبر داد که دوباره با محتوای نمایش داده شده روی صفحه ، نورپردازی رنگ را همگام می کند ، اما این بار در تلویزیون سامسونگ. این برنامه در حدود 130 یورو فروخته می شود. این همیشه ارزان تر از Philips Hue Play HDMI Sync مسکن با قیمت 250 یورو است ، اما شما باید در هر تلویزیون یک برنامه بخرید ، نمی توان آن را به اشتراک گذاشت.

ما بهتر می فهمیم که چرا با چشم بد مدیریت اکوسیستم رنگ در تلویزیون های فیلیپس هنگام پرداخت سامسونگ معنی دارد. با گمانه زنی ، می توان گفت که برنامه تلویزیونی همگام سازی Philips Hue می تواند در تلویزیون های تلویزیون اندرویدی فرود بیاید و بنابراین توسط درب کوچک به مدل های فیلیپس بازگردد.

در ضمن ، کاربرانی که مایل به استفاده از سیستم Ambilight+Hue هستند می توانند به تلویزیون عالی Philips 65oled907 که هنوز در فروش هستند (55led907 دیگر در دسترس نیست) برای حدود 2300 € روی آورند.

Philips 65led907: به سادگی بهترین تلویزیون Ambilight OLED

تلویزیون Philips 65Oled907 – نسخه 65 اینچی (165 سانتی متر) از Philips 55oled907 که ما آزمایش کردیم – مجهز به دال OLED EX R است.

برنامه Philips Hue از تلویزیون Ambilight 2023 ناپدید می شود

این بار ، تلویزیون عمل می کند Philips Ambilight از سال 2023 دیگر با Philips Hue کار نخواهد کرد قبل ، احتمالاً ، پایان پشتیبانی برنامه Ambilight + Hue در کل محدوده. خبر بسیار بدی برای کاربرانی که برای بسیاری از آنها در این نوع تلویزیون سرمایه گذاری کرده بودند برای این عملکرد گرانبها.

برنامه Ambilight+Hue از تلویزیون های Philips 2023 ناپدید می شود

این استحکام امروز در کاربران برنامه غالب است جبهه Ambilight + در تلویزیون فیلیپس. در واقع ، همانطور که توسط وبلاگ Toegels Philips ، تلویزیون ها فاش شده است چراغ آماری 2023 دیگر برنامه ای را برای اتصال آنها به سیستم Philips Hue ارائه نمی دهد. اطلاعات تأیید شده توسط TP Vision ، تولید کننده تلویزیون Philips را مهر کرده است ، به این معنی که تاکنون به درخواست های ما پاسخ نداده است.

Philips Ambilight حمایت از ادغام Philips Hue را متوقف می کند

یک علامت تجاری که توسط شرکت های مستقل اداره می شود

شما ممکن است آن را نادیده بگیرید ، اما این دو شرکت در واقع فقط یک نام دارند ، فیلیپس ، که برند آنها در بخش خود سوءاستفاده می کند. همانطور که به نظر می رسد تعجب آور است ، این دو محصول توسط تولید نمی شوند Koninklijke Philips n.حرفهای. در سال 1891 توسط برادران فیلیپس در ایندوهون ایجاد شده است ، اما توسط دو شرکت مستقل که در آن جامعه تاریخی فقط مشارکت های اقلیت بسیار دارد.

در واقع ، Philips Hue متعلق به شرکت هلندی است معنی (نورپردازی سابق فیلیپس) و تلویزیون های فیلیپس در چشم انداز TP, شرکت تابعه همچنین هلندی فناوری TPV غول چینی. بنابراین این دو شرکت کاملاً مستقل هستند و فیلیپس هو نمی تواند مرتباً آن را در جوامع رسمی خود مشخص کند.

چه آینده ای برای تلویزیون Ambilight Philips ?

حال این سؤال مطرح می شود که آینده Ambilight است زیرا ، اگر تولید کننده تلویزیون سوم تلویزیون همه علاقه های خرید یک برند را به اندازه فیلیپس درک کند ، دیگر به نظر نمی رسد که بتواند کاربرد خود را حفظ کند جبهه Ambilight+. و با این حال ، بیایید دروغ نگویم ، این ویژگی یک معیار مهم خرید برای بسیاری از مشتریان خود بود ، تلویزیون های فیلیپس به دلیل بهترین بودن در بازار مشهور نیستند ..