Philips 55oled807 – OLED SUR TV ، Philips Test 55Oled807: نظر کامل ما در این تلویزیون

تست Philips 55oled807: تلویزیون عالی ، کاملاً مجهز به یک تصویر و بازی “سینما”

Contents

او از نسل ششم پردازنده Philips P5 AI برای پردازش تصاویر ، مراقبت به ویژه در مقیاس بندی محتوای غیر UHD بهره می برد. همانطور که در سری OLED937 ، این عملکرد بسیار مؤثر است و ارائه جزئیات بسیار بالایی برای برنامه ها ، فیلم ها و سریال ها که برای بهترین تعریف مناسب نیستند. SOC همچنین از سنسور روشنایی نصب شده در قسمت جلوی صفحه پشتیبانی می کند. این به شما امکان می دهد تا صفحه را با توجه به شرایط روشنایی اتاق (عملکرد محافظت چشمی) تطبیق دهید. همانطور که در تمام تلویزیون های OLED ، زاویه های مشاهده بسیار گسترده هستند. با این حال ، آنها نسبت به زاویه های بینایی ارائه شده توسط مدل های Sony A95K و Samsung S95B با استفاده از یک پانل QD LED ساخته شده توسط Samsung Display بر خلاف صفحات سفید شده سفید ارائه شده توسط صفحه نمایش LG برای تمام مدل های دیگر موجود در بازار که بازار آنها موجود است ، کمتر باقی می مانند. یکی.

55oled807

حمل و نقل ظرف 24 ساعت

حذف رایگان در فروشگاه

3x یا 4x بدون هزینه توسط CB

راضی یا بازپرداخت

هزینه حمل و نقل از 50 یورو خریداری شده است ! شرایط را ببینید.

 • خوش آمدی
 • تلویزیون و پروژکتور
 • تلویزیون
 • تلویزیون OLED
 • Philips 55oled807

غیر قابل دسترسی

جایگزینی او را کشف کنید: Philips 55oled808
یک سوال ? یک کلیک ما به شما یادآوری می کنیم !

 • موتور عکس P5 AI Perfect
 • 4K 120 هرتز ، VRR ، Freesync Premium
 • Ambilight 4 طرف + رنگ
 • HDR10+ سازگار ، دالبی بینایی
 • Dolby Atmos و DTS HD

مطبوعات

Philips 55oled807

تلویزیون بزرگ OLED Philips 55oled807 یک مدل 55 اینچ (139 سانتی متر) مدل UHD 4K مورب HDR10+ Adaptive و Dolby Vision است. Philips 55OLED807 از پردازش تصویر تصویر Philips P5 AI استفاده می کند. دومی کنتراست ، رنگ ها ، وضوح ، سیالیت و سطح جزئیات را برای نمایش تصاویر دقیق و طبیعی بهبود می بخشد. بخش صوتی 2.1 از 70 وات این تلویزیون OLED Philips با Dolby Atmos و DTS HD سازگار است. موسیقی متن فیلم و بازی های ویدیویی دامنه به دست می آورند و همهجانبه تر هستند. علاوه بر این ، بخش صوتی این Philips 55OLED807 به لطف فناوری یکپارچه DTS-Play-Fi می تواند به عنوان بلندگو مرکزی عمل کند. این همچنین امکان تنظیم یک سیستم صوتی بی سیم صوتی با تلویزیون به عنوان هادی را فراهم می کند. این تلویزیون بزرگ Philips 55oled807 WiFi سازگار است و Android TV را برای دسترسی به Netflix ، Disney+ ، Video Prime ، Apple TV+ یا YouTube پذیرفته است. او همچنین برای تحقیقات و کنترل آواز به دستیار Google پیوست. سرانجام ، Philips 55oled807 دارای 4 درگاه HDMI است ، از جمله دو HDMI 2.1 4K 120 هرتز سازگار با پشتیبانی از VRR ، G-Sync و Freesync Premium Technologies. شما با جدیدترین بازی های ویدیویی سیالیت بهینه می کنید.

Philips 55oled807

تلویزیون Philips 55oled807 یک صفحه OLED HDR10+ Adaptive و Dolby Vision را به تصویب می رساند. این سیاهها و تصاویر عمیق را با دامنه پویا گسترده نمایش می دهد. فناوری Ambilight امکان گسترش دامنه ذهنی تصاویر نمایش داده شده را فراهم می آورد.

Philips 55led807: OLED 4K Ultra HD

صفحه OLED از تلویزیون بزرگ Philips 55led807 بیش از 8 میلیون پیکسل (3840 x 2160 پیکسل) ، چهار برابر بیشتر از یک صفحه HD کامل. این تعریف به شما امکان می دهد از یک تصویر واضح و با جزئیات بسیار غنی لذت ببرید. دال OLED به لطف توانایی پیکسل های خود برای بیرون رفتن به طور کامل ، بدون انتشار یا اجازه دادن به کوچکترین نور ، عمق سیاه و سفید بی نظیری را به نمایش می گذارد. مقیاس کنتراست گسترده بنابراین در دسترس رنگهای بسیار ظریف تر از آنهایی است که می توان با فناوری LCD به دست آورد.

Philips 55oled807

پانل OLED از تلویزیون Philips 55oled807 به آن اجازه می دهد تا سیاهان و رنگهای بسیار عمیق از غنای و شدت قابل توجه را به نمایش بگذارد.

تلویزیون OLED Philips 55oled807 HDR10+ Adaptive و Dolby Vision سازگار است ، که به آن اجازه می دهد تا تصاویر را با دامنه پویا گسترده نمایش دهد. کنتراست بیشتر است ، و در مناطق تاریک و مناطق واضح تصویر ، خوانایی بهتری را فراهم می کند. این تلویزیون OLED 4K Philips همچنین شامل یک درمان مقیاس (uPSCALING) است که مسئول تنظیم بهینه از تعریف منابع پایین تر از 4K است.

Philips 55led807: Ambilight + Hue

تلویزیون بزرگ OLED UHD 4K PHILIPS 55LED807 تلویزیون عملکرد Ambilight را از چهار طرف مجهز می کند. این فناوری منحصر به فرد تولید کننده با استفاده از LED های رنگی ، جریان نور را روی دیوار پشت تلویزیون ایجاد می کند. رنگهای پراکنده در زمان واقعی با تصاویر نمایش داده شده توسط صفحه سازگار می شوند ، که تصویر تصویر را به روشی مجازی گسترش می دهد. به لطف سازگاری Ambilight + Hue ، این تلویزیون Philips همچنین می تواند با نصب روشنایی متصل به Philips Hue همراه باشد. بنابراین ، رنگ ها ، درخشش و احساسات تصاویر در سراسر اتاق گسترش می یابد و تماشاگر را مطابق با عملکرد روی صفحه نمایش در یک فضای سبک قرار می دهد. فناوری Ambilight Philips همچنین می تواند به سادگی با استفاده از کلید اختصاصی در کنترل از راه دور غیرفعال شود.

Philips 55oled807

فناوری Ambilight که مجهز به OLED Philips 55oled807 TV یک هاله روشن را روی دیوار پخش می کند ، از 4 طرف ، به تماشاگران این احساس را می دهد که تصویر فراتر از حد فیزیکی دال است.

Philips 55oled807: Android TV

مجهز به WiFi و یک درگاه اترنت ، تلویزیون بزرگ OLED Philips 55oled807 امکانات سرگرمی زیادی را از رابط تلویزیون Android خود ارائه می دهد. برای تماشای فیلم ها و سریال های مورد علاقه خود می توانید به YouTube ، Netflix ، Disney+ ، Apple TV+ و Video Prime دسترسی پیدا کنید. همچنین می توان بسیاری از برنامه ها و بازی ها را از فروشگاه آنلاین Google Play Store نصب کرد.

Philips 55oled807

تلویزیون OLED Philips 55oled807 می تواند به بسیاری از خدمات آنلاین مانند Netflix ، Apple TV+، Disney+، Video Prime ، YouTube ، Deezer ، Spotify دسترسی پیدا کند.

تلویزیون OLED UHD 4K PHILIPS 55LED807 نیز با کنترل از راه دور با نور پس زمینه بالا تحویل داده می شود. این کلیدهای دسترسی مستقیم به خدمات پخش Netflix ، Prime Video و Rakuten TV دارد و همچنین یک میکروفون برای تحقیقات صوتی دارد.

از نظر اتصال ، سه درگاه USB پرونده های ذخیره شده در یک کلید USB یا یک هارد را می خوانند. بنابراین می توان از عکسهای خود استفاده کرد (JPG ، GIF ، PNG. ) ، از موسیقی او (MP3 ، WMA ، WAV و غیره.) ، یا از فیلم های او (WMV ، AVI ، MKV و غیره.) خیلی راحت. ضبط برنامه های تلویزیونی نیز در دستگاه های USB مجاز است. سرانجام ، کاربر می تواند یک صفحه کلید خارجی را برای بهره مندی از افزایش راحتی کاربر در ناوبری رابط تلویزیون وصل کند.

Philips 55oled807

کنترل از راه دور تحویل شده با تلویزیون 4K Ultra HD Philips 55led807 یک مدل بالا با میکروفون برای کنترل صدا است.

کنترل تلویزیون بزرگ OLED Philips 55oled807 همچنین می تواند با استفاده از برنامه Remote TV Philips به صورت رایگان برای Android و iOS (iPhone ، iPad ، iPod) تلفن های هوشمند و تبلت ها انجام شود). کنترل توابع اساسی (حجم ، زنجیره و غیره.) ، دسترسی به راهنمای برنامه های الکترونیکی ، برنامه نویسی ضبط همه اقدامات ممکن از طریق تلفن یا رایانه لوحی است. علاوه بر این ، تکثیر در تلویزیون صفحه دستگاه تلفن همراه و نمایش عکس ها و فیلم های موجود در آن به لطف عملکرد یکپارچه Google Cast امکان پذیر است.

Philips 55led807: DTS HD & Dolby Atmos

بخش صوتی TV Philips 55oled807 دارای تقویت قدرت 70 وات در سیستم 2 بلندگو 2 است.1. برای بهینه سازی رندر در فرکانس های پایین ، سازنده تلویزیون OLED خود را با بلندگو اختصاص داده شده به تولید مثل فرکانس های کم (در پشت تلویزیون) که از تقویت 30 وات بهره مند می شود ، دارد.

Philips 55led807: Dolby Vision / Atmos

تلویزیون OLED 4K Philips 55led807 با Dolby Atmos برای صدا و همچنین Dolby Vision برای تصویر سازگار است. ضمانت یک تجربه سمعی و بصری بسیار همه جانبه.

علاوه بر این ، پشتیبانی از آهنگ های صوتی HD و Dolby Atmos توسط تلویزیون بزرگ Philips 55oled807 به شما امکان می دهد از یک نمایش صوتی بهینه لذت ببرید. محاصره مجازی همهجانبه آن ، باس غنی ، دیالوگ های روشن ، حجم صدا بهینه شده ، عدم وجود اعوجاج در بهبود تجربه سمعی و بصری ارائه شده توسط این تلویزیون کمک می کند.

Philips 55oled807: سینمای خانگی بی سیم

تلویزیون Philips 55oled807 بخشی از اکوسیستم سیستم خانگی TV & Wireless Philips است که مبتنی بر فناوری Play-Fi DTS است. این پلت فرم صوتی Multiroom رده بالا اجازه می دهد تا پخش صوتی با وضوح بالا کنترل شده توسط یک برنامه. این امکان را به شما می دهد تا تلویزیون ها ، دستگاه های تلفن همراه ، بلندگوها و کافه های سازگار خود را در سراسر خانه شبکه کنید تا آنها موسیقی را با روشی هماهنگ پخش کنند.

بهتر است هنوز هم ، پس از بروزرسانی نرم افزار سیستم (فعلی 2022) ، بخش صوتی این تلویزیون Philips 55oled807 می تواند برای بازتولید مسیر مرکزی در یک سیستم سینمای خانگی بی سیم استفاده شود که چندین بلندگو سازگار DTS- FI را با هم گروه بندی می کنند.

Philips 55oled807: HDMI 2.1 ، USB ، WiFi ، اترنت

اتصال OLED UHD 4K Philips 55led807 تلویزیون شامل 4 درگاه HDMI ، از جمله دو HDMI 2.1 سازگار 4K 120 هرتز ، VRR ، G-Sync و Freesync Premium برای به دست آوردن سیالیت بهینه با کنسول های بازی ویدیویی و جدیدترین کارتهای گرافیکی. همه با استاندارد ARC HDMI سازگار هستند ، درگاه HDMI 2 حتی با EARC سازگار است ، برای یک اتصال ساده با یک نوار صوتی یا یک تقویت کننده خانگی به سینما.

Philips 55oled807

اتصال تلویزیون OLED Philips 55oled807 همه چیز را برای استفاده از منابع فعلی صوتی و تصویری دیجیتال دارد.

همچنین یک خروجی صوتی دیجیتال نوری و یک خروجی استریو در قالب مینی جک 3.5 میلی متر برای اتصال کلاه ایمنی تلویزیون وجود دارد. علاوه بر ورودی آنتن و ورودی ماهواره ای برای پذیرش کانال های تلویزیونی ، Philips 55led807 دارای یک درگاه RJ-45 (اترنت) است که امکان اتصال به یک شبکه محلی و دسترسی به اینترنت را فراهم می کند تا از عملکردهای متصل استفاده کند. کنترلر WiFi باند دوگانه به شما امکان می دهد از یک اتصال بی سیم پایدار و سریع استفاده کنید.

Philips 55oled807: به طور خلاصه

Philips 55oled807 برای لذت بردن از تمام سرگرمی های دیجیتالی شما با یک تصویر و کیفیت بسیار خوب ، چه برای Blu-ray 4K HDR10 ، پخش Dolby Vision یا بازی های ویدیویی در 4K 120 هرتز مناسب است.

تلویزیون بزرگ OLED Philips 55oled807 اولین سرمایه گذاری انتخابی برای لذت بردن از یک تصویر زیبا 4K HDR است. Slab OLED OLED Adaptive و Dolby Vision بسیار کارآمد HDR10+ Adaptive و Dolby Vision باعث می شود از تصویری از یک رئالیسم خیره کننده لذت ببرید ، که توسط Ambilight 4 -side Technology تقویت شده است. بنادر HDMI 2 او.1 سازگار 4K 120 هرتز ، VR و Freesync Premium همچنین امکان استفاده بیشتر از بازی های ویدیویی و آخرین کارتهای گرافیکی نسل را فراهم می کند. سرانجام ، رابط Android TV امکان دسترسی به راحتی به بسیاری از منابع سرگرمی صوتی و صوتی مانند Netflix ، Disney+، Apple TV+، Video Prime و YouTube را می دهد.

 • اخطار Philips 55led807
 • راهنمای بوت Philips 55OLED807
 • شاخص تعمیر Philips 55Oled807
 • برگه اطلاعات محصول Philips 55Oled807

نورپردازی
نسخه Ambilight: 4 طرف بیشتر
توابع Ambilight: Ambilight + رنگ یکپارچه ، سازگار با رنگ دیوار ، مد سالن ، حالت بازی ، موسیقی Ambilight ، Ambiwakeup ، Ambisleep ، فیلم -بدون بلندگوهای داخلی فیلیپس ، Ambilight Aurora ، Ambilight Aurora ، Ambilight Amervilation Ambilight Ambilight

تصویر/نمایش
نمایش: OLED 4K Ultra HD
مورب صفحه (سانتی متر): 139 سانتی متر
وضوح صفحه: 3840 x 2160
فرکانس تازه سازی بومی: 120 هرتز
موتور پیکسل: موتور P5 AI موتور عالی
بهبود تصویر: Color Color Gamut 99 ٪ DCI/P3 ، Dolby Vision ، حرکت طبیعی کامل ، میکرو کمرنگ کامل ، حالت qi ia ، Calman Ready ، HDR10+ سازگار ، حالت IMAX بهبود یافته ، حالت کارگردان

وضوح صفحه نمایش پشتیبانی شده
ورودی های رایانه در HDMI1/2: HDMI 2.1 پشتیبانی., حداکثر 4K UHD 120 هرتز ، سازگار با HDR ، HDR10/HLG ، HDR10+/Dolby Vision
ورودی های رایانه در HDMI3/4: HDMI 2.0 پشتیبانی شده., تا 4K UHD 60 هرتز
ورودی های ویدیویی در HDMI1/2: HDMI 2.1 پشتیبانی شده ، تا 4K UHD 120 هرتز ، HDR10+/Dolby Vision ، HDR سازگار ، HDR10/HLG
ورودی های ویدیویی در HDMI3/4: HDMI 2.0 پشتیبانی شده., تا 4K UHD 60 هرتز

تلویزیون اندرویدی
سیستم عامل: Android TV 11 (R)
اندازه حافظه (فلش): 16 گیگابایت*
برنامه های یکپارچه: Google Play Films*، Google Search ، YouTube ، Netflix ، BBC IPlayer ، Spotify ، Amazon Prime Video ، Disney+، Application Fitness ، Apple TV ، YouTube Music

درمان مداوم
قدرت پردازنده: چهار هسته

توابع تلویزیون هوشمند
تلویزیون تعاملی: HBBTV
برنامه: شکست تلویزیونی ، ضبط USB*
کنترل از راه دور: با عملکرد صوتی ، با کلیدهای دارای نور پس زمینه
دستیار صوتی*: دستیار یکپارچه گوگل ، کنترل از راه دور با میکروفون ، با الکسا کار می کند

تیونر/پذیرش/انتقال
تلویزیون دیجیتال: DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2
راهنمای برنامه تلویزیونی*: راهنمای برنامه الکترونیکی 8 J.
TeleText: Hypertext 1000 صفحه
نشانه شدت سیگنال
خواندن ویدیو: پال ، Secam
HEVC سازگار

غذا
برق برقی: 220 – 240 ولت ، 50/60 هرتز
مصرف در حالت آماده به کار: < 0,3 W
توابع صرفه جویی در مصرف انرژی: تایمر خودکار خاموش خودکار ، تصویر خاموش (برای رادیو) ، حالت اکو ، سنسور نور

او
صدا: 2.1 کانال ، قدرت خروجی: 70 W (RMS)
Codec: Dolby Atmos ، DTS-HD (M6) ، Dolby Digital MS12 V2.5 ، AC-4
پیکربندی بلندگوها: 4 بلندگو با فرکانس بالا 10 W ، Graves 30 W بلندگو
بهبود صدا: پسر من. داشتن., دیالوگ های پاک ، Dolby Atmos ، بهبود باس های Dolby ، Dolby Volume تنظیم کننده ، حالت شب ، EQ IA ، DTS Play-Fi ، شخصی سازی صدا MIMI ، کالیبراسیون اتاق

اتصال
تعداد اتصالات HDMI: 4
تعداد درگاه های USB: 3
اتصال بی سیم: Wi-Fi 802.11 ac ، 2 x 2 ، باند دوتایی ، بلوتوث 5.0
ویژگی های HDMI: 4K ، کانال بازگشت صوتی (ARC)
قوس HDMI: بله برای همه درگاه ها
ویژگی های HDMI 2.1: EARC در HDMI 2 ، EARC/VR/ALLM پشتیبانی شده ، حق بیمه Freesync ، سازگار با G-Sync ، VRR در HDMI 1/2
HDCP 2.3: بله در تمام اتصالات HDMI
اتصالات دیگر: CI+ (رابط مشترک به علاوه) ، اترنت-لان RJ-45 ، خروجی صوتی دیجیتال (اپتیک) ، خروجی هدفون ، اتصال خدمات ، اتصال ماهواره
EasyLink (HDMI-CEC): ارتباطات از راه دور کنترل ، کنترل صوتی سیستم ، ایستادن در سیستم ، خواندن 1 فشار

برنامه های چندرسانه ای
قالب های خواندن ویدیویی: ظروف: AVI ، MKV ، H.264/MPEG-4 BC ، MPEG-1 ، MPEG-2 ، MPEG-4 ، VP9 ، HEVC (H.265) ، AV1
پشتیبانی از فرمت های زیرنویس: .SMI, .SRT, .زیر, .txt, .الاغ, .SSA
قالب های خواندن موسیقی: AAC ، MP3 ، WAV ، WMA (V2 تا V9.2) ، WMA-Pro (V9 و V10) ، FLAC
قالب های خواندن عکس: JPEG ، BMP ، GIF ، PNG ، 360 عکس ، HEIF

طرح
رنگ های تلویزیون: قاب فلزی
طراحی پایه: پایه فلزی فلزی T
صفحه گردان
کنترل از راه دور: با چرم Muirhead

علت
ابعاد بسته بندی (w x h x d): 1400 x 860 x 160 میلی متر
وزن محصول: 18.3 کیلوگرم
وزن محصول (از جمله پشتیبانی): 21.4 کیلوگرم
ابعاد دستگاه (w x h x d): 1 225.4 x 701.4 x 68.0 میلی متر
ابعاد دستگاه (پشتیبانی شامل) (w x h x d): 1 225.4 x 771.0 x 236.0 میلی متر
ابعاد پا (w x h x d): 750 x 70 x 280 میلی متر
وزن (از جمله بسته بندی): 27.0 کیلوگرم
سازگار با پشتیبانی دیواره VESA: 300 300 300 میلی متر

لوازم جانبی ارائه شده
2 باتری AAA ، بروشور قانونی و ایمنی ، سیم برق ، راهنمای شروع سریع ، کنترل از راه دور ، پشتیبانی از جدول

کارت انرژی
شماره های ضبط اپل: 1240511
کلاس انرژی برای SDR: G
قدرت مورد نیاز در کار برای SDR: 84 کیلووات ساعت/1000 ساعت
کلاس انرژی برای HDR: FR
قدرت مورد نیاز در کار برای HDR: 77 کیلووات ساعت/1000 ساعت
حالت آماده به کار شبکه: < 2,0 W
مصرف تلویزیون خاموش: S.ای.
فناوری دال استفاده شده: OLED

*کاشی های تلویزیونی OLED Philips بدون سوسو زدن یا خیره کننده توسط UL تأیید شدند.
*راهنمای برنامه های الکترونیکی و دید (حداکثر 8 روز) بسته به کشور و اپراتور متفاوت است.
*پیشنهادات برنامه Android بسته به کشور می تواند متفاوت باشد. برای اطلاعات بیشتر ، به سایت محلی فروشگاه Google Play مراجعه کنید.
*تلویزیون از پذیرایی DVB برای کانال های رایگان پشتیبانی می کند. ممکن است برخی از اپراتورهای DVB پشتیبانی نشوند. شما یک لیست up -to -date را در بخش سؤالات متداول وب سایت کمک های فیلیپس پیدا خواهید کرد. برای برخی از اپراتورها ، اشتراک و دسترسی مشروط مورد نیاز است. برای اطلاعات بیشتر با اپراتور خود تماس بگیرید.
*برنامه از راه دور TV Philips و ویژگی ها مطابق با مدل تلویزیون ، اپراتور ، کشور ، مدل تلفن های هوشمند و سیستم عامل آن متفاوت است. برای اطلاعات بیشتر به اینترنت مراجعه کنید.فیلیپ.com/tvremoteapp.
*ضبط USB فقط برای کانال های دیجیتال. ضبط می تواند با حقوق تولید مثل تلویزیون محدود شود (CI+). محدودیت ها به احتمال زیاد مطابق با کشور یا زنجیره اعمال می شود.
*این تلویزیون فقط در قسمت های خاص یا مؤلفه های خاصی حاوی سرب است که هیچ راه حل جایگزین مطابق با بندهای عدم مسئولیت بخشنامه ROHS وجود ندارد.
*اندازه حافظه (فلش): 16 گیگابایت ؛ فضای دیسک واقعا در دسترس است که در معرض تغییر است (بسته به برنامه های نمونه (قبل) نصب شده ، سیستم عامل نصب شده و غیره.)
*آمازون ، الکسا و کلیه آرم های مرتبط با علائم تجاری آمازون هستند.com ، inc. یا شرکتهای تابعه آن. آمازون الکسا با زبان های خاصی و در برخی از کشورها در دسترس است.
*آمازون حق بیمه به زبان های خاص و برخی از کشورها در دسترس است.
*اشتراک دیزنی+ درخواست. موضوع https: // www شرایط.دیزنی.com (c) 2020 دیزنی و نهادهای مرتبط با آن. دیزنی+ به زبان های خاص و برخی از کشورها در دسترس است.
*Google Wizard در تلویزیون های Android Philips در حال اجرا Android O (8) یا نسخه بعدی است. جادوگر Google به زبان های خاص و برخی از کشورها در دسترس است.
*اشتراک Netflix مورد نیاز است. مشمول شرایط در https: // www.نوتفلیکس.کم
*تلویزیون Rakuten به زبان های خاص و برخی از کشورها در دسترس است.

در دسترس بودن قطعات یدکی
5 سال از تاریخ اول بازاریابی.

تست Philips 55oled807: تلویزیون عالی ، کاملاً مجهز به یک تصویر و بازی “سینما”

سری OLED807 Philips دارای یک دال OLED است که قادر به نمایش یک تعریف فوق العاده HD است که توسط آخرین پردازنده تصویر و یک سیستم تلویزیون اندرویدی برای انیمیشن تحت فشار قرار گرفته است. پشتیبانی از تمام قالب های ویدیویی HDR10+ و Dolby Vision ، مهارت های خوبی برای بازی نیز ارائه می دهد. در اینجا نظر کامل ما است.

فیلیپس OLED 807 // منبع: فیلیپس

از کجا بخریم
Philips 55led807 با بهترین قیمت ?
2،107 € پیشنهاد را کشف کنید

این آزمون برای انواع زیر معتبر است:

 • Philips 77oled807
 • Philips 65led807
 • فیلیپس 4807

به اختصار
Philips 55oled807

 • کیفیت تصویر و کنتراست
 • HDR10+ و Dolby Vision سازگار است
 • مصرف برق
 • جبران حرکات عالی
 • سیستم تلویزیون اندرویدی در هیئت مدیره
 • زمان تأخیر برای نمایش
 • HDMI 2.1 با توابع بازی
 • سیستم جبهه
 • Dolby Atmos ، DTS و DTS Play-Fi
 • پای چرخان
 • کنترل از راه دور با نور پس زمینه
 • صدا در پشت
 • اوج روشنایی در مقایسه با بهترین OLED
 • که دو سوکت HDMI 2.1
 • مدیریت کابل دشوار شد

نظر کامل ما
Philips 55oled807

05 فوریه ، 2023 05/02/2023 • 16:06

سری OLED807 Philips از سال گذشته سریال OLED806 را جانشین می کند. این مجهز به یک دال OLED است که به رنگ سیاه بسیار عمیق ، چندین حالت تصویر سینمایی خانگی ، با امکان نمایش دنباله ها با تعریف فوق العاده HD و از ادغام آخرین پردازنده نسل برای بهینه سازی صفحه نمایش باز می گردد.

اگر اگر ما مهارت های او را برای بازی های ویدیویی با حضور چندین مدخل HDMI 2 فراموش نکنیم ، او در نهایت حسادت در مدل های بالاترین مدل را ندارد.1 پشتیبانی از آخرین فن آوری های بهینه سازی برای رایانه های شخصی و کنسول ها ، همه توسط سیستم Ambilight ، در اینجا در 4 طرف موجود است. در 48 ، 55 ، 65 و 77 اینچ موجود است ، ما توانستیم مدل 55 اینچی این تلویزیون 4K را آزمایش کنیم.

برگه فنی Philips 55oled807

مدل Philips 55oled807
فناوری نمایش باکره
حداکثر تعریف 3840 x 2160 پیکسل
اندازه صفحه نمایش 55 اینچ
HDR سازگار است HDR10 ، HDR10+، Dolby Vision
بنادر HDMI 4
سازگار dts-hd
تعداد بلندگوها 3
سخنران 70 وات
خروجی صدا سخنرانان ، اپتیک
دستیار آواز دستیار گوگل ، آمازون الکسا
قیمت 2،107 €
برگه محصول

نسخه آزمون توسط برند به ما وام داده شد.

طراحی Philips 55oled807: یک پای بسیار ریز که به شما امکان می دهد صفحه را بچرخانید

سری Philips OLED807 طرحی را ارائه می دهد که بر اساس مکانی بزرگ ساخته شده بر روی تصویر ساخته شده است ، اما همچنین روی یک پای کروم است که خود را به عنوان یک نوار بزرگ معرفی می کند که چند سانتی متر از مبلمان موجود در آن را کاملاً حفظ می کند.

این نوار کرومی که از اینکه انگشتان دست روی آن قرار می گیرند در معرض خطر ترک اثر انگشت 57 سانتی متر عرض قرار نمی گیرند. روی عمق 24 سانتی متر با بخشی که قبل از 9 سانتی متر فراتر رفته است ، حساب کنید. این پیکربندی باعث می شود تا نصب نوار صوتی ظریف تر شود. در واقع ، بنابراین باید در جلو ، 9 سانتی متر از صفحه نمایش قرار گیرد ، که در نهایت به یک قطعه مبلمان به اندازه کافی عمیق نیاز دارد تا از نوار و تلویزیون پشتیبانی کند. صفحه نمایش در حدود 7 سانتی متر مطرح شده است که به اندازه کافی برای انجام یک نوار صوتی بالقوه باقی می ماند. در معرض خطر عدم توانایی چرخش صفحه ، زیرا ما آن را درک می کنیم. در واقع ، فیلیپس در اینجا پیشنهاد می کند صفحه نمایش تقریباً 30 درجه به سمت چپ یا سمت راست را بچرخاند تا با بیننده ای روبرو شود که کمی کنار خواهد بود. این یک چیز بسیار خوب است و بسیار نادر است که تلویزیون هایی که این نوع پیکربندی را جدا از پاناسونیک ارائه می دهند ، برای بیشترین مدل های تابستانی در Loewe نیز.

با توجه به یک دال OLED ، تلویزیون دارای ظرافت همیشه چشمگیر است زیرا تنها 4 میلی متر در بهترین قسمت. ضخیم ترین اندازه 7 سانتی متر ، در پایه صفحه نمایش. در قسمت جلویی ، روی یک مرز سیاه که تصویر 5 میلی متر ضخامت را قاب می کند ، حساب کنید که باید 2 میلی متر قاب به آن اضافه شود تا کل تمام شود. مدل وام شده توسط برند برای انجام این آزمایش از هیچ نقص تولیدی رنج می برد و پایان های کاملی را ارائه می دهد.

تلویزیون Trois-Quarts

تلویزیون سه چهارم.

تلویزیون پروفایل

تلویزیون پروفایل.

یکی از گوشه ها با پایان زیبا

یکی از گوشه ها با پایان خوب.

مانند بسیاری از تلویزیون ها ، بلندگوها در ضخامت صفحه قرار می گیرند و به کف آن هدایت می شوند. همچنین دو رادیاتور منفعل وجود دارد که یک ووفر ، پشت تلویزیون را در یک موقعیت کاملاً مرکزی قرار می دهند. از پشت ، ما در واقع متوجه بخشی که حاوی الکترونیک است ، اما همچنین LED برای سیستم Ambilight است ، در اینجا برای غوطه وری بیشتر در تصویر در چهار طرف موجود است. در پایین ، در مرکز ، یک عنصر پلاستیکی در پشت صفحه در سطح پا قرار می گیرد تا کابل ها را متمرکز کرده و پرواز آنها را سازماندهی کند.

در ضخامت قسمت الکترونیکی ، از نظر اتصالات ، مسیری وجود دارد که به سیمها اجازه می دهد مرکز را پیدا کنند. این قسمت را می توان توسط یک صفحه پلاستیکی که با تلویزیون برای یک سازمان عالی تحویل داده می شود پنهان شود. با این حال ، ما دریافتیم که این سیستم به اندازه کافی قوی نیست که بتواند برخی از کابل های انعطاف پذیر ضعیف را حفظ کند و همچنین به یک پیکو اشاره کند ، که برای حفظ صفحه استفاده می شود ، که ضعیف قرار دارد ، زیرا درست در زیر یکی از سوکت های HDMI در بین مفیدترین آنها. این موظف است کابل را به طور جدی در معرض خطر قرار دهد تا مسابقه ارائه شده توسط سازنده را دنبال کند. در مورد ما ، صفحه نتوانست کابل ها را درون آن نگه دارد و آن را به طور غیرقابل برگشت رها کند.

تلویزیون پشتی

تلویزیون پشتی.

تلویزیون با چند کابل

تلویزیون با چند کابل.

صفحات اتصالات را پنهان می کنند

صفحات اتصالات را پنهان می کنند.

اگر ترجیح می دهید تلویزیون را آویزان کنید ، می توان با استفاده از یک مدل در استاندارد VESA300X300 ، به طور کامل در پشتیبانی دیواری ثابت شد.

اتصالات Philips 55oled807 و Ambilight

اتصالات بار دیگر به دو قطب تقسیم می شوند. در نسخه 55 اینچی ، سوکت HDMI 1 می تواند ظریف باشد به خصوص اگر اتصال کابل ضخیم باشد و سیم بتواند انعطاف پذیر باشد زیرا یک گل میخ پلاستیکی درست در زیر وجود دارد. برای بقیه ، یک درگاه اترنت ، یک ورودی ماهواره ای ، ورودی آنتن TNT ، دو سوکت HDMI 2 وجود دارد.1 شامل یک EARC سازگار ، یک خروجی صوتی نوری دیجیتال و یک سوکت USB-A. به سمت طرف ، دو سوکت HDMI 2 دیگر وجود دارد.0b قوس سازگار ، دو سوکت USB-A ، یک خروجی هدفون و مکانی برای کارت های PCMCIA.

در 4 ورودی HDMI 2.1 ، فقط دو مورد از آنها از سیگنال های Ultra HD در 120 فریم در ثانیه پشتیبانی می کنند. اینها همچنین با فن آوری های VRR و ALLM سازگار هستند ، به ترتیب ، اشک های تصویر را محدود کرده و زمان نمایش دیرهنگام را به حداقل می رساند. ما همچنین می توانیم بر روی سازگاری با استانداردهای حق بیمه Freesync برای کنسول های Xbox/PS5 و G-Sync برای رایانه های بازی حساب کنیم. تلویزیون Wi-Fi است (802.11 AC) و همچنین از بلوتوث پشتیبانی می کند.

Android TV TV ، با عملکرد Chromecast سازگار است ، اما همچنین Alexa Alexa را از آمازون با بلندگو در نزدیکی واقع در نزدیکی ارائه می دهد. مانند سایر تلویزیون های برند ، با فناوری DTS Play-Fi سازگار است و به شما امکان می دهد از تلویزیون برای پخش موسیقی استفاده کنید ، همانند سایر بلندگوهای موجود در خانه یا عنوان دیگری ، از طریق یک عملکرد Multiroom. با تشکر از این قابلیت ، دو بلندگو ماهواره ای اطراف می توانند در نتیجه تقویت صدا در ارتباط باشند.

پیکربندی با DTS Play-Fi

پیکربندی با DTS Play-Fi.

باردار دیگر را با تلویزیون مرتبط کنید

تلویزیون دیگر تلویزیون را در تلویزیون همکار کنید.

یک کلمه روی صفحه نمایش که می تواند در تلویزیون های خاص OLED اتفاق بیفتد. برای غلبه بر این ، فیلیپس نگهداری منظم از دال را ارائه می دهد: سیستم ضد سوزش ، هنگامی که در حالت آماده به کار است. در غیر این صورت ، تلویزیون به طور خودکار بعد از 2 دقیقه عدم تحرک ، تصویری از چشم را ایجاد می کند. برای مقایسه ، در ال جی ، اصل یکسان است ، اما بسته به نسخه فقط 1 یا 2 دقیقه قبل از نظارت بر صفحه نمایش ساعت. در پاناسونیک ، شما باید 5 دقیقه صبر کنید تا ماشه صفحه نمایش را ببینید. در عین حال ، پردازنده یکپارچه قادر به تشخیص صفحه نمایش آرم در تصویر است و به صورت محلی شدت نور را برای محافظت از دال و محدود کردن خطر علامت گذاری کاهش می دهد.

Ambilight ، یک بار روشن ، انجام بدون آن غیرممکن است

تلویزیون 55oled807 سیستم Ambilight را از 4 طرف ارائه می دهد. این عملکرد باعث می شود که رنگهای کاملاً هماهنگ مطابق محتوای موجود در تصویر ، نمایش داده شود. این فناوری هنوز هم به همان اندازه مؤثر است و به شما امکان می دهد واقعاً در محیط گرافیکی ارائه شده توسط تلویزیون غوطه ور شوید. با داشتن یک تلویزیون ایده آل 10 سانتی متر از دیوار ، رابط می تواند با رنگهای مختلف آن سازگار شود. می توان رنگ ها را با تصویر ، با صدا ، برای یخ زدن رنگ یا ایجاد رنگ پرچم ملی با کانتورهای تلویزیون ، همگام سازی کرد. اگر تلویزیون در یک اتاق قرار داده شده است ، می توانید به لطف شبیه سازی طلوع آفتاب ، عملکرد Ambiwakeup را از خواب بیدار کنید یا از عملکرد Ambisleep استفاده کنید که یک غروب خورشید را برای خوابیدن شبیه سازی می کند. سیستم Ambilight می تواند در اوقات فراغت فعال یا غیرفعال شود اما برای ما ، یک بار ، بخشی از آن غیرممکن است.

حالت نمایش Ambilight را انتخاب کنید

حالت نمایش Ambilight را انتخاب کنید.

نور مانند پرچم

نور مانند پرچم.

پاداش کوچک ، هنگامی که تلویزیون خاموش شد ، سیستم برای چند ثانیه رنگ سفید در پشت صفحه نمایش حفظ می کند ، فقط برای یافتن راه خود در تاریکی اتاق نشیمن یا میز کنار تختخواب برای کنترل از راه دور. در مقایسه با نسل قبلی ، سیستم Ambilight دقیق تر است ، زیرا از سه LED مستقل برای هر نقطه از نور بهره می برد ، صحت رنگهای پیشنهادی را بهبود می بخشد. اگر لامپ های فیلیپس Hue دارید ، این سیستم می تواند برای یک فضای رنگارنگ کاملاً همهجانبه در اتاق با آنها همگام سازی کند.

تصویر Philips 55led807: توالی های باشکوه ، اما کمتر از سری فوقانی روشن است

تلویزیون Philips 55oled807 مجهز به پانل 10 بیت 100/120 هرتز سفید است که قادر به نمایش تعریف فوق العاده HD (3840 × 2160 پیکسل) است که توسط LG Display ارائه شده است.

او از نسل ششم پردازنده Philips P5 AI برای پردازش تصاویر ، مراقبت به ویژه در مقیاس بندی محتوای غیر UHD بهره می برد. همانطور که در سری OLED937 ، این عملکرد بسیار مؤثر است و ارائه جزئیات بسیار بالایی برای برنامه ها ، فیلم ها و سریال ها که برای بهترین تعریف مناسب نیستند. SOC همچنین از سنسور روشنایی نصب شده در قسمت جلوی صفحه پشتیبانی می کند. این به شما امکان می دهد تا صفحه را با توجه به شرایط روشنایی اتاق (عملکرد محافظت چشمی) تطبیق دهید. همانطور که در تمام تلویزیون های OLED ، زاویه های مشاهده بسیار گسترده هستند. با این حال ، آنها نسبت به زاویه های بینایی ارائه شده توسط مدل های Sony A95K و Samsung S95B با استفاده از یک پانل QD LED ساخته شده توسط Samsung Display بر خلاف صفحات سفید شده سفید ارائه شده توسط صفحه نمایش LG برای تمام مدل های دیگر موجود در بازار که بازار آنها موجود است ، کمتر باقی می مانند. یکی.

همانطور که در سری قبلی و در مدل های OLED937 ، جبران حرکات ارائه شده در اینجا از سطح بسیار بالایی است. کتیبه ها واقعاً عالی هستند و از عدم تحمل رنج نمی برند. تصویر بسیار طبیعی به نظر می رسد. این کنتراست را می توان نامتناهی در اینجا در نظر گرفت که سیاهان کامل در صحنه های تاریک ارائه می شود و هیچ اثر شکوفا در اینجا باید از بین برود که نشان دهنده نیروی قابل توجهی از صفحات OLED در مقایسه با صفحات LCD است. ما به خصوص هنگام مشاهده صحنه های شب مستند این موضوع را درک می کنیم زمین: شب, پخش از Netflix که در آن ماه بسیار روشن و بدون هیچ گونه مصنوعات و دارای کانتورهای کامل به نظر می رسد.

در سریال ارباب حلقه ها: حلقه های قدرت پخش از Prime Video ، مانند سری OLED937 ، تصویر بسیار واقع بینانه و طبیعی است. ما حق داریم حرکات کاملاً سیال را گاهی اوقات به این احساس نزدیک کنیم که به بازیگران نزدیک باشد.

کنتراست بسیار بالا

کنتراست بسیار بالا.

مخلوط بسیار زیبا از رنگ های شفاف و تاریک

مخلوط بسیار زیبا از رنگ های شفاف و تاریک.

مدیریت خوب سیاه

مدیریت خوب سیاه.

هنگام تماشای فیلم غرفه ما, مرد جمینی در کیفیت فوق العاده HD با جریان ویدیویی 80 مگابیت در ثانیه ، دریافتیم که حرکات نیز با تصور واقع گرایی ناامید کننده کامل هستند. رنگ سنج. مدیریت HDR عالی است. انفجارهای بسیار روشن گاهی اوقات ، در این فیلم ، با دقت شدید و روشنایی رضایت بخش در حالی که سیاههای عمیق را حفظ می کنند ، کاملاً بازتولید می شوند. با این حال ، سری OLED937 روشنایی بیشتری را ارائه می دهد. تلخ با جزئیات بسیار بالایی بسیار زیاد است.

تلویزیون Philips 55oled807 چندین حالت تصویر ارائه می دهد. در سامسونگ ، تعداد حالت ها به طور جدی کاهش یافته است و از دست دادن کاربران جلوگیری می کند ، که این مورد در مورد فیلیپس نیست. در واقع ، شما می توانید بین ترجیحی ، کریستال شفاف ، سینمای خانگی ، اکو ، فیلمساز ، بازی ، مانیتور ، متخصص 1 ، Expert 2 و Calman انتخاب کنید.

همانطور که در سری OLED937 ، حالت سینمای خانگی با یک پردازش تصویر که توسط پردازنده ارکستر شده است مطابقت دارد که باعث می شود تعریف بهتری نسبت به سایر حالتهای تقویت کننده پیک و همچنین جزئیات تصویر بدست آورید. بنابراین ما می توانیم به طور جدی پخش پخش را بازیابی کنیم سریال House of Dragon در OCS که متأسفانه فقط با کیفیت HD پیشنهاد شده است و تا حد زیادی لیاقت احتمال مشاهده فوق العاده HD را دارد … نگرانی این است که این حالت تمایل به تولید درست به درستی جزئیات خاص از تصویر ، به ویژه در کانتورهای اشیاء یا شخصیت ها. رندر در توالی های نسبتاً کند می تواند بسیار رضایت بخش باشد ، اما وقتی حرکات سریعتر باشد ، پردازش تصویر برخی از ترک ها را متهم می کند و نمی تواند کاملاً دنبال کند.

با این حال ، این حالت فیلمساز است که به شما امکان می دهد بهترین نتیجه را از نظر ارائه تصویر بلافاصله در خروجی مقوا بدست آورید. در واقع ، در حالت فیلمساز ، ما قادر به اندازه گیری متوسط ​​دلتای E 2.79 بودیم ، که کمتر از 3 است ، آستانه ای که تحت آن چشم انسان دیگر نمی تواند تفاوت بین رنگ نمایش داده شده و آنچه را که درخواست می شود ایجاد کند. خواستارترین قادر به تنظیم چند پارامتر در منوها برای به دست آوردن نتیجه حتی وفادار تر خواهد بود. گاما در 2.16 با پیگیری جالب در کل منحنی مقیاس خاکستری با این وجود تمایل به پاک کردن تصاویر که نباید. مقدار 2.16 در برابر 2.4 مورد انتظار برای مشاهده در شرایط تاریک کمی کم است. میانگین دمای رنگ در 6214 K اندازه گیری شده است که مربوط به تصاویر کمی قرمزتر از آنچه باید باشد از آنجا که مقدار ایده آل 6500 K است.

با محتوای HDR ، حالت های تصویر موجود عبارتند از: شخصی HDR ، HDR Crystal Clear ، Home Cinema HDR ، فیلمساز HDR ، HDR IMAX ، HDR Game و HDR Monitor. در آنجا ، این حالت فیلمساز نیز به شما امکان می دهد بهترین نتیجه را بدست آورید. با توجه به وفاداری رنگ ، ما می توانیم در نظر بگیریم که آنها وفادار هستند زیرا ما یک دلتا وسیله ای از 1.82 را اندازه گیری کرده ایم ، که به طور قابل توجهی زیر آستانه 3 است. اوج روشنایی در حالت فیلمساز در 691 CD/m² مشاهده شد. این پایین تر از مقداری است که ما قادر به اندازه گیری در تلویزیون Philips 65led937 بودیم و این یکی از اصلی ترین تفاوت های این دو تخته است.

بسته به مدل ، بسیار کمتر از درخشان ترین تلویزیون های OLED است که در حدود 1000 سی دی در متر مربع قرار می گیرد. بنابراین این تلویزیون در اتاقی قرار می گیرد که نور تا حد ممکن کم باشد تا بتواند از تلویزیون LCD استفاده کند که روشنایی بسیار مهم تری را ارائه می دهد ، اما به جز استثنائات ، اثر اثرات شکوفا ، هاله درخشان است در اطراف اشیاء روشن در مناطق تاریک. سرانجام ، در مورد فضاهای رنگ سنجی ، ما به پوشش 97.70 ٪ برای REC709 ، 98.70 ٪ برای DCI-P3 و 73.60 ٪ برای BT2020 اشاره کردیم که بسیار رضایت بخش است اگرچه این ارقام در محدوده کم نتایج برای تلویزیون های OLED قرار دارند ، بهترین ها در این زمینه Sony A95K و Samsung S95B با 89 ٪ برای BT2020 و 99 ٪ برای DCI-P3 به 89 ٪ رسیدند.

Philips 55led807 بازی: تاخیر ورودی کم و کلیه فن آوری های بهینه سازی در هیئت مدیره

با این تلویزیون ، فیلیپس امیدوار است بازیکنان را اغوا کند و شاید حتی بیشترین خواستگارترین. در حال حاضر ، سیاه پوستان در مقایسه با آنهایی که در صفحات LCD ارائه شده اند چشمگیر هستند که نکته خوبی است. سپس یک حالت بازی وجود دارد که به شما امکان می دهد عملکرد ALLM را فعال کنید تا زمان نمایش دیرهنگام کاهش یابد. در واقع ، این به ویژه کوتاه است زیرا ما آن را در 14.3 ms اندازه گیری کرده ایم که نشان دهنده کمتر تصویر تأخیر بین لحظه ای است که بازیکن دکمه کنترلر را فشار می دهد و عمل در صفحه انجام می شود ، که بسیار عالی است. آخرین محدوده تلویزیون OLED LG می تواند تا 9.5 میلی ثانیه و همچنین سامسونگ QN95B که به عنوان مثال یک تاخیر ورودی 9.8 میلی ثانیه ارائه می دهد ، پایین بیاید. TCL 55C635 در نمایش تنها 9.3 میلی ثانیه تأخیر دارد ، همانطور که در مدل بالا Panasonic TX-65LZ2000.

برای همه اهداف مفید ، ما نباید فراموش کنیم که ورودی های HDMI را در پارامترها “باز کنید”. ما به طور متوسط ​​دلتا E از 4.03 در حالت بازی که بالاتر از آستانه 3 است ، اشاره کردیم ، به معنی رنگ سنجی که دقیقاً وفادار نیست. ما با نمرات بیشتر از 7 (سامسونگ QN95B) بسیار بدتر شده ایم ، اما به عنوان مثال ، به ویژه در آخرین سری TCL C735 یا C835 ، که به طور متوسط ​​دلتا E کمتر از 2 را ارائه می دهد ، بسیار بهتر دیده ایم.

Philips 55oled807

یادداشت نوشتن: 4 از 5

تلویزیون Philips OLED807 دارای Slad Slutial Ex Ex Slutial جدید ، پردازنده جدید نسل ششم Philips P5 ، یک سنسور روشنایی مرتبط با یک حالت هوش محیطی ، یک سیستم صوتی 2 2 است.1 از 70 W ، و HDMI 2.1 4K/120 هرتز VRR.

برگه / ویژگی های فنی

مورب 55 اینچ
تعریف (پیکسل) 3840 x 2160 پیکسل
سازگاری HD (1080i/720p) 2160p/1080p/720p
صدور گواهینامه آماده HD آره
زاویه دید (H+V) 178/178
قدرت صدا 2.1 (70 W)
ارتباط 4 x HDMI (2 x HDMI 2.1) ، 2 x USB ، اترنت ، کلاه ایمنی 1 x ، 1 x spdif ، wi-fi ، بلوتوث
نوع OLED
نوع نور پس زمینه OLED
سازگاری سه بعدی هیچ
سازگاری HDR HDR10 ، HDR10+، Dolby Vision ، HLG
تخته سنگ 10 بیت
بسامد دال 100 هرتز
استاندارد HDMI HDMI 1.4 ، HDMI 2.0b ، HDMI 2.1
تعداد ورودی های HDMI 4
از جمله HDMI 2.1 4

ویژگی های بیشتر را ببینید

خلاصه آزمون

تاریخچه یادداشت

یادداشت نوشتن: 4 از 5

یادداشت نوشتن: 3 از 5

یادداشت نوشتن: 4 از 5

نسخه Philips 55oled807 – 55 اینچ (140 سانتی متر) نسخه Philips 48oled807 که ما آزمایش کردیم – همه چیز را در یک تلویزیون انجام می دهد: یک دال OLED Ultra HD ، پردازنده نسل ششم Philips P5 ، یک حسگر نور مرتبط با یک محیط اطلاعاتی محیط حالت ، یک سیستم صوتی 2.1 از 70 W ، HDMI 2.1 4K/120 هرتز VR و البته سیستم Ambilight مخصوص برند Philips.

یادداشت نوشتن

یادداشت نوشتن: 4 از 5

به روز شده در 07/15/23
توجه کاربر (1)

توجه: 1 در 5

یادداشت نوشتن: 5 از 5

یادداشت نوشتن: 5 از 5

یادداشت نوشتن: 3 از 5

یادداشت نوشتن: 3 از 5

یادداشت نوشتن: 5 از 5

یادداشت نوشتن: 3 از 5

یادداشت نوشتن: 5 از 5

یادداشت نوشتن: 4 از 5

یادداشت نوشتن: 5 از 5

بررسی کاربر (1)

توجه: 4 از 5

توجه: 4 از 5

توجه: 4 از 5

توجه: 4 از 5

توجه: 4 از 5

توجه: 3 از 5

توجه: 4 از 5

توجه: 5 از 5

توجه: 4 از 5

همه بررسی های کاربر (1)

8 روز استفاده
8 روز استفاده

توجه: 1 در 5

پیش فرض

ظاهراً 27 آوریل 2023 ، نقصی که در چندین مدل OLED Philips ذکر شده است ، عملکرد وضوح فوق العاده در تنظیمات تصویر کار نمی کند و هرگز کار نمی کند. مدل 856،887،807،707 همه نگرانی یکسان برای عدم انطباق دارند. بررسی کامل را بخوانید

توجه: 4 از 5

توجه: 4 از 5

توجه: 4 از 5

توجه: 4 از 5

توجه: 4 از 5

توجه: 4 از 5

توجه: 4 از 5

توجه: 3 از 5

توجه: 5 از 5

توجه: 4 از 5

آیا این نظر برای شما مفید بود ?

توجه: 4 از 5

توجه: 4 از 5

توجه: 4 از 5

توجه: 4 از 5

توجه: 4 از 5

توجه: 4 از 5

توجه: 4 از 5

توجه: 3 از 5

توجه: 5 از 5

توجه: 4 از 5

مقایسه و راهنماهای خرید

 • نوشتن راهنمای خرید بهترین تلویزیون فیلیپس چیست ?
 • بهترین تلویزیون های OLED 4K چیست ?
 • بهترین تلویزیون های 4K 55 اینچی (140 سانتی متر) چیست ?

مقالات مرتبط

تلویزیون 22/03/2023 OLED 55 اینچ تلویزیون دوئل: LG 55C2 در مقابل Philips 55oled907 هر دو مجهز به یک پنل OLED ، LG 55C2 و Philips 55oled907 تلویزیون متفاوت از آنچه به نظر می رسد متفاوت است. اولین واقعیت c.

اخبار: TV Winter Balance 2023 نکات مربوط به تلویزیون و کافه های دوره فروش زمستانی خود به شما امکان می دهد یک تلویزیون جدید را تهیه کنید ، En-Marchands که قیمت های خود را در مدل های خاص شکسته است. ما.

اخبار: TV CES 2023 CES 2023 – Philips Hue در تلویزیون سامسونگ با یک برنامه 130 یورو ، متخصص در لامپ های متصل با نام تجاری Philips Hue ، از ورود یک برنامه برای سامسونگ تلویزیون خبر می دهد. به مرد.

اخبار: تلویزیون فیلیپس از تلویزیون جدید OLED807 مجهز به پانل جدید OLED EX TP رونمایی می کند ، به تازگی حجاب را در تلویزیون Philips OLED807 بالا برده است ، اولین مدل تولید کننده برای بهره برداری از OLED جدید سابق.