نحوه انتخاب پروژکتور ویدیویی? مشاوره Pico-Projectors., کدام پروژکتور ویدیویی را برای یک سینمای خانگی انتخاب کنید? | راهنمای خرید

کدام پروژکتور ویدیویی را برای سینمای خانگی انتخاب کنید

همچنین فکر کنید پخش بی سیم, برای جلوگیری از کابل ها ، بدون اینکه وارد کار پیچیده و گران قیمت شوید. پروژکتورهای ویدیویی بیشتر و بیشتر وجود دارند ، به خصوص بیشتر و بیشتر کارآمد هستند. آنها اکنون توانایی پخش تصاویر را توسط 1080p, بدون تاخیر سر و صدا. بیشتر اوقات ، این پروژکتورهای ویدیویی با یک تحویل داده می شوند پایگاه ساطع کننده که منابع خود را به آن متصل می کنید (پخش کننده Blu-ray ، HD Player ، PC. )، و یکی گیرنده برای اتصال در HDMI به پروژکتور ویدیو. حتی وجود دارد کیت های انتشار بی سیم مجهز به هر پروژکتور ویدیویی.

نحوه انتخاب پروژکتور ویدیویی?

انتخاب پروژکتور ویدیویی مناسب کار آسانی نیست. مدل های زیادی وجود دارد ، فناوری ها. برای این ، کبرا به شما پیشنهاد می دهد راهنمای خرید پروژه ویدیویی ساده ، که به شما امکان می دهد خود را به سمت پروژکتور ویدیویی متناسب با انتظارات و نیازهای خود هدایت کنید. چی پروژکتور انتخاب کنید ? پاسخ ها در خطوط زیر.

یک پروژکتور ویدیویی برای استفاده ?

اول از همه ، اولین سؤالی که باید بپرسید به شرح زیر است: چه کاربردی آیا من پروژکتور ویدیویی خود را می سازم ? چندین مورد امکان پذیر است. در واقع ، انتخاب پروژکتور ویدیویی بسته به اینکه آیا شما در حال پیش بینی استفاده هستید متفاوت خواهد بود سینمای خانگی, دفتر, بازی های ویدیویی یا در جابه جایی.

برای اتوماسیون اداری و ارائه های حرفه ای, ما از یک پروژکتور ویدیویی با کانونی (بسیار مهم) و قادر به خواندن این پرونده ها محبوب ترین. بنابراین ما به دنبال سازگاری با پرونده ها خواهیم بود PDF و مایکروسافت دفتر (پاورپوینت ، اکسل. ) ، حتی مراقبت از خاص کدک برای پخش یک نمایش فیلمبرداری شده توسط شما. VideoCtors که برای اتوماسیون اداری طراحی شده اند به طور کلی سبک هستند, قابل حمل, و مقرون به صرفه ، که به شما امکان می دهد آنها را در همه جا با خود ببرید. اتفاقاً ، آنها می توانند هنگام رفتن به شما کمک کنند تعطیلات, یا اینکه می خواهید بخش کوچکی از آن را انجام دهید بازی های ویدیویی با یک دوست. تنها اشکالات آنها در تعریف آنها ، ویژگی های آنها و درمان های ویدیویی آنها ، که اغلب پایین تر از مواردی است که برادران بزرگشان برای این موارد کاهش می دهند سینمای خانگی. سیالیت نیز یکی از ضعف آنهاست.

برای انتخاب حق پروژکتور ویدیوی خانگی سینمایی, ما از یک مدل حمایت خواهیم کرد HD کامل (1080p), فوق العاده HD (2160p) ، حتی 4K در سونی ، با کنتراست خوب (از سال 2000: 1) برای بهره برداری از پتانسیل کامل منابع با کیفیت بالا به عنوان پخش کننده بلو – ری, یک پخش کننده 4K یا یک رایانه شخصی با کارت تصویری مناسب. این پروژکتورهای ویدیویی دارای اتصالات HDMI برای اتصال این منابع HD و گاهی اوقات حتی در نسخه هستند HDMI 2.0 برای سازگاری با جریان UHD@60p. هدف از یک پروژکتور سینمای خانگی این است که فیلم های خود را به وفادارترین روشی که هست بازیابی کنید, در یک مورب صفحه بزرگ ، برای بدست آوردن یک رندر نزدیک به آنچه در اتاقهای تاریک به دست آمده است. بنابراین سیالیت نیز ضروری است. توجه داشته باشید که برخی از پروژکتورهای ویدیویی سونی یا JVC می توانند با افراد مجهز به Real رقابت کنند سینما ! در هر صورت ، مارک های شناخته شده را انتخاب کنید: خود دانش لازم را دارند.

شما اغلب در حال حرکت هستید ? وجود دارد پروژکتورهای ویدیویی فوق العاده فشرده (به اندازه کافی برای نگه داشتن یک دست) ، قابل حمل و گاهی HD ، که معمولاً نامیده می شود عکس با اشاره به اندازه موجود آنها. این پروژکتورهای ویدیویی پیشرفت بسیار بزرگی داشته اند ، و برخی اکنون قادر به نمایش توالی HD 720p یا حتی 1080p هستند. افکار برای تحرک, آنها غالباً یک فضای ذخیره سازی برای فیلم های شما یا الف حمل می کنند پورت USB برای اتصال یک کلید حاوی فیلمها (برخی از تولید کنندگان تصمیم می گیرند درگاه SD/SDHC, به جای برای درگاه USB). PicoProjectors همچنین با تمرین بازی های ویدیویی (فقط “گاه به گاه”) سازگار است ، و گاهی اوقات مجهز به یک باتری قابل شارژ مجوز آزادی استفاده کامل. مقرون به صرفه ، آنها بدون نقص نیستند: در واقع ، اندازه کوچک آنها به معنای نور پایین است. ما نمی توانیم همه چیز را داشته باشیم !

یک پروژکتور ویدیویی خوب برای سینمای خانگی نیز خواهد بود برای بازی های ویدیویی ! البته همه کنسول ها با آخرین کار کاملاً اجرا می شوند پروژکتور ویدئویی Ultra HD 4K, حتی اگر بازی های شما در 1080p باشد (افزایش افزایش Proj شما از مقیاس گذاری مراقبت خواهد کرد). برای یک کنسول نسل بعدی (Xbox One S ، PS4 Pro) ، بنابراین ما یک پروژکتور ویدیویی را توصیه می کنیم HD کامل یا فوق العاده HD, تا آنجا که بازی های 1080p لژیون است ، و بیشتر و بیشتر بازی های 4K. از طرف دیگر ، برای PS3 ، Xbox 360 ، یک پروژکتور ویدیویی 720p این ترفند را کاملاً انجام می دهد ! در حقیقت ، نکته بزرگی که گیمرها باید در آن تمرکز کنند این استتاخیر ورودی. مانند تلویزیون ، یک پروژکتور ویدیویی از تأخیر در نمایشگر رنج می برد که می تواند بر عملکرد “در بازی” شما و راحتی بازی شما تأثیر بگذارد. بنابراین یک پروژکتور ویدیویی را با آن انتخاب کنیدحالت بازی یایک حالت سریع, این ابتدایی است . برای اطلاعات, دوتایی برخی از بهترین جریان تاخیر ورودی را ارائه می دهد.

یک پروژکتور ویدیویی که برای آن قسمت ?

دو محدودیت باید عمدتا در نظر گرفته شود: درخشندگی از اتاق مشاهده شما ، و اندازه از آن. اگر فضای زیادی ندارید ، باید یک پروژکتور ویدیویی را با یک انتخاب کنید فاصله کانونی کوتاه یا فوق العاده کوتاه. این پروژکتورهای ویدیویی می توانند تا حد امکان به صفحه نمایش نزدیک شوند ، در حالی که مزیت اصلی یک پروژکتور ویدیویی ، یعنی اندازه تصویر را حفظ می کنند. پدیده های سایه و خیره کننده نیز کاهش می یابد. همانطور که در بالا اشاره کردیم ، پروژکتورهای ویدیویی در نظر گرفته شده اند ارائه های حرفه ای یا آموزشی تقریباً باید این نوع فاصله کانونی را داشته باشد.

در یک اتاق مانند اتاق نشیمن, وجود ویندوز باعث القا می شود نور مهم : در این حالت ، یک پروژکتور ویدیویی با نور قوی واجب است. ما آن را در نظر می گیریماز 1500 لومن ansi, شما می توانید به راحتی از یک پروژکتور ویدیویی در یک اتاق روشن استفاده کنید. با این حال ، اگر اتاق مورد نظر بزرگ و بسیار روشن باشد (اتاق کنفرانس ، کلاس ، سالن نمایشگاه. ) ، سپس یک مقدار از 2000 لومن مناسب تر به نظر می رسد. توجه داشته باشید که با حذف آن از صفحه ، روشنایی پروژکتور ویدیویی کاهش می یابد.

که در یک اتاق تاریک, یا در تاریکی کامل فرو رفته ، روشنایی آنقدر تعیین کننده نیست ، حتی اگر مهم باشد. از 1000 لومن, در تاریکی کامل ، بازگرداندن رضایت بخش است. اما هرچه روشنایی بالاتر باشد ، می توانیم ضمن حفظ یک رندر مناسب ، پروژکتور ویدیو را از روی صفحه حذف کنیم. اگر شما اتاق اختصاصی بزرگ در فیلمبرداری ، در مورد آن فکر کنید !

و تضاد در همه اینها ? نرخ کنتراست خوب همچنین برای نمایش سیاهان زیبا و اطمینان از عمق رضایت بخش از تصویر لازم است. به دنبال آن نباشید: هرچه کنتراست بیشتر باشد ، بهتر می شود. به طور کلی پذیرفته شده است کهاز 800: 1, سیاهان شروع به پذیرش می کنند ، اما این برای لذت بردن به طور کامل از یک سینمای خانگی ، یک کنتراست حداقل 2000: 1 چیز خوبی است. باز هم ، همه چیز به محیط شما بستگی دارد.

در هر صورت ، به خاطر داشته باشید که هر چه بیشتر اندازه تصویر بزرگ است ، و بیشتر روشنایی محیط زیاد است ، هرچه پروژکتور ویدیویی بیشتر باشد درخشان ! مراقب سیستم های اندازه گیری روشنایی ، بسیار خوش بینانه ، توسط برخی از تولید کنندگان باشد ! این مقدار را به 2 تقسیم کنید و شما یک ساکت اولی خواهید بود. برای روشنایی ، در سینمای خانگی ، استانداردی وجود دارد که توسط ادم بی نظیر. این استاندارد روشنایی روی صفحه را که در آن وجود دارد توصیه می کند 12 و 16 پا-لامبرت (نمایش سینماها 16 fl).

فن آوری های پروژه ویدیویی

مانند تلویزیون ، پروژکتورهای ویدیویی متفاوت عمل می کنند فن آوری های نمایش. این فن آوری ها هر کدام مزایای خاص خود را دارند ، اما همچنین معایبی دارند: بنابراین آزمایش یک پروژکتور ویدیویی قبل از خرید ضروری است. امروز, 3 فناوری بزرگ عمدتا توسط تولید کنندگان استفاده می شود ، یعنی DLP, LCD (سه LCD) ، و اخیراً ، لیزر. همچنین تولید کنندگان ارائه دهنده پروژکتورهای ویدئویی مبتنی بر فناوری هستند LCO, مثل سونی (SXRD) یا JVC (D-Ila). دومی فناوری DLP بازتابی را به خود اختصاص می دهد ، اما میکرو آینه ها را با یک لایه نوری جایگزین می کند ، به خصوص از کریستال های مایع (LCD). آنها یک کنتراست رضایت بخش را مجاز می دانند ، اما مهمتر از همه ، پروژکتورهای ویدیویی را که مجهز به آن هستند مجاز به نمایش می دهند 8 میلیون پیکسل (Ultra HD 4K).

فن آوری DLP -همچنین به نام DLP / DMD یا DMD- توسط تگزاس سازها اختراع شد و در بین تولید کنندگان بسیار محبوب است بنفش. یک پروژکتور ویدیویی DLP از یک ماتریس میکرو آینه (تراشه DLP) ، که با یک منبع نور و یک لنز همراه است به شما امکان می دهد در مورد یک تصویر فکر کنید. نور سفید توسط a فیلتر می شود چرخ کروماتیک قبل از رسیدن به تراشه DLP. قدردانی ، پروژکتورهای ویدئویی DLP در مقایسه با همتایان LCD خود مزایای غیرقابل انکار دارند: سیاهان به نظر شدیدتر می شوند ، رنگ ها شدت خود را طولانی تر می کنند و تلخ به طور کلی بهتر است. اما مراقب باشید ، اگر به آنچه گفته می شود حساس هستید “اثر رنگین کمان“، دو بار قبل از سرمایه گذاری فکر کنید. حساسیت شدید نسبت به اثر رنگین کمان با ظهور نورپردازی های رنگی بر روی تصاویر تحقق می یابد. از همه بدتر ، اثر رنگین کمان می تواند باعث سردرد شود.

سمت ال سی دی, بدون اثر رنگین کمان به دلیل فناوری مورد استفاده. ما اینجا هستیم ماتریس LCD Triple با جریان نور از لامپ سوخت. این نور به لطف یک سیستم پیچیده از منشور و از آینه. ما در اینجا از رنگ های طبیعی تر از یک پروژکتور ویدیویی DLP استفاده می کنیم ، که به ما امکان نزدیکتر شدن را می دهد تا آنجا که ممکن است به میل کارگردان نزدیک باشد, بدون اغراق در این یا آن جنبه. تصاویر نیز در سطح جهانی نرم تر هستند و مقیاس بهتری از خاکستری وجود دارد. همه اینها ، بدون فراموش کردن عالی یکنواختی تصاویر درخشان روی صفحه نمایش داده می شود.

و لیزر در همه اینها ? اخیراً دیدیم که پروژکتورهای ویدیویی با این فناوری ظاهر می شوند. در حال حاضر ، آنها مزایای تعیین کننده ای برای برنامه های خاص دارند. از یک طرف ، یک پروژکتور ویدیویی لیزر یک را تضمین می کند رنگ سنجی هر دو بیشتر پایدار و همگن. سپس فناوری لیزر افزایش می یابد روشنایی در سطوح باورنکردنی (4000 لومن برای مدل های خاص در سونی) ، ضمن حفظ a تضاد خیلی بلند. سرانجام ، با ارائه یک طول عمر که می تواند به آن برسد ، اکولوژیک تر است 20،000 ساعت عملیاتی.

چند کلمه دیگر به فناوری نیاز دارد پانل های 4K SXRD استفاده شده توسط سونی در پروژکتورهای ویدیویی بالا آن. این امکان را به شما می دهد تا تصاویر را در نمایش دهید 4096 x 2160 پیکسل. این وضوح مطابق با مواردی است که توسط ابتکارات سینمای دیجیتال در سینماهای دیجیتال حرفه ای ، و تعدادی پیکسل بیشتر از آن را ارائه می دهد تلویزیون فوق العاده HD (3840 x 2160 پیکسل). در حال حاضر این تنها پروژه ویدیویی تجاری است که قادر به پخش تصاویر 4K بومی است.

پروژکتورهای ویدئویی سه بعدی ، بی سیم و فوق العاده HD ?

لیزر ، LCD ، DLP ، حتی LCO یا SXRD. در اینجا انواع اصلی پروژکتورهای ویدیویی که در سایت های مختلف فروش آنلاین و در راهروهای مغازه های مورد علاقه خود پیدا خواهید کرد. به طور موازی ، به نظر می رسد تمرکز روی سه فناوری که برای ما مهم به نظر می رسد مهم است: سه بعدی, Ultra HD ، و پخش بی سیم. اگر ممکن است سه بعدی “لوازم جانبی” در تلویزیون به نظر برسد ، معنای کامل آن را در یک اندازه صفحه بزرگ. بهترین پروژکتورهای ویدیویی سه بعدی قادر به بازگرداندن سکانس ها هستند HD کامل خیره کننده در 3D فعال, روی تصاویر پس زمینه بیش از 10 فوت. غوطه وری تضمین شده !

همچنین فکر کنید پخش بی سیم, برای جلوگیری از کابل ها ، بدون اینکه وارد کار پیچیده و گران قیمت شوید. پروژکتورهای ویدیویی بیشتر و بیشتر وجود دارند ، به خصوص بیشتر و بیشتر کارآمد هستند. آنها اکنون توانایی پخش تصاویر را توسط 1080p, بدون تاخیر سر و صدا. بیشتر اوقات ، این پروژکتورهای ویدیویی با یک تحویل داده می شوند پایگاه ساطع کننده که منابع خود را به آن متصل می کنید (پخش کننده Blu-ray ، HD Player ، PC. )، و یکی گیرنده برای اتصال در HDMI به پروژکتور ویدیو. حتی وجود دارد کیت های انتشار بی سیم مجهز به هر پروژکتور ویدیویی.

در زمانی که انقلاب 4K در حال انجام است ، و حتی اگر محتویات فوق العاده HD بیشتر و بیشتر ساخته شده است (SVOD Netflix ، Fransat ماهواره ای ، Blu-ray Ultra HD ، Streaming YouTube ، ویدیو در رایانه شخصی. ) ، سوال از انتخاب یک پروژکتور ویدیویی سازگار بوجود می آید. هنوز هم بسیار گران است ، پروژکتورهای ویدئویی Ultra HD با این حال ، دموکراتیک شده اند ، و ما می توانیم مدل ها را پیدا کنیم 4K بومیان برای قیمتی که “معقول” شده است. مزیت چنین پروژکتور ویدیویی 4K ? داشتن 4x جزئیات بیشتر که به صورت کامل HD ، و قادر به بدست آوردن a RECOIL/Image Base از 1 برای 1 . این بدان معنی است که شما به راحتی می توانید تصویری از 3 متر اساسی داشته باشید ، با کاهش 3 متر. سه بعدی نیز دقت و وضوح خواهد داشت. البته ، یک پروژکتور ویدیویی 4K قادر به ایجاد مقیاس محتوای کامل HD شما در Ultra HD خواهد بود (UHD upscaling). در صورتی که هنوز سؤال از مطالب موجود را مطرح کنید.

چه عقب مانده ای برای پروژکتور ویدیویی من ?

آنجا کاهش ایده آل می توان به روش های مختلف تعیین کرد. در اینجا ما توصیه های بسیار جدی را انتخاب کرده ایم ادم بی نظیر (مهندسان تصویر حرکت و مهندسان تلویزیون). به طور کلی ، هرچه تعریف بالاتر باشد ، بیشتر می توانیم به صفحه نزدیک شویم. برای یک پروژکتور ویدیویی 720p, فاصله معکوس باید معادل باشد ارتفاع صفحه 3-4 برابر. برای یک پروژکتور ویدیویی HD کامل, توصیه تقریباً است ارتفاع صفحه نمایش 2.9 برابر. و برای یک پروژکتور ویدیویی فوق العاده HD, SMTPE هنوز تلفظ نکرده است ، بلکه به مقادیر نشان داده شده توسط غول سونی تکیه داده است: این مسافت از چشم انداز برابر را توصیه می کند 1 برابر پایه صفحه نمایش (یا ارتفاع 1.5 برابر).

از طرف آن, ممنون توصیه می کند زاویه دید 40 درجه ، که مربوط به آن است ارتفاع صفحه 2.44 برابر, کمی کمتر از SMTPE باشید. بگذارید اضافه کنیم که THX توصیه می کند زاویه دید عمودی 15 درجه : این بدان معنی است که برای دیدن مرکز صفحه نباید بیش از 15 درجه به بالا یا پایین حرکت دهید. این مقادیر خوب هستند اگر شما درست کنید عمدتا استفاده از سینمای خانگی پروژکتور ویدیویی شما. برای شما رایگان استاین توصیه ها را تطبیق دهید بسته به سلیقه و استفاده شما !

برای یک صفحه نمایش مناسب انتخاب کنید !

بدانید که صفحه نمایش طرح ریزی کامل وجود ندارد. با این حال ، وجود دارد صفحه های سازگار با موارد خاص, و محدودیت های خاصی. بیشترین سؤال که مربوط به اندازه بوم است. چه اندازه صفحه نمایش را انتخاب کنید برای یک پروژکتور ویدیویی ? یک محاسبه ساده وجود دارد: این امکان را به شما می دهد تا بسته به فاصله پیش بینی و نسبت پیش بینی پروژکتور ویدیویی خود ، حداقل پایه صفحه نمایش و حداکثر پایه صفحه را تعیین کنید. این به شما امکان می دهد صفحه مناسب را برای پروژکتور ویدیویی خود انتخاب کنید. این را به خاطر بسپار: حداقل پایه صفحه نمایش = حداقل نسبت پیش بینی / پیش بینی و حداکثر پایه صفحه نمایش = حداکثر نسبت پیش بینی / پیش بینی. مراقب باشید خیلی بزرگ نبینید: وقتی سطح طرح ریزی دو برابر شد ، ما 4 روشنایی تصویر را تقسیم می کنیم.

وجود دارد انواع مختلف بوم سازگار با کاربردهای خاص و ارائه درآمد ناهمسان. تقریباً ، افزایش یک بوم تمایل به تعیین آن دارد ظرفیت بازتاب نور. هرچه سود بیشتر باشد ، بازتاب نور بیشتر می شود. اما برای یافتن بالاترین سود برای داشتن بهترین بوم کافی نیست: افزایش یک بوم باید انتخاب شود بستگی به استفاده شما دارد. برای یک اتاق اختصاصی سینمای خانگی (بنابراین مبهم) ، جدی ترین نظرات یک بوم را با یک توصیه می کند 1 سود (برای یک پروژکتور ویدیویی از 1000 تا 2000 لومن ، بسته به اندازه تصویر و فاصله پیش بینی شده پیش بینی شده). در یک هال (نسبتاً روشن) ، ما نیز به سود خود تکیه خواهیم داد 1 تا 1.2 (اما این بار با یک پروژکتور ویدیویی روشن تر ، از سال 2000 تا 4000 لومن بسته به اندازه تصویر و فاصله پیش بینی پیش بینی شده). سرانجام ، برای پیش بینی در کل روز, ما یا می توانیم از آن انتخاب کنیم بوم بالا (2.5) ، یا برای یک بوم 1 افزایش ، اما با یک پروژکتور ویدیویی بسیار روشن (بیش از 4000 لومن ??).

در پارچه های پی وی سی مات سفید رایج ترین و متنوع ترین در بازار هستند: آنها از 1 به 1.2 بدست آورید, هستند شسته پذیر, وت بسیار مقاوم. بوم های پی وی سی سفید مات هستند ایده آل برای سینمای خانگی, و ممکن است برای ارائه های حرفه ای در نور محیط سبک یا برای اتاق نشیمن, به شرط انتخاب ، در این حالت ، برای یک پروژکتور ویدیویی مناسب انتخاب کنید. در بوم فایبرگلاس سفید تشک همان ویژگی های PVC را ارائه دهید ، اما A را اتخاذ کنید بافت ضخیم تر, با یک صافی بهتر (با این حال آنها گران تر هستند. ). در پارچه های مروارید (با افزایش زیاد) برای قطعات بسیار روشن (کل روز). آنها ضرر شکننده بودن و داشتن زاویه کمی از بینایی دارند. شما نیز پیدا خواهید کرد پارچه های ترانس (افزایش 1) میکرو سوراخ شده ، طراحی شده برای بگذارید صدا عبور کند بلندگوهایی که در پشت سر آنها پنهان شده اند. آنها دلالت بر از بین رفتن روشنایی و تعریف دارند. همچنین وجود دارد بوم های کنتراست بالا رنگ خاکستری. سود آنها ضعیف است (0.85) ، اما آنها نمایش می دهند کنتراست مهم و روشنایی یک پروژکتور ویدیویی را که کمی بیش از حد خواهد بود کاهش دهید.

سرانجام ، برای پایان دادن به روی صفحه نمایش ، توصیه می شود که کمی تور را انجام دهید انواع مختلف صفحه نمایش موجود در بازار. اول ، شما بین صفحه های مختلف انتخاب خواهید داشت قالبها (16: 9 ، 4: 3 ، 21: 9. ): به یاد داشته باشید که یک صفحه مناسب برای استفاده اصلی خود را انتخاب کنید. که در سینمای خانگی, ما از قالب بسیار طرفدار خواهیم بود 16: 9. اما فیلمبرداران سخت شده نیز قادر به انتخاب بوم خواهند بود 21: 9, مشروط بر اینکه یک پروژکتور ویدیویی سازگار داشته باشید. 21: 9 برای DVD/Blu-ray خاص در قالب 2:35 مناسب است.1 ، و به شما امکان می دهد کل تصویر را بدون باند در بالا و پایین نمایش دهید. همچنین به شما امکان می دهد تصاویر 4: 3 و 16: 9 را بدون مشکل پخش کنید. به آن فکر کنید. و لبه های سیاه در همه اینها ? با یا بدون ? با ، بدون بحث ! این به شما امکان می دهد نه تنها در تصویر خود ، بلکه یک افزایش کنتراست و رنگهای شدیدتر (یا حداقل یک تصور نیز به شما امکان پذیر باشد. ). سپس شما می توانید برای انتخاب یک صفحه نمایش انتخاب کنید استقرار برقی یا دستی, برای یک صفحه نمایش, برای یک صفحه نمایش پا, یا برای صفحه نمایش. این فقط یک سوال از سلیقه و عملی است (لومین یک تنظیم کننده بسیار کاربردی به نام ارائه می دهد صفحه تنظیم کننده).

نتیجه گیری.

مزیت اصلی پروژکتور ویدیو در مقایسه با یک تلویزیون نهفته است اندازه تصویر به دست آمده. با یک پایه 2 متر ، 3 متر یا بیشتر, غوطه وری در برنامه مشاهده شده به شدت تقویت می شود و احساسات ده برابر افزایش می یابد. یک پروژکتور ویدیویی کارآمد را با یک ترکیب کنید سیستم 5.1 یا 7.1, و شما دریافت خواهید کرد نصب شایسته اتاق های تاریک. سرانجام ، فراموش نکنید: بین تئوری و عمل ، اغلب دنیایی وجود دارد. هیچ چیز جایگزین تست اندازه زندگی نمی شود ، و ما شما را دعوت می کنیم تا بیایید و کشف کنید بهترین پروژکتورهای ویدیویی از لحظه در کبرا !

نه.ب: اصطلاحات 4K و Ultra HD گاهی با نگرانی از درک اشتباه گرفته می شوند. به عنوان یادآوری ، تعریف Ultra HD معادل 3840 x 2160 پیکسل (تلویزیون) و 4K در 4096 x 2160 پیکسل (سینما) است.

کدام پروژکتور ویدیویی را برای سینمای خانگی انتخاب کنید ?

این جایی است که علاقه مندان به سینمای خانگی Grail برای خانه: A AMP خوب 5.1 یا 7.1 ، یک آکوستیک بهینه شده (یک اتاق اختصاصی به طور خلاصه) ، به اندازه کافی برای نشستن راحت و یک تصویر زیبا و بزرگ. تقریباً مانند سینما به طور خلاصه و برای آن ، این پروژکتور ویدیویی ضروری است. اما حتی بدون این همه عناصر ، پروژکتور ویدیو احساسات غیرقابل مقایسه ای را برای کسانی که به دنبال فیلم ها و سریال های زیادی هستند به ارمغان می آورد.

برای استفاده از سینمای خانگی ، معیارهای خاصی از سایر موارد مهمتر است.

پروژکتور ویدیوی سینمای خانگی

تعریف ، قالب ، سه بعدی ، چه تصویری برای یک پروژکتور ویدیویی سینمایی خانگی ?

اگر هنوز مدل 720p داریم, حداقل از HD Full HD استفاده کنید. بیشتر منابع ما (تلویزیون ، پخش ، تلفن هوشمند ، Blu-ray …) برای آن مناسب هستند و بدون شک بهترین سازش با کیفیت/قیمت است.

البته, اگر بودجه شما اجازه می دهد ، انتخاب یک پروژکتور ویدیویی 4K بهترین کاری است که باید انجام شود: مطالب بیشتر و بیشتر است و بسیاری از دستگاه ها می دانند که چگونه مقیاس بندی می کنند (upcalling). همچنین تا حدی در این مورد است که مدل ها گاهی اوقات متمایز می شوند ، پردازش ویدیو که از یک برند تا البته دیگر متفاوت است.

راهنمای D

دقت در مورد قالب: 16: 9 رایج ترین قالب است. 4: 3 اغلب برای اتوماسیون اداری محفوظ است و قالب های دیگر ، از جمله سینما مانند 2:35 سازگار هستند (توسط نوارهای سیاه یا یک قطعه تصویر کوتاه) که اغلب به طور مؤثر توسط مدل های 16: 9.

سرانجام ، اگرچه در اتاق های تاریک می میرید, 3D ماجراجویی خود را در دنیای VPS ادامه می دهد, حتی اگر هم وجود داشته باشد کمیاب می شود. این واقعیت باقی مانده است که منابع سازگار (خواننده و محتوا) همیشه مورد نیاز ، عینک فعال یا منفعل با توجه به دوربین شما و یک پروژکتور ویدیویی سازگار با سه بعدی هستند بنابراین. خبر خوب این است که در محدوده سینمای خانگی ، بیشتر آنها هستند !

پروژکتور ویدیوی سینمای خانگی را انتخاب کنید

پروژکتورهای ویدئویی سینمای خانگی پروژکتورهای ویدیوی سینمای خانگی را مشاهده می کنند

Optoma HZ40HDR - لیزر - 4000 لومن

پروژکتور ویدیو ، 1920 10 1080 (Full HD)

Xgimi Horizon Ultra

پروژکتور ویدیوی 4K ، لیزر ، 3840 x 2160 (UHD) ، WiFi

Acer H6542BDK - DLP Full HD - 4000 Lumens

پروژکتور ویدیوی Full HD ، 1920 10 1080

Acer BS -112p - DLP WXGA - 4000 لومن

پروژکتور ویدیویی ، 1280 x 800 (WXGA)

Viewsonic PX701HDH DLP Full HD 3500 Lumens

12،000: 1 ، 1920 x 1080 پیکسل (Full HD) ، فناوری DLP ، 3500 لومن

Acer H6543KI - DLP Full HD - 4800 Lumens

پروژکتور ویدیوی Full HD ، 1920 10 1080

Optoma HD30LV - DLP Full HD - 4500 لومن

پروژکتور ویدیو ، 1920 10 1080 (Full HD)

BENQ X3000I - DLP UHD 4K - 3000 لومن

پروژکتور ویدیوی 4K ، 3840 x 2160 (UHD) ، تلویزیون اندرویدی

Viewsonic PX749-4K - DLP 4K UHD - 4000 لومن

پروژکتور ویدیویی 4K ، 3840 x 2160 (UHD) ، WiFi

Hisense px2 -pro - لیزر UHD 4K - 2400 لومن

پروژکتور ویدیویی 4K ، فاصله کانونی فوق العاده کوتاه ، 3840 x 2160 (UHD) ، WiFi

Optoma L1 - 4led - 2500 لومن

پروژکتور ویدیوی 4L 4K ، فاصله کانونی فوق العاده کوتاه ، 3840 x 2160 (UHD)

Samsung The Premiere LSP9T (SP -LSP9T) - لیزر سه گانه UHD 4K - 2800 Lumens

پروژکتور ویدیویی 4K ، فاصله کانونی فوق العاده کوتاه ، 3840 x 2160 (UHD) ، WiFi

Optoma HD29i - DLP Full HD - 4000 لومن

پروژکتور ویدیو ، 1920 10 1080 (Full HD)

Optoma UHD38X - DLP 4K UHD - 4000 لومن

پروژکتور ویدیوی 4K ، 3840 x 2160 (UHD)

Viewsonic X1-4K - DLP 4K UHD - 2900 لومن

پروژکتور ویدیویی 4K ، 3840 x 2160 (UHD) ، WiFi

روشنایی و تضاد برای یک سینمای خانگی

ما در ابتدای این راهنما به آن اشاره کردیم ، ارائه تصویر یک پروژکتور ویدیویی کاملاً با محیط طرح ریزی مرتبط است. هرچه اتاق شما واضح تر باشد ، روشنایی و کنتراست بیشتری به شما نیاز دارد.

اما از آنجا که قرار نیست یک سینمای خانگی در نور کامل حمام کند (گویی اتاق به فیلم ها منقرض نشده است ^^), شما به مقدار روشنایی بالا احتیاج نخواهید داشت: یک اتاق بسیار تاریک و 1500/2000 لومن باید کافی باشد ، 3000 لومن اگر روشنایی کم باشد و 4000 و بیشتر اگر اتاق بسیار روشن باشد (که ما برای سینمای خانگی توصیه نمی کنیم).

توجه ! هرچه صفحه نمایش شما بزرگتر باشد ، بیشتر باید یک مدل سبک بگیرید.

پروژکتور ویدیوی سینمای خانگی را بخرید

سمت تضاد, حتی در یک اتاق تاریک ، بهتر است مقادیر بالایی داشته باشید. ما می توانیم یک پایگاه 3000: 1 ، 10،000: 1 را مشاوره دهیم. LAS ، این مقادیر نشان داده شده توسط تولید کنندگان همانطور که مناسب می بینند اندازه گیری می شوند ، برخی از آنها 500000: 1 را نشان می دهند .. در صورت امکان ، برای بدست آوردن ایده دقیق تر با تست های تخصصی مشورت کنید.

سازگاری HDR نیز نشانه خوبی است, این فناوری دقیقاً تضادهای خوب و همچنین مشتقات HDR10 ، HDR10+، Dolby Vision را ارائه می دهد.

پروژکتور ویدیوی سینمای خانگی

بهترین پروژکتورهای ویدیویی فروش سینمای خانگی محصولات را ببینید

Optoma HZ40HDR - لیزر - 4000 لومن

پروژکتور ویدیو ، 1920 10 1080 (Full HD)

Xgimi Horizon Ultra

پروژکتور ویدیوی 4K ، لیزر ، 3840 x 2160 (UHD) ، WiFi

Acer H6542BDK - DLP Full HD - 4000 Lumens

پروژکتور ویدیوی Full HD ، 1920 10 1080

Acer BS -112p - DLP WXGA - 4000 لومن

پروژکتور ویدیویی ، 1280 x 800 (WXGA)

Viewsonic PX701HDH DLP Full HD 3500 Lumens

12،000: 1 ، 1920 x 1080 پیکسل (Full HD) ، فناوری DLP ، 3500 لومن

Acer H6543KI - DLP Full HD - 4800 Lumens

پروژکتور ویدیوی Full HD ، 1920 10 1080

Optoma HD30LV - DLP Full HD - 4500 لومن

پروژکتور ویدیو ، 1920 10 1080 (Full HD)

BENQ X3000I - DLP UHD 4K - 3000 لومن

پروژکتور ویدیوی 4K ، 3840 x 2160 (UHD) ، تلویزیون اندرویدی

Viewsonic PX749-4K - DLP 4K UHD - 4000 لومن

پروژکتور ویدیویی 4K ، 3840 x 2160 (UHD) ، WiFi

Hisense px2 -pro - لیزر UHD 4K - 2400 لومن

پروژکتور ویدیویی 4K ، فاصله کانونی فوق العاده کوتاه ، 3840 x 2160 (UHD) ، WiFi

Optoma L1 - 4led - 2500 لومن

پروژکتور ویدیوی 4L 4K ، فاصله کانونی فوق العاده کوتاه ، 3840 x 2160 (UHD)

Samsung The Premiere LSP9T (SP -LSP9T) - لیزر سه گانه UHD 4K - 2800 Lumens

پروژکتور ویدیویی 4K ، فاصله کانونی فوق العاده کوتاه ، 3840 x 2160 (UHD) ، WiFi

Optoma HD29i - DLP Full HD - 4000 لومن

پروژکتور ویدیو ، 1920 10 1080 (Full HD)

Optoma UHD38X - DLP 4K UHD - 4000 لومن

پروژکتور ویدیوی 4K ، 3840 x 2160 (UHD)

Viewsonic X1-4K - DLP 4K UHD - 2900 لومن

پروژکتور ویدیویی 4K ، 3840 x 2160 (UHD) ، WiFi

معیارهای اضافی

نکته مهمی که می خواهید یک فیلم را در شرایط خوب تماشا کنید ، این نیز هست محیط … صدا. با این حال ، ما در ابتدای این راهنما اشاره کردیم ، یک پروژکتور ویدیویی مجهز به تهویه است و این قابل درک است (به ذکر مدل های چرخ کروماتیک مانند DLP). سطح سر و صدا در برگه های محصول ما نشان داده شده است. بیان شده در دسی بل ، به راحتی می توان درک کرد که شما باید کوچکترین مقدار را انتخاب کنید !

کانکتورها سرانجام یک نقطه مهم عبور است: تمام دستگاه های خود (حال و آینده) را که می خواهید با پروژکتور ویدیویی خود استفاده کنید ، لیست کنید. ما آن را گفتیم ، و حتی بیشتر برای یک سینمای خانگی ، از صدا استفاده نمی شود. بنابراین “ساده ترین” پیکربندی برای یک سینمای خانگی اغلب متمرکز کردن همه چیز در تقویت کننده AV و دادن “فقط” تصویر به VP است.

راهنمای پروژکتور ویدیویی سینمایی خانگی

با این اوصاف, HDMI و امروز ساده ترین راه حل. با این حال ، حتماً مطابق تصویر استاندارد مناسب داشته باشید.1 آخرین بودن.

USB یک امتیاز واقعی است, به خصوص اگر چندین منبع (کلید USB ، HDD و غیره داشته باشید.) در حالی که ما از WiFi برای سینمای خانگی خودداری خواهیم کرد.