Pokémon Go> تبادل پوکمون., نحوه تبادل Pokemon Go Remote در سال 2022

نحوه تبادل Pokemon Go Remote

• ثبت شده در: راه حل موقعیت مکانی مجازی • راه حل های اثبات شده

پوکمون برو
تبادل پوکمون

از 22 ژوئن 2018 ، معاملات به شما اجازه دهید با دوستان خود ادامه دهید Pokédex خود را کامل کنید. آنها به صورت حضوری و در زمان واقعی ساخته می شوند ، بنابراین شما باید باشید نزدیک دوست شما برای اینکه بتوانیم پوکمون را تبادل کنیم.

هر مبادله ای که انجام شده است نیاز دارد مقداری گرد و غبار ستاره از هر مربی. بستگی دارد به دسته بندی که Pokémon به آن تعلق دارد ، مقدار گرد و غبار ستاره ها یکسان نیست. به علاوه شما سطح دوستی بین دوست و شما بالا است, کمتر مجبور خواهید شد غبار ستاره را خرج کنید.

توجه داشته باشید : این ویژگی فقط در دسترس است برای مربیان 13 ساله و بالاتر و فقط قفل شده است سطح 10.

ملاقات با دوست خود

تو باید از نظر جسمی پیدا کنید در همان مکان برای مبادله و حداکثر فاصله 100 متر. اگر این مورد است ، به لیست دوستان خود بروید.

صفحه نمایش تبادل

برای اینکه بتوانیم مبادله کنیم:

– برو به نمایه مربی
– سپس برگه را لمس کنید “دوستان”
– دوست خود را انتخاب کنید باید مبادله کند

– روی دکمه ضربه بزنید “به ارز”

برای مبادله Pokémon را انتخاب کنید

دوست شما که برای مبادله به جلسه پیوسته است ، اکنون باید یک Pokémon را برای مبادله انتخاب کنید. می توانید اطلاعات Pokémon را مشاهده کنید. در PC ، IV ، PV و سایر آمار فردی هنگامی که پوکمون رد و بدل شد و مقادیر جدید در یک ظاهر می شوند ، تنظیم می شوند چنگال کوچکتر. با این حال, ظرفیت ها ، جنس ، وزن و اندازه Pokémon باقی خواهد ماند بدون تغییر.

نهایی را نهایی کنید

هنگامی که شما هر دو Pokémon را انتخاب کردید ، پنجره تأیید ظاهر می شود. مقدار گرد و غبار ستارگان مورد نیاز برای ظاهر شدن مبادله. شما همچنین می بینید مقدار آب نبات Pokémon (مربوط به Pokémon) که پس از انجام مبادله دریافت خواهید کرد. به علاوه فاصله بین مکان های ضبط دو پوکمون است عالی, بیشتر شما آب نبات دریافت می کند.

فاصله Bonbon (بازدید کنندگان) دریافت شده (ها)
بین 0 تا 10 کیلومتر 1 آب نبات پوکمون
بین 10 تا 100 کیلومتر 2 آب نبات پوکمون
+ 100 کیلومتر 3 آب نبات پوکمون

علاوه بر این ، هرچه بیشتر پوکمون را مبادله کنید (از جمله به سمت کشورهای دوردست) ، احتمال دریافت بیشتر برخی از مدالها. فقط دکمه را لمس کنید “تایید” برای پایان دادن به مبادله خود.

از مارس 2021 ، همچنین توجه داشته باشید که اگر در سطح 31 و +هستید ، آب نبات ها را می توان برنده شد با تبادل پوکمون. بیشترین فاصله بین مکان های تصرف پوکمون زیاد است, شانس شما برای دریافت آب نبات بیشتر خواهد بود.

پوکمون خوش شانس

با توجه به تحقیقات از پروفسور ویلو, رد مبادله پوکمون می تواند تبدیل شود پوکمون خوش شانس (درخشان مانند تصویر). خوشبختانه پوکمون نیاز دارد گرد و غبار ستاره کمتر برای شارژ مجدد: بنابراین آنها می توانند به یک سطح رایانه بالا سریعتر از سایر پوکمون. علاوه بر این ، یک پوکمون خوش شانس می تواند باشد توسط Pokédex شناسایی شده است تا بتوانید راه خود را ادامه دهید ! هرچه یک Pokémon در اختیار یک مربی باشد ، احتمال تبدیل شدن به یک پوکمون خوش شانس در هنگام مبادله بیشتر خواهد بود بالا است.

از 5 سپتامبر 2018, اگر یک پوکمون را که در شما بود مبادله کنید فضای ذخیره سازی از ژوئیه یا آگوست 2016, این پوکمون خواهد شد مطمئناً یک پوکمون خوش شانس است !
از 23 دسامبر 2022, اگر یک پوکمون را مبادله می کنید که وقت خود را در آن گذرانده است ذخیره سازی Pokémon از یک مربی از سال 2016 یا 2017, او هست تضمین شده برای تبدیل شدن به یک پوکمون خوش شانس.
مراقب باشید ، اگر شما و دوستتان قبلاً به دست آورده اید 15 خوش شانس یا بیشتر پوکمون (10 قبل از 23 دسامبر 2022) ، این ضمانت اعمال نمی شود !

از 10 آوریل 2019, اگر برخی از دوستان خود را با فرود دارید “بهترین دوستان”, شما دارید یک فرصت در روز برای اینکه بتوانید دوست خوش شانس باشید (با انجام تعامل خاصی با آنها به عنوان یک مبادله ، هدیه ، مبارزه با مربیان یا مبارزه با حمله) ! اگر این مورد باشد ، هر دو دریافت خواهید کرد اطلاع به شما اطلاع می دهد که این مورد است ! بنابراین ، مبادله بعدی که با یکی از دوستان خوش شانس خود انجام خواهید داد مطمئناً خوش شانس پوکمون (مال شما به عنوان خودش) خواهد بود ! با این حال ، توجه داشته باشید که شما پس از مبادله ای که به شما امکان می دهد Pokémon Lucky Pokémon را بدست آورید ، دوباره به “بهترین دوستان ساده” تبدیل خواهید شد و بنابراین شما مجبور خواهید بود مانور تا دوباره دوست خوش شانس باشم !

سایر جزئیات و محدودیت های بحث

آمار پوکمون رد و بدل شد

Pokémon شما با مبادله می گیرید همان PV ، آمار حمله و دفاعی را که قبل از رد و بدل او داشت ، نخواهد داشت. بنابراین ، این مقادیر پس از مبادله به طور تصادفی بازخرید می شوند. این دوستی که با بازیکن دارید بزرگتر است ، بهترین IV IV Pokémon دریافت شده است:

فرود آمدن IV Pv حمله IV دفاع
دوست بین 0 تا 15 بین 0 تا 15 بین 0 تا 15
دوست خوب بین 1 تا 15 بین 1 تا 15 بین 1 تا 15
دوست خوب بین 2 تا 15 بین 2 تا 15 بین 2 تا 15
دوست عالی بین 3 تا 15 بین 3 تا 15 بین 3 تا 15
بهترین دوست بین 5 تا 15 بین 5 تا 15 بین 5 تا 15
اگر پوکمون خوش شانس است (قبل از 5 سپتامبر 2018) بین 10 تا 15 بین 10 تا 15 بین 10 تا 15
اگر پوکمون خوش شانس است (از 5 سپتامبر 2018) بین 12 تا 15 بین 12 تا 15 بین 12 تا 15

همچنین توجه داشته باشید که سطح Pokémon با سطح مربی آن محدود است. اگر Pokémon سطح بالایی را برای یک مربی که سطح پایین تر از آن است که Pokémon رد و بدل می کند ، مبادله می کنید, او هرگز نمی تواند این سطح را حفظ کند و به همین دلیل اصلاح می شود. با این حال ، داده های دیگر پوکمون ، مانند حملات ، نوع ، وزن و اندازه آن ، بدون تغییر باقی می مانند.

حد وصل روزانه

فقط می توانید اجرا کنید 100 مبادله عادی در روز (از کدام 1 ویژه و دسته بندی های پوکمون که بخشی از آن است در زیر ذکر شده است). این پیشخوان است تنظیم مجدد هر روز ساعت 0:00.

Pokémon خاص و ممنوع

برخی از پوکمون در نظر گرفته می شوند “ویژه”. آنها همچنین نیاز دارند گرد و غبار ستاره ای بیشتر برای رد و بدل, و شما نمی توانید متوجه شوید فقط یک مبادله از این نوع پوکمون در روز. در اینجا کسانی هستند که بخشی از این گروه هستند:

– پوکمون در Pokédex خود ثبت نشده است
– پوکمون افسانهای
– پوکمون کروماتیک
– پوکمون تصفیه شده
– پوکمون در شکل در Pokédex خود ثبت نشده است (زربی ، لباس پیکاچو ، مورفئو ، اشکال آلولا. )
ملتان و ملتال

همچنین (متاسفانه) وجود دارد برخی از محدودیت ها و Pokémon که نمی توانید مبادله کنید, بنابراین در اینجا لیست است:

– پوکمون افسانه (به جز Meltan و Melmetal)
– Pokémon که در خود نشان داده اید مورد علاقه
– پوکمون که شما قبلاً رد و بدل کرده اید
– Pokémon که شما به عنوان یک دوست پسر
– پوکمون دفاع از یک عرصه
– پوکمون در انتظار بهبودی
– پوکمون بدون دریچه (در تخم مرغ)
– پوکمون مگا تکامل یافته
– پوکمون مبهم (از 25 ژوئیه 2019)

هزینه مبادله

برای مبادله ، باید “پرداخت” با گرد و غبار ستاره ها. دو بازیکن باید بتواند هزینه را بپردازد تا مبادله محقق شود. در اینجا یک جدول خلاصه با تعداد گرد و غبار ستارگان است که شما باید طبق آنچه می خواهید مبادله کنید خرج کنید:

تصویر فرود آمدن پوکمون کلاسیک یا منطقه ای پوکمون کروماتیک یا افسانه ای
Pokémon یا فرم هایی که قبلاً در Pokédex ضبط شده اند
دوست 100
دوست خوب 100 20،000
دوست خوب 100 16000
دوست عالی 100 1600
بهترین دوست 100 800
Pokémon یا فرم هایی که در Pokédex ضبط نشده اند
دوست خوب 20،000 1000،000
دوست خوب 16000 800 000
دوست عالی 1600 80،000
بهترین دوست 800 40،000

نحوه تبادل Pokemon Go Remote ?

تبادل Pokemon Go به لطف پارامتر مکان مجازی DR آسانتر شده است.استوار. مکان خود را تعریف کنید و مکان خود را به هرجای دیگر منتقل کنید !

دره

مورو

• ثبت شده در: راه حل موقعیت مکانی مجازی • راه حل های اثبات شده

اگر شما یک بازیکن معمولی Pokemon Go هستید ، عنوان این مقاله واقعاً شما را جذاب خواهد کرد. Pokemon Go یکی از جالب ترین و جالب ترین بازی های واقعیت مجازی است که در اطراف جامعه بازیکنان قرار گرفته است. بازی مستلزم آن است که شما از یک مکان به مکان دیگر حرکت کنید. ما نمی توانیم داخل بازی بازی کنیم. تجارت در Pokemon Go یکی از ویژگی های اساسی است. با این حال ، طبق قوانین Exchange Pokemon Go ، یک بازیکن باید حرکت کند. با این حال ، چند هک بسیار مفید وجود دارد که به شما امکان می دهد برای مبادله Pokemon Go حرکت نکنید. شما می توانید این کار را از راه دور در هنگام نشستن در خانه خود انجام دهید !

 • قسمت 1: تجارت Pokémons از دور است.
 • قسمت 2: چه Pokémons می توانید با تجارت توسعه دهید ?
 • قسمت 3: نحوه تجارت ویژه ?

قسمت 1: تجارت Pokémons از دور است.

یکی از کاربردی ترین راه های مبادله Pokemon Go بدون نیاز به سفر ، استفاده از برخی از سرورهای موقعیت مکانی مجازی است ، درست مانند سرورهای Discord. سپس شما باید با سایر بازیکنان Pokemon Go که در مکان های دور افتاده زندگی می کنند دوست شوید. به یاد داشته باشید که این دوستان باید در سرور موقعیت مکانی مجازی شما باشند. فقط در این صورت است که می توانید Pokemon را با آنها تجارت کنید. بنابراین ، اطمینان حاصل کنید که دوستان خود را در سرور خود قرار داده اید. یکی از محبوب ترین و ساده ترین برای استفاده از سرورهای موقعیت مکانی مجازی ، مکان مجازی DR است.استوار. با تشکر از او ، می توانید موقعیت خود را به هر مکانی در جهان منتقل کنید. دکتر.آرد بسیار آسان است و به شما امکان می دهد مکان ها را به راحتی تغییر دهید ، بیایید یاد بگیریم که از آن استفاده کنیم. دکتر.fone – مکان مجازی ، ما به آنجا می رویم ?

نحوه استفاده از DR.fone – موقعیت مکانی مجازی برای راه دور به هر مکان

دکتر.FONE – موقعیت مکانی مجازی ، استفاده از نرم افزاری که به شما امکان می دهد هر مکان دلخواه را با توجه به انتخاب خود تعریف کنید. فرض کنید شما یک دوست در لندن دارید و می خواهید Pokémons را با او مبادله کنید ، می توانید موقعیت خود را در لندن تغییر دهید و Pokémons را به راحتی تبادل کنید ! استفاده از آن به همین سادگی است !

 • مکان خود را تغییر دهید: با استفاده از موقعیت مجازی DR.آرد ، می توانید مکان خود را خیلی راحت تغییر دهید. می توانید هنگام بازی بازی های واقعیت مجازی و همچنین برای پناه بردن از والدین کودک ، از این عملکرد استفاده کنید.
 • سرعت را برای شبیه سازی مکان GPS تنظیم کنید: هنگامی که بازی های موقعیت مکانی را در واقعیت مجازی انجام می دهید ، می توانید سرعت حرکت GPS خود را نیز تنظیم کنید. این به شما کمک می کند تا در بازی بهتر شوید !
 • جوی استیک شبیه سازی جنبش: برای شبیه سازی حرکات و حرکت روی کارت می توانید از کنترل یکپارچه در برنامه استفاده کنید.

آموزش قدم به قدم

مرحله 1: ابزار را راه اندازی کنید

اول از همه ، شما باید تنظیم کننده مکان مجازی DR را نصب کنید.از طریق تلفن خود را فون کنید. در رابط ، روی “مکان مجازی” در گزینه هایی که روی صفحه نمایش شما ظاهر می شود ، کلیک کنید. سپس بر روی “شروع” کلیک کنید.

drfone خانگی

مرحله 2: دستگاه را وصل کنید

اکنون باید کابل را از آیفون خود بگیرید و از آن برای اتصال دستگاه خود به رایانه شخصی استفاده کنید. صبر کنید تا برنامه او را تشخیص دهد. اگر برای اولین بار دستگاه را وصل کنید ، ممکن است به رایانه اعتماد کنید.

مرحله 3: مکان خود را ببینید

اکنون ، در رابط کاربری با مکان برجسته خود یک کارت مشاهده خواهید کرد. اگر مکان شما به درستی نمایش داده نشده است ، روی گزینه “مرکز” کلیک کنید. سپس مکان نمایش داده شده دقیق خواهد بود.

مکان مجازی 03

مرحله 4: حالت Teleportation را فعال کنید

سپس با کلیک بر روی نماد مصور در تصویر ، “حالت teleportation” را فعال کنید. اکنون مکانی را وارد کنید که می خواهید مکان کاذب خود را در قسمت فوقانی سمت چپ تعریف کنید. اکنون روی “برو” کلیک کنید.

مکان مجازی 04

مرحله 5: تغییر مکان

با کلیک بر روی “Go” ، یک پنجره بازشو به نظر می رسد که فاصله از مکانی را که انتخاب کرده اید به شما می گوید. روی “Move Here” ضربه بزنید و اکنون مکان در مکانی که شما به دست آورده اید تعریف می شود. برای بررسی موقعیت خود روی “مرکز روشن” کلیک کنید.

مکان مجازی 05

قسمت 2: چه Pokémons می توانید با تجارت توسعه دهید ?

تکامل یکی از مهمترین جنبه های بازی Pokemon Go است. شما می توانید با تبادل آنها چندین پوکمون را تغییر دهید. چندین پوکمون وجود دارد که می توانید با استفاده از تجارت توسعه دهید. در زیر لیست Pokémons های مختلف را پیدا خواهید کرد که می توانند از تکامل بهره مند شوند.

 • کادابرا
 • ماچک
 • چراندن
 • جن گیر
 • جسورانه
 • گوردور
 • کربرالاست
 • قفسه

با این حال ، تبادل پوکمون در Pokemon Go می تواند کمی ظریف باشد بدون اینکه حداقل یک دوست نزدیک در بازی ها داشته باشد که این یک سطح قابل توجه است. فقط در این صورت است که می توانید با تبادل آنها ، پوکمون های خود را توسعه دهید.

قسمت 3: نحوه تجارت ویژه ?

هنگامی که می خواهید یک Pokemon افسانه ای یا یک Pokemon براق را در Pokemon Go مبادله کنید ، به یک مبادله ویژه نیاز دارید. این Pokemon برای یافتن بسیار نادر است و شما نمی خواهید آنها را خیلی اوقات تبادل کنید ، با این حال ، شما فقط می توانید یک بار در روز یک Pokemon نادر را مبادله کنید. برای تبادل یک Pokemon نادر ، شما همچنین باید یک دوست بزرگ یا بهترین دوست باشید ، دو مورد از بالاترین سطح دوستی در بازی Pokemon Go. برای افزایش سطح دوستی خود ، باید بیشتر و بیشتر بجنگید و مبادله کنید. رسیدن به این سطح از دوستی مدت زیادی طول خواهد کشید. این می تواند تا یک میلیون هزینه داشته باشد ، با این حال با افزایش سطح دوستی کاهش می یابد.

نتیجه

تجارت در Pokemon Go اخیراً معرفی شده است و به یکی از مهمترین عوامل بازی تبدیل شده است. تجارت Pokemon Go روند بازی را تغییر داده است. با این حال ، شما می توانید با استفاده از یک مکان یاب مجازی مانند DR استفاده کنید.اجاره مجازی. این می تواند به شما در تبادل پوکمون ها به روشی شفاف و با دوستانی که در مکان های دوردست زندگی می کنند ، کمک کند. استفاده از عملکرد تبادل Pokémons و تکامل Pokémons روشی هوشمندانه و عملی برای پیشرفت در بازی است. به عنوان یک بازیکن Pokemon Go ، باید آن را امتحان کنید !

Pokemon Go Echange

بازیکنان باید از نظر جسمی در همان مکان باشند تا بتوانند مبادله کنند. وقتی دوست شما در نزدیکی شما است ، به لیست دوستان خود دسترسی پیدا کنید.

2. به صفحه Exchange دسترسی پیدا کنید

 • در نمای کارت ، خود را فشار دهید نمایه مربی .
 • برگه را فشار دهید دوستان در بالای صفحه برای باز کردن لیست دوستان خود.
 • مربی را انتخاب کنید که می خواهید Pokémon را با او مبادله کنید.
 • دکمه را فشار دهید به ارز برای دسترسی به صفحه Exchange.

3. برای مبادله Pokémon را انتخاب کنید

هنگامی که دوست شما به جلسه مبادله پیوست ، می توانید یک Pokémon را برای مبادله انتخاب کنید. قبل از انتخاب Pokémon ، می توانید با اطلاعات Pokémon مشورت کنید.

توجه داشته باشید که PC ، PV و سایر آمار در طول مبادله تغییر می کنند. رایانه های شخصی PCEMP و PV جدید به شکل طیف وسیعی از مقادیر ظاهر می شوند. علاوه بر این ، مبادله برخی از پوکمون می تواند بر میزان آب نبات لازم برای آن تأثیر بگذارد تکامل یابد این Pokémon خاص.

دکمه را فشار دهید ذیل ادامه.

4. مبادله را تأیید کنید

هنگامی که دوست شما و شما یک Pokémon را برای مبادله انتخاب کرده اید ، یک پنجره تأیید ظاهر می شود. مقدار گرد و غبار ستاره لازم برای تبادل در کنار دکمه تأیید نمایش داده می شود. همچنین مقدار آب نبات هایی را که با این مبادله دریافت خواهید کرد نیز خواهید دید. مقدار آب نبات های دریافت شده به فاصله بین ضبط دو پوکمون بستگی دارد. هرچه این فاصله بیشتر باشد ، آب نبات های بیشتری دریافت می کنید.

دکمه را فشار دهید تایید برای نهایی کردن مبادله.

مبادلات و محدودیت های ویژه

برخی از پوکمون در نظر گرفته می شوند مبادلات ویژه . این Pokémon برای رد و بدل شدن به گرد و غبار ستاره بیشتری نیاز دارد و شما فقط می توانید تعداد محدودی از مبادلات ویژه در روز انجام دهید.

Pokémon بخشی از مبادلات ویژه است:

 • Pokémon که هنوز در Pokédex شما ثبت نشده است
 • Pokémon افسانه ای
 • کروماتیک
 • بسیار کوچک
 • Pokémon که شکل او هنوز در Pokédex شما ثبت نشده است (مانند زاربی ، لباس های مختلف Pikachu ، Morphéo …)

محدودیت های دیگر در صرافی ها نشان می دهد که:

 • صرافی ها فقط برای مربی مربی که به سطح 10 یا بیشتر رسیده اند در دسترس است.
 • برخی از پوکمون را نمی توان رد و بدل کرد. Pokémon افسانه ای (مانند Mew) و Pokémon که قبلاً رد و بدل شده بودند قابل مبادله نیستند.
 • مربیانی که با استفاده از Niantic Kids یا Club Trainer Pokémon وصل می شوند ، ممکن است نیاز به فعال کردن ویژگی های اجتماعی پورتال والدین Niantic Bids یا سایت Pokémon Club داشته باشند. بیشتر بدانید اینجا .