افت قیمت بزرگ برای Polestar 2 2022 – راهنمای خودکار ، Polestar 2: بهترین قیمت و اخبار – دیجیتال

پولستر 2

از آنجا که همان باتری 78 کیلووات ساعت برای کشش و نوع کامل است ، زمان شارژ مجدد هفت ساعت است که وسیله نقلیه به یک پریز برق وصل می شود و 40 دقیقه برای یک ترمینال عمومی (ترمینال سریع). علاوه بر این ، ظرفیت بکسل 900 کیلوگرم (1،984 پوند) است.

افت قیمت بزرگ برای 2،2022 Polestar

برای سال 2022 مدل ، تولید کننده اتومبیل برقی Polestar نسخه جدیدی را با استقلال گسترده Polestar 2 خود اضافه می کند که زیر 50،000 دلار خواهد بود.

با ارائه استقلال 434 کیلومتر ، این ورودی جدید Polestar 2 در هفته های آینده وارد جاده های ما خواهد شد. مجهز به یک موتور الکتریکی منفرد ، این نسخه فقط یک چرخ دستی دو چرخ را ارائه می دهد.

  • همچنین بخوانید: Polestar اولین کلاه کربن را تا سال 2030 برنامه ریزی می کند
  • همچنین بخوانید: Polestar 2 جدید را توصیه کنید?

Hugues Bissonnette ، Polestar در کانادا گفت: “ما خوشحالیم که دامنه گسترده Polestar 2 را ارائه می دهیم ، که یک پیکربندی ایده آل برای هر سبک زندگی ارائه می دهد.”.

این نوع قدرت 231 اسب بخار را که فقط به چرخ های جلو هدایت می شود ، فراهم می کند. طبق گفته پولستار می تواند در هفت ثانیه از سرعت 0-100 کیلومتر در ساعت حرکت کند. علاوه بر این ، قیمت این نسخه 49.900 دلار است ، و این امر باعث می شود با تخفیف استانی 8000 دلار در کبک واجد شرایط باشد. با این حال ، وسیله نقلیه واجد شرایط کمک هزینه دولت فدرال نیست.

یک درایو چهار چرخ در منو

علاوه بر این نسخه جدید سطح ورودی ، Polestar 2 2022 در دو موتور که اجازه می دهند COG در چهار چرخ محرک امکان پذیر باشد ، قابل تحویل خواهد بود. این نسخه با تولید در مجموع 408 اسب بخار ، به جای 375 کیلومتر که قبلاً اعلام شده بود ، دارای دامنه بیشتر از 400 کیلومتر است. از نظر عملکرد ، برند سوئدی برای انجام 0-100 کیلومتر در ساعت ، زمان 4.7 ثانیه را ادعا می کند. این نسخه اکنون 56.900 دلار هزینه دارد. بنابراین کاهش عمده قیمت در مقایسه با 69.900 دلار که قبلاً درخواست شده بود وجود دارد.

علاوه بر این ، تمام نسخه های این 2 با سیستم عامل جدید Google با نام تجاری ارائه شده است: Android Automobile. این فناوری شامل چندین برنامه و ویژگی مانند Google Maps و Google Assistant است.

از آنجا که همان باتری 78 کیلووات ساعت برای کشش و نوع کامل است ، زمان شارژ مجدد هفت ساعت است که وسیله نقلیه به یک پریز برق وصل می شود و 40 دقیقه برای یک ترمینال عمومی (ترمینال سریع). علاوه بر این ، ظرفیت بکسل 900 کیلوگرم (1،984 پوند) است.

سلطنت گزینه ها

دو نوع موجود Polestar 2 دارای چندین مجموعه است که امکان تغییر تجربه رانندگی را فراهم می کند. در ابتدا ، مصرف کننده می تواند مبلغ 5،500 دلار را انتخاب کند ، کل بیشتر که شامل یک سقف پانوراما ، یک زنجیره صوتی Harman Kardon و یک پمپ مکانیکی برای گرم کردن باتری ها است.

ثانیا ، مشتری می تواند از گروه خلبان انتخاب کند ، که یک سری از وسایل نقلیه رانندگی و کمک های رانندگی ، مانند کنترل کروز تطبیقی ​​، سیستم تشخیص زاویه ترافیک ، هشدار ترافیک ، بدون فراموش کردن سنسورهای پارکینگ و همچنین 360 – ضمیمه می کند. دوربین. همه چیز 4500 دلار هزینه دارد.

سرانجام ، مجموعه سوم با عنوان عملکرد چندین عنصر را اضافه می کند که رفتار وسیله نقلیه را تغییر می دهد. ما یک سیستم تعلیق تطبیقی ​​، رینگ های 20 اینچی با لاستیک های ورزشی قاره ای ، ترمزهای برمبو و همچنین عناصر زیبایی شناسی طلایی پیدا می کنیم. با این حال ، این مجموعه از 6000 دلار فقط برای Polestar 2 با دو موتور در دسترس است.

سایر گزینه های جداگانه مانند صندلی های تهویه شده با چرم Nappa ، رینگ های 20 اینچی ، یک رنگ فلزی و حتی یک جک نیمه برقی در دسترس هستند.

اکنون می توان Polestar 2 را سفارش داد و تحویل آن از اواخر سال 2021 شروع می شود.

پولستر 2

دوست سیتروئن بهترین قیمت تونیک: 9.98 یورو

پیوندهای ارائه شده در بالا ممکن است در حضور یک مسدود کننده تبلیغاتی کار نکنند.

Polestar 2 خودروی برقی قابل مقایسه با مدل تسلا 3 است.

برگه / ویژگی های فنی

جنس سدان
حرکات موتوری برقی
پرنعمت پرنعمت 2019
تعداد موتورها 2
نوع باتری ایلون
ظرفیت باتری 78 کیلووات ساعت
استقلال اعلام شد 500 کیلومتر
رانندگی خودمختار سطح 1
تعداد مکان ها 5
جعبه دنده 1 -SPEED اتوماتیک
حداکثر زوج 660 نانومتر
ابعاد (H x l x l) در متر 1478 x 1859 x 4607

ویژگی های بیشتر را ببینید

محصولات جایگزین

بازگشت به صفحه شروع – 1 محصول

مقایسه و راهنماهای خرید

  • نوشتن راهنمای خرید بهترین ماشین برقی چیست ?
  • کدام ماشین ماشین را انتخاب کرده است ?
  • کدام SUV برقی جمع و جور را انتخاب کنید ?

مقالات مرتبط

اخبار: فیلم Prime Video در اتومبیل خود ، اکنون در رنو و ولوو سیستم عامل بر اساس اندروید برخی از رنو ، ولوو و پولستار با برنامه های سازگار جدید غنی شده است. اینها.

اخبار: ماشین Polestar 3: SUV برقی دیگری که تصمیم به رقابت با تسلا در چین لو پولستار 3 ، یک خودروی SUV برقی که از یک مدل ولوو موجود ناشی نمی شود ، به تازگی در چین به بازار عرضه شده است. تعجب خوب vi.

اخبار: قدرت بیشتر ماشین ، استقلال بیشتر: به روزرسانی Polestar 2 Polestar 2 در یک نسخه فنی تجدید نظر شده برای کارآیی بیشتر ظاهر می شود. در این برنامه ، یک قدرت هنوز در حال افزایش است و شما.

اخبار: Polestar 3 Car: اولین SUV برقی که Volvo Polestar نیست از Polestar 3 رونمایی می کند ، یک SUV برقی که برای 610 کیلومتر استقلال اعلام شده است. برخلاف Polestar 1 و 2 ، با الهام از Volv.

اخبار: اتومبیل موتور: سرانجام پولستر قادر خواهد بود وسایل نقلیه خود را در فرانسه بفروشد که توسط یک آرم بسیار نزدیک به نظر می رسد ، سیتروئن به Polestar ، خودروساز حمله کرده است که توسط گروه Geely برگزار شده است. فای.

اخبار: ماشین Polestar 6: هنگامی که Concept O₂ Convertible به یک واقعیت Polestar تبدیل می شود ، یک بخش ورزشی سابق Volvo Cars ، تولید مفهوم O₂ خود را تأیید می کند ، یک قابل تبدیل برقی قابل کشف. ما esps.

اخبار: Ionity Car: نرخ ترجیحی ایستگاه های شارژ برای ولوو و پولستار ولوو و پولستار ، که بخشی از کنسرسیوم پشت شبکه شارژ یونیت نیستند ، از همکاری آنها با PL استفاده کردند.

اخبار: Polestar Precappt Car: یک مفهوم سدان برقی مجهز به فناوری های فردا در نمایشگاه موتور ژنو ، به دلیل Covvi-19 ، Polestar قصد داشت مفهوم پیشگویی را به نمایش بگذارد. این سدان برقی.

اخبار: ماشین پولستر 2: 58.900 یورو برای تحویل سدان برقی در ژوئن سال 2020 … به جز در فرانسه که در مارس گذشته رونمایی شد ، Polestar 2 ، سدان برقی ، قیمت های آن را فاش می کند. بنابراین ، در آلمان ، برای شما 58.900 یورو هزینه خواهد داشت.

اخبار: ژنو اتومبیل نمایش اتومبیل 2019 ژنو 2019 2019: Polestar 2 ، رقیب بی نهایت مدل تسلا مدل 3 پس از Polestar 1 ، یک هیبرید 600 اسب بخار ، شرکت تابعه ورزشی Volvo در نمایشگاه بعدی موتور ژنو حضور خواهد داشت. در ب او.

اخبار: Volvo Car Google Android را در آینده Polestar 2 Polestar ، شرکت تابعه Volvo Electric ادغام می کند ، می بیند که آینده خود Polestar 2 اولین وسیله نقلیه دو مارک برای ادغام Google Android است.