آزمون Polestar 2 2023 ، نظر ؛ سوالات شما ، پاسخ های ما | تست جاده | Auto123 ، 2024 Polestar 2 با وجود قیمت های افزایش یافته – راهنمای خودرو یک پیروزی برای مشتریان است

2024 Polestar 2 علی رغم افزایش قیمت ها برای مشتریان یک پیروزی است

در طول هفته آزمون ما ، ما به طور جدی از این سؤال پرسیده شد. که بین C40 و Polestar 2 خریداری می کند. Polestar 2 به طور مستقیم با شارژ Volvo C40 رقابت می کند ، حتی اگر از نظر فنی اولین ماشین A را در نظر بگیریم ، دوم یک چندرسانه ای.

Polestar 2 2023: سوالات شما و پاسخ های ما

Polestar 2 یک وسیله نقلیه الکتریکی با کارایی است که متعلق به بخش الکتریکی سازنده ولوو است. این سدان به ویژه از ارتفاع پرداخت آن ، سبک و ظاهری عملی دارد. این مدل مجهز به باتری بزرگ 78 کیلووات ساعت و یک موتور الکتریکی است که چرخ های جلو را تأمین می کند ، با این امکان که می تواند پیکربندی قدرتمندتر تمام چرخ را انتخاب کند که شامل دو موتور الکتریکی است.

استقلال این خودرو 434 کیلومتر در نسخه کشش و 418 کیلومتر در پیکربندی چهار چرخ با توجه به EPA است.

ما در یک محیط شناخته شده و آشنا قرار داریم که نشان دهنده یک پارچه امضا شده ولوو است. ممکن است کسی فکر کند که ما با یک زیر مجموعه ارزان ولوو سر و کار داریم ، اما اینطور نیست. بنابراین بیایید ببینیم که چرا به جای Volvo C40 ، رقیب مستقیم آن ، این Polestar 2 را انتخاب کنید.

Polestar 2 2023 آبی

Polestar 2 ، Volvo با تخفیف ?

برای ابتکارات برند ولوو ، شکی نیست که شباهت بسیار زیادی به شرکت مادر وجود دارد. چراغهای جلو به شکل T و همچنین مشبک Calestar 2 به صورت روان در طراحی جلوی وسیله نقلیه ادغام شده اند. به جای یک شبکه تهویه معمولی ، Polestar 2 دارای یک شبکه و سطح ظریف است که به طور هماهنگ با بقیه بدنه ها ترکیب می شود. آرم Polestar با افتخار در بالا و در مرکز دومی قرار دارد.

داخلی پولستر 2 2023

فضای داخلی Polestar 2

کابین به اندازه بیرون براق و سرد است. این ظاهر مدرن با اهرم دنده کوچک و صفحه لمسی کوچک آن از 11.2 PO متصل به Google است. ما آن را دوست داریم یا نه ، با توجه به توانایی شما برای اتصال به رابط های Google است.

صفحه اصلی همه تنظیمات وسیله نقلیه را مدیریت می کند. از تهویه مطبوع گرفته تا سیستم چندرسانه ای با دنبال کردن Google به طور کامل. ما دوست داشتیم چند دکمه در جای خود داشته باشیم ، اما ما همچنین می دانیم که این جوش ها در برابر خلوص و پایان دقیق که در داخل این وسیله نقلیه پیدا خواهید کرد ، پیش می روند.

Polestar 2 یک ماشین بزرگ نیست ، اما فضای مناسبی را برای مسافران در جلو و عقب فراهم می کند. حتی اگر از خارج ، وسیله نقلیه بزرگ به نظر برسد ، در داخل ، ما به سرعت کلاستروفوبیک خواهیم بود. مقدار پانل های جانبی زیاد است ، از این رو فضای شیشه ای کمتری از این رو احساس کمبود فضای در هواپیما می گذارد. خوشبختانه این وسیله نقلیه به لطف سنسورهای پارکینگ جلو و عقب و به خصوص 360 دوربین در صورت انتخاب گروه “به علاوه” با 5،700 دلار ، در فضای پارکینگ تنگ بسیار خوب اداره می شود.

طراحی بیرونی پولستر 2 2023

Polestar 2 چگونه است ?

بسته به انتخاب حرکتی ، Polestar 2 به شما امکان دسترسی به 231 اسب بخار ، 434 کیلومتر استقلال کشش یا 408 اسب بخار و 418 کیلومتر استقلال را می دهد در صورت انتخاب یک کشش کامل.

ما پیکربندی را با قدرت 408 اسب بخار در دست داشتیم که ما را از سطح قدرت و مهارت های حرکتی آن خیره می کرد. 0-100 کیلومتر می تواند در 4.1s به پایان برسد ، شایسته یک ورزشکار واقعی. در مورد ترمز ، ماشین به همان اندازه که شتاب می گیرد ترمز می کند. ما در چرخ Polestar 2 احساس امنیت می کنیم.

بدون شک ، ما در پشت فرمان یک ولوو هستیم. یک بار در مقصد خود ، کمربند خود را از بین ببرید و از وسیله نقلیه خارج شوید و به طور خودکار وسیله نقلیه را خاموش کنید. حتی اگر اولین بار نباشد که ما با این روش روشن و خاموش کردن وسیله نقلیه خود روبرو شده ایم ، بیرون آمدن از وسیله نقلیه بدون فشار دادن یک دکمه توقف ، همیشه بی ثبات کننده است.

Volvo C40 2023 و Polestar 2 2023

Volvo C40 2023 و Polestar 2 2023

چرا Polestar 2 به جای Volvo C40 ?

در طول هفته آزمون ما ، ما به طور جدی از این سؤال پرسیده شد. که بین C40 و Polestar 2 خریداری می کند. Polestar 2 به طور مستقیم با شارژ Volvo C40 رقابت می کند ، حتی اگر از نظر فنی اولین ماشین A را در نظر بگیریم ، دوم یک چندرسانه ای.

C40 Volvo از 63،184 دلار در کشش کامل شروع می شود و 364 کیلومتر استقلال را ارائه می دهد. Polestar 2 AWD وقتی A با 60450 دلار شروع می شود و بیش از 400 کیلومتر استقلال ارائه می دهد.

اما نباید فراموش کنیم که Polestar 2 در قالب کشش موجود است. امکان انتخاب یک مدل بدون گزینه و کشش برای قیمت اولیه با 53.950 دلار وجود دارد. این برای کسانی که می خواهند یک وسیله نقلیه الکتریکی بالا و در حالی که از کمک های مختلف دولتی بهره مند می شوند جالب است.

سه چهارم Polestar 2،2023

ما یک پولستار 2 خریداری می کنیم یا نه ?

به نظر ما ، این تجربه یک انتخاب بسیار جذاب است. این یک محصول خالص ولوو با تمام مزایایی است که ما می دانیم بدون اینکه بخواهیم قیمت زیادی را برای C40 یا XC40 بپردازیم. نکته مثبت دیگر ، با توجه به انجمن های مختلف Poestar ، به نظر می رسد مشتریان جدید به طور کلی قادر به گرفتن یک مدل در کمتر از 6 هفته هستند. بنابراین اگر ما به سرعت یک وسیله نقلیه الکتریکی می خواهیم ، تسلا وجود داشت و اکنون پولستار وجود دارد.

رقبا Polestar 2

تسلا مدل 3: احتمالاً مستقیم ترین رقیب Polestar 2 ، Tesla Model 3 به دلیل استقلال طولانی ، عملکرد چشمگیر و شبکه بزرگ شارژ آن ، رهبر بازار وسایل نقلیه الکتریکی است.

آئودی e-tron: این وسیله نقلیه الکتریکی میانی رانندگی راحت و داخلی مجلل را ارائه می دهد.

BMW I4: این سدان برقی در حالی که استقلال مناسبی را ارائه می دهد ، یک تجربه رانندگی ورزشی را نوید می دهد.

Hyundai Ioniq 5 و 6: Ioniq 5 و اکنون 6 ستاره های جدید دامنه وسیله نقلیه الکتریکی هیوندای هستند. Multisection Ioniq 5 از زمان ورود به صحنه خود را ثابت کرده است ، در حالی که سدان الکتریکی جدید Ioniq 6 با طراحی آینده نگر خود ، به عنوان یک جایگزین بسیار جذاب برای Polestar 2 قرار دارد.

Kia EV6: EV6 در حالی که یک طرح مدرن را حفظ می کند ، استقلال قابل مقایسه با Polestar 2 را ارائه می دهد. همچنین برای پاسخگویی به نیازهای مختلف رانندگان ، تنظیمات متنوعی را در 2 یا 4 چرخ درایو ارائه می دهد.

شارژ Volvo XC40 و C40: شارژ مجدد XC40 فناوری خود را با Polestar 2 به اشتراک می گذارد ، زیرا این دو مارک توسط همان گروه برگزار می شوند.

2024 Polestar 2 علی رغم افزایش قیمت ها برای مشتریان یک پیروزی است

همانطور که در ابتدای سال گزارش شده است ، سدان الکتریکی Polestar 2 برای سال 2024 یک چرخه میانی چرخه را دریافت می کند که بسیار بیشتر از عمق پوست است. قیمت ها بالا رفته است ، به خاطر داشته باشید ، به خصوص وقتی صحبت از دو موتور دوتایی AWD متفاوت است.

اما بیایید با یادگیری-لارل ، تک کلمه Polestar 2 ، که دارای یک MSRP پایه 54.950 دلار است ، شروع کنیم ، افزایش 1000 دلار از مدل خروجی. این خودرو اکنون از RWD instatead FWD استفاده می کند و از یک موتور مگنت دائمی تازه توسعه یافته و اینورتر کاربید سیلیکون استفاده می شود. دارای توان خروجی 220 کیلو وات/295 اسب بخار (از 170 کیلو وات/228 اسب بخار) و گشتاور اوج 361 اسب بخار است. (از 243 پوند فوت بالا.). زمان حرکتی 0-100 کیلومتر در ساعت از 7 کاهش یافته است.4 ثانیه تا 6.2 ثانیه در روند.

  • همچنین: 2025 Polestar 4 یک برش متقاطع جسورانه و سریعترین Poestar است
  • همچنین: Polestar 6 نسخه نسخه برای ساختن مفهوم کانادایی در مونترال

حداکثر قابلیت شارژ سریع DC به 205 کیلو وات افزایش می یابد ، در حالی که باتری بزرگتر 82KWH تا 515 کیلومتر محدوده را امکان پذیر می کند ، Polestar 2 مجهز به RWD را در پشت Hyundai Ioniq 6 (581 کیلومتر) قرار می دهد اما قبل از مدل Tesla 3 (438 کیلومتر ).

از بیرون ، بی نهایت متوجه خواهید شد که مشبک جلو بسته است. این به اصطلاح SmartZone میزبان برخی از مهمترین ویژگی های ایمنی فعال وسیله نقلیه است که شامل دوربین جلوی فاکتور و وسط بند است. لاستیک های تمام فصلی میشلین اکنون برای چرخ های استاندارد 19 اینچی در دسترس است ، در حالی که چرخ های آلیاژ جعلی 20 اینچی Avaible برای تراز کردن Polestar 2 در اسپرت ترین بیان خود با آنهایی که از متقاطع آینده Polestar 3 به روز شده اند ، به روز شده اند. دامنه تحت تأثیر قرار می گیرد اما خیلی زیاد نیست (494 کیلومتر).

علاوه بر این ، ایمنی با سیستم اطلاعاتی نقطه کور استاندارد با کمک هدایت ، هشدار ترافیک متقاطع با پشتیبانی ترمز ، سنسورهای کمک پارک ، دوربین های 360 درجه و آینه های درب خاموش خودکار تقویت می شود.

دو موتور بهتر هستند ، هدف ..

Fancy دارای کلمه دو کلمه Polestar 2 است? این یکی از 62.950 دلار برای سال 2024 شروع می شود که از تکرار 2023 4000 دلار افزایش یافته است. قبل از اینکه دیوانه شوید ، این را در نظر بگیرید: بسته خلبان ، که قبلاً گزینه 4700 دلاری بود ، اکنون به عنوان تجهیزات استاندارد ارائه می شود. این شامل کمکهای خلبان کمک به راننده ، کنترل تطبیقی ​​کروز ، کمک توقف اضطراری ، هشدار برخورد عقب و کاهش به علاوه چراغ مه شکن جلو با عملکرد گوشه.

نوع دو حرکتی اکنون دارای یک تعصب RWD است که به لطف یک تنظیم کاملاً تراکم و نسبت گشتاور ، لذت رانندگی و عملکرد را ایجاد می کند. موتور عقب جدید منبع اصلی درایو است که توسط یک موتور ناهمزمان جدید در محور جلو پشتیبانی می شود. این خروجی کل سیستم بالاتر از 310 کیلو وات/416 اسب بخار و 546 اسب بخار. گشتاور (از 300 کیلو وات/402 اسب بخار و 487 اسب بخار افزایش یافته است.) ، در نتیجه سرعت 0-100 کیلومتر در ساعت در 4.5 ثانیه (قبلاً 4.8 ثانیه).

با کمال تعجب ، پولستار می گوید بسته عملکرد اختیاری (6،750 دلار) تولید را به 335 کیلو وات/449 اسب بخار افزایش می دهد ، اما آخرین باری که ما بررسی کردیم که قبلاً 350 کیلو وات/469 اسب بخار بود. اگر عجله دارید ، ماشین شما را به سرعت سه رقمی در 4 می برد.2 ثانیه. این یک چیز خوب است که ترمزهای Brembo نیز گنجانده شده است. تجدید نظر شاسی های موتور Polestar را با شوک های öhlins فراموش نکنید.

با حمایت از بهره وری از بهره وری ، موتور جلو اکنون در صورت عدم نیاز به طور کامل از بین می رود. در نهایت ، حداکثر دامنه بسته به انتخاب چرخ های شما (19 اینچ یا 20 اینچ) Eith 444 KM یا 428 KM است. باتری 78 کیلووات ساعت در این برنامه بدون تغییر است و هنوز هم نمی تواند بیش از 155 کیلو وات از یک تغییر دهنده سریع DC استخراج کند.

بسته به علاوه اختیاری با 3000 دلار ، که قبلاً 5.700 دلار بود ، در Health Rage-Goancing Sound ، Sound Premium توسط Harman Kardon ، یک ماه بزرگ پانوراما با یک نماد Polestar repleted ، گرم کردن فرمان ، صندلی های عقب و نازل های پاک کن و نازل های پاک کن ، گنجانده شده است. سیستم کیفیت هوای داخلی سال ، از جمله موارد دیگر. ما شرط می بندیم که بسیاری از مشتریان کانادایی هنگام سفارش 2024 Polestar 2 آن جعبه را بررسی می کنند.

اتفاقاً ، علیرغم شاهزادگان بزرگ ، تمام مدل های Polestar 2 واجد شرایط انگیزه IZEV دولت فدرال 5000 دلار و تا 4000 دلار در بریتیش کلمبیا و 7000 دلار در کبک هستند. تحویل ها تابستان امسال آغاز می شود.