دست زدن به پخش کننده Pop Freebox: یک جعبه تلویزیونی با Android TV – دیجیتال ، رایگان ویژگی جدیدی را در Pop Player اضافه می کند ، که به شما امکان می دهد همه چیز را راحت تر مدیریت کنید

رایگان یک ویژگی جدید را در Pop Player اضافه می کند ، که به شما امکان می دهد همه چیز را آسانتر مدیریت کنید

گفتیم ، در اولین تماس ، بازیکن پاپ بیش از همه با اندازه Riquiqui آن اعتصاب می کند. این استوانه کوچک به قطر 12 سانتی متر (اندازه یک CD) و 2.7 سانتی متر ارتفاع در یافتن مکان خود در هر نصب تلویزیون مشکلی نخواهد داشت. اما این ابعاد بسیار متوسط ​​مانع از نمایش کیفیت تولید بسیار رضایت بخش نمی شود: مات پلاستیک مت مت و مونتاژ بسیار تمیز در آنجا وجود دارد.

دست زدن به پخش کننده Pop Freebox: یک جعبه تلویزیونی با تلویزیون اندرویدی دوپ شده است

به دور از عجیب “بازیکن“Devialet of the Freebox Delta ، Free برای یک مورد تلویزیونی جدید Pop Pop خود طراحی کرده است که می خواهد تا حد امکان ساده و مؤثر باشد. یک رویکرد برنده برای اپراتور فرانسوی ?

تبلیغات ، محتوای شما در زیر ادامه می یابد
قیمت 39.99 €

توجه: 1 در 5

رایگان

عملکرد هیئت مدیره قیمت
مسدود کننده تبلیغات خود را غیرفعال کنید تا به تمام پیوندهای فوق دسترسی پیدا کنید.

این یک تفسیر است که بگوییم با پاپ جدید Freebox ، Free برعکس دلتای Freebox را در نظر گرفته است. مانند قسمت سرور آن ، که ما قبلاً به شما نمای کلی ارائه داده ایم ، پخش کننده Pop Freebox با افتخار جمعیتی خود را نشان می دهد ، و به شکل یک سنگریزه سیاه بسیار کوچک ، هزار لیگ از ماستودونته مثلثی طراحی شده با تهیه کننده تجهیزات Audio Devialet ، استفاده می کند.

شما می گویید یک مقایسه ناعادلانه ? بیایید اعتراف کنیم که شما کاملاً اشتباه نیستید: در بسیاری از جنبه ها ، به نظر می رسد که Pop Freebox از Freebox Mini 4K که با آن نکات مشترک زیادی را به اشتراک می گذارد – با یک سیستم عامل مبتنی بر Android TV شروع کنید. با این حال ، این خود اپراتور است که مقایسه با پرونده Devialet را دعوت می کند ، زیرا این بازیکن پاپ را می توان نه تنها با اشتراک به همین نام ، بلکه با اشتراک Delta نیز به دست آورد تا از مزایای دومی – از جمله فیبر 10 گیگابایت در ثانیه – و پیشنهاد تلویزیون رایگان بهره مند شود ، بدون آنکه نیاز به کسب آن داشته باشید. علاوه بر این یک باردار بزرگ و گران قیمت است که ما لزوماً این ابزار را نخواهیم داشت. یک احتمال بسیار جالب به خودی خود ، به شرط آنکه تجربه تلویزیونی پیشنهادی رضایت بخش باشد – که ما از این مرحله بررسی خواهیم کرد.

اخبار: پرونده چندرسانه ای
Handling- سرور Pop Freebox جذاب ، اما بدون Wi-Fi 6

پس از افتتاح Delta در سال 2019 ، Free یک جعبه جدید ، The Freebox Pop را راه اندازی کرد. این برای یک پیشنهاد ارزان تر در نظر گرفته شده است ، اما اینطور نیست.

شناختن خود را کوچک

گفتیم ، در اولین تماس ، بازیکن پاپ بیش از همه با اندازه Riquiqui آن اعتصاب می کند. این استوانه کوچک به قطر 12 سانتی متر (اندازه یک CD) و 2.7 سانتی متر ارتفاع در یافتن مکان خود در هر نصب تلویزیون مشکلی نخواهد داشت. اما این ابعاد بسیار متوسط ​​مانع از نمایش کیفیت تولید بسیار رضایت بخش نمی شود: مات پلاستیک مت مت و مونتاژ بسیار تمیز در آنجا وجود دارد.

تبلیغات ، محتوای شما در زیر ادامه می یابد

از نظر اتصالات ، از طرف دیگر ، این پرونده به ناچار فاقد فضایی برای داشتن اصالت عالی است. نکته اصلی مطمئناً مطمئن است: یک درگاه شبکه RJ45 (جعبه بدیهی است که Wi-Fi نیز سازگار است) ، یک خروجی HDMI ، یک خروجی صوتی نوری S/PDIF و یک ورودی آنتن تلویزیون. پهلوهای جانور از یک درگاه USB 3 (Type-A) جدا شده و یک مکان MicroSD برای ذخیره سازی خارجی اضافه شده است که برای بسیاری از کاربران یک ضرورت خواهد بود ، حافظه داخلی آن را از 16 گیگ ناچیز گسترش نمی دهد. توجه داشته باشید که بازیکن POP از تمام سیستم های اصلی فایل کاملاً پشتیبانی می کند ، از جمله NTFS و EXFAT. سرانجام ، پخش کننده پاپ بلوتوث 5 سازگار است.0 ، اما فقط در مشخصات کم انرژی و نه در مشخصات عمومی.

توجه داشته باشید که ، همانطور که در مورد Freebox Mini 4K در آغاز آن اتفاق افتاد ، POP Freebox بدون آداپتور CPL “FreePlugs” تهیه می شود. اتصال بین سرور و بازیکن بنابراین باید مستقیماً در Wi-Fi (احتمالاً از طریق تکرار کننده تهیه شده به عنوان استاندارد) یا از طریق اترنت انجام شود. با این حال ، البته استفاده از آداپتورهای CPL به طور جداگانه امکان پذیر است.

از طرف کنترل از راه دور ، هیچ گونه ترشی برای گزارش: ما در ساده و کاربردی انجام می دهیم. کیفیت تولید خلاصه است ، اگرچه تأثیر کافی است. فقط ممکن است از کمبود نور پس زمینه پشیمان شود. همانطور که امروز تقریباً به استاندارد تبدیل شده است ، کنترل از راه دور با جعبه نه از طریق مادون قرمز بلکه از طریق لینک رادیویی ارتباط برقرار می کند. بنابراین می توانیم بدون ترس جعبه پشت تلویزیون یا حتی در یک قطعه مبلمان را بدون قربانی کردن عملکرد مناسب Zappette پنهان کنیم.

تبلیغات ، محتوای شما در زیر ادامه می یابد

رابط تلویزیون OQEE ، یک برنامه تلویزیونی Android “ساده” ، اما واکنش پذیر و دلپذیر است

در طول ارائه Pop Freebox ، خاویر نیل اصرار داشت که بر خصوصیات رابط تلویزیون OQEE خود ، که توسط تیم های رایگان در داخل کشور توسعه یافته است. با این حال ، این به وضوح کمتر از چیزی است که ممکن است در تجربه استفاده از آن فکر کند بازیکن پاپ ، از آنجا که در حقیقت فقط یک برنامه از پیش نصب شده در سیستم تلویزیون اندرویدی جعبه است ، و یک پوشش واقعی در سیستم عامل Google نیست. از اولین احتراق ، علاوه بر این ، منظم تلویزیون Android احساس راحتی خواهد کرد ، زیرا روش پیکربندی اولیه سیستم عامل بدون هیچ گونه اصلاحی انجام می شود.

گفته می شود ، این رابط در نهایت نیازی به بیش از این نیست که برای استفاده بسیار رضایت بخش باشد. مهمتر از همه ، ما از سرعت آن قدردانی می کنیم: حرکات موجود در منوها از سیالیت بی عیب و نقصی برخوردار است ، Zapping بین یک کانال تلویزیونی و دیگری تقریباً فوری است ، و همچنین راه اندازی پیش نمایش ها در صفحه اصلی. همان مشاهدات با توجه به برنامه نویسی ضبط از راهنمای برنامه ها ، که فقط در چند ثانیه انجام می شود. یک نقاشی عالی ، بنابراین ? مطمئناً نه: آزاد همیشه آزاد باقی می ماند ، و در این روزهای اول از وجود Pop Freebox ، غیر معمول نیست که چند اشکال در نرم افزار آن متحمل شود. در طول آزمایش ما ، ما تحت نقص عملکرد پیش نمایش ها قرار گرفتیم ، و در دو مورد a یخ زدگی چند ثانیه از رابط. طبق معمول ، احتمالاً لازم است چند هفته صبر کنید تا تیم های رایگان از طریق به روزرسانی این زبری را صاف کنند سیستم عامل. به هر حال ، درجه فعلی پایان رابط به طور قابل توجهی بالاتر از آنچه که اپراتور در گذشته مقصر بوده است باقی مانده است – ما از خاطرات بد دلتای Freebox بسیار دور هستیم ، به این فاجعه ای که Freebox Mini 4K در آن بوده است ، اشاره نمی کنیم. آغاز آن.

تبلیغات ، محتوای شما در زیر ادامه می یابد

علاوه بر این قسمت تلویزیونی ، رابط OQEE همچنین به عنوان یک جمع کننده محتوا از برنامه های “بومی” پشتیبانی شده توسط Freebox Pop ، یعنی Netflix ، Video ، Canal+ Prime (MyCanal و Vod) ، YouTube و خدمات مختلف DE خدمت می کند بازپخش کانال های تلویزیون. صفحه اصلی به طور خودکار با توصیه هایی که با توجه به عادات مشاهده کاربر تصمیم گرفته می شود جمع می شود – دومی که می تواند پروفایل های جداگانه ای ایجاد کند تا عادات یکی توصیه های دیگری را آلوده نکنند. افسوس ، اما “دستی” این نمایه اصلی “به صورت دستی” غیرممکن است. به عنوان مثال ، ما دوست داشتیم که بتوانیم از یک صفحه اصلی که خدمات جریان را برجسته می کند ، بخواهیم به جای کانال های تلویزیونی همانطور که هست ،.

با فشار دادن دکمه “صفحه اصلی” بر روی کنترل از راه دور ، ما رابط OQEE را ترک می کنیم تا در رابط کلاسیک Android TV به پایان برسد. از اینجا ، ما می توانیم نه تنها به تنظیمات پیشرفته دستگاه ، بلکه و مهمتر از همه به فروشگاه Google Play و کاتالوگ برنامه های فراوان دسترسی پیدا کنیم. این بدیهی است که Freebox Pop به یک مدل تطبیق پذیری تبدیل می شود: هر چه پخش کننده تاریک یا چندرسانه ای که می خواهیم آن را روی آن کار کنیم ، شانس خوبی وجود دارد که یک برنامه در دسترس باشد.

پردازنده روی تخته ، بدون اینکه رعد و برق باشد ، همچنین کافی است که بیشتر این برنامه ها را به روشی کاملاً روان اجرا کند. آنقدر که پاپ می توانست به یک دستگاه بازی ویدیویی عالی تبدیل شود بازی ابری. اگر فقط او از بلوتوث کاملاً پشتیبانی کرده بود ! همانطور که هست ، متأسفانه امکان اتصال یک کنترلر جعبه بی سیم به جعبه امکان پذیر نیست. با این حال ، امکان استفاده از یک کنترلر USB وجود دارد ، البته به شرط آنکه سازگار با اندروید باشد – این مورد کنترلر PS4 به عنوان مثال است ، اما کنترل کننده Xbox One نیست.

تبلیغات ، محتوای شما در زیر ادامه می یابد

سرانجام ، چه کسی می گوید Android TV آشکارا می گوید chromecast سازگاری و ادغام دستیار گوگل ، از طریق میکروفون در کنترل از راه دور قابل دسترسی است. دومی در اینجا مانند هر مورد تلویزیون Android کار می کند. یعنی این سزاوار است که مشخص شود ، که متأسفانه نمی توان در زمینه رابط تلویزیون استفاده کرد. به این ترتیب می توانیم از او بخواهیم که نتفلیکس را راه اندازی کند ، اما به تماشای یک کانال تلویزیونی خاص ، و حتی کمتر برای برنامه ریزی ضبط نیست.

خواندن چندرسانه ای: VLC کاملاً خواهد بود

برای بازیکن چندرسانه ای همانطور که برای بقیه ، رایگان برای بازسازی آنچه که قبلاً در جای دیگر ساخته شده است ، زحمت کشیده است: Pop Freebox به طور پیش فرض برنامه VLC را می گیرد. مورد دوم دیگر ارائه نمی شود و از سازگاری ویژه با کدک های مختلف و ظروف صوتی/تصویری بهره می برد. مدارهای تعبیه شده توسط کادر نیز توانسته اند تمام پرونده هایی را که ما به آن ارسال کرده ایم کاملاً سیال ، حتی برای پرونده های Ultra HDR با سرعت 60 هرتز رمزگشایی کنند.

فقط ناامیدی کوچک: VLC ، مانند اکثر برنامه های خواندن صوتی/تصویری فروشگاه Play ، متأسفانه قادر به مجبور کردن فرکانس تصویر سیگنال HDMI نیست که به آن ویدیویی خوانده شود. این مسئله به ویژه مشکل ساز است زیرا پرونده به طور پیش فرض در یک طراوت در 50 هرتز (برای مطابقت با کانال های تلویزیونی فرانسه) تنظیم شده است ، که در 24 I/S بسیار بد جریان دارد. حتی “معکوس” از تلویزیون های امروز نمی تواند هیچ کاری را انجام دهد قاضی – اثر لرزش تصویر – بدین ترتیب در فیلم ها ایجاد شده است.

تبلیغات ، محتوای شما در زیر ادامه می یابد

سازگاری های سخاوتمندانه صوتی/تصویری

از طرف فرمت های خروجی صوتی/تصویری پشتیبانی شده ، Pop Freebox به سادگی چیزی برای سرزنش ندارد. از طرف ویدیو ، ما بدون هیچ مشکلی به Ultra HD در 60 هرتز صعود می کنیم ، که به آن سازگاری HDR10 و Dolby Vision اضافه می شود. با این وجود ، بهتر است از طریق تنظیمات پیشرفته Android TV ، تقریباً تمام پارامترهای ویدیویی ، از جمله قالب زیر نمونه رنگی را به صورت دستی مجبور کنید. در نیرو با فرشتگان خواهد بود.

با توجه به صوتی ، علاوه بر LPCM ضروری ، بازیکن پاپ همچنین می داند که چگونه جریان DTS را تولید کند ، و همچنین تمام قالب های Dolby از Dolby Digital 5 ساده.1 در Dolby Atmos در TrueHd. از این منظر ، پاپ حتی به خود اجازه می دهد تا دلتا را سرعت بخشد ، که سازگاری اتمسفرش فقط برای سپتامبر آینده انتظار می رود. با فرض اینکه هنوز به تعویق افتاده است.

اشتها و گرمایش گنجشک حاوی

یکی از غیر منتظره ترین وعده های تدوین شده توسط Delta Freebox ، یک ردپای اکولوژیکی مخصوصاً کاهش یافته است. مطمئناً بحث های زیادی در مورد پذیرش چنین گفتمان بازاریابی برگزار می شود. اما با حفظ خود در یک سطح بسیار مشخص و عملی ، باید تشخیص داد که بازیکن پاپ الگویی از هوشیاری انرژی است. بیشتر اوقات ، از 2 تا 3 W منبع تغذیه راضی است. و حتی در مورد حداقل مطلوب (جریان یک جریان فیلم Ultra HDR با سرعت 60 هرتز) ، هرگز از 4/5 وات از مصرف فوری فراتر نمی رود. در صورت توقف ، در حالت آماده به کار طولانی مدت قرار می گیرد که به آن اجازه می دهد تا به مصرف ناچیز ، کمتر از 0.1 W کاهش یابد. یخ زدن روی کیک ، این کار بدون هیچ گونه سازش در سرعت ساعت ساعت (کمتر از 5 ثانیه) انجام می شود.

با تشکر از این اشتها گنجشک ، و علی رغم اندازه کوچک آن ، بازیکن پاپ موفق به حفظ مدیریت حرارتی بسیار صحیح است. حداکثر ، دمای خارج از کیس فقط زیر 45 درجه سانتیگراد می رسد. بدون اینکه ناچیز باشد ، این یک دمای بسیار عاقلانه باقی می ماند به طوری که ما هیچ ترسی در مورد یکپارچگی حرارتی دستگاه بلند مدت نداریم. توجه داشته باشید که هیچ خنک کننده فعال ندارد و بنابراین عملکرد آن کاملاً ساکت است.

یکی از بهترین جعبه های تلویزیونی رایگان

با انتخاب عدم اختراع چرخ که قبلاً توسط Android TV تصور می شود ، بازیکن Freebox Pop به عنوان یکی از موفق ترین جعبه های تلویزیونی که تاکنون توسط رایگان ارائه شده است ، برجسته است. حداقل احتقان و مصرف همبستگی با سازگاری صوتی/تصویری بزرگ و یک رابط تلویزیونی سیال و دلپذیر ، که معدود اشکالات پرتاب ناکام هستند. یک موفقیت.

رایگان یک ویژگی جدید را در Pop Player اضافه می کند ، که به شما امکان می دهد همه چیز را آسانتر مدیریت کنید

رایگان یک ویژگی جدید را در Pop Player اضافه می کند ، که به شما امکان می دهد همه چیز را آسانتر مدیریت کنید

این میانبر به شما امکان می دهد به سرعت به پارامترهای کلی Android دسترسی پیدا کنید ، اما همچنین:

– خروجی HDMI را تغییر دهید تا فرکانس تازه سازی تلویزیون را با محتوای فعلی تطبیق دهد. این امکان را برای فیلم های روان بیشتر فراهم می کند

– اگر یک کلاه ایمنی بلوتوث جفت شده است ، به سرعت کلاه ایمنی را وصل کنید

اما این تازگی همچنین به شما امکان می دهد میانبرهای شخصی را اضافه کنید. در حال حاضر ، این میانبرهای شخصی شده با هدف بیشترین حرفها هستند ، اما توسعه دهندگان قبلاً ساده سازی آینده را با یک رابط گرافیکی اعلام می کنند که پیکربندی ساده تری را امکان پذیر می کند.

میانبر پخش کننده ویدیوی نوا ایجاد کنید

بنابراین ، برای کسانی که مایل به تست هم اکنون هستند ، به عنوان مثال می توان میانبر به نام “نوا” را اضافه کرد که برنامه پخش کننده ویدیوی NOVA را با آن راه اندازی می کند:

`تنظیمات جهانی custom_shortcut_1_title nova` را قرار دهید

`تنظیمات جهانی custom_shortcut_1_uri and android-app: // org را قرار دهید.کور. Nova#intent ؛ رده = Android. شدید، قوی.دسته بندی.پرتابگر ؛ مؤلفه = org.کور.نوا/. مرورگر.BrowseractivityVideo ؛ پایان’ ‘

به عنوان مثال ، اشیاء متصل را به طور مستقیم کنترل کنید ، مانند لامپ.

در واقع می توان میانبر برای کنترل IoT اضافه کرد ، به عنوان مثال در اینجا ما یک میانبر به نام “لامپ” اضافه می کنیم که درخواست HTTP را در http: // 192 ارسال می کند.168.1.12: 8080/سلام:

“تنظیمات جهانی custom_shortcut_2_title lampe“

`تنظیمات جهانی custom_shortcut_2_uri http: // 192.168.1.12: 8080/سلام `

توجه داشته باشید که دستورات تنظیمات xxx` در داخل “پوسته ADB” متصل به Pop Ployer اجرا می شود

ما به زودی یک آموزش دقیق تر در مورد این ویژگی جدید و تمام امکاناتی که ارائه می دهد به شما ارائه خواهیم داد.