کاشی های خورشیدی: تسلا قیمت ها را افزایش می دهد و فروش آنها را به خرید یک Powerwall – باتری دیجیتال ، خانگی: اطلاعات ، مزایا و قیمت ها (راهنمای کامل 2023) پیوند می دهد

باتری خانگی: راهنمای کامل 2023

یک باتری خانگی به شما امکان می دهد به جای تزریق آن به شبکه برق ، برق اضافی تولید شده توسط پانل های خورشیدی فتوولتائیک خود را ذخیره کنید. سپس می توانید در صورت نیاز بیشتر از این انرژی استفاده کنید. در اینجا تمام آخرین اطلاعات مربوط به باتری خانگی را پیدا خواهید کرد: مزایای آن ، انواع مختلف مدل ها ، تولید کنندگان و همچنین قیمت های نشانگر.

کاشی های خورشیدی: تسلا قیمت ها را افزایش می دهد و فروش آنها را به خرید Powerwall پیوند می دهد

تسلا قیمت سقف های خورشیدی خود را افزایش داده است ، بخشی از آن به دلیل پیچیدگی نصب برخی از سقف های فتوولتائیک. این شرکت از این فرصت استفاده می کند تا فروش این راه حل ها را به یک باتری خانگی Powerwall پیوند دهد.

تبلیغات ، محتوای شما در زیر ادامه می یابد

در پایان ماه مارس ، تسلا تصمیم گرفت ناگهان قیمت سقف های خورشیدی خود را که از کاشی های فتوولتائیک تشکیل شده است ، افزایش دهد. تنظیم کننده وی – که باعث می شود قیمت پروژه وی تخمین زده شود – نهایی است: ارزیابی هزینه یک سیستم 12.3 کیلو وات در چند روز از 55000 دلار به 70،000 دلار رفته است. افزایشی که به همین دلیل مربوط به سفارشات جدید است ، اما نه تنها. در واقع ، مشتریانی که قبلاً سقف خود را سفارش داده اند ، اما کار آنها هنوز آغاز نشده است ، از دریافت ایمیلی که به آنها اطلاع می دهد از یک ارزیابی مجدد از فاکتور خود خبر داد ، شگفت زده شدند.

یک بازیکن ازعکسبرداری بدین ترتیب فاکتور پروژه وی از 66000 به 87،000 دلار می رود ، هنگامی که مشتری دیگری توضیح داد آستانه با دیدن پروژه خود از 35000 دلار به کاشی و 30،000 دلار برای باتری ها با 75،000 دلار – یا 114 ٪ افزایش – برای کاشی و 35000 دلار.

این شرکت توضیح می دهد که باید پس از یادگیری ، قیمت های خود را به سمت بالا تجدید نظر کند ، در عمل ، که تمام پروژه های تعمیر سقف با کاشی های خورشیدی خود پیچیدگی یکسانی ندارند. معیار ارزیابی پیچیدگی سایتها نیز در این میان به ابزار پیکربندی اضافه شده است تا از ناامیدی های احتمالی جلوگیری شود. البته ، مشتریان مربوطه در صورت تمایل می توانند سفارش خود را لغو کنند.

با این حال ، این یک ناامیدی است که به عدم قابلیت اطمینان مهلت های تحقق اعلام شده توسط تسلا اضافه می شود. از راه اندازی آنها در سال 2017 ، سقف های خورشیدی این شرکت همچنان به جمع آوری اشتباهات ادامه داده اند ، با وجود مشکلات تحویل با وجود حجم فروش که در روزهای اولیه بسیار کم به نظر می رسد. در سال 2019 ، این شرکت همچنین قیمت راه حل خود را برای جذب مصرف کنندگان بسیار کاهش داده بود ، که از آنجا که تأسیسات سقف خورشیدی در طول سال 2020 سه برابر شده بود ، بسیار مؤثر بوده است. در واقع ، در قیمت های قبلی ، این تاسیسات – علاوه بر زیبایی شناسی – در مقایسه با پانل های فتوولتائیک سنتی بسیار رقابتی بودند.

تبلیغات ، محتوای شما در زیر ادامه می یابد

که ما را به یک اعلامیه رسمی جدید از این برند که به تازگی فروش این کاشی های خورشیدی را برای خرید یک Powerwall ، باتری بزرگ خانگی که تسلا نیز به فروش می رساند ، به ارمغان می آورد. “از هفته آینده ، پانل های خورشیدی و سقف خورشیدی تسلا فقط به عنوان یک محصول یکپارچه با باتری Tesla Powerwall فروخته می شوند (…) انرژی خورشیدی منحصراً از Powerwall تغذیه می کند. PowerWall فقط به پیشخوان خدمات عمومی و صفحه House Circuit Breaker House متصل خواهد شد که در صورت خرابی خدمات عمومی ، یک نصب بسیار ساده و مقاومت بی عیب و نقص از کل خانه امکان پذیر خواهد بود. “, توییت الون مسک.

وی همچنین به روزرسانی نرم افزاری برای Powerwall اعلام کرد ، به لطف آن که این باتری ها می توانند تا 50 ٪ قدرت اضافی را تحویل دهند. از 5 کیلو وات به طور مداوم (و 7 کیلو وات در اوج) ، Powerwall به روز شده می تواند به طور مداوم 10 کیلو وات را به طور مداوم تحویل دهد و احتمالاً در شرایط مطلوب دو برابر شود. چه چیزی به کسانی که قدرت Powerwall را برای آنها اطمینان می دهد ، ترمز در تجهیزات بود. هنوز مشخص است که چه تاثیری در کتاب سفارش تسلا که معادل 86 مگاوات زیرساخت الکتریکی خورشیدی را در سه ماهه چهارم 2020 نصب کرده است ، چه تأثیری خواهد داشت ، که نشان دهنده افزایش 60 ٪ در طی یک سال است.

تبلیغات ، محتوای شما در زیر ادامه می یابد

تمام اخبار دیجیتالی را در Google News دنبال کنید

باتری خانگی: راهنمای کامل 2023

یک باتری خانگی به شما امکان می دهد به جای تزریق آن به شبکه برق ، برق اضافی تولید شده توسط پانل های خورشیدی فتوولتائیک خود را ذخیره کنید. سپس می توانید در صورت نیاز بیشتر از این انرژی استفاده کنید. در اینجا تمام آخرین اطلاعات مربوط به باتری خانگی را پیدا خواهید کرد: مزایای آن ، انواع مختلف مدل ها ، تولید کنندگان و همچنین قیمت های نشانگر.

خلاصه :

باتری خانگی چیست ?

از باتری خانگی برای ذخیره برق استفاده می شود و تقریباً در ترکیب با پانل های خورشیدی استفاده می شود. در واقع ، نصب فتوولتائیک شما در طول روز برق تولید می کند ، در حالی که شما عمدتا از برق استفاده می کنید.

بنابراین باتری امکان استفاده مجدد از انرژی خورشیدی ، رایگان و تجدیدپذیر را فراهم می کند ، در صورت نیاز به آن ، به جای استفاده از برق از.

به طور متوسط ​​، یک باتری خانگی دارای ظرفیت ذخیره سازی 7 تا 10 کیلووات ساعت است. از آنجا که یک تمیز کردن متوسط ​​روزانه 9.6 کیلووات ساعت مصرف می کند ، می توانید تقریباً یک روز برق را تأمین کنید.

علاقه مند به باتری خانگی ? نقل قول های رایگان را از طریق این صفحه مقایسه کنید.

باتری خانگی

عملکرد باتری خانگی

اصل یک باتری خانگی ساده است: انرژی اضافی تولید شده توسط پانل های خورشیدی شما را در طول روز ذخیره می کند. به لطف یک اینورتر هوشمند, که میزان انرژی خورشیدی تولید شده توسط پانل های شما را اندازه گیری می کند. این به طور خودکار تعیین می کند که چه زمانی باید انرژی را به باتری ارسال کنید ، و چه زمانی دستگاه های شما باید از انرژی باتری به جای شبکه استفاده کنند.

با توجه به خود باتری ، اکثریت قریب به اتفاق مدل ها از نوع لیتیوم یون هستند. اما باتری های آب نمکی (سدیم یون) و همچنین باتری های سرب نیز وجود دارد.

اینورتر باتری خانگی

مانند پانل های خورشیدی ، باتری خانگی با جریان مستقیم کار می کند. با این حال ، دستگاه های خانگی شما از جریان متناوب استفاده می کنند. به همین دلیل است که نصب فتوولتائیک شما در حال حاضر شامل اینورتر است که جریان مستقیم را به جریان متناوب تبدیل می کند.

بنابراین ، اگر قبلاً پنل های خورشیدی دارید ، باید:

  • یا اینورتر دوم را که به طور خاص به باتری خانگی خود اختصاص داده شده است نصب کنید (توجه داشته باشید که برخی از مدل های باتری مجهز به اینورتر یکپارچه هستند)
  • اینورتر موجود خود را با اینورتر ترکیبی جایگزین کنید. این گزینه خوبی است اگر اینورتر موجود شما در پایان زندگی باشد (بیش از 8 سال).

اگر هنوز پانل های خورشیدی ندارید و می خواهید همزمان باتری خانگی را نصب کنید (یا فکر می کنید می توانید یک روز این کار را انجام دهید) ، می توانید مستقیماً یک اینورتر هیبریدی نصب کنید.

باتری خانگی در سال 2023 چقدر است ?

به طور متوسط ​​، قیمت باتری خانگی نوسان می کند بین 4000 تا 10،000 € (HTVA ، نصب و درک از جمله). هزینه دقیق به چندین عامل بستگی دارد: ظرفیت ذخیره سازی کاملاً تعیین کننده است ، اما نوع باتری و برند نیز نقش دارند.

به عنوان مثال ، باتری Powerwall Powerwall 7 کیلووات ساعت بین 5000 تا 10،000 € هزینه دارد ، در حالی که باتری خانگی سامسونگ 3.6 کیلووات ساعت در حدود 6،500 یورو هزینه دارد.

در اینجا یک جدول قیمت بسته به ظرفیت ذخیره سازی آورده شده است:

ظرفیت ذخیره باتری قیمت میانگین
(HTVA ، نصب و عایق بندی شامل)
باتری خانگی 3 کیلووات ساعت 4000 یورو
باتری خانگی 8 کیلووات ساعت 5000 تا 8000 €
باتری خانگی 14 کیلووات ساعت 10،000 یورو

آیا می خواهید قیمت خیاطی برای باتری خانگی داشته باشید ? از طریق این صفحه نقل قول بخواهید ، رایگان است و شما را به هر چیزی متعهد نمی کند.

آیا می توانید از حق بیمه باتری خانگی خود بهره مند شوید ?

در حال حاضر, فقط منطقه فلمیش برای نصب باتری خانگی پاداش اعطا می کند. بنابراین هیچ جایزه ای برای باتری در والونیا یا بروکسل وجود ندارد.

تمام اطلاعات مربوط به مبلغ ، شرایط دسترسی و روش در مقاله “جایزه باتری خانگی” را پیدا خواهید کرد.

باتری داخلی

مزایای باتری خانگی

ذخیره انرژی خورشیدی برای استفاده از آن بعداً مزایای بسیاری دارد:

  • شما باعث افزایش مصرف خود می شوید : خود مصرف ، یعنی انرژی تولید شده توسط پانل های خورشیدی شما که مستقیماً مصرف می کنید ، به طور متوسط ​​30 ٪ است. با یک باتری خانگی می توانید به 70 ٪ خود مصرف کنید. بنابراین شما کمتر به برق شبکه وابسته خواهید شد.
  • … و شما از قیمت prosumer سودمندتر بهره مند می شوید : به طور مشخص ، استفاده از خودآزمایی چیست ? یکی از بزرگترین مزایا این است که هزینه کمتری را پرداخت خواهید کرد. اگر پیشخوان جریان مضاعف دارید ، دقیقاً آنچه را که از شبکه می گیرید پرداخت می کنید. و با یک باتری خانگی ، شما به میزان قابل توجهی کمتر می گیرید.
  • در هنگام خرابی های فعلی مشکل دیگری نیست : از برق ذخیره شده در باتری شما نیز می توان در صورت خرابی برق استفاده کرد. بنابراین دیگر نیازی به ترس از کاهش نیست.
  • نصب آسان و سریع : باتری خانگی مانند تسلا به راحتی نصب می شود ، نیازی به تعمیر و نگهداری ندارد و کاملاً خودکار است. باتری می تواند فضای زیادی را به خود اختصاص دهد (بسته به ظرفیت مورد نظر) ، اما از آنجا که در دماهای مختلف از -20 تا 50 درجه سانتیگراد کار می کند ، می توانید آن را در خارج نصب کنید.

در مورد مضرات ? بزرگترین این است که باتری داخلی هنوز هم بسیار گران است. گفته می شود ، قیمت ها تمایل به دموکراتیزه کردن دارند و سرمایه گذاری ارزش آن را دارد که پروژه به درستی مورد مطالعه قرار گیرد. دریغ نکنید که از یک نصب کننده تخصصی برای مشاوره درخواست کنید.

آیا باتری خانگی سودآور است ?

با توجه به اهمیت سرمایه گذاری ، طبیعی است که تعجب کنیم که آیا بازی واقعاً ارزش شمع را دارد. آیا سرمایه گذاری در یک باتری خانگی جالب است ? این بستگی به اولین جایی دارد که شما زندگی می کنید:

بروکسل و فلاندر

در بروکسل و فلاندر ، با سیستم های قیمت گذاری, پاسخ بله است : باتری خانگی سودآور است. به خصوص در فلاندر ، جایی که می توانید از یک جایزه تا سال 2024 بهره مند شوید.

لونیا

در والونیا ، سیستم پیشخوان که وارونه می شود همیشه معتبر است. این سیستم به این معنی است که اگر بیشتر از آنچه مصرف می کنید برق تولید کنید ، هیچ چیزی نمی پردازید … یا این مورد قبل از ورود بود قیمت Prosumer. از این پس ، اگر هنوز یک پیشخوان سنتی دارید ، که به عقب می چرخد ​​، باید نرخ ظرفیت (بر اساس قدرت نصب خود) را بپردازید.

اگر پیشخوان جریان مضاعف دارید ، هزینه بیشتری پرداخت می کنید قیمت متناسب, براساس آنچه واقعاً از شبکه می گیرید محاسبه می شود. با یک باتری خانگی ، شما خود را افزایش می دهید و بنابراین شما از قیمت prosumer سودمندتر بهره مند می شوید.

در حال حاضر و تا پایان سال 2023 ، قیمت Prosumer هنوز هم تا حدی توسط منطقه والون جبران می شود. اما از سال 2024 ، جبران خسارت بیشتری نخواهد بود. بنابراین باتری خانگی جالب تر خواهد شد.

انواع باتری

انواع مختلفی از باتری وجود دارد که هرکدام راه خود را برای ذخیره برق دارند. متداول ترین آنها باتری لیتیوم یون ، باتری آب نمک و باتری سرب است:

1. باتری لیتیوم یون

باتری لیتیوم یون در بین مدلهای باتری خانگی بسیار رایج است. این یک باتری سبک و جمع و جور است که دارای طول عمر طولانی و عملکرد خوب است. نکته منفی این است که می تواند ظرفیت ذخیره سازی را پس از یک چرخه بارگذاری کامل بار از دست بدهد.

2. باتری آب نمک (سدیم یون)

باتری آب نمک یا سدیم یون مبتنی بر فناوری اخیر است. این یک جایگزین زیست محیطی است ، زیرا از موادی تشکیل شده است که تأثیر کمی بر محیط زیست دارند و قابل بازیافت هستند. علاوه بر این ، مشکل از دست دادن ظرفیت باتری لیتیوم یون ندارد. گفته می شود ، این یک باتری سنگین و تحمیل کننده است ، بنابراین شما باید فضای کافی داشته باشید.

3. باتری

باتری سرب فناوری اخیر نیست. این نوع باتری موجود در اتومبیل های حرارتی است. این بدون شک مقرون به صرفه ترین راه برای ذخیره برق است ، اما باتری سرب علاوه بر سنگین و تحمیل کننده ، طول عمر نسبتاً کوتاهی دارد. همچنین توصیه نمی شود که آن را عمیقاً تخلیه کنید و اجزای آن آلاینده است.

Tesla Powerwall و سایر تولید کنندگان

در حال حاضر بسیاری از تولید کنندگان باتری های داخلی وجود دارد. تسلا از سال 2015 قبلاً در بازار حضور داشته است. جدیدترین مدل آنها ، Powerwall 3 ، ظرفیت 13.5 کیلووات ساعت است. سامسونگ نیز با یک باتری 3.6 کیلووات ساعت با اینورتر یکپارچه در این مسابقه شروع به مسابقه کرد.

از آن زمان ، بسیاری از تولید کنندگان دیگر به آنها پیوسته اند. ما می توانیم استناد کنیم LG ، Huawei ، Solax ، Solarwatt ، Mercedes یا Ikea. در این مقاله مقایسه مارک های باتری داخلی را پیدا خواهید کرد.

نقل قول ها را بخواهید: باتری خانگی

با ذخیره انرژی تولید شده با استفاده از باتری خانگی ، از پانل های خورشیدی خود بهینه استفاده کنید. از طریق فرم زیر می توانید نقل قول های رایگان و بدون تعهد را درخواست کنید.

  • نقل قول رایگان
  • بدون درگیری
  • مقایسه و ذخیره
  • کارآفرینان تأیید شده

همچنین بخوانید:

چه مارک باتری خانگی را انتخاب کنید ?

آیا تا به حال پانل های خورشیدی بوده اید یا قصد نصب آنها را دارید؟ ? با قیمت جدید Prosumer ، به نفع شماست که خود را افزایش دهید. برای انجام این کار ، او می تواند ..

باتری پنل خورشیدی

ترکیب باتری با پانل های خورشیدی مزایای بسیاری دارد و به شما امکان می دهد تا خود را افزایش دهید ، اما آیا واقعاً سودآور است ? چگونه یک باتری برای پنل خورشیدی کار می کند ?…

باتری آب نمک

باتری آب نمکی (سدیم یون) یک نوآوری نسبتاً اخیر فن آوری است که جایگزین اکولوژیکی برای باتری های معمولی سرب و لیتیوم یون است. نمای کلی در این مقاله. خلاصه…