Premiere Pro: یک ابزار کامل مونتاژ., بارگیری Adobe Premiere Pro برای ویندوز ، Mac.

Adobe Premiere Pro

به طور کلی ، Adobe Premiere Pro حق دارد تمام ابزارهای نرم افزار ویرایش ویدیویی بالا را داشته باشد. در این لیست ، ابتدا برخی از ویژگی های اساسی برای ساخت فیلم وجود دارد ، به دنبال مثال برش ، همجوشی ، انتقال ، افزودن موسیقی ، سرعت یا حتی بزرگنمایی. همچنین سازگاری با تعداد بسیار زیادی از قالب های صوتی و تصویری از این نرم افزار وجود دارد.

Adobe Premiere Pro: یک ابزار کامل مونتاژ

Premiere Pro نرم افزاری ویرایش ویدیویی حرفه ای است که توسط ویرایشگر Adobe ارائه شده است که به شما امکان می دهد فیلم های خود و آنهایی را که توسط دانش آموزان یا دانشجویان خود ساخته شده است ، تهیه کنید “آثار” واقعی آماده برای پخش در صفحه کوچک و روی صفحه بزرگ.

First Pro یکی از نرم افزار ویرایش ویدیوی مرجع است. چه مبتدی باشید و چه متخصص ، به شما امکان می دهد فیلم های خود را مانند یک حرفه ای ویرایش کنید. و این ، خواه یک مونتاژ ساده برای ساخت و یا به طور کامل یک کلیپ واقعیت مجازی داشته باشید.

این فیلم در حال تبدیل شدن است ، و آماده تغییر نیست ، رسانه های غالب در پشتیبانی جدید آموزشی. همچنین یک بهانه عالی برای ارائه فعالیت های ایجاد یا بازتاب دانش آموزان خود است. چه راهی بهتر به عنوان مثال برای آموزش رسانه ها و کمک به دانش آموزان خود در رمزگشایی اطلاعات برای ارائه آنها برای تهیه گزارش های ویدئویی خود مانند جوانب مثبت.

پردازش ویدیویی نیاز به استفاده از ابزارهای جدی دارد.

این مورد اولین طرفدار است که شهرت آن به خوبی تثبیت شده است ، اما مانند سایر ابزارهای همان نوع یک تصویر ابزار قدرتمند رنج می برد ، اما یادگیری پیچیده است.

این شرم آور است ، زیرا اگر به یک دوره یادگیری نیاز داشته باشد ، Adobe Premiere Pro سهولت واقعی استفاده را با ابزارهای مونتاژ با کیفیت حرفه ای برای همه نیازهای ویرایش ویدیویی ترکیب می کند. آخرین نسخه این نرم افزار همچنین ویژگی های بسیاری از محصولات Adobe دیگر را در بر می گیرد ، و آن را به یک راه حل منحصر به فرد نشر چاقوی سوئیس تبدیل می کند.

یک ابزار کامل ویرایش ویدیویی برای متخصصان و مبتدیان.

First Pro به شما امکان می دهد فیلم ها را از دوربین یا تلفن وارد کنید ، کلیپ ها را برش دهید ، عناوین اضافه کنید یا تنظیم و تنظیم صدا را تنظیم کنید. این رابط بسیار بصری است و میانبرهای شخصی برای انتشار. ارگونومی بی عیب و نقص است و اگر قبلاً فرصتی برای استفاده از ابزار دیگری برای ایجاد Adobe مانند Lightroom یا Spark داشتید ، خود را در زمین شناخته شده پیدا خواهید کرد که برای دومی می توانید فیلم ها را ویرایش کنید.

این نرم افزار همچنین یک سری کامل از مدل های انیمیشن یا انتقال را برای وارد کردن جلوه های دیدنی در فیلم های خود ارائه می دهد بدون اینکه نیاز به متخصص در جلوه های ویژه داشته باشید.

Pro First می تواند از طیف گسترده ای از پرونده های ورودی مراقبت کند ، از Divx تا H.265. به همین ترتیب ، همچنین به شما امکان می دهد تا خلاقیت های خود را به انواع مختلفی از پرونده ها صادر کنید.

ایده هایی برای استفاده از Pro Pro در کلاس ?

اینها فرصتهایی نیستند که. هنگامی که به این ابزار عادت کردید ، می توانید با دانستن این موضوع ، به تخیل خود مجدداً آزاد کنید این نرم افزار به شما امکان می دهد نتایج با کیفیت بدست آورید.

به عنوان مثال برای استفاده از دانش آموزان خود برای تهیه فیلمنامه برای یک فیلم کوتاه و سپس ساختن آن ، ایجاد یک کلیپ ویدیویی یا اخبار تلویزیونی از طریق یک فیلم از کلاس آخر دریا یا یک مدرسه ساده ، استفاده از فیلمنامه.

ابزارهای فنی موجود در Adobe Premiere Pro به شما امکان می دهد زیرنویس ها را در یک فیلم ایجاد و رمزگذاری کنید ، یک پس زمینه سبز به یک صحنه اضافه کنید یا چهره یک دانش آموز یا یک شخص را در یک فیلم کامل محو کنید.

آموزش Adobe برای مؤسسات آموزشی

در Adobe ، ما معتقدیم که استفاده از برنامه های ایجاد کلاس ما باعث می شود توسعه مهارت های دیجیتال در حالی که ارائه می دهد رویکرد خلاق و مشخص در آموزش و یادگیری دانش.

از طریق برنامه آموزشی ما ، ما به مؤسسات آموزش ابتدایی و متوسطه همه برنامه های خلاقانه ایجاد ابر ارائه می دهیم از 5 یورو برای هر دانش آموز و در هر سال.

آموزش Adobe برای معلمان

Adobe معلمان -65 ٪ در مورد اشتراک های Creative Cloud (بیش از 20 برنامه از جمله Rush First ، Photoshop ، PDF Acrobat) ارائه می دهد.

Adobe Premiere Pro

Adobe Premiere Pro

ارائه Adobe Premiere Pro با بارگیری.کم

Adobe Premiere Pro نرم افزار ویرایش ویدیو است. این ابزار اساسی دسته آن برای چندین سال است ، عمدتاً به این دلیل که هم به افراد و هم برای متخصصانی که مایل به ایجاد محتوا با کیفیت بالا هستند ، انجام می شود.

همانطور که از نام آن پیداست ، Adobe Premiere Pro متعلق به گروه Adobe است ، در سراسر جهان برای Adobe Creative Cloud زیر شناخته شده است. و به دلایل خوب ، شامل بسیاری از ابزارهای محبوب ، از جمله Adobe Photoshop CC ، Illustrator و دیگران. مانند سایر برنامه ها ، بنابراین با یک اشتراک پرداخت کننده همراه است که شما موظفید مشترک شوید تا از همه ویژگی ها بهره مند شوید ، ما بعداً به تفصیل باز خواهیم گشت.

بارگیری Adobe Premiere Pro یک روش عالی برای استفاده از نرم افزار ویرایش ویدیوی بالا برای ایجاد یک محتوای سطح حرفه ای است.

عملیات نرم افزاری Adobe Premiere Pro

Adobe Premiere Pro نرم افزاری مؤثر و مرتبط است ، ما آن را گفتیم. برای انجام این کار ، یک رابط کاملاً قابل تنظیم را که یادآور سایر نرم افزارها در گروه است ، به ویژه Adobe Photoshop CC قرار می دهد. و به دلایل خوب ، شما می توانید فضای کاری را که هر پنجره با توجه به استفاده یا محیط خود را تغییر می دهد ، تغییر دهید ، با دانستن اینکه این ابزار به طور کامل به زبان فرانسه در دسترس است.

دانلود Adobe Premiere Pro تمام وقت را برای لذت بردن از نرم افزار Adobe Premiere Pro ، بلکه ادغام آن در بقیه مجموعه Adobe Creative Cloud Suite می گذارد. اگر نیاز به ایجاد پیوندها بین Adobe Photoshop CC یا After Effects ، به خصوص برای انجام روتوش لایه یا ایجاد جلوه های خاص تر داشته باشید ، عالی است. به این کار ، باید اضافه شود که این ابزار در ابر کار می کند ، به طوری که تمام تنظیمات شما به راحتی همگام می شوند تا بتوانید هنگام رفتن از یکی به دیگری ، آنها را در دستگاه های دیگر پیدا کنید.

از پانل پروژه نرم افزاری Adobe Premiere Pro ، می توانید به همه عجله ها و عناصر رسانه ای خود دسترسی پیدا کنید ، چه تصاویر یا موسیقی. برای انتقال آنها به یکی از آهنگ های موجود در پنل نصب ، فقط از Drag and Drop استفاده کنید.

در جدول زمانی نرم افزار Adobe Premiere Pro ، رنگ های مختلف یا شکل های مختلف عناصر شما را نشان می دهد تا بتوانید به راحتی موارد را برش داده یا اصلاح کنید. به عنوان مثال ، می توان یک صدا را از یک ویدیو حذف کرد تا به جای آن اضافه شود ، جایی که پرونده برای شکل موج آن قابل تشخیص است و از پرونده های ویدیویی جدا می شود.

در غیر این صورت ، مانیتور موجود در Adobe Premiere Pro به شما امکان می دهد آهنگ های پروژه خود را به سادگی بخوانید ، خود را به عنوان یک بازیکن چندرسانه ای واقعی معرفی می کند.

به طور کلی ، Adobe Premiere Pro حق دارد تمام ابزارهای نرم افزار ویرایش ویدیویی بالا را داشته باشد. در این لیست ، ابتدا برخی از ویژگی های اساسی برای ساخت فیلم وجود دارد ، به دنبال مثال برش ، همجوشی ، انتقال ، افزودن موسیقی ، سرعت یا حتی بزرگنمایی. همچنین سازگاری با تعداد بسیار زیادی از قالب های صوتی و تصویری از این نرم افزار وجود دارد.

سازگاری

بارگیری Adobe Premiere Pro از رایانه شما امکان پذیر است به شرط اینکه دارای سیستم عامل ویندوز 10 و MacOS X 10 باشد.13 یا نسخه بالاتر. این نرم افزار یک برنامه تلفن همراه را برای تلفن های هوشمند و تبلت ها ، چه در iOS یا Android ، ارائه نمی دهد.

قیمت

همانطور که گفتیم ، اگر می خواهید Adobe Premiere Pro را بارگیری کنید و از نرم افزار استفاده کنید ، پس از اتمام دوره آزمایشی 7 روزه رایگان ، باید یک پیشنهاد پولی را دریافت کنید.

بعد از این دوره ، شما بین فرمولی که شامل Adobe Premiere Pro به تنهایی یا همه Adobe زیر است ، انتخابی دارید. در هر صورت ، این یک اشتراک ماهانه است ، در اینجا جزئیات قیمت های لازم است.

  • Adobe Premiere Pro به تنهایی: 23.99 یورو در هر ماه
  • ابر خلاق: 62.50 یورو در هر ماه

به یاد داشته باشید که مجموعه Creative Cloud Suite شامل Adobe Premiere Pro ، بلکه سایر نرم افزارهای اختصاص داده شده به تصویر است. در این نرم افزار کامل ، ما بدیهی است که Adobe Photoshop CC ، Illustrator ، Indesign ، Lightroom یا Acrobat Pro را پیدا می کنیم. به طور خلاصه ، شما به تمام ابزارهایی که برای سرگرمی و کار خود نیاز دارید دسترسی دارید.

گزینه های دیگری برای Adobe Premiere Pro

Adobe Premiere Pro نرم افزار ویرایش ویدیویی عالی است. همانطور که گفتیم ، وی به لطف ویژگی های بسیار پیشرفته و رابط کاربری حرفه ای آن ، به عنوان مرجع اساسی در بخش ویرایش ویدیو نشان داد. اگر قابل پرداخت باشد ، این مورد برای اکثر ابزارهای مشابه موجود در همین بخش است. با این حال ، این بدان معنا نیست که او تنها کسی است که در بازار حضور دارد ، زیرا گزینه های دیگری مانند Final Cut Pro وجود دارد.

به جای بارگیری Adobe Premiere Pro ، می توانید Final Cut Pro را انتخاب کنید. این به وضوح نزدیکترین معادل آن از نظر عملکرد است ، زیرا همچنین برای تهیه مونتاژهای ویدیویی بسیار تأمین می شود. چند سال پیش توسط اپل خریداری شده است ، این ابزار فقط در MACOS موجود است ، سیستم عامل ویندوز را نادیده می گیرد. شما به مدت 30 روز از یک محاکمه رایگان بهره مند می شوید ، پس باید با دانستن اینکه این یک خرید نهایی است (و بنابراین یک پرداخت واحد) خدمات را مستقیماً در فروشگاه App خریداری کنید).

به همان روشی که همتای خود Adobe Premiere Pro ، Final Cut Pro دارای چندین ویژگی است ، از جمله مواردی که برای پرداختن به مبتدیان و متخصصان. اولین مورد از استفاده از یک رابط براق و نسبتاً ساده برای استفاده از رابط کار خود خوشحال خواهد شد ، در حالی که دومی به راحتی خود را به سمت پیشرفته ترین گزینه ها ، مانند نمایش های 2D و 3D ، انتقال شماره یا ماژول های اضافی سوق می دهد.