Premium Video ، YouTube vs. Tiktok: جوانان در مرکز رقابت خود

YouTube vs. Tiktok: جوانان در مرکز رقابت خود

دو سیستم عامل با یک مفهوم متفاوت ، اما تبدیل به رقبا شده اند. دلیل ? Tiktok از Juggernaut YouTube فراتر می رود. بنابراین هنوز تعداد کاربران نیست … اما شبکه اجتماعی چینی در یکی از هدف اصلی خود نمایش در یوتیوب را دزدی می کند: جوانان. با توجه به سایت تخصصی TechCrunch ، کودکان و نوجوانان روزانه بیشتر از YouTube و آن را برای دومین سال متوالی در Tiktok می گذرانند. 107 دقیقه برای Tiktok در برابر 67 دقیقه برای YouTube.

YouTube Tiktok

  • شناسایی کردن
  • کمک
  • دستگاه های سازگار

تنظیمات برگزیده کوکی خود را انتخاب کنید

ما از کوکی ها و ابزارهای مشابهی استفاده می کنیم که به شما امکان می دهد خریدها را انجام دهید ، تجربه خود را در خدمات ویدیویی آمازون بهبود بخشید و خدمات خود را ارائه دهید ، همانطور که در هشدار کوکی های ما به تفصیل ارائه شده است. ما همچنین از این کوکی ها استفاده می کنیم تا درک کنیم که مشتریان چگونه از خدمات ما استفاده می کنند (به عنوان مثال با اندازه گیری بازدیدها به سایت) برای اینکه بتوانیم پیشرفت هایی را انجام دهیم.

اگر مجوز خود را به ما بدهید ، ما همچنین از کوکی ها برای تکمیل تجربه مشاهده خود در خدمات ویدیویی آمازون نیز استفاده خواهیم کرد ، همانطور که در هشدار کوکی های ما توضیح داده شده است. این شامل استفاده از کوکی های داخلی و سوم ، که اطلاعات استاندارد را در دستگاه ذخیره یا دسترسی دارند ، مانند یک شناسه واحد. اشخاص ثالث برای نمایش و اندازه گیری تبلیغات شخصی ، تولید اطلاعات مخاطبان و توسعه و بهبود محصولات از کوکی ها استفاده می کنند. برای امتناع از این کوکی ها ، انتخاب دقیق تر یا اطلاعات بیشتر ، روی Customize Cookies کلیک کنید یا اطلاعات بیشتری کسب کنید. شما می توانید در هر زمان با مراجعه به ترجیحات کوکی ، همانطور که در هشدار کوکی توضیح داده شده است ، گزینه های خود را تغییر دهید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد راه و اهدافی که آمازون از اطلاعات شخصی استفاده می کند (مانند تاریخ بازدید Prime Video) ، با اعلامیه محرمانه بودن ما مشورت کنید.

این صفحه به طور موقت در دسترس نیست. ما از شما می خواهیم که از ناراحتی های ایجاد شده عذرخواهی کنید. لطفا بعداً دوباره امتحان کنید.

YouTube vs. Tiktok: جوانان در مرکز رقابت خود

از یک طرف محبوب ترین پلتفرم ویدیویی در جهان وجود دارد. متعلق به Google است ، آرم آن قرمز است ، این زمین بازی موقعیت های Squeezie و Lena است … من نامگذاری کردم … یوتیوب بدیهی است و 2 میلیارد کاربر فعال آن در هر ماه. از طرف دیگر ، شبکه اجتماعی چینی وجود دارد که بالا می رود. من فقط در این مورد با شما صحبت می کنم. این کسی بود که مفهوم فیلم های عمودی یک دقیقه را متحول کرد … بدیهی است که تیکتوک و 1 او.2 میلیارد کاربر فعال در هر ماه.

دو سیستم عامل با یک مفهوم متفاوت ، اما تبدیل به رقبا شده اند. دلیل ? Tiktok از Juggernaut YouTube فراتر می رود. بنابراین هنوز تعداد کاربران نیست … اما شبکه اجتماعی چینی در یکی از هدف اصلی خود نمایش در یوتیوب را دزدی می کند: جوانان. با توجه به سایت تخصصی TechCrunch ، کودکان و نوجوانان روزانه بیشتر از YouTube و آن را برای دومین سال متوالی در Tiktok می گذرانند. 107 دقیقه برای Tiktok در برابر 67 دقیقه برای YouTube.

برای مقابله با Tiktok ، YouTube فرمت “شورت” خود را راه اندازی کرد ، من قبلاً در مورد آن به شما گفتم ، این Tiktok آنها است ، بنابراین یک برگه در سیستم عامل خود با فیلم های کوتاه برای پیمایش. همانطور که اینستاگرام این کار را با واقعی واقعی خود انجام داد. این کمی شبیه به بهترین کپی Tiktok است ? و به نظر می رسد برای یوتیوب بسیار خوب کار می کند ، زیرا آنها در هر ماه 1.5 میلیارد کاربر برای شلوارک خود ادعا می کنند ، به اندازه Tiktok باشید.

بنابراین بله بسیار بزرگ به نظر می رسد اما وقتی می بینیم چه خبر است ، چندان شگفت انگیز نیست. در حال حاضر بسیاری از YouTubers بازی شلوارک را بازی می کنند. بنابراین آنها جامعه بزرگ خود را برای تماشای فیلم های کوتاه خود جذب می کنند. این مورد McFly و Carlito یا Tibo Inshape است که میلیون ها نفر از مشترکین در کانال های YouTube خود دارند.

و حتی برای آنها سودمند است زیرا اکنون آنها فقط باید یک فیلم واحد تولید کنند تا ده ها محتوا را پشت سر بگذارند. بگذار توضیح بدهم. به عنوان مثال McFly و Carlito ویدئویی را در کانال YouTube 40 دقیقه ای خود منتشر می کنند و در پشت برش عصاره ها ، آنها را قرار داده و آنها را 1 دقیقه شورت ایجاد می کنند. برنده برنده زیرا آنها از تمام مطالب مورد نظر درآمد کسب می کنند و پول بیشتری برای آنها و یوتیوب می گیرند.

به جز این که سن YouTubers و مخاطبان آنها نیز هست. جایی که نسل من و بعد از آن که از محتوای آنها غرق شد ، امروز برای جذب جوانترین نوسازی طول می کشد. و آنها اکنون توسط tiktokers قسم می خورند. جوان تر ، سرگرم کننده تر ، خودجوش تر. و مهمتر از همه کسانی که این توهم را می دهند که هر کسی می تواند مانند آنها انجام دهد. آیفون خود را در برابر یک قطعه مبلمان قرار دهید و خود را فیلمبرداری کنید در واقع چندان پیچیده نیست. بنابراین این همان کاری است که نوجوانان انجام می دهند. مونتاژ کمتر پیچیده ، برای آزادی بیشتر. حداقل این توهم است که Tiktok در برابر YouTube می دهد.

جایی که برنامه چینی نیز مزیت بزرگی دارد ، با مدت زمان فیلم های خود است. دانستن اینکه زمان توجه در اینترنت پایین تر و پایین تر می شود ، فیلم کوتاه تر است. به خود بگویید که طبق یک مطالعه ، فقط 70 ٪ از کاربران اینترنت تا پایان ویدیویی که کمتر از دو دقیقه طول می کشد باقی می مانند. بنابراین شماره را در مورد 1 ساعت ویدیوی YouTube تصور کنید.

ناگهان YouTubers نیز در صفحه قرار داده و فیلم های کوتاه تری می سازند. به عنوان مثال MC Fly و Carlito ، یک دنباله کامل از آخرین ویدیوی خود را قطع کنید ، یک بازی IT Post IT با Marina Times و Virginie Efira. به جز این که این ویدئو به خوبی کار کرده است ، که آنها در نهایت تصمیم گرفتند یک هفته بعد دنباله برش را بیرون بیاورند. برای لحظه ای دشوار است که برنده شدن در جنگ بین Tiktok و YouTube دشوار باشد. آنچه در آن است این است که شبکه اجتماعی چین در سال 2023 است تا به 2 میلیارد دنبال کننده برسد و بنابراین یک بار و برای همه YouTube فراتر رود.