نحوه تماس با Pricetel و پیوستن به Pricetel خدمات مشتری?, تعداد مفیدی از اپراتورهای تلفن همراه | پیش فرض

تعداد مفیدی از اپراتورهای تلفن همراه

Contents

این سرویس صوتی تعاملی نیز موجود است:

نحوه تماس با Pricetel و پیوستن به Pricetel خدمات مشتری ?

شما در مورد پیشنهاد به اطلاعات نیاز دارید ? شما می خواهید در نصب تجهیزات Pricestel کمک کنید ? شما فقط سوالی دارید که از یک مشاور بپرسید ? برای انجام این کار ، شما باید با قیمت خدمات مشتری تماس بگیرید. اما چطور می شود انجامش داد ? روشهای مختلف برای ارتباط با این اپراتور چیست؟ ? چه موقع تماس بگیرید و به چه دلایلی ? در اینجا یک راهنمای کوچک وجود دارد که وسایل مختلف برای تماس با Prixtel را لیست می کند و بنابراین به سوالات شما پاسخ می دهد.

بسته اکسیژن 30 گیگابایت داشتن 7.99 یورو/ماه ::
از یک بسته انعطاف پذیر استفاده کنید 30 تا 70 گیگابایت

نحوه تماس با Pricetel ?

prixtel به شما پیشنهاد می دهد وسایل مختلف تماس. چه برای یک سوال ، یک درخواست اشتراک ، اطلاعات یا حتی خاتمه ، روش های مختلفی برای ارتباط با Prixtel وجود دارد. در میان این وسایل ، تلفن و پست پستی وجود دارد. همچنین ممکن است با قیمت تماس بگیرید مستقیماً در شبکه های اجتماعی یا از طریق صفحه کمک در وب سایت اپراتور.

نحوه تماس با Pricetel از طریق تلفن ?

با قیمت خدمات مشتری تماس بگیرید

پیش از این ، مشترکان می توانند از طریق تلفن با قیمت خدمات مشتری تماس بگیرند و در نتیجه مستقیماً با یک مشاور در صورت بروز مشکل صحبت می کنند. از جانب, اپراتور تصمیم گرفته است خط تلفن خود را با یک سرور صوتی تعاملی جایگزین کند که به شما امکان می دهد تا با مصرف خود مشورت کنید -یا از دست دادن یا سرقت موبایل خود خبر دهید. در صورت بروز مشکل فنی یا اگر نیاز به شکایت دارید ، باید به صفحه انجمن/سؤالات متداول سایت Pricetel یا به منطقه مشتری آنلاین خود بروید.

s ‘اکنون دستیابی به قیمت خدمات مشتری از طریق تلفن غیرممکن است, با این حال ، همیشه تماس با بخش فروش امکان پذیر است.

برای افراد با Prixtel تماس بگیرید

اگر فردی هستید و می خواهید با پیگیری مصرف خود مشورت کنید -یا حتی پرواز تلفن همراه خود را اعلام کنید ، می توانید از طریق تلفن با Pricetel تماس بگیرید. اپراتور راه اندازی کرده است یک سرور صوتی تعاملی برای انجام این مراحل و چه کسی جایگزین خط تلفن خود می شود. دو شماره در دسترس شما است:

 • شما می توانید با Pricetel در تماس بگیرید 778 از یک قیمت موبایل (زمان تماس کسر شده از قیمت قیمت شما)
 • همچنین می توانید از طریق تلفن ثابت با سرور آواز Prixtel تماس بگیرید 09 70 80 83 00.

اگر هنوز یک قیمت مشتری نیستید ، می توانید به آن برسید بخش فروش اپراتور تلفنی. مانند سرور صوتی ، شماره تماس با آن است 09 70 80 83 00.

برای متخصصان با قیمت تماس بگیرید

مشتریان قیمت حرفه ای که مایل به مشورت با مصرف تلفن همراه خود هستند یا ضرر یا سرقت تلفن خود را اعلام می کنند ، می توانند با این تماس تماس بگیرند 778 از یک قیمت موبایل یا 09 70 80 83 00 برای یک ثابت. برای درخواست های دیگر در مورد خط قیمت حرفه ای خود ، به صفحه بروید معاونت از وب سایت prixtel یا در شما فضای مشتری prixtel برخط.

چه موقع با Pricetel تماس بگیرید ?

خدمات مشتری prixtel از طریق تلفن قابل دسترسی نیست ? این طبیعی است ، اپراتور خط تلفن خود را حذف کرد. اکنون می توانید مراحل خود را از طریق منطقه مشتری آنلاین خود که در دسترس است انجام دهید 24 ساعت شبانه روز ، 7 روز در هفته. اگر به کمک فنی نیاز دارید ، تمام پاسخ های سوالات خود را در آن پیدا خواهید کرد سؤالات متداول یا می توانید از یک مشاور در انجمن بپرسید.

نحوه تماس با قیمت خدمات مشتری برای اینترنت ?

اگر به کمک نیاز دارید و ترجیح می دهید از طریق اینترنت با Pricetel تماس بگیرید ، بین سه راه حل انتخاب دارید:

 1. کمک آنلاین
 2. منطقه مشتری
 3. شبکه های اجتماعی

قیمت کمک آنلاین

از آنجا که حذف قیمت خدمات مشتری در هر تلفن است, در صورت بروز مشکل ، باید به بخش کمک بروید.پیش فرض.کم , به منظور دسترسی به کمک های آنلاین.

از صفحه کمک Prixtel ، سؤالات متداول کامل را پیدا خواهید کرد چه کسی به سؤالات فعلی که توسط مشتریان prixtel پرسیده می شود پاسخ می دهد ، اما همچنین تالابی که می توانید سوال خود را به یک متخصص بپرسید اگر اطلاعاتی را که به دنبال آن بودید پیدا نکرده اید.

 • اگر سوالی در این انجمن پرسیده اید ، مشاوران Prixtel وقت خود را برای پاسخ به شما در اسرع وقت می گیرند.
 • اگر ترجیح می دهید بحث کنید به طور خصوصی با یک مشاور prixtel ، فقط آن را در پیام خود در انجمن بخواهید. مبادله می تواند با ایمیل ادامه یابد.

مشاوران prixtel از خدمات کمک در دسترس بوده اند دوشنبه تا جمعه از 9 صبح تا 5 بعد از ظهر. یعنی در اکتبر 2022, 86 ٪ از مشتریان آماری از خدمات خدمات پس از فروش هستند.

از طریق منطقه مشتری Prixtel با اپراتور تماس بگیرید

برای شکایت در مورد فاکتور خود یا مدیریت بسته خود ، می توانید به آنجا بروید فضای مشتری prixtel. در وب سایت اپراتور موجود است. در اینجا ، شما فقط باید به لطف ورود به سیستم و رمز عبور خود را شناسایی کنید و سپس به بخش بروید معاونت.

در این منطقه مشتری می توانید درخواست کمک کنید ، پیشنهاد خود را تغییر دهید ، گزینه های خود را تغییر دهید یا حتی ضرر یا سرقت تلفن خود را اعلام کنید. از آنجا که می توانید تمام این مراحل را در هر زمان انجام دهید منطقه مشتری prixtel 7 روز در هفته و 24 ساعت در روز در دسترس است.

از طریق شبکه های اجتماعی با قیمت تماس بگیرید

کاملاً امکان پذیر است از طریق شبکه های اجتماعی با قیمت تماس بگیرید. اپراتور یک حساب کاربری دارد فیس بوک و توییتر که می توانید پیام خود را ارسال کنید. این بدان معنی است که بسیار جالب است زیرا به شما امکان می دهد درخواست خود را مستقیماً در یکی از این حسابها افشا کنید و پاسخ یک شخص واجد شرایط را به سرعت بدست آورید.

نحوه تماس با Pricetel از طریق پست ?

نامه ای را در Prixtel ارسال کنید

افرادی که مایل به ارسال نامه پستی به قیمت خدمات مشتری می تواند به آدرس زیر بنویسد:

prixtel ، خدمات مشتری ، 89515 Veron Cedex.

برای درخواست ارسال شده از طریق پست ، پاسخ فوری نیست.

اگر پاسخ دریافت شده مورد انتظار نیست یا به سادگی پاسخی دریافت نکرده اید ، می توانید با آن تماس بگیرید سرویس مصرف کننده با ارسال نامه به آدرس زیر:

prixtel ، سرویس مصرف کننده ، 89515 Veron Cedex.

نحوه تماس با Pricetel از خارج ?

اگر در خارج از کشور هستید و به آن نیاز دارید با قیمت خدمات مشتری تماس بگیرید, شما قادر به انجام این کار از طریق تلفن نخواهید بود ، زیرا اپراتور شماره تلفن را در دسترس مشتریان خود قرار نداده است و به آنها اجازه می دهد با سرویس پس از فروش از خارج از کشور تماس بگیرند. از طرف دیگر ، شما همیشه می توانید از وسایل دیگری که توسط اپراتور در دسترس است استفاده کنید: انجمن ، منطقه مشتری Prixtel یا شبکه های اجتماعی خود.

اگر به کمک نیاز دارید ، می توانید در وب سایت Pricetel به فضای انجمن/سؤالات متداول بروید. پاسخ سوالات اصلی را که می توانید از خود در مورد یک مشکل شبکه ، پیکربندی اینترنت/پیام کوتاه ، اتصال به منطقه مشتری ، یک موبایل گمشده یا سرقت شده ، یک سیم کارت مسدود و غیره پیدا کنید ، پیدا خواهید کرد.

اگر نتوانسته اید مشکل خود را حل کنید ، می توانید سؤال خود را مستقیماً در انجمن بپرسید تا از یک مشاور کمک بگیرید. همچنین می توانید یک حادثه فنی را اعلام کنید یا در مورد فاکتور از بخش شکایت کنید معاونت از فضای مشتری prixtel.

چرا با قیمت تماس بگیرید ?

به دلایل مختلف می توانید با قیمت خدمات مشتری تماس بگیرید: درخواست مربوط به خود بسته پیشین یا برای شکایت. بسته به درخواست ، شماره تلفن ممکن است تغییر کند و وسیله ارتباطی نیز هست.

شما یک مشتری Pricetel هستید ? نظر خود را به اشتراک بگذارید:

نحوه تماس با سرویس تجاری prixtel ?

اگر سوالی دارید قبل از عضویت در بسته بندی Prixtel یا در صورت نیاز به کمک به سفارش ، آنها باید از آنها استفاده کنند 09 70 80 83 00. بخش فروش را می توان از دوشنبه تا جمعه از 9 صبح تا 5 بعد از ظهر به دست آورد.

اگر قبلاً بسته موبایل Prixtel را تهیه کرده اید ، این شماره به شما امکان می دهد تا به سرور صوتی دسترسی پیدا کنید تا با مصرف خود مشورت کنید -UP یا اعلام ضرر یا سرقت تلفن خود را اعلام کنید. برای تغییر خود بسته موبایل prixtel, این کار را می توان مستقیماً از طریق فضای مشترک خود در سایت prixtel انجام داد. برای هر سؤال دیگر ، به بخش کمک منطقه مشتری Prixtel یا در انجمن Prixtel خود بروید.

در کدام چارچوب قیمت می تواند برای شما مفید باشد ?

شما یک مشتری Pricetel هستید

الگوهای تماس نحوه تماس با Pricetel
قیمت آن را برای قیمت تغییر دهید مستقیماً از طریق منطقه مشتری Prixtel خود
معاونت در صفحه Forum/FAQ PRIXTEL
از طریق منطقه مشتری خود
در شبکه های اجتماعی
با نامه
خاتمه اشتراک مستقیماً از طریق منطقه مشتری Prixtel خود
شکایت در مورد فاکتور از زمان بخش معاونت از منطقه مشتری شما
شکایت ساده از زمان بخش معاونت از منطقه مشتری یا از طریق انجمن
نشان دهنده تغییر آدرس است در منطقه مشتری خود
مصرف خود را دنبال کنید در منطقه مشتری یا از طریق تلفن در 09 70 80 83 00 یا 778
ضرر یا سرقت موبایل خود را اعلام کنید در منطقه مشتری یا از طریق تلفن در 09 70 80 83 00 یا 778

شما هنوز یک قیمت مشتری نیستید ?

بسته اکسیژن 30 گیگابایت داشتن 7.99 یورو/ماه ::
از یک بسته انعطاف پذیر استفاده کنید 30 تا 70 گیگابایت

شما هنوز یک قیمت مشتری نیستید و می خواهید اشتراک یا به سادگی اطلاعاتی در مورد پیشنهادات Prixtel داشته باشید ? برای انجام این کار ، به سادگی از طریق تلفن با آهنگسازی با بخش فروش تماس بگیرید 09 70 80 83 00 (از یک موقعیت ثابت).

شما می خواهید یک پیشنهاد قیمت را تهیه کنید ?

قیمتی ?

prixtel یک است ارتباطات از راه دور که در سال 2004 ایجاد شده و برنامه های موبایل را به افراد و متخصصان ارائه می دهد. در حال حاضر ، prixtel تنها اپراتوری است که به مشتریان خود ارائه می دهد بسته های قابل تنظیم و غیر اتصال. این فقط بدان معنی است که شما فقط با توجه به مصرف خود قیمت را پرداخت می کنید. هر ماه می توانید یک بسته قیمت پایین را شروع کرده و به حداکثر قیمت بروید. هر ماه ، مصرف شما متفاوت است و صورتحساب شما نیز. بنابراین prixtel با تمام نیازها سازگار است.

 • prixtel است اولین اپراتور Lowcost. این پیشنهادات مختلف را با قیمت های جذاب در اختیار مشتریان خود قرار می دهد.
 • prixtel از شبکه SFR.
 • همانطور که قبلاً مشخص شد ، پیشنهادات prixtel بدون تعهد ارائه می شود. بنابراین می توان اشتراک خود را در هر زمان خاتمه داد.
 • در وب سایت Pricetel ، تلفن های همراه نیز موجود است.

آرزو می کنی اپراتور را تغییر دهید ? برای یافتن یک پیشنهاد سودمند ، تماس بگیرید 09 71 07 91 49. یک مشاور سپس شما را به سمت شریک زندگی متناسب با نیازهای شما هدایت می کند. اعلامیه – سرویس SELECTRA شریک قیمت نیست

تعداد مفیدی از اپراتورهای تلفن همراه

قیمت خدمات مشتری

شما در مورد اشتراک خود سوالی دارید ? شما تلفن همراه خود را شکسته یا گم کرده اید ? شما می خواهید پیشنهاد خود را برای انتخاب یک بسته موبایل بدون تعهد تغییر دهید ? شما یک مشکل صورتحساب دارید ? درخواست شما هر چه باشد ، خدمات مشتری اپراتور تلفن همراه شما برای کمک به شما وجود دارد. در اینجا همه تعداد مفید اپراتورهای اصلی در بازار تلفن تلفن همراه آورده شده است.

تعداد مفید اپراتور SFR

خدمات مشتری SFR را می توان از طریق تلفن همراه یا خط ثابت خود در 10 23 دریافت کرد (به استثنای پیشنهادات قرمز). برای رسیدن به خدمات مشتری از خارج ، به سادگی شماره گیری + 33 6 10 00 23 23 23.

سرور صوتی تعاملی SFR

علاوه بر خدمات مشتری که از طریق تلفن در 1023 قابل دسترسی است ، می توانید خط SFR یا قرمز خود را از سرور صوتی SFR تعاملی مدیریت کنید.

این سرور صوتی تعاملی SFR برای:

– 963 از تلفن همراه SFR خود,
– 06 10 00 19 63 از یک موقعیت ثابت.

شماره SFR 963 عاری از SFR یا موبایل قرمز است. از طرف دیگر ، اگر با شماره 06 10 00 19 63 از یک خط ثابت تماس بگیرید ، ارتباطات با قیمت تماس با تلفن همراه صورتحساب می شود.

این سرویس تعاملی به شما امکان می دهد یک سیم کارت را فعال کنید ، در گزینه های SFR مشترک شوید ، فاکتور بپردازید یا حتی در صورت پرواز یا از دست دادن تلفن هوشمند خود خط را به حالت تعلیق درآورید.

اعداد مفید دیگر در SFR

برای شارژ حساب SFR خود کارت یا بسته مسدود شده خود ، 952 را از SFR Mobile یا 0 811 900 952 از یک کار ثابت شماره گیری کنید.

مشاوره دستگاه پاسخگویی شما در 123 انجام می شود.

نظارت بر مصرف شما با ساخت 950 قابل دسترسی است

اعداد مفید در نارنجی

خدمات مشتری نارنجی از طریق تلفن در 39 00 قابل دسترسی است. این یک شماره منحصر به فرد است ، خواه یک تلفن همراه یا مشتری ثابت باشید.

این سرویس رایگان است و بسته به پیشنهاد ارائه شده یا کسر شده از بسته تلفن همراه ، تماس با هزینه ارتباط عادی صورتحساب می شود. توجه داشته باشید که زمان انتظار قبل از اتصال با یک مشاور عاری از خط نارنجی ثابت یا موبایل است.

از خارج از کشور می توانید با تهیه +33 9 69 39 00 با یک مشاور نارنجی تماس بگیرید. این تماس با قیمت ارتباطات بین المللی با سرزمین اصلی فرانسه صورت می گیرد (شماره کریستال که اضافی نیست).

740 ، خدمات مشتری تعاملی نارنجی

شماره مفید دیگری از موبایل نارنجی شما ، 740 (سرویس و تماس رایگان). این جعبه آواز به شما امکان دسترسی به بسیاری از خدمات و پیشنهادات از تلفن همراه خود را می دهد.

این شماره به طور خاص دسترسی به سرویس فاکتور فاکتور را برای پرداخت یا مشورت آخرین فاکتور موبایل شما فراهم می کند. همچنین می توانید بسته مسدود شده خود ، نارنجی خود را شارژ کنید ، سیم کارت را فعال کنید یا حتی یک تلفن همراه را باز کنید.

این سرویس صوتی تعاملی نیز موجود است:

– در 0 800 100،740 از یک خط ثابت نارنجی یا یک اپراتور دیگر,

– در 00 33،800 100،740 از خارج.

با دستگاه پاسخ دهنده او نارنجی و تعادل بسته خود مشورت کنید

در نارنجی ، اگر یک بسته یا یک موبایل دارید ، مشاوره دستگاه پاسخگویی شما در 888 انجام می شود. ارتباطات با پست صوتی نارنجی حتی با اعتبار برابر با 0 € در سرزمین اصلی فرانسه گنجانده شده است.

با ساخت + 33 6 08 08 08 08 08 می توانید از طریق تلفن ثابت یا تلفن همراه دیگر در فرانسه یا خارج از کشور به دستگاه پاسخ دهنده نارنجی خود دسترسی پیدا کنید. مشتریان Orange Mobile همچنین می توانند از منطقه مشتری Orange Orange خود با پیام صوتی خود مشورت کنند.

سرانجام ، نظارت بر مصرف با تهیه شماره 123 # در تلفن همراه یا تماس با 221 از تلفن همراه در دسترس است.

تعداد مفید Bouygues télécom

خدمات مشتری Bouygues Telecom

خدمات مشتری Bouygues Télécom را می توان از طریق تلفن در:

– 614 از تلفن همراه Bouygues Telecom یا 1064 از موقعیت دیگر ، برای دارندگان یک بسته موبایل کلاسیک (B & You و Bouygues Telecom). شماره خدمات مشتری Bouygues از خارج از کشور +33 660 614 614 است.

– 634 از تلفن همراه Bouygues Telecom یا 1034 از موقعیت ثابت برای دارندگان کارت پیش پرداخت Bouygues.

شماره های اساسی دیگر در Bouygues Telecom

برای شارژ کارت پیش پرداخت Bouygues Télécom ، شما باید 630 را از Mobile Bouygues Telecom یا 0 981 660 630 از تلفن ثابت شماره گیری کنید.

مشاوره دستگاه پاسخگو در 660 انجام می شود.

با توجه به ، نظارت بر مصرف Bouygues ، این سرویس با تهیه 680 برای یک بسته موبایل معمولی (B & You یا Bouygues) و 630 برای کارت پیش پرداخت در دسترس است.

موبایل رایگان ، اعداد مفید

خدمات رایگان مشتری می تواند در 3244 به دست آورد. از خارج از کشور ، شماره ای که برای رسیدن به یک مشاور رایگان ساخته می شود +33 1 78 56 95 60 است.

مشاوره پیام صوتی موبایل رایگان در 666 یا در +33 695 600 012 از بین المللی انجام می شود.

اگر در یک پیشنهاد موبایل رایگان مشترک شده اید ، نظارت بر مصرف شما با آهنگسازی 555 از تلفن همراه شما قابل دسترسی است.

شماره های مفید قیمت

prixtel یک اپراتور دیجیتالی و متعهد است ، بنابراین خدمات مشتری از طریق تلفن قابل دسترسی نیست اما مشتریان prixtel می توانند:

– با تهیه 789 از قیمت خط آنها (تماس رایگان) با دستگاه پاسخگو خود مشورت کنید

– با تماس با 998 از قیمت موبایل خود یا 09 70 808 300 ، با نظارت بر مصرف خط قیمت آنها مشورت کنید (تماس تلفنی نیست). نظارت کنسو نیز در منطقه مشتری یا در برنامه prixtel موجود است.

– با تماس با سرور Vocal Pricetel در شماره 09 70 808 300 ، ضرر یا سرقت تلفن خود را اعلام کنید (تماس تلفنی نیست). همچنین می توان خط تلفن همراه خود را به حالت تعلیق درآورد و درخواست ارسال سیم کارت جدید در منطقه مشتری Prixtel را درخواست کرد.

فضای مشتری prixtel

ساده و بصری ، منطقه مشتری آنلاین به شما امکان می دهد بسته خود را به طور مستقل ، 24 ساعت شبانه روز ، 7 روز در هفته مدیریت کنید:

جدید شما به تمام اطلاعات مربوط به خط تلفن همراه ، مصرف ، تلفن ، صورتحساب و مقررات خود دسترسی دارید.

جدید شما این امکان را دارید که بسته و گزینه های خود را تغییر دهید ، اطلاعات تماس پستی و بانکی خود را به روز کنید و روش پرداخت خود را اصلاح کنید.

جدید نگرانی پیکربندی اینترنت/MMS ? منطقه مشتری شما به طور مستقیم پیکربندی لازم را برای تمام تجهیزات خود به شما ارائه می دهد.

جدید برای صرفه جویی در وقت ، می توانید هر حادثه آنلاین (از دست دادن یا پرواز سیم کارت ، اختلال در عملکرد ، MMS/پیام کوتاه/مشکل اینترنت و غیره) را اعلام کنید یا در مورد فاکتور شکایت کنید.

همچنین می توانید بسته خود را بدون تعهد 24/7 از برنامه Prixtel (موجود در Google Play و فروشگاه App) مدیریت کنید.

سؤالات متداول و انجمن Prixtel

شما یک سوال دارید یا به کمک نیاز دارید ? با سؤالات متداول و انجمن ما مشورت کنید. پاسخ سوالات اصلی را که می توانید از خود بپرسید پیدا خواهید کرد و در صورت لزوم در صورت مشتری ، می توانید با WebConstractions ما تماس بگیرید. آنها برای کمک به شما ، دوشنبه تا جمعه از 9 صبح تا 5 بعد از ظهر در آنجا هستند.

اگر هنوز مشتری نیستید ، می توانید در فیس بوک ، توییتر یا اینستاگرام با ما تماس بگیرید. ما در اختیار شما هستیم تا به تمام سوالات شما در مورد بسته های خود پاسخ دهیم.

شماره هایی برای پیوست سایر اپراتورهای تلفن همراه

در اینجا تعداد خدمات مشتری سایر اپراتورها در بازار تلفن همراه وجود دارد:

– NRJ Mobile: 675 200 از تلفن همراه تلفن همراه یا 0969 360 200 از یک موقعیت ثابت

– Auchan Telecom: 200 از تلفن همراه Auchan Telecom یا 0 969 360 200 از تلفن ثابت

– La Poste Mobile: 904 از تلفن همراه خود La Poste Mobile یا 0 970 808 660 از موقعیت دیگر

– Cdiscount Mobile شماره تلفن را ارائه نمی دهد ، این اپراتور خدمات مشتری آنلاین خود را از طریق انجمن قابل دسترسی از منطقه مشتری ارائه می دهد

– SOSH ، نام تجاری دیجیتال نارنجی از طریق تلفن خدمات مشتری ندارد. با این حال ، می توانید به یک مشاور گربه در سایت این اپراتور یا از طریق شبکه های اجتماعی بپیوندید.

خوب است بدانید: برای به دست آوردن ریو ، یعنی شناسه ای که به شما امکان می دهد اپراتور تلفن همراه را در حالی که شماره تلفن فعلی خود را نگه دارید تغییر دهید ، فقط با 3179 از تلفن همراه خود تماس بگیرید و هر چه اپراتور شما.