نحوه لذت بردن از فیلم Prime Amazon در فرانسه?, خدمات خدمات مشتری رایگان – لیست شماره های غیرقانونی – اخبار – ufc -que cheisir

شماره خدمات مشتری رایگان

ویدیوی آمازون نخست یک کتابخانه بزرگ ویدیویی با محتوای متنوع ارائه می دهد: فیلم ، سری ، مستند ، محتوای کودکان. با این حال کاتالوگ ویدیویی آمازون Prime با توجه به کشور متفاوت است. وی در زمان ثبت نام با انتخاب مکانی از محل زندگی مشخص می شود. به همین دلیل ، کاتالوگ در فرانسه بسیار محدودتر از ایالات متحده است. عناوین بیشمار ویدیو ویدیوی آمازون در چندین زبان مانند فرانسوی ، انگلیسی ، اسپانیایی ، ایتالیایی ، آلمانی ، پرتغالی یا ژاپنی قابل دسترسی است. کاربر همچنین می تواند از زیرنویس ها استفاده کند ، که به چند زبان موجود است.

نحوه لذت بردن از فیلم Prime Amazon در فرانسه ?

ویدیوی نخست آمازون

آمازون ، پلت فرم تجارت الکترونیکی ، دیگر محدود به فروش آنلاین نیست. در سال 2006 ، این شرکت همچنین در حوزه SVOD شروع به کار کرد. سرویس های Prime Prime Amazon چیست ? نحوه دسترسی به آن در فرانسه ? برای چه قیمتی و با چه مزایایی ? برای اطلاع از همه چیز در مورد آمازون Prime Video France ، به راهنمای زیر مراجعه کنید.

با آزمایش 30 روزه رایگان ، فیلم آمازون را کشف کنید !

آمازون پریم ویدیویی فرانسه چیست ?

ویدیوی آمازون نخست یکی از آخرین سرویس های SVOD است که در بازار ظاهر شده است. مانند رقیب Netflix یا Dazn ، پلت فرم ویدیوی آمازون Prime مجموعه ای از خدمات را برای لذت بردن از فیلم ها و سریال های نامحدود ارائه می دهد. این پلتفرم در دسامبر 2016 در ایالات متحده ایجاد شده است. این سرویس ابتدا خوانده می شد ویدیوی فوری آمازون, سپس ویدیوی آمازون که می خواهیم. امروز ، ما در مورد سیستم عامل صحبت می کنیم ویدیوی نخست آمازون. این سرویس در حال حاضر در بیش از 200 کشور جهان وجود دارد و از طریق رایانه در وب سایت یا برنامه ویدیویی Prime Amazon در دسترس است.

SVOD چیست ? SVOD به معنای کلیه خدمات ویدیویی توسط تقاضا توسط اشتراک، ابونمان. بر خلاف VOD که در آن برای هر ویدیو در هر واحد پرداخت می کنیم ، SVOD یک اشتراک ماهانه یا سالانه است که به کاتالوگ دسترسی می دهد نامحدود.

کاتالوگ ویدیوی آمازون Prime: چه فیلم و سریال تماشا می کنند ?

ویدیوی آمازون نخست یک کتابخانه بزرگ ویدیویی با محتوای متنوع ارائه می دهد: فیلم ، سری ، مستند ، محتوای کودکان. با این حال کاتالوگ ویدیویی آمازون Prime با توجه به کشور متفاوت است. وی در زمان ثبت نام با انتخاب مکانی از محل زندگی مشخص می شود. به همین دلیل ، کاتالوگ در فرانسه بسیار محدودتر از ایالات متحده است. عناوین بیشمار ویدیو ویدیوی آمازون در چندین زبان مانند فرانسوی ، انگلیسی ، اسپانیایی ، ایتالیایی ، آلمانی ، پرتغالی یا ژاپنی قابل دسترسی است. کاربر همچنین می تواند از زیرنویس ها استفاده کند ، که به چند زبان موجود است.

کاتالوگ نخست آمازون شامل یک است کتابخانه ویدیویی عمومی. در مورد فیلم ها ، بالاتر از همه وجود دارد تولید آمریکایی :: پارک ژوراسیک, سفر, ایندیانا جونز, هانکوک, گادر, دژنگو بی نظیر. این پیشنهاد همچنین شامل انتخاب گسترده ای از سریال ها است ، به خصوص سریال فرقه مانند خانه D R, چگونه مادرت را ملاقات کردم, تئوری بیگ بنگ, لباس: وکلای خیاطی, گمشده, آناتومی گری و غیره. کاتالوگ Prime Video Amazon با تولید خود تکمیل می شود سری نخست آمازون, توزیع منحصراً. سریال هانا, مرد در قلعه بلند, تور بزرگ یا بازگشت به خانه بخشی هستند ، همچنین با فال خوبحرف, سریال آمازون از لحظه.

تلویزیون

ورود به بازار در حال حاضر رقابتی ، کاتالوگ نخست آمازون بنابراین سعی کنید استراتژی Netflix را اتخاذ کرده و محتوای خاص خود را ایجاد کنید. غول آمریکایی در خود سرمایه گذاری کرده بود تولید اصلی, مخصوصاً با سری آمازون, و تلاش های او میوه به وجود آورده است. تولید آن نه تنها با انتقادات بلکه مردم نیز با موفقیت روبرو شد. بنابراین ، این سکو یک کاتالوگ با کیفیت ساخته شده است که مخاطبان را بیشتر و بیشتر به ارمغان می آورد.

علاوه بر این ، برای اینکه بتوانیم با سایر سیستم عامل های SVOD رقابت کنیم ، آمازون Prime Video France کاتالوگ خود را به روشی منظم گسترش می دهد. هر ماه ، او معرفی را اعلام می کند خرید جدید از نظر فیلم و سریال و ورود برنامه های اصلی جدید ، مانند جدید سریال آمازون.

علاقه مند به سایر سیستم عامل های SVOD ? از دیزنی لذت ببرید+ !

نحوه اشتراک آمازون پریم ویدیویی فرانسه ?

اشتراک در اشتراک آمازون ویدیوی Prime از سایت Prime Video Amazon یا Android یا IOS در دسترس است. در چندین مرحله انجام می شود:

 1. ایجاد یک حساب آمازون : برای اینکه بتوانید از خدمات آمازون Prime Video France France استفاده کنید ، لازم است حساب آمازون. اگر آن را ندارید ، فقط به سایت آمازون بروید و گزینه “ایجاد یک حساب جدید آمازون” را انتخاب کنید. برای ادامه ، دستورالعمل ها را دنبال کنید و اطلاعات تماس خود (نام ، نام ، آدرس ایمیل ، شماره تلفن) را با یک رمزعبور جدید وارد کنید. اگر قبلاً یک حساب آمازون دارید ، فقط با وارد کردن شناسه های خود وارد شوید.
 2. روش پرداخت : پس از معرفی اطلاعات تماس شما ، از شما دعوت می شود تا کشور محل زندگی که محتوای کاتالوگ شما را تعیین می کند. سپس ارتباط برقرار کنید اطلاعات فاکتور و یک روش پرداخت را انتخاب کنید. این پلتفرم کارتهای اعتباری و بدهی بین المللی را می پذیرد. اطلاعات پرداخت برای بهره مندی از یک آزمایش رایگان ضروری است.
 3. تائیدیه : قبل از ثبت نام ثبت نام, اطلاعات مربوط به حساب ، روش پرداخت و بسته انتخاب شده را بررسی کنید. برای اعتبارسنجی انتخاب خود ، دکمه “تأیید” را فشار دهید. به محض پایان ثبت نام خود ، می توانید از خدمات استفاده کنید آمازون پریم ویدیویی فرانسه و خود را تماشا کنید سری نخست آمازون مورد علاقه.

در مورد دسترسی به آمازون Prime Video جعبه از یک جعبه, این پلتفرم هنوز بخشی از کلیه اشتراک های اینترنتی نیست. معرفی خدمات آن به یک بسته اینترنتی نیاز به مذاکره دارد ، به خصوص با اپراتورهای بزرگ: نارنجی ، SFR یا بووگوها. این راهی برای تسهیل دسترسی به سکو و در عین حال ، افزایش مخاطبان خود است. با این حال ، برای لذت بردنویدیوی نخست آمازون در نارنجی, د ‘آمازون Prime Video Bouygues یا بالاخره ، ازجعبه SFR Prime Video Prime Prime, شما باید صبور باشید. با این حال ، Amazon Prime Video اکنون بخشی از پیشنهاد اینترنت رایگان است. با دلتا, شما بدون هیچ هزینه اضافی از ویدیوی آمازون Prime استفاده می کنید.

بر خلاف Amazon Video Prime ، Netflix اکنون از Orange ، Bouygues و SFR به عنوان یک گزینه در دسترس است و در برخی از اشتراک های جعبه رایگان (Freebox One و Delta Freebox) ادغام شده است.

مانند همه سیستم عامل های SVOD, ویدیوی آمازون نخست, بیش از حد ، نیاز به اتصال اینترنت. آ جریان کارآمد بنابراین برای اطمینان از کیفیت خوب فیلم در راحتی ، بدون برش و کندی ضروری است. با این حال ، پس از اتصال مشترک ، او می تواند فیلم ها را در هر زمان و در پشتیبانی های مختلف تماشا کند: از مرورگر اینترنت یا به لطف برنامه ویدیویی Prime Amazon سازگار با تلفن های هوشمند ، تبلت ها و تلویزیون هوشمند خاص. اشتراک مشاهده محتوا را ارائه می دهد همزمان در 3 دستگاه.

تماس رایگان

شما می خواهید فیلم ها و سریال های مورد علاقه خود را بدون کوچکترین کندی تماشا کنید ?

SELECTRA پیشنهادات اینترنتی را مقایسه می کند و بسته به صلاحیت شما ، شما را به پیشنهاد اینترنت شریک زندگی متناسب با وضعیت شما هدایت می کند.

Amazon Prime Video France چقدر است ?

در میان چندین پیشنهاد SVOD ، آمازون Prime Video فرانسه عمدتاً با قیمت آن متمایز می شود. خدمات ویدیوی آمازون آمازون در فرانسه هزینه 69.90 یورو. این یک است اشتراک سالانه, بنابراین در یک رفتن. این بدان معنی است که کاربر از Amazon Video Prime استفاده می کند 5.80 یورو در هر ماه. این نرخ در مقایسه با Netflix ، رهبر بازار که خدمات آن از 8.99 یورو در ماه یا کانال+ سری در دسترس است از 6.99 یورو در ماه ارائه می شود ، بسیار مقرون به صرفه و بسیار رقابتی است.

Amazon Prime Video Free: یک ماه آزمایشی که به کاربران ارائه می شود و از این پیشنهاد وسوسه می شوید آمازون پریم ویدیویی فرانسه ? بهترین راه برای کشف خدمات خود لذت بردن از دوره آزمایشی 30 روزه توسط سیستم عامل ارائه شده است. برای بهره مندی از آن ، ارائه اطلاعات بانکی در هنگام ثبت نام لازم است. بنابراین ، قیمت اشتراک است به طور خودکار صورتحساب پس از اتمام دوره آزمایشی. با این حال ، اگر کاربر دیگر مایل به استفاده از ویدیوی آمازون حق بیمه و صورتحساب باشد ، می تواند قبل از پایان دوره آزمایشی خود ، اشتراک را در هر زمان لغو کند.

به لطف آمازون نخست آمازون از آمازون ویدیوی آمازون لذت ببرید !

همچنین می توان از آن استفاده کرد جایزه ویدیوی آمازون با فکر کردن به خدماتآمازون نخست. این یک برنامه عضویت آمازون است که به مجموعه ای از مزایای انحصاری دسترسی می دهد. Amazon Prime Video یکی از آنهاست و مشترک می تواند بین اشتراک را انتخاب کند ماهانه یا سالانه. در مورد قیمت ها ، اشتراک ماهانه با قیمت موجود است 6.99 یورو در ماه, تقریباً 84 € در سال. با این حال ، این گزینه شامل یک آزمایش 30 روزه رایگان نیست. قیمت اشتراک سالانه است 69.90 یورو, که نشان دهنده پس انداز 14 € است.

دانشجویان از 18 ساله می تواند از برنامه استفاده کند آمازون جوان با قیمت 34.95 یورو در سال ، بیش از 50 ٪ کاهش میزان اشتراک آمازون نخست. این پیشنهاد شامل تمام مزایای اشتراک آمازون نخست و آمازون ویدیوی آمازون و آمازون است دوره آزمایشی 90 روزه.

مشترکین آمازون نخست به طور خودکار به آمازون Prime Video France و سایر مزایای دیگر بدون هیچ گونه اشتراک اضافی دسترسی دارد:

 • تحویل شتاب : تحویل در یک روز کاری رایگان
 • فروش فلاش : دسترسی به اولویت به فروش فلش
 • موسیقی نخست : حداکثر 40 ساعت موسیقی بدون تبلیغات
 • عکسهای حق بیمه : یک فضای ذخیره سازی نامحدود برای ضبط عکس در آمازون درایو
 • خواندن حق بیمه : کاتالوگ کتابهای الکترونیکی موجود از Kindle Reader یا با برنامه Kindle رایگان
آمازون Prime Video France با Amazon Prime – 15 سپتامبر 2022

اشتراک ماهانه اشتراک سالانه
قیمت 6.99 یورو در ماه 69.90 یورو در سال
یک ماه رایگان
ویدیوی آمازون Prime گنجانده شده است

اشتراک های ویدئویی آمازون ، با توجه به خدمات موجود طبقه بندی شده است. سئو رایگان.

نظر ویدیوی آمازون Prime: مزایای آن چیست ?

 • قیمت : بدون (56 یورو در سال) یا با (69.90 یورو در سال) آمازون نخست ، آمازون پریم ویدیویی فرانسه یکی از رقابتی ترین پیشنهادات SVOD در مورد قیمت ها است.
 • کیفیت محتوا : حتی اگر کاتالوگ هنوز محدود باشد و به اندازه ایالات متحده توسعه نیافته باشد ، این پلتفرم به سرعت نزدیک می شود و محتوای با کیفیت را ارائه می دهد. بنابراین ، مشترک از خود استفاده می کند سری نخست آمازون مورد علاقه بدون محدودیت.
 • اقتصاد داده : یکی از ویژگی های پلتفرم Prime Video France Amazon به کاربران امکان می دهد تا هنگام بارگیری یا مشاهده برنامه ها ، مصرف داده ها را کنترل کنند.
 • اشعه ایکس : عملکرد اشعه ایکس به تماشاگران این امکان را می دهد تا درباره این موارد بیشتر بدانند سری آمازون یا فیلمی که آنها تماشا می کنند. اشعه ایکس بازیگران یا موسیقی مورد استفاده در فیلم ها را مشخص می کند. مشترک همچنین فرصتی برای مرور زندگی نامه ها یا کشف حکایات مختلف و اطلاعات جالب در مورد برنامه تماشا شده دارد.

تلفن همراه خوب

10 گیگابایت 5.99 یورو دیدن

100 گیگابایت 16.99 یورو دیدن

20 گیگابایت 5.99 یورو دیدن

تلفن همراه خوب

5.99 یورو پیشنهاد را ببینید

5.99 یورو پیشنهاد را ببینید

2.99 یورو پیشنهاد را ببینید

بهترین پیشنهاد لحظه را پیدا کنید !

امروز: 09/22/2023 15:13 – 1695388404

اشتراک اینترنت و موبایل

اشتراک اینترنت یا تلفن همراه را تغییر دهید ?

بهترین پیشنهادات را از تأمین کنندگان شریک ما کشف کنید

تماس رایگان

اشتراک اینترنت یا تلفن همراه را تغییر دهید ?

مرکز تماس ما در حال حاضر بسته است. یک یادآوری رایگان بخواهید.

راهنماهای مخابراتی که از دست نمی روند

 1. تست بدهی اینترنت: سرعت اتصال فیبر یا ADSL خود را آزمایش کنید
 2. بسته موبایل ارزان: مقایسه پیشنهادات برای کمتر از 10 €
 3. Fusion Canalsat and Canal +: کانال های جدید ?
 4. Apple TV: قیمت ، مسکن ، آن چیست و چگونه کار می کند ?

بنابراین ما این کار را با هم انجام می دهیم ? 1.6 میلیون فرانسوی قبلاً به ما اعتماد کرده اند

مشاور خدمات شما

از دوشنبه تا جمعه از 7 صبح تا 9 بعد از ظهر ، شنبه 8:30 صبح تا 6.30 بعد از ظهر و یکشنبه از 9 صبح تا 5 بعد از ظهر.

شماره خدمات مشتری رایگان

خدمات مشتری رایگان مشتری لیست شماره های غیررسمی

برای شکایت با یک سرویس مشتری تماس بگیرید ، بازده مورد یا پیگیری تحویل -نباید پرداخت شود. اگرچه آنها غالباً یک مسئله اضافی و پاداش بیشتری را برجسته می کنند ، اما همه مارک ها لزوماً تعداد نامحدودی دارند که مشتریان خود می توانند در بعضی موارد از آنها استفاده کنند. در اینجا لیست شماره های اصلی رایگان برای پرداخت غیر ضروری ارائه شده است.

برای چندین سال ، همه شرکت ها موظفند تعداد نامحدودی را در دسترس مشتریان خود قرار دهند. بنابراین ، کمک فنی اپراتورهای تلفن و ارائه دهندگان دسترسی به اینترنت باید بدون هزینه اضافی برای همه مشترکین خود در دسترس باشد. در مورد بازرگانان و سایر ارائه دهندگان خدمات ، آنها دیگر حق ندارند وسایل دسترسی به حق برداشت ، نظارت بر سفارش یا اعمال ضمانت را مالیات دهند.

اگر مارک های بزرگ (آمازون ، نارنجی ، LA Poste. ) به طور کلی به این قانون احترام بگذارید ، همه بازی را انجام نمی دهند. به عنوان مثال ، CDIScount مطمئناً دارای شماره غیررسمی است ، اما مراقب است که آن را در وب سایت خود ارتباط ندهد. هیچ ارتباطی با شماره اضافی که در همه صفحات نمایش داده می شود ! افراد همچنین به منظور انتقال تعداد رایگان شرکت الکترونیکی ، یک شماره CDISCOUNT غیرقانونی را در انجمن ما افتتاح کرده اند. در مورد Rueducommerce ، تعداد غیرقانونی آن در وب سایت خود به خوبی ظاهر می شود ، اما برای یافتن آن باید صفحات را در اعماق جستجو کنید.

مانند Cdiscount و RueduCommerce ، بسیاری از شرکت ها ترجیح می دهند شماره های پرداخت شده خود را در سایت خود به منظور تولید درآمد اضافی برجسته کنند و مشتریان را مجبور به انجام تعداد زیادی از تحقیقات اینترنتی برای یافتن اطلاعات می کنند. به منظور جلوگیری از دقایق طولانی تحقیق ، در اینجا لیست تعداد غیرقانونی خدمات اصلی مشتری وجود دارد.

شماره های رایگان و شماره های پرداخت شده از خدمات اصلی مشتری

0805 10 14 20
(عاری از موقعیت ثابت)

0825 850 850 (خدمات 0.18 یورو در دقیقه + قیمت تماس)

03 20 49 47 90
(سفارش پیگیری ، برداشت ، برداشت)
03 20 49 47 73
(ضمانت در صورت خرابی)

3979 (خدمات 0.70 یورو در دقیقه + قیمت تماس)

cdiscount در وصیت نامه

0892 01 10 10 (0.40 یورو در دقیقه)

کارت Darty Plus

09 78 97 09 70 یا 09 80 98 32 34

078 16 16 00 (0.05 €/دقیقه + قیمت تماس)

0892 35 04 05 (خدمات 0.40 یورو در دقیقه + قیمت تماس)