اپراتور prixtel در حال راه اندازی یک پیشنهاد تلفن همراه رایگان ، در نظر گرفته شده برای جوانان ،

AIX SME برای بسته های چهارشنبه کاملاً تأمین شده توسط تبلیغات ، که افراد 15-25 ساله را هدف قرار می دهد.

اپراتور PrixTel در حال ارائه یک پیشنهاد تلفن همراه رایگان است که برای جوانان در نظر گرفته شده است

AIX SME برای بسته های چهارشنبه کاملاً تأمین شده توسط تبلیغات ، که افراد 15-25 ساله را هدف قرار می دهد.

ارسال شده در 23 ژانویه 2018 ساعت 7:16 بعد از ظهر ، در 24 ژانویه 2018 در ساعت 10:35 A.M اصلاح شد

زمان خواندن 3 دقیقه.

به انتخاب های خود اضافه کنید
به انتخاب های خود اضافه کنید
برای اضافه کردن مقاله به انتخاب های خود
شناسایی کردن
آیا شما در حال حاضر یک حساب کاربری دارید ?
ورود به سیستم

  • در توییتر به اشتراک بگذارید
  • اشتراک در مسنجر
  • در فیسبوک به اشتراک بگذارید
  • ارسال از طریق ایمیل
  • به اشتراک در LinkedIn
  • پیوند را کپی کنید

یک گروه Pokemon Go در هنگ کنگ در آگوست 2016

این ایده ای است که باید والدین را با سرخوردگی پر کند. اپراتور Prixtel ، چهارشنبه ، 24 ژانویه ، Blu ، یک پیشنهاد جدید تلفن همراه کاملاً رایگان ، که توسط تبلیغات تأمین می شود ، راه اندازی می شود. “در راه دور ، ما پانزده سال است که می فروشیم ، هر سن و سال مردم. با Blu ، ما با هدف قرار دادن افراد 15-25 ساله پارگی را ایجاد می کنیم », دیوید چارلز ، بنیانگذار SME نصب شده در Aix-en-Provence (Bouches-du-Rhône) توضیح می دهد.

برخلاف یک بسته تلفن کلاسیک یا کارت پیش پرداخت ، مصرف کننده باید وقت و توجه خود را به تبلیغ کنندگان اختصاص دهد تا بتواند با اینترنت تماس بگیرد ، پیامک ارسال کند یا از طریق اینترنت تماس بگیرد. “ما رعد و برق را ذخیره می کنیم. این ارز مجازی Blu است. به عنوان مثال ، مشتری می تواند تبلیغات ، برنامه های آزمایشی را تماشا کند ، به نظرسنجی ها و غیره پاسخ دهد. »», جزئیات m. چارلز.

تعادل اقتصادی در 200000 کاربر

بسته به تعداد امتیازات برنده ، مصرف کننده گزینه های مختلفی را انتخاب می کند. با 7000 “رعد و برق” ، او می تواند به مدت سی روز به 10 گیگ داده دسترسی پیدا کند ، یا یک پیشنهاد مختلط شامل پنج ساعت مکالمه ، پیامک نامحدود و دو گیگا داده ها را انتخاب کند. برای چنین پیشنهادی ، مشتری باید به عنوان مثال به سه نظرسنجی پانزدهم ، هر یک پاسخ دهد ، دو دوست را حمایت مالی کند و چهار برنامه را آزمایش کند. مدیرعامل می گوید ، به طور متوسط ​​، مشتری باید بین یک ساعت و نیم در ماه به این اقدامات اختصاص دهد.

بنیانگذار Prixtel می گوید: “جوانان قبلاً برای تماشای تبلیغات برای دسترسی به محتوا عادت کرده اند.”.

آیا این پیشنهاد به طور بالقوه برای افراد جوان تحت پوشش جذاب ، آیا این پیشنهاد والدین پریشان را در مواجهه با فرزندان اعتیاد آور به اسنپ چت و اینستاگرام اغوا می کند ? “در هر صورت ، واقعیت این است که جوانان قبلاً برای دسترسی به محتوا به تماشای تبلیغات عادت کرده اند”, از بنیانگذار Prixtel دفاع می کند ، و به عنوان مثال از نوجوانان خود ، آماده تماشای تبلیغات درج شده در بازی ویدیویی موفق موبایل است جنگ قبایل برای به دست آوردن اشیاء اضافی یا عبور سریعتر مراحل.

“در آنجا ، به جای بازی آب نبات در حمل و نقل ، آنها فقط باید معادل خود را در Blu بازی کنند. ما فقط از آن استفاده می کنیم (بازار) از آن استفاده می کنیم که از قبل وجود دارد “, رئیس را ادامه می دهد ، با اشاره به Google یا Facebook ، که مدل های آنها مبتنی بر تبلیغات است.

در ژوئن سال 2017 در نسخه بتا (تست) راه اندازی شد ، Blu در حال حاضر بیش از 50،000 کاربر را به دست آورده است. “این ده برابر بیشتر از آنچه فکر می کردیم” است, از رئیس استقبال می کند ، که هدف آن 100000 مورد اضافی امسال است. تعادل اقتصادی در 200،000 کاربر تعیین شده است ، هدفی که برای اواسط سال 2019 تعیین کرده است.

“با عبور از یک فروشگاه ، شما را مشاهده خواهید کرد”

از نظر منطقی ، اولین تبلیغ کنندگان عمدتا ناشران بازی هستند فراری (در ابتدا رایگان ، سپس پرداخت) ، که به دنبال غنی سازی جوامع بازیکنان خود هستند. در ماه های آینده ، حساب های بزرگی مانند SNCF ، Sephora یا McDonald نیز باید در Blu ظاهر شوند.

“در یک فروشگاه ، شما را مشاهده خواهید کرد. اگر چیزی وارد و خریداری کنید ، این باعث صرفه جویی در Lightnings می شود. “, مدیرعامل را ادامه می دهد ، که هر بار که یک عضو جامعه یک برنامه را بارگیری می کند ، و بر اساس اقدامات انجام شده در مورد اقدامات انجام شده ، 40 سنت یورو دریافت می کند.

برای دسترسی به Blu ، نیازی به رفتن به یک مغازه نیست. بنیانگذار Prixtel از این اصل شروع می کند که جوانان همه کارها را بصورت آنلاین انجام می دهند. بنابراین فقط برنامه موجود در Google Play ، فروشگاه برنامه Android Google را بارگیری کنید و آدرس پستی خود را ذخیره کنید. کاربر سپس سیم کارت دریافت می کند و سرویس به دلیل بسته بندی 2،000 لایتنی که به عنوان خوش آمدید اعطا می شود ، مستقیماً فعال می شود.

برنامه نباید قبل از پایان سال در اپل در دسترس باشد ، زمانی که Pricetel اصل خود را تطبیق می دهد. محدودتر از Google ، اپل کنترل دقیق تری دارد و به عنوان مثال ، دیواره برنامه های پیشنهادی توسط Blu نخواهد بود.

به انتخاب های خود اضافه کنید به انتخاب های خود اضافه کنید
برای اضافه کردن مقاله به انتخاب های خود
شناسایی کردن
آیا شما در حال حاضر یک حساب کاربری دارید ?
ورود به سیستم

دوازده سال پیش ایجاد شده ، Prixtel یک اپراتور موبایل مجازی است که مبتنی بر اپراتورهای بزرگ ملی نارنجی و SFR است. پیشنهاد Blu فقط مبتنی بر SFR است که پیشنهادات بزرگ آن نسبت به نارنجی ارزان تر است. “” این هزینه کم نیست ، زیرا ما مبتنی بر یک شبکه با کیفیت هستیم “, نتیجه می گیرد. چارلز.