Pro Free: Fiber Pro رایگان پیشنهادات و خدمات از رایگان ، رایگان Pro: یک Freebox و یک بسته تلفن همراه برای متخصصان

Pro Free: پیشنهاد Freebox و موبایل برای متخصصان

Contents

سایر هزینه های Freebox Pro:

Pro Free: فیبر Freebox برای متخصصان

شما به دنبال یک پیشنهاد رایگان اینترنت حرفه ای هستید ? شما می خواهید یک اشتراک فیبر قدرتمند و قابل اعتماد را برای تجارت خود بدست آورید ? خوشبختانه ، اپراتور از مارس 2021 چندین بسته اینترنتی برای متخصصان به فروش می رساند. تمام جزئیات موجود در این مقاله را کشف کنید !

رایگان طرفدار ، پیشنهادی که مشاغل را آزاد می کند

با Freebox Pro, اپراتور Xavier Niel اکنون با ارائه آنها به مدیران و جوامع تجارت انجام شده است اشتراک اینترنتی کارآمد, ایمن و قابل اعتماد.

از زمان خلقت آن ، بسته حرفه ای رایگان فقط در نسخه فیبر نوری موجود است. تعصب آگاهانه از طرف اپراتور ، از آنجا که این فناوری نیز امکان دستیابی به آن را فراهم می کند بهترین جریان.

با مقادیر اصلی خود درست است ، Pro Freebox مشترک شده است بدون درگیری. یک پیشنهاد انعطاف پذیر با کمتر از 50 یورو در ماه که در دنیای تجارت غافل نشده است.

و این موفقیت تا حدودی توسط فن آوری های قدرتمند ارائه شده به شرکت ها ، همه با قیمت غیرقابل تحمل توضیح داده شده است.

ویژگی های فنی فیبر Freebox Pro

برای اینکه بتوانید نیازهای شرکتهای مختلف را برآورده کنید ، Freebox Pro باید از نظر این وظیفه باشد اتصال و عملکرد.

جعبه رایگان به شکل مودم 4G با a است WiFi AC4400 Tri-Bande که از دو فرکانس پشتیبانی می کند: 2.4 و 5 گیگاهرتز.

فیبر نوری رایگان

 • 1 USB 3 PORT 3.0 نوع A
 • 4 درگاه اترنت RJ45 ، 1 بندر اترنت SFP
 • 1 درگاه اترنت برای مودم Pro Free 4G
 • پروتکل رمزگذاری WPA3 برای امنیت تقویت شده

ویژگی های فنی غیر اکسپیوندی پیشنهاد رایگان Pro Pro.

پیشنهاد رایگان حرفه ای به چه کسی است ?

هدف از بسته اینترنت رایگان اینترنت ، ایجاد تحرک امن ، اتصال و راه حل های ذخیره سازی در دسترس برای همه شرکت ها و جوامع است.

بنابراین غیرقابل انکار یک اشتراک غیر سازنده از دیدگاه واجد شرایط بودن است ، زیرا به هر دو مورد پرداخته است سازمانهای کوچک و متوسط مثل گروه های بزرگ. بنابراین ، شما می توانید بدون توجه به اندازه شرکت خود ، اشتراک یک پیشنهاد Freebox Pro را ادعا کنید.

توجه داشته باشید که گفته است TV Freebox Pro در اشتراک فیبر که برای شرکت ها رزرو شده است گنجانده نشده است. تلویزیون رایگان فقط در پیشنهادات مختلف آزاد برای افراد ارائه می شود.

XPR Jaguar Network توسط راه حل های رایگان Pro شما به دنبال یک راه حل خاص برای مسائل مربوط به ذخیره سازی تجاری خود هستید ? در XPR Jaguar Network توسط راه حل های رایگان Pro Pro به لطف حمایت تیمی از متخصصان ، برای مدیریت پیچیده ترین چالش های مخابراتی طراحی شده اند. این یک برند به خودی خود است ، که توسط Pro Free ساخته شده است.

جزئیات اشتراک فیبر حرفه ای رایگان

اگر تعجب می کنید که جریان ها در زمینه پیشنهاد چه چیزی اعلام شده اند تازگی, این اطلاعاتی است که در جدول زیر پیدا خواهید کرد.

ارائه پیشنهاد رایگان حرفه ای. مراجعه به این پیشنهاد رایگان است.

که متخصصان می توانند با عضویت در چنین اشتراک ها به آن امیدوار باشند ? اول از همه ، یک پیشنهاد ساده ، با عادلانه ترین قیمت ممکن ، با پشتیبانی شخصی. سپس ، و مهمتر از همه ، دسترسی به شبکه فوق العاده کارآمد برای اینکه بتوانند داده ها را با سرعت کامل تبادل کنند و با مشتریان خود در تماس باشند.

فیبر نوری برای جوانب مثبت بر اساس فناوری 10G – اپون : شبکه نوری منفعل مطابق با معماری شبکه ای است که توسط فیبر نوری مورد استفاده قرار می گیرد جریان بین هر مشترک تقسیم می شود.

بنابراین ، با معماری P2P مخالف است (نقطه به نقطه) که در آن هر خاص ارتباط خاص خود را با فیبر نوری و یک جریان پایدار دارد. با اتصال 10G – EPON ، حداکثر سرعت نظری می تواند برسد 10gbit/s.

پیشنهاد رایگان حرفه ای: خدمات تلفنی ثابت

همچنین باید بدانید که بیرون کشیدن پیشنهاد حرفه ای فروخته شده به صورت رایگان نه تنها امکان دسترسی کارآمد به فیبر نوری را فراهم می کند.

در واقع ، با Freebox Pro گنجانده شده است دو خط ثابت برای برقراری تماس نامحدود به مشتریان خود. شرایط استفاده از تلفن به شرح زیر است:

 • در بیش از 100 کشور مستقر شده است
 • موبایل های موستروپولیتی فرانسه ، ادارات خارج از کشور فرانسه ، کانادا ، چین و ایالات متحده آمریکا

خبر خوب این است که فعال سازی این خطوط اضافی به سادگی از شما انجام می شود منطقه مشتری, در چند کلیک. همچنین در این مکان است که شما قادر به پیکربندی خود خواهید بود گزینه های پیام رسانی حرفه ای.

دو خط ثابت برای فعالیت تجارت شما کافی نیست ? رایگان به جوانب مثبت اجازه می دهد تا در خطوط ثابت VoIP اضافی مشترک شوند 9.99 یورو هر یک.

تلفن همراه با فیبر حرفه ای به صورت رایگان ?

و بله ، برای ارائه یک پیشنهاد حرفه ای کاملاً کامل ، رایگان شامل یک بسته تلفن همراه در اشتراک فیبر Freebox Pro ! و این هیچ بسته ای نیست ، زیرا ما در مورد اشتراک صحبت می کنیم PRO رایگان 5G, یا بالاترین در محدوده موبایل اپراتور.

حتی بهتر ، این بسته 5G رایگان به محض اینکه در یک پیشنهاد فیبر رایگان حرفه ای مشترک می شوید به صورت رایگان در دسترس است. باز هم ، فعال سازی اشتراک تلفن همراه مستقیماً در منطقه مشتری آنلاین شما انجام می شود.

محتوای اشتراک تلفن همراه 5G رایگان به شرح زیر است:

 • 150 گیگابایت اینترنت موبایل در سرزمین اصلی فرانسه
 • 25 گیگابایت اینترنت موبایل در خارج از کشور (اتحادیه اروپا و DOM)
 • تماس های نامحدود به ثابت و موبایل در فرانسه
 • پیام کوتاه و MMS نامحدود در فرانسه

فکر می کنید به خطوط موبایل اضافی احتیاج دارید ? این مشکلی نیست. Freebox Pro به شما امکان می دهد چندین خط را با قیمت 9.99 یورو به استثنای مالیات در هر ماه به جای 19.99 یورو ، در حد 10 بسته رایگان فعال کنید.

همچنین به همین دلیل است که شما در آدرس حرفه ای خود ده نفر را دریافت خواهید کرد سیم کارت پس از فعال کردن Freebox ، به شما امکان می دهد در صورت تمایل خطوط تلفن همراه دیگر را باز کنید.

چه کمک Freebox Pro از طریق تلفن ?

البته ، پس از عضویت در a پیشنهاد فیبر رایگان برای شرکت خود ، اپراتور به شما اجازه نمی دهد که به خودتان تحویل داده شوید. در صورت بروز حادثه یا مشکل فنی ، می توان خدمات مشتری اختصاص داده شده به متخصصان را ضمیمه کرد.

کمک رایگان که می توانید از آن لذت ببرید هنگام عملکرد با اختلال در دو دسته تقسیم می شود:

 • پیشنهاد پشتیبانی اساسی به طور خودکار در اشتراک فیبر Pro Freebox معرفی شد
 • پیشنهاد حمایت حق بیمه اختیاری در 20 یورو در هر ماه

دو نسخه از پشتیبانی مشتری رایگان حرفه ای به شما امکان می دهد با یک مشاور اختصاص داده شده به این نوع پیشنهاد تماس بگیرید ، اما فقط رسانه حق بیمه دارای یک خط تلفن است.

با پشتیبانی اساسی, شما یک کمک آنلاین از طریق سایت Support-Pro در دسترس دارید.رایگان که با استفاده از a کار می کند سیستم بلیط فروشی برای گزارش یک حادثه. خدمات مشتری به ویژه 7 روز در هفته از 8 صبح تا 8 بعد از ظهر در دسترس است و متعهد است که در آن پاسخ دهد حداکثر 8 ساعت.

روز رایگان باعث تشخیص خط اینترنت شما می شود ، یک تکنسین برای حل مشکل به سایت اعزام می شود (یا روز بعد در صورت یک روز کاری).

با حمایت حق بیمه, شما خدمات تلفنی اختصاصی از دوشنبه تا یکشنبه از 8 صبح تا 8 بعد از ظهر قابل دسترسی است. از لحظه ای که با یک مشاور رایگان مبادله می کنید ، او پرونده شما را با هر تعامل جدید دنبال می کند.

با عضویت در این گزینه با 20 یورو در هر ماه ، خدمات رایگان مشتری حرفه ای متعهد می شود پاسخی را در اختیار شما قرار دهد 2 ساعت.

پیشنهاد رایگان برای متخصصان امن است ?

در حال حاضر ، سرقت های داده های محرمانه یا غاصب هویت تقریباً ارز آنلاین متداول است.

به طور طبیعی ، برای او Proebox Fiber Pro Pro Pro, اپراتور مراقبت کرد تا اقدامات کیفی را برای اطمینان از سطح امنیت کافی شرکت هایی که اشتراک حرفه ای خود را انتخاب می کنند.

رایگان به شما امکان می دهد از داده های شرکت و کارمندان خود به لطف یک محافظت کنید VPN. Freebox Pro Housing همچنین عملکرد هارد دیسک را برای ذخیره اطلاعات و اسناد به صورت ایمن انجام می دهد. تمام داده های شما از همه دستگاه های شما قابل دسترسی است.

در مورد تهدیدهای خارجی ، جعبه حرفه ای رایگان دارای یک است سیستم فایروال چه کسی اتصالات جدید را با شبکه محلی شما کنترل و مرتب می کند تا بتواند هرگونه تلاش برای دسترسی به کلاهبرداری را پیدا کند.

با اشتراک رایگان حرفه ای ، شما نیز از آن لذت می برید رمزگذاری داده ها در هارد دیسک های مختلف شما. در صورتی که یکی از دستگاههای شما به سرقت رفته یا از بین برود ، داده های موجود در آن توسط شخص ثالث مخرب محافظت و غیرقابل محافظت خواهد شد.

سرانجام ، با عملکرد Cloud Sync Pro, تمام پرونده های شما در سرور ذخیره سازی داخلی Freebox Pro محافظت و ذخیره می شوند. همگام سازی ابر اتوماتیک است و می توانید در هر زمان به داده های خود دسترسی پیدا کنید.

Pro Free: یک اتصال بی پروا

تصور کنید که شما در رأس شغلی هستید که فعالیت آن مبتنی بر اتصال سریع و قابل اعتماد در اینترنت در هر شرایطی است. در صورت ارائه خدمات لحظه ای یا نقص چه کاری باید انجام شود ?

این سوالی نیست که شما باید با عضویت در پیشنهاد فیبر Freebox Pro ، به دلیل عملکرد ، از خود بپرسید استمرار تجارت. به عبارت دیگر ، این یک راه حل نجات است که به شما امکان می دهد دسترسی به شبکه 4G را حفظ کنید ، هر اتفاقی که می افتد.

Freebox Pro Housing در واقع دارای یک سیستم سنگی اتوماتیک است که حتی در صورت برش ، دسترسی به شبکه را فراهم می کند. برای کار کردن ، لازم است یک مودم 4G به مورد اصلی وصل شود.

یک سیم کارت 4G ، همچنین حاوی پاکت داده 100 گیگابایتی, تجهیزات حرفه ای رایگان شما ارائه شده است.

نظر Freebox Pro: آنچه کاربران فکر می کنند

اگر هنوز از ارائه یک پیشنهاد فیبر رایگان طرفدار دریغ می کنید ، شاید به این دلیل که شرکت شما کمتر از 10 کارمند دارد یا به این دلیل که دوست دارید بدانید نظر سایر مشترکان, بسیاری از شهادت ها بصورت آنلاین در دسترس هستند.

همچنین واضح است که چندین نظرات منفی در شبکه باقی مانده است ، به ویژه توسط مشترکانی که معتقدند گزینه های ارائه شده به عنوان بخشی از اشتراک Freebox Pro بسیار گران هستند.

یا دیگران که می دانند درخواست کمک آنها به سرعت در نظر گرفته نشده است. با این حال ، بسیاری از رهبران مشاغل می گویند که آنها خوشحال هستند که در یک پیشنهاد رایگان حرفه ای برای شرکت خود مشترک شده اند.

در اینجا چیزی است که از اکثر نظرات نوشته شده در اینترنت بیرون می آید:

 • این یک پیشنهاد ساده و انعطاف پذیر است ، بسیار کامل.
 • خدمات مشتری که وعده های خود را حفظ کرده و درخواست ها را در کمتر از 8 صبح یا حتی در 30 دقیقه درمان می کند.
 • آ ارزش زیادی برای پول, از جمله موارد دیگر ، به گنجاندن چندین خط تلفنی.

Pro Free: پیشنهاد Freebox و موبایل برای متخصصان

پس از انقلابی در بازار انفرادی با پیشنهادات بسیار جذاب اینترنت و موبایل ، اکنون رایگان با نام تجاری اختصاصی خود Pro Pro در بازار تجارت شروع به کار می کند. این اپراتور به طور رسمی ، در 23 مارس 2021 ، اشتراک 100 ٪ فیبر Freebox Pro -fiber خود را برای مشاغل و متخصصان با برنامه تلفن همراه 5G رایگان ارائه داد. Freebox Pro جدید چه چیزی را ارائه می دهد ? و بسته حرفه ای 5G موبایل رایگان ? CableReview شما را در این راهنما پیشنهاد جدید BTOB رایگان ارائه می دهد.

PRO رایگان: ارائه پیشنهادات

طرفدار رایگان

Freebox Pro Freebox ، که برای متخصصان محفوظ است ، با قیمت 39.99 یورو در ماه در دسترس است.

پیشنهاد اینترنت Freebox Pro شامل موارد زیر است:

 • فیبر اینترنتی با سرعت جریان تا 7 گیگابایت در ثانیه در پذیرش و 1 گیگابایت بر ثانیه در انتشار,
 • در صورت برش یک سرویس تکان دهنده اتوماتیک 4G برای اتصال,
 • Wi-Fi سه باند و Wi-Fi دعوت شده است,
 • تلفنی با دو خط ثابت از جمله تماس های نامحدود به موبایل کلانشهر فرانسه ، دام ، کانادا ، چین ، ایالات متحده و رفع بیش از 100 مقصد,
 • یک سرور NAS با هارد 1 سل و 200 گیگابایت فضای ذخیره سازی ابری,
 • توابع اختصاص داده شده به امنیت با فایروال ، دسترسی از راه دور از طریق VPN و رمزگذاری داده ها,
 • یک بسته تلفن همراه Pro 5G رایگان با 150 گیگابایت داده,
 • پشتیبانی مشتری طرفدار.

بسته موبایل 5G Pro رایگان شامل هر ماه است:

 • 150 گیگابایت اینترنت موبایل 5G/4G+ در سرزمین اصلی فرانسه,
 • تماس های نامحدود به موبایل ها و از طریق کلانشهر فرانسه ، ایالات متحده ، کانادا ، چین ، DOM و برطرف کردن 100 مقصد مشخص شده است,
 • تماس های نامحدود ، پیام کوتاه و MMS از اروپا و ادارات خارج از کشور فرانسه و DOM به ثابت و موبایل کلانشهر فرانسه ، اروپا و DOM,
 • 25 گیگابایت داده قابل استفاده برای بیش از 70 مقصد,
 • پشتیبانی مشتری طرفدار.

بسته رایگان تلفن همراه Pro برای هر اشتراک در یک پیشنهاد Freebox Pro ارائه می شود و برای هر خط تلفن همراه اضافی 9.99 یورو در ماه صورتحساب می شود. توجه داشته باشید که همچنین می توان بدون داشتن یک پیشنهاد اینترنتی Freebox Pro با قیمت 19.99 یورو در ماه ، در آن مشترک شد.

رایگان می خواهد بازار تجارت را ناراحت کند

اپراتور رایگان با نام Télécoms Trubleshooting امروز مأموریت خود را در دنیای تجارت ادامه می دهد.

در واقع ، پس از انقلابی در بازار اینترنت برای عموم مردم اولین جعبه بازی سه گانه و با تبدیل شدن بازار تلفنی تلفن همراه با بسته های کم قیمت ، اپراتور Xavier Niel آرزو می کند امروز شکستگی فیبر نوری بین گروه های بزرگ و مشاغل بسیار کوچک/SME ها را در فرانسه کاهش دهد.

برای رسیدن به آنجا ، گروه جعبه ای را راه اندازی می کنند 100 ٪ فیبر نوری با یک برنامه موبایل 5G گنجانده شده است. این یک اشتراک اینترنتی بدون تعهد است که در ماه کمتر از 50 یورو در ماه قابل دسترسی است ، قیمت فوق العاده جذاب در این بخش.

پیشنهاد Freebox Pro و بسته رایگان تلفن همراه Pro ، که از 23 مارس 2021 در دسترس است ، شرکت های هدف در همه اندازه ها و همچنین جوامع.

Freebox Pro: جعبه فیبر که برای جوانب مثبت طراحی شده است

Freebox Pro یک جعبه فیبر 100 ٪ رایگان مجهز به 10G فناوری اپون.

این جعبه رایگان از پیشنهادات رایگان:

 • جریان فیبر در پذیرش تا 7 گیگابایت در ثانیه,
 • جریان فیبر در انتشار تا 1 گیگابایت در ثانیه.

با این اشتراک اینترنتی ، رایگان شامل یک سه تایی با عملکرد mu-mimo و همچنین میهمان Wi-Fi همراه با یک اتصال ساده از طریق کد QR. پیشنهاد Freebox Pro همچنین به شما امکان می دهد به یک تکرار کننده حرفه ای دسترسی پیدا کنید تا Wi-Fi را در تمام قسمت های مکانهای حرفه ای گسترش دهید.

یکی دیگر از نکته های قوی پیشنهاد Freebox Pro ، پشتیبان گیری خودکار 4G. این ویژگی در صورت درخواست به صورت رایگان در دسترس است و در صورت قطع یک مودم 4G متصل به Freebox ، امکان اتصال خودکار اتصال اینترنت شما در 4G را فراهم می کند.

برای ذخیره همه داده ها به طور ایمن ، اشتراک Freebox Pro شامل یک سرور NAS با هارد 1 سل و یک سرویس ذخیره سازی آنلاین “Cloud Sync Pro” با 200 گیگابایت فضای موجود در این پیشنهاد.

سرانجام ، جعبه رایگان Pro همچنین دارای ویژگی های اختصاص داده شده به امنیت برای محافظت از داده ها اما همچنین کاربران متصل به شبکه محلی با آنها فایروال ، دسترسی VPN و رمزگذاری داده ها.

تلفنی با پیشنهاد Freebox Pro

علاوه بر دسترسی به اینترنت فوق العاده با فیبر نوری ، اشتراک رایگان Pro ارائه می دهد یک سرویس تلفنی ثابت با 2 خط ثابتحرف.

در هر دو خط ، مشتریان جوانب مثبت سودمند هستند:

 • تماس های نامحدود به موبایل متروپولیتن فرانسه ، دام ، کانادا ، چین ، ایالات متحده,
 • تماس های نامحدود برای تعیین بیش از 100 مقصد.

مشاغل و متخصصان می توانند از منطقه رایگان مشتری حرفه ای خطوط ثابت اضافی را فعال کرده و خدمات پستی خود را مدیریت کنند ، فکس ..

The Freebox Pro ، که در کمتر از 50 € در ماه نمایش داده می شود به استثنای ارتقاء ، همچنین به شما امکان می دهد از یک لذت ببرید بسته تلفن همراه Pro 5G رایگان ارائه شده است.

این بسته موبایل نامحدود رایگان شامل 150 گیگابایت اینترنت موبایل در 4G و 5G هر ماه باید پس از اشتراک در پیشنهاد Freebox Pro در منطقه مشتری فعال شود.

توجه داشته باشید که همچنین می توان خطوط موبایل اضافی را به قیمت 9.99 یورو در ماه اضافه کرد.

قیمت و شرایط جعبه حرفه ای رایگان

Freebox Pro بدون اتصال به قیمت پرتاب سال اول اشتراک ، یعنی 39.99 یورو در ماه HT در دسترس است. در پایان 12 ماه اول اشتراک ، بسته Freebox Pro 49.99 یورو در ماه استثنا می شود.

سایر هزینه های Freebox Pro:

 • هزینه های راه اندازی 50 € HT.
 • هزینه خاتمه 50 € ht.

بسته موبایل Pro 5G رایگان

نام تجاری جدید Pro Free نیز هست یک پیشنهاد موبایل منحصر به فرد بدون تعهد اختصاص داده شده به شرکت ها ، در شبکه بزرگ 5G رایگان.

بسته موبایل Pro 5G Free در Freebox Pro پیشنهاد یا با قیمت 9.99 یورو در ماه در ماه برای هر خط موبایل اضافی در دسترس است.

شرکت ها و متخصصان همچنین می توانند از این پیشنهاد بدون عضویت در اشتراک Freebox Pro با نرخ بهره بهره مند شوند 19.99 یورو/ماه HT.

این بسته موبایل B2B بدون تعهد شامل هر ماه است:

 • 150 گیگابایت از داده های موبایل 5G / 4G+ در سرزمین اصلی فرانسه,
 • تماس های نامحدود به موبایل و ثابت در کلانشهر فرانسه ، ایالات متحده ، کانادا ، چین ، DOM و تماس های نامحدود برای رفع 100 مقصد.

برای سفر به خارج از کشور ، این بسته رایگان شامل موارد زیر است:

 • 25 گیگابایت داده های قابل استفاده از بیش از 70 کشور جهان,
 • تماس های نامحدود ، پیام کوتاه و MMS از اروپا و ادارات خارج از کشور فرانسه و DOM به ثابت و موبایل کلانشهر فرانسه ، اروپا و DOM.

PRO رایگان: خدمات مشتری اختصاص داده شده به متخصصان

با ارائه پیشنهادات رایگان موبایل Pro Mobile یا جعبه ، اپراتور رایگان مشترکان خود را ارائه می دهد یک مرکز تخصص مشتری حرفه ای با :

 • خدمات مشتری مستقر در فرانسه 7 روز در هفته از ساعت 8 صبح تا 8 بعد از ظهر (به استثنای تعطیلات),
 • کمک آنلاین و نمایندگان مجازی هوشمند برای پاسخ به سؤالات مشترکان PRO,
 • پشتیبانی مشتری با یک سیستم بلیط در دسترس از منطقه مشتری برای کلیه درخواست ها یا اعلامیه های حادثه,
 • تعهد پاسخ در کمتر از 8 ساعت کار از طریق تلفن یا پیام رسانی,
 • مداخله در سایت در صورت لزوم در همان روز یا روز بعد تضمین می کند.

علاوه بر این پشتیبانی اصلی حرفه ای که توسط اپراتور ارائه شده است ، همچنین می توان به عنوان یک گزینه ، با یک پیشنهاد Freebox Pro ، انتخاب کرد پشتیبانی حق بیمه با قیمت 20 € در ماه استثنا.

پشتیبانی رایگان حق بیمه دسترسی را فراهم می کند:

 • از طریق تلفن به یک متخصص رایگان ، دوشنبه تا یکشنبه از 8 صبح تا 8 بعد از ظهر (به استثنای تعطیلات),
 • به یک سرویس اعلامیه حادثه یا درخواست از طریق منطقه مشتری با پاسخ در کمتر از 2 ساعت کار,
 • یک سرویس پشتیبانی برای رسیدگی به Freebox Pro در صورت درخواست با یک تماس 30 دقیقه ای ، با قرار ملاقات ، طی 2 ماه از زمان راه اندازی.

نحوه مشترک شدن در یک پیشنهاد حرفه ای رایگان ?

برای عضویت در پیشنهاد Freebox Pro یا یک بسته موبایل Pro 5G رایگان:

 • رایگان یک سایت اختصاصی جدید را راه اندازی کرده است: حرفه ای.رایگان.خط
 • یا در تماس با یک مشاور از طریق تلفن با شماره 10 43.

مشاوران حرفه ای رایگان از طریق تلفن در دسترس هستند:

 • دوشنبه تا جمعه از 8 صبح تا 7 بعد از ظهر,
 • و شنبه از 9 صبح تا 5 بعد از ظهر.

برای تبدیل شدن به یک مشتری رایگان حرفه ای ، متخصصان نیز این فرصت را دارند که از طریق قرار ملاقات در مراکز آزاد به فروشگاه بروند.

سرانجام ، اپراتور رایگان دارای یک برنامه شریک حرفه ای رایگان است که شرکای ارائه دهنده پیشنهادات رایگان را لیست می کند.

چگونه می توان خدمات مشتری رایگان را در صورت کمک ضمیمه کرد ?

اپراتور رایگان در سایت حرفه ای جدید خود دارد.رایگان.en از بخش “بی حسی” کمک های بی شماری که توسط مضامین گروه بندی شده اند.

علاوه بر کمک های آنلاین ، می توانید با باز کردن بلیط پشتیبانی از منطقه مشتری رایگان خود ، حوادث یا درخواست های آنلاین خود را اعلام کنید. رایگان موافقت می کند که در کمتر از 8 ساعت کار ، از طریق تلفن یا پیام رسانی ، پاسخی را برای شما فراهم کند.

همچنین توجه داشته باشید که این اپراتور یک حساب رسمی توییتر برای مشتریان حرفه ای باز کرده است.

بررسی رایگان حرفه ای: دیدگاه ما در مورد پیشنهاد جدید حرفه ای از رایگان

با راه اندازی پیشنهاد خود برای شرکت ها ، اپراتور رایگان امروز مایل است کدهای خود را در دنیای متخصصان تکان دهد.

اول از همه ، آرزوهای رایگان برای معکوس کردن این بازار از نظر قیمت, پیشنهادات رایگان حرفه ای اقتصادی است (جعبه اینترنت و بسته موبایل). این گروه ادعا می کند یک پیشنهاد ارزان تر از رقابت برای یک شرکت 10 نفره.

نکته مثبت دیگری که در بازار تجارت متحول خواهد شد, سادگی حرفه ای وی رایگان ارائه می دهد, با یک پیشنهاد منحصر به فرد رایگان و یک بسته موبایل. علاوه بر این ، پیشنهادات رایگان Pro برای همه شرکت ها و جوامع قابل دسترسی است.

اپراتور گروه ایلیاد همچنین با ارائه یک به بازارهای متخصصان حمله می کند پیشنهاد جعبه کامل و نوآورانه. به یاد بیاورید که مشترکین PRO از پیشنهاد 100 ٪ فیبر اینترنت با فناوری 10G Epon ، بلکه از قدرت 5G با پیشنهاد رایگان Pro Pro بهره مند می شوند.

لطفا توجه داشته باشید ، همه یکسان ، چندین سرویس نمایش داده شده با پیشنهاد Freebox Pro فقط در صورت درخواست در دسترس هستند. این مورد ، به عنوان مثال ، هارد داخلی 1 تا. تکرار کننده Pro Wi-Fi به عنوان گزینه 40 € HT با حداکثر 3 در دسترس است.

نزولی دیگر که در سطح آن ذکر شده است پشتیبانی مشتری, متخصصان از دسترسی اختصاصی از طریق تلفن با پشتیبانی اساسی موجود در پیشنهاد رایگان حرفه ای بهره مند نمی شوند.

دومی یک ابزار بلیط فروشی در منطقه مشتری برای اعلام یک حادثه یا درخواست درخواست ، با تعهد پاسخ در کمتر از 8 ساعت کار دارد.

برای استفاده از دسترسی مستقیم از طریق تلفن با یک متخصص رایگان ، باید انتخاب کنید پشتیبانی رایگان حق بیمه در دسترس به عنوان گزینه با قیمت 20 € در ماه.

نظرات مثبت:

 • یک پیشنهاد ساده و غیر اتصال,
 • قیمت بسیار جذاب در بازار حرفه ای,
 • یک بسته موبایل 5G رایگان همراه با اشتراک Freebox Pro,
 • یک جعبه با عملکرد بالا با خدمات نوآورانه.

نظرات منفی:

 • چندین سرویس فقط در صورت درخواست با هزینه های راه اندازی قابل دسترسی است.
 • شماره تلفن اختصاص داده شده با پشتیبانی ضروری مشتری.

آیا شما یک فرد هستید ? پیشنهادات Freebox را برای عموم مردم کشف کنید.

ثبت نام در خبرنامه Tons of Cableereview

قبل از هر کس دیگری به برنامه های خوب در جعبه های اینترنتی ، بسته های تلفن همراه و اشتراک های جریان هشدار داده شود !

✅ 1 ایمیل در هفته ، بدون هرزنامه !