پیشنهادات اینترنتی برای متخصصان ، اینترنت Pro: مقایسه پیشنهادات ، جعبه ها ، اشتراک ها

اینترنت Pro: مقایسه پیشنهادات ، جعبه ها ، اشتراک ها

Contents

فیبر اتصال SFR به شما امکان می دهد از سرعت بسیار زیاد 10 تا 100 مگابیت در ثانیه ، ضمانت بازیابی در مدت 4 ساعت ، در فیبر اختصاصی و جریان متقارن ، از 300 یورو بهره مند شوید.

پیشنهادات اینترنتی برای متخصصان

چهار اپراتور (نارنجی ، Bouygues Telecom ، Free و SFR) بسته های اینترنتی هدفمند را برای متخصصان ارائه می دهند. این بسته ها به طور کلی شامل همان خدمات ارائه شده برای افراد (اینترنت + تلفن ثابت) هستند و گزینه های خاصی را برای متخصصان اضافه می کنند.

اینترنت

بسته به واجد شرایط بودن خط شما ، سه اپراتور نارنجی ، Bouygues و SFR قادر به ارائه پیشنهادات شما در ADSL ، VDSL یا فیبر نوری خواهند بود. رایگان متمایز است زیرا Freebox Pro فقط در فیبر نوری موجود است. اگر محل حرفه ای شما در یک منطقه بدون مشکل قرار داشته باشد ، Bouygues (Bbox Pro و Bbox Pro+) با همان قیمت هستند و پیشنهادات SFR Pro به هزینه اضافی 5 یورو در ماه نیاز دارد.

نارنجی (اینترنت باز) از این رو مناسب ترین خطوط واقع در مناطق ADSL بدون مشکل است. دومی که تحت تأثیر این مناطق قرار نمی گیرند ، بنابراین هزینه های بیشتری اعمال نمی شود.

در فیبر نوری ، همه اپراتورها جریان بسیار سریع را ارائه می دهند 2Gbit/s برای نارنجی ، تا 1Gbit/s برای SFR, 2Gbit/s برای bouygues و 7Gbit/s رایگان.

تلفن ثابت

تلفن حرفه ای: فاکتور خود را کاهش دهید یک راه حل مبتکر تلفنی حرفه ای را با 9 یورو در ماه HT در هر شماره ، با تجارت Onff کشف کنید ✓ بدون تعهد

خط تلفن

چهار اپراتور خط دوم را در بسته های حرفه ای خود ارائه می دهند. در پیشنهادات Bbox Pro و Bbox Pro+ De Bouygues Telecom شامل دو خط تلفن ثابت از طریق اینترنت است. همان برای پیشنهادات تجاری SFR, که حداکثر 2 خط ثابت را از طریق اینترنت ارائه می دهند. رایگان همچنین دو خط تلفن ثابت با Freebox Pro و امکان اضافه کردن خطوط VoIP (ثابت شده توسط اینترنت) را ارائه می دهد 9.99 یورو به صورت خط.

سرانجام ، اپراتور نارنجی تاریخی یک خط تلفن ثابت را از طریق اینترنت ارائه می دهد ، در اینترنت تعادل فیبر حرفه ای و شدید را ارائه می دهد, و دو خط ثابت از طریق اینترنت ، فقط در تعادل بهینه فیبر طرفدار و فیبر فیبر بهینه بهینه. افزودن این خط دوم با این وجود قیمت هر پیشنهاد را افزایش می دهد.

تماس به ثابت و موبایل

اگر نارنجی در تعداد خطوط تلفن به نفع خود نباشد ، با این وجود به عنوان یک رهبر با توجه به تماس های ثابت و موبایل ، چه در فرانسه و چه در خارج از کشور ، بوجود می آید. در واقع ، اپراتور تاریخی در خود ارائه می دهد بسته اینترنت شدید حرفه ای امکان فراخوانی از موبایل ثابت و موبایل از صد کشور علاوه بر فرانسه و DOM.

رایگان این است که با درج تماس های نامحدود در مورد ثابت و موبایل در فرانسه ، بلکه تماس های نامحدودی به موبایل ادارات خارج از کشور فرانسه ، چین ، کانادا و ایالات متحده (و رفع بیش از 100 مقصد در سراسر جهان) فراتر از آن نیست. آنجا Bbox Pro شامل تماس های نامحدود به موبایل های ثابت و موبایل در فرانسه و برطرف کردن بیش از 110 کشور و همچنین تماس های نامحدود به موبایل DOM (به استثنای مایوت) ، ایالات متحده ، کانادا ، چین ، سنگاپور و کره جنوبی است ( Bbox Pro+ همچنین شامل تماس های نامحدود به موبایل های اروپایی است).

در پیشنهادات SFR PRO همچنین شامل تماس های نامحدود به موبایل فرانسه و ادارات خارج از کشور فرانسه و همچنین تماس های نامحدود به ثابت بیش از 100 مقصد است.

گزینه های طرفدار

همه اپراتورها پیشنهاد می دهند تعدادی گزینه به بسته خود اضافه کنند. بنابراین ، هر FAI تلویزیون اختیاری را به جز رایگان ارائه می دهد. Bouygues تنها اپراتوری است که برای اجاره رمزگذار هزینه نمی کند ، جایی که SFR و نارنجی 5 € در ماه درخواست می کنند. از طرف دیگر ، برای دسترسی به این گزینه ، همه اپراتورها درخواست سپرده امنیتی می کنند.

گزینه های متخصصان با چند استثناء در هر اپراتور یکسان است. جالب ترین احتمال بهره گیری از اینترنت در تحرک است. در واقع ، اپراتورها در پیشنهادات آن ، دسترسی به یک کلید 3G/4G با حجم خاصی از اینترنت را ارائه می دهند.

کدام اینترنت را برای یک حرفه ای انتخاب کنید ?

بسیاری از چیزها ، ما در پیشنهادات نارنجی ، بوویگ ، رایگان و SFR ، گزینه ها و خدمات مشابه می یابیم. با این حال ، هر اپراتور به یک روش یا روش دیگر متمایز است.

بنابراین نارنجی به لطف سه فرمول خود ایستاده است, به خصوص در مورد یک شرکت بین المللی متمرکز به لطف تعداد زیادی از مقصد نامحدود در تلفن های ثابت و همراه. علاوه بر این ، اپراتور تاریخی مشمول جدایی نیست ، پیشنهادات وی در مناطق ناخواسته جالب تر است.

همیشه از هم جدا یکی از ارزان ترین پیشنهادات با دو خط تلفن ثابت یکسان است. عیب یابی Télécom در اینجا متوقف نمی شود و همچنین شامل موارد بسته 5G 150 گیگابایتی رایگان در پیشنهاد خود و امکان مشترک شدن حداکثر 10 بسته اضافی برای 9.99 یورو در ماه است توسط خط تلفن همراه اضافی.

SFR به لطف بسته تجاری خود که شامل تلفن تجاری ، استاندارد تلفن ، تلفن ثابت و اینترنت است ، متمایز است.

سرانجام ، Bouygues و SFR ، در پیشنهادات فیبر نوری حرفه ای خود ، سرعت اتصال را ارائه می دهند که می تواند به ترتیب به 2 گیگابایت در ثانیه و 1 گیگابایت بر ثانیه برسد ، که در صورت تبادل پرونده های بزرگ بسیار کاربردی است. با این وجود واجد شرایط بودن فیبر نوری FTTH برای بهره مندی از این پیشنهاد ضروری است.

Internet Pro Equilibre: دیگر برای اشتراک در دسترس نیست
اینترنت شدید: از 50 € ht/ماه
بهینه Pro Equilibre: از 70 € ht/ماه
بهینه Pro Pro: از 80 € ht/ماه

در پایان ، با چند استثنا ، همه اپراتورها خدمات یکسان را در پیشنهادات اینترنتی خود برای متخصصان ارائه می دهند. با پیشنهادات از 24.99 یورو به استثنای مالیات/ماه ، Bouygues Telecom ارزانترین اپراتور است. برعکس ، نارنجی با یک پیشنهاد حرفه ای با 50 € ht/ماه گرانترین است. با این وجود ، پیشنهادات حرفه ای SFR در صورتی که در سرعت متقارن تضمین شده باشد ، از نارنجی گران تر می شوند.

رایگان ، علاوه بر ارائه بهترین جریان فیبر و بسته تلفن همراه Pro 5G 150 گیگابایتی رایگان آن در پیشنهاد Freebox Pro ، همچنین تنها پیشنهاد اینترنتی حرفه ای را در اختیار دارد.

پیشنهادات حق بیمه برای متخصصان

Bouygues Telecom همچنین اینترنت را با سرعت بسیار بالا و در فیبر ارائه می دهد اختصاصی ftto (فیبر به دفتر) ، که امکان تداوم خدمات ، جریان های تضمین شده و متقارن و بسیاری از خدمات را فراهم می کند (اینترنت ، VPN ، صداها و غیره.). این پیشنهاد که سرعت جریان آن بین 10 مگابیت بر ثانیه و 1 گیگابیت بر ثانیه است ، از 370 یورو در ماه HT در دسترس است. این اتصال توسط یک مدیر پروژه Bouygues دنبال می شود ، و فیبر مطرح شده با سایر مشتریان به اشتراک گذاشته نمی شود.

فیبر اتصال SFR به شما امکان می دهد از سرعت بسیار زیاد 10 تا 100 مگابیت در ثانیه ، ضمانت بازیابی در مدت 4 ساعت ، در فیبر اختصاصی و جریان متقارن ، از 300 یورو بهره مند شوید.

پیشنهادات جوانب مثبت در خارج از شهرهای بزرگ

اگر در منطقه سفید یا در روستاهای کوچک هستید ، ممکن است از اینترنت توسط ماهواره استفاده کنید ، اغلب واجد شرایط بودن فیبر نیستید. می توانید پیشنهادهایی را که در مقاله ما در مورد بهترین پیشنهادات اینترنتی در حومه شهر مناسب است ، کشف کنید.

به روز شده در 14/10/2022

Arnaud برای Selectra رد کننده مستقل است و موارد مخابراتی را برای همه سایت های Selectra می نویسد.

اینترنت Pro: مقایسه پیشنهادات ، جعبه ها ، اشتراک ها

شرکت ها نیازهای مختلفی برای دسترسی به اینترنت دارند. فیبر ، ADSL ، جعبه ، موبایل ، سرعت صعودی ، فرزندان … بنابراین بسیاری از عناصر برای انتخاب خود در نظر گرفته می شوند. بنابراین برای متخصصان مهم است که دید روشنی از بازار ارتباطات از راه دور داشته باشند تا بتوانند مناسب ترین پیشنهاد را انتخاب کنند.

 1. جعبه جوانب کوچک
 2. جوانب مثبت اینترنت موبایل
 3. جعبه شرکت های بزرگ
 4. شرکت های بزرگ اینترنت موبایل

فاکتور کاهش مخابرات

پیشنهادات Pro Telecoms را مقایسه کنید

با درخواست نقل قول رایگان از یکی از مشاوران تخصصی ما ، یک پیشنهاد از راه دور ساخته شده پیدا کنید. می توان به صورت رایگان یادآوری کرد.

بهترین پیشنهاد جعبه اینترنت حرفه ای برای متخصصان کوچک چیست؟ ?

Voip ، یک فناوری VoIP اساسی به معنای صدا از طریق پروتکل اینترنت است و شامل همه راه ها برای انتقال صدا از طریق اینترنت است. این یک فناوری است که به طور گسترده توسط بازیکنان ارتباطات از راه دور مانند Skype یا WhatsApp مورد سوء استفاده قرار می گیرد. مزایای اصلی ، در مقایسه با تلفن آنالوگ ، تحرک است ، اما همچنین هزینه کم ارتباطات. فقط پست های ثابت برای استفاده از VoIP نیاز به نصب آداپتور دارند.

جعبه طرفدار نارنجی

نارنجی طرفدار اپراتوری است که بیشترین ارائه را دارد بسته های اینترنتی برای متخصصان کوچک : او شش ارائه می دهد. امکانات در حدود یک یا دو خط متفاوت است روتوی, د ‘تماس های نامحدود یا نه و البته انتخاب فیبر طرفدار یاADSL.

فرمول های اقتصادی نارنجی برای جوانب

 • پیشنهاد اصلی امکان دسترسی به ADSL یا خط VoIP را فراهم می کند
 • پیشنهاد تعادل حرفه ای 40 یورو در هر ماه HT است (36 یورو HT اگر پیشنهاد بصورت آنلاین مشترک شود).

فرمول کامل نارنجی برای جوانب

برای پاسخگویی به تمام نیازهای یک حرفه ای ، فرمول فیبر شدید بهینه به فیبر و دو خط VoIP دسترسی پیدا کنید. این قیمت 80 یورو HT در هر ماه است (70 یورو HT در هر ماه با استفاده از پیشنهاد وب مستثنی).

SFR Pro Box

SFR با ارائه SFR Pro برای SMEs و VSES با اندازه شرکت ها سازگار است.

دو انتخاب جعبه امکان پذیر است: دسترسی و دسترسی به ADSL از طریق فیبر. هر گزینه امکان دسترسی به اینترنت و تماس های نامحدود به موقعیت ها و موبایل های ثابت در فرانسه و برخی از مقصد های دیگر را فراهم می کند.

پیشنهاد جعبه ADSL SFR Pro دارای صفحه توصیفی در سایت نیست. بنابراین ترجیح داده می شود مشاور مشاور برای عضویت در آن مشورت کنید. او در هر ماه 40 یورو از جمله مالیات است.

BOUYGUES PRO BOX

کارآفرین Bouygues Télécom به متخصصان اجازه می دهد تا با ارائه پیشنهاد ADSL و همچنین یک پیشنهاد فیبر ، در مناسب ترین پیشنهاد مشترک شوند.

بدهی تفاوت اصلی بین این دو فرمول است. در واقع, از راه دور Bouygues در هر دو مورد اجازه می دهد تا تماس های نامحدودی با ثابت و موبایل در فرانسه برقرار کنند ، به یک خدمات حرفه ای مشتری و همچنین یک بسته مشاغل کوچک Microsoft Office 365 دسترسی داشته باشند.

بسته ADSL 27.49 یورو به استثنای مالیات در هر ماه است در حالی که بسته فیبر 33.33 یورو به استثنای مالیات در هر ماه است.

خوب است مشخص کنیم که یک جعبه همه جانبه طراحی شده برای مشاغل کوچک نیز وجود دارد: کارآفرین Bbox.

خلاصه پیشنهادات اینترنتی حرفه ای برای متخصصان کوچک

 • فیبر با سرعت جریان تا 1 گیگابایت در ثانیه (و تا 500 مگابایت در ثانیه)
 • Airbox Comfort Pro: در صورت برش به عهده بگیرید.
 • فیبر با سرعت جریان تا پایین 1 گیگابایت در ثانیه (و تا 400 مگابایت در ثانیه افزایش می یابد)
 • 100 گیگابایت ذخیره ابری.
 • فیبر باند پهن تا 20 مگابایت در ثانیه یا سرعت بسیار زیاد تا 1 گیگابایت ؛
 • دسترسی به اینترنت 4G با 2 گیگابایت در هر ماه.
 • 1 خط VoIP ؛
 • تماس های نامحدود به موقعیت های ثابت در سرزمین اصلی فرانسه و 100 مقصد ؛
 • تماس های نامحدود به موبایل در سرزمین اصلی فرانسه و 100 مقصد.
 • 1 خط VoIP ؛
 • تماس های نامحدود به موقعیت های ثابت در سرزمین اصلی فرانسه و 100 مقصد ؛
 • تماس های نامحدود به موبایل در فرانسه ، دام ، ایالات متحده و کانادا.
 • 2 خط VoIP ؛
 • تماس های نامحدود به موقعیت های ثابت در سرزمین اصلی فرانسه و 110 مقصد ؛
 • تماس های نامحدود به موبایل در سرزمین اصلی فرانسه ، DOM ، ایالات متحده ، کانادا و چین.
 • دسته تلویزیونی حداکثر 200 گزینه رایگان
 • Microsoft Office 365 مشاغل کوچک ؛
 • بسته ایمنی نورتون.
 • نصب LiveBox Pro در تاریخ مورد نظر شما ؛
 • سرویس 8H تضمین شده برای ثابت و اینترنت ؛
 • سرویس 8H تضمین شده برای ثابت و اینترنت
 • خدمات مشتری اختصاص داده شده به متخصصان ؛
 • مداخله در کمتر از 8 ساعت در صورت بروز مشکل.
 • خدمات مشتری اختصاص داده شده به متخصصان ؛
 • مداخله در کمتر از 8 ساعت در صورت بروز مشکل.

اینترنت Pro: بسته های اینترنتی موبایل برای جوانب مثبت

به عنوان بخشی از یک فعالیت حرفه ای ، تلفن همراه بودن یک دارایی واقعی است. بنابراین اپراتورها برنامه های اینترنتی موبایل را جدا از پیشنهادات تلفنی کلاسیک با یک پاکت داده ارائه می دهند. این بسته ها فقط شامل دسترسی به اینترنت در خارج از دفتر است.

بسته Pro Orange

باز هم ، نارنجی تأمین کننده ای است که بیشترین انتخاب را دارد. هشت بسته وجود دارد که حول مقدار آن می چرخد مجموعه داده ها وت شرایط تعهد. قیمت ها بین 13 یورو (بدون تعهد ، بسته به مصرف بین 1 تا 150 گیگابایت) و 130 یورو (بدون تعهد ، 150 گیگابایت) متفاوت است.

بسته SFR Pro

در SFR Pro ، امکان عضویت در بسته ای که فقط اینترنت موبایل ارائه می دهد امکان پذیر نیست. فقط دو بسته تلفن که مقدار راحت داده ها را ارائه می دهند امکان پذیر است: یکی برای 60 گیگابایت (35 یورو) و دیگری برای 100 گیگابایت داده (با 50 یورو).

از طرف دیگر ، SFR Business 4 پیشنهاد مختلف بین دسترسی ساده به 1 گیگابایت (19 یورو) به دسترسی نامحدود (99 یورو) ارائه می دهد. این خدمات به شرکتهای بزرگ ارائه می شود.

بسته Bouygues Télécom Pro

Bouygues دو فرمول را برای استفاده از دسترسی به اینترنت با تحرک برای نیازهای مخالف متضاد ارائه می دهد: 1 گیگابایت برای 19.90 یورو و 60 گیگابایت برای 59.90 یورو.

با این وجود می توان با انتخاب بیشتری از داده ها در یک بسته تلفن همراه مشترک شد. اگر مشتری بخواهد شماره را تغییر دهد یا اینکه مشتری برای جعبه نیست ، قیمت ها به شدت افزایش می یابد.

خلاصه ای از بسته های اینترنتی حرفه ای برای متخصصان کوچک

 • بهترین پوشش شبکه تلفن همراه 4G در نارنجی
 • 4G کارآمد
 • اینترنت اولویت ؛
 • حداکثر 10 تجهیزات WiFi متصل .

می خواهم مقایسه کنم ? بازار ارتباطات از راه دور بسیار متنوع است. بنابراین ، بسیاری از بازیکنان اصلی ارتباطات از راه دور برای افرادی مانند SFR Pro ، Orange Pro ، Bouygues Télécom یا حتی بازیگران رایگان مانند Celeste ، Keyyo Communications یا Brittany Telecom وجود دارد.

Internet Pro: کدام یک از اشتراک های جعبه را برای یک شرکت بزرگ انتخاب کنید ?

برای انتخاب دسترسی به اینترنت ، شرکت ها (به ویژه بزرگ) به ایمنی ، سرعت و قابلیت اطمینان نیاز دارند.

FTTO یا FTTH: چگونه می توان Connection Pro خود را به طور کلی انتخاب کرد ، یک فرد با همسایگان خود ارتباط مشابهی دارد اگرچه فیبر نوری حتی در خانه او نصب شده است. به این گفته می شود فوت (فیبر به خانه یا فیبر به خانه). از طرف دیگر ، برای یک شرکت ، محتاط تر است که از فیبر اختصاصی در دفتر خود استفاده کنید: ftto (فیبر به دفتر). مزایای اصلی این است: امنیت بهتر ، پاسخگویی بهتر در صورت برش و الف جریان متقارن.

جعبه تجارت نارنجی

تجارت نارنجی خدمات بسیاری دارد که با معاملات مختلف برای آنها سازگار است شرکت های بزرگ. از طرف دیگر ، تلفن و D ‘دسترسی به اینترنت ارائه شده برای هر اندازه تجارت یکسان است.

پیشنهادات آنها 8 بسته به انتخاب ADSL یا فیبر ، تعداد خطوط در روتوی یا امکان برقراری تماس نامحدود یا خیر. توجه داشته باشید که این پیشنهادات اجازه استفاده از یک جریان متقارن را نمی دهد.

قیمت ها بین 40 تا 80 یورو HT در هر ماه متفاوت است.

جریان متقارن ، دارایی برای شرکت هایی که از اینترنت در جریان متقارن استفاده می کنند به این معنی است که امکان ارسال پرونده ها و داده ها (افزایش داده) همان است که برای دریافت آنها (داده های نزولی) است. این خدمتی است که عمدتاً به متخصصان ارائه می شود. به طور خاص ، این امکان را می دهد تا از طریق VideoConferences یا از طریق VoIP کیفیت بهتری از مبادلات را داشته باشید.

جعبه تجارت SFR

راه حل های فیبر در SFR امکان دسترسی به فیبر نوری و همچنین بسیاری از خدمات برای شرکت هایی که کمتر از 20 کارمند دارند ، 70 یورو در هر ماه (FTTH یا FTTB) است.

FTTB ، یک فناوری پیچیده ، FTTB (فیبر به بندها) شبیه به FTTH است. تفاوت اصلی به دلیل نصب کابل ها و نه الیاف بین خانه ها و جعبه ای است که در داخل ساختمان یا محله قرار گرفته است.

Box Bouygues کارآفرینان مخابراتی

Bouygues Telecom برای پاسخگویی به الزامات تمام اندازه های تجاری ، ارائه می دهد تجارت فیبر. این امکان دسترسی به فیبر نوری را فراهم می کند و از 39 یورو در ماه خدمات زیادی دارد.

خلاصه پیشنهادات اینترنتی حرفه ای برای شرکت های بزرگ

خوب است توجه داشته باشید که تماس با یک مشاور در بیشتر موارد ضروری است. نیازهای مهم اما متفاوت از یک فعالیت به فعالیت دیگر ، تأمین کنندگان فرمول های خیاطی را تشویق می کنند.

 • 2 خط VoIP
 • تماس های نامحدود به موقعیت های ثابت در سرزمین اصلی فرانسه و 100 مقصد ؛
 • تماس های نامحدود به موبایل در سرزمین اصلی فرانسه و 100 مقصد.
 • 1 خط تلفن نامحدود سازگار.
 • مطابق با راه حل مشترک.
 • 2 خط VoIP
 • Airbox Comfort Pro برای اتصال مداوم
 • نصب LiveBox Pro با توجه به تاریخ انتخاب شده توسط مشتری ؛
 • سرویس 8 ساعته برای مشکلات مربوط به ثابت و اینترنت تضمین شده است
 • تیمی از متخصصان موجود.
 • امکان تأمین WiFi دعوت شده برای بازدید کنندگان خود
 • آدرس IP ثابت اختصاصی ؛
 • امکان اتصال روتر WiFi به طور مستقیم به چندین پست.
 • تضمین شده از زمان بازیابی (GTR) در صورت بروز مشکل ؛
 • روتر مجهز به آخرین استاندارد WiFi AC.

اینترنت Pro: کدام اینترنت موبایل را برای شرکت های بزرگ انتخاب می کند ?

بسته تجاری نارنجی

با وجود طیف گسترده ای از خدمات برای کمک به شرکت های بزرگ طبق هر بخش از فعالیت ها ، تأمین کننده بسته های خاصی را برای گروه های بزرگ ارائه نمی دهد.

پیشنهادات همان موارد ذکر شده در بالا است: هشت مورد وجود دارد که بسته به مقدار داده یا مدت زمان تعهد مشتری متفاوت است.

بین 13 یورو (برای یک بسته مصرف مدولار) و 130 یورو (بدون تعهد ، 150 گیگابایت) طول می کشد.

بسته تجاری SFR

SFR 4 راه حل برای شرکتهای بزرگ بین 1 گیگابایت داده تا دسترسی نامحدود ارائه می دهد. برای این بسته ها بین 9 تا 99 یورو در هر ماه طول می کشد.

بسته تجاری Bouygues Télécom

Bouygues Télécom امکان دسترسی به 3 پیشنهاد اینترنت موبایل را فراهم می کند که بین 15 تا 50 گیگابایت داده ها ارائه می دهد.

برای شرکت هایی که نیازهای بیشتری دارند ، آنها از 200 گیگابایت داده به دسترسی نامحدود از طریق گزینه “پشتیبان گیری” یک پیشنهاد روتر 4G دارند. قیمت های ارائه شده بین 75 تا 119 یورو در هر ماه است.

خلاصه برنامه های اینترنتی موبایل برای شرکت های بزرگ

 • با تشکر از سرعت راحتی: اولویت دسترسی به اینترنت موبایل
 • تلویزیون نارنجی ؛
 • Airbox یا Flybox Case (به اشتراک گذاری اتصال حداکثر 30 رایانه).
 • 4G کارآمد.
 • دسترسی بهینه و ایمن به سیستم اطلاعات شما تضمین شده است.

چرا تجارت SFR را برای جوانب مثبت انتخاب کنید

مزایای پیشنهادات فیبر ، برنامه های تلفن همراه و تلفن های هوشمند برای جوانب

یک مشاور
تجاری اختصاصی

ضمانت
استمرار خدمات

امنیت سایبری
متحرک و جعبه

نزدیکی به
فروشگاه های SFR

ارائه شده به شرکت ها

سرعت جریان تا 2 گیگابایت در ثانیه
2 شبکه WiFi 6: خصوصی / مهمان
فایروال یکپارچه
1 آدرس IP ثابت

به مدت 12 ماه 50 € ht/ماه

تماس های SMS / MMS نامحدود ، بسته های 5 گیگابایتی با 80 گیگابایت یا داده های نامحدود ، 5G شامل / اختیاری

با بسته ECO 5 گیگابایتی
تعهد 12 ماهه

همه بسته ها را ببینید

طیف گسترده ای از تلفن های هوشمند
لوازم جانبی حرفه ای: کلاه ایمنی ، هوایی ، کیت وسیله نقلیه.

با بسته تعهد 5 گیگابایتی 24 (2)

همه تلفن ها را ببینید

 • تلفن استاندارد میزبان در ابر
 • تماس های نامحدود به ثابت و موبایل
 • ابزارهای کار مشترک WebEx
 • تجهیزات و تلفن های حرفه ای IP

تعهد 12 ماهه

تلفن منزل

بیشتر بدانید

تبلیغات فعلی ، برای جوانب مثبت محفوظ است

با بسته 80 گیگابایتی 5G (2)
تعهد 24 ماهه

سامسونگ z flip 5

من از آن استفاده می کنم

سر داس: 0.601 w/kg
das tronc: 1.541 w/kg
عضو DAS: 2.34 w/kg
سر داس: 0.601 w/kg
das tronc: 1.541 w/kg
عضو DAS: 2.34 w/kg

با بسته 5 گیگابایتی 5G (2)
تعهد 24 ماهه

آیفون 14 طرفدار

همه آیفون را ببینید

سر داس: 0.98 w/kg
das tronc: 0.98 w/kg
عضو DAS: 2.98 w/kg
سر داس: 0.98 w/kg
das tronc: 0.98 w/kg
عضو DAS: 2.98 w/kg

معاملات خوب لحظه

سازندگان تجارت تبلیغاتی

سازندگان تجاری ، SFR تجارت شما پیشنهاد رایگان ارائه اشتراک رایگان در دسترسی به اینترنت یا بسته های موبایل تجمعی خود با سایر معاملات خوب

فرم را بارگیری کنید

از یک تخفیف 10 € HT به مدت 12 ماه در اشتراک Connect Access جمع آوری شده با سایر معاملات خوب

من از آن استفاده می کنم

بازپرداخت پیشنهاد

در حال حاضر ، ما شما را بازپرداخت می کنیم تا 100 € ht در مورد هزینه های خاتمه اپراتور سابق خود. تجمعی با سایر معاملات خوب

پیشنهاد بازپرداخت خود را بارگیری کنید

تخفیف -5 € استثناء مالیات/ماه/خط

حداقل یک جعبه و خط تلفن همراه را مشترک کنید برای استفاده از تخفیف 5 یورو به استثناء خط مالیات/ماه/موبایل تجمعی با سایر معاملات خوب

من از آن استفاده می کنم

بسته های تلفن همراه و هوشمند ، اشتراک های اینترنتی

با پیشنهاد فیبر تجاری خود ، از نرخ جریان تا 2 گیگابایت و تماس های نامحدود به موبایل های ثابت و ثابت بهره مند شوید. پس از آزمایش واجد شرایط بودن فیبر خود ، پیشنهادات فیبر ما و ویژگی های جعبه های فیبر اینترنت جوان ما ، با WiFi 6 یا امنیت IT را کشف کنید: با گزینه امنیت اینترنت ، شما از محافظت از تمام تجهیزات خود که به جعبه خود در برابر وب سایت های مخرب متصل هستند ، بهره مند می شوید. فیشینگ یا مجرمان سایبری به مدت 5 € HT در ماه.
این که آیا شما به دنبال یک برنامه موبایل سازگار با کاربردهای خود هستید یا یک بسته 5G با 10 بار جریان بیشتر ، لزوماً اشتراک موبایل متناسب با شما را پیدا خواهید کرد. تخفیف های ویژه شما را تا 5 یورو صرفه جویی می کند. به استثنای مالیات در هر ماه و در هر خط تلفن همراه اگر یک جعبه در SFR Business بگیرید.

SFR جدیدترین تلفن ها را برای بسته بندی خود به شما ارائه می دهد: طرفداران آیفون بدون قید و شرط با آیفون 14 در میان جدیدترین برند متولد شده ، آیفون 14 پلاس با صفحه نمایش بزرگتر 6.7 اینچی ، L ‘iPhone 14 Pro و سنسور اصلی 48MP آن به دست می آیند. ، و آیفون 14 Pro Max با صفحه نمایش OLED 6.7 اینچی Super Retina XDR ، 28 ٪ روشن تر از نسل قبلی.
شما همیشه می توانید از محدوده قبلی برای فروش در SFR با آیفون 13 استفاده کنید. سایر تلفن های هوشمند اپل ، کمتر اخیر اما کارآمدتر نیست ، مانند آیفون 12 و آیفون 11 همیشه با قیمت بسیار جذاب در دسترس هستند.

در میان بهترین تلفن های هوشمند اندرویدی ، تمام ویژگی های جدید برند سامسونگ را کشف کنید. سامسونگ S23 به شما امکان می دهد روز و شب عکسهای نفس گیر بگیرید. S23 Plus مجهز به تراشه ای است که عملکردهای غیرقابل مقایسه ای را ارائه می دهد و سرانجام ، سامسونگ Galaxy S23 Ultra که کاملترین تلفن هوشمند در محدوده کهکشان است ، به لطف سنسور زاویه ای گسترده 200 MP ، و همچنین تراشه قدرتمند آن اما انرژی کمتری. دامنه قدامی همیشه در SFR با سامسونگ گلکسی S22 در دسترس است ، با بلوک سنسور عکس سه گانه خود در کیفیت 4K. مدل های دیگر از برند کره ای ارزش دیدن دارند: تلفن های تاشو فوق العاده Galaxy Z Fold5 و Z flip5. برای بودجه های کوچکتر ، SFR سامسونگ A54 یا A14 را توصیه می کند ، که به ارزش عالی آنها برای پول جذاب خواهد بود.
همچنین Xiaomi 13 جدید را پیدا کنید ، و نسخه برتر آن Xiaomi 12T ، بلکه همچنین Xiaomi 12T Pro و Redmi 12 Lite. نام تجاری شیائومی همچنین طیف وسیعی از تلفن هوشمند فوق العاده کارآمد را با Redmi Note 12 و Redmi Note 12 5G ارائه می دهد که نسخه سازگار با 5G است. در همان سری ، نسخه Redmi Note 12 Pro را با هدف اصلی 200 MP نیز پیدا کنید ! همچنین می توانید آخرین بار از برند CrossCall را انتخاب کنید ، به عنوان مثال CrossCall Core-Z5.
شبکه های تلفن همراه 4G/5G و شبکه فیبر مشتری SFR بودن از پوشش عالی شبکه تلفن همراه است که تقریباً 99 ٪ از جمعیت را در 4G / 4G+پوشش می دهد ، و شبکه 5G که SFR آن استقرار را در چندین شهر بزرگ فرانسه در سال 2022 ادامه می دهد (همچنین: 5G را ببینید ?).
ارتباطات تجاری و ابزارهای کاری مشترک از یک راه حل منحصر به فرد ارتباطی تجاری ، با بسته تجاری یکپارچه استفاده کنید. با استفاده از Cisco Webex ، تلفن و همکاری در یک پیشنهاد مشابه ، شما یک تجربه همکاری استثنایی ، سازگار با مایکروسافت ، گوگل ، Slack و Plus ، در سایت یا از راه دور ، با جدیدترین نوآوری های Cisco WebEx دارید.
استاندارد تلفن شما از هر ترمینال و در کلیه شبکه های ثابت و تلفن همراه قابل دسترسی است و شامل کلیه ویژگی های اساسی مانند موسیقی انتظار ، مراجعه به تماس ، انتقال تماس ، سرور صوتی تعاملی تعاملی است. 100 ٪ پلاگین و بازی ، استاندارد تلفن قدیمی خود را با یک راه حل گردش مالی کلید در دست ، سازگار با هرگونه دسترسی به اینترنت جایگزین کنید.
با PBU ، تماس با ثابت و موبایل در بسته ، از 20 یورو در ماه / خط نامحدود است.
بسته تجاری یکپارچه یک راه حل کامل است: تلفن استاندارد ، بسته ها ، تجهیزات تلفنی (تلفن ثابت ، تجهیزات صوتی و تصویری برای اتاق های جلسات ، کلاه ایمنی نرم افزار) ، ابزارهای همکاری (پیام رسانی فوری ، ویدئو کنفرانس ، فضای کاری مشترک) ، Microsoft Corate Coratle Office 365 یا Google Suite. PBU به لطف رمزگذاری پایان بومی -به صورت بومی ایمن است.

معاملات خوب ما از لحظه شما به دنبال ارتباطات بالا و راه حل های اینترنتی برای تجارت خود هستید ? دیگر جستجو نکنید ! SFR Business 4 پیشنهاد خود را از لحظه ای ارائه می دهد که تجارت شما را به ارتفاعات جدید سوق می دهد.

سرعت و قابلیت اطمینان فیبر با تخفیف 10 € HT ما به مدت 12 ماه در پیشنهاد فیبر دسترسی به اینترنت متصل شده است. در حالی که از یک اتصال پایدار و ایمن بهره مند می شوید ، با سرعت خیره کننده حرکت کنید ، بارگیری کنید و به اشتراک بگذارید. به تجارت خود وسیله ای بدهید تا در یک دنیای متصل رقابت کنید.

با استفاده از تخفیف 5 یورو HT در هر ماه و در هر خط تلفن همراه برای خرید گروهی یک جعبه و حداقل خط تلفن همراه ، یک سنگ بسازید. در حالی که به طور قابل توجهی صرفه جویی می کنید ، قدرت راه حل های همگرا ما را ترکیب کنید. در هر کجا که باشید در هر کجا که باشید ، در حالی که تسلط بر هزینه های خود دارید در ارتباط باشید.

شما برای اتصال بهتر به فکر تغییر اپراتور هستید ? اجازه ندهید که خاتمه شما ترمز کند. با پیشنهاد بازپرداخت ما در مورد هزینه های خاتمه شما ، ما به شما بازپرداخت 100 یورو را به شما پیشنهاد می دهیم. مالیات این هزینه ها برای هر اشتراک برای اتصال یا اتصال به علاوه در فروشگاه اینترنتی تجارت SFR ، به شما امکان انتقال سیال را بدون نگرانی مالی می دهد. برای عملکرد بدون دردسر ، با SFR Business در کنار شما ، عملکرد خود را انتخاب کنید.

شما در حال ایجاد تجارت خود هستید ? ما در کنار شما هستیم تا شما را در پرواز خود همراهی کنیم. تبلیغات ویژه سازنده تجارت ما مزایای بی نظیری را ارائه می دهد ، به طوری که اولین مراحل شما مترادف است. با یک قدم جلوتر از 3 ماه اشتراک ارائه شده برای هر اشتراک برای اتصال 12 ماه ، اتصال به علاوه 12 ماه یا یک بسته تلفن همراه در فروشگاه آنلاین SFR Business شروع کنید.

برای دیدن کمتر بیشتر بدانید

اطلاع قانونی (1) فروشگاه آنلاین پیشنهاد تبلیغاتی: اشتراک در 40 € ht/ماه برای 12 ماه اول و سپس 50 € ht 12 ماه بعد. دسترسی به سرویس به سرویس با 50 € HT (به استثنای هزینه های نصب خدمات: به شرایط ویژه صدا و داده های تجارت SFR مراجعه کنید). پیشنهاد فقط برای مشتریان جدید پیشنهاد دسترسی به اتصال و برای مدت 12 ماه مشترک بین 05/09/2023 و 12/31/2023 شامل و فقط در سفارش اول معتبر است.

دسترسی به اینترنت به حداکثر جریان ممکن در سوکت ، بسته به صلاحیت فنی و منطقه جغرافیایی: – در FTTH: حداکثر 2 گیگابایت در ثانیه و مقدار 500 مگابیت در ثانیه – در FTTB: حداکثر 1Gbit/s نزولی و 200Mbit/s مقدار – در ADSL: حداکثر 20 مگابیت در ثانیه و مقدار 1 مگابیت در ثانیه ؛ در VDSL: حداکثر 90 مگابیت در ثانیه نزولی و 30 مگابیت در ثانیه

WiFi 6: استاندارد برای دسترسی به دسترسی به FTTH ، منوط به صلاحیت در دسترس است. تماس های ثابت شامل: 24 ساعت در روز و 7 روز در هفته برای شماره های ثابت متروپولیتن با شروع 01 ، 02 ، 03 ، 04 ، 05 ، در نظر گرفته شده برای شماره های موبایل متروپولیتن و برای رفع مناطق اروپا و آمریکای شمالی مانند مواردی که در آن تعریف شده است تجارت جعبه “شرایط تعرفه ارتباطات”.

ضمانت مداخله: ضمانت زمان مداخله از دوشنبه تا شنبه از 8 صبح تا 6 بعد از ظهر ، شامل. جعبه اینترنت غیر متعارف بصری.

(2) اروپا = اتحادیه اروپا ، دام ، سوئیس ، آندورا ، انگلستان. گزینه 5G ، ارسال شده به درگیری 12 ماهه.

شبکه 5G ، در حال استقرار ، مشروط بر پوشش با پیشنهاد 5G سازگار و ترمینال معتبر است. شبکه 5G 3.5 گیگاهرتز یا 2100 مگاهرتز مطابق با شهرداری های جمع آوری شده در دسترس. جزئیات را در https: // کمک.SFR.fr/mobile-et-s-bablette/reseau-sfr/cover-reaseau-sfr.HTML. 5G با عملکرد متفاوت بسته به فرکانس های مورد استفاده ، حداکثر جریان نظری در سراشی.

(3) قیمت ثابت ثابت مطلق: تماس های نامحدود به موبایل ثابت و موبایل در فرانسه ، DOM و 57 مقصد بین المللی از جمله اروپا (بسته مطلق)

گزینه همکاری: از 5 یورو/ماه/خط ، بدون تعهد

(4) DAS (جریان جذب خاص) تلفن های همراه ، حداکثر میزان قرار گرفتن در معرض کاربر را در امواج الکترومغناطیسی ، برای استفاده در Oreille ، تعیین می کند. مقررات فرانسوی مستلزم آن است که DAS از 4 W/kg تجاوز نکند