بانکداری آنلاین – Prochesedescredits ، لیست 35 بانک آنلاین و Neobanc که در فرانسه فعالیت می کنند (2022)

بانک های آنلاین و Neobank در فرانسه

مدل بانکی آنلاین لزوماً برای همه فرانسوی ها در نظر گرفته نشده است. در واقع ، در ابتدا به راحتی با دیجیتال ، فناوری جدید و البته اینترنت نیاز دارد. مشتری که توسط این گروه های بانکی مورد هدف قرار می گیرد ، در واقع جوان و … آسان است.

بانک آنلاین

Boursorama ، Bforbank ، Fortuneo ، Orange Bank ، ING ، Monabanq ، Hello Bank … یافتن مناسب همیشه آسان نیست بانک آنلاین, به خصوص امروز ، با تعداد زیادی از بازیکنان موجود در بازار. خوشبختانه ، WurseScredits آزاد می کند مقایسه ای بانکداری آنلاین. با استفاده از این ابزار ، در بهترین حالت می توانید انتخابی را که برای شما مفیدترین خواهد بود مشاهده کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر و یافتن بهترین بانک ، می توانید به راهنمای بانک آنلاین ما نیز مراجعه کنید. لیست متخصصان و خدماتی را که ارائه می دهند ، و همچنین پیشنهادات مختلف استقبال موجود را کشف کنید. همچنین می توانید مستقیماً از یکی از مشاوران ما کمک بخواهید. در هر صورت ، ما به شما در انتخاب آنلاین بانک خود کمک خواهیم کرد.

 • به یک بانک آنلاین چه فکر کنیم ?
 • مزایای بانکداری آنلاین چیست ?
 • مضرات بانک های آنلاین چیست ?
 • چگونه کیف پول الکترونیکی کار می کند ?
 • انتقال جداگانه چگونه کار می کند ?
 • چه بانک کمترین هزینه بانکی را دارد ?
 • نحوه انتخاب یک بانک آنلاین ?
 • چرا آنلاین یدکی ?
 • چرا از یک مقایسه کننده بانکی آنلاین استفاده کنید ?
 • نحوه تغییر بانک ها ?

به یک بانک آنلاین چه فکر کنیم ?

یک بانک آنلاین تفاوت چندانی با یک بانک سنتی ندارد. خدمات اغلب تقریباً یکسان هستند. از جمله این خدمات اساسی ، بنابراین می توانیم به افتتاح حساب بانکی ، نگهدارنده حساب ، حساب مشترک ، کارت بانکی ، دفترچه چک ، خدمات تأمین اعتبار برای برخی از موسسات یا حتی محل های مالی و بانکی توجه کنیم.

تفاوت اساسی ناشی از عدم وجود آژانس های فیزیکی در مورد بانک های آنلاین است. در واقع ، عملیات فقط روی انجام می شود اینترنت, از طریق رایانه ، تلفن هوشمند ، رایانه لوحی یا از طریق برنامه تلفن همراه. مزیت این عدم حضور آژانس ها و مشاوران بانکی این است که به بانک های آنلاین اجازه می دهد تا ارائه دهند هزینه های بانکی بسیار رقابتی. بنابراین این یک حساب آنلاین ارزان تر است.

اما تمام نشده است. دو نوع بانک آنلاین در چشم انداز مالی متمایز است. دسته اول مؤسساتی را ارائه می دهد که خدمات کاملی را در اینترنت ارائه می دهند ، در حالی که یک شبکه توزیع فیزیکی را نگه می دارند. همه مؤسسات مهم مالی در کشور در این گروه قرار دارند. دسته دوم بانکهای آنلاین را به صورت مناسب گرد هم می آورد ، همچنین نامیده می شود بازیکن خالص. این مارک ها بدون کمک کوچکترین آژانس ، پنجره یا نقطه فروش فیزیکی کاملاً از بین می روند.

بازپرداخت اعتبار

مزایای بانکداری آنلاین چیست ?

پس چرا امروز به بانک آنلاین بروید ? این مؤسسات بانکی تمام خدمات موجود در یک شبکه سنتی را ارائه می دهند: اعتبار ، جزوه های پس انداز ، سرمایه گذاری های مالی ، حساب جاری و غیره. تفاوت بزرگ ، با این حال ، بیشتر این مزایا ارزان تر یا حتی است رایگان. بنابراین ، عبور از یک بانک آنلاین ، در اکثر موارد ، راهی برای پرداخت حساب برای حسابداری یا هزینه کارت اعتباری نیست.

یک مزیت دیگر ، با وجود عدم وجود آژانس های فیزیکی ، این بانک های از راه دور در نهایت در دسترس تر هستند. در واقع امکان تماس دائمی با آنها ممکن است, آزادانه. بنابراین بانک آنلاین حتی در تعطیلات و آخر هفته قرار است روز و شب در دسترس باشد. بیشتر مارک ها همچنین مصاحبه های وب کم ، ایمیل یا تلفن را به مشتریان خود ارائه می دهند.

ورود بهترین بانکهای آنلاین باعث تحول واقعی بازار بانکی شده است. خدمات جدید ، محصولات بانکی و نوآوری ها مانند The Electronic Safe یا نمونه کارها الکترونیکی ظاهر شده اند. به همین ترتیب ، با توجه به مدیریت آنلاین خدمات ، مشتریان قادر به انجام چندین نوع عملیات بانکی ، مستقیماً از خانه خود ، بدون اینکه مجبور به انتقال به یک آژانس یا دفتر مرکزی طلبکار خود شوند ، انجام می دهند. در میان این عملیات ، نقل و انتقالات ، اشتراک اعتبار ، مخالفت کارت بانکی ، مدیریت مکان ها و کلیه عملیات فعلی وجود دارد.

مضرات بانک های آنلاین چیست ?

برعکس ، بانک های آنلاین همچنین می توانند برای تعدادی از مشتریان اشکالاتی داشته باشند. به عنوان مثال ، اگر از شما استفاده می کنید که مرتباً در آژانس بانک سنتی خود مشاور خود را ملاقات می کنید ، ممکن است بانک آنلاین برای شما ساخته نشود. در واقع ، عدم وجود یک آژانس فیزیکی و مشاور اختصاصی رابطه با تأسیس آنلاین را اختصاص داده است. روابط مشتری در یک بانک آنلاین نیز هست, برخط.

مانع دیگری برای برخی از مشتریان ، شرایط ثبت نام در بانک های تلفن همراه. بسیاری از موسسات ، حتی با محصولات رایگان ، قبل از افتتاح حساب ، حداقل درآمد یا پس انداز نیاز دارند. با این حال ، این محدودیت ها غیرقابل تحمل نیستند. فقط بین 1200 یورو و 1600 یورو درآمد ماهانه درخواست می شود. سرانجام ، آخرین حد برخی از بازیکنان خالص ، پول مایع یا عملیات چک پیچیده است و باید از طریق پست ساخته شود.

چگونه کیف پول الکترونیکی کار می کند ?

مقایسه بانکی آنلاین

این یکی از دارایی های ارائه شده توسط موسسات بانکی آنلاین است: کیف پول الکترونیکی. عمدتا توسط بانکهای آنلاین برای حساب های بانکی خاص استفاده می شود ، اروال یک وسیله پرداخت به طور فزاینده ای توسط فرانسوی ها است. این امکان را به شما می دهد تا مبالغ کوچک روزمره را منتقل کنید. در واقع ، در اکثریت قریب به اتفاق مارک ها ، این سیستم اجازه نمی دهد که عملیات فراتر از 30 یورو انجام شود. در مورد سقف که به طور کلی روی یک کیف پول الکترونیکی تمرین می شود ، حدود 100 یورو است.

باید بدانید که این کیف پول مجازی کاملاً قابل شارژ است. برای تهیه آن ، می توانید این کار را با استفاده از کارت بانکی انجام دهید ، مانند اولین کارت ویزا به عنوان مثال ، یا از طریق خرید مبلغ 10 یا 20 € در سایت تأمین کننده ، مانند مثال پول یا پول نقد نارنجی.

علاوه بر این ، پایانه های پرداخت فروشگاه های مجهز ، کابین های تلفن ، دفاتر پست و تعدادی از بانک ها نیز تجهیزات لازم را دارند که بتوانند بدون هزینه شارژ EWALLET را شارژ کنند.

کیف پول الکترونیکی می تواند جنبه های مختلفی را به خود بگیرد. چهار نوع ewallet در فرانسه به بازار عرضه می شود: چهره های 3 ضخیم که در یک کارت هوشمند الکترونیکی قرار گرفته اند ، آنهایی که در یک کارت بانکی درج شده اند ، آنهایی که روی یک کلید USB نصب شده اند ، و در آخر ، آنهایی که در یک تلفن هوشمند یکپارچه شده اند. این دسته آخر عمدتاً با هدف تلفن های هوشمند مجهز به فناوری انجام می شود NFC, اجازه دادن به آن پرداخت بدون تماس.

چگونه می توان موفقیت Ewallet را برای چند سال توضیح داد ? اول از همه ، این مزیت را دارد راحتی در استفاده. بر خلاف مقررات مربوط به کارت های بانکی ، پرداخت توسط نمونه کارها الکترونیکی نیازی به اعتبار سنجی توسط کد ندارد. برای استفاده از آن ، فقط باید کارت بانکی را وارد کنید یا کارت هوشمند الکترونیکی را در مقابل ترمینال پرداخت منتقل کنید. یکی دیگر از دارایی های مهم ، استفاده از سیستم ایمن است.

انتقال جداگانه چگونه کار می کند ?

در انتقال SEPA هدف این است که معاملات در فضای اقتصادی اروپا ساده تر و سریعتر شود. با تشکر از این دستگاه سودمند ، زمان پردازش سفارشات معامله (نمونه ، نقل و انتقالات و غیره) و تحویل وجوه به طور قابل توجهی کوتاه شده است.

انتقال SEPA و بانک آنلاین

مهلت تعیین شده توسط مقامات بانکی حداکثر سه روز کاری است. اما اگر از یک بانک آنلاین ساخته شود ، انتقال گاهی سریعتر است. در مورد هزینه های صورتحساب توسط موسسات بانکی ، مطابق با استاندارد SEPA ، با توجه به هر بانک متفاوت است ، که می تواند قیمت های خود را بر روی نقل و انتقالات انجام شود ، با توجه به استاندارد SEPA تنظیم می کند.

برای ارائه دامنه ، هزینه انتقال این نوع بین 2 تا 4 € متفاوت است ، هر کشور گیرنده. توجه داشته باشید که اگر پرداخت ها از طریق یک بازیکن خالص (بانکداری آنلاین) ، مانند Boursorama Banque و Monabanq انجام شود ، این هزینه می تواند صفر باشد.

چه بانک کمترین هزینه بانکی را دارد ?

با توجه به آخرین بررسی انجمن مصرف کننده CLCV (انجمن ملی دفاع از مصرف کننده و کاربران) ، هزینه های بانکی در سال 2018 در بانک های معمولی افزایش یافته است. در مورد ، تعمیم هزینه های نگهدارنده حساب ، همچنین توسط دولت و تعدادی از انجمن ها محکوم شده است. به طور خلاصه ، تبلیغات خوب برای بانک های دور افتاده.

در واقع ، دومی قیمت های بسیار کمتری نسبت به بانک های سنتی نشان می دهد. بنابراین مشتری یک بانک آنلاین می تواند سالانه تا 150 یورو پس انداز کند. دلیل ? بدون آژانس فیزیکی و مشاور اختصاصی. در کل ، هزینه های نگه داشتن حساب رایگان ، الف کارت بانکی رایگان همچنین و مجموعه ای از خدمات ارزان تر از بانک های بزرگ.

نحوه انتخاب یک بانک آنلاین ?

بانک آنلاین ، برای چه کسی؟

مدل بانکی آنلاین لزوماً برای همه فرانسوی ها در نظر گرفته نشده است. در واقع ، در ابتدا به راحتی با دیجیتال ، فناوری جدید و البته اینترنت نیاز دارد. مشتری که توسط این گروه های بانکی مورد هدف قرار می گیرد ، در واقع جوان و … آسان است.

در واقع ، برای رسیدن به یک بانک آنلاین ، از قبل لازم است که حداقل درآمد یا پس انداز ماهانه را مطالبه کنید. از طرف ING ، به عنوان مثال برای کارت ویزای کلاسیک یا MasterCard ، ماهانه 750 یورو است. در بورسوراما ، 1000 یورو است. برای کارت طلا یا کارت اول ، شما باید حداقل درآمد ماهانه 1600 یورو را در Bforbank یا 1800 یورو در Boursorama توجیه کنید. برای کارتهای پلاتین یا بی نهایت ، لازم است شرایط حتی بالاتر (حدود 4000 یورو درآمد) توجیه شود. توجه داشته باشید که این شرایط به طور مرتب به سمت پایین تجدید نظر می شود.

این مؤسسات همچنین برای افرادی که به ندرت به مشاور خود نیاز به تماس دارند ، یا برای انتقال به یک عملیات بانکی یا حتی برای برداشت ها به یک آژانس در نظر گرفته شده است ، در نظر گرفته شده است. اگر رابطه با مشاور بانکی شما برای شما ضروری است ، بانک آنلاین لزوماً برای مشخصات شما ساخته نمی شود.

مشتریانی که اغلب سپرده های نقدی می کنند برای این بانکها جالب ترین نیستند. در واقع ، به دلیل عدم وجود آژانس های فیزیکی ، به طور مرتب واریز پول نقد یا چک پیچیده تر است. با این حال ، برخی از بانک های آنلاین به یک موسسه سنتی مانند Hello Bank متصل شده اند ، که مشتریان آنها می توانند در هر آژانس BNP Paribas با خدمات مشتری و یک بانکدار تماس بگیرند.

چرا آنلاین یدکی ?

برخی از بانک های آنلاین ، مانند Bforbank ، فقط راه حل های پس انداز آنلاین را پیشنهاد کردند. اخیراً ، تمام این مؤسسات نیز خدمات بانکی معمولی ارائه داده اند. در میان این سرمایه گذاری ها ، بانک های آنلاین به ویژه آنچه را که ممکن است آن را ارائه دهد ارائه می دهد بانکداری فوق العاده.

این محصول بانکی به طور مستقیم با جزوه A رقابت می کند و سرعت خود را پس از کاهش نرخ بهره خود از دست می دهد (و اخیراً LDD و PEL). بنابراین این جزوه ها به لطف نرخ استاندارد اغلب کمی بالاتر (به طور متوسط ​​بین 0.75 تا 1.50 ٪) و بالاتر از همه ، یک بازده بالاتر از A Livret A را ارائه می دهند میزان تبلیغی غالباً برجسته می شود ، برای چند ماه حدود 2.50 ٪ تا 3 ٪ ، اغلب سه.

سال اول بالاتر از یک کتاب پس انداز معمولی ، به لطف یک مکان کاملاً ایمن. مبلغی که در این محصولات قرار داده شده نیز در صورت لزوم قابل حذف یا بسیج است. فقط نکته منفی ، این محل مالیات می گیرد.

دومین پرچمدار بانکهای آنلاین ،بیمه عمر. در این زمینه ، موسسات به طور کلی چندین وجوه را به یورو ارائه می دهند ، که بازده آنها بیشتر از موارد موجود در بانک های سنتی است. این بازده ها بین 2.60 تا 3.50 ٪ نوسان می کند ، تقریباً وقتی میانگین ملی بازده بیمه عمر فقط 2.20 تا 2.30 ٪ است.

چرا از یک مقایسه کننده بانکی آنلاین استفاده کنید ?

مقایسه بانکی آنلاین

کدام بانک آنلاین را انتخاب کنید ? از کجا پایین ترین قیمت بانکی را پیدا کنید ? در بانک های دیجیتالی, دیجیتال و کاملاً در خط همیشه بیشمار هستند. در میان این پیشنهاد بزرگ بانکی ، ما شرکت های تابعه گروه های سنتی بزرگ و بانک های سپرده را پیدا می کنیم.

میان اینها نوبک, ما می توانیم Boursorama ، یک شرکت تابعه Société Générale ، درست به عنوان یک آژانس مستقیم ، سلام بانک را یادداشت کنیم!, آژانس شبکه و Cortal Consors ، هر سه شرکت تابعه BNP Paribas ، بلکه Bforbank ، یک شرکت تابعه Crédit Agricole ، Monabanq ، بانک آنلاین گروه Crédit Mutuel-Cic ، Monbanqueniligne de la Caisse d’Pargne ، E.LCL ، LCL آنلاین یا Fortuneo ، شرکت تابعه Crédit Mutuel Arkéa.

سرانجام ، ما همچنین می یابیم ، Axa Banque ، Allianz Banque ، موجود در Banque Populaire Bred ، Cmut la Banque از راه دور از Crédit Mutuel ، Coopanet du Crédit Coopratif یا پسر D’Axa Banque در میان بانک های مختلف اینترنت.

ConstroseScredits ابزارهای آنلاین ، رایگان و غیر اتصال را به صورت آنلاین ، با هدف ساده کردن جستجوی مشتری حرکت می دهد. در میان این ابزارها ، مقایسه بانکی آنلاین, همچنین به نام شبیه ساز بانکداری آنلاین یا مقایسه ای بانک های آنلاین ، به کاربر آینده اجازه می دهد تا با توجه به مشخصات خود ، پیشنهاد جالب ترین بانک ها را کشف کند.

عبور از یک مقایسه کننده بانکی آنلاین مانند موردی که توسط Boursedescrédits ارائه شده است ، فرصتی برای شناسایی و مقایسه ، بالادست ، پیشنهادات مختلف موجود در بازار ، ارائه شده توسط همه بانک ها ، قبل از باز کردن یک حساب بانکی اینترنتی است. هدف از این مقایسه بانکها ارزیابی پیشنهادات مختلف تبلیغاتی یا پیشنهادات خوش آمدید بازیکنان مختلف در بخش. در واقع ، خیلی اوقات ، بانک های آنلاین این نوع پیشنهاد را ارائه می دهند: 80 یورو برای افتتاح حساب بانکی ، 50 یورو برای افتتاح یک کتاب سوپر بانکی ، 100 یورو ارائه شده برای اشتراک برای عضویت در بیمه عمر و غیره ارائه می شود.

این پیشنهادات فقط مدت زمان محدودی دارند و شرایط برای دسترسی به آنها باید برآورده شود. بنابراین مهم است که بانک ها را به صورت آنلاین مقایسه کنید. از این رو می توان چندین معیار را برای این امر حفظ کرد: هزینه های نگهدارنده حساب ، هزینه کارت بانکی ، پیشنهادات تبلیغاتی ، حداقل مبلغ برای افتتاح حساب ، بازده مکان های ارائه شده و غیره.

نحوه تغییر بانک ها ?

بسیاری از مشتریان وجود دارند که به سادگی به دلیل عدم اطلاعات ، مدت طولانی قبل از انتخاب یک تردید دارند بانک جدید. در مورد ویدیو توصیه های Benoit Grisoni ، مدیر Boursorama Banque را کشف کنید تا با کنار گذاشتن تمام نگرانی های خود ، تأسیس بانکی خود را تغییر دهد.

برای خبرنامه هفتگی ما ثبت نام کنید

به 20 بپیوندید.000 مشترک سپس اخبار و معاملات خوب ما را به صورت رایگان و بدون تعهد دریافت می کنند

آدرس ایمیل شما فقط برای ارسال نامه های اطلاعاتی خبرنامه استفاده می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد حقوق خود می توانید از پیوند نامشخصی که در خبرنامه یکپارچه شده است ، استفاده کنید ، می توانید با سیاست حفظ حریم خصوصی ما مشورت کنید

اعتباری شما را مرتکب می شود و باید بازپرداخت شود. ظرفیت بازپرداخت خود را قبل از تعهد بررسی کنید.

هشدار کلاهبرداری ! شما می توانید با کارگزاران دروغین که ظاهراً برای بورس تحصیلی کار می کنند تماس بگیرید.کم. تحت پوشش یک پیشنهاد اعتباری ، آنها از شما می خواهند که اسناد ، بودجه و جزئیات بانکی را منتقل کنید. هوشیار باشید: به هیچ وجه.com از مشتریان خود نمی خواهد مبالغی را که توسط بانکها به حساب های خود تبدیل شده اند ، به استثنای هزینه های آژانس ، تبدیل کنند. علاوه بر این ، کارگزاران ما همیشه از طریق یک آدرس xxx@wurdescredits با شما تماس می گیرند.کم. هر آدرس دیگری می تواند به عنوان تلاشی برای خلیج در نظر گرفته شود. از هوشیاری و درک شما متشکرم.

بانک های آنلاین و Neobank در فرانسه

کدام بانک را انتخاب کنید - خانه

این لیست شامل 14 بانک آنلاین و 21 Neobanc یا فرمول حساب آنلاین همراه با یک برنامه است. بانک های آنلاین در اوایل دهه 2000 با توسعه اینترنت و امکانات ارائه شده به بانک ها برای دیجیتالی کردن پیشنهاد خود توسعه یافتند. تا زمان توسعه قابل توجه تر استفاده های دیجیتالی نگذشته بود که بانک های آنلاین به میلیون مشتری خود می رسند.

امروز مد Neobancs و فرمول های حساب همراه با یک برنامه تلفن همراه است. بر خلاف بانک های سنتی ، که بیشتر بانک های فرانسوی که در خاک فرانسه فعالیت می کردند ، بانک های آنلاین و به ویژه نئونک ها در فرانسه از اروپا یا کشورهای خارج از جهان فعالیت می کنند.

برای خواندن نیز:

 • لیست بانکهای فرانسوی
 • مقایسه بهترین بانکهای فرانسوی در سال 2021
 • کدهای همه بانک ها

این سایت به هیچ وجه سایت یک بانک نیست. برای اطلاعات بیشتر: اعلامیه های قانونی.
کلیه حقوق محفوظ است – کپی رایت © 2012-2023 – Quelbanquechoisir.FR: مقایسه کننده خدمات بانکی آنلاین – تماس با ما

سابق. تحقیقات فعلی: “یک پیشنهاد ویژه” ، “بانکی با هزینه های پایین بانکی” ، “یک بانک بدون سپرده” ، “یک حساب کاربری سریع” ، انجمن بانکی آنلاین.