بالاخره می توانید PSVR2 را سفارش دهید!, در دسترس بودن سونی PSVR 2 در بین فروشندگان فرانسوی? جدید

در دسترس بودن سونی PSVR 2 در بین فروشندگان فرانسوی

@harrachi13 در پایان این خبر:
علاوه بر سؤال از قیمت ، همچنین همچنان از بازی ها باقی مانده است. PSVR2 با ناسازگاری بازی های اولین PlayStation VR در کلاه ایمنی جدید ، PSVR2 از ابتدا مورد علاقه خود را از دست می دهد. امید است که در این راه اندازی و در طول سال 2023 ، عناوین با کیفیت کافی برای سودآوری این سرمایه گذاری ارائه شود.
برای یک بار این سوال را به ویراستار (ها) برگرداندم ، هدف آنها از ترول بود ?

بالاخره می توانید PSVR2 را سفارش دهید !

در وب سایت رسمی خود ، سونی به تازگی برای پیش زمینه های جدید واقعیت مجازی خود ، PlayStation VR2 (یا PSVR2) Pre -Rorders را به طور کامل باز کرده است. به عنوان یک یادآوری ، پیش نمایش ها از طریق یک سیستم دعوت در ماه نوامبر راه اندازی شده بود. مثل همیشه ، لازم است کمی گرانتر از پلی استیشن 5 یا 599.99 یورو بپردازید تا بتوانید به آن نزدیک شوید.

با این قیمت ، علاوه بر کلاه ایمنی ، مقوا شامل گشتاور کنترل کننده های PlayStation VR2 Sense با اژدها ، یک کابل USB برای شارژ مجدد آنها ، هدفون استریو و سه جفت نکته برای اینها است.

همیشه در سایت خود ، سونی همچنین یک ایستگاه شارژ برای کنترل کننده های PlayStation VR2 Sense با 49.99 یورو ارائه می دهد. بسته ای که کلاه ایمنی و بازی را گرد هم آورده است تماس افق کوه همچنین با 649.99 یورو در دسترس است. همه اینها برای تحویل تخمین زده شده بین 22 تا 28 فوریه نشان داده شده است. البته ، یک پلی استیشن 5 لازم است تا بتواند از PSVR2 استفاده کند. برای کسانی که دوست دارند از سایر معامله گران سفارش دهند ، صبر همیشه است.

آینده VR داده نمی شود

در حالی که در رایانه شخصی متا بسیار گران قیمت Pro Pro را راه اندازی کرد ، سونی نیز تصمیم گرفته است با بازیکنان ثروتمند که به دنبال یک تجربه زیبا و کارآمد در VR هستند با PSVR2 خود تماس بگیرید. برای ضبط ، کلاه ایمنی دو صفحه 4K OLED (2،000 x 2،040 پیکسل برای هر چشم) ، یک میدان دید در 110 درجه و یک فرکانس تصویر از 90 تا 120 هرتز ارائه می دهد. کنترل کننده ها همچنین بسیار بهتر از حرکت پلی استیشن پیری به نظر می رسند ، به ویژه وجود بازگشت هاپتیک. از طرف دیگر ، کلاه ایمنی هنوز بی سیم نیست ، زیرا کابل USB-C به PS5 لازم است.

علاوه بر سؤال از قیمت ، همچنین همچنان از بازی ها باقی مانده است. با ناسازگاری بازی های اولین PlayStation VR در کلاه ایمنی جدید ، PSVR2 از ابتدای بازی با علاقه از دست می رود. امید است که در این راه اندازی و در طول سال 2023 ، عناوین با کیفیت کافی برای سودآوری این سرمایه گذاری ارائه شود.

تاریخ انتشار: 22-02-2023
شما از Google News استفاده می کنید ? Clubic را دنبال کنید تا چیزی از اخبار فنی از دست ندهید ! اخبار گوگل

برای کشف در ویدئو

در همان موضوع

PlayStation VR2: قیمت شور (کمی) و تاریخ انتشار برای کلاه ایمنی سونی VR

PS VR2: آنچه در دست گرفتن در مورد هدست واقعیت مجازی جدید سونی به ما می گوید

PlayStation VR 2: اولین عکس در اجرای هدست VR PS5

PS VR2 در اوایل سال 2023 با شروع تولید امسال راه اندازی می شود

پلی استیشن VR2 سال آینده منتشر می شود

به جامعه باشگاه بپیوندید

به جامعه علاقه مندان به فن آوری های جدید بپیوندید. بیا و اشتیاق خود را به اشتراک بگذارید و اخبار را با اعضای ما که به یکدیگر کمک می کنند و روزانه تخصص خود را به اشتراک می گذارند ، بحث کنید.

نظرات (14)

“سونی نیز تصمیم گرفته است با بازیکنان ثروتمند تماس بگیرد”
و “پرولوس” ? آنها حق آن را ندارند ?
به زودی ، لوازم جانبی سونی به لوازم جانبی اپل بستگی دارد ، در صورتی که در حال حاضر با توجه به قیمت آنها اتفاق می افتد. من V1 را خریداری نکردم ، این نسخه جدید حتی کمتر ، من 600 توپ ندارم که بتوانم در یک اسباب بازی قرار دهم که بازی های سازگار آن به اندازه ای نیست.

با بازیکنان ثروتمند تماس بگیرید
با عرض پوزش از شما به شما می گویم ، اما بازی های ویدیویی ، حتی در کنسول (از همه “ژنرال فعلی”) ، اوقات فراغت “غنی” است ..
با وجود این ، پیشنهاد سونی از نظر ارزش پول در سمت VR از دیگران بسیار جلوتر است.

چه چیزی می خواهد PS2VR را سفارش دهد ، بدون اینکه اکنون بازی ها اعلام شود ، روی یک کنسولی که به راحتی در تجارت و همه اینها در میان بحران تورم یافت نمی شود. فقط من هستم که شوکه می شود ?

صبر کنید تا قبل از نتیجه گیری ، کلاه ایمنی را ببینید.
و جهان یک منطقه دوستانه برای “پرولوس” نیست ، این همان اصل سرمایه داری است ، زیرا برنده شدن در آنجا ، همه بازنده ها را بیشتر می کند.
نئو را بیدار کن ..

شما منتظر ماندید تا PSVR2 از سرمایه داری شوکه شود ?

برای من روشن است که من به سونی اعتماد به نفس بیشتری نسبت به Fakebook دارم که برای من کاملاً آشکار به نظر می رسد

هنوز هم خوب است که در سمت راست سد سرمایه داری قرار بگیرید.
و ما نمی خواهیم دروغ بگوییم ، خوشبختانه “دیگران” وجود دارد. از آنجا که من خودم را نمی بینم که آیفون را در کارخانه ای پر از محصولات خطرناک برای 3 یوان از آن زمان تهیه کند. من ترجیح می دهم آیفون 1000 یورو بپردازم. و پدر و مادرم به من اجازه دادند این کار را انجام دهم. برای هیچ چیز در جهان نمی خواهم آیفون 3000 یورو را بپردازم تا نوع دیگری که حتی نمی دانم می تواند 30 یوان از آن زمان برنده شود. شما موافق نیستید ?

Qotzo:
شما موافق نیستید ?
مطمئناً نه.
با دانستن اینکه از 1000 توپ که آیفون فروخته می شود ، حداقل 600 نفر مستقیماً برای اپل به اپل می روند.
آیفون شما می تواند نیمی از ارزان تر یا با همان قیمت با کارگرانی که بسیار بهتر پرداخت می شوند فروخته شود (حتی به کارگران محلی مراجعه کنید ، نه در انتهای دیگر جهان).
آه و شخصاً من تلفن بیش از حد خریداری نمی کنم.
چنین پرداخت شده من 250 یورو 7 ساله است و در گذر از گافام کاملاً آزاد می شود.
لپ تاپ بعدی من وقتی این یکی منسوخ شده است (سلام بله ، هنوز هم نیست ، متشکرم GNU/Linux) مطمئناً یک تلفن Fairphone خواهد بود (البته پاکسازی!).
به طور خلاصه ، از پدر و مادرم که به من اجازه دادند یک انسان خودخواه نباشم متشکرم.

perddre “بدون بازی اکنون اعلام شده”
شما روشن هستید یا این فقط برای چرخاندن است ?

@harrachi13 در پایان این خبر:
علاوه بر سؤال از قیمت ، همچنین همچنان از بازی ها باقی مانده است. PSVR2 با ناسازگاری بازی های اولین PlayStation VR در کلاه ایمنی جدید ، PSVR2 از ابتدا مورد علاقه خود را از دست می دهد. امید است که در این راه اندازی و در طول سال 2023 ، عناوین با کیفیت کافی برای سودآوری این سرمایه گذاری ارائه شود.
برای یک بار این سوال را به ویراستار (ها) برگرداندم ، هدف آنها از ترول بود ?

نه ممنون. نیازی به VR نیست. این مد خواهد شد و برای کسانی که قبلاً آزمایش کرده اند کمبود نیست. علاقه VR نزدیک به صفر

در دسترس بودن سونی PSVR 2 در بین فروشندگان فرانسوی ?

سلام ، آیا کسی در اینجا تأیید رسمی یا غیر رسمی از سونی در مورد تاریخ در دسترس بودن کلاه ایمنی پلی استیشن VR 2 در سایت های معمول فرانسوی مانند آمازون ، Cdiscount و غیره داشت.. ? زیرا به غیر از پیش از ارتقاء در وب سایت رسمی خود و بدون هیچ راهی برای پرداخت چندین بار ، در حال حاضر کاملاً پیچیده است.. وقتی با پلی استیشن در توییتر خود تماس می گیرم تا از آنها سؤال کنم که او حتی پس از چندین تلاش برای پاسخ دادن به آنها پاسخ نمی دهد ، بنابراین این کامل ترین مبهم است.

به خصوص از آنجا که برای هیچ چیز برای پنهان کردن از شما به لطف معامله در اینجا ، من از 15 ٪ کارت هدیه Cdiscount برای حدود 545 یورو بهره مند شدم ، من 650 یورو کارت هدیه داشتم که قصد دارم برای خرید این کلاه ایمنی با بازی Horizon استفاده کنم

ناگهان هر روز وقت خود را صرف بررسی در سایت cdiscount می کنم اگر کلاه ایمنی بالاخره با آنها پیش باشد اما هرگز هیچ چیز. خود CDiscount نمی دانند چگونه وقتی با آنها تماس می گیرم به این سوال پاسخ دهند.