QD-Oled و Neo Qled: اولین برداشت های ما از تلویزیون های سامسونگ ، تفاوت بین QLED و OLED | سامسونگ ch_fr

neo qled یا oled

بزرگترین تفاوت بین QLED و OLED در ذرات کوچک به نام نقاط کوانتومی (نقاط کوانتومی) نهفته است. اینها توسط یک نور پس زمینه روشن می شوند که به آنها اجازه می دهد رنگ های خود را پخش کنند. Qled در حال حاضر عنوان قهرمان رنگ جهان را در اختیار دارد. بنابراین تلویزیون تضادهای بهتری را ارائه می دهد و یک سیاه و سفید فوق العاده. علاوه بر این ، رنگ ها بدون توجه به زاویه دید ، تمام دقت و شدت آنها را دارند. علاوه بر این ، در صورت وجود نور زیاد ، رنگ ها نیز به لطف این تغییر می توانند دقیق تر ظاهر شوند. این بدان معنی است که می توان یک فیلم را در رنگ هایی که واقعاً توسط تهیه کننده تصور می شود تماشا کنید. دقیقاً یکسان نیست ، اما تقریباً. بنابراین QLED می تواند کل طیف رنگ ها و درخشندگی تاج را نشان دهد ، یعنی 100 ٪ از حجم رنگ ها.

QD-Oled و Neo Qled: اولین برداشت های ما از تلویزیون های سامسونگ برای آمدن

همانطور که در طول این سال 2023 اعلام شد ، سامسونگ ضمن گسترش پیشنهاد خود ، همچنان به توسعه دامنه NEO QLED خود ادامه می دهد تلویزیون OLED. ما در طی رویدادی که توسط سامسونگ برگزار شد ، توانستیم به برخی از این منابع نگاهی بیندازیم. تلفن های هوشمند جدید با نام تجاری و تلفن های هوشمند متصل و اشیاء متصل جمع شده اند Galaxy Book 3 Ultra, بلکه یک جفت تلویزیون که به زودی به بازار می رسند.

نمایشگاه سامسونگ به ما اجازه داد تا از نظر تلویزیون به پرچمداران بعدی برند بعدی نزدیک شویم. ما توانستیم تلویزیون جدید QD را ، یعنی سامسونگ S95C ، و همچنین دو مرجع Neo Qled با یک تلویزیون 85 اینچی 8K (QNA900C) و یک تلویزیون 4K متوسط ​​تر با QN90C نیز مجهز به مینی ببینیم. نور پس زمینه.

S95C: سامسونگ دستور OLED خود را اصلاح می کند

بیایید با برجسته نمایش شروع کنیم ، که کسی نیست جز تلویزیون نسل دوم QD از تولید کننده کره. امسال ، سامسونگ با شش مرجع در برابر تنها دو سال گذشته ، دامنه خود را گسترش می دهد. این اولین بار برای افزودن مورب جدید 77 اینچ به آنهایی که (55 و 65 اینچ) موجود (55 و 65 اینچ) و همچنین تقسیم پیشنهاد از طریق دو محدوده با OLED S90C و L ‘OLED S95C توضیح داده شده است.

به طور خلاصه ، OLED S90C عناصر مدل سال گذشته (S95B) را در دست می گیرد و بدون جعبه OneConnect تحویل داده می شود. S95C به خوبی مجهز به جعبه معروف خواهد بود که به شما امکان می دهد فقط یک کابل برای اتصال به تلویزیون داشته باشید و بنابراین از یک تلویزیون کمی ظریف تر لذت می برید و نصب نمی تواند تمیز و آسان باشد.

اعتبار: Matthieu Legouge برای Clubic

با وجود همه چیز ، یک چیز پس از مشاهده S95C در پیش نمایش آشکار به نظر می رسد: به نظر می رسد سامسونگ در نقاط مختلف کار کرده است تا S95C را به عنوان مدل سطح بالا به تعویق بیندازد و آن را حتی کارآمدتر کند. با این حال ، لازم است این ادعا را با موچین در نظر بگیرید ، به این دلیل ساده که نتوانستیم S90C را در کنار S95C ببینیم ، اما تصویر دوم به خطر می افتد که حداقل به دو دلیل حسادت کند. اول از همه ، در کنار تلویزیون های Neo Qled که مجهز به یک نور پس زمینه کوچک هستند ، S95C به همان اندازه روشن به نظر می رسید.

البته این به حالت تصویر انتخاب شده و تنظیماتی که در بالادست ساخته شده است بستگی دارد ، اما مشخص است که افزایش روشنایی روی برنامه است. اگر درخشندگی بالایی فقط در بعضی موارد مفید است ، به عنوان مثال تماشای تلویزیون در وسط روز در یک اتاق در معرض دید یا حداکثر جزئیات در چراغ های بالا در HDR ، به نظر می رسد که S95C یک خواهد بود دانش آموز بسیار خوبی در این دو نکته. این باید به عنصر دیگری اضافه شود ، بسیار تأثیرگذار برای مشاهده محتوا در بیشتر مواقع: مدیریت بازتاب.

S95C نتوانست توجه بازدید کنندگان را به خود جلب کند. اعتبار: Matthieu Legouge برای Clubic

بازتاب صفحات OLED همیشه ، تا زمان پیشرفت های اخیر ، یک نقطه ضعف بزرگ برای این فناوری نمایش در تلویزیون بوده است. برای یک بار ، S95C در نمایشگاه سامسونگ به پنجره خلیج قرار گرفت ، که به دریافت ایده دقیق از ظرفیت های دال دال کمک نمی کند. با این حال ، به نظر می رسد بالاتر از چیزی است که سامسونگ سال گذشته با S95B خود تولید کرده است. ما مشتاقانه منتظر هستیم تا این مورد را با شرایط آزمایش معمول خود در یک اتاق که در نور با پنجره ای قرار گرفته است ، بررسی کنیم که به طور کلی در هنگام آزمایش تلویزیون های OLED قرار می گیریم (به عنوان مثال تست های LG A2 ما یا سونی Bravia XR-55A83K).

در پایان ، اولین برداشت ما از S95C بسیار عالی است. تلویزیون QD OLED سامسونگ یک مورد OneConnect را به دست می آورد ، از یک طراحی خوب و ممتاز بهره می برد و مهمتر همه عمق بی نظیر با سیاه پوستان شدید. اگر برداشت های ما در مورد فیلتر ضد انعکاس تأیید شود ، S95C بدون مشکل بیش از حد به عنوان یکی از بهترین تلویزیون های سال خواهد بود. ما در طی چند ماه که می توانستیم آن را آزمایش کنیم ، در مورد آن صحبت خواهیم کرد و بدیهی است که آن را با رقابت با صفحات متا صفحه نمایش LG مقایسه می کنیم. در همین حال ، سامسونگ از قیمت و در دسترس بودن پرچمدار OLED خود رونمایی کرده است ، برای 55 اینچ ، 3،299 یورو برای مدل 65 اینچ ، 2،499 یورو طول خواهد کشید و برای سخاوتمندترین دیاستون 77 اینچ کمتر از 4،799 یورو نیست.

یک حالت تصویر پویا که ممکن است در سامسونگ کمی بیش از حد ایجاد کند

Neo Qled TV: نسلی بدون شکوفه ?

پاسخ دادن به سؤال از شکوفه با دیدن تلویزیون در حال عمل برای چند ده دقیقه بیشتر ، با این وجود سامسونگ همچنان با افزایش تعداد دیودها و در نتیجه تعداد مناطق درجه بندی محلی ، همچنان به نور پس زمینه کوچک خود فشار می آورد. واقعیت باقی مانده است که تولید کننده همچنان به برقراری ارتباط با اطلاعات مربوط به نور پس زمینه ادامه نمی دهد ، بنابراین ما تعداد دقیق دیودها یا مناطق کم نور محلی را نمی دانیم.

تلویزیون های 8K ، اگرچه ما در حال وارد کردن و انرژی در حال وارد کردن هستیم ، اما در برنامه در سامسونگ © Matthieu Legouge برای Clubic باقی مانده است

این دو صفحه ای که در محل کار دیده ایم نشان دهنده آنچه سامسونگ از نظر NEO QLED بهترین ارائه را دارد. ابتدا با QN900C و تعریف 8K آن که برای استفاده بیشتر از یک مورب 85 اینچی مانند مورد در اینجا مناسب تر است ، و همچنین با QN90C که به عنوان یک تلویزیون 4K مینی خط قرار دارد. جدا از تحولات وعده داده شده در پردازش تصویر و رابط ، مهمتر از همه ضرب مناطق درجه بندی محلی است که به نظر می رسد در این تلویزیون های ممتاز در دستور کار قرار دارد. هدف ? برای از بین بردن تا حد ممکن ، اثرات شکوفه ای که به طور کلی با آن روبرو می شود وقتی یک شیء سبک در پس زمینه تاریک پخش می شود.

همیشه از سال به سال کامل تر ، رابط Tizen هنوز هم ویژگی های جدیدی را کسب می کند ، به خصوص از نظر بازی ، همانطور که می توانیم در اینجا با QN90C © Matthieu Legouge برای Clubicic مشاهده کنیم

© Matthieu Legouge for Clubic

سال گذشته ، ما می توانیم ببینیم که شکوفه ها هنوز بر روی مدلی که سامسونگ برای ما ارسال کرده بود کاملاً از بین نرفت ، یعنی Neo QLED QN90B. ما هنوز درک کردیم “یک شکوفه جزئی از اشیاء که در صندوق های یکنواخت […] در آستانه قابل درک در بیشتر موارد ظاهر می شوند”. به طور طبیعی ، ما امسال انتظار بهتری داریم ، اما جدا از تصویر بسیار دقیق و رنگ سنجی غنی این مدل ها ، ما نتوانسته ایم تشخیص دهیم که آیا سامسونگ واقعاً قادر به ریشه کن کردن این پدیده با محدوده جدید Neo Qled است. باز هم ، فقط پروتکل های آزمون ما قضاوت ما را روشن می کنند که بتوانیم دست خود را در یکی از این مدل ها بدست آوریم. ادامه دارد !

سال 2023 ترسو برای تلویزیون و فناوری های نمایش ?
تاریخ انتشار: 2023
شما از Google News استفاده می کنید ? Clubic را دنبال کنید تا چیزی از اخبار فنی از دست ندهید ! اخبار گوگل

برای کشف در ویدئو

در همان موضوع

این 2021: سامسونگ از محدوده Neo Qled خود (مینی رهبری) و بسیاری از ویژگی های جدید دیگر رونمایی می کند

این 2021: OLED به عنوان استاد ، در کمین برای LG

به جامعه باشگاه بپیوندید

به جامعه علاقه مندان به فن آوری های جدید بپیوندید. بیا و اشتیاق خود را به اشتراک بگذارید و اخبار را با اعضای ما که به یکدیگر کمک می کنند و روزانه تخصص خود را به اشتراک می گذارند ، بحث کنید.

نظرات (11)

1: یا این مقاله را با هوش مصنوعی انجام داده اید ، یا به زبان فرانسوی بد هستید ، تعداد گسلها در این مقاله با کلمات بد قرار داده شده باورنکردنی است و نه کلمات درست.
2: خوشبختانه ما زمینه را می دانیم ، یعنی اینکه سامسونگ (دامنه فناوری پیشرفته) است و نه آوباد یا شین ، با مدل های S95B S95C ، ما می گفتیم که در معرض هواداران خوبی هستیم سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام

اجرا شده … بد قرار داده شده … مدل ها … یا … یا … Aubade … برای یک اهدا کننده درس !

لازم به ذکر است که صفحه های سامسونگ و تمام محصولات آنها سازگار با Dolby Vision نیستند که استاندارد حرفه ای مورد استفاده در سینما است.
از آنجا که سامسونگ نمی خواهد مجوز را بپردازد ، آنها HD10+ را ترجیح می دهند (استانداردی که آنها سعی کرده اند بیهوده ارائه دهند) که تقریباً هیچ کس از آن استفاده نمی کند.
خوب است که آن را در مقاله ها مشخص کنید.

صاحب یک 65S95B ، من فقط می توانم در مورد این مدل بالا ، که به وضوح شلخته است ، به شما توصیه کنم. در حال حاضر نمایندگی Dolby Vision و همچنین DTS وجود دارد ، سپس آمده است:
Netflix که در HDR پخش می شود و نه HDR10+، نتیجه اغلب فیلم های بسیار تاریک حتی با روشنایی تا حداکثر ، در SDR بسیار بهتر است … این دلیل اهمیت Dolby Vision است
در شب با روشن کردن تلویزیون ، یک نور زیبا از نور را در صورت می گیرید (سلام چشمان !) ، شما باید 10 ثانیه صبر کنید تا روشنایی پایین بیاید
شبکه WiFi که چند 10 ثانیه برای اتصال با یک جعبه 5 متری در همان اتاق و 50 سانتی متر از زمین قرار می دهد
Tizen 6.5 لانه با پیشنهادات تبلیغاتی/عناصر است که نمی توان آنها را برداشته شد ، استخوان گاهی اوقات 4 تا 5 ثانیه و عدم پاسخگویی یخ می زند
سیستم جبران حرکتی که به صورت باورنکردنی فروخته می شود ، در طول دوم در طول صحنه ها/برنامه های خاص تاخیر
عدم وجود ارقام در کنترل از راه دور و دسترسی به این چهره های مجازی در تلویزیون واکنشی نیست ، سیستم zapping بی اهمیت وقتی می خواهید به سرعت یک سری از کانال ها را پرش کنید. با تمایل به تصفیه همه چیز با از بین بردن لمس ها ، کمتر عملی می شود
سر و صدای کلیدها روی کنترل از راه دور کاملاً پر سر و صدا/ارزان است ، این است که تعجب کنید که آیا کلیدها روزی خاموش نمی شوند
من این تلویزیون را بخاطر درخشش آن بیشتر از رقابت خریداری کرده بودم ، در جریان به روزرسانی های اجباری اتوماتیک (هرچند غیرفعال) افتاد ، من واقعاً آن را بد دارم
برای تغییر دستی از منبع ، من دوره مانع را با تعداد زیادی از زیردست ها به شما نمی گویم
برای جلوگیری از علامت گذاری ، یک تغییر پیکسل وجود دارد که می تواند به عنوان بینی در وسط شکل با یک باند سیاه بسیار ضخیم تر در بعضی از طرف ها دیده شود و هنگامی که یک جبران پیکسل انجام می شود ، دیده می شود ..
تحقیقات صوتی گاهی اوقات پس از تعدادی از کاربردهای متوالی در کلم است ..
به عنوان یک یادآوری ، 65S95B حدود 3500 یورو پرتاب شد … که با این وجود روی کاغذ و طبق آزمایشات به نظر می رسید

متشکرم ، بازخورد مشتری با ارزش است ، فکر می کنم وقتی پلاسما سال 2008 من روح را “یک روز” در پاناسونیک خواهم ماند.

JA اظهارات 06Jerem را تأیید می کند. پس از خرید US55JS9000 برای Disport Box .بعد از 5 سال سقوط کنید و قابل تعمیر نیست زیرا قطعات بیشتری ارائه شده است. 2000 در C … بنابراین من یک 65S95B خریداری می کنم و باید بگویم که من به شدت از این خرید پشیمان می شوم. تلویزیون در دقیقه اول خیلی بد پاسخ نمی دهد. یک توقف 10 دقیقه ای برای گفتن بهبود ارائه می دهد ، اما هیچ چیز متفاوت نیست .و بدترین چیزی که او هر بار آن را ارائه می دهد. بنابراین هر بار که مجبور به لغو آن هستید در غیر این صورت آن را به صورت خودکار انجام می دهد .دستیار آواز این خورش. و غیره ، و غیره . بنابراین سامسونگ را برای بخشی از من به پایان رسانده است .

چرا یک مقاله کامل در مورد سامسونگ و نه دیگران انجام می شود ?
آنها به دلایل OLED هستند ، آنها نمی خواستند آن را باور کنند و همانطور که گفت Manumike دال آنها با Dolby Vision سازگار نیست.
سامسونگ مانند LG (و چینی ها نیز) به بازار مدل ها حمله می کنند +/- خوب ، فقط در قفسه ها وجود دارد … اما سونی یا پاناسونیک که مدل های بسیار جالبی دارند (با کاشی های LG!) ، به خصوص تلویزیون های PANA که با تمام استانداردهای Dolby Vision ، HDR10+، Dobly و DTS سازگار است … اما برای همه بودجه در دسترس نیست.

هوش مصنوعی که به یک هوش مصنوعی پاسخ می دهد (با توجه به گسلها نیز به وضوح)

نه برای دفاع ، بلکه برای تأیید برداشت از Depeeded ، مقاله برای خواندن دردناک است و این از جمله اول (دنبال کردن یک فعل گذرا است ، بنابراین ما یک توسعه را ادامه می دهیم ، و ما همچنان به پیشرفت خود ادامه می دهیم !).
بقیه از همان ilk ، سنگین بودن زیادی در سبک است ، که خواندن ناخوشایند را ایجاد می کند.
بنابراین نیازی به مسخره کردن برای تقصیرهای خود نیست ، زیرا در پایان ، این کسی نبود که مقاله را نوشت.

BA ME من یک 50 اینچ Neo Qled 2021 دارم که به مدت 2 سال در فروشگاه سامسونگ خریداری شده است و باید اعتراف کنم که این کار بسیار خوب کار می کند ، زیرا در پیام های مختلف Wifi Bluetooth Surb Image Surb Image Easy Easy Mode Perfect خوب است بدون دلی بینایی اما با توجه به فقر مطالب در هر صورت برای من ، من فیلم ها و سریال های زیادی را در HDR تماشا می کنم و آن را به چشم می اندازد و چشم ها را می پوشاند و کل اتاق نشیمن را که ویندوز 10 رایانه متصل به HDMI در HDR در HDR و همچنین در بومی است ، روشن می کند. قطعنامه 3840×2160 60 HTZ که از من برای تماشای فیلم نیز استفاده می کند ، زیرا من موافقم که هیچ DTS و برای مجوز ده یورو در هر صفحه از طرف سامسونگ مورد سوء استفاده قرار می گیرد ، آنها همچنین باید کاربر را قادر به خرید آن کنند در مورد Dolby همه اینها فقط یک داستان از کدک ها است.به هر حال ، من که از یک سونی براویا با شکست مکرر و مشکلات زیادی ناشی می شود و یک سرویس تاسف آور بعد از فروش من برای لحظه ای از خریدم بسیار خوشحالم که امیدوارم … مثل هر چیز دیگری

کاوش کردن

QLED فناوری جدید تلویزیون سامسونگ است. با تشکر از فناوری کوانتومی نقطه کامل ، تلویزیون QLED تصویری را تولید می کند که ما را در یک جهان بصری از یک غنای بی نظیر غوطه ور می کند: رنگهای روشن ، پایدار و دقیق ، جزئیات ثروت بزرگ به لطف سطح بالاتر کنتراست و درخشندگی تاج بالا به 4000 نیت.

ارائه ویژگی های آن آسان است. مثال یک بلوک را بگیرید. یک شی تاریک در گوشه ای حتی تاریک تر است. تشخیص آن در یک تلویزیون کلاسیک دشوار است. با تشکر از ظرفیت HDR و میزان تضادی که امروز به دست می آوریم و حداکثر دو برابر نسل قبلی است ، ما به وضوح می توانیم در این تریلر ببینیم که خطر کجاست.

بزرگترین تفاوت بین QLED و OLED در ذرات کوچک به نام نقاط کوانتومی (نقاط کوانتومی) نهفته است. اینها توسط یک نور پس زمینه روشن می شوند که به آنها اجازه می دهد رنگ های خود را پخش کنند. Qled در حال حاضر عنوان قهرمان رنگ جهان را در اختیار دارد. بنابراین تلویزیون تضادهای بهتری را ارائه می دهد و یک سیاه و سفید فوق العاده. علاوه بر این ، رنگ ها بدون توجه به زاویه دید ، تمام دقت و شدت آنها را دارند. علاوه بر این ، در صورت وجود نور زیاد ، رنگ ها نیز به لطف این تغییر می توانند دقیق تر ظاهر شوند. این بدان معنی است که می توان یک فیلم را در رنگ هایی که واقعاً توسط تهیه کننده تصور می شود تماشا کنید. دقیقاً یکسان نیست ، اما تقریباً. بنابراین QLED می تواند کل طیف رنگ ها و درخشندگی تاج را نشان دهد ، یعنی 100 ٪ از حجم رنگ ها.

نقاط کوانتومی Eina Nahaufnahme von Verschiedenen ، Deren Grösse Eine Farbe Zugeordnet Ist. 1.0 نانومتر Für Blau ، 2.0 نانومتر für gelb ، 2.5 nm für نارنجی ، und 3.0 nm für پوسیدگی

OLED چیست?

OLED به معنای دیود ساطع کننده نور ارگانیک است. بنابراین این فناوری تلویزیون به نوعی از دیود الکترولومینسانس اشاره دارد. خاصیت آن این است که مسئول شدت نور و بازنمایی تصاویر تلویزیون است که در آن یکپارچه شده است. نور اضافی لازم نیست.
کیفیت تصویر تلویزیون های مجهز به این تکنیک روشنایی بسیار عالی است زیرا منبع نور OLED و تصاویر یکی است. از این رو می توان یک سیاه به خصوص عمیق به دست آورد. رنگ ها قدرتمند و پر جنب و جوش هستند. مقادیر عالی سیاه و کنتراست صفحه های OLED ویژگی های اصلی این فناوری است.

نقاط Qled و OLED

مانند تلویزیون های QLED ، تلویزیون های OLED می توانند وضوح 4K و حتی وضوح 8K را برای تلویزیون های QLED نشان دهند ، و بنابراین کاملاً مطابق با زمان هستند. نسل تلویزیون هوشمند فعلی مزیت دیگری دارد. صفحه ها را می توان بسیار نزدیک به دیوار ثابت کرد و فقط به یک کابل نیاز دارد تا به هر دستگاه اضافی مانند مثلاً یک پخش کننده UHD-Blu-ray یا یک کنسول بازی وصل شود. هیچ کابل دیگری وجود ندارد !

تفاوت بین QLED معدنی و OLED ارگانیک

حروف Q و O ، اما بسیار شبیه به چشم و گوش ، در منشاء تفاوتهای قابل توجه کمتر نیست. مثل همیشه ، سبک و قیمت ، اگرچه در نسبت پایین تر ، تفاوت ایجاد می کنند. با توجه به فناوری OLED ، پس از حدود 20،000 ساعت کار ، تخریب ارگانیک رنگ ها و روشنایی وجود دارد. این بسیار کوتاه تر از فناوری QLED سامسونگ است. فناوری QLED با ذرات معدنی کار می کند و طول عمر طولانی تری نسبت به فناوری ارگانیک OLED دارد. این بدان معنی است که رنگ ها و روشنایی حتی پس از چند سال تقریباً بدون تغییر باقی می مانند. با توجه به صفحه های OLED ، شدت نور برای رنگهای خاص خیلی سریع کاهش می یابد.

از بین رفتن روشنایی اغلب خیلی سریع در مقیاس بسیار سنگین است. از آنجا که تصویر نه تنها تار ، جفت و کسل کننده است ، بلکه دید خود را نیز از دست می دهد. به طور خلاصه ، تصویر همیشه تاریک تر می شود.

اما تفاوت بزرگ بین این دو سیستم واقعاً در این مورد نهفته است: OLED به دلیل نور پس زمینه موجود ، بدیهی است که در اتاق های طرح ریزی تاریک و در گوشه های خوب تعریف شده در فروشگاه های الکترونیکی استفاده می شود. اما یک اتاق نشیمن معمولی دارای پنجره هایی است و ما عاشق نور خورشید هستیم. بنابراین او گاهی اوقات واضح است ، گاهی تاریک. و اینجاست که امتیاز QLED امتیاز می دهد. با وجود یک محیط روشن ، می توان به لطف درخشندگی بالای تاج ، تصاویر متضاد از وضوح استثنایی داشت.

جلوه های ماندگاری تصویر ? خودت ببین !

کاهش روشنایی می تواند باعث ایجاد این جلوه های معروف در تصویر بر روی تلویزیون OLED شود. با استفاده از ویدیوی زیر ، می توانید بررسی کنید که آیا تلویزیون شما جلوه های بازداشت تصویر را تولید می کند و حتماً از یک تصویر بهتر لذت می برید.