سامسونگ QE55QN95B – QLED ON ، SAMSUNG TV QE55QN95B 55 NEO QLED 4K – SECOMP AG

Samsung TV QE55QN95B 55 NEO QLED 4K

Technology qled 4k از تلویزیون Neo Qled Samsung QE55QN95B TV (قطر 138 سانتی متر) از کمک های هوش مصنوعی بهره می برد. با تشکر از پردازنده Video Neo Quantum 4K که قادر به افزایش انواع محتوای ویدیویی است ، تماشاگران از تصاویر بسیار مفصل با رئالیسم پیشرفته استفاده می کنند. Dolby Atmos سازگار ، بخش صوتی 4.2.2 کانال با قدرت 70 وات نباید با فناوری OTS (Object TrackingSound) که صدای فراگیر بسیار واقع بینانه ارائه می دهد. منحصر به فرد بودن سامسونگ ، صدای Dolby Atmos حتی می تواند به صورت بی سیم از تلویزیون به یک نوار صوتی سازگار با سیمسونگ 2022 Q-Symphony منتقل شود. دستیار سازگار Google ، Alexa و Airplay 2 ، این تلویزیون متصل Neo Qled Samsung QE55QN95B همچنین دستیار خانه صوتی Bixby را سوار می کند. بنابراین می توان آن را به صورت صوتی از کنترل از راه دور خود با میکروفون و از طریق بلندگو با دستیار صدا کنترل کرد.

qe55qn95b

حمل و نقل ظرف 24 ساعت

حذف رایگان در فروشگاه

3x یا 4x بدون هزینه توسط CB

راضی یا بازپرداخت

هزینه حمل و نقل از 50 یورو خریداری شده است ! شرایط را ببینید.

 • خوش آمدی
 • تلویزیون و پروژکتور
 • تلویزیون
 • تلویزیون Qled
 • سامسونگ QE55QN95B

غیر قابل دسترسی

جایگزینی او را کشف کنید: سامسونگ TQ55QN95C (2023)
یک سوال ? یک کلیک ما به شما یادآوری می کنیم !

 • کوانتومی مینی LED
 • صوتی 70 وات
 • طراحی فوق العاده نازک 15 میلی متر
 • کوانتومی HDR 2000
 • بدون کنسول در تلویزیون بازی کنید
 • جعبه تلویزیون یکپارچه

مطبوعات

سامسونگ QE55QN95B

تلویزیون Samsung QE55QN95B از Samsung Neo Qled Qlede Qlede Qlede Qled 2022 تهیه می شود که فناوری Mini LED را اتخاذ می کند. Samsung QE55QN95B تصویر دیاستونی بسیار بزرگ UHD 4K 138 سانتی متر را نشان می دهد و پردازنده ویدیویی 4K پردازنده Neo Quantum با هوش مصنوعی دارد. Neo Qled Samsung QE55QN95B دارای یک صفحه LCD HDR10+ سازگار با یک نور پس زمینه LED MINI کوانتومی است. این فناوری ضمن حداکثر رساندن سطح کنتراست ، شدت نور زیاد را تضمین می کند. همچنین امکان کاهش چشمگیر ضخامت صفحه را که در اینجا فقط به 1.5 سانتی متر محدود است ، امکان پذیر است ! برای بازی بهینه شده ، این مینی LED Samsung Neo QE55QN95B TV نیز دارای چهار ورودی HDMI 2 است.1 سازگار 4K/144 هرتز ایده آل برای آخرین کنسول های بازی ویدیویی نسل مانند PlayStation 5 و Xbox Series X و همچنین رایانه های شخصی با کارت گرافیک اخیر.

سامسونگ Neo Qled QE55QN95B

تلویزیون سامسونگ Neo QE55QN95B یک صفحه نمایش دال 4K UHD را توسط بسیاری از LED های کوچک که بهینه سازی و کنتراست را بهینه می کنند ، تصویب می کند.

Technology qled 4k از تلویزیون Neo Qled Samsung QE55QN95B TV (قطر 138 سانتی متر) از کمک های هوش مصنوعی بهره می برد. با تشکر از پردازنده Video Neo Quantum 4K که قادر به افزایش انواع محتوای ویدیویی است ، تماشاگران از تصاویر بسیار مفصل با رئالیسم پیشرفته استفاده می کنند. Dolby Atmos سازگار ، بخش صوتی 4.2.2 کانال با قدرت 70 وات نباید با فناوری OTS (Object TrackingSound) که صدای فراگیر بسیار واقع بینانه ارائه می دهد. منحصر به فرد بودن سامسونگ ، صدای Dolby Atmos حتی می تواند به صورت بی سیم از تلویزیون به یک نوار صوتی سازگار با سیمسونگ 2022 Q-Symphony منتقل شود. دستیار سازگار Google ، Alexa و Airplay 2 ، این تلویزیون متصل Neo Qled Samsung QE55QN95B همچنین دستیار خانه صوتی Bixby را سوار می کند. بنابراین می توان آن را به صورت صوتی از کنترل از راه دور خود با میکروفون و از طریق بلندگو با دستیار صدا کنترل کرد.

سامسونگ Neo Qled QE55QN95B: تصویر

فناوری Mini LED کوانتومی

تلویزیون Qled Neo Qled Samsung QE55QN95B یک سیستم نور پس زمینه مینی LED بسیار کارآمد را اتخاذ می کند. این نور پس زمینه LED مینی شامل ده ها هزار دیودهای نور مینیاتوری 40 برابر کوچکتر از LED های کلاسیک است. آنها به طور یکنواخت در پشت دال LCD TV توزیع می شوند ، آنها درخشندگی بالایی (قله در 2000 نیت) و مدیریت کنتراست عالی را تضمین می کنند.

MINI LED QUANTUM SAMSUNG QE55QN95B فناوری

فناوری Mini LED Quantum از تلویزیون سامسونگ QE55QN95B ، درخشندگی بالایی را تضمین می کند (قله های 2000 NITS) و مدیریت کنتراست عالی.

Neo Qled Samsung QE55QN95B از مدیریت نور پس زمینه توسط مناطق سود می برد تا دقیقاً مقدار نور پراکنده را تعدیل کند. مناطق نور پس زمینه که به طور مستقل از یکدیگر مدیریت می شوند ، به ما امکان می دهند تا روشنایی قسمت های مختلف تصویر نمایش داده شده را دوز کنیم. کنتراست داخل تصویر بنابراین با کلید به تصاویر واقع بینانه تر و ظریف تر تقویت می شود.

وضوح 4K Ultra HD

تلویزیون Samsung Neo QE55QN95B یک دال با کیفیت بالا 4K را تصویب می کند. با 3840 پیکسل عرض و 2160 پیکسل بلند ، تصاویر نمایش داده شده از سطح استثنایی از جزئیات و ثروت بهره مند می شوند. این تلویزیون QLED سامسونگ با ارائه تصویری بسیار واقع بینانه ، هرچه فاصله شما از صفحه باشد ، یک پنجره واقعی در جهان باز می کند.

پردازنده کوانتومی نئو 4K

رهبر جهان در ساخت نیمه هادی ها ، سامسونگ تلویزیون NEO QLED Samsung QE55QN95B را به یک پردازنده ویدئویی به نام Neo Quantum Processor 4K مجهز کرده است. به طور خاص برای تلویزیون های سامسونگ Neo Qled 4K در نظر گرفته شده است ، می تواند میلیون ها اطلاعات را در زمان واقعی پردازش کند تا بهترین تصویر ، صدا و کیفیت اتصال را ارائه دهد.

سامسونگ Neo Qled QE55QN95B

پردازنده کوانتومی 4K از Neo QLED Samsung QE55QN95B هر صحنه ، تصویر را با تصویر درمان می کند و آن را در نمایش فوق العاده بالا 4K نمایش می دهد.

با تشکر از عملکرد 4K 4K upscaling 4K تلویزیون سامسونگ Neo QE55QN95B ، شما از وضوح 4K برای تمام محتوای خود ، هر آنچه که هستند و هرچه وضوح بومی آنها باشد بهره مند می شوید. پردازنده کوانتومی 4K از Neo QLED Samsung QE55QN95B هر صحنه ، تصویر را با تصویر درمان می کند و آن را در نمایش فوق العاده بالا 4K نمایش می دهد. این فناوری مبتنی بر یادگیری ماشین و یادگیری عمیق است. هوش مصنوعی که توسط سامسونگ تولید شده است برای اولین بار میلیون ها تصویر را در وضوح 4K ، HD 1080P و HD 720p قبل از طراحی بهترین الگوریتم های افزایش یافته ممکن مورد مطالعه قرار داد و مقایسه کرد. نسخه 2022 این پردازنده ویدیو بیشتر پیشرفت کرده است تا ارائه بهتری از بافت ها برای بهبود واقع گرایی تصویر فراهم شود.

دامنه پویا بالا ، HDR10+

سیستم مینی LED LED MINI LIGHT از QLED NEO QLED SAMSUNG QE55QN95B تلویزیون اجازه می دهد تا به اوج روشنایی اندازه گیری شده در 2000 نیت برسد. بین متراکم ترین سیاه و روشن ترین سفید ، این تلویزیون QLED 4K سامسونگ بنابراین 2،000 سطح درجه بندی را در مقیاس خاکستری ارائه می دهد.

Neo Qled Samsung QE55QN95B: HDR10+ سازگار

HDR10+سازگار ، تلویزیون سامسونگ NEO QE55QN95B در روشنایی زمان واقعی و کنتراست داخل تصویر برای نمایش تصاویر فوق العاده واقع گرایانه سازگار است.

با تشکر از عملکرد نور پس زمینه قدرتمند و سازگاری HDR10+آن ، تلویزیون Qled Neo Qled Samsung QE55QN95B تصاویر با جزئیات دقیق هم در روشنگرترین صحنه ها و هم در تاریک ترین صحنه ها نمایش می دهد.

نقاط کوانتومی

یکی از ویژگی های تلویزیون Qled Neo Qled Samsung QE55QN95B ، متوسل شدن به فناوری کوانتومی DOT است که به آن اجازه می دهد تا یک فضای رنگی بسیار بزرگ را بپوشاند. نانو کریستال های سلنی کادمیوم از فیلتر جعبه کوانتومی که بین مینی LED LED قرار دارد و پانل LCD از نور پس زمینه هیجان زده می شود و با توجه به شکل و اندازه آنها ، یک نور خاص از رنگ ایجاد می کند.

کوانتومی DOT Samsung Technology برای بهبود قرمز و سبز که همچنان نقاط ضعف تلویزیون های LCD با نور پس زمینه کلاسیک است ، کالیبره شده است. ترکیبی از نور پس زمینه مینی LED و یک فیلتر جعبه کوانتومی یک سیستم نور پس زمینه RGB بسیار مؤثر را ارائه می دهد. این روشنایی کلی تصویر را بهبود می بخشد و همچنین امکان گسترش فضای رنگ سنجی Neo Qled Samsung QE55QN95B را فراهم می آورد. برای چندین سال ، تلویزیون های QLED سامسونگ 100 ٪ از طیف رنگ سنجی DCI-P3 را که برای فیلمبرداری و کالیبراسیون فیلم در سینمای دیجیتال استفاده می شود ، پوشش می دهد. روی صفحه نمایش ، تصاویر پخش شده توسط این Neo QLED Samsung QE55QN95B تلویزیون به شدت و واقع گرایی افزایش می یابد و بنابراین به کارگردان کارگردان وفادار تر هستند.

سامسونگ Neo Qled QE55QN95B: صدا

70 وات ، 4.2.2 کانال

تلویزیون Qled Neo Qled Samsung QE55QN95B یک بخش صوتی Dolby Atmos را شامل می شود که شامل چندین بلندگو در پیکربندی 4 است.2.2 ، با بلندگوهای خاص در نظر گرفته شده برای بازتولید خاص فرکانس های کم (ساب ووفرها) و بلندگوهای عمودی. کل با تقویت 70 وات تأمین می شود.

فناوری Dolby Atmos QE55QN95B

بخش صوتی سازگار Dolby Atmos از تلویزیون سامسونگ QE55QN95B دارای بلندگوهای زیادی است و تقویت قدرتمندی از 70 وات.

OTS (صدای ردیابی شی)

با تشکر از فناوری OTS ، صدا با پیروی از حرکت اشیاء نمایش داده شده بر روی صفحه ، برای تقویت واقع گرایی و اطمینان از انسجام کامل بین تصویر و صدا ، به صورت پویا حرکت می کند. این فناوری توسط سیستم صوتی به چندین بلندگو در تلویزیون NEO QLED Samsung QE55QN95B و با پیشرفت هوش مصنوعی اعمال شده برای پردازش تصویر و صدا امکان پذیر است.

تقویت کننده صوتی فعال (AVA)

بخش صوتی Neo Qled Samsung QE55QN95B تلویزیون از عملکرد AVA (تقویت کننده صوتی فعال) بهره می برد. این قادر به تشخیص آلودگی صوتی مانند سر و صدای جاروبرقی یا ربات آشپزخانه است و سپس به طور خودکار حجم صدا را در تلویزیون در تلویزیون افزایش می دهد. وقتی سر و صدای محیط سطح عادی پیدا می کند ، تلویزیون صدا را در سطح قبلی می ریزد.

Q سمفونی

سامسونگ فناوری Neo Qled Samsung QE55QN95B را در مورد فناوری Neo Symphony ارائه می دهد ، همچنین در چندین میله از سامسونگ خود ارائه می دهد تا بهینه سازی ادغام تلویزیون های خود با آنها. با Q Symphony ، اتصال یک نوار صوتی سازگار دیگر بلندگوهای تلویزیونی را غیرفعال نمی کند ، اما برعکس ، از آنها برای بهبود مکانی سازی و حجم حجم استفاده می کند.

سامسونگ Neo Qled QE55QN95B: تجربه کاربر

رابط کاربری ، پخش و پخش شبکه

سامسونگ با ارائه یک رابط کاربری ساده و بصری برای چندین نسل از تلویزیون هوشمند ، از این قاعده مستثنی نیست که با سامسونگ NEO QE55QN95B که دارای سیستم عامل مالک Tizen است. هنگامی که تلویزیون به شبکه محلی و اینترنتی متصل شد ، قادر است نه تنها به محتوای صوتی و تصویری به اشتراک گذاشته شده در شبکه محلی ، بلکه به بسیاری از سایت ها و خدمات آنلاین مانند YouTube ، Netflix ، Disney+Apple Apple TV دسترسی پیدا کند. یا حتی ویدئو نخست (آمازون). منوی دسترسی برای توابع متصل به این تلویزیون هوشمند سامسونگ QLED مستقیماً از کلید اختصاصی به دکمه کنترل از راه دور ظاهر می شود.

با تشکر از برنامه های اپراتور که در این تلویزیون هوشمند سامسونگ هوشمند یکپارچه شده است ، شما از اشتراک خدمات تلویزیونی اپراتور خود بدون جعبه تلویزیون خارجی استفاده می کنید و بنابراین بدون کابل برای اتصال به تلویزیون تلویزیون. زنده یا پخش مجدد ، شما مستقیماً با سهولت به محتوای مورد علاقه خود دسترسی پیدا می کنید. پردازنده قدرتمند QLED سامسونگ QE55QN95B تجربه کاربر سیال بالایی را تضمین می کند. امکان شخصی سازی منوی هاب هوشمند به کاربر کمک می کند -استفاده کاربر از این تلویزیون متصل سامسونگ.

کنترل از راه دور جهانی و کنترل صوتی

سامسونگ Neo Qled QE55QN95B

تلویزیون Neo Qled Samsung QE55QN95B با یک کنترل از راه دور جهانی قادر به کنترل چندین دستگاه (تقویت کننده ، پخش کننده Blu-ray ، Soundbar است. ). باتری آن به لطف سنسور خورشیدی یکپارچه ، مستقیماً در نور شارژ می شود !

کنترل از راه دور هوشمند سامسونگ NEO QE55QN95B تلویزیون NEO Samsung با بسیاری از دستگاه های صوتی و تصویری سازگار است تا آن را تنها کنترل از راه دور در اتاق نشیمن باشد. عملکرد کنترل صدا همچنین امکان کنترل بسیاری از ویژگی های تلویزیون هوشمند با صدا را فراهم می کند. برای این کار ما می توانیم در میکروفون کنترل از راه دور صحبت کنیم ، یا به یک بلندگو هوشمند که ادغام دستیار گوگل ، الکسا یا سیری است ، بپردازیم.

فکر برای گیمرها

گیمرها به توابع بازی ارائه شده توسط این تلویزیون Samsung Neo Qled QE55QN95B ، از جمله عملکرد Game Motion Plus علاقه مند خواهند بود. این کیفیت تصویر و صدا را بهینه می کند تا به شما امکان می دهد بهتر در بازی غوطه ور شوید. علاوه بر این ، فیلتر ضد انعکاس آن و زاویه دید بزرگ آن به شما امکان می دهد مناطق بازی را در کوچکترین جزئیات کشف کنید بدون اینکه از روشنایی محیط خجالت بکشید. این تلویزیون همچنین شامل Hub Gaming است ، رابط جدیدی که به بازی اختصاص داده شده است و تمام برنامه ها و ویژگی های اختصاص داده شده به بازی های ویدیویی را گرد هم آورده است. همچنین به لطف بازی Cloud ، می توان از استفاده از یک کنسول بازی خلاص شد.

علاوه بر این ، این تلویزیون QLED سامسونگ فناوری Freesync Premium Pro (VRR) را کاهش می دهد که باعث کاهش تاخیر می شود و زمان تأخیر بین نسل تصویر توسط کنسول و نمایشگر آن روی صفحه را محدود می کند. این خطرات پارگی و خرد را از بین می برد و اطمینان حاصل می کند که تصویر روی صفحه برای هر صحنه کاملاً هماهنگ شده است. و به لطف عملکرد ALLM ، تلویزیون هنگام شناسایی کنسول به طور خودکار در حالت بازی سنگ می زند. سرانجام ، اتصال HDMI 2.1 4K/144 هرتز سازگار است تا به طور کامل از یک قاب بهینه با کنسول های پلی استیشن 5 و Xbox Series X لذت ببرید.

مد محیط

TV QLED 4K NEO QLED SAMSUNG QE55QN95B تلویزیون همه چیز را که باعث موفقیت دامنه تلویزیون QLED سامسونگ از نظر طراحی شده است ، به ارث می برد. ظرافت شدید قاب در اطراف صفحه نمایش بی نهایت حداکثر اتاق را در تصویر می گذارد. هنگامی که از آن برای تماشای یک فیلم یا برنامه TNT استفاده نمی شود ، این تلویزیون به لطف حالت محیط نیز می تواند تزئینی باشد. سپس صفحه نمایش از اطلاعاتی مانند آب و هوا ، یک عکس شخصی یا تولید مثل یک اثر هنری برای انتخاب از یک کاتالوگ بزرگ پخش می شود. و از آنجا که بسیار خوب است (فقط 25.9 میلی متر ضخامت دارد !) ، به عنوان مثال ، یک بار بر روی دیوار روی یک پشتیبانی دیواری بسیار ریز مانند Norstone Skye F3770-GC نصب شده است.

سامسونگ Neo Qled QE55QN95B: اتصال

HDMI 2.1 ، وای فای ، بلوتوث

اتصال UHD 4K Samsung Neo QE55QN95B UHD TV شامل چهار ورودی HDMI 2 2 است.1 ، سه درگاه USB ، یک اتصال CI+، یک خروجی صوتی دیجیتال نوری ، یک درگاه اترنت و سه آنتن. ما به راحتی می توانیم آن را به یک پخش کننده 4K UHD Blu-ray ، یک پخش کننده شبکه AV و یک جعبه تلویزیون و همچنین یک کنسول بازی ویدیویی متصل کنیم.

اتصال بی سیم WiFi از Samsung Neo QE55QN95B Samsung Neo TV اجازه می دهد تا کابلها را برای دسترسی به اینترنت و پخش محتوای مشترک در شبکه محلی فراهم کند. در مورد بلوتوث ، این امکان را به شما می دهد تا نه تنها از صفحه کلید و ماوس بی سیم برای ناوبری استفاده کنید ، بلکه همچنین یک کلاه ایمنی بلوتوث یا بلندگو بی سیم بلوتوث را برای گوش دادن به صدای صدای تلویزیون وصل کنید.

سامسونگ Neo Qled QE55QN95B

اتصال تلویزیون سامسونگ Neo Qled QE55QN95B در یک مورد خارجی (یک اتصال) گروه بندی می شود. این شامل 4 سوکت HDMI 2 2 است.1 سازگار 4K/120 فریم در ثانیه.

سامسونگ Neo Qled QE55QN95B: به طور خلاصه

با تشکر از دال Neo Qled 4K ، تلویزیون Neo Qled Samsung QE55QN95B تصویری از قطر 138 سانتی متر با بیش از 8 میلیون پیکسل را به نمایش می گذارد. پردازش ویدیوی با کارایی بالا از هوش مصنوعی برای بهینه سازی جزئیات ، بافت ها ، رنگ سنجی و همچنین کنتراست استفاده می کند. نور پس زمینه ای که ده ها هزار LED مینی LED را به کار می برد ، به لطف مدیریت نور پس زمینه توسط مناطق ، آن را با تقابل عالی به آن می دهد (اوج در 2000 NIT). حمایت از محتوای ویدیویی HDR10+ از طرف خود ، کیفیت تصویر همیشه بهینه با رنگ های غنی و ظریف است.

neo qled samsung qe55qn95b

تلویزیون Samsung Neo Qled QE55QN95B به شما می دهد از کیفیت تصویر قابل توجه ، چه در فیلم ها و سری بازی ها و چه در بازی های ویدیویی ، در هر زمان از روز به لطف فیلتر ضد بازتاب خود لذت ببرید.

علاوه بر پیوستن به دستیار آواز Maison Bixby ، این تلویزیون متصل Neo Qled Samsung QE55QN95B دستیار Google ، Alexa و Airplay 2 سازگار است. بنابراین می توان آن را به صورت صوتی از کنترل از راه دور شارژ خورشیدی خود با میکروفون یا با بلندگو با یک دستیار صدا بررسی کرد. ادغام دیوار توسط ظرافت شدید آن (15 میلی متر) و حالت محیط آن تسهیل می شود که به شما امکان می دهد اطلاعات را نمایش دهید (به عنوان مثال آب و هوا) ، بازتولید جداول یا عکس های شخصی روی صفحه نمایش این تلویزیون متصل Neo Qled Samsung QE55QN95B.

سرانجام ، اتصال گسترده (HDMI 2.1 x 4 ، USB X 3 ، WiFi ، Bluetooth) ارتباط این تلویزیون Samsung QLED 4K را با منابع زیادی و همچنین دسترسی به چندین سرویس ویدیویی آنلاین تسهیل می کند. پشتیبانی از فناوری VRR (Freesync Premium Pro)) و سازگاری 4K 144 هرتز حتی هنگام اتصال به آخرین کنسول بازی های ویدیویی نسل (PlayStation 5 یا Xbox Series X) حتی صفحه نمایش را بهینه می کند.

صفحه نمایش
مورب صفحه: 55 اینچ
مورب صفحه: 138 سانتی متر

کیفیت تصویر
فناوری نمایش: Neo Qled
وضوح: 3،840 x 2،160 پیکسل
نرخ حرکت: 100 هرتز
فیلتر ضد بازتاب (QLC)
پردازنده: پردازنده کوانتومی نئو 4K
فهرست کیفیت تصویر (PQI): 4700
HDR: Quantum HDR 2000 (2000 NITS)
HDR10+ Adaptive & Gaming / HLG (گاما ورود به سیستم ترکیبی)
روشنایی / کنتراست: فناوری ماتریس کوانتومی (Mini LED)
غنای رنگ ها: 100 ٪ حجم رنگ (نقاط کوانتومی)
زاویه دید گسترده (زاویه دید فوق العاده)
میکرو کمرنگ: UHD UHD DIMMING PRO
غوطه وری (تقویت کننده کنتراست)
متخصص کالیبراسیون
سنسور روشنایی (حالت راحتی)
upscaling ia
فیلمساز مد

سبک
ظرافت قاب: 4 لبه خوب
Thinks of the Screen: فوق العاده خوب (15 میلی متر)
رنگ قاب: نقره
نوع پا: مرکزی
رنگ پا: نقره
مد محیط+
یک مورد تبعید شده یک اتصال
VESA سازگار: 400 x 300

پذیرایی از تلویزیون
Tuner DVB-T2CS2 x 2
عملکرد دو تیونر
Fransat سازگار
CI+ (1.4)

سمعی
Dolby Atmos
Dolby Atmos بی سیم با میله های Samsung 2022 سازگار با Q-Symphony
OTS+ (صدای ردیابی شی)
سیمنفونی 2.0
قدرت صدا (RMS): 70 وات
کانال ها: 4.2.2
ووفر یکپارچه (باس)
صدای بلوتوث
تقویت کننده آواز (AVA)
صدای تطبیقی
2 به دنبال اتصالات بلوتوث

تلویزیون هوشمند
سیستم عامل: Tizen 6
دستیار صوتی یکپارچه: بیکسبی ، الکسا ، گوگل
کنترل صدا
برنامه های اپراتور: ب.تلویزیون+ / نارنجی تلویزیون / OQEE به صورت رایگان
AirPlay 2.0
تلویزیون سامسونگ به علاوه
مرورگر اینترنت
هوشمند
راهنمای جهانی
آینه کاری تلویزیون در موبایل
آینه کاری موبایل در تلویزیون
NFC در تلویزیون
Google Duo سازگار است
مشاهده ضربه
چند نمایش (حداکثر 2 صفحه)
360 پخش کننده ویدیویی
وای فای مستقیم
صدای تلویزیون در تلفن همراه
آینه سازی صدا
Wifi 5
بلوتوث 5.2
رایانه شخصی در تلویزیون (فضای کاری)
مد محیط+
میکروفن یکپارچه

بازی
حالت بازی خودکار (ALLM): 4K/144 هرتز
حرکت بازی به علاوه
سیاه پویا
نمای فوق العاده گسترده بازی
نوار 2 بازی کنید.0
بزرگنمایی مینی نقشه
Freesync Premium Pro
بازی هاب

ویژگی های دیگر
احتراق فوری
دسترسی
جستجوی خودکار کانال
مدیریت زیرنویس
ConnectShare (HDD)
ConnectShare (USB 2.0)
راهنمای برنامه (EPG)
ضبط (PVR)
تصویر-ورودی (Image Inlays)
عیب یابی از دور
IPv6 سازگار

اتصالات (جعبه از راه دور)
4 X HDMI 2.1
HDMI (نرخ تازه کردن): 4K 144Hz (درگاه های HDMI 1/2/3/4)
3 x USB 2.0
1 x USB-C (فقط دوربین)
خروجی صوتی نوری 1 x
بندر اترنت 1 x
سوکت آنتن 1 X TNT/کابل
سوکت آنتن ماهواره ای 1 x
1 x سوکت آنتن ماهواره ای ثانویه (SAT-Sub)
1 X PORT CI+

مصرف – پایداری
کلاس انرژی: G
در دسترس بودن قطعات یدکی: 7 سال
10 سال ضمانت گارانتی
شاخص تعمیر: 8.4
سنسور سازگار با محیط زیست
منبع تغذیه: AC220-240V 50/60Hz
مصرف الکتریکی (آماده به کار): 0.5 W
مصرف الکتریکی (حالت استاندارد): 129 کیلووات ساعت/1000 ساعت
مصرف الکتریکی (حالت HDR): 193 کیلووات ساعت/1000 ساعت

مشخصات فنی و لجستیکی
وزن تلویزیون بدون پای: 16.1 کیلوگرم
وزن تلویزیون با پای: 24.2 کیلوگرم
وزن تلویزیون بسته بندی شده: 33.2 کیلوگرم
ابعاد مقوایی (LXHXP): 1427 x 843 x 179 میلی متر
ابعاد تلویزیون بدون پا (LXHXP): 1228 x 707.3 x 17.4 میلی متر
ابعاد تلویزیون با پا (LXHXP): 1228 x 777.3 x 298.4 میلی متر
ابعاد پا: 360 x 298.4 میلی متر

تجهیزات جانبی
کنترل از راه دور خورشیدی
کتابچه راهنمای
طول کابل تک: 2.5 متر

در دسترس بودن قطعات یدکی
7 سال از اولین تاریخ بازاریابی.

Samsung TV QE55QN95B 55 “NEO QLED 4K

Samsung TV QE55QN95B 55

Samsung TV QE55QN95B 55

برای دیدن قیمت های ما ثبت نام کنید و بتوانید سفارش دهید. تحویل فقط به صنعت ، تجارت ، صنایع دستی ، مؤسسات دولتی ، مقامات و مؤسسات قابل مقایسه. بدون فروش به افراد !

این مقاله توسط حامل ارسال می شود. هزینه حمل و نقل می تواند نتیجه بگیرد!

شماره مقاله 05.01.0651
برند / سازنده سامسونگ
مرجع ساختمانی QE55QN95BATXXN
از روی 8806094076554
وزن بسته 33.2 کیلوگرم

برچسب انرژی 05.01.0651

شرح

فناوری پیشرفته و طراحی استثنایی را کشف کنید: Neo Qled.

پردازنده 4K عصبی-کیک

4K Neur-Quantum-Carressor بهترین تجربه بصری ممکن را تضمین می کند. فناوری تبدیل صعود 4K AI ، تقویت شده توسط 20 شبکه عصبی ، به شما امکان می دهد بدون توجه به نوع محتوا ، قدرت 4K را احساس کنید. با یادگیری خودکار تصویر بر اساس تصویر ، پردازنده می تواند با تمام شرایط مشاهده سازگار شود و در نتیجه محتوای مورد علاقه خود را بهینه کند.

صدای ردیابی Object Plus (OTS+)

از صدایی فریبنده لذت ببرید که می تواند حرکات مختلف اشیاء را دنبال کند – تقریباً مانند سینما. بلندگوهای ویژه با سیستم 4.2.2 کانال یکپارچه و یک قدرت خروجی 70 وات به سمت بالا و طرفین تابش می کنند تا صدایی سه بعدی تولید کنند که به معنای واقعی کلمه شما را در قلب عمل غوطه ور می کند.

تلویزیون هوشمند توسط Tizen

تلویزیون هوشمند سامسونگ که توسط Tizen مرکز اتاق نشیمن شما است و به شما امکان می دهد به سرگرمی های بزرگ ، حتی فراتر از جریان ، دسترسی پیدا کنید. این امکان را به شما می دهد تا به طور شهودی محتوای مورد علاقه خود را پیدا کنید ، به راحتی ضبط برنامه ها را پیدا کنید یا خود را در بازی مورد علاقه خود از دست دهید.

مشخصات فنی

سازنده سامسونگ
گروه محصول تلویزیون خانگی و سینما
انواع محصول ستوان
رنگ پول
مورب صفحه (اینچ) 55 اینچ
مورب صفحه (CM) 138 سانتی متر
حداکثر وضوح (نام.) 3840 x 2160
وضوح تصویر باکره
نرخ تازه سازی بومی 100 هرتز
محدوده دینامیکی HDR10+
سیستم عامل (OS) سیستم عامل
فناوری نمایش Neo qled
PQI 4700
اتصال HDMI آره
اتصال USB 2.0 نوع A آره
اتصال کلاه ایمنی هیچ
اتصال toslink نوری آره
صدای ردیابی شیء اوت+
بلندگو آره
وزن با پشتیبانی 24.2 کیلوگرم
کلاس انرژی مؤثر (A-G) جف
شرح مدل QE55QN95BATXXN
سلسله qn95b
مدل سال 2022
کد کشور چاک
قد 1228 میلی متر
عرض 777.3 میلی متر
عمق 298.4 میلی متر
وزن 16.1 کیلوگرم
بسته 843 میلی متر
عرض بسته 1427 میلی متر
عمق بسته 179 میلی متر
وزن بسته 33.2 کیلوگرم

بارگیری

برگه فنی سازنده – Deutsch (1.9 میو)

سامسونگ QE55QN95B

یادداشت نوشتن: 4 از 5

سامسونگ QE55QN95B سامسونگ بالاترین تلویزیون Ultra HD از سازنده کره ای برای سال 2022 است. این سیستم به یک سیستم نور پس زمینه مینی با بیش از 850 منطقه نور پس زمینه برای روشنایی بالا و کاهش شکوفه مجهز شده است.

برگه / ویژگی های فنی

مورب 55 اینچ
تعریف (پیکسل) 3840 x 2160 پیکسل
سازگاری HD (1080i/720p) 2160p/1080p/720p
صدور گواهینامه آماده HD آره
زاویه دید (H+V) 178/178
قدرت صدا 70 W (4.2.2)
ارتباط 4 X HDMI 2.1 ، 3 x USB ، اترنت ، 1 x spdif ، wi-fi ، بلوتوث
ابعاد (LXHXP) 122.8 x 77.3 x 29.8 سانتی متر
وزن 24.2 کیلوگرم
نوع ال سی دی
نوع نور پس زمینه مینی رهبری
سازگاری سه بعدی هیچ
سازگاری HDR HDR10 ، HDR10+، HLG
تخته سنگ 10 بیت
بسامد دال 144 هرتز
ترمیم 8.4/10
استاندارد HDMI HDMI 1.4 ، HDMI 2.0b ، HDMI 2.1
تعداد ورودی های HDMI 4
از جمله HDMI 2.1 4

ویژگی های بیشتر را ببینید

خلاصه آزمون

تاریخچه یادداشت

یادداشت نوشتن: 4 از 5

نسخه QE55QN95B-55 اینچ (140 سانتی متر) نسخه Samsung QE65QN95B که ما آزمایش کردیم-برتر ترین تلویزیون مینی LED در سامسونگ برای سال 202222. این خطای خاص از سلف خود را اصلاح می کند ، مانند یک مورد اتصال که اکنون می تواند در حالی که از همان کیفیت تصویر لذت می برد ، روی پا قرار گیرد.

یادداشت نوشتن

یادداشت نوشتن: 4 از 5

یادداشت نوشتن: 4 از 5

یادداشت نوشتن: 5 از 5

یادداشت نوشتن: 5 از 5

یادداشت نوشتن: 3 از 5

یادداشت نوشتن: 4 از 5

یادداشت نوشتن: 5 از 5

یادداشت نوشتن: 4 از 5

یادداشت نوشتن: 4 از 5

یادداشت نوشتن: 5 از 5

بررسی کاربر (0)

مقایسه و راهنماهای خرید

 • نوشتن راهنمای خرید بهترین تلویزیون های 4K سامسونگ چیست ?
 • بهترین تلویزیون های OLED 4K چیست ?
 • بهترین تلویزیون های 4K 55 اینچی (140 سانتی متر) چیست ?

مقالات مرتبط

اخبار: تلویزیون برنامه TV-Samsung TQ55S95C “5 ستاره” تلویزیون با قیمت 1،799.00 یورو (-12 ٪) تلویزیون سامسونگ TQ55S95C در Ubaldi زیر 1800 € یا افت حدود 12 ٪ در قیمت معمولاً یافت می شود. این است.

اخبار: سامسونگ 55LS03B و HW-S800B Samsung Readers TV: ترازنامه آمده است ! پس از چند هفته آزمایش ، سه خواننده ما تجربه خود را با این قاب ، تلویزیون هنری از سامسونگ (55LS03B) و.

اخبار: سامسونگ 55LS03B و HW-S800B Samsung Readers TV: زمان آن رسیده است ! پس از چند هفته آزمایش ، خوانندگان ما تجربه خود را با این قاب ، تلویزیون هنری از سامسونگ (55LS03B) و BA می گیرند.

TV 07/03/2023 TV DUEL 55 اینچ OLED/QD-OLED: LG 55G3 در مقابل سامسونگ 55S95C TV 55G3 و سامسونگ 55S95C از بهترین مدل های 2023 هستند. اولین سوار بر روی تخته جدید OLED.