سامسونگ QE65QN85A – QLED ON ، 65 NEO QLED 4K 65QN85A (2021) | کمک سامسونگ be_fr

65 NEO QLED 4K 65QN85A (2021)

صفحه نمایش
مورب صفحه: 65 اینچ
مورب صفحه: 163 سانتی متر

سامسونگ qe65qn85a

حمل و نقل ظرف 24 ساعت

حذف رایگان در فروشگاه

3x یا 4x بدون هزینه توسط CB

راضی یا بازپرداخت

هزینه حمل و نقل از 50 یورو خریداری شده است ! شرایط را ببینید.

 • خوش آمدی
 • تلویزیون و پروژکتور
 • تلویزیون
 • تلویزیون Qled
 • سامسونگ qe65qn85a

غیر قابل دسترسی

جایگزینی او را کشف کنید: سامسونگ TQ65QN85C (2023)
یک سوال ? یک کلیک ما به شما یادآوری می کنیم !

 • کوانتومی مینی LED
 • صوتی 60 وات از 2.2.2 کانال
 • صفحه نمایش بی نهایت با لبه های فوق العاده
 • کوانتومی HDR 1500
 • HDR ، HDR10+، HLG
 • حالت بازی 4K 120fps
 • بندر HDMI 2.1

سامسونگ qe65qn85a

تلویزیون بزرگ سامسونگ QE65QN85A از محدوده QLED QLED SAMSUNG NEO QLED ، بلیط ورود به فناوری Mini LED در Samsung 4K 2021 TV 2021 TV 2021 تهیه شده است. این تصویر بسیار بزرگ UHD 4K 163 سانتی متر مورب را نشان می دهد و پردازنده ویدیویی 4K Neo Quantum را با هوش مصنوعی دارد. Neo Qled Samsung QE65QN85A دارای یک صفحه LCD HDR10+ سازگار با یک نور پس زمینه LED MINI کوانتومی است. این فناوری ضمن حداکثر رساندن سطح کنتراست ، شدت نور زیاد را تضمین می کند. همچنین امکان کاهش چشمگیر ضخامت صفحه را که در اینجا فقط به 26.9 میلی متر محدود است ، امکان پذیر است ! سازگار با بازی ، این تلویزیون مینی LED Samsung Neo Qed QE65QN85A دارای چهار سوکت HDMI از جمله یکی در HDMI 2 است.1 4K/120 fps سازگار برای کنسول های نسل جدید.

سامسونگ Neo Qled Qe65Qn85a

تلویزیون Samsung Neo Qled QE65QN85A یک دال 4K UHD یکپارچهسازی با سیستمعامل یکپارچهسازی با سیستمعامل LED های مینی LED که بهینه سازی و کنتراست را بهینه می کند ، تصویب می کند.

Technology qled 4k از Neo Qled Samsung QE65QN85A (مورخ 163 سانتی متر) تلویزیون از کمک های هوش مصنوعی بهره می برد. با تشکر از پردازنده Video Neo Quantum 4K که قادر به افزایش انواع محتوای ویدیویی است ، تماشاگران از تصاویر بسیار مفصل با رئالیسم پیشرفته استفاده می کنند. بخش صوتی 2.2.2 کانال با قدرت 60 وات نباید از فناوری OTS (Object TrackingSound) خارج شود که صدای فراگیر بسیار واقع بینانه را ارائه می دهد. دستیار سازگار Google ، Alexa و Airplay 2 ، این تلویزیون متصل Neo Qled Samsung QE65QN85A همچنین دارای دستیار صوتی میسون بیکسبی است. بنابراین می توان آن را به صورت صوتی از کنترل از راه دور خود با میکروفون و از طریق بلندگو با دستیار صدا کنترل کرد.

سامسونگ Neo Qled QE65QN85A: تصویر

فناوری Mini LED کوانتومی

تلویزیون بزرگ Qled Neo Qled Samsung QE65QN85A یک سیستم نور پس زمینه مینی LED بسیار کارآمد را اتخاذ می کند. این نور پس زمینه LED مینی شامل ده ها هزار دیودهای نور مینیاتوری 40 برابر کوچکتر از LED های کلاسیک است. آنها به طور یکنواخت در پشت دال LCD TV توزیع می شوند ، آنها درخشندگی بالایی (قله در 1500 نیت) و مدیریت کنتراست عالی را تضمین می کنند.

Neo Qled Samsung QE65QN85A در واقع از مدیریت نور پس زمینه توسط مناطق سود می برد تا دقیقاً مقدار نور پراکنده را تعدیل کند. مناطق نور پس زمینه که به طور مستقل از یکدیگر مدیریت می شوند ، به ما امکان می دهند تا روشنایی قسمت های مختلف تصویر نمایش داده شده را دوز کنیم. کنتراست داخل تصویر بنابراین با کلید به تصاویر واقع بینانه تر و ظریف تر تقویت می شود.

وضوح 4K Ultra HD

Samsung Neo QE65QN85A Samsung Neo TV یک دال فوق العاده با کیفیت بالا را تصویب می کند. با 3840 پیکسل عرض و 2160 پیکسل بلند ، تصاویر نمایش داده شده از سطح استثنایی از جزئیات و ثروت بهره مند می شوند. این تلویزیون QLED سامسونگ با ارائه تصویری بسیار واقع بینانه ، هرچه فاصله شما از صفحه باشد ، یک پنجره واقعی در جهان باز می کند.

سامسونگ Neo Qled QE65QN85A: وضعیت

تلویزیون UHD 4K Samsung Neo QE65QN85A UHD TV دارای یک تصویر بسیار واقع بینانه است. با بیش از 8 میلیون پیکسل ، قادر به نمایش جزئیات بسیاری است.

پردازنده کوانتومی نئو 4K

رهبر جهان در ساخت نیمه هادی ها ، سامسونگ تلویزیون بزرگ Neo QLED Samsung QE65QN85A را به یک پردازنده ویدیویی به نام Neo Quantum پردازنده 4K مجهز کرده است. به طور خاص برای تلویزیون های سامسونگ Neo Qled 4K در نظر گرفته شده است ، می تواند میلیون ها اطلاعات را در زمان واقعی پردازش کند تا بهترین تصویر ، صدا و کیفیت اتصال را ارائه دهد.

با تشکر از عملکرد 4K 4K upscaling 4K تلویزیون سامسونگ Neo QE65QN85A ، شما از وضوح 4K برای تمام محتوای خود ، هر آنچه که هستند و هرچه وضوح بومی آنها باشد ، بهره مند می شوید. پردازنده کوانتومی 4K از Neo QLED Samsung QE65QN85A هر صحنه ، تصویر را با تصویر درمان می کند و آن را در Definition Definition 4K نمایش می دهد. این فناوری مبتنی بر یادگیری ماشین و یادگیری عمیق است. هوش مصنوعی که توسط سامسونگ تولید شده است برای اولین بار میلیون ها تصویر را در وضوح 4K ، HD 1080P و HD 720p قبل از طراحی بهترین الگوریتم های افزایش یافته ممکن مورد مطالعه قرار داد و مقایسه کرد. نسخه 2021 این پردازنده ویدیو بیشتر پیشرفت کرده است تا ارائه بهتری از بافت ها برای بهبود واقع گرایی تصویر ارائه دهد.

دامنه پویا بالا ، HDR10+

سیستم مینی LED LED MINI LIGHT از تلویزیون بزرگ Qled Neo Qled Samsung QE65QN85A به آن اجازه می دهد تا به اوج روشنایی اندازه گیری شده در 1500 نیت برسد. بین متراکم ترین سیاه و درخشان ترین سفید ، این تلویزیون سامسونگ qled 4K بنابراین 1500 سطح درجه بندی را در مقیاس خاکستری ارائه می دهد.

Neo Qled Samsung QE65QN85A: HDR10+ سازگار

HDR10+سازگار ، Samsung Neo QE65QN85A Samsung Neo TV با روشنایی و کنتراست داخل تصویر در زمان واقعی تطبیق می دهد تا تصاویر فوق العاده واقع گرایانه را نمایش دهد.

با تشکر از عملکرد نور پس زمینه قدرتمند و سازگاری HDR10+آن ، تلویزیون بزرگ Qled Neo Qled Samsung QE65QN85A تصاویر را با جزئیات دقیق هم در صحنه های روشن و هم در تاریک ترین صحنه ها نشان می دهد.

نقاط کوانتومی

یکی از ویژگی های تلویزیون بزرگ Qled Neo Qled Samsung QE65QN85A به فناوری کوانتومی Dot متوسل شده است که به آن اجازه می دهد فضای رنگی بسیار بزرگی را بپوشاند. نانو کریستال های سلنی کادمیوم از فیلتر جعبه کوانتومی که بین مینی LED LED قرار دارد و پانل LCD از نور پس زمینه هیجان زده می شود و با توجه به شکل و اندازه آنها ، یک نور خاص از رنگ ایجاد می کند.

تلویزیون Neo Qled Samsung QE65QN85A فناوری Quantum Dot را اداره می کند

Neo Qled Samsung QE65QN85A NEO TV از فناوری Quantum Dot بهره می برد که به آن اجازه می دهد تا تصاویر را به رنگ های غنی و واقع گرایانه نمایش دهد.

کوانتومی DOT Samsung Technology برای بهبود قرمز و سبز که همچنان نقاط ضعف تلویزیون های LCD با نور پس زمینه کلاسیک است ، کالیبره شده است. ترکیبی از نور پس زمینه مینی LED و یک فیلتر جعبه کوانتومی یک سیستم نور پس زمینه RGB بسیار مؤثر را ارائه می دهد. این روشنایی کلی تصویر را بهبود می بخشد و همچنین امکان گسترش فضای رنگی Neo Qled Samsung QE65QN85A را ممکن می سازد. برای چندین سال ، تلویزیون های QLED سامسونگ 100 ٪ از طیف رنگ سنجی DCI-P3 را که برای فیلمبرداری و کالیبراسیون فیلم در سینمای دیجیتال استفاده می شود ، پوشش می دهد. روی صفحه نمایش ، تصاویر پخش شده توسط این تلویزیون بزرگ Samsung QE65QN85A Neo Qled در شدت و واقع گرایی به دست می آورند و به این ترتیب به کارگردان کارگردان وفادار تر هستند.

سامسونگ نئو Qled QE65QN85A: صدا

60 وات ، 2.2.2 کانال

تلویزیون بزرگ Qled Neo Qled Samsung QE65QN85A یک بخش صوتی را که از چندین بلندگو در پیکربندی 2 تشکیل شده است ، تصویب می کند.2.2 ، با بلندگوهای خاص در نظر گرفته شده برای بازتولید خاص فرکانس های کم (ساب ووفرها) و بلندگوهای عمودی. کل با تقویت 60 وات تأمین می شود.

OTS (صدای ردیابی شی)

با تشکر از فناوری OTS ، صدا با پیروی از حرکت اشیاء نمایش داده شده بر روی صفحه ، برای تقویت واقع گرایی و اطمینان از انسجام کامل بین تصویر و صدا ، به صورت پویا حرکت می کند. این فناوری توسط سیستم صوتی به چندین بلندگو از تلویزیون بزرگ Neo Qled Samsung QE65QN85A و با پیشرفت هوش مصنوعی اعمال شده برای پردازش تصویر و صدا امکان پذیر است.

neo qled samsung qe65qn85a: صدای ردیابی شیء

فناوری صدای ردیابی شیء Neo Qled Samsung QE65QN85A TV همزمان با مکانی سازی صدا با موقعیت شی روی صفحه است.

تقویت کننده صوتی فعال (AVA)

بخش صوتی تلویزیون بزرگ Neo Qled Samsung QE65QN85A از عملکرد AVA (تقویت کننده صوتی فعال) بهره می برد. این قادر به تشخیص آلودگی صوتی مانند سر و صدای جاروبرقی یا ربات آشپزخانه است و سپس به طور خودکار حجم صدا را در تلویزیون در تلویزیون افزایش می دهد. وقتی سر و صدای محیط سطح عادی پیدا می کند ، تلویزیون صدا را در سطح قبلی می ریزد.

Neo Qled Samsung QE65QN85A: تقویت کننده صوتی فعال

عملکرد AVA از تلویزیون Neo Qled Samsung QE65QN85A به طور خودکار حجم فرکانس های صوتی را افزایش می دهد که افزایش نویز محیط تشخیص داده می شود.

Q سمفونی

با مضطرب برای بهینه سازی ادغام تلویزیون های خود با میله های صوتی خود ، تولید کننده کره ای در مورد فناوری سمفونی تلویزیونی Neo Qled Samsung QE65QN85A ، همچنین در چندین نوار سامسونگ ارائه می دهد . با Q Symphony ، اتصال یک نوار صوتی سازگار دیگر بلندگوهای تلویزیونی را غیرفعال نمی کند ، اما برعکس ، از آنها برای بهبود مکانی سازی و حجم حجم استفاده می کند.

سامسونگ Neo Qled QE65QN85A: تجربه کاربر

رابط کاربری ، پخش و پخش شبکه

سامسونگ با ارائه یک رابط کاربری ساده و بصری برای چندین نسل از تلویزیون هوشمند ، از این قاعده مستثنی نیست با سامسونگ Neo Qed QE65QN85A که دارای سیستم عامل مالک Tizen است. هنگامی که تلویزیون به شبکه محلی و اینترنتی متصل شد ، قادر است نه تنها به محتوای صوتی و تصویری به اشتراک گذاشته شده در شبکه محلی ، بلکه به بسیاری از سایت ها و خدمات آنلاین مانند YouTube ، Netflix ، Disney+Apple Apple TV دسترسی پیدا کند. یا حتی ویدئو نخست (آمازون). منوی دسترسی برای توابع متصل به این تلویزیون هوشمند سامسونگ QLED ، مستقیماً در قسمت بالای صفحه نمایش داده می شود ، در یک فشار ساده روی کلید اختصاصی کنترل از راه دور.

سامسونگ Neo Qled Qe65Qn85a

رابط کاربری سیستم عامل سامسونگ Tizen استفاده از تلویزیون Samsung Neo Qled QE65QN85A را به ویژه بصری و دلپذیر می کند.

پردازنده قدرتمند Neo Qled Samsung QE65QN85A تجربه کاربر از سیالیت عالی را تضمین می کند. امکان شخصی سازی منوی هاب هوشمند به کاربر کمک می کند -استفاده کاربر از این تلویزیون متصل سامسونگ.

کنترل از راه دور جهانی و کنترل صوتی

سامسونگ Neo Qled Qe65Qn85a

تلویزیون Neo Qled Samsung QE65QN85A با یک کنترل از راه دور جهانی قادر به کنترل چندین دستگاه (تقویت کننده ، پخش کننده Blu-ray ، Soundbar است. ). باتری آن به لطف سنسور خورشیدی یکپارچه ، مستقیماً در نور شارژ می شود !

کنترل از راه دور هوشمند Samsung Neo Qed QE65QN85A تلویزیون با بسیاری از دستگاه های صوتی و تصویری سازگار است تا آن را به تنها کنترل از راه دور در اتاق نشیمن تبدیل کند. عملکرد کنترل صدا همچنین امکان کنترل بسیاری از ویژگی های تلویزیون هوشمند با صدا را فراهم می کند. برای این کار ما می توانیم در میکروفون کنترل از راه دور صحبت کنیم ، یا به یک بلندگو هوشمند که ادغام دستیار گوگل ، الکسا یا سیری است ، بپردازیم.

Neo Qled Samsung QE65QN85A: کنترل صدا

تلویزیون Neo Qled Samsung QE65QN85A را می توان به صورت صوتی از هر باردار با دستیار صوتی یا مستقیماً با صحبت در میکروفون کنترل از راه دور بررسی کرد.

فکر برای گیمرها

گیمرها به توابع بازی ارائه شده توسط این تلویزیون Samsung Neo Qled QE65QN85A ، از جمله عملکرد Game Motion Plus علاقه مند خواهند بود. این کیفیت تصویر و صدا را بهینه می کند تا به شما امکان می دهد بهتر در بازی غوطه ور شوید.

Neo Qled Samsung QE65QN85A: VRR سازگار (FreeSync)

به لطف سازگاری Freesync VRR ، تصاویر ویدیویی نمایش داده شده توسط Neo Qled Samsung QE65QN85A کاملاً روان است ، بدون پارگی یا تند و تیز.

علاوه بر این ، این تلویزیون QLED سامسونگ فناوری Freesync Premium Pro (VRR) را کاهش می دهد که باعث کاهش تاخیر می شود و زمان تأخیر بین نسل تصویر توسط کنسول و نمایشگر آن روی صفحه را محدود می کند. این خطرات پارگی و خرد را از بین می برد و اطمینان حاصل می کند که تصویر روی صفحه برای هر صحنه کاملاً هماهنگ شده است. و به لطف عملکرد ALLM ، تلویزیون هنگام شناسایی کنسول به طور خودکار در حالت بازی سنگ می زند. سرانجام ، اتصال HDMI 2.1 4K/120 fps سازگار است تا به طور کامل از یک قاب بهینه با کنسول های پلی استیشن 5 و Xbox Series X لذت ببرید.

مد محیط

تلویزیون QLED 4K NEO QLED SAMSUNG QE65QN85A TV هر آنچه را که موفقیت تلویزیون QLED سامسونگ را از نظر طراحی به ارث می برد ، به ارث می برد. ظرافت شدید قاب در اطراف صفحه نمایش بی نهایت حداکثر اتاق را در تصویر می گذارد. هنگامی که از آن برای تماشای یک فیلم یا برنامه TNT استفاده نمی شود ، این تلویزیون به لطف حالت محیط نیز می تواند تزئینی باشد. سپس صفحه نمایش از اطلاعاتی مانند آب و هوا ، یک عکس شخصی یا تولید مثل یک اثر هنری برای انتخاب از یک کاتالوگ بزرگ پخش می شود. و از آنجا که بسیار خوب است (فقط 26.9 میلی متر ضخامت دارد !) ، به عنوان مثال ، یک بار بر روی دیوار روی یک پشتیبانی دیواری بسیار ریز مانند Norstone Skye F3770-GC نصب شده است.

neo qled samsung qe65qn85a: مد محیط

با تشکر از حالت محیط ، ترکیب تلویزیون Neo Qled Samsung QE65QN85A به دکوراسیون می رسد تا با نمایش به عنوان مثال همان الگوی دیواری که در آن تحسین شده است ، فراموش شود.

سامسونگ Neo Qled QE65QN85A: اتصال

HDMI 2.1 ، وای فای ، بلوتوث

اتصال UHD 4K Samsung Neo QE65QN85A UHD TV شامل چهار ورودی HDMI از جمله یکی در استاندارد HDMI 2 است.1 ، دو درگاه USB ، یک اتصال CI+، یک خروجی صوتی دیجیتال نوری ، یک درگاه اترنت و سه آنتن. ما به راحتی می توانیم آن را به یک پخش کننده 4K UHD Blu-ray ، یک پخش کننده شبکه AV و یک جعبه تلویزیون و همچنین یک کنسول بازی ویدیویی متصل کنیم.

سامسونگ Neo Qled Qe65Qn85a

اتصال تلویزیون سامسونگ Neo Qled QE65QN85A شامل 4 سوکت HDMI به طور خاص است.

اتصال بی سیم WiFi از سامسونگ Neo QE65QN85A Samsung Neo TV به شما امکان می دهد کابل هایی را برای دسترسی به اینترنت و خواندن مطالب مشترک در شبکه محلی دریافت کنید. در مورد بلوتوث ، این امکان را به شما می دهد تا نه تنها از صفحه کلید و ماوس بی سیم برای ناوبری استفاده کنید ، بلکه همچنین یک کلاه ایمنی بلوتوث یا بلندگو بی سیم بلوتوث را برای گوش دادن به صدای صدای تلویزیون وصل کنید.

سامسونگ Neo Qled QE65QN85A: به طور خلاصه

با تشکر از دال Neo Qled 4K ، تلویزیون بزرگ Neo Qled Samsung QE65QN85A دارای تصویری از قطر 163 سانتی متر با بیش از 8 میلیون پیکسل است. پردازش ویدیوی با کارایی بالا از هوش مصنوعی برای بهینه سازی جزئیات ، بافت ها ، رنگ سنجی و همچنین کنتراست استفاده می کند. نور پس زمینه ای که ده ها هزار LED مینی LED دارد ، به لطف مدیریت نور پس زمینه توسط مناطق توسط مناطق ، به آن روشنایی بالایی (اوج در 1500 نیت) می دهد. حمایت از محتوای ویدیویی HDR10+ از طرف خود ، کیفیت تصویر همیشه بهینه با رنگ های غنی و ظریف است.

علاوه بر پیوستن به دستیار آواز Maison Bixby ، این تلویزیون متصل Neo Qled Samsung QE65QN85A دستیار Google ، Alexa و Airplay 2 سازگار است. بنابراین می توان آن را به صورت صوتی از کنترل از راه دور شارژ خورشیدی خود با میکروفون یا با بلندگو با یک دستیار صدا بررسی کرد. ادغام توسط حالت محیط تسهیل می شود که به شما امکان می دهد اطلاعات را نمایش دهید (به عنوان مثال آب و هوا) ، بازتولید جداول یا عکس های شخصی روی صفحه نمایش این تلویزیون متصل Neo Qled Samsung QE65QN85A.

سرانجام ، اتصال گسترده (HDMI X 4 شامل یک HDMI 2.1 ، USB X 2 ، WiFi ، Bluetooth) ارتباط این تلویزیون Samsung Qled 4K را با منابع زیادی و همچنین دسترسی به چندین سرویس ویدیویی آنلاین تسهیل می کند. پشتیبانی از فناوری VRR (FreeSync) و سازگاری 4K 120 FPS حتی هنگام اتصال به آخرین کنسول بازی های ویدیویی نسل (PlayStation 5 یا Xbox Series X) حتی صفحه نمایش را بهینه می کند.

neo qled samsung qe65qn85a

Samsung Neo QE65QN85A Samsung Neo TV باعث می شود که از کیفیت تصویر قابل توجه ، چه در فیلم ها و سریال ها و چه در بازی های ویدیویی لذت ببرید.

صفحه نمایش
مورب صفحه: 65 اینچ
مورب صفحه: 163 سانتی متر

کیفیت تصویر
فناوری نمایش: Neo Qled
وضوح: 3،840 x 2،160 پیکسل
پردازنده: پردازنده کوانتومی نئو 4K
نرخ حرکت: 100 هرتز
غنای رنگ ها: 100 ٪ حجم رنگ (نقاط کوانتومی)
صفحه 10bit
HDR: کوانتومی HDR 1500 (1500 نیت)
HDR10+ / HLG (گاما ورود به سیستم ترکیبی)
روشنایی / کنتراست: LED MINI QUANTUM
خرد کردن میکرو: کم نور UHD
upscaling ia
فیلتر ضد بازتاب (QLC)
زاویه دید گسترده (زاویه دید گسترده)
غوطه وری (تقویت کننده کنتراست)
سنسور روشنایی (تصویر تطبیقی)
فهرست کیفیت تصویر (PQI): 4300
فیلمساز مد

سبک
ظرافت قاب: صفحه نمایش بی نهایت ، 4 طرف بدون لبه
Finesse of the Screen: فوق العاده خوب (25 میلی متر)
رنگ قاب: نقره گرفتگی
سیستم مدیریت کابل
نوع پا: مرکزی
مد محیط
VESA سازگار: 400 x 300

پذیرایی از تلویزیون
تیونر
عملکرد دو تیونر
Fransat سازگار
CI+ (1.4)
تلویزیون HBB (2.0.2)

سمعی
OTS (صدای ردیابی شی)
سرمنفونی
تقویت کننده آواز (AVA)
صدای تطبیقی
قدرت صدا (RMS): 60 وات
کانال ها: 2.2.2
ووفر یکپارچه (باس)
Dolby Digital Plus
دالبی 5.1

تلویزیون هوشمند
سیستم عامل: Tizen
هوشمند
دستیار گوگل سازگار است
الکسا سازگار
کنترل صدا
دستیار صوتی یکپارچه: بیکسبی ، الکسا ، گوگل
AirPlay 2 سازگار است.0
کنترل کننده از راه دور جهانی
مرورگر اینترنت
راهنمای جهانی (gr/fr/de/it/es)
Wifi 5
بلوتوث
رمزگذار کانال یکپارچه
قصاق دیجیتال
تلویزیون به علاوه
مشاهده ضربه
رایانه شخصی در تلویزیون
چند منظره (بادامک USB)
نمایش چندگانه
آینه کاری تلویزیون در موبایل
آینه کاری موبایل در تلویزیون
360 پخش کننده ویدیویی
Google Duo سازگار است
آینه سازی صدا
صدای تلویزیون در تلفن همراه
وای فای مستقیم
عیب یابی از دور

بازی
حالت بازی خودکار (ALLM): 4K 120 فریم در ثانیه
حرکت بازی به علاوه
سیاه پویا
Freesync Premium Pro
HDMI 2.1

ویژگی های دیگر
احتراق فوری
دسترسی
جستجوی خودکار کانال
توقف خودکار
مدیریت زیرنویس
ConnectShare (HDD)
ConnectShare (USB 2.0)
plv تعاملی
راهنمای برنامه (EPG)
تعظیم
گوش
ضبط (PVR)
زبان منوها
تصویر-ورودی (Image Inlays)
Anynet+ (HDMI-CEC)

ارتباط
4 X HDMI (از جمله یک 2.1)
2 x USB 2.0
خروجی صوتی نوری 1 x
بندر اترنت 1 x
سوکت آنتن 1 X TNT/کابل
سوکت آنتن ماهواره ای 1 x
1 x سوکت آنتن ماهواره ای ثانویه (SAT-Sub)
1 X PORT CI+
1 X Port Link Ex

مصرف – پایداری
کلاس انرژی: F
در دسترس بودن قطعات یدکی: 7 سال
10 سال ضمانت گارانتی
سنسور سازگار با محیط زیست
منبع تغذیه: AC220-240V 50/60Hz
مصرف الکتریکی (آماده به کار): 0.5 W
مصرف الکتریکی (حالت استاندارد): 101 کیلووات ساعت/ 1000 ساعت
مصرف الکتریکی (حالت HDR): 193 کیلووات ساعت/ 1000 ساعت

مشخصات فنی و لجستیکی
وزن تلویزیون بدون پا: 24.2 کیلوگرم
وزن تلویزیون با پای: 28.1 کیلوگرم
وزن تلویزیون بسته بندی شده: 36 کیلوگرم
ابعاد مقوایی (LXHXP): 1621 x 947 x 204 میلی متر
ابعاد تلویزیون بدون پا (LXHXP): 1446.3 x 829.3 x 26.9 میلی متر
ابعاد تلویزیون با پا (LXHXP): 1446.3 x 893.6 x 290 میلی متر
ابعاد پا: 390 x 290 میلی متر

تجهیزات جانبی
کنترل از راه دور: TM2180E (خورشیدی)
کتابچه راهنمای

65 “NEO QLED 4K 65QN85A (2021)

65 65

اگر تلویزیون هوشمند سامسونگ به طور معمول کار نمی کند ، توصیه می کنیم تلویزیون خود را در تنظیمات کارخانه تنظیم کنید.

دریابید که این دیوار سازگار با تلویزیون سامسونگ است

اگر در حفظ Wi-Fi در تلویزیون سامسونگ خود با مشکل روبرو شدید ، چگونه می توانید این مشکل را حل کنید

برای حل مشکلات اتصال اینترنتی تلویزیون سامسونگ خود با راه حل های ارائه شده در سؤالات متداول ما مشورت کنید

از طریق این راهنما نحوه استفاده از کنترل از راه دور جهانی Samsung One Remote Universal را پیدا کنید.
نحوه بارگیری و استفاده از کنترل از راه دور Solarcell را با کمک سامسونگ پیدا کنید.

سؤالات متداول در مورد تلویزیون های سامسونگ ، در مورد استفاده از عملکرد EARC و نحوه تنظیم آن در تلویزیون هوشمند سامسونگ با سرویس کمک سامسونگ بیشتر بدانید.

نحوه رفع تلویزیون سامسونگ خود را در یک پشتیبانی پیدا کنید.

سؤالات متداول برای تلویزیون سامسونگ. با کمک سامسونگ اطلاعات بیشتری در مورد “نحوه نمایش صفحه نمایش تلفن هوشمند یا رایانه لوحی من در تلویزیون خود” پیدا کنید.

نحوه به روزرسانی نرم افزار تلویزیون سامسونگ خود را از طریق اینترنت پیدا کنید.

سؤالات متداول سامسونگ کمکهای ویژه. کمک سامسونگ “چگونه می توانم شماره مدل تلویزیون هوشمند خود را رمزگشایی کنم ? با کمک سامسونگ.

فیلم برای تلویزیون و صوتی سامسونگ. اگر تلویزیون شما برای پاسخ دادن آهسته است ، دستورالعمل های زیر را دنبال کنید.

فیلم برای تلویزیون و صوتی سامسونگ. اگر یک برنامه در تلویزیون شما کار نکند ، دستورالعمل های زیر را دنبال کنید.

سؤالات متداول برای تلویزیون سامسونگ. اطلاعات بیشتری در مورد دیدگاه ایده آل برای تلویزیون من پیدا کنید ? با کمک سامسونگ.

اگر صفحه تلویزیون شما روشن نمی شود ، چند نکته از سؤالات متداول ما را دنبال کنید تا سعی کنید مشکل را برای خودتان حل کنید.

برای دیدن آخرین فیلم ها و کارتون های کودکان و بزرگسالان ، نحوه بارگیری برنامه دیزنی+ از طریق فروشگاه App Samsung را پیدا کنید.

اگر تلویزیون شما روشن و خاموش است ، می توانید چندین دستکاری را برای حل این مشکل خودتان امتحان کنید.

سؤالات متداول در تلویزیون سامسونگ. برای انتخاب یک تجربه فراگیر تر با کمک سامسونگ ، زیرنویس های ضبط شده در تلویزیون هوشمند خود را انتخاب کنید.

سؤالات متداول در تلویزیون سامسونگ. با کمک سامسونگ ، نحوه فعال یا غیرفعال کردن مرکز هوشمند در تلویزیون هوشمند خود را پیدا کنید

سؤالات متداول در تلویزیون سامسونگ. با کمک سامسونگ چگونه تلویزیون خود را به برنامه SmartThings اضافه کنید “.

سؤالات متداول در تلویزیون سامسونگ. اطلاعات بیشتری در مورد “نحوه تغییر باتری های کنترل از راه دور تلویزیون سامسونگ من پیدا کنید?»با کمک سامسونگ.

از توابع صدا ، صوتی و HDMI E-Arc از تلویزیون خود استفاده کنید تا کیفیت صدای تلویزیون شما عالی باشد.

برای اتصال بلندگوها به تلویزیون سامسونگ از یک کابل نوری استفاده کنید.

سؤالات متداول در تلویزیون سامسونگ. اطلاعات بیشتری در مورد “نحوه اتصال PS4/PS5 من به تلویزیون هوشمند من پیدا کنید ? »با کمک سامسونگ.

سؤالات متداول در تلویزیون سامسونگ. اطلاعات بیشتری در مورد “نحوه اتصال Xbox One و سری X من به تلویزیون سامسونگ پیدا کنید ? »با کمک سامسونگ.

سؤالات متداول برای تلویزیون سامسونگ. با کمک سامسونگ ، چگونه می توانید تلویزیون خود را از طریق برنامه SmartThings کنترل کنید.

سؤالات متداول در تلویزیون سامسونگ. با کمک سامسونگ ، چگونگی شروع سرماخوردگی تلویزیون خود را پیدا کنید.

سؤالات متداول برای تلویزیون سامسونگ و AV. اطلاعات بیشتری در مورد “نحوه انتقال صدای تلویزیون QLED من از طریق کابل کابل HDMI پیدا کنید ? »با کمک سامسونگ.

سؤالات متداول در تلویزیون سامسونگ. با کمک سامسونگ چگونه کد پین خود را پیدا کنید.

سؤالات متداول برای تلویزیون سامسونگ. با کمک سامسونگ نحوه استفاده از Google Duo را در تلویزیون هوشمند سامسونگ خود پیدا کنید.

سؤالات متداول برای تلویزیون سامسونگ. نحوه استفاده از عملکرد چند منظوره با کمک سامسونگ را پیدا کنید.

سؤالات متداول برای تلویزیون سامسونگ. نحوه استفاده از نوار بازی جدید در تلویزیون هوشمند سامسونگ من را با کمک سامسونگ پیدا کنید.

سؤالات متداول برای تلویزیون سامسونگ. با کمک سامسونگ ، نحوه استفاده از حالت بازی را در تلویزیون هوشمند سامسونگ خود پیدا کنید.

برای حل مشکلات تلویزیون خود از سرویس کمک از راه دور سامسونگ استفاده کنید.

سؤالات متداول برای تلویزیون سامسونگ. با کمک سامسونگ ، نحوه استفاده از رایانه شخصی خود را از راه دور در تلویزیون هوشمند سامسونگ خود پیدا کنید.

سؤالات متداول برای تلویزیون سامسونگ. با کمک سامسونگ نحوه استفاده از SmartThings را در تلویزیون خود پیدا کنید.

از جدول مقایسه و نامگذاری آن برای مقایسه همه مدل ها در محدوده تلویزیون سامسونگ 2021 استفاده کنید.

سؤالات متداول در تلویزیون سامسونگ. نحوه پیکربندی تلویزیون هوشمند خود را برای نصب خودکار به روزرسانی نرم افزار و برنامه ها با کمک سامسونگ پیدا کنید.

سؤالات متداول در تلویزیون سامسونگ ، در مورد پیکربندی کنترل از راه دور جهانی از طریق MBR با کمک سامسونگ بیشتر بدانید.

سؤالات متداول در تلویزیون های سامسونگ ، اگر تلویزیون سامسونگ با کمک سامسونگ متوقف نشود ، بیشتر بدانید که چه کاری باید انجام دهید.

سؤالات متداول در تلویزیون های سامسونگ ، در مورد به روزرسانی نرم افزار تلویزیون سامسونگ با کلید USB با کمک سامسونگ بیشتر بدانید.

سؤالات متداول در تلویزیون های سامسونگ ، در مورد استفاده از حالت محیط در تلویزیون های QLED سامسونگ با کمک سامسونگ بیشتر بدانید.

سؤالات متداول برای تلویزیون سامسونگ ، اطلاعات بیشتری در مورد نحوه استفاده از Bixby در تلویزیون هوشمند سامسونگ با پشتیبانی سامسونگ پیدا کنید.

سؤالات متداول در تلویزیون های سامسونگ ، در مورد استفاده از عملکرد ARC HDMI در تلویزیون هوشمند سامسونگ با سرویس کمک سامسونگ بیشتر بدانید.

سؤالات متداول در تلویزیون های سامسونگ ، در مورد استفاده از حالت هوشمند در تلویزیون QLED سامسونگ با کمک سامسونگ بیشتر بدانید.

سؤالات متداول در تلویزیون های سامسونگ ، در مورد استفاده از حالت پرتره تلویزیون با کمک سامسونگ بیشتر بدانید.

مشکلات صوتی در تلویزیون می تواند چندین ریشه داشته باشد. راه حل های ارائه شده در سؤالات متداول ما را آزمایش کنید تا سعی کنید مشکل را برای خودتان حل کنید.

Samsung TV Plus برنامه ای از سامسونگ است که امکان دسترسی آسان به انواع محتوا را فراهم می کند. به سؤالات متداول ما مراجعه کنید تا نحوه استفاده از آن را پیدا کنید

HDMI به شما امکان می دهد یک منبع (رایانه شخصی ، کنسول بازی و غیره را به شما وصل کنید.) به یک دستگاه سازگار به عنوان تلویزیون خود. اگر با مشکلات اتصال روبرو شدید ، با سؤالات متداول ما مشورت کنید.

سؤالات متداول برای دستگاه های صوتی و تصویری سامسونگ. دریابید که از کدام کابل برای نسخه HDMI 2 استفاده کنید.1 با کمک سامسونگ.

سؤالات متداول در مورد تلویزیون های سامسونگ ، در مورد حل پیام های خطا در هنگام بروزرسانی USB Kant-Su2 و Kant-S2 با کمک سامسونگ اطلاعات بیشتری کسب کنید.

نمایش (یا پخش صفحه) به شما امکان می دهد محتویات پخش شده از دستگاه قابل حمل خود را در تلویزیون خود مشاهده کنید. نحوه استفاده از طرح ریزی صفحه و کدام دستگاه ها را پیدا کنید

شما می خواهید تلویزیون سامسونگ خود را بر روی دیوار تعمیر کنید ? در سؤالات متداول ما نوع قلاب دیواری مطابق با مدل تلویزیون هوشمند خود را پیدا کنید.