شیائومی از اپل جلوتر است و عینک واقعیت افزوده بی سیم خود را راه اندازی می کند: چه چیزی را به خاطر بسپارید?, Qualcomm مفهوم جدیدی از تلسکوپ واقعیت افزوده – دیجیتال را ارائه می دهد

Qualcomm مفهوم جدیدی از تلسکوپ واقعیت افزوده را ارائه می دهد

برای این مفهوم جدید ، Qualcomm 1080p را با طراوت 90 هرتز برای پیش بینی خود بر اساس میکرو LED نگه می دارد. برای ارائه اندازه پایین ، تولید کننده مجبور شد میدان دید را کمی از 45 درجه به 40 درجه کاهش دهد.

شیائومی از اپل جلوتر است و عینک واقعیت افزوده بی سیم خود را راه اندازی می کند: چه چیزی را به خاطر بسپارید ?

کسی تعجب کرد که چه کسی می خواهد اولین بخش را در بخش واقعیت افزوده ترسیم کند. در حالی که همه چشمان اپل بود ، این شرکت تصمیم گرفت به سادگی پروژه را بگیرد. چه چیزی به شیائومی این فرصت را می دهد که پیشگام در این زمینه باشد !

عینک سبک

در حالی که ما در روزهای اخیر در مورد هدست واقعیت مخلوط اپل چیزهای زیادی می شنویم ، که باید همزمان با آیفون 15 راه اندازی شود ، این یکی دیگر از تولید کنندگان فناوری است که امروز اخبار را اشغال می کند. تولید کننده چینی شیائومی به تازگی چندین تصویر در اینترنت عینک واقعیت افزوده خود ارائه داده است ، همزمان با جزئیات خاص این محصول. و این رئیس شرکت است که مسئولیت تبلیغات را بر عهده داشت.

بنابراین می توانیم ظاهر را در حساب توییتر لی ژوئن این اخبار ببینیم Xiaomi Wireless AR Edition Discovery Edition. و علی رغم یک طراحی نسبتاً تحمیل کننده ، که بهترین فیلم های علمی تخیلی را به یاد می آورد ، دومی باید به اندازه کافی سبک باشد. گسل طرحی که از موادی مانند الیاف کربن و آلیاژ منیزیم لیتیوم بهره می برد.

اما چه زمانی خروج است ?

فیلم ارائه واقعاً موفق به خواب دیدن است. پس از روکش ، این عینک ها به راحتی می توانند به یک تلفن هوشمند متصل شوند و مهمتر از همه کاربر را با دنیای جدید متصل می کند. بنابراین امکان جابجایی اشیاء مجازی با حرکت ساده دست ، بزرگنمایی به خواست یا حتی تبدیل صفحات مجازی با انگشت امکان پذیر خواهد بود. ارتباط با سایر اشیاء خانه (مانند تلویزیون) حتی ذکر شده است.

اما اگر مخاطب مطمئناً آب دهان است ، Xiaomi Wireless AR Edition Discovery Edition با این حال ، از برخی گسل ها رنج می برند. در هر صورت ، آنها از فقدان اطلاعاتی بی رحمانه رنج می برند. هیچ نشانه ای از قیمت یا تاریخ انتشار ارائه نشده است. همچنین خاطرنشان می شود که این ارائه از طریق حساب شخصی مدیرعامل شیائومی انجام شده است ، نه توسط کانال های رسمی تر. آیا این یک تست ساده است ?

Qualcomm مفهوم جدیدی از تلسکوپ واقعیت افزوده را ارائه می دهد

با داشتن یک اتصال بی سیم و با داشتن یک اتصال بی سیم ، دیدگاه های جدید Qualcomm چشم انداز آنچه را که دستگاه های واقعیت افزوده فردا می تواند باشد ارائه می دهد ، اما برخی از نکات خاص همچنان مشکل ساز هستند.

تبلیغات ، محتوای شما در زیر ادامه می یابد

Qualcomm یکی از بازیگران اصلی در بازار واقعیت افزوده با تراشه های خود است که بسیاری از دستگاه ها را مجهز می کند. به طور مرتب ، تولید کننده مدل های مرجع را ارائه می دهد که می تواند به عنوان پایه ای برای شرکای تجاری باشد.

این مدل جدید مانند سلف خود ، نیاز به اتصال به رایانه یا تلفن دارد تا کار کند. بنابراین یک مدل خودمختار مانند مایکروسافت هولولنز نیست ، که علاقه محصول را حذف نمی کند.

اخبار: شرکت دیجیتال
هدست واقعیت افزوده اپل ، خودمختار و قدرتمند ، در پایان سال 2022 منتشر می شود

شایعات جدید درباره هدست واقعیت افزوده آینده اپل بوجود می آید. امضا شده توسط تحلیلگر مینگ چی کو ، اغلب من.

به روزرسانی سبک تر و بی سیم

اولین نکته قابل توجه بینندگان هوشمند جدید ، درمان لاغری وی است. قاب عینک 25 میلی متر عمق برای نسخه سیمی در 15.6 میلی متر ، و ظاهر گسترده دستگاه را کاهش می دهد.

با توجه به وزن ، Qualcomm 115 گرم را اعلام می کند ، که تا حدودی بالاتر از نور NREAL (106 گرم) است ، اما بسیار زیر 566 گرم از HoloLens 2.

اخبار: هدست واقعیت مجازی
Viture One: عینک واقعیت مختلط که در Kickstarter قرار دارد

در یک ماه و نیم ، Vuure 2.5 میلیون دلار به دست آورد ، به دور از 20،000 دلار. موفقیتی که حتی از CAMPA فراتر می رود.

یکی دیگر از تازگی های مهم دیگر ، مفهوم جدید Qualcomm ، اتصال USB-C را به نفع یک سیستم بی سیم مبتنی بر بلوتوث و WiFi 6 (و ششم) وعده تأخیر ارتباطی تنها 3 میلی ثانیه می کند ، مشروط بر اینکه دستگاه دیگری مجهز به Qualcomm باشد. FastConnect 6900 تراشه.

عملکرد بهتر

برای این مفهوم جدید ، Qualcomm 1080p را با طراوت 90 هرتز برای پیش بینی خود بر اساس میکرو LED نگه می دارد. برای ارائه اندازه پایین ، تولید کننده مجبور شد میدان دید را کمی از 45 درجه به 40 درجه کاهش دهد.

عینک به جدیدترین پردازنده Qualcomm مجهز خواهد شد ، یعنی Snapdragon XR2 به منظور ارائه پردازش بهتر تصاویر دریافت شده از دوربین های جلو به عنوان مثال. توجه داشته باشید که حریص ترین کارها را می توان بین عینک و تلفن برای تسریع در پردازش توزیع کرد.

تأخیر واقعی بین کسب یک عنصر و انتشار فوتون مربوطه به عنوان کمتر از 20 میلی ثانیه اعلام می شود ، آستانه ای که فراتر از آن تجربه واقعیت مختلط در تلاش است تا طبیعی و روان باشد.

قربانی اندازه

استفاده از فناوری بی سیم در یک کلاه ایمنی با کارایی بالا یک مشکل اساسی را به وجود می آورد ، یعنی استقلال. با باتری یکپارچه 650 میلی آمپر ساعت ، کلاه ایمنی نباید بیش از 30 دقیقه استقلال کامل ارائه دهد ، اگرچه استفاده سبک تر می تواند استقلال را تا حد زیادی افزایش دهد.

اگر امکان اتصال یک باتری اضافی به عینک وجود داشته باشد ، به نظر می رسد استفاده حرفه ای از چنین دستگاهی (نمایش چندین صفحه مجازی به عنوان مثال) برای لحظه به خطر می افتد.

بدیهی است ، این فقط یک پایگاه کاری است و هر تولید کننده قادر خواهد بود آن را اصلاح کند تا عناصری را که می خواهند دقیقاً به عنوان استقلال یا جنبه زیبایی شناسی در اولویت قرار دهند.

Qualcomm اعلام کرده است که “حداقل چهار” تولید کننده در اطراف این مرجع جدید کار کرده اند ، بدون اینکه آنها را نقل کنند. هیچ اطلاعاتی در مورد تاریخ بازاریابی در حال حاضر فاش نشده است.

اخبار: هدست واقعیت مجازی
فروش هدست واقعیت مجازی در سال 2021 دو برابر شد

فروش کلاه ایمنی های مجازی و افزودنی در سال 2021 عملاً دو برابر شده است تا بیش از 11 میلیون واحد فروخته شده.

این عینک های فوق العاده سبک برای پروژه واقعیت افزوده یک صفحه نمایش غول پیکر

Rokid Max عینک واقعیت افزوده که فقط 75 گرم وزن دارند. © Rokid

تولید کننده چینی Rokid به تازگی یک جفت جدید از عینک بسیار سبک را برای واقعیت افزوده راه اندازی کرده است. به نام Rokid Max ، آنها به شما امکان می دهند محتویات دستگاه های آن را در یک صفحه غول مجازی نمایش دهید.

همچنین به شما علاقه مند خواهد شد

[در فیلم] واقعیت مجازی و واقعیت افزوده: چه تفاوت هایی ? این اصطلاحات چند سال پیش ظاهر شده است ، اما واقعاً تفاوت هایی وجود دارد.

در نیمه راه بین هدست های واقعیت افزوده معمولی ، از نوع مایکروسافت Microsoft HoloLens ، و عینک های متصل مانند Snapchat ، در اینجا طیف وسیعی از عینک در حال گسترش است. آنها به شما اجازه نمی دهند یک دنیای همهجانبه کامل را به نمایش بگذارید ، بلکه یک صفحه نمایش مجازی بزرگ است. سازنده Rokid به تازگی یک جفت عینک جدید را برای واقعیت افزوده راه اندازی کرده است که یادآور کشف شیشه AR بی سیم از شیائومی است ، که در ماه فوریه اعلام شد. با این حال ، تنها در 75 گرم (در برابر 126 گرم برای آنهایی از شیائومی) ، Roxid Max بسیار سبک تر است.

این عینک شامل دو صفحه میکرو اتاق کامل HD (1،920 x 1،080 پیکسل) با نرخ خنک کننده 120 هرتز هرتز است . ترکیبی ، آنها یک صفحه نمایش 215 اینچ (5.46 متر) را در فاصله مجازی شش متر قرار می دهند. Rokid زمینه ای از دید 50 درجه و روشنایی 600 نیت را اعلام می کند. این عینک از ذخیره سازی یا باتری عاری است و بنابراین باید به USB-C USB-C در دستگاه دیگری مانند رایانه شخصی ، یک میز رایانه لوحی ، یک تلفن هوشمند یا کنسول وصل شود.

ارائه ویدیویی عینک واقعیت افزوده Roxid Max. © Roxid

دیوپستر قابل تنظیم

آنها به گونه ای طراحی شده اند که بدون توجه به اینکه در آن قرار دارید به محتوا در صفحه بزرگ نگاه کنید. این به عنوان مثال اجازه می دهد تا کنسول را بدون انحصار تلویزیون ، تماشای فیلمی از تلفن هوشمند خود در قطار یا حتی کار کردن بدون محدود کردن به صفحه رایانه شخصی خود بازی کنید. Roxid Max مجهز به یک سیستم پیگیری (با سه درجه آزادی) است که با این حال تنها با برخی از دستگاه های تلفن همراه Android Android سازگار است و هنوز در رایانه شخصی موجود نیست.

این عینک شامل یک تنظیم دیپتریک از 0.00 تا -6.00 است که به افراد مبتلا به نزدیک بینی میوپیا اجازه می دهد بدون نیاز به لنزهای تماسی از آن استفاده کنند. سرانجام ، آنها سوئیچ دارند که به شما امکان می دهد بین 2D و 3D تغییر دهید ، به عنوان مثال برای تماشای فیلم های سه بعدی. لیوان برای پیش از مرز در سایت سازنده با قیمت 439 دلار (400 یورو) در دسترس است که به 546 دلار (498 یورو) از جمله هزینه های گمرک و تحویل فرانسه افزایش می یابد.