استفاده از Raise را برای بیدار کردن در آیفون خود – پشتیبانی اپل (QA) ، از ویژگی همیشه فعال شده صفحه با iPhone 14 Pro یا iPhone 14 Pro Max خود استفاده کنید – Apple Association (FR)

از ویژگی همیشه فعال شده صفحه با iPhone 14 Pro یا iPhone 14 Pro Max خود استفاده کنید

با استفاده از ویژگی همیشه فعال شده از صفحه ، آیفون 14 Pro یا iPhone 14 Pro Max با نمایش اطلاعات مفید مانند زمان ، ابزارک و کاغذ دیواری ، در حالی که از فناوری های جدیدی استفاده می کند که صفحه نمایش را در انرژی فوق العاده کارآمد می کند ، صفحه قفل را تیره می کند. نحوه استفاده از ویژگی همیشه فعال شده صفحه را پیدا کنید.

برای بیدار شدن از آیفون خود استفاده کنید

بیاموزید که چگونه از Raise برای بیدار شدن یا شیر دادن به بیدار شدن در آیفون خود استفاده کنید.

برای بیدار کردن از افزایش استفاده کنید

وقتی آیفون خود را بالا می برید تا به آن نگاه کنید ، به طور خودکار صفحه قفل را از خواب بیدار می کند. از آنجا ، می توانید به سرعت اعلان های خود را ، مرکز کنترل دسترسی ، به سمت چپ بکشید تا عکس بگیرید یا به سمت راست بکشید تا به ویجت ها دسترسی پیدا کنید.

با آیفون X یا بعد از آن ، می توانید برای بررسی اعلان ها ، عکس گرفتن یا دسترسی سریع به چراغ قوه ، روی صفحه نمایش خود ضربه بزنید.

اگر نیاز به باز کردن قفل آیفون X یا بعد از آن دارید ، از پایین صفحه خود بکشید. در آیفون 8 یا قبل از آن ، دکمه Home را فشار دهید. اگر کاری انجام ندهید ، آیفون شما به خواب برمی گردد.

برای روشن کردن یا خاموش شدن ، به مجموعه ها> نمایش و روشنایی بروید.

در iPhone 14 Pro و iPhone 14 Pro Max ، نمایشگر همیشه به طور پیش فرض روشن است. آیفون شما در حالی که هنوز اطلاعات مفیدی را نشان می دهد ، مانند زمان ، ابزارک ها و تصویر زمینه ، صفحه قفل را کم می کند.

برای تعامل با آیفون خود در حالی که نمایشگر همیشه فعال است ، آن را بلند کنید ، روی صفحه ضربه بزنید یا دکمه جانبی را فشار دهید. اگر از بیدار شدن برای بیدار شدن ، بالا بردن و نگاه کردن به آیفون خود استفاده می کنید ، طبق معمول دستگاه شما را از خواب بیدار می کند. همچنین می توانید از پایین صفحه نمایش خود بکشید تا آیفون را بیدار کرده و تأیید اعتبار شناسه را فعال کنید.

از ویژگی همیشه فعال شده صفحه با iPhone 14 Pro یا iPhone 14 Pro Max خود استفاده کنید

با استفاده از ویژگی همیشه فعال شده از صفحه ، آیفون 14 Pro یا iPhone 14 Pro Max با نمایش اطلاعات مفید مانند زمان ، ابزارک و کاغذ دیواری ، در حالی که از فناوری های جدیدی استفاده می کند که صفحه نمایش را در انرژی فوق العاده کارآمد می کند ، صفحه قفل را تیره می کند. نحوه استفاده از ویژگی همیشه فعال شده صفحه را پیدا کنید.

درباره ویژگی همیشه فعال شده صفحه اطلاعات بیشتر بدانید

صفحه نمایش iPhone 14 Pro یا iPhone 14 Pro Max می تواند به لطف یک حالت جدید صرفه جویی در مصرف انرژی ، با سرعت کمتری به 1 هرتز کار کند و از فناوری بهبود یافته استفاده می کند که باعث کاهش روشنایی صفحه قفل کل می شود. هنگام قفل کردن دستگاه یا غیرفعال بودن ، صفحه تاریک می شود. ویژگی همیشه فعال شده از صفحه همچنین از چندین پردازنده پردازنده در A16 Bionic استفاده می کند تا صفحه را با استفاده از انرژی کمتری به روز کند. ویژگی همیشه فعال شده از صفحه به طور پیش فرض در آیفون 14 Pro و آیفون 14 Pro Max فعال می شود.

برای تعامل با آیفون خود ، آن را بلند کنید ، صفحه را لمس کنید یا دکمه جانبی را فشار دهید. اگر برای فعال کردن استفاده می کنید ، فقط باید آیفون خود را بلند کرده و تماشا کنید تا طبق معمول آن را فعال کنید. همچنین می توانید از پایین به بالای صفحه خود اسکن کنید تا آیفون و شناسه چهره احراز هویت را فعال کنید.

صفحه قفل خود را سفارشی کنید

شما می توانید با شخصی سازی صفحه قفل خود با عکس ، تصاویر پس زمینه با فونت و رنگهای سبک و همچنین ابزارک ها ، ویژگی همیشه فعال شده صفحه نمایش خود را سفارشی کنید. نحوه سفارشی کردن صفحه قفل شده را پیدا کنید

صفحه همیشه فعال شده وقتی به آن احتیاج ندارید تاریک می شود

 • آیفون شما رو به پایین است
 • آیفون شما در جیب یا کیف شماست
 • حالت غلظت استراحت فعال می شود
 • حالت صرفه جویی در مصرف انرژی فعال می شود
 • آیفون شما به CarPlay وصل شده است
 • شما از تداوم دوربین استفاده می کنید
 • شما مدتی است که از آیفون خود استفاده نکرده اید (آیفون شما عادات فعالیت شما را تشخیص می دهد و خاموش می شود و صفحه را بر این اساس روشن می کند ، از جمله در صورت پیکربندی زنگ هشدار یا برنامه خواب)
 • آیفون تشخیص می دهد که شما با یک ساعت دوقلوی Apple Watch دور شده اید (صفحه نمایش همیشه فعال شده هنگامی که Apple Watch شما دوباره به آیفون شما نزدیک است روشن می شود)

ویژگی همیشه فعال شده صفحه را فعال یا غیرفعال کنید

ویژگی همیشه فعال شده از صفحه به طور پیش فرض در آیفون 14 Pro و آیفون 14 Pro Max فعال می شود. برای فعال کردن یا غیرفعال کردن ویژگی همیشه فعال شده صفحه ، به شرح زیر ادامه دهید:

 1. تنظیمات دسترسی> روشنایی و نمایش> همیشه فعال شده.
 2. عملکرد صفحه نمایش همیشه فعال شده را فعال یا غیرفعال کنید.

همچنین می توانید تصویر زمینه را فعال یا غیرفعال کنید.

همیشه آیفون را نمایش می دهیم

شما در حال حاضر از مرورگر استفاده می کنید منسوخ. لطفاً برای بهبود تجربه خود مرورگر خود را به روز کنید.

NextPit iPhone 14 همیشه در معرض نمایش است

iPhone 14 Pro و iPhone 14 Pro Max اولین تلفن های هوشمند اپل هستند که یک عملکرد همیشه در صفحه نمایش ارائه می دهند. اما من AOD را آندروید مینیمالیستی تر ترجیح می دهم ، با خاموش کردن صفحه نمایش ، بدون کاغذ دیواری که فقط ساعت قابل مشاهده است. و اخیراً ، اپل اجازه می دهد تا این رندر را به صورت بومی در iOS 16 داشته باشد. در این آموزش ، روش را با و بدون هک کردن به شما نشان می دهم.

عملکرد همیشه روی نمایشگر منحصر به آیفون 14 Pro و iPhone 14 Pro Max است. در اصل ، AOD اپل دقیقاً مانند صفحه نمایش قفل آیفون معمولی است ، به جز اینکه صفحه نمایش کمی تاریک است. اما اخیراً ، در 3 بتا iOS 16.2 ، اپل امکان غیرفعال کردن کاغذ دیواری را در مورد همیشه یک روش بومی اضافه کرد.

iPhone 14 Pro Max همیشه در نمایشگاه صندوق ضبط صفحه نمایش Devactivate

 • 10 نکته iOS را برای امتحان کردن در هر آیفون کشف کنید

اما اگر هنوز برای شما به اندازه کافی مینیمالیستی نیست ، همیشه روش با هک وجود دارد که من در زیر جزئیات آن را شرح می دهم. در تنظیمات iOS 16 ، ما می توانیم از طریق حالت “واقعی” که همیشه در حد مینیمالیستی وجود دارد ، نگران نباشیم ، همانطور که ما به تلفن های هوشمند اندرویدی عادت کرده ایم.

چگونه یک واقعی داشته باشیم همیشه در iPhone 14 Pro شما (حداکثر) نمایش می دهیم?

برای شروع ، باید اطمینان حاصل کنید که عملکرد همیشه روی نمایشگر در iPhone 14 Pro یا iPhone 14 Pro Max خود را فعال کرده اید.

True True را در نمایشگر iOS 16 iPhone 14 Pro فعال کنید

 1. رفتن به تنظیمات سپس در روشنایی و نمایش
 2. سوئیچ حق را فعال کنید همیشه فعال می شود

سپس ، برای داشتن “واقعی” معروف همیشه مانند Android ، در iPhone 14 Pro یا iPhone 14 Pro Max خود را در معرض نمایش بگذارید:

True True را در نمایشگر iOS 16 iPhone 14 Pro فعال کنید

 1. رفتن به تنظیمات سپس در تمرکز
 2. فشار دهید مزاحم نشوید سپس گزینه ها
 3. سوئیچ حق را فعال کنید صفحه قفل شده را تاریک کنید
 4. قبل یا بعد از قفل آیفون خود ، به حالت بروید مزاحم نشوید از طریق مرکز کنترل

پس از آن ، کافی خواهد بود که از طریق مرکز کنترل iOS 16 نگران کننده نباشید. از بالا به سمت راست صفحه آیفون خود بکشید و دکمه را درست در سمت چپ نوار روشنایی فشار دهید ، همانطور که نشان داده شده است در فیلم زیر.

 • به یاد داشته باشید که با تست کامل ما از آیفون 14 Pro و تست آیفون 14 Pro Max مشورت کنید

پس از فعال شدن ، صفحه قفل کاملاً تاریک می شود و این تصور را می دهد که صفحه نمایش آیفون شما خاموش است. و فقط ساعت ، ابزارک ها (اگر آن را قرار داده اید) و اعلان ها (به صورت دستی مجاز) قابل مشاهده خواهند بود. به طور خلاصه ، مانند یک تلفن هوشمند اندرویدی است.

این راه حل یک DIY است و در 100 ٪ موارد بهینه نیست. اعلان های بلوک حالت را مختل نکنید. بنابراین شما باید برنامه ها و مخاطبین را به صورت دستی انتخاب کنید تا به آنها اجازه دهید محدودیت های حالت را دور بزنند. برای انجام این:

True True را در نمایشگر iOS 16 iPhone 14 Pro فعال کنید

 1. رفتن به تنظیمات سپس در تمرکز
 2. فشار دهید مزاحم نشوید
 3. رفتن به مردم و یا برنامه برای اعطای مجوزها و دریافت اعلان ها

نظر شما در مورد این نکته iOS 16 چیست؟? شما هم متوجه می شوید که اپل همیشه در معرض نمایش است? یا آیا راه حل اپل را به آنچه در Android می یابیم ترجیح می دهید?