دوربین نظارت – دوربین ایمنی ارزان – جدید و با قیمت کاهش یافته | Rakuten ، دوربین نظارت: نمای کلی قیمت ها از انواع مختلف دوربین

دوربین نظارت: قیمت

مانند دوربین های سیمی ، قیمت برای یک سیستم پیشرفته از جمله چندین دوربین WiFi به سرعت افزایش می یابد. چنین سیستمی هزینه دارد حدود 600 €.

دوربین نظارت – دوربین ایمنی

شما می خواهید در محل کار نظارت بر خانه یا ویدیویی خود تجهیز کنید ? در این حالت ، شما به جای مناسب رسیدید ! در میان دسته ما اختصاص داده شده به دوربین های نظارتی حرکت کنید و از تمام مزایای ارائه شده توسط این نوع تجهیزات ایمنی برای خانه یا تجارت خود استفاده کنید. در واقع ، دوربین های نظارتی امکان نظارت بر مناطق حساس ، انصراف از متجاوزان و تأمین گرانترین کالاهای شما را فراهم می کنند. بدون این که فراموش کنند که آنها همچنین نقش مهمی در پیشگیری از اعمال خرابکاری و محافظت از عزیزان خود دارند. در سایت تجارت الکترونیکی Rakuten ما ، طیف گسترده ای از دوربین های نظارت تصویری از مارک های مشهور مانند Hikvision ، Somfy و Xiaomi را پیدا خواهید کرد تا چند مورد را ذکر کنید. در میان مدلهای مختلف موجود ، می توانید دوربین های نظارتی متصل را انتخاب کنید که به لطف یک برنامه قابل تنظیم هستند. این ویژگی به شما امکان می دهد دوربین های خود را در زمان واقعی از تلفن هوشمند یا رایانه لوحی خود ، در هر کجا که باشید ، برای نظارت بهینه و اطمینان بخش مشاهده و کنترل کنید. علاوه بر این ، برخی از دوربین ها گزینه هایی مانند تشخیص حرکات ، بینایی شبانه یا ذخیره سازی در ابر را ارائه می دهند تا با نیازهای خاص هر کاربر سازگار شوند. برای کمک به شما در انتخاب بهترین انتخاب ، Marketplace ما مجموعه ای از موارد جدید و استفاده شده را به شما ارائه می دهد ، به شما امکان می دهد دوربین نظارتی را پیدا کنید که هم انتظارات شما را برآورده می کند و هم بودجه شما. هر محصول با یک برگه توصیفی دقیق همراه است که تمام خصوصیات فنی و ویژگی های دوربین را در اختیار شما قرار می دهد. شما قادر خواهید بود پیشنهادات را مقایسه کرده و موردی را که مناسب شما است را شناسایی کنید. همچنین مهم است که نظرات خریدارانی را که این دوربین های نظارتی را آزمایش کرده اند ، در نظر بگیرید ، زیرا آنها اطلاعات مفیدی در مورد کیفیت و قابلیت اطمینان محصول و همچنین سهولت استفاده و نصب در اختیار شما قرار می دهند. این بازخورد به شما امکان می دهد نظر عینی داشته باشید و اطمینان حاصل کنید که در تجهیزات سرمایه گذاری می کنید که واقعاً نیازهای امنیتی شما را برآورده می کند. جستجوی خوب و خرید خوب در بازار Rakuten ما !

دوربین نظارت: قیمت

تصویر هدر

اگر می خواهید یک دوربین نظارتی بخرید ، در اینجا اطلاعاتی در مورد قیمت مدلهای مختلف دوربین ها وجود دارد تا ایده ای از هزینه آن را به شما ارائه دهد. در اینجا مروری بر عواملی که بر قیمت دوربین نظارت تأثیر می گذارد آورده شده است. شما قادر خواهید بود مدلی را انتخاب کنید که متناسب با نیاز و بودجه شما باشد.

انواع دوربین های نظارتی و قیمت آنها

مدل های زیادی از دوربین های مختلف در بازار وجود دارد. محبوب ترین دوربین های IP هستند. اصطلاح IP (پروتکل اینترنت) در اینجا یک دوربین نظارتی را تعیین می کند که می تواند از طریق شبکه وصل شود. تصاویر ضبط شده یا توسط یک کابل شبکه (اترنت) یا توسط WiFi منتقل می شوند. علاوه بر این ، شما بین دوربین های گنبد ، دوربین های PTZ (بزرگنمایی تابه) و دوربین های گلوله (شکل سیلندر) انتخابی دارید. در اینجا مروری بر قیمت آنها آورده شده است:

قیمت IP دوربین

هزینه دوربین های IP چقدر ?

دوربین های IP دارای دو ویژگی مهم هستند که برای هر مدل متفاوت است: وضوح و زاویه دید. هرچه دومی بزرگتر باشد ، تصویر بزرگتر است. از طرف دیگر ، یک زاویه کوچک از منظره امکان بزرگنمایی بهتر از جزئیات را از راه دور فراهم می کند. چنین کارکردهایی بدیهی است که در کل قیمت تأثیر دارد.

یک دوربین IP استاندارد هزینه دارد حدود 100 €. هنگام افزودن ضبط ، لوازم جانبی و هزینه های نصب ، قیمت به راحتی صعود می کند 500 – 700 €.

قیمت دوربین وای فای

برای یک دوربین WiFi ، بنابراین بی سیم ، مدل های اساسی وجود دارد از 40 €.

مانند دوربین های سیمی ، قیمت برای یک سیستم پیشرفته از جمله چندین دوربین WiFi به سرعت افزایش می یابد. چنین سیستمی هزینه دارد حدود 600 €.

دوربین های PTZ (زوم شیب تابه ، یعنی پانوراما ، تمایل و بزرگنمایی) به طور کلی گران تر از دوربین های گنبد و دوربین های گلوله هستند. از نظر منطقی ، از آنجا که آنها نسبت به انواع دیگر دوربین ها پیشرفته تر هستند.

زنگ درب

درب با دوربین

زنگ های مجهز به دوربین WiFi وجود دارد که به عنوان یهودا نوری متصل عمل می کند. این به شما این امکان را می دهد تا ببینید که از طریق تلفن هوشمند خود چه کسی در مقابل شما است ، چه در آنجا باشید یا نه. قیمت این دستگاه به وضوح تصویر ، زاویه دید ، ظرفیت ذخیره سازی و غیره بستگی دارد.

یک درب درب با دوربین WiFi بین 100 و 200 €.

ویدئو

ویدیوفون ها همچنین نوعی نظارت تصویری هستند. به عنوان یک قاعده ، وقتی یک ویدیوفون خریداری می کنید ، دستگاه داخلی ، کابل برق و یک ماژول در فضای باز را دریافت می کنید. این هزینه ها بین 600 تا 700 €. ماده ماژول بیرونی نیز بر قیمت تأثیر می گذارد: آلومینیوم بدیهی است که از پلاستیک گران تر خواهد بود.

اگر وسایل دیگری مانند کنترل دسترسی ، صفحه کلید کد یا اسکنر اثر انگشت را اضافه کنید ، ممکن است قیمت افزایش یابد حداکثر 1000 €.

شما هنوز نمی دانید چه نوع دوربین برای خانه شما بهترین خواهد بود ? از طریق صفحه نقل قول ما ، می توانید از نصب کنندگان تأیید شده ، رایگان و بدون تعهد ، قیمت و مشاوره را درخواست کنید. برای درخواست نقل قول اینجا را کلیک کنید.

قیمت دوربین نظارت

عواملی که بر قیمت دوربین نظارت تأثیر می گذارد

مبلغ دقیقی که برای محافظت از خانه یا مشاغل خود باید بپردازید بستگی به چندین عامل دارد. نوع دوربین (IP ، WiFi ، Doorbell ، Videophone …) تنها یکی از این عوامل است. در اینجا عناصر مهم دیگری وجود دارد که هنگام انتخاب دوربین نظارتی باید در نظر گرفته شوند و قیمت آن را تعیین می کنند.

1. دوربین آنالوگ یا دیجیتال

این عامل اول مربوط به کیفیت تصویر است. برای مدت طولانی ، دوربین های آنالوگ یک عادی بودند. اگرچه امروزه همیشه مورد استفاده قرار می گیرند ، کیفیت تصویر آنها نسبت به دوربین های دیجیتال جدید کمتر است. با این حال ، برخی از دوربین های آنالوگ کاملاً قادر به ضبط تصاویر با کیفیت بالا هستند. و اگر اینها کمی قدیمی هستند ، این نیز به شما امکان می دهد آن را با قیمت های جذاب پیدا کنید. برای سیستمی از جمله دوربین آنالوگ و ضبط کننده ، پرداخت خواهید کرد بین 325 تا 475 €.

از طرف دیگر ، یک دوربین دیجیتالی بالا (IP یا HD SDI) می تواند دو برابر باشد. اما وضوح نیز بسیار بهتر است. تصاویر ضبط شده توسط یک دوربین دیجیتال می توانند از طریق کابل شبکه یا توسط WiFi منتقل شوند.

2. دوربین با یا بدون ضبط ?

سپس می توانید یک دستگاه ذخیره سازی را برای تصاویر خریداری کنید یا خیر. بسیاری از افراد آن را برای صرفه جویی در هزینه خریداری نمی کنند. با این حال ، یک ضبط کننده یک سرمایه گذاری بسیار خوب است. این امکان را به شما می دهد تا تمام تصاویر را ذخیره کنید ، به طوری که در صورت سرقت می توانید آنها را بررسی کنید. بدون ضبط ، فقط خواهید دید که در زمان واقعی چه اتفاقی می افتد.

به همین دلیل توصیه می شود یک دستگاه ذخیره سازی خریداری کنید. قیمت آن به کل ظرفیت ، برنامه و نوع دوربین که به آن متصل خواهد شد بستگی دارد. به طور معمول ، چنین دستگاهی هزینه دارد کم و بیش 200 یورو.

3. خودتان دوربین را نصب کنید یا از یک نصب کننده استفاده کنید

سرانجام ، شما باید تصمیم بگیرید که چگونه دوربین (ها) را نصب می کنید. اگر دانش فنی دارید ، می توان آن را توسط خودتان نصب کرد.

در غیر این صورت ، در عوض با یک نصب کننده تخصصی تماس بگیرید. او نه تنها می تواند به شما توصیه های ساخته شده را به شما ارائه دهد ، بلکه حتماً نصب کاملی خواهید داشت و هیچ چیز به شانس باقی نمی ماند. هزینه های نصب یک سیستم نظارت تصویری به طور متوسط ​​هزینه بین 175 تا 225 €.

مشاوره: قیمت های چندین شرکت را با یکدیگر مقایسه کنید تا مطمئن شوید بهترین پیشنهاد را پیدا می کنید. برای درخواست نقل قول اینجا را کلیک کنید.

درخواست نقل قول: دوربین نظارت

آیا می خواهید یک سیستم نظارت ویدیویی را برای خانه یا تجارت خود نصب کنید ? با استفاده از فرم زیر ، می توانید حداکثر 3 نقل قول از نصب کننده های حرفه ای را درخواست کنید. این به شما امکان می دهد قیمت ها ، توصیه های آنها و دستاوردهای آنها را مقایسه کنید. این سرویس کاملاً رایگان است و شما را به هر چیزی متعهد نمی کند.

  • نقل قول رایگان
  • بدون درگیری
  • مقایسه و ذخیره
  • کارآفرینان تأیید شده

Aanvragen را ارائه داد

نقل قول کنید,
چگونه کار می کند ?

  1. شما پروژه و کارهایی را که باید انجام شود توصیف می کنید.
  2. ما با چندین کارآفرین واجد شرایط در نزدیکی شما تماس می گیریم.
  3. شما حداکثر 3 نقل قول ، رایگان و بدون تعهد و مشاوره خیاطی دریافت می کنید.

نقل قول کنید

  • اطلاعات قابل اعتماد در مورد ساخت ، نوسازی و DIY
  • نقل قول های رایگان و غیر اتصال ، سازگار با پروژه شما