اسکوتر برقی ارزان – جدید و با استفاده از قیمت کاهش یافته | Rakuten ، معاملات خوب اسکوتر برقی: تبلیغات آنلاین و فروشگاه »DealABs

معاملات خوب اسکوتر برقی

نه بیت اسکوتر برقی D28E – سیاه و قرمز

اسکوتر برقی

انتخاب اسکوتر برقی می تواند یک کار دشوار باشد ، به خصوص اگر تمام عواملی را در نظر بگیرید. اولین چیزی که باید در نظر بگیرید قدرت آن است. بسته به محیطی که در آن قصد استفاده از اسکوتر برقی را دارید ، باید قدرت موتور را در نظر بگیرید. برای استفاده در شهر ، موتور که کمتر از 500 وات نیرو تولید می کند ، به طور کلی کافی است. از طرف دیگر ، برای زمین های کوهستانی بیشتر ، موتور بیش از 500 وات ممکن است لازم باشد.

در فرانسه ، قانون مربوط به اسکوتر برقی کاملاً سختگیرانه است. حداکثر سرعت مجاز 25 کیلومتر در ساعت است ، با قدرت 500 وات یا کمتر. مهم است که برای رعایت قانون بررسی کنید. پلیس در کنترل کاربرانی که آنها را نقض می دانند دریغ نمی کند. آنها می دانند که علائم و مدل ها به طور بالقوه تأیید نشده اند. علاوه بر این ، اگر اندازه کاهش یافته چرخ ها ، زمین های خاک ، سرعت ، ترمز بی اثر و سرعت را با هم ترکیب کنیم ، یک درام می تواند اجتناب ناپذیر باشد. سرانجام ، اگر برای خودتان خطرات زیادی را به خود اختصاص دهید ، ما سایر کاربران فضاهای عمومی را به خطر می اندازیم. همچنین رانندگی در پیاده روها ممنوع است. برخی از شهرداری ها گاهی اوقات تا آنجا پیش می روند که اسکوتر را ممنوع می کند. مهم است که همه به دیگران احترام بگذارند.

برای ایمنی خود ، به شدت توصیه می شود هنگام رانندگی یک اسکوتر برقی ، خود را به کلاه ایمنی تجهیز کنید. کلاه ایمنی برای محافظت از سر در برابر صدمات جدی در صورت بروز حادثه ضروری است. همچنین پوشیدن سایر تجهیزات محافظ ، مانند زانو و آرنج ، به منظور کاهش خطر آسیب جدی در صورت سقوط بسیار مهم است.

سرانجام ، هنگام انتخاب ، مهم است که منشأ آنها را در نظر بگیرید. اگر تصمیم دارید خرید یکی از آنها را بخرید ، مهم است که آن را با دقت مورد بازرسی قرار دهید تا مطمئن شوید که از طریق رابط Exchange ما ، پیام رسانی ما ، با فروشنده خاصی که آن را برای فروش قرار داده است ، از طریق رابط Exchange ما ، پیام های ما مبادله کنید.

به طور کلی ، هنگامی که شما یکی را انتخاب می کنید ، مهم است که قدرت آن را در نظر بگیرید ، قوانینی که باید با اقدامات امنیتی که باید انجام دهید ، لازم باشد. همچنین تعیین اینکه آیا می خواهید یک اسکوتر برقی جدید یا استفاده شده خریداری کنید نیز مهم است. با در نظر گرفتن همه این عوامل ، شما قادر خواهید بود تا اسکوتر برقی را برای نیازهای خود پیدا کنید.

سپس وسایل حمل و نقل عمومی و ترافیک را با ماشین به پایان رساند ، تصمیم گرفتید وسیله ای برای حمل و نقل برقی انتخاب کنید تا احساس آزادی در شهر را افزایش دهد ? اگر دوچرخه برای کسانی که در یک آپارتمان زندگی می کنند می تواند کمی حجیم باشد ، اسکوتر برقی از طرف دیگر شریک مسافرتی ایده آل شهرهای بزرگ است. استفاده آسان و عدم استفاده از فضای زیاد ، اسکوتر برقی می تواند قابل تاشو باشد ، تمام زمین یا با یک زین برای بهینه سازی راحتی در هر یک از سفرهای شما. بهتر ، در قالب بزرگسالان یا کودک وجود دارد و بنابراین می تواند متناسب با همه اعضای خانواده باشد. علاقه مند ? با پول پس انداز شده در Rakuten یا بازپرداخت 3 ٪ حداقل برای چندین ده روز معتبر ، می توانید بسیار خوب یک کلاه ایمنی اسکوتر برقی ، محافظت یا باتری جدید را خریداری کنید. SXT Scooters ، Xiaomi ، Denver ، Urbanglide ، E-Twow ، Beeper ، BH ، E-Road. بگذارید خود را بدون تأخیر بیشتر توسط یکی از بسیاری از منابع ما در مورد اسکوتر های برقی ارزان قیمت ، که هم اکنون در خرید ، در کنار جدید در دسترس است ، اغوا کنید.

در تقویم های خود: از 26 سپتامبر تا 2 اکتبر 2023 ، شما با Trottinette Electric Days French Days در سایت ما قرار ملاقات دارید. تبلیغات و تخفیف در بسیاری از منابع در این روزهای فرانسوی اسکوتر برقی در انتظار شما است. فرصتی برای خوشحال کردن خود در حالی که فقط با چند کلیک پس انداز بسیار خوبی انجام می دهید. از آن استفاده کنید !

معاملات خوب اسکوتر برقی

در سالهای اخیر ، اسکوتر های برقی به روشی جدید برای جابجایی تبدیل شده اند ، که در مورد کودکان و بزرگسالان نیز محبوب است. این سیستم حرکتی بسیار بیشتر از یک پدیده مد ساده ، روابط ما را به طور عمیق با محیط زیست تغییر می دهد. Dealabs همه چیز را به شما می گوید تا یک اسکوتر برقی در زمینه تبلیغ پیدا کنید.

پیوندهای موجود در سایت ما می توانند از آن استفاده کنند ، این به ما امکان می دهد تا از پلتفرم خود تأمین مالی کنیم.

تمام معاملات و کدهای کاهش اسکوتر برقی معتبر در سپتامبر 2023

.subnavmenu-layer “،” اصلاح “:” subnavmenu “،” noarrow “: true ،” contentclass “:” subnavmenu brad-a subnavmenu-morph “،” toggleclass “:” subnavmenu-seleled “،” parentstoggle: true ، ” “طرح”: [، “xforce”: true ، “عرض”: 270 ، “سمت چپ”:>] ، “حافظه پنهان”: false> ‘>

.subnavmenu-layer “،” اصلاح “:” subnavmenu “،” noarrow “: true ،” contentClass “:” subnavmenu brad-a subnavmenu-menu “،” toggleclass “:” subnavmenu-seleled “،” parentstoggle “: true ،. “چیدمان”: [<"preset":"menu","top":,"xForce":true,"x":"100%","width":310,"right":>] ، “حافظه پنهان”: false> ‘> فیلتر 1 فیلتر 1

Ninebot توسط اسکوتر برقی Segway F40I (مدل با شاخص ها)

02/10/2023 23 سپتامبر
یک اسکوتر با نشانگرها خیابان ها را اداره نمی کند
17 برای دیدن معامله به معامله مراجعه کنید

Urbanglide All Road 5 اسکوتر برقی

22 سپتامبر کشور حمل و نقل: فرانسه
Urbanglide All Road 5 اسکوتر برقی 479 € 599 € -20 ٪ 14.99 € معاملات خوب Rue du Commerce

توضیحات – اسکوتر برقی – Urbanglide – All Road 5 – Scooter Electric Enctry Engrong Urbanglide All Road 5 – قدرت اسکوتر برقی: 800W حداکثر سرعت: 25 کیلومتر در…

10 برای دیدن معامله به معامله مراجعه کنید

اسکوتر برقی تاشو Kugoo S3 - 350W ، 6AH ، 25 کیلومتر در ساعت ، صفحه نمایش LCD ، 8.5 لاستیک

برای دیدن معامله ، معامله را ببینید

4 سال پیش منتشر شد ، Kugoo S1 در زمان فروخته شده با 299 یورو ، بسیار مورد توجه قرار گرفت زیرا قدرتمند (350W) و Light (11kg) ، 2 معیار مهم برای من ، می تواند 20 تا 25 کیلومتر بدون P انجام دهد ..

AUVOPRO ES80 M365 PRO ELECTRIC SCOOTER - 36V ، 10.5AH ، 350W ، 8.5 لاستیک

22 سپتامبر کشور حمل و نقل: بخوانید. کشور چک
برای دیدن معامله ، معامله را ببینید

➥ 219 € با کد ⇨ BGFR9ES801 قیمت مناسب این اسکوتر برقی ! 🙂 ⇨ برگه سازنده ► ویژگی ها و توضیحات برند: Aovopro نوع: اسکوتر…

هیچ معامله ای را از دست ندهید “اسکوتر برقی” !
هشدار برای همه معاملات با این کلمه کلیدی دریافت کنید.

اسکوتر برقی تاشو Kugoo S3 - 350W ، 6AH ، 25 کیلومتر در ساعت ، صفحه نمایش LCD ، 8.5 لاستیک

22 سپتامبر کشور حمل و نقل: بخوانید. کشور چک

قیمت عالی برای این مدل Kugoo ! اگر نمی خواهید 400/500 یورو را در اسکوتر قرار دهید. این به روزرسانی مدل S1 است. ➥ کد تبلیغی BGFR9KGS3 در هند ..

37 برای دیدن معامله به معامله مراجعه کنید

تالار شعله

اسکوتر برقی Segway Ninebot Max G30LE II

21 سپتامبر کشور حمل و نقل: اسپانیا
اسکوتر برقی Segway Ninebot Max G30LE II 336.35 € 537.08 -37 ٪ 26.90 € معاملات خوب آمازون.es

بهترین قیمت ذکر شده برای این Segway-Ninebot G30LE II (y) مشخصات اسکوتر تا 25 کیلومتر در ساعت از حداکثر سرعت (15.5 مایل در ساعت) تا 40 کیلومتر عمل یا اتونو ..

148 برای دیدن معامله به معامله مراجعه کنید

اسکوتر برقی ، یک انقلاب کوچک

در شهرهای بزرگ مانند پاریس ، لیون یا لیل و همچنین در آگلومرهای محدودتر ، اسکوتر برقی اکنون بخشی از چشم انداز شهری است. اگر این اسکوتر برای اولین بار با کودکی در ارتباط بود ، مدتهاست که نوجوانان و بزرگسالان را به خود جلب کرده است. این جذابیت بیشتر با بازاریابی اولین مدل های برقی برای عموم مردم از اوایل سال 2010 برجسته شده است. در فرانسه ، حتی می توان یک اسکوتر سلف سرویس را همانطور که می خواهیم برای دوچرخه در پاریس ، لیون یا مارسی اجاره کنیم ، اجاره کند. بنابراین چگونه می توان این شوق واقعی را برای اسکوتر برقی توضیح داد ?

برخی از نظرات: کدام اسکوتر بهترین ارزش را برای پول نشان می دهد ?

به گفته Frandroid ، Android M365 بدون شک بهترین قیمت با کیفیت برای بازار اسکیت های برق است: برای کمتر از 400th ، مطمئناً سنگین و حجیم است ، اما حداقل شما را در 20 کیلومتر حمل می کند و دارای سیستم ترمز بسیار کاربردی است. این همچنین نظر دیجیتال است ، که از اسکیت اسکوتر برقی شیائومی MI قدردانی می کنند ، تا زمانی که در وسط پیاده رو استفاده نشود – زیرا انجام آن دشوار است. و مراقب سوراخ ها باشید ، زیرا لاستیک های آن پر نیستند. در همان محدوده قیمت ، Clubic اسکوتر برقی Lytrot V3 E-Road را توصیه می کند ، یک ماشین مسابقه کوچک که جاده را بسیار خوب نگه می دارد.

اسکوترهای برقی گالری

اسکوترهای برقی گالری

معیارهای لازم برای انتخاب اسکوتر برقی

 • سرعت سوال سرعت نسبت به آنچه به نظر می رسد بی ضرر است. در واقع ، اکثریت قریب به اتفاق اسکوترهای برقی در فروش امکان دستیابی به سرعت بین 20 تا 25 کیلومتر در ساعت را فراهم می آورد. برخی از مدل های پیشرفته تر عملکرد بسیار بالاتری را نشان می دهند ، حدود 40 کیلومتر در ساعت. با این حال ، نه تنها چنین سرعت می تواند خطرناک باشد ، بلکه در شهر ممنوع است. اگر به دنبال یک مدل نسبتاً اساسی هستید که به عنوان مثال به محل کار خود بروید ، بنابراین مفید یا حتی توصیه نمی شود که در یکی از این اتومبیل های کوچک مسابقه سرمایه گذاری کنید.
 • زمان شارژ و استقلال زمان شارژ باتری به مدل ها بستگی دارد ، به خصوص به سن باتری ، نوع باتری (لیتیوم یا سرب) و همچنین نوع شارژر. به طور کلی ، با این حال ، لازم است که بین سه تا پنج ساعت تأمین شود تا باتری خود را به طور کامل شارژ کنید. لازم به ذکر است که دو اسکوتر یکسان لزوماً به همان سرعت دیگری تخلیه نمی شوند. به عنوان مثال ، وزن شخص و همچنین ماهیت سفر (سربالایی یا سراشیبی ، بر روی قیر یا در تمام حالت زمین) می تواند عمر عمر باتری را به شدت تغییر دهد.
 • قیمت مقرون به صرفه ترین مدل ها فقط در حدود 200 یورو هزینه دارند اما اینها به طور کلی بسیار قدرتمند نیستند ، که بالاتر از همه برای کودکان یا استفاده دقیق در نظر گرفته شده است. اگر به دنبال یک اسکوتر بزرگسالان کارآمد ، سبک و مقاوم هستید ، معمولاً باید بین 500 تا 1300 یورو برنامه ریزی کنید. مقرون به صرفه ترین مدل های با کیفیت اغلب توسط برند چینی Xiaomi طراحی شده است. از طرف دیگر ، مدل های بسیار قدرتمند بسیار قدرتمند در بازار نیز وجود دارد ، مانند اسکوتر برقی Speedway 4.
 • وزن و الگوی برخلاف دوچرخه ، می توانید به راحتی اسکوتر برقی خود را در همه جا با خود حمل کنید ، به خصوص اگر یک مدل سبک و تاشو را انتخاب کنید. البته ، اینها گرانترین هستند. بیشتر اسکوتر های برقی آلومینیوم وزن بین 9 تا 12 کیلو دارند که به آنها اجازه می دهد تا در همه جا نسبتاً آسان مصرف شوند. چندین مارک به شاهد ارائه مدل های موتور با وزن کمتر از 8 کیلو ، مانند اسکوتر برخی از Micro Mobility ، بیشتر برای ورزش های هیئت مدیره دست می یابند.
 • نوع لاستیک لاستیک های بادی نسبت به لاستیک های کامل مقاومت کمتری دارند ، اما به طور کلی یک کوسن بسیار بهتر را تضمین می کنند. اگر به عنوان مثال باید به طور مرتب روی سنگفرش ها سوار شوید ، از این راحتی اضافی قدردانی خواهید کرد. برای دوستداران پیاده روی های طولانی در مسیرهای پیاده روی ، بهتر است یک مدل All -terrain را که مجهز به لاستیک های شکاف دار است ، اتخاذ کنید.
 • مورد اسکوتر کودکان برای اسکوتر های برقی کودکان به طور کلی سرعت کاهش یافته ، به ترتیب 10 کیلومتر در ساعت و همچنین یک سیستم ترمز پیشرفته ، که هم در چرخ عقب و هم در یک ماشه در دسته ها واقع شده است. طراحی آنها بیشتر از استحکام است تا سبکی. مارک هایی مانند Razor ، Homcom یا Denver چندین مدل اسکوتر برقی را برای کودکان با قیمت کمتر از 200 یورو ارائه می دهند.

بیشترین و زیر اسکوتر برقی

فواید

این دستگاه کاملاً برقی و در نتیجه سازگار با محیط زیست نسبت به سایر وسایل حمل و نقل است

از وام گرفتن حمل و نقل عمومی بیش از حد در ساعات اوج خودداری می کند

خرید اسکوتر برقی به سرعت استهلاک می شود ، به خصوص اگر روزانه از آن استفاده شود ، بنابراین یک روش اقتصادی اقتصادی است

اسکوتر برقی وسیله حمل و نقل نسبتاً سریع است ، پیشرفته ترین مدل هایی که به راحتی به 25 کیلومتر در ساعت می رسند

دارایی برای جویندگان هیجان ، اسکوتر برقی را با مارک هایی مانند TroTRX اتخاذ کرده است

مارک ها برای تکمیل مدل های مختلف خود در نبوغ رقابت می کنند اما همچنین ظاهر آنها را درمان می کنند

شخصیت بازیگوش آن نیز تا حد زیادی موفقیت اسکوتر را توضیح می دهد

معایب

برخلاف اسکوتر های معمولی ، اسکیت های برقی باعث نمی شوند که بیش از حد حرکت کنید
برای مسافت های بسیار کوتاه سودآور نیست

توصیه نمی شود در ریختن باران یا هنگام بارش در اسکوتر برقی بچرخید

قبل از استفاده از آن زمان شارژ لازم است

چگونه می توان در یک اسکوتر برقی سوار شد و در حالی که به قانون احترام می گذارد ? کتابچه راهنمای

اسکوتر برقی که بخشی از NVEI (وسایل نقلیه الکتریکی جدید) هستند ، اکنون در موارد خاص تحت مقررات متعدد قرار دارند ، از جمله تعهد اعلام و بیمه در موارد خاص. در اینجا نحوه تأیید اسکیت برق خود را آورده است:

اسکوتر برقی-بلند و شب

 1. مهمتر از همه ، بدانید که هر اسکوتر برقی که بتواند بیش از 25 کیلومتر در ساعت رانندگی کند باید به وزارت کشور اعلام شود ، که در این صورت یک کد شناسایی واحد به شما می دهد.
 2. سپس حتماً به درستی اطمینان حاصل کنید که اسکوتر خود ، حداقل بیمه شخص سوم – پرواز ، آتش و بیمه شخصی توصیه می شود اما اجباری نیست.
 3. لطفا توجه داشته باشید ، بیمه خانه وسایل نقلیه برقی را پوشش نمی دهد.
 4. اطمینان حاصل کنید که پلاک به وضوح قابل مشاهده است.
 5. برای ارائه یک کنترل احتمالی ، همیشه گواهی اصالت و نقشه خاکستری اسکوتر را نگه دارید.
 6. در آخر ، حتماً با قوانین اساسی ایمنی مطابقت داشته باشید (به تصویر ، منبع AFP مراجعه کنید)

لوازم جانبی اسکوتر برقی

برای استفاده بیشتر از ماشین مسابقه خود ، برخی از لوازم جانبی برای شما مفید خواهند بود:

از آنجا که S \ u00e9curit \ u00e9 بیش از همه پیش می رود ، بسیار توصیه می شود \ u00e9 d \ u0027 را هنگام سوار شدن به اسکوتر \ u00e0 ، به خصوص اگر سریع بروید. در مورد V \ u00e9lo ، به طور خلاصه !

Scooters \ u00e9lectrics n \ u2019o همیشه خوب نیست \ u00e7u از آنچه در آن است \ u00e8re شما ، دستکش r \ u00e9trovisers r \ u00e9v \ u00e9lel خواهد بود مطمئناً tr \ u00e8s شما را بیشتر می کند.

اگر تولید کنندگان اسکوترها اغلب با \ u2019appareil یک پوشش حمل و نقل را ارائه می دهند ، همیشه اینگونه نیست و مطمئناً به یک کیسه \ u2019 برای حمل اسکوتر \ u00e9lectric بین 2 سفر نیاز خواهید داشت.

برای اینکه شما را حتی بیشتر رانندگان ، رهگذران و سایر کاربران قابل مشاهده تر کنید ، به خصوص وقتی که شب سقوط می کند ، می توانید در یک کیسه با لامپ های LED \ u00e9gr \ u00e9es سرمایه گذاری کنید.

تمام سوالات مربوط به اسکوتر برقی

چگونه یک اسکوتر برقی کار می کند ?

در ابتدا ، یک اسکوتر معمولی به شکل یک تخته ثابت بر روی دو یا سه چرخ است که مجهز به یک دسته دسته است و با فشار از فشار در جلو حرکت می کند. بسیار آسان برای استفاده ، اسکوتر برقی به لطف باتری که باید مرتباً شارژ کنید ، درست مثل شارژ مجدد تلفن هوشمند یا لپ تاپ خود کار می کند. بدین ترتیب تمام اسکوتر های برقی با شارژر خود فروخته می شوند. کافی است این شارژر را به یک محوطه در خانه یا دفتر وصل کنید ، سپس آن را به اسکوتر وصل کنید. در مورد زمان شارژ ، از یک مدل به مدل دیگر بسیار متفاوت است و می تواند از پنج ساعت در قدرتمندترین اسکوتر ها فراتر رود.

آیا بهتر است یک اسکوتر برقی اجاره یا خریداری کنید؟ ?

اسکوتر سلف سرویس در همه جا در شهرهای بزرگ وجود دارد ، به عنوان مثال کمتر از دوازده اپراتور مختلف در پاریس. در میان آنها ، ما به طور خاص آهک ، باد یا پرنده بلکه Uber را نیز می یابیم. برنامه موبایل که هدف اصلی آن اتصال کاربران خود با درایور است ، اکنون پیشنهاد می کند که یک اسکوتر برقی را پیدا و اجاره کند. همه این شرکت ها نرخ نسبتاً قابل مقایسه ای را انجام می دهند ، با صورتحساب 1 یورو در هر اجاره که به آن مبلغ مشخصی در هر دقیقه اجاره اضافه می شود. با آهک و پرش به عنوان مثال ، میزان مسابقه 15 سنت در دقیقه است. در پرنده ، قیمت 25 سنت در دقیقه است. در هر صورت ، اجاره اسکوتر برای حدود بیست دقیقه نسبتاً اقتصادی است.

اقدامات احتیاطی در هنگام استفاده از اسکوتر برقی چیست؟ ?

از زمان ورود آنها به شهر ، اسکوتر برقی در مورد چیزهای زیادی صحبت شده است. برای تضمین ایمنی و همچنین افراد اطراف خود ، احترام به برخی از قوانین اساسی ضروری است. اگر برای لحظه ای اجباری نباشد ، پوشیدن کلاه ایمنی بسیار توصیه می شود. حداکثر سرعت به طور کلی در شهر تا 20 یا 25 کیلومتر در ساعت محدود است و در هر صورت رانندگی با سرعت زیاد در پیاده روها ممنوع است ، رانندگان دعوت می شوند در مسیرهای چرخه یا در جاده حرکت کنند. علاوه بر این ، اسکوتر های برقی باید پارک شوند تا مانع ترافیک عابران پیاده نشود. سرانجام ، اگر همراه نباشد ، کاربر باید بیش از دوازده سال سن داشته باشد و حمل مسافر از روی اسکوتر برقی امکان پذیر نیست.

آیا می توانیم هنگام باران در یک اسکوتر برقی سوار شویم ?

پیشینی ، یک باتری برقی کمی با دوش سازگار است. اگر گردش در یک جاده مرطوب در یک اسکوتر برقی کاملاً امکان پذیر باشد ، محدود کردن سرعت وسیله نقلیه مهم است. در واقع ، باران می تواند چسبندگی چرخ ها را به قیر کاهش دهد. همان اصل احتیاط در صورت باران سبک اعمال می شود. از طرف دیگر ، فقط صاحبان یک اسکوتر ضد آب می توانند در صورت وجود موج ، این شیوه حمل و نقل را انتخاب کنند. بنابراین برای اطمینان از اینکه موتور اسکوتر شما ضد آب است ، استاندارد IP آن را بررسی کنید. این مقاومت آن در برابر نفوذهای بالقوه جامد یا مایع را اندازه گیری می کند. هرچه شکل نشان داده شود بیشتر از دستگاه محافظت می شود. یک اسکوتر برقی مانند L8F Inmotion یا Inkim Light 2 هر دو به عنوان بیشترین ضد آب موجود در بازار مشهور هستند. لطفاً توجه داشته باشید ، این بدان معنی است که موتور آنها مقاوم در برابر رطوبت است اما نه این که چرخ های آنها دارای چنگال تقویت شده است. باز هم ، توصیه می شود برای سفرهای خود در باران سرعت کمتری را اتخاذ کنید. همچنین توصیه می شود یک ژاکت بازتابی برای افزایش دید شما فراهم کنید.

از کجا می توان یک اسکوتر برقی خریداری کرد ?

در یافتن یک اسکوتر برقی به صورت آنلاین یا فروشگاه مشکلی نخواهید داشت. وقت خود را برای مقایسه پیشنهادات مختلف از قبل اختصاص دهید تا مطمئن شوید که اجازه نمی دهید فروش یا یک کاهش جالب توجه داشته باشید. اسکوتر برقی زیادی وجود دارد:

 • در میان بازرگانان چند برند آنلاین مانند آمازون ، راکوتن یا cdiscount.
 • در فروشگاه های متخصص در محصولات الکترونیکی مانند FNAC ، Darty یا Boulanger.
 • در مغازه های ورزشی مانند Go Sport ، Decathlon یا Intersport.
 • در هایپرمارکت ها: اوچان ، کارفور ، لکلر یا کورا.

اگر این فرصت را تا حد امکان ترجیح می دهید ، مدلهای بازپرداخت شده توسط سایتهای مرجع مانند بازار برگشت به جای خرید مستقیم از یک فرد ، ترجیح می دهند. حتی اگر استفاده می کنید ، وقت خود را بررسی کنید تا بررسی کنید که آیا مدل برای فروش هنوز تحت ضمانت است ، و آیا می توان گواهی مربوطه را برای شما تهیه کرد.

نتیجه گیری: اسکوتر برقی مورد نیاز خود را پیدا کنید

اگر فقط قصد دارید فقط یک ماه از اسکوتر خود استفاده کنید ، تا پیاده روی های آخر هفته خود را ارتقا دهید یا وقتی دیر به خانه می آیید بعد از یک عصر ، به نظر می رسد خرید یک مورد نسبتاً بی فایده است. از طرف دیگر ، اگر قصد دارید آن را به وسیله اصلی حمل و نقل خود تبدیل کنید ، خرید شما به سرعت استهلاک می شود. در دراز مدت ، داشتن اسکوتر برقی خود اقتصادی است ، سرمایه گذاری شروع شما سودآور است و از پرداخت مبلغ اندک هر هفته برای اجاره. داشتن یک اسکوتر برقی انعطاف پذیری بیشتری را ارائه می دهد ، به شما امکان می دهد مدلی را کاملاً متناسب با نیازهای خود و سبک زندگی و صرفه جویی در وقت خود انتخاب کنید.

اسکوتر برقی

TX AS -03 – اسکوتر برقی سیاه

349.00 یورو / PCE 349.00 € / PCE
ارائه. یا برداشت از 3/4 روز برداشت 1 ساعت در فروشگاه
ارائه. یا برداشت از 3/4 روز برداشت 1 ساعت در فروشگاه

نه بیت اسکوتر برقی D28E – سیاه و قرمز

369.00 یورو / PCE 369.00 یورو / PCE
ارائه. یا برداشت از 3/4 روز برداشت 1 ساعت در فروشگاه
ارائه. یا برداشت از 3/4 روز برداشت 1 ساعت در فروشگاه

عرفان اسکوتر برقی Ride-100xs

299.00 یورو / PCE 299.00 یورو / PCE
ارائه. یا برداشت از 3/4 روز برداشت 1 ساعت در فروشگاه
ارائه. یا برداشت از 3/4 روز برداشت 1 ساعت در فروشگاه

نه بیت اسکوتر برقی D38E – سیاه و قرمز

449.00 یورو / PCE 449.00 € / PCE
ارائه. یا برداشت از 3/4 روز برداشت 1 ساعت در فروشگاه
ارائه. یا برداشت از 3/4 روز برداشت 1 ساعت در فروشگاه

نه بیت اسکوتر برقی Trotti E2 Plus E – Black

ارائه. یا برداشت از 3/4 روز

چرخ جلو برای اسکوتر سرعت Beeper FX8-SP03

تحویل از 6/7 روز

دارای ارزش Q4206 اسکوتر برقی – سیاه

199.00 یورو / PCE 199.00 € / PCE
ارائه. یا برداشت از 3/4 روز برداشت 1 ساعت در فروشگاه
ارائه. یا برداشت از 3/4 روز برداشت 1 ساعت در فروشگاه

دارای ارزش اسکوتر برقی Q4465 – سیاه

329.00 یورو / PCE 329.00 € / PCE
ارائه. یا برداشت از 3/4 روز برداشت 1 ساعت در فروشگاه
ارائه. یا برداشت از 3/4 روز برداشت 1 ساعت در فروشگاه

عرفان Ride-85+ اسکوتر برقی سیاه

349.00 یورو / PCE 349.00 € / PCE
ارائه. یا برداشت از 3/4 روز برداشت 1 ساعت در فروشگاه
ارائه. یا برداشت از 3/4 روز برداشت 1 ساعت در فروشگاه

دارای ارزش Q4921 – اسکوتر برقی سیاه

599.00 یورو / PCE 599.00 € / PCE
ارائه. یا برداشت از 3/4 روز برداشت 1 ساعت در فروشگاه
ارائه. یا برداشت از 3/4 روز برداشت 1 ساعت در فروشگاه

شبه اسکوتر برقی MI Electric Essential – اسکوتر برقی خاکستری/زرد

299.00 یورو / PCE 299.00 یورو / PCE
حذف به مدت 1 ساعت در یک فروشگاه LIVR. یا برداشت از 3/4 روز
حذف به مدت 1 ساعت در یک فروشگاه LIVR. یا برداشت از 3/4 روز

BEEPER – LCD صفحه نمایش برای Scooter Beeper Speed ​​FX8 -SP06

تحویل از 5/6 روز

عرفان اسکوتر برقی 82L سوار شوید

209.30 یورو / PCE 209.30 € / PCE
حذف به مدت 1 ساعت در یک فروشگاه LIVR. یا برداشت از 3/4 روز
حذف به مدت 1 ساعت در یک فروشگاه LIVR. یا برداشت از 3/4 روز

شبه اسکوتر برقی Trotti Scooter 3 lite – سیاه

349.00 یورو / PCE 349.00 € / PCE
حذف به مدت 1 ساعت در یک فروشگاه LIVR. یا برداشت از 3/4 روز
حذف به مدت 1 ساعت در یک فروشگاه LIVR. یا برداشت از 3/4 روز

شبه اسکوتر برقی شیائومی 3 – اسکوتر برقی سیاه

449.00 یورو / PCE 449.00 € / PCE
ارائه. یا برداشت از 3/4 روز برداشت 1 ساعت در فروشگاه
ارائه. یا برداشت از 3/4 روز برداشت 1 ساعت در فروشگاه

نه بیت اسکوتر برقی F40i

ارائه. یا برداشت از 3/4 روز

vsett 11+ Pro Dual Motor 42ah اسکوتر برقی

تحویل از 1/2 هفته

عرفان اسکوتر الکترونیکی Pro Pro

تحویل از 1/2 هفته

نه بیت بچه های A6 – اسکوتر برقی سبز

139.00 یورو / PCE 139.00 یورو / PCE
ارائه. یا برداشت از 3/4 روز برداشت 1 ساعت در فروشگاه
ارائه. یا برداشت از 3/4 روز برداشت 1 ساعت در فروشگاه

TX اسکوتر برقی AS03 EVO – سیاه

269.00 یورو / PCE 269.00 یورو / PCE
ارائه. یا برداشت از 3/4 روز برداشت 1 ساعت در فروشگاه
ارائه. یا برداشت از 3/4 روز برداشت 1 ساعت در فروشگاه

شبه Xiaomi Mi Electric Scooter Electric Skooter 3 – خاکستری

449.00 یورو / PCE 449.00 € / PCE
ارائه. یا برداشت از 3/4 روز برداشت 1 ساعت در فروشگاه
ارائه. یا برداشت از 3/4 روز برداشت 1 ساعت در فروشگاه

کمترین Futtecher Gun 48V 15 اسکوتر برقی.6AH – سیاه

تحویل از 1/2 هفته

TX AS 04 – اسکوتر برقی خاکستری و سیاه

349.00 یورو / PCE 349.00 € / PCE
حذف به مدت 1 ساعت در یک فروشگاه LIVR. یا برداشت از 3/4 روز
حذف به مدت 1 ساعت در یک فروشگاه LIVR. یا برداشت از 3/4 روز

درایو اقیانوس اسکوتر برقی E5

تحویل از 2/3 روز

شبه 4 اسکوتر اسکوتر

تحویل از 2/3 روز

شبه اسکوتر اسکوتر 4 گیگابایتی

تحویل از 2/3 روز

دوکاتی Pro Electric Scooter 2 Evo چشمک زن – سیاه

640.43 یورو / PCE 551.00 / PCE
فروخته شده توسط بازرگانان جدید
تحویل از 4/5 روز
تحویل از 4/5 روز

غرق صلیب 36 ولت 1000W صلیب 36V 1000W اسکوتر با یا بدون زین – بدون زین ، باتری – باتری لیتیوم

تحویل از 6/7 روز

آپلیز اسکوتر ESR 2 10 اینچی

تحویل از 2/3 روز

عرفان اسکوتر برقی 62s سوار شوید

تحویل از 2/3 روز

اوه ، محصولات دسته بندی
اسکوتر برقی بزرگسالان به تازگی اسپین شده است.

ما از شما دعوت می کنیم تا یک جستجوی دیگر را آغاز کنید.

اسکوتر برقی بزرگسالان در یک محیط شهری ایده آل هستند. سریع ، آنها به شما امکان می دهند همه جا را دزدکی کنید و بدون آلاینده سریع حرکت کنید. این برای هیچ چیز نیست که بیشتر و بیشتر افراد اسکوتر برقی را برای رفتن به محل کار خود انتخاب کنند. اسکوتر برقی خود را در Auchan سفارش دهید و از تحویل سریع در خانه ، عقب نشینی یا فروشگاه بهره مند شوید.

این پرتوهای همچنین می توانند به شما علاقه مند شوند:

خرید شما به سرعت انجام شد !
خرید خانه شما,
رانندگی یا دستورالعمل
پرداخت آنلاین
یا با عقب نشینی
کیفیت و طراوت
ضمانت کردن

اوچان در نزدیکی تو ! به لیست فروشگاه های Auchan دسترسی پیدا کنید ، یا برای یافتن فروشگاه نزدیکترین هستند

در مورد فروشگاه های گروه Auchan Auchannos ، درایوها ، استخدام Agitservice پس از فروش ، مارک های ما Auchan Papplication Cgucgvoffers ویژه cgucgvofres و تبلیغات حریم خصوصی حریم خصوصی مدیریت آشپزی: رزرو عمومی نامشخص ، پروژه های بازار در دسترس بودن در دسترس بودن قطعات بزرگ بازپرداخت تعداد بخش اعداد اطلاعات اضطراری اطلاعات اطلاعاتی را ارائه می دهد پرداخت توسط کارت اعتباری پرداخت کارت ویزا پرداخت توسط MasterCard پرداخت توسط بانته کارت پرداخت توسط پی پال پرداخت کارت WAAOHپیشنهادات تأمین مالی

در مورد محافظت از داده های شخصی خود بیشتر بدانید و کوکی های خود را مدیریت کنید. مدیریت کوکی

مصرف اطلاعات: در حال حاضر مشتری یا نه از Auchan در حال حاضر قربانی ایمیل ، پیام کوتاه ، پیام در شبکه های اجتماعی و/یا تماس های مخرب هستند. اطلاعات بیشتر

ممنوعیت فروش مشروبات الکلی به خردسالان زیر 18 سال

ممنوعیت فروش مشروبات الکلی به خردسالان زیر 18 سال
اکثر خریدار در زمان فروش آنلاین مورد نیاز است.
کد بهداشت عمومی: هنر. سعادت. 3342-1. سعادت. 3342-3

* با کلیک بر روی اینجا شرایط را مشاهده کنید
** سوء مصرف الکل برای سلامتی خطرناک است ، در حد اعتدال مصرف می شود
(1) آدرس ایمیل شما فقط برای ارسال اخبار و نامه های تبلیغاتی از Auchan استفاده می شود. در هر زمان می توانید از پیوند نامشخصی در خبرنامه استفاده کنید.
Hypermarket Auchan ، سوپر مارکت Auchan Auchan تجارت الکترونیکی فرانسه و خدمات خرده فروشی Auchan ، مدیران درمان مشترک ، داده های شخصی خود را پردازش کنید تا اشتراک شما در خبرنامه Auchan امکان پذیر باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مدیریت داده های شخصی خود و استفاده از حقوق خود: اینجا را کلیک کنید.
از آدرس ایمیل شما برای نظارت بر روابط تجاری ما و همچنین برای ارسال پیشنهادات تبلیغاتی ما استفاده می شود.

Auchan 2023 © کلیه حقوق محفوظ است

مرورگر اینترنت اکسپلورر منسوخ است
برای یک تجربه بهینه و مطمئن در سایت ما ، ما
مشاوره به روزرسانی اینترنت اکسپلورر