او جایگزین پیامک خواهد شد: درک کنید که RCS ، RCS بازاریابی چیست: کمپین های موبایل موبایل

بازاریابی RCS: همه چیز در مورد پیام کوتاه 2.0

افرادی که تلفن های اندرویدی آنها از قبل خدمات دارند باید به روز رسانی, بقیه باید کمی بیشتر صبر کنند ، یا حتی مدل را برای اخیر تر تغییر دهند که با این پروتکل سازگار است.

او جایگزین پیامک خواهد شد: درک کنید RCS چیست

برای چند ماه ، این اصطلاح در همه دهان بوده است: RCS (برای خدمات ارتباطی غنی). Google in Defender Fervent ، فناوری به عنوان آینده پروتکل SMS SMS/MMS دیده می شود. اما واقعاً چه ? پرونده ما به شما خواهد گفت.

امروزه ، بسیاری از افراد در فیس بوک مسنجر ، واتس اپ یا خط هستند. این برنامه های بحث و گفتگو فوری به تدریج پروتکل پیام کوتاه/MMS سالهای گذشته را دفن می کنند ، اما به طور کامل مورد استفاده قرار نمی گیرند که فقط امروزه در موارد نادر استفاده می شود.

در مواجهه با این جنبش ، ما بیشتر و بیشتر در مورد RCS می شنویم. Google یکی از شرکت هایی است که به محض صحبت در مورد یک برنامه بحث و گفتگو ، این مخفف کوچک را در هر یک از جملات خود متوقف می کند ، به ویژه هنگامی که خود – به ویژه Google Allo – هرگز نتوانسته است بازار را فریب دهد.

اما در واقع RCS چیست ? چه چیزی در خدمت آن است ، و چرا سریعتر اجرا نمی شود ? در این پرونده ، ما و همه اینها را توضیح خواهیم داد.

پیام RCS چیست (خدمات ارتباطی غنی) ?

RCS به معنی ” خدمات ارتباطی غنی »، و پروتکل ساخته شده توسط کنسرسیوم GSMA را تعیین می کند. شما خواهید فهمید: این یک پروتکل رایگان است ، بسته به نوع IP.

چه تفاوتی بین پیام کوتاه و RCS ?

هدف آن ? خدمات استاندارد را به همه ارائه دهید ، به ویژه:

 • پیام رسانی مستقل
 • گربه سر در یک
 • گربه گروهی
 • انتقال پرونده از هر نوع
 • اعلان در دسترس بودن
 • VoIP تماس می گیرد
 • تماس های ویدیویی
 • جغرافیایی
 • پیام صوتی
 • لیست سیاه

شما خواهید فهمید ، این یک سوال از ارائه پیامک / MMS سالهای گذشته است که همان ویژگی هایی را ایجاد می کند که قدرت خدمات مانند Facebook Messenger یا WhatsApp را ایجاد می کند. با چیز بیشتر: این استاندارد توسط هر تولید کننده تلفن های هوشمند در هر دستگاه قابل استفاده است و در هر شبکه و هر سرور کار می کند.

RCS با این حال از شبکه GSM ساده عبور نمی کند ، اما البته از طریق 4G یا Wi-Fi. با وجود همه چیز ، برنامه های استفاده از آن به راحتی یکدیگر را می شناسند و بنابراین می توانند به طور مؤثر از همه این محدودیت ها بدون محدودیت بهره مند شوند. و این ، هر چه سکوی: تلفن ، رایانه لوحی ، رایانه ، همه چیز خوب است.

فلسفه پشت RCS

چرا RCS را ایجاد کردید ? حتی اگر آن را فراموش کنیم ، تمام خدماتی که در حال حاضر از شرکت های خصوصی استفاده می شود: مسنجر متعلق به فیس بوک است ، WhatsApp متعلق به فیس بوک است ، اسکایپ متعلق به مایکروسافت است … و Imessage متعلق به اپل اپل است. بنابراین کاربران زندگی خصوصی خود را از طریق کانال های موجودات با کنترل کامل داده های خود می گذرانند.

برخی از شرکت ها از آنها استفاده می کنند ، و برخی دیگر نه. واقعیت باقی مانده است که این مدل در اصل شرور تر از پیامک های ساده است ، که عبور از شبکه تلفن توسط دولت کنترل می شود و احترام خاصی به حریم خصوصی تضمین می کند. RCS با این حال از ابتدا تا انتها رمزگذاری نمی شود ، که افراد خاصی را نگران می کند.

از جنبه عملی خالص ، داشتن “iMessage برای همه” لزوماً باید از طریق استانداردی که توسط همه پذیرفته شده است. با این حال ، این شرکت ها فن آوری های خود را توسعه داده اند و به دور از مایل به به اشتراک گذاشتن ثمره درخواست های خود نیستند: همه آنها در رقابت هستند.

RCS کاملاً خنثی است. بنابراین ، همه دستگاه ها و همه تولید کنندگان به آن دسترسی دارند ، و در نهایت کاربران قادر به طعم این “iMessage pour tous” معروف بدون نیاز به داشتن همان محصول یک تولید کننده مشابه با همان کاربرد هستند. فقط یک برنامه سازگار با RCS داشته باشید ، و تمام ویژگی ها بلافاصله قفل می شوند.

علاوه بر این ، این مانع از رقابت نمی شود. RCS ممکن است یک استاندارد باشد ، برنامه های با استفاده از آن برای استفاده از رابط مورد نظر رایگان هستند و نام مورد نظر خود را اتخاذ می کنند. به همین دلیل پیام های اندرویدی و پیام های سامسونگ حتی اگر اهداف آنها بسیار متفاوت باشد سازگار هستند.

تصویب RCS

همه چیز عالی به نظر می رسد ، اینطور نیست ? با این حال ، این استاندارد به راحتی پذیرفته نمی شود. از یک طرف ، بسیاری از بازیگران مختلف را فرا می خواند که همه باید دست و به ویژه اپراتورها را تکان دهند. برای اینها ، پیام کوتاه/MMS هنوز یک بادگیر جالب است که RCS جایگزین آن نمی شود ، که پشتیبانی آنها باید در شبکه مستقر شود. سرمایه گذاری بدون لزوماً بازدهی که می تواند ناراضی باشد. اکثر اپراتورها اعلام کرده اند که می خواهند از RCS حمایت کنند ، اما تعداد معدودی از آنها وجود دارند که برای لحظه ای استقرار لازم را انجام داده اند.

از سوی دیگر ، بازیگران و توسعه دهندگان خصوصی لزوماً انگیزه ای برای ادغام RC در برنامه های خود ندارند. باید گفت که خدمات خصوصی در حال حاضر به طور گسترده ای بازار را اشغال می کنند ، و این که پذیرش استاندارد لزوماً توسط کاربران تضمین نمی شود. همچنین ، چرا سرمایه گذاری بر روی چیزی که بازده مهم پولی را تضمین نمی کند ?

این همان چیزی است که در حال حاضر با تصویب RCS مخالف است. با این حال ، گوگل پا و دست می سازد تا این استاندارد اتخاذ شود. به همین ترتیب ، برخی از بازیکنان از راه دور در RCS راهی برای ترکیب تلاش های خود برای خنثی کردن قدرت شرکت های بزرگ و متحد به این معنا در اطراف پروتکل برای تعادل این شرکت ها می بینند.

به این معنا ، به نظر می رسد که RCS برای جایگزینی پیامک/MMS به یک روش یا روش دیگر در نظر گرفته شده است. تنها ناشناخته در نهایت زمانی است که به طول می انجامد ، با زمانی که برای توافق در بین همه این بازیگران مختلف بازار پیدا می شود ، مرتبط است.

ما با چهار اپراتور فرانسوی تماس گرفتیم تا دیدگاههای خود را از این چیز جمع کنیم. رایگان نشان می دهد که هیچ چیزی برای برقراری ارتباط با موضوع ندارد: ما هنوز منتظر پاسخ از راه دور نارنجی ، SFR و Bouygues هستیم و در صورت داشتن آنها این مقاله را به روز می کنیم.

برای دنبال کردن ما ، ما از شما دعوت می کنیم تا برنامه Android و iOS خود را بارگیری کنید. می توانید مقالات ، پرونده های ما را بخوانید و آخرین فیلم های YouTube ما را تماشا کنید.

مجموعه در فیلم

خبرنامه شخصی شما

ضبط شده است ! صندوق پستی خود را تماشا کنید ، در مورد ما خواهید شنید !

بهترین اخبار را دریافت کنید

داده های منتقل شده از این فرم برای Humanoid ، ناشر شرکت از سایت Frandroid به عنوان کنترل کننده درمان در نظر گرفته شده است. آنها به هیچ وجه به اشخاص ثالث فروخته نمی شوند. این داده ها با توجه به رضایت شما برای ارسال از طریق اخبار پست الکترونیکی و اطلاعات مربوط به محتوای سرمقاله منتشر شده در Frandroid ، پردازش می شوند. شما می توانید در هر زمان با کلیک بر روی لینک های قفل کننده موجود در هر یک از آنها ، با این ایمیل ها مخالفت کنید. برای اطلاعات بیشتر ، می توانید با تمام خط مشی ما برای پردازش داده های شخصی خود مشورت کنید. شما حق دسترسی ، اصلاح ، پاک کردن ، محدودیت ، قابلیت حمل و مخالفت را به دلایل قانونی برای داده های شخصی مربوط به خود دارید. برای اعمال یکی از این حقوق ، لطفاً از طریق فرم تمرینی حقوق اختصاصی ما درخواست خود را انجام دهید.

اعلان های وب

اعلان های فشار به شما امکان دریافت هر کدام را می دهند اخبار fandroid در زمان واقعی در مرورگر یا تلفن Android خود.

پیام های Google 即将 取代 ios 的 主要 歧视 歧视 歧视 – ماندارینی
[…] 想要 利用 利用 控制 系统 短信 精神 精神 之 子 , 其 应用 中 消息 消息 消息。 这 我们 我们 我们 […] […]

Google Messaggi st آماده سازی 3 برهنه مهم funzionalità che ti semplificheranno la vita – your knowledgepilot

[…] Beta Sono State Scoperte Altre به دلیل Nuove Funzionalità. durant uno scambio di messaggi rcs ، potresti essere در grado di rispondere con qualsiasi emoji ، بیا واتساپ ha reso ممکن است […]

پیام های Google 3 ویژگی مهم جدید را تهیه می کند که زندگی شما را آسان تر می کند – وبلاگ تک وام مسکن

[…] سایر محصولات جدید در بتا کشف شده است. در طی مبادله پیام های RCS ، ممکن است بتوانید با هر Emoji-AS WhatsApp پاسخ دهید […]

پیام های Google: شما می توانید بهتر با عزیزان خود که آیفون دارند ارتباط برقرار کنید | وابسته به سلیقه

[…] آیفون. اگر Google سالهای گذشته خود را به لطف RCS ، برنامه های پیام کوتاه Google خود را غنی کرده است ، و در مکالمات خاص با دیگران ، واکنش ها یا اشتراک پرونده ها […]

Google Mendorong Apple untuk membuat imessage kompatibel dengan android

[…] Antara Solusi ، Jelas Ada RCS. semacam sms yang disempurnakan ، rcs memungkinkan untuk memperkaya percakapan dengan menambahkan […]

Google Zachęca Apple do uczynienia imessage kompatybilnym z androidem

[…] rozwiązań są wyraźnie rcs. Rodzaj Ulepszonego SMS-A ، RCS POZWALA NA WZBOGACENY KONWERSACJI POPRZEZ DODANIE OPCJI ، TAKICH JAK […]

Google incurraggia Apple یک Imessage Compatibile Con Android

[…] Soluzioni ، ci sono chiaramente rcs. UNA DI SMS Potziato را منتشر کرد ، RCS به شما امکان می دهد تا Conversazioni Aggiengendo Opzioni را وارد کنید […]

Google اپل را تشویق می کند تا iMessage را با Android سازگار کند – جدیدترین جهان

[…] راه حل ها ، RCS به طرز حیرت انگیزی وجود دارد. این نوعی پیام کوتاه بهبود یافته است ، RCS با اضافه کردن گزینه هایی مانند […] امکان پذیر است مکالمات را غنی سازی کند

Google اپل را ترغیب می کند تا iMessage را با Android سازگار کند | کالاند 66

[…] راه حل ها ، RCS به طرز حیرت انگیزی وجود دارد. این نوعی پیام کوتاه بهبود یافته است ، RCS با اضافه کردن گزینه هایی مانند […] امکان پذیر است مکالمات را غنی سازی کند

Google incurraggia Apple یک Imessage Compatibile Con Android

[…] Soluzioni ، ovviamente rcs. è una di sms potziato را منتشر کرد ، رضایت CHE به rcs di arricchire conversazioni aggiengendo […]

گوگل اپل را تشویق می کند تا iMessage را با Android سازگار کند | وابسته به سلیقه

[…] راه حل ها ، بدیهی است که RCS وجود دارد. این نوعی پیام کوتاه بهبود یافته است ، RCS به شما امکان می دهد مکالمات را در y […] غنی کنید

Google اپل را تشویق می کند تا Imessage را با Android سازگار کند – شرکای نوآوری

[…] راه حل ها ، بدیهی است که RCS وجود دارد. این نوعی پیام کوتاه بهبود یافته است ، RCS به شما امکان می دهد تا با اضافه کردن […] مکالمات را غنی کنید

Google News Manejará las reacciones de imessages pronto

[…] Android پسر یک بحث Menodo Ompo de De. بندر یک Lado ، Google Utiliza A پروتکل Abierto ، RCS ، Apple quiere seguir su proto camino para به دست آوردن más seguridad y funcyionalidad. pero esto a […]

بهترین برنامه های SMS/MMS در Android در سال 2020 – Bonneinfo
[…] برای رفتن بیشتر جایگزین پیامک خواهد شد: درک کنید که RCS چیست […]
پیام رسان و اینستاگرام فیس بوک: فیوژن شروع شده – Frandroid –

[…] که در عین حال ، RCS (خدمات ارتباطی غنی) همچنین مایل به ارائه جایگزین مؤثر برای پیام های اپل در […]

پیام رسان و اینستاگرام فیس بوک: فیوژن شروع شده – Frandroid – Zitub.کم

[…] که در عین حال ، RCS (خدمات ارتباطی غنی) همچنین مایل است با آوردن […] جایگزین مؤثر برای پیام های اپل ارائه دهد

OnePlus شمالی به پیام های Google ، دوتایی و تلفن های اجتماعی و وب متکی است

[…] همچنین که مشتری Google پیام های RCS دارد – پروتکل که می خواهد موفق شود پیامک کند. شاید ما یکی از دلایل ایجاد انگیزه در این تغییر سیاست را در OnePlus […]

پیام های Google: اعلان های حباب خیلی زود در Android 11 – Frandroid – Technonewsi می آیند

[…] علاوه بر مدیریت پیام کوتاه ، به مشتری RCS تبدیل شد ، پیام های Google موضوع استقرار جدید خواهد بود که به […]

پیام های Google: اعلان های حباب خیلی زود … در Android 11 | وابسته به سلیقه

[…] علاوه بر مدیریت پیام کوتاه ، به مشتری RCS تبدیل شد ، پیام های Google موضوع استقرار جدید خواهد بود که به […]

اعلان های حباب خیلی زود می رسند. در Android 11 مضامین و افزونه های Premium WordPress & Prestashop را بارگیری کنید

[…] علاوه بر مدیریت پیام کوتاه ، به مشتری RCS تبدیل شد ، پیام های Google موضوع استقرار جدید خواهد بود که به […]

حتی ویندوز 10 به لطف سامسونگ و برنامه تلفن شما از RCS استفاده می کند | وابسته به سلیقه

[…] از آن زمان ، این شرکت توسط چندین تولید کننده دنبال شده است که اعلام کرده اند که می خواهد پشتیبانی RC را مستقیماً در برنامه های پیام کوتاه خود ادغام کند. در حال حاضر ، این بالاتر از همه موارد با […]

و با این حال ، پیامک ها عمدتاً در 3G و 4G حتی در تلفن هایی که تلفن های هوشمند نیستند داده می شود. این دو چیز کاملاً تزئین شده است. مهمتر از همه ، اپراتورها باید وارد آن شوند.

پیام های Google دکمه میکروفون عملی را برای پیام های صوتی آزمایش می کند – OWDIN

[…] در حال آزمایش A/B است. از آنجا که بسیار مفید است ، به خصوص هنگامی که RCS (خدمات ارتباطی غنی) کاملاً مستقر شود ، می توانیم فرض کنیم که راه خود را برای همه […] پیدا می کند

05 07 19 هنوز هیچ استقرار RCS در S9 سامسونگ حتی با برنامه پیام Google.

ایده خوب است که یک پروتکل ارتباطی برای همه داشته باشید اما واقعیت این است که همه بسته ها شامل 4G نیستند. به عنوان مثال ، من 2 فرزند دارم که یک بسته رایگان 2 و 4G برش دارند تا از بیش از 50 مگابایت جلوگیری کنند (بقیه وقت خانه خانه بیش از حد کافی است) اگر این پروتئین اجباری شود ، من مجبور می شوم بیشتر بروم بسته های گران قیمت.

من شخصاً برای RCS هستم. من نمی خواهم یک بسته بندی را بگیرم ، زیرا با وجود اینترنت در خانه ، ما 1 تماس برای تماس با ما داریم ، به اندازه کافی برای اتصال به تمام رسانه های ممکن ، بنابراین فقط 1 سیم کارت پیش پرداخت ، و من می توانم در همه جا به من بپیوندم. من فقط اعتبار خود را برای جلوگیری از ابطال سیم کارت خود قرار می دهم ، و این کافی است. در بیشتر موارد. باید اعتراف کرد که این امر در بعضی مواقع اشکالاتی را نشان می دهد. وقتی مجبور هستم به پیام کوتاه شخصی پاسخ دهم که به عنوان مثال از واتس اپ و شرکت استفاده نمی کند. ناگهان ، این پروتکل به من این امکان را می دهد تا بتوانم این نوع موقعیت ها را جبران کنم. و پس از آن ، برای کسانی که بسته بندی دارند ، همچنین به آنها امکان می دهد قیمت این موارد را پایین بیاورند. اگر اپراتورها دیگر نتوانند گزینه SMS نامحدود را درج کنند ، زیرا این روزها آن را در هر یک از آنها ارائه می دهند ، لزوماً 1 کاهش قیمت برای شما را نیز آقایان/خانمها توجیه می کند. از آنجا که بیایید نشان داده نشود ، به این دلیل نیست که در نامحدود ارائه می شود ، که بر این اساس در بسته های شما صورتحساب نمی شود. مطمئناً بعضی از بسته ها این روزها ارزش چندانی ندارند ، اما همه آنها را انتخاب نمی کنند ، مانند سایرین ، آنها به سادگی شرایطی را برای دسترسی به آنها برآورده نمی کنند (مانند رایگان ، جایی که شما باید در حال حاضر 1 اینترنت ABO با جعبه آنها داشته باشید ). و پس از آن ، اگر ممکن است ، احتمالاً چیزها را تکامل دهد تا اپراتورها در پشت ما پول کمتری کسب کنند. همیشه خوب است ! ما امروز به اندازه کافی برای همه چیز پرداخت می کنیم ! و من فکر نمی کنم که افرادی که هر روز برای به دست آوردن زندگی و خانواده خود تلاش می کنند ، بدون اینکه بتوانند انتهای ماه خود را همانطور که باید تکمیل کنند ، یا که نمی توانند کمترین شکاف را داشته باشند (سبک 1 رستوران کوچک گاه به گاه ، تلاش کنند ، زندگی کنند. سین یا من نمی دانم چه چیز دیگری) ، زیرا آنها فاکتورهای خود را برای حل و فصل دارند ، شکایت می کنند. در مقابل ، این همیشه گرفته شده است ، هر میزان این کاهش هزینه. به هر حال ، من می دانم که برخی دیدگاه من را درک یا به اشتراک می گذارند ، و برخی دیگر نه. اما این فرانسه است ! lol �� و خوشبختانه همه نظر خود را دارند ، زیرا در غیر این صورت همه اینها کسل کننده خواهد بود. ��

ایده بسیار خوبی ، به شدت که همه اپراتورها توافق پیدا می کنند و سرانجام این فناوری مستقر می شود ! از آنجا که نیاز به داشتن 4 برنامه (در مورد من مسنجر ، واتس اپ ، اسنپ چت ، گوگل دوی) برای بحث در مورد آن یک ناهنجاری است. ما به من خواهیم گفت “آه اما اگر نگه ندارید ، لازم نیست از این خدمات استفاده کنید !”به جز این که امروز مخاطبین من این پیک ها را به ضرر پیامک (که می توانم درک کنم زیرا پیامک ها تکامل نیافته اند ، به خصوص برای بحث های گروهی ، بسیار کاربردی) ، بنابراین من چاره ای ندارم. این واقعیت که از طریق 4G و WiFi بر خلاف آنچه گفته شد مشکلی نیست ، امروزه اکثر برنامه ها برای 4G تقریباً نامحدود هستند (جریان پس از مصرف پاکت داده کاهش می یابد ، اما هنوز هم امکان برقراری ارتباط وجود ندارد ، بدون کل برش) ، و وای فای تقریباً در همه جا حتی در مکانهای عمومی وجود دارد. پس از تعمیم RCS ، چرا برای شبکه های اجتماعی یکسان نیست ? امروز نیز برای دنبال کردن و گپ زدن با یک شبکه بزرگتر از مخاطبین ما باید فیس بوک ، توییتر ، اینستاگرام ، اسنپ داشته باشیم. چرا چندین برنامه بین سازگار بین آنها نیست ? بنابراین می تواند رقابت واقعی بین خدمات اینترنتی وجود داشته باشد ، بدون اینکه موظف به استفاده از این یا آن سرویس باشد. سرانجام من پیشروی RC ها بسیار نزدیک هستم.

سوء استفاده از زبان: شما صحبت نمی کنید ، می نویسید. در وب اگر می خواهم دولت خود را نفی کنم یا حمله کنم ، خوب آن را در بازرگان شبکه اعلام نمی کنم. من با دوستانم چت می کنم ، به صورت شفاهی ، بسیار سالم تر است.

همانطور که به نظر می رسد شما در Big Data و بهره برداری از اس ام اس “کریسمس مبارک” من متخصص هستید و “به نان می رود” که من را به یک کاتو بولیمیک تبدیل می کند ، خوب من یک نمونه (در میان D دیگر) از مورد مخالف را به شما می دهم. حال اگر در شبکه های اجتماعی تجاری هستید ، خوب بله. اما نیازی به حضور در آنجا برای برقراری ارتباط ، دوست داشتن ، زندگی در چه چیزی نیست.

نه من میدونم. اما همچنین ساده لوحانه است که باور کنیم که ما این پیام ها را با Textos بسیار ناچیز می فرستیم. من شخصاً با دوستانم دقیقاً با پیام های موضوعات حکایتی بسیار کمتری صحبت می کنم: نظرات در مورد اخبار ، نگرانی های خانوادگی ، جستجوی شغل ، به طور خلاصه اخبار ! و این به یک سیستم نظارت حتی بیشتر علاقه مند است !

گویی مردم برای ارسال پیامک از کارت پیش پرداخت استفاده کرده اند. این یک نوروز نیست بلکه واقعیت است: خواندن حتی متا تعداد پیام های رد و بدل شده باعث می شود اطلاعات زیادی در مورد هر فرد بدانند ، نشان داده شده است !

شما در مسیر اشتباه هستید. هر کارت پیش پرداخت بی نام ، بدون آدرس ایمیل و در همه جا پیامک حمل و نقل نوکیا 3310. از طرف دیگر داده ها ، شبکه های اجتماعی. شما باید جلوی nevrosis را بگیرید که پسر من بدون ps است . و برای حدس زدن که من طرفدار عصر هستم (بنابراین الکلی) یک عصر فوق العاده ia auche در این باشگاه می گذرد

ما Telex را با اسکن DEF بالا مقایسه نمی کنیم. در حال حاضر ارسال عکس و فیلم بدون علاقه به تشنگی در 99 ٪ موارد استفاده نمی شود . هیچ چی. قرار دادن یک GIF متحرک و یک نمک برای گفتن LOL چه چیزی ، 200 بار در روز بی فایده است . یک پیام کوتاه ساده در بدترین حالت کافی است. با تشکر از شما برای سیاره

ما اهمیتی نمی دهیم !�� تعداد زیادی برنامه برای کسانی که می خواهند عکس ، فیلم ، انیمیشن احمقانه و چیزهای دیگر وجود داشته باشد اما بدون داده ، شما مرده اید.�� پیامک در همه جا ، متن و پیش نویس کار می کند . کامل. نیازی به 4G ، بسته ، فرسودگی و تلفن هوشمند در 500 توپ که در 24 ساعت باتری در آغوش می گیرد –

بسیار مفید است که برای “برای” پیامک / mms به تدریج مورد غفلت واقع شوند. داشتن یک تلفن هوشمند نیز برای “هیچ چیز” مفید است ، اما به طرز عجیبی از ویژگی های تلفن ها نیز به تدریج غفلت می شود.

همچنین ساده و جهانی است. پایین با پیامک ، آهسته و غیرقابل اعتماد و انتخاب ویژگی ها !

اره ! اکنون می دانیم که شما نان می خورید -> تبلیغات هدفمند. ما می دانیم که شما پیرو عصرها هستید -> خطر الکلیسم -> افزایش قیمت بیمه. با پیام های دیگر ، می توانید بدانید که آیا زن هستید که به زودی فرزند خواهید داشت ، از این رو تبعیض احتمالی در استخدام ، که بد انجام می دهید ، از این رو افزایش بیمه اتومبیل و غیره.

ما اهمیت نمی دهیم. سلام من می توانم به شما بروم? با بوسیدن یک تاتا نان را برگرداند. شما فردا به عصر می آیید? ارزش رمزگذاری 128 را دارد

محرمانه بودن و پیام کوتاه ، خوب بیایید ببینیم. WhatsApp مانند سایر خدمات برای اطلاعات رمزگذاری شده است ، اما پیامک نیست.

اگر مجبور شوید از 4G عبور کنید ، این شکم است. مزیت پیام کوتاه این است که گیرنده می تواند به آن وصل شود حتی اگر دومی باعث ایجاد اتصال به اینترنت شود “شکستن”. برای جلسات طولانی تر گربه یا مبادلات عکس و غیره ، پیام های زیادی وجود دارد که با 4G یا WiFi بسیار خوب کار می کنند. به طور خلاصه ، این RC ها فقط الاغ هستند که بین دو صندلی نشسته اند ، غیر ضروری و بدون مکانی برای وجود.

متشکرم که من از دیروز ناگهان آزمایش کردم. ؛) واتس اپ دیگر کار نمی کند اما هنوز امیدوار کننده به نظر می رسد. اگر آنها یک افزونه جدید WhatsApp ایجاد کنند ، من قادر خواهم بود آن را به طور کامل اتخاذ کنم.

اگر در چندین حضانت پلیس هستید ، بدیهی است که شما برای دیگران یا برای خودتان خطری را نشان می دهید (بسته به واقعیت ها/جنایات مرتکب شده ، ما به اشتباه یک گاو را نمی سازیم ، حتی وقتی که چندین نفر هستید و این سخنان شما است) بنابراین این کار است. ممکن است از جستجوی تلفن خود بد نباشد. بنابراین مطمئناً ، شاید این عمل ممنوع باشد ، اما اگر به طور هوشمندانه عمل کند چرا نه.

“طبق آمار منتشر شده توسط ITU ، 6000 میلیارد پیام کوتاه در سال 2014 در سال 2014 در سراسر جهان ارسال شده است. این رقم در سال 2016 توسط دو تقسیم شده است ، با ارسال “فقط” 3000 میلیارد پیام کوتاه. در فرانسه ، 184 میلیارد پیام کوتاه در سال 2017 ارسال شد که نشان دهنده افت 8.2 ٪ در مقایسه با سال گذشته است. با توجه به همین منبع ، درآمد حاصل از پیام کوتاه بین سالهای 2014 و 2016 8.5 ٪ کاهش یافته است.”=> فرانسه بیش از 1 ٪ از پیام های جهانی را نشان می دهد (با ملاقه) (فکر می کنم این واقعیت است که تقریباً بر خلاف بسیاری از کشورهای دیگر نامحدود است ، علاوه بر این یکی از دلایل موفقیت واتساپ است و دیگران). بنابراین ما بیشتر از 6 ٪ هستیم (بیشتر ببینید زیرا تعداد پیامک های ارسال شده در سراسر جهان مطمئناً از سال 2016 تا 2017 سقوط کرده است) این 15 است.000 میلیارد پیام برای واتس اپ در برابر 3.000 میلیارد پیام کوتاه (در پاییز ثابت) به همان اندازه که می گویند شادی نیست

اگر ارقام مختلفی را که در نظرات به اشتراک گذاشته شده است ، 42 میلیارد پیام در روز برای WhatsApp در سراسر جهان ، 15 میلیون کاربر در فرانسه برای 1.5 میلیارد در جهان. فرانسه که 1 ٪ از کاربران را نمایندگی می کند ، بیایید 1 ٪ از پیام ها در روز یا 420 میلیون پیام در روز برای WhatsApp در فرانسه بگوییم. 44.7 میلیونی اس ام اس در سه ماهه اول سال 2018 به فرانسه فرستاده شده است ، تقریباً 496 میلیون پیام کوتاه در روز در فرانسه می دهد. گفتن اینکه پروتکل پیام کوتاه/MMS ، موارد نادر و غیره را دفن کرده است ، این فقط نادرست است (حتی با اضافه کردن پیام رسان در تعادل).

در فرانسه: مسنجر: 33 میلیون کاربر فعال WhatsApp: 15 میلیون کاربر فعال در سراسر جهان: مسنجر: 2.3 میلیارد کاربر فعال WhatPP: 1.5 میلیارد کاربر فعال

در MMS می رود ، بنابراین بله فشرده شده است. اما هدف از این استاندارد جدید سازگاری با تمام تلفن ها حتی قدیمی و دارای پیام های غنی شده برای تلفن های هوشمند است.

به نظر من این قول DISA است (موجود در فروشگاه Play). اما هرگز امتحان نکردید بنابراین نمی دانم ارزش آن را دارد.

کاملا. یک تلفن قدیمی ، و یک پیامک از پایین چین به صحرای مراکش و کار می کند

چیز دیگری بر اساس داده ها و 4G. زنده باد پیامک ، ساده ، جهانی.��
ما داده ها را از تلفن های افرادی که در بازداشت پلیس نگهداری می شوند استخراج می کنیم و 100 ٪ قانونی است.

من در مورد این “پروتکل” سؤال کردم ، از سال 2008 وجود داشته است و از سال 2015 یا 2016 توسط نارنجی رها شده است. به نظر من ممکن است خیلی جایگزین نشود ^^

در واقع 42 میلیارد پیام در روز برای واتس اپ فکر می کنم (دقت کمی حتی اگر جهانی باشد)

من برای پرونده خود صحبت می کردم ، من فقط از پیام رسان برای “دوستان فیس بوک” استفاده می کنم. در غیر این صورت واتساپ ، اسنپ چت ، نه اینستاگرام و نه IMO. من حتی برنامه Facebook را ندارم..

اینکه یک افسر پلیس تلفن شما را دوخته است ، این “شبکه تلفنی کنترل شده توسط دولت” نیست و بله ، هرگز از بازداشت پلیس ساخته نشده است.

هزار بار برای. نمی خواهید با رسوایی که در آنجا وجود داشت ، از پیام رسانی سبک واتس اپ استفاده کنید.

از اسنودن? شما هرگز حضانت پلیس را انجام نداده اید ، به طور معمول این قانون پلیس را از جستجوی تلفن ها منع می کند و رسما آنها هرگز این کار را انجام نمی دهند. در تجربه شخصی من ، هر حضانت پلیس که من متهم به پنهان کردن شواهد بهانه مبنی بر اینکه هیچ پیامکی وجود ندارد ، هیچ تماس تلفنی وجود ندارد ، هیچ تماسی در تلفن من وجود ندارد. این به معنای 2 چیز است ، اولین مورد این است که من به اندازه کافی احمق نیستم که با تلفن واقعی خود بروم و نشان دهم. دوم این است که ، با وجود این که قانون آنها را ممنوع می کند ، پلیس ها وسیله ای برای جستجوی محتوای تلفن ها دارند و هر بار بدون استثنا این کار را انجام می دهند. این از اسنودن نیست که ایالت ها جاسوسی گسترده ای کرده اند ، قرن هاست که تنها چیزی که با اسنودن تغییر کرده است این است که عموم مردم از آن آگاه شده اند.

بله اما واتساپ جهانی است ^^ ما با لچل فرانسه صحبت می کنیم. به وضوح غیر معمول نیست. برعکس

من زودتر آن را دوباره نصب کردم ، فکر می کنم نمی خواهم آن را حفظ کنم. همانطور که می گویید ، شما هنوز هم باید از برنامه های مورد نظر استفاده کنید تا علاقه شما را از دست بدهد. من بعد از یک هفته می بینم که چه خواهد بود.

بازاریابی RCS: همه چیز در مورد پیام کوتاه 2.0

RCS (خدمات ارتباطی غنی) یک است پروتکل پیام رسانی جدید که هدف آن جایگزین مدرن تر پیامک است. ارسال آن امکان پذیر است پیام های غنی شده به طور خاص محتوای چند رسانه ای.

برای چند سال ، پیام RCS صحبت های زیادی در مورد او بوده است. اپراتورهای تلفن همراه و سیستم عامل های پیام کوتاه در جستجوی کوچکترین اطلاعات و فرصت های موجود در بازار هستند. اما بازار به آرامی تکامل می یابد ، زیرا به همان اندازه که RCS نوآورانه است ، همچنین دارای ویژگی هایی است که باعث می شود آن را بسیار کمتر از پیامک ها در دسترس قرار دهد.

خدمات ارتباطی غنی یک پروتکل پیام رسانی غنی شده است ، نوعی پیام کوتاه 2.0

بیایید کمی بیشتر در مورد این سیستم پیام رسانی جدید بیاموزیم !

خدمات ارتباطی غنی

این سیستم توسط GSMA, انجمن نزدیک به 800 اپراتور و تولید کنندگان تلفن همراه در سراسر جهان. بنابراین این سیستم پیام رسانی یک است معیار جهانی از دنیای ارتباطات. در سال 2019 ، RCS قبلاً مستقر شد 76 کشور. در فرانسه از 15 ژوئیه 2019 در اندرویدی.

RCS تحت فشار قرار می گیرد به طور گسترده توسط Google, چه کسی با ارائه یک بستر ، جیب ، به اپراتورها کمک کرده است تا استقرار این سرویس را تسهیل کند. پلتفرم Cloud Jibe Google به اپراتورها اجازه می دهد پروتکل را راه اندازی و مدیریت کنند.

برای ارسال RCS, فقط به اینترنت دسترسی داشته باشید, چه در WiFi یا 4G. با این حال ، کیفیت جریان بسته به نوع اتصال متفاوت است.

پلت فرم Cloud Jibe Google به اپراتورها اجازه می دهد پروتکل RCS را راه اندازی و مدیریت کنند

با این حال ، تا به امروز ، همه تولید کنندگان هنوز آماده راه اندازی این پروتکل جدید نیستند. عدم تمایل اپل به رعایت این پروتکل جدید ، توسعه آن را بسیار پیچیده می کند ، زیرا بنابراین کاملاً غیرقابل دسترسی است 24 ٪ از جمعیت جهان آیفون دارند, هنوز به iMessage وابسته است.

افرادی که تلفن های اندرویدی آنها از قبل خدمات دارند باید به روز رسانی, بقیه باید کمی بیشتر صبر کنند ، یا حتی مدل را برای اخیر تر تغییر دهند که با این پروتکل سازگار است.

سرانجام ، مارک ها همچنین باید ابزاری را برای استفاده از آن برای اهداف حرفه ای مناسب کنند. بازاریابی RCS در حال حاضر یک ابزار ارتباطی بسیار کمی استفاده شده باقی مانده است.

RCS و پیام کوتاه

اگر RCS یک پروتکل پیام رسانی جدید است ، جای آن در برابر پیامک است ?

برای هر دو سرویس ، شماره تلفن همراه تنها شناسه گفتگو است. هر دو آنها اجازه می دهند بین اپراتورهای مختلف تبادل شوند و این بدون هزینه اضافی. رضایت صریح دریافت کنندگان خود برای ارسال RC های حرفه ای اجباری است, در مورد ارسال کمپین های پیام کوتاه.

بزرگترین تکامل ارائه شده توسط بازاریابی RCS در مقایسه با پیامک های سنتی ، امکان انتشار است پیام های غنی شده, که ما در نکته بعدی این مقاله جزئیات خواهیم داشت.

همانطور که قبلاً گفته شد ، RCS فقط در تلفن های هوشمند Android در دسترس است ، با دانستن اینکه قدیمی ترین تلفن های هوشمند نیز سازگار نیستند. برعکس ، پیامک در تمام تلفن ها ، تلفن های هوشمند یا خیر ، صرف نظر از برند موجود است. تخمین زده می شود که در فرانسه, 30 تا 40 ٪ موبایل اکنون سازگار با RCS هستند ! یک چهره زیبا وقتی می دانید که 24 ٪ موبایل ها آیفون ها هستند ، با این پروتکل ناسازگار هستند ، تا به امروز نوشتن این مقاله.

گیرنده نیز باید فعال شود گربه RCS در تلفن همراه او (یک دستکاری کوچک برای انجام همه تلفن های هوشمند سازگار وجود دارد). خوب است بدانید ! اگر RCS فعال شود اما تلفن از اینترنت خارج است, گیرنده پیامکی کلاسیک دریافت می کند.

که بازاریابی RCS اجازه می دهد ?

بسیاری از چیزها با این راه حل امکان پذیر است ::

 • گروه “گربه ها” ایجاد کنید
 • برقراری تماس ویدیویی ؛
 • جغرافیایی را به اشتراک بگذارید
 • یک پیام صوتی داشته باشید
 • متن های طولانی بنویسید
 • تبادل رسانه ها مانند GIF ، فیلم ، عکس ؛
 • بدانید چه موقع پیام توسط گیرنده تحویل داده می شود و خوانده می شود.

این لیست جامع نیست و بسیاری از ویژگی های دیگر برای بازاریابی RCS وجود دارد !

امکان ارسال قالب های کوتاه ، ساخته شده از a وجود دارد کارت غنی, گاهی اوقات محصول زراعی, و این توقف بعد از آ پیام.

همچنین برنامه ریزی قالب های طولانی ، با سناریوها پیچیده تر که با آن سازگار است فعل و انفعالات دریافت کننده. این قالب مکالمه هنگامی که شما در یک کمپین RCS شروع به کار می کنید ، جالب ترین باقی می ماند زیرا این امر جدیدترین و پتانسیل را نسبت به پیامک های حرفه ای به ارمغان می آورد.

مثال D

نحوه ارسال RCS ?

ایجاد کمپین RCS شما با چند کلیک ، برخلاف ارسال پیامک PRO انجام نمی شود. چندین مرحله برای دنبال کردن وجود دارد ، برخی نسبتاً طولانی.

برای شروع ، شما باید “عامل RCS” ایجاد کنید. این در مورد ثبت نام به عنوان صادرکننده RCS است. فرستنده تمام پیام های شما از طرف شما شخصی سازی می شود و توسط Google تأیید می شود. ده روز طول می کشد. نگران نباشید, تیم های ما در تمام مراحل شما از شما پشتیبانی می کنند !

سپس ما کمپین شما را با شما آماده خواهیم کرد. در صورت لزوم با فرمت کوتاه یا طولانی ، غنی شده حاوی سناریو … لطفاً توجه داشته باشید ، پس از ضبط یک فرستنده نهایی ، حداقل باید حساب کنید 1 هفته اضافی برای ارسال RCS کوتاه و 3 تا 4 هفته اضافی برای ارسال اولین RCS طولانی.

پس از آزمایش و تأیید RCS شما ، همه چیز آماده است و ممکن است کمپین شما برنامه ریزی شود ! ما شما را رصد می کنیم تا شما را بفرستید و بعداً نتایج را به شما ابلاغ کنیم.

بازاریابی RCS: پتانسیل عالی برای متخصصان

30 تا 40 ٪ تلفن های هوشمند اندرویدی امروزه هستند

برای مارک ها ، این یک فرصت واقعی است !

البته این سرویس جایگزین وسایل موجود در حال حاضر نیست ، آن را به ارمغان می آورد جدید برای شرکت ها در استراتژی بازاریابی موبایل خود.

برای BTOB یا مبادلات داخلی ، بهتر است از ابزارهایی مانند اس ام اس حرفه ای, در پست الکترونیک یا سیستم عامل های ارتباطی مشترک (مانند لاغر…).

برای ارتباطات BTOC ، شرکت ها علاوه بر ایمیل ، ابزاری جدید برای استفاده دارند شبکه های اجتماعی… و بدیهی است پیامک ، که آماده ناپدید شدن نیست.

مزیت اصلی RCS برای یک برند ? مکالمات BTOC ! RCS حالت را ارائه می دهد مکالمه “گربه” در واقع با مصرف کنندگان تعامل داشته باشد. یک دارایی واقعی برای یک شرکت. علاوه بر این ، اقدامات از طریق این گربه ها ارائه می شود به سایت تجارت الکترونیکی مراجعه کنید, با یک کلیک به س questions الات پاسخ دهید…. پروتکل RCS به شما امکان می دهد سناریوهای سفر مشتری را ایجاد و تنظیم کنید. بدون فراموش کردن آن تصاویر, فیلم های وت کدهای QR بدون مشکل ظاهر می شود !

با این وجود ، اگر گیرنده پروتکل RCS را نداشته باشد ، پیام به عنوان یک پیام کوتاه کلاسیک وارد می شود. بنابراین شرکت ها مطمئناً به همه مشتریان خود می رسند. میزان دریافت پیام کوتاه 97 ٪ است, شکل که برای RCS یکسان است !

شرکت ها همچنین به راحتی و به وضوح قابل شناسایی هستند زیرا می توانند آرم و نام خود را در بدنه پیام قرار دهند. بنابراین بازاریابی RCS باعث افزایش اعتماد به نفس کاربر به برند می شود.

یک مزیت دیگر ، و نه کمترین ، از بازاریابی RCS ? شما ممکن است آن را نشناخته باشید ، اما نمی توان دقیقاً دانست که میزان خواندن پیام کوتاه چیست. شما فقط به نرخ پذیرش پیام خود دسترسی دارید (غیرممکن است بدانید که آیا پیام کوتاه توسط گیرنده خوانده می شود). مطالعات کمی که توسط دفاتر طراحی انجام شده است ، امکان شناسایی رفتار خواندن این پیام ها را فراهم کرده است (90 ٪ طی 4 دقیقه از پذیرش خوانده می شوند).

با RCS تمام شد ! بله ، نرخ خواندن برای RCS شناخته شده است ، و در اطراف است 80 ٪.

نرخ کلیک در هر دو مورد شناخته شده است: پیام کوتاه (به لطف پیوندهای کوتاه) و RCS. از طرف دیگر ، RCS ، به ویژه آنهایی که برای فرمت مکالمه هستند ، نرخ کلیک بسیار بهتر را ثبت می کنند, بین 60 ٪ تا 100 ٪ بهتر از کمپین های پیامکی. وقتی فکر می کنیم برخی از مشتریان ما مجبور هستند 20 ٪ کلیک با پیام کوتاه… چه رویایی !

خدمات ارتباطی غنی چیزهای زیادی برای ارائه مارک ها ، به ویژه برای استفاده BTOC دارد. قبل از استقرار بیشتر با کاربران تلفن همراه ، و تا حد امکان قابل استفاده است ، اما می توانید ماجراجویی را امتحان کنید !

پس از دموکراتیک ، ارتباطات RCS به ابزاری اساسی برای متخصصان تبدیل می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید و چرا نه ، اولین بازاریابی RCS را راه اندازی کنید ��