Red Bull Racing Race Teen 10 (20 کیلومتر در ساعت ، 350 W) – Interdiscount ، Red Bull Racing RBS#01: بهترین قیمت و اخبار – دیجیتال

Red Bull Racing RBS#01

اخبار: اسکوتر برقی شیائومی 4 و اسکوتر برقی 4 Lite اسکوتر: این محدوده غنی شده است شیائومی راه اندازی دو اسکوتر برقی جدید را رسمی می کند. پس از مدل های Pro و Ultra ، تولید کننده چینی کامل می شود.

Red Bull Racing Race Teen 10 (20 کیلومتر در ساعت ، 350 W)

Red Bull Racing Race Teen 10 (20 کیلومتر در ساعت ، 350 W)

این اسکوتر برقی برای نوجوانان توسعه یافته است: با موتور 350 وات ، تصادف لیتیوم 7 آن.5-AH و مکانیسم تاشو آن ، اسکوتر نوجوان نژاد برقی به آنها اجازه می دهد تا در ترافیک شهری آزادانه حرکت کنند. لاستیک های لانه زنبوری قوی برای امنیت بیشتر در انواع جاده ها ، دست زدن به بهتر.

سیستم ترمز دوتایی

اسکوتر برقی نژاد برقی مجهز به ترمز دیسک عقب و ترمز الکترونیکی در قسمت جلوی آن برای عملکرد ترمز مؤثر و واکنشی است.

چراغ های بسیار واضح در جلو و پشت

اسکوتر برقی برقی تاشو مجهز به چراغ های سفید بسیار واضح در جلو و چراغ های قرمز در پشت برای یک لوله ایمن است.

همه تحت کنترل

نمایشگر LCD در دسته های فرمان ، عملکردهای مهمی از قبیل روشنایی ، سرعت فعلی ، کل کیلومتر ، سفر ساده در حال اجرا و وضعیت باتری را نشان می دهد.

مشخصات فنی:

 • قطر چرخ: 10 “
 • قدرت موتور: 350 W
 • باتری: 7.5 آه
 • حداکثر سرعت: 20 کیلومتر در ساعت
 • ترمز دیسک
 • چراغ های جلو و عقب

وسیله نقلیه تصویب شده برای جاده عمومی.

 • اسکوتر برقی که به حداکثر سرعت 20 کیلومتر در ساعت می رسند و حداکثر قدرت 500 وات را به نمایش می گذارند ، برای جاده عمومی تصویب می شوند و به هیچ نوع مجوز از نوع و یا مجوز پلاک احتیاج ندارند.
 • افراد 14-16 ساله باید دارای گواهینامه رانندگی گروه M باشند. بیش از 16 سال به گواهینامه رانندگی احتیاج ندارند.
 • رانندگی در مسیرهای چرخه اجباری است.
 • همچنین اجباری: درب درب ، محفظه هوا یا لاستیک های لاستیکی ، آتش سوزی (چشمک زن نیست و لزوماً از قبل نصب نشده است) و Catadioptre (لزوماً در حال حاضر نصب نشده است) و ترمزها (جلو و عقب).
 • ما تجهیزات محافظ ضروری مانند کلاه ایمنی و همچنین زانوها و آرنج ها را توصیه می کنیم.

Red Bull Racing RBS#01

Red Bull Racing RBS#01

Xiaomi Mi Electric Scooter 3 بهترین قیمت: 429.99 €

Xiaomi Mi Electric Scooter Pro 2 بهترین قیمت: 499.99 €

Pure Electric Air Pro LR بهترین قیمت: 799 €

Wispeed SUV1000 بهترین قیمت: 499.99 €

Hiley Tiger 8 Pro بهترین قیمت: 924.98 یورو

Xiaomi Mi Electric Scooter 1S بهترین قیمت: 449 یورو

پیوندهای ارائه شده در بالا ممکن است در حضور یک مسدود کننده تبلیغاتی کار نکنند.

محصولات جایگزین

اسکوتر برقی شیائومی MI 3

یادداشت نوشتن: 3 از 5

Xiaomi Mi Electric Scooter Pro 2

یادداشت نوشتن: 3 از 5

Pure Electric Air Pro LR

یادداشت نوشتن: 5 از 5

توجه: 2 از 5

یادداشت نوشتن: 3 از 5

یادداشت نوشتن: 4 از 5

بازگشت به صفحه شروع – 6 محصول

مقایسه و راهنماهای خرید

 • نوشتن راهنمای خرید بهترین اسکوتر برقی چیست ?
 • کدام اسکوتر برقی شیائومی را انتخاب کنید ?
 • بهترین چرخ ها (یا gyroroues. یا مونوسیکل های برقی) ?

مقالات مرتبط

اخبار: اسکوتر پس از اسکوتر ، NIU دو چرخ فیبر کربن را راه اندازی کرد که تولید کننده NIU دو اسکوتر برقی جدید ساخته شده از فیبر کربن را فاش کرد. NIU با کاهش وزن آنها ، بهبود می یابد.

اخبار: خوانندگان اسکوتر: آماده برای آزمایش Acer AES013 ES Series 3 Series یا AES015 ES Series 5 ? با همکاری Acer ، دیجیتال سه نفر از خوانندگان خود را برای آزمایش یکی از دو اسکوتر برقی جدید Acer ارائه می دهد.

اخبار: اسکوتر اسکوتر خورشیدی S80: وعده یک اسکوتر برقی و شارژ بی سیم آن یک اسکوتر برقی را تصور کنید که هرگز به این بخش متصل نمی شود و با این وجود به شما امکان می دهد روز بعد از اولی در صلح بچرخید.

اخبار: اسکوتر برقی شیائومی 4 و اسکوتر برقی 4 Lite اسکوتر: این محدوده غنی شده است شیائومی راه اندازی دو اسکوتر برقی جدید را رسمی می کند. پس از مدل های Pro و Ultra ، تولید کننده چینی کامل می شود.

اخبار: اسکوتر همه پرسی در مورد اسکوتر خدمات سلف سرویس: یک پیروزی زشت در 1 سپتامبر 2023 ، اسکوتر های سلف سرویس در خارج از پاریس گیر کرده اند. تسکین برای بسیاری از پاریسی ها بیش از حد.

اخبار: اسکوتر پاریسی ها همانطور که انتظار می رفت به پایان اسکوتر های سلف سرویس رأی داد ، همه پرسی نگهداری اسکوتر های برقی در پاریس به نفع اپراتورها نبود. با توجه به همه لو.

اخبار: حداقل اسکوتر سنی ، اقدامات ایمنی ، جریمه. برنامه دولت برای اسکوتر های برقی این چهارشنبه ، 29 مارس ، نماینده وزیر مسئول حمل و نقل ، Clément Beaune ، از یک برنامه اقدام ملی برای خراش رونمایی کرد.

اخبار: روندهای جدید اسکوتر در بازار اسکوتر برقی. اسکوتر برقی دیگر لزوما باد نیست. بازار در سال 2022 چه چیزی را به ما می گوید ? فدراسیون متخصصان.

اخبار: اسکوتر آهک از فناوری رونمایی می کند که از دو اسکوتر در سالن اتومبیل پاریس جلوگیری می کند ، Lime از ویژگی جدیدی برای ناوگان خود از خراش های سلف سرویس برقی رونمایی کرده است. او.

اخبار: MWC 2023 Xiaomi Electric Scooter 4 Scooter Ultra: یک اسکوتر برقی جدید و جدید شیائومی حجاب را بر روی اسکوتر برقی جدید خود به نام Electric Scooter 4 Ultra بلند می کند. همانطور که در زمان خود مدل حرفه ای ، محصول.

اخبار: اسکوتر Red Bull Racing Red Bull Red Bull Red Bull Red Bull Electric اسکوتر برقی ، که به مدارهای F1 استفاده می شود ، یک اسکوتر برقی خارق العاده ارائه می دهد که به ویژه بر روی شاسی کربن بنا شده است.