Red by SFR – سپرده ufc -que cheisir برای شیوه های کسب و کار گمراه کننده – ufc -que cheisir – ufc -que cheisir ، همه چیز در مورد تلفن های هوشمند جدید و بازپرداخت شده

راهنمای جدید و بازپرداخت تلفن هوشمند ، پاسخ به تمام سوالات شما

مصرف کنندگان قربانیان قرمز با شیوه های SFR ، توسط UFC محکوم می شوند- چه چیزی را انتخاب کنید ، با کلیک روی بر روی تکامل این پرونده می توانید مطلع شوید این لینک .

قرمز توسط SFR

UFC-Que انتخاب شکایتی برای گمراه کردن شیوه های تجاری

SFR بازی بزرگی را برای اغوا کردن مصرف کنندگان با اشتباه تبلیغاتی قرمز توسط SFR به مدت دو سال برای “پیشنهادات بدون تعهد و بدون مدت” ، قبل از افزایش قیمت های خود منتشر کرده است. انتخاب UFC-Que در نظر دارد که SFR مقصر عمل فریبنده تجاری بوده و امروز به دادگاه پاریس شکایت می کند.

به نظر می رسد که در فتح سهم جدید در بازار ، به نظر می رسد که اپراتورهای تلفن همراه برای بازیابی مشترکان به هیچ چیز باز نمی گردند ، حتی اگر این به معنای احترام به تعهدات آنها نباشد. برای متوقف کردن رانش های فعلی و ترغیب اپراتورها برای حفظ وعده های خود ، مصرف کنندگان باید این نکته را در نظر داشته باشند که حرف آخر را دارند زیرا می توانند با خاتمه قرارداد خود ضمن حفظ تعداد خود ، اپراتور خود را تحریم کنند. یک درک خوب !

یک عمل اغوایه که یک ضربه است ..

بین ژانویه 2018 و دسامبر 2019 ، SFR به بازار تلفن همراه حمله می کند و بازی بزرگ را منتشر می کند. بسته های قرمز توسط SFR موضوع سرخ تبلیغات واقعی است ، ارتباطات متمرکز بر قول حفظ قیمت محدودیت زمانی محدودیت زمانی.

نمای کلی وعده های زیبا:

  • SFR برای اولین بار با تمرکز بر ماهیت واضح پیشنهاد آن ، از اعتماد به نفس مصرف کننده خواستار شد ، و شعار را چکش زد ” قرمز توسط SFR. سبز است. واضح است “در رسانه های تبلیغاتی خود در کنار ذکر” به مدت 1 سال و بعد از آن نیز “و” بی شرط »».
  • SFR با محکوم کردن در تبلیغات ویدیویی خود ، عدم شفافیت رقبای خود را از رقبای خود متمایز کرده است (1) ، جرات دارد ادعا کند که در لحن طنز ادعا می کند ” وقتی خیلی زیباست ، لزوماً چیزی را پنهان می کند ! “و با صدای بلند ادعا می کند که تفاوت آن را از طریق شعار” با قرمز توسط SFR ، متفاوت است »، همیشه برای متقاعد کردن بهتر مصرف کنندگان از پیشنهادات بدون تعهد و بدون شرایط مدت زمان دقیقاً به دلیل ثبات قیمت های اعلام شده ، از رقبا متمایز می شود.
  • سرانجام ، اپراتور از استفاده ، بارها و بارها ، دریغ نکرد. ” تضمین شده برای زندگی »در توییتر (2) برای تأیید قیمت اولیه بسته های مشترک ، قبل از یادآوری ، برای هدایت ناخن ،” قرمز توسط SFR. سبز است. واضح است “.

SFR کارت کامل بوده است زیرا صدها هزار مشترک توسط فرمول “غیر اتصال” و “مدت زمان” برای کار قرمز “اغوا شده اند.

اما داستان عشق وقتی کوتاه می شود ، بین سپتامبر و دسامبر 2020 ، Dom Juan des Télécoms می چرخد ​​و قیمت قرمز را با بسته های SFR با اقتدار افزایش می دهد. بسته به این مورد ، افزایش قیمت ها از 30 ٪ تا 75 ٪ از قیمت اولیه است !

… تا زمان عملکرد کماندو مصرف کننده !

واکنش قرمز توسط مشترکین SFR مدتهاست که برای محکوم کردن این شیوه ها به طور گسترده به تأخیر افتاده است. بنابراین ابتکارات به صورت آنلاین برای گزارش وعده هایی که توسط SFR برگزار نشده است پدید آمده است: از طریق دادخواست ها ، گروه های فیس بوک یا توصیفات از UFC-Que Choisir.

برای انتخاب UFC-QUE ، شیوه های اجرا شده توسط SFR به وضوح فریبنده است: SFR با حفظ قیمت اولیه قرمز با استدلال SFR با گذشت زمان ، مصرف کنندگان را به اشتباه القا می کند تا مصرف کنندگان را متقاعد کند تا در رده های مشترکان خود رشد کند.

شکایتی که UFC-Que از دادستان عمومی عمومی انتخاب می کند امروز تشکیل شده است: هدف مضاعف:

  • برای محکوم کردن SFR,
  • و به مشترکین مربوطه اجازه دهید جبران شود

مشترکین تلفن همراه ، وقت آن است که اقدام کنید !

اگر SFR متأسفانه با ارتباطی که ما فریبنده می دانیم نشان داده شده است ، واقعیت این است که عمل تعرفه برای پیشنهادات بدون تعهد افزایش می یابد و بدون شرط مدت زمان تعمیم می یابد ، به نظر نمی رسد که اپراتورها نگران شخصیت گمراه کننده شیوه های خود باشند نمای دستاوردهای مالی به دست آمده.

مصرف کنندگان قبل از بازگشت به تعهدات اولیه خود ، در مقابل شیوه های اپراتورها ، که از مشترکان جدید با وعده های عالی درخواست می کنند ، احساس ناتوانی می کنند. با این حال ، اینطور نیست.

ufc-quiir chisir یادآوری می کند که مصرف کنندگان سلاح بزرگی دارند تا به طور مؤثر در برابر قیمت های اپراتورهای مخابراتی بجنگند. در مواجهه با افزایش قیمت ، اپراتور را در حالی که شماره خود را نگه دارید تغییر دهید (3). این ساده ، رایگان است و فقط یک روز طول می کشد. این یک پیام قوی برای اپراتورها است که به طور همزمان به تعهدات و مصرف کنندگان خود احترام بگذارند.

مصرف کنندگان قربانیان قرمز با شیوه های SFR ، توسط UFC محکوم می شوند- چه چیزی را انتخاب کنید ، با کلیک روی بر روی تکامل این پرونده می توانید مطلع شوید این لینک .

راهنمای جدید و بازپرداخت تلفن هوشمند ، پاسخ به تمام سوالات شما

تصویر قرمز

تلفن همراه یک لوازم جانبی اساسی است که در همه جا با ما همراه است. اما با هر دستگاه گزینه ها و ویژگی های فنی تمیز آن. به همین دلیل مهم است ، قبل از خرید اولین لپ تاپ یا تغییر آن ، با در نظر گرفتن نیازهای واقعی خود.
برند ، مدل ، ظرفیت ذخیره سازی… در Red by SFR ، مجموعه بزرگی از موبایل ها را با همه کاربردهای سازگار پیدا خواهید کرد. برای کمک به شما در یافتن مال شما ، ما شما را گام به گام راهنمایی می کنیم. آیا شما علاقه مند به انتخاب تلفن سازگار با 5G هستید ? برای گرفتن تلفن بازپرداخت یا استفاده شده به جای نه ? یا ، برای انتخاب یک مدل قدیمی به جای اخیر دیگر ? در اینجا شما به تمام اطلاعات مفید برای راهنمایی تصمیم خرید خود و انتخاب آگاهانه دسترسی دارید. رهبر را دنبال کنید !