Reddit – به هر چیزی شیرجه بزنید ، دنده شورش خود را پیدا کنید |

چرخش دنده خود را پیدا کنید

این افراد مرا دیوانه می کنند. من می فهمم که آنها باید رویه هایی داشته باشند اما ما در مورد یک آرم صحبت می کنیم. دنده من وجود دارد ، به نام من است ، یک ایبان فرانسوی ، یک BIC فرانسوی ، یک آدرس بانک فرانسوی وجود دارد. اما هیچ طرح “رسمی” ?

Revolut Rib French توسط بانک سنتی من امتناع ورزید

ویرایش: توسط خدمات مشتری Revolut حل شده است که یک سند رسمی دیگر برای من ارسال کرده است.

سلام ، اگر کسی بتواند به من کمک کند ، من دیوانه می شوم: من یک حساب Revolut دارم که تحت عنوان Iban فرانسوی قرار گرفت ، بنابراین من تمام جزئیات بانک فرانسه را دارم.

من می خواهم حساب BNP خود را ببندم و پول خود را به حساب Revolut خود منتقل کنم. بنابراین من با دنده شورش توصیه کردم. معلوم است که این دنده به شکل دنده معمول با آرم بانکی و پاتاتی و پاتاتا ارائه نشده است ، بنابراین BNP به من گفت که آنها از انتقال پول من به حساب Revolut من بدون “دنده رسمی خودداری کردند. “بنابراین من یک بیانیه حساب Revolut رسمی را بارگیری کردم که iban من به خوبی در هدر نمایش داده می شود.

پاسخ BNP: “سند منتقل شده در مورد حساب کاربری که برای تبدیل وجوه در آن می توان یک دنده نیست بلکه یک بیانیه حساب است. لطفا یک دنده رسمی برای ما ارسال کنید. »»

این افراد مرا دیوانه می کنند. من می فهمم که آنها باید رویه هایی داشته باشند اما ما در مورد یک آرم صحبت می کنیم. دنده من وجود دارد ، به نام من است ، یک ایبان فرانسوی ، یک BIC فرانسوی ، یک آدرس بانک فرانسوی وجود دارد. اما هیچ طرح “رسمی” ?

من با Revolut تماس گرفتم اما منتظر پاسخ هستم. به نظر شما چه کاری می توانم انجام دهم ?

چرخش دنده خود را پیدا کنید

شرکت معروف به فین فن آوری, Revolut یک بانک آنلاین مانند N26 و چند نفر دیگر است که سعی در انقلابی در دنیای بانکی دارند. Revolut همچنین با داشتن هزینه ورود به صفر و هزینه نگه داشتن حساب ، در حالی که از کارت مستر کارت یا ویزا و یک برنامه بسیار کاربردی موبایل بهره می برد ، می داند که چگونه مشتریان خود را با عدم هزینه در هنگام پرداخت یا برداشت خارج از کشور ، حتی با ارز دیگری متقاعد کند. Neobank انگلیس از آن زمان به دلیل Brexit در لیتوانی به دلیل Brexit در لیتوانی قرار گرفته است. در سال 2020 ، ارزیابی شورش 5.5 میلیارد دلار بود.

برای دریافت انتقال از یک دوست ، دریافت حقوق وی یا مدیریت نمونه های اتوماتیک ، ما باید به سادگی با یک دنده تماس بگیریم. بیانیه هویت بانکی شناسه بین المللی یک حساب بانکی است. به راحتی می توانید بیشتر اوقات را بدست آورید ، این همان چیزی است که به خبرنگاران شما باید برای دریافت یک انتقال ، پرداخت فاکتور ، مشترک شدن در یک سرویس پرداخت شده یا به سادگی شرکت در یک هدیه تولد مشترک ، دریافت کنید.

به جز این که در برنامه موبایل Revolut ، به اندازه کافی پیچیده است که بدانید دنده کجاست. این آموزش برای نشان دادن وجود دارد چگونه دنده خود را در برنامه Revolut پیدا کنیم, خواه در آیفون و اندروید . یک نیاز اساسی اما پیدا کردن آن دشوار است ، به خصوص که همیشه در آن زمان به آن احتیاج دارید و وقتی کاری برای انجام دادن ندارید ، از قبل به آن فکر نمی کنید ، روی مبل پراکنده است. جایی که دنده اطلاعات شورش پنهان است ? پاسخ در زیر ، یک آموزش به روز شده است زیرا این روش در طی یک به روزرسانی برنامه در سال 2021 تغییر کرده است.

دنده ایبان را از یک حساب Revolut دریافت کنید

1. باز کنبرنامه موبایل گردان وت شناسایی کردن.

2. بالا سمت چپ صفحه ، فشار دهیدنماد ابتدای خود یا در عکس پروفایل برای باز کردن نمایه Revolut خود:

آموزش Revolut Find Rib Iban Swift

3. سپس فشار دهید ” همه حساب ها

آموزش Revolut Find Rib Iban Swift

4. شعار را انتخاب کنید (” یورو“) برای به دست آوردن دنده در ارز مورد نظر:

آموزش Revolut Find Rib Iban Swift

5. اطلاعات مربوط به Iban Rib با اطلاعات ذینفع ، کد IBAN و BIC با فرمت محلی و Swift نمایش داده می شود.

دکمه “اشتراک” به شما امکان می دهد این اطلاعات را از طریق ایمیل ، WhatsApp ، Facebook Messenger ارسال کنید ..