بارگیری برنامه های Remotepc on برای رایانه های شخصی ، Mac ، Linux ، iOS و Android ، ویندوز 11: اخبار ، تاریخ انتشار ، همه چیز در مورد سیستم عامل جدید مایکروسافت

سیستم عامل ویندوز

Contents

سازگار با Debian ، Ubuntu ، Redhat (Rhel ، Centos ، Fedora ، OpenSuse Leap) 64 بیت سیستم عامل به همراه LTST LTS

بارگیری تنظیمات Remotepc

میزبان MSI: بسته میزبان MSI را از بخش “Deploy Package” بارگیری کنید. اکنون سرورهای لینوکس بی سر هم.

بیننده MSI: بسته Viewer را با دستور MSI برای استقرار انبوه اجرا کنید.

بیننده برای موبایل:

میزبان Android و Chromebook

دستگاه های Android و Chromebook خود را بارگیری و پیکربندی کنید.

لینوکس و تمشک پی:

دستگاه های لینوکس و دستگاه های Raspberry Pi خود را برای دسترسی از راه دور بارگیری و پیکربندی کنید.

برای میزبان و بیننده فقط برنامه های کاربردی

یک میزبان فقط برای نصب در رایانه هایی که می خواهید از راه دور به آن دسترسی پیدا کنید تنظیم شده است.

برای مشاهده فقط تنظیم شده برای دسترسی به رایانه های از راه دور.

اعطای دسترسی از راه دور به رایانه خود

remotepc را روی رایانه خود نصب و اجرا کنید.

کامپیوتر خود را برای تنظیم کنید
دسترسی از راه دور.

با زحمت روی پرونده ها و پوشه ها ، انتقال داده ها ، چاپ و موارد دیگر کار کنید.

الزامات سیستم Remotepc

برای ویندوز

ویندوز 11 ، ویندوز 10 ، ویندوز 8.1 ، ویندوز 8 ، سرور ویندوز 2016 ، سرور ویندوز 2012 ، ویندوز سرور 2008 R2

برای مک

mac os x el capitan یا بیشتر
[MACOS 12.0 سازگار مونتری]
(پردازنده های اینتل و اپل M1 پشتیبانی می کنند)

برای لینوکس

سازگار با Debian ، Ubuntu ، Redhat (Rhel ، Centos ، Fedora ، OpenSuse Leap) 64 بیت سیستم عامل به همراه LTST LTS

برای تمشک پی

سازگار با Raspberry Pi 3 و 4
(Raspbian Debian 10 Buster)

برای iOS

iOS به نسخه 13 نیاز دارد.0 بعد. سازگار با iPhone ، iPad و iPod Touch

برای اندروید

Android از نسخه 7 پشتیبانی می کند.0 بعد

برای استخوان کروم

سازگار با نسخه های Chromebook 7.0 و بالاتر (فقط بیننده). Des chromebokers نسخه های 10 را پشتیبانی نمی کند.0 و بالاتر (فقط میزبان)

برای سیستم عامل آتش سوزی

دستگاه های پشتیبانی شده از سیستم عامل (آتش نشانی ، کیندل)

نیازهای سیستم اتصال RDP

برای عامل دسک تاپ از راه دور

Windows 11 Pro ، Windows 10 Pro ، Windows 8 Enterprise ، Windows 8 Enterprise ، Windows 8 Professional ، Windows 7 Professional ، Windows 7 Enterprise ، Windows 7 Ultimate ، Windows Server 2008 ، Windows Server 2008 R2 ، Windows Server 2012 ، Windows Server 2012 R2 ، ویندوز سرور 2019 ، ویندوز سرور 2016 ، ویندوز ، سرور Multipoint 2011 ، Windows Multipoint Server 2012 ، Windows Small Business Server 2008 ، Windows Small Business Server 2011

برای بیننده دسک تاپ از راه دور

ویندوز 11 ، ویندوز 10 ، ویندوز 8.1 ، ویندوز 8 ، سرور ویندوز 2019 ، سرور ویندوز 2016 ، سرور ویندوز 2012 ، ویندوز سرور 2008 R2
MACOS 10.4.11 اکنون بعداً

برای iOS دسک تاپ از راه دور

نیازهای iOS 13.0 بعد
سازگار با iPhone و iPad

برای Android دسک تاپ از راه دور

توجه داشته باشید: مشتری دسک تاپ از راه دور به این نسخه ها و نسخه های ویندوز وصل نمی شود: ویندوز 7 استارت ، ویندوز 7 خانه ، ویندوز 8 خانه ، ویندوز 8.1 خانه ، ویندوز 10 خانه ، ویندوز 11 خانه.

“رابط کاربری بی دردسر و ساده با منحنی یادگیری مسطح. عملکرد سریع. انتقال آسان فایل بین دسک تاپ های محلی و از راه دور. ارزان “ادوارد مندلسون ، مجله PC. آوریل 2018

ویندوز 11: جدید ، تاریخ انتشار ، همه چیز در مورد سیستم عامل جدید مایکروسافت

ویندوز 11 دوره جدیدی را برای مایکروسافت باز می کند. اگر این تکرار به عنوان استمرار ویندوز 10 ارائه شده باشد ، هنوز هم سهم خود از محصولات جدید جدید را به همراه دارد. مشهورترین آشکارا طراحی آن است که از ابتدا شروع می شود. در این پرونده ، ما همه چیزهایی را که در مورد استخوان وجود دارد ، می گیریم.

ویندوز 11

آخرین اخبار در مورد ویندوز 11

ویندوز 11

ویندوز 11: جدید ، تاریخ انتشار ، همه چیز در مورد سیستم عامل جدید مایکروسافت

Windows 11 File Explorer

ویندوز 11: File Explorer سرانجام کاشت را متوقف می کند

مدیر اشکال ویندوز 11

آیفون 15 یک رژیم غذایی است ، ویندوز 11 به 3D می رود ، خبر اخبار است

مرورگر ویندوز 11

ویندوز 11 11: 2 بعد از ظهر: در اینجا 13 ویژگی جدید پیش بینی شده به روزرسانی آورده شده است

Windows 11 Update 22: 2 AM اجباری

ویندوز 11: شما مجبور خواهید شد به نسخه 10: 2 بعد از ظهر بروید

مرورگر ویندوز 11

ویندوز 11: سرانجام مایکروسافت این رفتار دردناک را که بر همه کاربران تأثیر می گذارد حذف می کند

ویندوز 11 در دسترس است. این نسخه جدید است که همانطور که از نام آن پیداست ، ویندوز 10 را موفق می کند (منتشر شده در سال 2015).

سیستم عامل با آیکون های نوار وظیفه محور ، ویندوزهای آن با لبه های گرد ، سیستم ویجت جدید و غیره ، به یک طراحی جدید افتخار می کند. اما این تنها تغییراتی نیست که مایکروسافت به ویندوز 11 می آورد. یکی از بزرگترین نوآوری ها همچنین در مدیریت بومی بازی ها و برنامه های اندرویدی نهفته است ، که درها را به یک اکوسیستم حتی ثروتمندتر ، حتی قدرتمندتر باز می کند. Beta-Tors که در برنامه خودی ثبت شده است می تواند از Android 13 لذت ببرد. بقیه باید از Android 12 راضی باشند ، که عملکرد آنها نباید از Tiramisu شرمنده باشد.

این همه چیز نیست ، زیرا نوآوری های فناوری در ویندوز 11 ، در هر گوشه ای وجود دارد ، همانطور که در اینجا خواهیم دید.

ما لیست و تجزیه و تحلیل کرده ایم تمام ویژگی های جدید از این نسخه از استخوان. و ما سعی کرده ایم به سؤالات مختلفی که چنین تغییری دلالت دارد پاسخ دهیم: عمده ترین سهم ویندوز چیست ? ویندوز 10 آیا او ناپدید می شود ? سیستم عامل جدید به عنوان سلف خود برای کسانی که قبلاً مجوز از نسخه قدیمی دارند رایگان است ? در راه کامل ترین مرور کلی در مورد ویندوز 11.

ویژگی های جدید ویندوز 11 چیست ?

ویندوز 11 هنگام انتشار انقلابی نبود ، سیستم عامل از ابتدا مانند تداوم ویندوز 10 فکر می شد. با این حال ، به روزرسانی ویندوز 11 لحظه 2 فوریه 2023 دسترسی مستقیم به بینگ را مستقیماً از نوار وظیفه ارائه می دهد. موتور جستجو اکنون از Chatgpt ، اطلاعات مصنوعی که توسط OpenAI ایجاد شده است ، استفاده می کند. مایکروسافت می خواهد که این Chatbot به طور روزانه همکار شما شود: او می تواند به سؤالات شما پاسخ دهد ، تحقیق کند یا حتی محتوا را مستقیماً از طریق دفتر تولید کند. در اینجا لیست اخبار جالب دیگر وجود دارد.

ویندوز 11 – ما نسخه رسمی را با ویندوز 10 مقایسه می کنیم

در این پوشه ، لیست محصولات جدیدی را که در این نسخه جدید ویندوز ظاهر می شود ، تهیه کرده ایم. یادآوری می شود که با پیوستن به برنامه خودی ، می توان تمام ویژگی های جدید ویندوز 11 را در پیش نمایش آزمایش کرد. دومی چهار کانال مختلف را برای ارسال به روزرسانی ویندوز ارائه می دهد. باتجربه ترین کاربران ویندوز ، کسانی که می خواهند از ویژگی های پیشرفته پیش نمایش استفاده کنند ، اما همچنین در توسعه سیستم ناپایدار برای سیستم ، در Canary Canary جدید برای ویندوز 11 قرار می گیرند. کاربران پیشرفته قادر خواهند بود ویندوز را در کانال Dev آزمایش کنند ، در حالی که دیگران ممکن است طعم و مزه به روزرسانی های آینده استخوان را از طریق کانال های بتا یا پیش نمایش منتشر کنند. از این پس ، توجه داشته باشید که مایکروسافت حتی به کاربران اجازه می دهد تا رایانه شخصی خود را در اولویت قرار دهند تا ابتدا به روزرسانی ها را دریافت کنند ، عملی برای آزمایش ویژگی های جدید از قبل.

1. ویندوز 11 می تواند برنامه های Android را شروع کند

Windows 11 Android Tiktok

این یکی از مهمترین ویژگی های جدید ویندوز 11 است: سیستم عامل اکنون قادر به راه اندازی برنامه ها و بازی ها از دنیای Android است. برای این کار ، ویندوز 11 از لینوکس به کمی تقویت نیاز دارد ، اما افتتاح آن در Google Bone اختصاص داده شده به تلفن های هوشمند و رایانه های لوحی باید به طور قابل توجهی کتابخانه نرم افزار ویندوز را افزایش دهد ، ضمن ایجاد پلی بین دو اکوسیستم.

برنامه های Android برای ویندوز 11 از فروشگاه مایکروسافت قابل دسترسی است ، در حالی که از طریقAppstore Amazon. Google اعلام کرد که فروشگاه Play خود از سال 2022 به نسخه رایانه ای حق دارد. همچنین می توان فایل های APK را نصب کرد و بنابراین خلاص شدن از فروشگاه Android آمازون.

دوم خبر خوب: سازگاری برنامه های اندرویدی با ویندوز 11 به CPU بستگی ندارد. چه پردازنده Intel ، AMD یا ARM داشته باشید ، می توانید بازی ها و برنامه های Android را در سیستم عامل مایکروسافت راه اندازی کنید. با این وجود اگر رایانه شخصی شما همیشه شرایط لازم را برآورده کند ، ما یک آموزش کوچک را پشت سر گذاشته ایم.

از طریق به روزرسانی ژوئیه 2022 ، مایکروسافت پشتیبانی بیشتر اندرویدی را بهبود بخشیده است ، به ویژه اضافه کردن یک پشتیبانی از شبکه پیشرفته که به برنامه ها اجازه می دهد تا به دستگاه های محلی برای تجهیزات ARM دسترسی پیدا کنند. علاوه بر این ، اتصال IPv6 و VPN نیز جزئی است. سپس ، در ماه آگوست ، بازی های اندرویدی با ادغام رسانه بهتر برای صفحه کلید ، مراقبت بسیار ویژه ای دریافت کردند.

ویندوز 11 1

از دسامبر سال 2022 ، ویندوز 11 به لطف بروزرسانی زیر سیستم ویندوز برای اندروید (WSA) از Android 13 در پیش نمایش پشتیبانی می کند. طبق گفته مایکروسافت ، یکی از پیشرفت های بزرگ در به روزرسانی Android 13 به ویندوز 11 اجازه می دهدبرنامه های باز تا 50 ٪ سریعتر از گذشته. همچنین در ورود به کلیک ماوس و پایداری کلیپ بورد و بهبود برنامه های کاربردی پیشرفتی وجود دارد.

توجه داشته باشید که چندین شاخص نشان می دهد که ویندوز 10 همچنین می تواند برنامه های Android را در یک به روزرسانی بعدی راه اندازی کند. به همین ترتیب ، Xbox (یک و سری X/S) نیز می توانند این کار را انجام دهند. در حال حاضر ، هیچ یک از اینها تأیید نشده است ، بنابراین احتیاط.

2. یک منوی جدید شروع به دستور کار

اگر مایکروسافت به طور کامل ویندوز 11 را در مقایسه با ویندوز 10 بازسازی نکرد ، همانطور که در ویندوز 8 در سال 2012 وجود داشت, تغییرات مهمی هنوز به استخوان آورده شده است. ما می توانیم آن را به محض ورود به میز ، که بازسازی شد ، ببینیم. در اینجا ، مایکروسافت مانند همیشه همان اصل را حفظ کرده است. هیچ کاشی جایگزین یا خانه ای وجود ندارد ، ما پنجره های آب خالص داریم اما زیباتر است.

میز ویندوز 11

اولین اصلاح عمده سیستم عامل مربوط به منوی شروع. همانطور که در ضبط زیر نشان داده شده است, اکنون تمام نمادهای نوار وظیفه در مرکز قرار دارند, و نه در سمت چپ صفحه. این نیز در این مورد وجود دارد نماد ویندوز, این به شما امکان می دهد با منوی شروع تماس بگیرید. و وقتی روی آن کلیک می کنیم ، بلافاصله متوجه آن می شویم منوی “ناوگان” بالای نماد ویندوز, در حالی که در ویندوز 10 قرار داشت ، منو به آن وصل شده بود. توجه داشته باشید که در گزینه ها ، مانند گذشته می توان تمام نمادها را به سمت چپ چسباند.

مقایسه منوی Demarrer Windows 10 و Windows 11

در منوی شروع به او نیز تمایل خود را تغییر داد. میانبرهای وی در دو دسته بسیار مجزا ارائه شده است:

 • دسته اول ، واقع در بالای منوی Start ، شامل میانبرهایی است که برنامه های “پین شده” را شناسایی می کنند. این وظیفه شماست که آنها را پین کنید یا آنها را حذف کنید ، همانطور که معمولاً با نمادهای نوار وظیفه انجام می دهید. این عمل قبلاً در ویندوز 10 بود ، اما این نمادها در قاب سمت راست منوی شروع قرار داشتند ، همانطور که توسط ضبط فوق فاش شده است.
 • بخش دوم ، واقع در قسمت پایین منوی Start ، مربوط به برنامه های تازه نصب شده ، به روزرسانی ها و پرونده های اخیراً مشاهده شده است. این نمادها در چارچوبی با عنوان “توصیه های ما” قرار دارند.

آیکون های پین شده (به عنوان بخشی از بالا) بنابراین می توانند از یک کلیک راست راست حذف یا منتقل شوند. در مورد میانبرهای موجود در لیست “توصیه های ما” (به عنوان بخشی از پایین) ، بنابراین می توان آنها را پاک کرد ، دایرکتوری خود را در پرونده Explorer باز کرد ، آنها را با استفاده از مرورگر و غیره راه اندازی کرد. در واقعیت ، این عملیات ویندوز 10 را به شدت تغییر نمی دهد ، اما روان تر و طبیعی تر است.

قسمت جستجوی Demaorre منوی ویندوز 11

لازم به ذکر است که برای لحظه ای ، شخصی سازی این نرم افزار پین شده امکان پذیر نیست. با این حال ، انجام این کار در یک به روزرسانی بعدی امکان پذیر خواهد بود. بنابراین ، می توانید نرم افزار خود را به جای سه یا فقط دو خط بر روی چهار خط قرار دهید. البته نرم افزار توصیه شده بر این اساس فضای کم و بیش خواهد داشت.

پنجره ها

علاوه بر این ، منوی Start اکنون یک نوار جستجو را شامل می شود ، همانطور که در تصویر بالا نشان داده شده است. به اندازه کافی برای راه اندازی یک درخواست محلی یا آنلاین در اسرع وقت. این عملکرد به شما امکان می دهد تا زمینه تحقیق را پیدا کنید همانطور که ما آن را در ویندوز 10 می شناختیم و از نوار وظیفه در دسترس بود. و اخیراً ، مایکروسافت یک برگه جدید “گزینه های اتصال” را در منوی Windows 11 Start اضافه کرده است که انتخاب بیشتری برای کاربر در مورد اتصال ویندوز 11 ارائه می دهد.

3. نوار وظیفه نیز یک چهره است

درست همانطور که امکان سفارشی کردن در همه جهات وجود داشت نوار وظیفه از ویندوز 10 ، امکان پذیر است کاملاً سفارشی کردن ویندوز 11. اما به جای اینکه به منوها و زیردنوها متوسل شوید ، همانطور که در ضبط زیر نشان داده شده است ، مایکروسافت تصمیم گرفته است منوهای آبشار را ناپدید کند و همه چیز را در یک گزینه واحد گروه بندی کند. وقتی روی عملکرد کلیک می کنید تنظیمات نوار کار, سپس برنامه پارامتر را باز می کنیم. در نتیجه ، می توان نوار وظیفه را از طریق پارامترها به طور کامل سفارشی کرد.

مقایسه بار ویندوز 10 و ویندوز 11

این گفت ، بیایید به اخبار دیگر در نوار وظیفه برگردیم. زمینه تحقیق نیز ناپدید شده است, برای ایجاد اتاق برای یک نماد (یک شیشه بزرگنمایی). با این وجود ، مایکروسافت اکنون چندین گزینه جایگزین را برای جایگزینی دومی ارائه می دهد. در آنجا ، ما در زیر ویندوز 10 به پنجره ای دسترسی داریم که به شما امکان می دهد به صورت محلی یا در وب جستجو کنید ، با بالای برنامه ها مشورت کنید ، یک درخواست خاص را در پوشه ها ، موسیقی ، عکس ، فیلم و غیره راه اندازی کنید. توجه داشته باشید که این شرکت همچنان با این منوی جدید “جستجو” تجربیات کم و بیش قطعی را امتحان می کند. اگر پچ سه شنبه آوریل 2023 نشانگر مدیریتی است که سیستم عامل در آن انجام می دهد ، بیشتر و بیشتر محتمل است که این ابزار به یک درج تبلیغاتی واقعی با هدف ارتقاء خدمات و برنامه های مایکروسافت تبدیل شود. توجه داشته باشید ، با این حال ، هیچ چیز در سنگ مرمر حک نشده است, و اینکه شرکت ردموند از دلخوری این نوع “قرار دادن محصول” اجباری آگاه است.

در حالی که او در تلاش است ، نه آنقدر ظریف ، به عنوان یک مرورگر پیش فرض ، این شرکت اخیراً دستگاه عقب را تحمیل کند. در حالی که قبل از آن ، مرورگر خانه ای بود که هنگام کلیک بر روی پیوند برای باز کردن PDF باز شد ، اکنون این مرورگر مورد نظر شماست که پرونده مورد نظر را نمایش می دهد.

نوار وظیفه ویندوز 11

یکی دیگر از تازگی های جالب: عملکرد اخبار و زمینه های مورد علاقه, ادغام شده در ویندوز 10 ساخت 21H1 ، اکنون به شکل a است ویجت. بنابراین ، ویندوز 10 دیگر به طور مداوم دما را روی نماد مورد نظر نشان نمی دهد. از طرف دیگر ، به جای اینکه در یک محیط کوچک واقع در سمت راست صفحه نمایش داده شود ، علایق ، نتایج ورزشی ، قیمت بورس و هوا اکنون در حال افزایش است در یک پنجره سمت چپ صفحه.

این نیمی از صفحه را اشغال می کند و به نظر می رسد بسیار قابل مشاهده تر (و قابل خواندن) از قاب تا حدودی مسخره ، واقع در پایین سمت راست ویندوز 10 است. سرانجام ، این واقعیت که مایکروسافت با عنوان این بخش “ویجت ها” را برای سایر ماژول های کوچک که می توانند به آن اضافه کنند ، اوج می دهد. سازماندهی مجدد این بخش در حال انجام است ، و کاربران ثبت شده در کانال پیش نمایش برنامه خودی مایکروسافت می توانند دریابند که ویجت های پیشرفته در سه ستون توزیع می شوند ، که باعث می شود آنها در یک صفحه بزرگ بسیار خواندنی و قابل بهره برداری شوند . مثل همیشه ، اطلاعات نمایش داده شده با عادات و مراکز مورد علاقه شما سازگار خواهد شد. حتی اگر مدیر باشید ، می توان کنترل والدین را اضافه کرد. به عنوان مثال ، ویجت می تواند به شما بگوید چه کسی از رایانه شخصی استفاده کرده است ، کجا و چه مدت. مایکروسافت همچنین امکان درخواست مجوز جدید از کاربران را به توسعه دهندگان داده است: یعنی پین کردن برنامه آنها در نوار وظیفه.

ویجت ویندوز 11 خبری

منو پنهان شده در سمت راست نوار وظیفه نیز با طراحی گرد تر مورد بازنگری قرار گرفته است. استفاده از آن همانند ویندوز 10 است. با این حال ، باید به زودی توانایی تغییر مستقیم از طریق پنجره را از دست بدهد. انتخاب مایکروسافت برای بهینه سازی این نوار وظیفه ، به خصوص در حالت تبلت. اصلاح این منوی پنهان از طریق تنظیمات همیشه امکان پذیر خواهد بود.

پنجره ها

در به روزرسانی بعدی ، مایکروسافت نوار وظیفه را کمی اصلاح می کند. بنابراین ، دیگر محدودیت نمادها نخواهد داشت. هنگامی که به اشباع می رسد ، منوی شناور (به شکل سه نقطه کوچک) را نشان می دهد که میزبان برنامه های جدید پین شده است. استقبال جدیدی برای کسانی که دوست دارند نمادها را جمع کنند. با توجه به نمادها ، همیشه مایکروسافت امکان نمایش نام برنامه های کاربردی در کنار آرم را در نوار وظیفه و به همان ترتیب ایده ها ، اگر دو نمونه از همان برنامه باز دارید ، ویندوز او زبانه های خود را از هم جدا می کند. گویی که آنها دو برنامه متفاوت بودند نه اینکه آنها را جمع کنند. این ویژگی بسیار عملی در ویندوز 10 وجود داشت و بنابراین به اینجا باز می گردد.

ابزارک های متحرک نیز در گوشه پایین سمت چپ ظاهر می شوند.

ویندوز 11

سرانجام ، این نوار کار با قالب لمسی سازگار است. مایکروسافت که آنها را با ویندوز 10 رها کرده است ، دوباره سعی می کند تا کاربران تبلت ها را با ناوبری مناسب اغوا کند. در یک تخته سنگی لمسی ، نوار وظیفه بین دو ظاهر. هنگامی که از آن استفاده می کنید ، نمادهای بزرگی را که با صفحه لمسی و با طراحی ساده تری سازگار است مشاهده خواهید کرد. در غیر این صورت ، این محدود به حداقل لخت خواهد بود و فقط اطلاعات مهمی مانند باتری یا اتصال را نشان می دهد. این امکان فضای بیشتری را روی صفحه فراهم می کند. یک نوآوری جالب ، اما مترادف با سردرد برای مایکروسافت. در واقع ، هر اصلاح باید و همچنین با لمس ماوس سازگار باشد و کوچکترین تغییر باعث ایجاد اختلافات می شود. به همین دلیل است که کشیدن و رها کردن هنوز در این نوار وجود ندارد.

در حال حاضر ، این نوار وظیفه مناسب هنوز برای همه در دسترس نیست. مایکروسافت در واقع با آن مشکل داشته است ، تا جایی که آن را از بتا خارج کند تا دوباره کار کند. دوباره برای خودی ها مستقر شده است و باید با سقوط بزرگ پاییز 2022 برای افراد عادی وارد شود.

ویندوز 11

4. فروشگاه Microsoft یک چهره بزرگ ارائه می دهد

قبلاً Windows Store نامیده می شد ، فروشگاه مایکروسافت برای کمی صورت پرداخت می شود. این پلتفرم ، که به شما امکان می دهد برنامه ها را بارگیری کرده و آنها را به روز کنید ، همچنین یک قسمت “بازی” و یکی دیگر از اختصاص داده شده به “سرگرمی” را ارائه می دهد (فیلم ها ، سریال ها و غیره.). تعمیرات اساسی گرافیکی نابینا به شما امکان می دهد راه خود را راحت تر بین هر دسته پیدا کنید ، یک برنامه را سریعتر از قبل مشورت و بارگیری کنید. فروشگاه مایکروسافت نیز از آن استقبال می کند برنامه های Win32, قابل بارگیری در قالب .سابق یا .عید. بنابراین نرم افزارهای بسیار محبوب مانند VLC ، Winzip ، Zoom ، Acrobat Reader و غیره وجود دارد.

فروشگاه مایکروسافت ویندوز 11

با این حال ، لازم به ذکر است که همه چیز هنوز در این نسخه جدید کامل نیست. در واقع ، بسیاری از کاربران اشکالات و مواردی را که از دست رفته اند مشاهده کرده اند. به عنوان مثال ، دیدن شماره نسخه یک برنامه غیرممکن است. فراموشی از طرف مایکروسافت که به زودی از طریق بروزرسانی اصلاح می شود. سایر موارد و نگرانی های رابط نیز در آینده برطرف می شود.

توجه داشته باشید که مایکروسافت در آگوست 2022 از طریق پیش نمایش استخوان جدید از سیستم عامل چندین تغییر در فروشگاه مایکروسافت ایجاد کرده است. اول از همه ، می توان تصاویر را در نتایج جستجو در نابینایان مشاهده کرد ، در حالی که دیگر لازم نیست از طریق برنامه Xbox عبور کنید تا یک بازی را در ویندوز 11 نصب کنید.

5. ویندوز و نمادها ظاهر خود را تغییر می دهند

هنگامی که ویندوز 11 را برای اولین بار راه اندازی می کنید ، نمی توانید به برخی از تغییرات اساسی در رابط توجه کنید. اکنون همه ویندوزها لبه های گرد دارند. و فرقی نمی کند که این ویندوزهای اکسپلورر ، پارامترها ، ویجت خبری و مراکز مورد علاقه یا برنامه های بسیاری که ممکن است آنها را نصب کنید: لبه های گرد هستند.

در نماد از ویندوز از یک جوان کوچک استفاده می کند. ما قبلاً توانسته بودیم از طریق پیش نمایش ویندوز 10 ، یک مرور کلی داشته باشیم ، اکنون برای ویندوز 11 عمل کرده است. بنابراین پرونده اکسپلورر از نمادهای جدید سود می برد.

پنجره ها

منجستجوگر فایل از نسخه نهایی ویندوز 11 لذت ببرید. روبان اکسپلورر ، گرچه هنوز هم وجود دارد ، ساده شده است و می داند چگونه با احتیاط تر باشد. با این حال ، او همیشه تعامل مشابهی را ارائه می دهد. اینها فقط واضح تر هستند.

این پرونده اکسپلورر با گذشت زمان به پیشرفت خود ادامه خواهد داد. در واقع, نسخه جدیدی با به روزرسانی بزرگ اکتبر 2022 گنجانده شده است. این یک پرچم چپ بهبود یافته برای حرکت بهتر ، اما همچنین زبانه ها ، مانند یک مرورگر اینترنتی است. علاوه بر این ، این نسخه از این مزیت برخوردار است که در منابع بسیار حریص بودن. در واقع ، بازده های اول فقط 1 مگابایت رم را برای هر برگه باز بیرون می کشند. این بسیار کمتر از قبل است که CPU مجبور شد به طور مستقل هر پنجره باز را محاسبه کند. این تکرار نیز برای استفاده بسیار عملی تر از نسخه قبلی است.

اما این تنها پیشرفت در Explorer File نیست. مایکروسافت مدتی است که در مدیریت بهتر برنامه و مؤلفه های مختلف آن کار می کند. چه کسی هرگز علیه کاوشگر که به طور غیر منتظره ای مسدود شده است ، راه نرفت و به همین دلیل عناصر دیگر استخوان مانند نوار وظیفه یا مرکز اعلان را مسدود می کند ? مایکروسافت راه حل این مشکل خارق العاده را پیدا کرده است: بنابراین ، با جدا کردن برخی فرآیندهای خاص ، اکسپلورر باید ثبات بهتر و ثبات بیشتری را در ویندوز 11 ارائه دهد.

کاوش کردن

مایکروسافت حتی برای پایان سال 2023 یک تعمیرات کامل از Explorer File را آماده می کند. این بروزرسانی بر بهبود جنبه بصری و الف تمرکز خواهد کرد بهترین ادغام OneDrive و Microsoft 365. به عنوان مثال پرونده جدید Explorer یک نوار ابزار طراحی مجدد ، همراه با آدرس و نوار جستجو خواهد داشت و دکمه های اکشن مکان آنها را تغییر می دهد. همانطور که از نام آن پیداست ، عملکرد “اضافه کردن عکس های تلفن” به شما امکان می دهد با اسکن کد QR ، عکس های تلفن هوشمند خود را مستقیماً به گالری سیستم عامل منتقل کنید. یکی دیگر از پیشرفت های قابل توجه در Explorer File.

Windows 11 Explorer Modernized File Explorer

6. اکنون ویندوز می تواند راحت تر قرار گیرد

تا کنون ، وقتی می خواستیم همه ویندوزهای دسک تاپ ویندوز را بخوانید, لازم بود با استفاده از دکمه سمت راست در نوار وظیفه کلیک کنید و یکی از گزینه های زیر را انتخاب کنید: Cascade ، Display Windows Windows ، Windows را در کنار هم نمایش دهید یا دسک تاپ را نمایش دهید. این دوره اکنون به پایان رسیده است ، همانطور که در بالا ذکر شد ، نوار وظیفه تنها یک گزینه را به تنظیمات خاص خود اختصاص داده است.

اما پس از آن ، جایی که مدیر پنجره و امکانات نمایشگر آن تحت ویندوز 11 رفته اند ? مایکروسافت تصمیم گرفته است که آنها را مستقیماً در برنامه ها و ویندوز اکسپلورر قرار دهد و بسیار هوشمندانه است. با رها کردن مکان نما کوچک به نمادی که به شما امکان می دهد پنجره ای را روی کل صفحه باز کنید, منوی جدیدی از نمادها ظاهر می شود. با تشکر از او ، اکنون می توانیم پنجره ای را در سمت چپ ، راست ، و نه پایین ، و نه پایین ، در یک “قاب” از 4 ویندوز قرار دهیم … به طور خلاصه ، امکانات بیشتری در مورد ترتیب ویندوز به شما ارائه می شود. یک جزئیات کوچک که زندگی را تغییر می دهد ، حتی اگر روش قدیمی خوب برای چسباندن یک پنجره در یک گوشه همیشه کار کند.

ویندوز 11

توجه داشته باشید که این ویژگی به زودی تکامل می یابد. در واقع ، انیمیشن ها و پیشرفت های جدید در یک به روزرسانی بعدی برنامه ریزی شده است که خودی ها می توانند از قبل امتحان کنند. در منوی محصولات جدید ، مینیاتوری از برنامه ای که شما در حال پین کردن یا حتی بیشتر سیالیت در راه قرار دادن ویندوز هستید.

7. منوی تنظیمات زیبایی است

منوی تنظیمات هنوز در ویندوز 11 وجود دارد ، اما برخی از تغییرات را در مقایسه با نسخه قبلی خود می داند. به طور کلی ، ما به همان موارد دسترسی داریم و سازمان با دو یا سه جزئیات یکسان است. با این حال ، ناوبری مورد بررسی قرار گرفت. اکنون ما یک منو به شکل لیست ها داریم ، بنابراین از آیکون ها بر روی پس زمینه سفید خارج شوید:

پنجره ها

تنظیمات همچنین به شما امکان می دهد تجربه ویندوز خود را شخصی کنید. این در حال حاضر در 10 مورد است ، اما گزینه ها در اینجا بیشمار هستند. بنابراین ، می توان مضامین مختلف از پیش تعریف شده را انتخاب کرد. هر یک از آنها رنگ ، اثرات آن ، خصوصیات کوچک آن را ارائه می دهد. البته همه چیز را می توان برای حسادت سفارشی کرد. یک کار عظیم نیز انجام شد در اثرات شفافیت برای اینکه استخوان تا حد امکان قابل خواندن باشد.

حالت تاریک نیز کاملاً تجدید نظر شد. تضادها و سطح خاکستری مختلف توسط 0 طراحی شده است در مقایسه با ویندوز 10 که حداقل اتحادیه را در این بخش ایجاد کرده است. این دیگر به سادگی یک اسباب بازی بصری به رابط کلاسیک اضافه نمی شود ، زیرا استخوان در اطراف توسعه یافته است ، که نتیجه بسیار هماهنگ تر می دهد. جزئیات بسیار دور شده است ، زیرا حتی اگر به حالت تاریک بروید ، طراحی صدا نرمتر است. این همچنین برای مایکروسافت راهی است که باعث می شود مردم از اختلال بینایی بهره مند شوند.

همیشه در شخصی سازی ، حالت ویندوز در صفحه اول به زودی به طور پیش فرض در سیستم عامل مستقر می شود. این ویژگی ، که قبلاً در صفحه قفل وجود دارد ، به شما امکان می دهد تصویر زمینه منظم و به طور خودکار را تغییر دهید. این تصاویر توسط مایکروسافت انتخاب شده اند که برجسته می شوند و کسانی که مایل به جزئیات در مورد مکان عکس هستند. طبق تخمین ها ، ویندوز در صفحه اول باید در طول سال برای همه ، حدود اکتبر وارد شود.

ویندوز 11 11

در خروجی ویندوز 11 ، تغییر مرورگر پیش فرض طولانی و خسته کننده بود ، زیرا باید برای همه قالب ها انجام شود. استراتژی با هدف دلسرد کردن کمترین کاربران آگاه من ، و بنابراین آنها را وادار به استفاده از Edge کرد. از آن زمان ، همه چیز تغییر کرده است ، زیرا اکنون می توان مرورگر پیش فرض را در یک کلیک تغییر داد.

برنده 11 ناوبر

علاوه بر این ، مایکروسافت با آزمایش یک برگه به ​​نام “تنظیمات ویندوز 11 را تکمیل می کندپایداری“(” پایداری “) ، که هدف آن مشاوره به کاربر در مورد وسایل افزایش طول عمر رایانه شخصی خود است. بنابراین می توان پارامترهای صرفه جویی در مصرف انرژی را پیکربندی کرد و همچنین در مورد راه های بازیافت رایانه خود اطلاعات بیشتری کسب کنید. ویندوز هنوز در یک رویکرد با مسئولیت محیط زیست ، دوره هایی را که PC توسط انرژی های تجدید پذیر تغذیه می شود ، برای نصب به روزرسانی های بعدی خود تشخیص می دهد.

پارامتر دوام ویندوز 11

همچنین اکنون می توان حساب های مختلف خود را در تنظیمات مدیریت کرد. در حال حاضر ، فقط مدیریت اشتراک دفتر شما در دسترس است ، اما گذر بازی در به روزرسانی اکتبر وارد می شود. بنابراین دیگر لازم نیست از طریق سایت برای پرداخت ، لغو اشتراک یا تغییر پیشنهادات بپردازید.

مایکروسافت همچنین به دنبال ساده سازی چیزها است. در حال حاضر ، شرکت Redmond به دنبال جایگزینی ابزار معروف رسانه ای خود با ادغام مستقیم آن در منوی تنظیمات است. با انجام این کار ، وضوح اشکالات برای کاربران کمتر با تجربه بسیار ساده تر خواهد بود.

سرانجام ، و تأکید بر آن ، قدیمی خوب است تابلو پیکربندی هنوز آنجاست. با این حال ، مایکروسافت قصد دارد از شر آن خلاص شود. در واقع ، چندین گزینه قبلاً راه خود را به پارامترها پیدا کرده اند و لیست در مورد به روزرسانی ها رشد می کند. ساخت 22509 ، به ویژه ، با مهاجرت پارامترهای شبکه به برنامه جدید ، ناخن را غرق کرده است.

صفحه پیکربندی

8. منوی زمینه بسیار واضح تر می شود

وقتی روی استفاده از دکمه سمت راست روی یک عنصر دسک تاپ یا اکسپلورر (یک پرونده ، یک پوشه ، یک واحد دیسک و غیره) ، a منوی متن ظاهر می شود. جدید نیست ، بیش از 25 سال در زیر ویندوز وجود داشته است. از طرف دیگر ، این منوی معروف تاکنون تمایل آزار دهنده ای برای افزایش طبق برنامه های نصب شده و امکانات سیستم عامل داشته است.

ویندوز 11

ویندوز 11 منوی کلیک راست را بسیار واضح تر و قابل اطمینان تر می کند. اکنون فقط مقدار کمی از گزینه ها به طور پیش فرض نمایش داده می شود. برای مشورت لیست کلیه توابع ممکن در یک عنصر File Explorer یا دسک تاپ ، لازم است روی نمایش گزینه های بیشتر کلیک کنید. مسلماً ، این تازگی به معنای رسیدگی اضافی برای رسیدن به عملکرد مورد نظر است.

از طرف دیگر ، هنگامی که تعداد زیادی از برنامه ها بر روی رایانه شخصی نصب شده اند ، منوی متنی “درهم و برهمی” کمتری را ارائه می دهد ، برنامه هایی که می توانند گزینه های مناسب را که می خواهند اضافه کنند. این منو در کارآیی ، وضوح و همچنین در ثبات به دست می آید. سرانجام ، توجه داشته باشید که منوی زمینه نیز دکمه های میانبر را به دست می آورد (آنها در قسمت بالا قرار دارند). این دکمه ها بسته به مورد ، اجازه می دهند تا یک عنصر را خرد کنید ، آن را تغییر نام دهید ، آن را حذف کنید و غیره. هنوز در نسخه نهایی خود نیست ، زیرا آخرین بروزرسانی به عنوان مثال ابعاد خود را کاهش داده است.

ویندوز 11

همه چیز عالی نیست. این منو از نظر منابع خوشمزه تر است و برخی از کاربران از اینکه وی در حال شکایت است شکایت می کنند. مایکروسافت روی این موضوع کار می کند و برای لحظه ای که برای توسعه دهندگان در نظر گرفته شده است ، نسخه پایدار تری را در یک ساخت جدید نوید می دهد. همچنین می توان منوی متنی “قدیمی” را با ساخت به روزرسانی + کلیک راست نمایش داد. این به کاربر امکان می دهد گزینه های بیشتری را مستقیماً بدون کلیک بر روی نماد مناسب داشته باشد.

9. اسکایپ به نفع یک برنامه “گربه” جدید بر اساس تیم های مایکروسافت ناپدید می شود

کمی تعجب آور است: اسکایپ به طور پیش فرض نصب نشده است. ویندوز 11 اسکایپ را با تیم های مایکروسافت جایگزین کرده است. مایکروسافت مشاهدات زیر را ایجاد کرد: به دنبال همه گیر Covid-19 و محدوده های متعدد که در پی داشت, استفاده از تیم های مایکروسافت یک جهش فوق العاده در سراسر جهان ایجاد کرده است.

این برنامه بیش از 145 میلیون کاربر فعال در روز دارد. به اندازه کافی برای ایجاد حسادت اسکایپ ، که سال گذشته تلاش کرد تا 40 میلیون کاربر روزانه را با هم جمع کند. در این زمینه ، مایکروسافت اطمینان می دهد که ادغام تیم ها در ویندوز 11 یک مشکل قانونی به ویژه با رقابت ایجاد نمی کند. توجه داشته باشید که مایکروسافت در آینده تیم های زیادی را به دست می آورد ، که قصد دارد در بلند مدت در دنیای تجارت تحمیل کند. این شرکت همچنین کاربران خود را در این راستا قرار می دهد و حتی از این پلتفرم برای آزمایش موارد استفاده می کند. به عنوان مثال ، در این مورد است که طلسم کلیپپی از طریق یک بسته برچسب بازگردد.

تیم های مایکروسافت چت ویندوز 10

یک برنامه جدید به نام “گربه“و در ماه مه 2021 وارد ویندوز 11 شد. در نوار وظیفه قرار داده شده ، به شما امکان می دهد به سرعت به لیست تماس خود دسترسی پیدا کنید ، پاسخ دهید یا پیام ارسال کنید یا در بحث ها جستجو را راه اندازی کنید. اما پشت نسخه سبک تیم های مایکروسافت است که در پشت این برنامه جدید پنهان است. به طور خلاصه ، برنامه “گپ از تیم های مایکروسافت” که با ویندوز 11 تحویل داده می شود ، می خواهد سبک تر و بالاتر از همه عموم بزرگتر باشد.

در حال حاضر, اسکایپ نباید کامل شودT ، از آنجا که همیشه نصب آن از طریق فروشگاه مایکروسافت یا به صورت برنامه x86 امکان پذیر است. همچنین در مورد ویندوز 10 نیز باقی خواهد ماند ، زمان زندگی در این استخوان باقی مانده است. با این حال ، تغییر اندازه برای نرم افزاری است که مایکروسافت ده سال پیش به دست آورد و این شرکت همیشه جلوی صحنه را تحت فشار قرار می داد ، و در کنار گذاشتن MSN ، سیستم قدیمی پیام رسانی خود دریغ نمی کند.

توجه داشته باشید که اینترنت اکسپلورر از ویندوز 11 حذف شده است. این یک گام تاریخی در تاریخ مرورگر است ، زیرا این اولین بار است که از زمان راه اندازی آن در سال 1997 سیستم عامل مایکروسافت نخواهد داشت. بنابراین Microsoft Edge در عبور از مرورگر پیش فرض رسمی ویندوز می شود.

10. ویندوز 11 نیز در بازی شرط بندی می کند

برای مایکروسافت ، Xbox Series X نمایانگر نسل جدید کنسول نیست ، زیرا این تنها یک ترمینال دسترسی به یک اکوسیستم است. با ویندوز 11 ، همگرایی بین رایانه شخصی و بازی کنسول تقویت می شود. برنامه Xbox در تمام پایانه های ویندوز 11 نصب شده است و کاربران می توانند به XCloud موضوع به اشتراک GamePass Ultimate دسترسی پیدا کنند. Cross-Play و Cross Save در آنجا وجود دارد ، این بدان معنی است که شما می توانید بدون توجه به سکوی آنها با دوستان خود بازی کنید. علاوه بر این ، ویندوز 11 دو ویژگی جدید جدید را به ارمغان می آورد.

اولین ، در حال حاضر در کنسول, ماشین HDR است. اگر یک بازی و صفحه نمایش سازگار دارید ، ویندوز 11 به طور خودکار آن را در HDR قرار می دهد ، که در ویندوز 10 اینگونه نبود. علاوه بر این ، مایکروسافت برنامه ای را با الهام از Xbox برای پیکربندی تنظیمات HDR به طور مستقیم در سیستم عامل آزمایش می کند.

ماشین HDR

سرانجام ، ویندوز 11 به ارمغان می آورد انباره مستقیم, که به SSD اجازه می دهد تا مستقیماً با GPU ارتباط برقرار کند. این منجر به زمان بارگذاری بسیار کوتاه و حتی غیر موجود در بازی های خاص می شود. به این اضافه شده است که عملکرد در حالت چند برابر برای بازیکنانی که ترجیح می دهند بدون صفحه نمایش کامل انجام دهند افزایش یافته است.

با این حال ، همه چیز خیلی صورتی به نظر نمی رسد. در واقع ، همکاران ما از PC Gaming متوجه شدند که این بازی ها در رایانه های شخصی ویندوز 11 تا 25 ٪ کمتر کارآمد هستند. اینجا است VBS ، یا امنیت مبتنی بر مجازی, مشکل ساز. بنابراین این قابلیت باید در تنظیمات غیرفعال شود. توجه داشته باشید که فقط رایانه های شخصی با ویندوز 11 که به طور پیش فرض نصب شده اند ، این مشکل را می دانند ، زیرا کسانی که از ویندوز 10 آمده اند مشکلی ندارند. شکی نیست که مایکروسافت خیلی سریع این خطاها را اصلاح می کند.

توجه داشته باشید که Qualcomm فناوری جدید ایستگاه دوگانه WiFi خود را در ویندوز 11 مستقر کرده است. اصل ساده است: دو باند 2.4 و 5 گیگاهرتز را ترکیب کنید تا میزان تأخیر و مشکلات مختلف اتصال در بازی به طور خاص کاهش یابد. ویژگی ای که برای بازیکنانی که عادت به بازی در WiFi دارند و نه در اتصال اترنت بسیار مفید خواهد بود. علاوه بر این ، اگر شما هم می خواهید از سرعت بهتری در رایانه شخصی خود بهره مند شوید ، اما واقعاً نمی دانید چگونه این کار را انجام دهید ، از مشاوره ما در مورد Windows 11 دریغ نکنید. “، که به شما روش پیگیری می دهد ، قدم به قدم.

ایستگاه دوتایی WiFi Qualcomm

11. ویندوز 11 سریعتر از ویندوز 10 است

ویندوز 11 از ویندوز 10 کارآمدتر است. به عنوان مثال ، مایکروسافت گفت که ساعت مچی 25 ٪ سریعتر از ویندوز 10 خواهد بود. استخوان می داند که چگونه عناصر را برای بیدار شدن و برقراری ارتباط بهتر با تجهیزات اولویت بندی کند. حتی بیشتر ، فضای کمتری در SSD طول می کشد و در صورت عدم استفاده از آنها ، برنامه های بومی فعال نمی شوند. بنابراین آنها در پس زمینه به روز نمی شوند و بنابراین به عملکرد بهتر سیستم کمک می کنند. آنچه بیشتر مایکروسافت قول داده است که 2022 به بهبود عملکرد اختصاص یابد.

کاربران حرفه ای همچنین باید از ویندوز 11 قدردانی کنند ، زیرا مایکروسافت اشکالی را اصلاح کرده است که بر شروع برخی از رایانه های شخصی تأثیر می گذارد. این ممکن است رخ دهد که سیستم عامل حداقل 40 دقیقه در صفحه Start -up مسدود شود, اما به لطف سازنده اختیاری جدید 22000.651 ، رایانه های ویندوز 11 سریعتر از همیشه شروع می شوند.

سرانجام ، آخرین تازگی در مورد سرعت ویندوز 11: به لطف یک الگوریتم فشرده سازی جدید ، مایکروسافت سرعت انتقال داده ها را در یک شبکه محلی از طریق پروتکل SMB بهبود بخشیده است. واضح است ، هنگامی که پرونده های حجمی را بین دو رایانه شخصی خانه یا بین رایانه شخصی و یک NAS منتقل می کنید ، این عملیات تحت ویندوز 11 به طور قابل توجهی سریعتر از ویندوز 10 است.

12. اکنون داشتن یک حساب مایکروسافت ضروری است

مایکروسافت استفاده از یک حساب کاربری را در ویندوز 10 تحت فشار قرار داد ، اما همیشه داشتن یک حساب محلی امکان پذیر بود. اکنون ، برای صاحبان خانواده ویندوز 11 ، الف چنین حساب کاربری برای نصب آن اجباری است.

راهی برای کنترل مایکروسافت برای کنترل چه کسی از سیستم عامل خود و ارائه خدمات مختلف مانند OneDrive. لطفاً توجه داشته باشید ، نیاز به داشتن یک حساب کاربری می تواند گاهی اوقات به اشکالات کمی عجیب منجر شود ، مانند مواردی که از ارتباط با یک حساب تازه ایجاد شده جلوگیری می کند.

13. برنامه های مایکروسافت حق استفاده از چهره را دارند

نرم افزار مایکروسافت همچنین دیده است که طراحی آنها با ویندوز 11 تکامل یافته است ، حتی اگر نحوه استفاده از آن تغییر نکند. معروف ترین آنها رنگ است. ما همان نمادها را داریم ، به جز این که اینها به منظور احترام به کدهای طراحی ویندوز 11 ، یعنی لهجه بر روی گرد بودن و شفافیت مدرن شده اند. این نرم افزار همچنین با موضوع تاریک سازگار است. OneNote همچنین دچار تغییر بزرگی می شود ، زیرا نسخه های ویندوز 10 (از طریق فروشگاه مایکروسافت) و دفتر به سادگی برای وضوح بیشتر ادغام شده اند.

Microsoft Office همچنین حق نسخه جدید را دارد. این مشترکین Office 365 از محصولات جدید بهره مند می شوند ، از جمله طراحی جدید بیشتر با ویندوز 11. برای کسانی که می خواهند یکباره مجموعه نرم افزار را خریداری کنند, دفتر 2021 از 5 اکتبر با قیمت 149 یورو برای افراد و 249 یورو برای متخصصان در دسترس است. توجه داشته باشید که نصب آن در ویندوز 10 ، بلکه در MACOS امکان پذیر است.

دفتر 2021

برخی از برنامه های بومی قبلاً در یک به روزرسانی اخیر چهره ای داشته اند: تصویر ، محاسبه ، پست الکترونیکی و تقویم ابزار. استفاده از آنها در رابطه با پیشینیان خود تغییر نمی کند ، با این حال ، این نسخه های جدید جدید یک طراحی اصلاح شده و اصلاح شده ، واضح تر و مهمتر از همه سازگار با حالت تاریک سیستم سیستم عامل.

ویندوز 11

برنامه عکسها همچنین بلند کردن را می شناسد. عملکرد آن با آنچه در حال حاضر می دانیم یکسان است ، اما منوها دوباره تنظیم شده اند. اصلاح یک تصویر ساده تر است و نمایش همزمان چندین بار امکان پذیر است. علاوه بر این ، اطلاعات مربوط به کلیشه مشاهده شده ، مانند تاریخ ایجاد یا اندازه آن ، قابل مشاهده است.

عکس های ویندوز 11

نرم افزار اسطوره ای همچنین یک چهره بزرگ را تجربه می کند: دفترچه یادداشت. از زمان اولین ویندوز ، این ابزار پردازش کلمه فلسفه خود را حفظ می کند: ساده ، سریع ، تصفیه شده است. با این حال ، پیشانی کمی تنظیم شده است تا استفاده از آن آسانتر باشد. به همین ترتیب ، یک منوی پارامتر ظاهر می شود. سرانجام ، دفترچه یادداشت ویندوز 11 یک ویژگی اندازه را ارائه می دهد: زبانه ها ، مانند هر مرورگر !

محاصره

یک برنامه بی موقع دیگر که حق داشتن یک چهره را داشته باشید: مدیر وظیفه. شما شروع به دانستن آهنگ می کنید. این ابزار کانتورهای گرد از طراحی روان را اتخاذ می کند در حالی که کل بسیار تصفیه شده است. یکی دیگر از تازگی ها ، از طریق یک ساختمان جدید ویندوز 11 که در سال 2022 پخش شده است ، مدیر وظیفه رنگ ها را به خود می گیرد. در واقع ، آن را مستقیماً با رنگ کاهش انتخاب شده توسط کاربر سازگار می کند و حتی یک نوار جستجو را نیز در بر می گیرد.

مدیر وظیفه ویندوز 11

اما جدید بودن این نسخه گنجاندن یک حالت تاریک است. بنابراین ، نمایش یک صفحه هیجان زده با متن سفید امکان پذیر است. بسیار آرام تر برای چشم ها و به خصوص مطابق با ویندوز 11.

مایکروسافت همچنین از نسخه جدیدی از برنامه ضبط صوتی خود رونمایی کرده است. برنامه جدید دارای یک عملکرد مارک جدید, که به شما امکان می دهد تا horodatages خاص را علامت گذاری کنید. او همچنین است برای وارد کردن پرونده های صوتی و تغییر ورودی صوتی امکان پذیر است برای استفاده از میکروفون از پیش فرض. شما حتی اکنون می توانید نوع فایل خروجی را تغییر دهید. این برنامه همچنین دارای یک صفحه نمایش جدید در میلی ثانیه و گزینه های جدید سرعت خواندن است. سرانجام, قالب های M4A ، MP3 ، WMA ، FLAC و WAV همه پشتیبانی می شوند, با سه پارامتر کیفیت صوتی مورد نظر خود.

در آوریل 2023 ، مایکروسافت همچنین به یک نوآوری جدید قابل توجه در مورد ابزار تصویر پیوست. از این پس ، فشار بر روی کلید صفحه نمایش روی صفحه کلید شما به طور خودکار ابزار تصویر را راه اندازی می کند. یک تغییر جزئی که زندگی را بسیار تسهیل می کند.

همچنین توجه داشته باشید که استفاده از ایموجی های سه بعدی در تیم های Skype و Microsoft امکان پذیر خواهد بود. بخشی از پرچمدار مایکروسافت در هنگام ارائه استخوان وعده می دهد ، این ایموجی های نسل جدید هنوز منتظر هستند. همانطور که توسط یک طراح جانباز غول آمریکایی در یک پست رسمی وبلاگ تأیید شده است ، شرکت ردموند هنوز در حال توسعه توسعه ایموجی های سه بعدی است.

توجه داشته باشید که همه این برنامه های پیش فرض 1.6 گیگابایت در هارد دیسک یا SSD شما وزن دارند. اگر فایده ای ندارید ، ما در این مقاله برای شما توضیح می دهیم.

14. Windows Media Player برگشته است

این یک بازگشت غافلگیرانه است: Windows Media Player. خواننده موسیقی و فیلم ها به نفع موسیقی شیار کمی برکنار شده بودند ، اما او در چند هفته به شکل جدیدی باز خواهد گشت. طراحی و استفاده از بررسی و اصلاح ، روش جدید مدیریت کتابخانه شما ، تصویری اقتباس شده با ویندوز 11 ، این خواننده کاملاً مدرن است.

ویندوز مدیا پلیر

اگر از موسیقی شیار استفاده می کنید ، وحشت نکنید ، زیرا تمام داده ها و ترجیحات شما به طور خودکار به این خواننده منتقل می شود. در حال حاضر ، فقط خودیها می توانند از آن لذت ببرند.

15. لینوکس به فروشگاه مایکروسافت می پیوندد

با توسعه دهندگان بسیار محبوب ، زیر مجموعه ویندوز برای لینوکس (WSL) اکنون می تواند از فروشگاه مایکروسافت مستقر شود. یک پیشرفت واضح در مقایسه با روش قبلی ، که خواستار رفتن به سریع فرمان است. چندین توزیع سیستم عامل ارائه می شود ، و به روزرسانی ها نیز از نابینایان مانند یک برنامه واقعی انجام می شود. اکنون آموزش ما را کشف کنید تا آن را بارگیری کنید.

فروشگاه ویندوز 11 لینوکس مایکروسافت

16. ترمینال جایگزین سریع فرمان می شود

اکنون زمان آن رسیده است که ترمینال به برنامه پیش فرض خطوط فرمان تبدیل شود. سالهاست که این نقش توسط فرمان سریع بازی شده است ، که از آن زمان تا حدودی منسوخ شده است. به روزرسانی بعدی ، فعلی 2022 ، به طور قطعی ترمینال را به عنوان جایگزینی واقعی خود تحمیل می کند. تا آن زمان ، می توان پیکربندی را توسط خودتان تهیه کرد.

ترمینال ویندوز 11

17. File Explorer دارای برگه و استقبال جدیدی است

مایکروسافت برای اولین بار توسط اعضای برنامه خودی ها مشخص شد ، سرانجام تأیید کرد که پرونده اکسپلورر در نهایت توسط زبانه ها ناوبری را ارائه می دهد. نیازی به گم شدن در بین ده ها ویندوز باز نیست: پس از استقرار عملکرد ، فقط یک نفر کافی خواهد بود. علاوه بر این ، صفحه اصلی تا حدودی تغییر خواهد کرد و امکان کاربر برای پیکربندی موارد دلخواه خود را به وجود می آورد. مایکروسافت شروع به استقرار قابلیت ها با ساخت 25136 کرد که از ژوئن 2022 برای خودی ها در دسترس است. در ماه اکتبر ، او با همه خودی ها وارد می شود ، از پچ سه شنبه در ژوئیه 2023 ، تمام کاربران ویندوز 11 می توانند در نهایت از زبانه ها در Explorer of Files استفاده کنند. مایکروسافت برای حرکت سریعتر به برنامه ، مایکروسافت روی کیک ، برای حرکت سریعتر در برنامه ارائه می دهد.

زبانه های پرونده های Windows 11 Explorer

18. مایکروسافت در حال تهیه یک ابزار تمیز کردن Ccleaner است

این جمعه ، 21 اکتبر 2022 ، ما یاد گرفتیم که مایکروسافت در حال حاضر روی یک برنامه جدید برای ویندوز 11 کار می کند تا عملکرد رایانه شخصی شما را تمیز و بهینه کند. تعمید یافته مدیر کامپیوتر, نسخه بتا عمومی این ابزار در وب سایت مایکروسافت چینی مشاهده شد.

درست مثل یک ccleaner خاص, مدیر کامپیوتر ویژگی های بسیاری را برای حفظ رایانه شخصی ارائه می دهد در شرایط خوب: یک عملکرد مدیریت ذخیره سازی برای مدیریت یا حذف برنامه های استفاده نشده ، امکان تمیز کردن کامل سیستم عامل یا برای جستجوی پرونده های بزرگ در دیسک های خود, یک دکمه تقویت برای پاک کردن پرونده های موقت و انتشار حافظه … گزینه های زیادی وجود دارد. متأسفانه, برنامه به درستی در تمام رایانه های شخصی کار نمی کند, و ما هنوز نمی دانیم که نسخه نهایی PC Manager توسط مایکروسافت مستقر خواهد شد.

مدیر رایانه ویندوز 11

19. ابزار تصویر هم اکنون می تواند فیلم ها را ضبط کند

تاکنون ، ابزار تصویر یک عملکرد ویندوز 11 بوده است که به کاربران امکان می دهد تصویر را ضبط ، اصلاح و به سرعت ذخیره کنند. از این پس ، به کاربران ویندوز 11 اجازه می دهد تا صفحه نمایش خود را بر روی فیلم ذخیره کنند و این به طور بومی. عملکرد به کاربران این امکان را می دهد تا نه تنها کل صفحه را ضبط کنند ، بلکه برای ذخیره یک بخش ویژه نیز انتخاب می کنند, مانند گزینه های MACOS با QuickTime. علاوه بر این ، از بروزرسانی ژوئیه 2023 ، برنامه با فشار دادن کلید چاپ ، تصویر در دسترس است.صفحه نمایش.

20. Microsoft Copilot در تمام کارهای شما به شما کمک می کند

مایکروسافت در طول ساخت سالانه خود اعلام کرد که ویندوز 11 اولین پلتفرم رایانه شخصی برای ادغام کمکهای اطلاعاتی مصنوعی مرکزی به نام ویندوز کوپیلوت خواهد بود. این عملکرد جدید انقلابی امکانات زیادی را ارائه می دهد ، از مدیریت پارامترها و برنامه های کاربردی سیستم عامل گرفته تا کمک به برنامه ریزی فعالیت هایی مانند قسمت ماهیگیری. Copilot قول می دهد استفاده روزانه از ویندوز را ساده تر کند ، بنابراین از کاربران برای حرکت در منوها و پارامترهای پیچیده ای جلوگیری می کند. ویندوز Copilot Preversion اکنون در برنامه خودی در دسترس است. علاوه بر این ، مایکروسافت همچنین ادغام New Chatgpt Bing را اعلام می کند ، که یک تجربه تحقیق بهبود یافته برای کاربران AI امکان پذیر خواهد بود.

21. PassKeys و شناسایی بیومتریک زندگی شما را آسان تر می کند

ویندوز سلام ، این سیستم که به شما امکان می دهد جلسه خود را با اثر بیومتریک آن ، توسط یک اسکنر دیجیتال ، با تشخیص چهره یا از طریق کد پین باز کنید ، به زودی به شما امکان می دهد به وب سایت های مختلف متصل شوید. داده ها به این ترتیب بازیابی می شوندکاربر را با استفاده از PassKey شناسایی کنید, آینده (یا توقف مرگ) رمز عبور.

22. اشتراک پرونده بصری تر خواهد شد

مایکروسافت دوست دارد اشتراک فایل را با ویندوز ساده کند تا به همان اندازه موثر و بصری باشد که معادل MAC آن ، قطره هوا باشد. در یک به روزرسانی بعدی ، شرکت Redmond به شما امکان می دهد نام سیستم خود را تغییر دهید, به طوری که قابل تشخیص تر است.

23. اگر یک ویژگی از دست رفته باشد … بدون شک آن را در اسباب بازی های قدرت پیدا خواهید کرد

اگرچه طراحان ویندوز 11 از طریق به روزرسانی های مکرر ، استخوان را بهبود می بخشند ، اما از فکر کردن به همه چیز دور نیستند. در این زمینه ابزار است اسباب بازی های قدرت به بازی بپیوندید. این دنباله از آب و برق واقعی است چاقوی بهره وری سوئیسی در ویندوز 11. تعداد ویژگی های کوچک بسیار مفید که فاقد سیستم عامل مایکروسافت هستند در این مورد موجود است برنامه بیش از 250 مگابایت. شما می خواهید ابعاد یک تصویر را در پرواز تغییر دهید ? Toys Power یک راه حل برای آن دارد ، تصویر تغییر اندازه می دهد. بدون افتتاح یک برنامه انتشار ، عکسی را تماشا کنید ? مشکلی نیست ، عملکرد پیش نمایش وام گرفته شده از Mac برای کمک به شما در میانبر صفحه کلید وجود دارد. در کل ، این کمتر از 21 ابزار نیست که جامعه شما را در اختیار شما قرار می دهد همیشه با رایانه شخصی خود کارآمدتر و کارآمدتر است.

آینده ویندوز 11

البته ، مایکروسافت قصد دارد پیگیری طولانی مدت را به ویندوز 11 ارائه دهد. شرکت Redmond در حال حاضر برنامه ریزی کرده است که سالانه ساخت اصلی را منتشر کند. ما همچنین در مورد نسخه 23: 2 ساعته ویندوز 11 یا نام کد Sun Valley 3 اطلاعاتی داریم. اگرچه راه اندازی آن برای اکتبر 2023 برنامه ریزی شده است ، اما خودی ها قبلاً توانسته اند نمای کلی از این نسخه استخوان آینده را داشته باشند.

با این حال مراقب باشید ، هیچ ویژگی اصلی جدید وجود ندارد زیرا این نسخه اولیه برای تصحیح بسیاری از اشکالات ، در مورد Notammen ، محتوا استT Explorer File یا عدم امکان خاموش کردن رایانه از طریق منوی Start. به هر حال ، همه چیز نشان می دهد که مایکروسافت قبل از پخش نوآوری های خود در ارتباط با Sun Valley 3 به دنبال از بین بردن همه اشکالات این نسخه 23: 2 است.

شایعه کوتاه که براساس آن ویندوز Office 11 11: 2 بعد از ظهر می تواند چهره خود را تغییر دهد. یک سوال از رابط وجود دارد که عمق صفحه نمایش را در نظر می گیرد ، با عناصری که مطابق حرکت موش شما حرکت می کنند. بدیهی است که تمام این اطلاعات با موچین گرفته می شود ، زیرا چنین تغییری بی اهمیت نخواهد بود و عادت های نصب شده برای ده ها سال را ناراحت می کند.

حداقل پیکربندی برای نصب ویندوز 11 بر روی رایانه شخصی آن چیست؟ ?

برخی از تغییرات کوچک باید از نظر سازگاری ویندوز 11 در مقایسه با نسخه قبلی سیستم عامل گزارش شود. اگر همانطور که یکی از اعضای توییتر ثابت کرده است ، از نظر فنی امکان اجرای ویندوز 11 با 196 مگاستت رم وجود دارد ، مایکروسافت می گوید که داشتن 4 گیگابایت رم ، 64 گیگابایت فضای دیسک و به ویژه یک پردازنده معماری 64 بیتی ضروری است. خوشبختانه ، برنامه های 32-bit همیشه پشتیبانی می شوند. در اینجا پیکربندی لازم برای ادعای ویندوز 11 آورده شده است:

 • 1 گیگاهرتز پردازنده دو هسته ای 64 بیتی
 • 4 گیگابایت رم
 • 64 گیگابایت فضای ذخیره سازی
 • صفحه 9 اینچی
 • تعریف تصویر 1366 x 768 پیکسل
 • UEFI ، Secure Boot و TPM 2 سازگاری.0
 • پشتیبانی از DirectX 12

ویندوز 11 مواد بومی

توجه داشته باشید که مایکروسافت بسیاری از پردازنده های Intel ، AMD را اضافه کرده است ، اما همچنین Qualcomm را به مناسبت به روزرسانی 3 به لیست سیستم های سازگار نیز اضافه کرد که در ژوئیه 2023 برای همه کاربران می رسد. اگر همیشه شک دارید ، یک ابزار کوچک برای آزمایش سازگاری ویندوز 11 با هر رایانه ای در دسترس است. این بررسی سلامت رایانه شخصی است. لطفا توجه داشته باشید ، با این حال: با وجود خرید اخیر ، ممکن است دستگاه شما ناسازگار باشد. مهمتر از همه ، به یاد داشته باشید که گزینه TPM را در تنظیمات BIOS یا UEFI پیکربندی خود فعال کنید. پس از فعال شدن این گزینه ، همه چیز باید به حالت عادی برگردد.

نیاز به تراشه TPM باعث می شود بسیاری از کاربران دست و پنجه نرم کنند. از نظر تئوری ، بسیاری از رایانه های شخصی قدیمی به عنوان مثال از برنامه ویندوز 11 خارج شده است. مایکروسافت این انتخاب را در یک یادداشت وبلاگ توضیح داد. این شامل تقویت امنیت داده های کاربر با سد سخت افزاری است. تصمیمی که هنوز از 4 کاربر کمتر از 4 کاربر را کنار نمی گذارد.

با این حال ، یک نکته وجود دارد که به شما امکان می دهد تا نیازهای مایکروسافت را دور بزنید: به لطف یک ابزار کوچک ، نه تنها می توانید جدیدترین نسخه ویندوز 11 را بارگیری کنید, بلکه برای اطمینان از نصب سیستم عامل جدید بر روی رایانه بدون TPM 2.0 و مجهز به یک پردازنده قدیمی. بنابراین این نکته امکان تنظیم ویندوز 11 را بر روی رایانه شخصی هنوز سازگار نیست. با توجه به اولین تست های ما ، همیشه می توان از به روزرسانی های ویندوز 11 لذت برد ، حتی اگر هیچ چیز تضمین نمی کند که این همیشه در ماه های بعدی اتفاق بیفتد.

نصب ویندوز 11

با این حال ، لازم به ذکر است که با عبور از قوانین ، ممکن است از برخی به روزرسانی های امنیتی بهره مند نشوید. علاوه بر این ، یک علامت علامت دائماً روی میز شما نمایش داده می شود و به شما یادآوری می کند که دستگاه شما سازگار نیست. حذف آن غیرممکن است.

ویندوز 11

با تشکر از این پیکربندی ، ممکن است فکر کنید که ویندوز 11 بسیار سریعتر از ویندوز 10 است. برای لحظه ای ، اینطور نیست. در واقع ، ما معیار مقایسه خودمان را ساختیم ، که ویندوز متأسفانه بازنده را از دست می دهد. توجه داشته باشید همه مواردی که ما از یک پردازنده AMD استفاده کردیم ، در حال حاضر مشمول یک مشکل عملکرد در آخرین نسخه سیستم عامل است. بنابراین نمرات به دست آمده منجر به تغییر در آینده نزدیک می شود. برای کشف همه نتایج ، اینجاست.

در این رابطه توجه داشته باشید که این مشکلات عملکرد با پردازنده های AMD با اولین به روزرسانی ویندوز 11 بدتر شده است. در واقع ، تأخیر در حافظه نهان L3 متأسفانه با پچ سه شنبه افزایش یافته است. در حال حاضر در 17 NS ، در یک Ryzen 7،2700x در هشت قلب به 31 NS رفت. پس از تأیید ورود دو اصلاح ، AMD در 22 اکتبر به روزرسانی را به روز کرد تا تمام مشکلات پردازنده های AMD را حل کند. در تئوری دیگر اشکال مدیریت حافظه پنهان نیست.

مشکلات عملکرد AMD

لیست مواد سازگار با ویندوز 11

به دنبال اعلام مایکروسافت در مورد حداقل پیکربندی مورد نیاز برای استفاده از ویندوز 11 ، برخی از تولید کنندگان مؤلفه تصمیم گرفته اند با آشکار کردن لیست محصولات سازگار خود با جدیدترین سیستم عامل مایکروسافت ، این رهبری را به دست آورند. این به ویژه مورد Biostar است ، یک مارک تخصصی که به ویژه برای مادربردهای خود شناخته شده است.

و دقیقاً ، این شرکت این پنجشنبه ، اول ژوئیه 2021 لیست کامل مادربردهای سازگار خود را فاش کرد. جای تعجب نیست که همه مدل های ذکر شده مجهز به تراشه TDM 2 هستند.0 و بوت ایمن. با این حال ، تعجب خوب ، از آنجا که همه مادربردهای AMD Ryzen را در سری 300 و 500 می یابیم. از طرف اینتل ، از طرف دیگر ، پانل بسیار محدودتر است.

amd

 • سری A520
 • سری B550
 • سری x570
 • سری B450
 • سری X470
 • سری X370
 • سری B350
 • سری A320

این کشور

 • سری Z590
 • سری B560
 • سری B460
 • سری H510
 • سری B250
 • j4105nhu

با این حال ، با توجه به محصولات اینتل ، آگاه باشید که آخرین پردازنده های Rocket Lake و Alder Lake به شما امکان نمی دهند Blu-ray 4K را در ویندوز 11 بخوانید. تقصیر ترک مدیریت اینتل در این SGX SOC ، یک فناوری اساسی در استفاده از DRM. بدون SGX ، امکان خواندن Blu-ray 4K در ویندوز 11 وجود ندارد ..

کارت استاد بیوستار

مایکروسافت همچنین به طور رسمی تأیید کرده است که ویندوز 11 حتی با استفاده از یک ماشین مجازی با Apple Mac M1 سازگار نخواهد بود. در واقع ، یکی از محبوب ترین ابزارهای مجازی سازی ، دسک تاپ موازی ، اخیراً به نسخه 17 رفت. تاکنون ، کاربرانی که ساخت ویندوز 11 خودی را نصب کرده اند با هیچ مشکلی روبرو نشده اند ، اما این نرم افزار شروع به نمایش خطاهای سازگاری سخت افزار در این نسخه جدید کرده است. بنابراین ویندوز 10 آخرین نسخه ویندوز سازگار با رایانه های Apple M1 است.

توجه داشته باشید ، و کمی خنده دار است که کاربران از تلاش برای نصب ویندوز 11 در پردازنده های قدیمی لذت بردند. یک یوتیوبور به این ترتیب متوجه شد که یک پنتیوم 4 2006 کاملاً سازگار است و بنابراین می تواند به طور رسمی از استخوان پشتیبانی کند. این فقط فراموشی مایکروسافت خواهد بود ، اما خنده دار است.

تاریخ انتشار ویندوز 11 چیست ?

ویندوز 11 در نسخه نهایی خود منتشر شد 5 اکتبر 2021. استقرار سیستم عامل جدید به تدریج است. اولین خدمت رایانه های کاملاً جدید بود و به دنبال آن جدیدترین دستگاه ها. قدیمی ترین رایانه ها کمی بعد از بروزرسانی بهره مند می شوند. مایکروسافت فراهم می کند که تمام رایانه های شخصی واجد شرایط ویندوز 11 می توانند از اواسط سال 20222 از نسخه جدید سیستم عامل بهره مند شوند.

توجه داشته باشید که اولین رایانه شخصی که ویندوز 11 را سوار می کند ، یک سطح نیست که تعجب آور است. در واقع ، این نمایش برتر به Honor Magicbook v14 بازگشت. افتخار و مایکروسافت در واقع یک همکاری استراتژیک را امضا کردند که شامل انتشار اولین رایانه شخصی است که تحت ویندوز 11 قرار می گیرد. به هر حال ، استقرار در حال پیشرفت است ، اما دومی خیلی سریع به نظر نمی رسد. در فوریه 2022 ، 19 ٪ از رایانه های شخصی واجد شرایط سیستم عامل را نصب کرده بودند. در ژوئن 2022 ، 23 ٪ برای نصب سیستم عامل وجود داشت. ارقام مورد بحث توسط StatCounter ، که بیشتر سهم کاربران در ویندوز 11 را با 18 ٪ تخمین می زند.

در آوریل 2022 ، ما آموختیم که ویندوز 11 فقط در 1.44 ٪ از کل رایانه های شخصی موجود در بازار کار می کرد ، بنابراین هنوز هم از ویندوز XP یا ویندوز 7 به ترتیب 1.71 ٪ و 4.70 ٪ کمتر محبوب بود.

در همین حال ، مایکروسافت در ویندوز 11 SE کار می کند ، نسخه Lite از سیستم عامل که برای بازار آموزش و پرورش تهیه شده است. این نسخه همچنین با یک لپ تاپ سطح جدید ، مجهز به SOC همراه است Intel Celeron N4120 با 8 گیگابایت رم. این به زیر 400 دلار پیشنهاد می شود ، امیدوارم که با Google و Chromebooks آن رقابت کنیم.

تعهد ویندوز 11

به روزرسانی های مختلف ویندوز 11

از زمان انتشار آن ، ویندوز 11 قبلاً حق به روزرسانی های زیادی را داشته است. علاوه بر این ، مایکروسافت از شور و شوق ناشی از استخوان جدید خود استقبال کرد. طبق یک پست رسمی وبلاگ که در تاریخ 27 ژانویه 2022 منتشر شده است ، کاربران 40 ٪ زمان بیشتری را برای رایانه شخصی خود تحت ویندوز 11 در مقایسه با ویندوز 10 می گذرانند. علاوه بر این ، به روزرسانی رایگان دو بار برای Win10 باعث ایجاد انگیزه کاربران شده است.

با این حال ، بخش بزرگی از ویژگی های ذکر شده در این مقاله هنوز برای عموم مردم در دسترس نیست. در حالی که کاربران امیدوار بودند که در ابتدای سال 2022 بتوانند از آن استفاده کنند ، در نهایت اینگونه نخواهد بود. در واقع ، به روزرسانی بزرگ بعدی ویندوز 11 ، نامیده می شود Sun Valley 2 یا 10: 2 p.m, سرانجام در ماه مه 2022 رسید. فرصتی برای کشف اینکه حاوی کمتر از 35 برنامه از پیش نصب شده نیست. خودی ها در کانال پیش نمایش نسخه توانستند نسخه نهایی را در ابتدای ژوئن 2022 ، ساخت 22621 ، از طریق گزینه ویندوز خودی در بخش Windows Update از ویندوز 11 بدست آورند. سرانجام ، به روزرسانی ویندوز 11 22H2 در سپتامبر 2022 مستقر شد.

اگر اصلاحات بسیاری از قبیل بهبود منوی راه اندازی و بازگشت و بازگشت در نوار وظیفه را انجام داده است ، این نسخه نیز به دسته اشکالات خود اضافه کرده است. در میان آنها ، نگرانی های عملکرد با بازی ها و برنامه های خاص. در مواجهه با تعداد فزاینده ای از شکایات ، مایکروسافت همچنین تصمیم گرفته است تا استقرار به روزرسانی را در رایانه های شخصی مورد نظر مسدود کند. خوشبختانه ، سازنده در تاریخ 30 نوامبر 2022 یک وصله اصلاحی را پخش کرد. با این حال ، لازم به ذکر است که برخی از رایانه های شخصی هنوز نمی توانند آن را بارگیری کنند.

یک استراتژی نسبتاً مبهم برای به روزرسانی

از دیدگاه جهانی ، جالب است که توجه داشته باشید که مایکروسافت در رابطه با استراتژی بروزرسانی خود تصمیم گیری نشده است. بر خلاف ویندوز 10 که یک عمده و جزئی را ارائه می دهد ، ویندوز 11 فقط باید در هر سال به روزرسانی شود. اما در فوریه 2022 ، سیستم عامل به روزرسانی قابل توجهی دریافت کرد و بسیاری از ویژگی های جدید را به همراه داشت. شرکت ردموند همچنین گفته است که این نوع بروزرسانی بیشتر خواهد بود.

اخیراً ، مایکروسافت در مارس 2022 از ویندوز 11 نسخه جدیدی را مستقر کرد. این شامل یک سیستم به ویژه برای مسدود کردن برنامه های بالقوه خطرناک و همچنین یک مدیر اشتراک جدید و وسایل پرداخت است. برای جلوگیری از تعلیق احتمالی خدمات آنلاین خود در صورت تغییر کارت بانکی به عنوان مثال ، تمرین کنید.

به این نکته اضافه کنید که مایکروسافت گاهی اوقات از تقویم خود منحرف می شود ، با به روزرسانی های فوری امنیتی با هدف پر کردن گسل ها از نرم افزار خود (به روزرسانی های خارج از باند). ما به یاد می آوریم و همچنین در مارس 2023 ، این شرکت مجبور شد با سرعت کامل به روزرسانی ابزار ضبط صفحه را در فروشگاه مایکروسافت منتشر کند ، تا نقصی را که به هکرها امکان می دهد از تصاویر بازسازی شده با برنامه یکپارچه Bone استفاده کنند ، تصحیح کند.

ویندوز 10 آیا او ناپدید می شود ?

ویندوز 10 در حال ناپدید شدن نیست ، زیرا مایکروسافت برنامه ریزی می کند برای به روزرسانی منظم آن تا سال 2025. اگر رایانه شما با ویندوز 11 سازگار نیست یا فقط نمی خواهید استخوان های خود را تغییر دهید ، حداقل چهار سال در مقابل خود دارید.

ویندوز 10

علاوه بر این ، سیستم عامل همچنان به روزرسانی های بزرگ سالانه خود را ادامه خواهد داد. اکتبر آینده ، یک تکه بزرگ اخبار مهم مختلفی از جمله بهبود ویندوز سلام را به ارمغان می آورد. اگر از ویندوز 10 تا ویندوز 11 برنامه ریزی کنید ، لزوماً از آن بهره مند می شوید ، زیرا سیستم عامل جدید مایکروسافت در اوایل سال 2022 مستقر خواهد شد.

همچنین توجه داشته باشید که اگر قانع نشوید ، می توانید ویندوز 11 را به ویندوز 10 آهن کنید. با این وجود ، اگر می خواهید داده های خود را نگه دارید ، طی 10 روز پس از نصب لازم است که این کار را انجام دهید. پس از این دوره ، تمام عناصر شخصی شما حذف می شوند.

قیمت ویندوز 11 چقدر است ?

پس از انتشار ویندوز 10 در سال 2015 ، مایکروسافت “به همه کاربران ویندوز 7 و ویندوز 8 مجوز سیستم عامل جدید” پیشنهاد داد “. این پیشنهاد برای یک سال دوام نیاورد ، اما شش سال بعد ، هنوز هم فعال است. ویرایشگر ردموند مجدداً عملیات ویندوز 11 را تکرار می کند: هر صاحب مجوز ویندوز 7 ، 8.1 یا ویندوز 10 حق مهاجرت رایگان به ویندوز 11 را خواهد داشت.

ما دستکاری را که شامل استفاده از شماره سریال گاهی اوقات از ویندوز 7 است ، گاهی از ویندوز 10 آزمایش کردیم. ضبط مجوز کاملاً کار کرده است. در مورد تازه واردان ، مایکروسافت تصمیمی رادیکال و غیرمعمول اتخاذ کرده است. در واقع ، خرید مجوز ویندوز 11 ، چه فردی یا یک تجارت غیرممکن خواهد بود. این اطلاعات توسط سخنگوی مایکروسافت تأیید شد. برای به دست آوردن ویندوز 11, در واقع لازم است قبل از مهاجرت به صورت رایگان به آخرین نسخه سیستم عامل ، مجوز برای ویندوز 10 بدست آورید.

دسک تاپ ویندوز 11

مراقب باشید ، با این وجود چند مورد برای دانستن وجود دارد. گذر از ویندوز 10 به ویندوز 11 روان انجام می شود و پرونده ها و داده های شخصی خود را نگه می دارید. عبور ویندوز 7 ، 8 و 8.1 کمی پیچیده تر خواهد بود ، زیرا لازم است یک اسکان مجدد کامل انجام شود. بنابراین ، این ابزار ذخیره سازی پس زمینه شما را حذف و تمیز می کند ، و داده های شما را در تصویب قربانی می کند. بنابراین لازم خواهد بود که از آن مراقبت کنید همه چیز را در ذخیره سازی خارجی مهم نگه دارید. رفلکس که ما به شما توصیه می کنیم در هر شرایطی اتخاذ کنید.

سرانجام ، آخرین آهنگ مورد توجه: کسب a ویندوز به صورت اشتراک. فرمولی که با ویندوز در ابر معنی دارد ، که خروج آن نیز قریب الوقوع به نظر می رسد. به یاد بیاورید که مایکروسافت از سال 2011 Office 365 را در این قالب ارائه می دهد.

در آگوست 2023 ، مایکروسافت مرحله تست سرویس ویندوز 365 سوئیچ خود را راه اندازی کرد ، که امکان دسترسی به رایانه شخصی ویندوز 11 Pro را که در ابر از یک دستگاه محلی میزبانی شده است. اولین آزمایشات قبلاً انجام شده است ، اما فرمول تاکنون فقط به متخصصان و مشاغل مورد توجه قرار گرفته است. همه چیز نشان می دهد که رایانه شخصی در ابر برای عموم مردم در حال ورود است خیلی زود. در همین حال ، مایکروسافت یک به روزرسانی انقلابی از سیستم عامل را منتشر می کند که “Windows Copilot” ، دستیار هوش مصنوعی شما را به صورت روزانه معرفی می کند که استفاده از ویندوز 11 را بسیار ساده می کند.

برنامه ویندوز 11 ویندوز

 • اشتراک اشتراک ->
 • توییتر
 • اشتراک گذاری
 • ارسال به یک دوست

سوئیس

متداول و تشخیص

سیستم عامل های پشتیبانی شده
مدل خارج شده. این صفحه دیگر به روز نشده است.

متداول و تشخیص

VT-1000

تاریخ: 05.09.شناسه 2023: سؤالات متداول 00001346_000

نحوه شناسایی سیستم عامل (OS) خود برای ویندوز یا MAC

 • برای بررسی سیستم عامل (OS) پشتیبانی شده توسط چاپگر خود ، به بخش مراجعه کنید [سیستم عامل های پشتیبانی شدهبشر.
 • آخرین خلبانان/برنامه های سازگار با ویندوز یا مک در بخش موجود است [دانلودبشر.

مراحل زیر را دنبال کنید تا نسخه/نوع سیستم سیستم عامل مورد استفاده خود را بررسی کنید.

برای ویندوز

صفحه ممکن است بسته به سیستم عامل مورد استفاده شما متفاوت باشد.

نسخه ویندوز را بررسی کنید
 1. کادر گفتگو را باز کنید “اجرا کردن“به یکی از روشهای زیر:
  • بر روی نماد راست کلیک کنید (برای راه اندازی) و [[اجرا کردنبشر.
  • بر روی نماد راست کلیک کنید (برای راه اندازی) روی میز و کلید را فشار دهید “حرف“”.
  • کلید صفحه کلید را نگه دارید (پنجره ها) کلید را فشار داده و فشار دهید “حرف“”.
  • کلیک [برای راه اندازی] => [اجرا کردنبشر.
 2. .ضربه زدن “برنده“در قسمت خالی سپس روی [[خوببشر.

نوع سیستم ویندوز ، 32 بیتی یا 64 بیتی را بررسی کنید

برای کنترل نوع سیستم ویندوز ، 32 بیتی یا 64 بیتی ، دستورالعمل های زیر را دنبال کنید.

 • ویندوز 10
 • ویندوز 8/8.1
 • Windows XP / Windows Vista / Windows 7

ویندوز 10

نوع سیستم را بررسی کنید

 1. کلیک کنید (کلیک کنید (برای راه اندازی) => (همه برنامه ها =>) تنظیمات.
 2. کلیک سیستم.
 3. کلیک در باره و کنترل نوع سیستم.

ویندوز 8/8.1

 1. ماوس خود را در گوشه پایین یا فوقانی دفتر حرکت دهید. نوار منو ظاهر می شود.
  توجه: اگر صفحه استارت روی رایانه شما نمایش داده می شود ، کلیک کنید میز مطالعه کاشی روی صفحه استارت.
 2. کلیک تنظیمات.
  بر روی تنظیمات کلیک کنید
 3. کلیک اطلاعات رایانه شخصی.
  روی اطلاعات PC کلیک کنید
 4. صفحه نمایش سیستم ظاهر می شود. بررسی کنید نوع سیستم.
  نوع سیستم را بررسی کنید

Windows XP / Windows Vista / Windows 7

نوع سیستم را بررسی کنید

 1. کلیک کنید یا شروع در گوشه سمت چپ پایین صفحه. کلیک راست کامپیوتر یا کامپیوتر من و انتخاب کنید خواص.
  توجه: صفحه ممکن است بسته به سیستم شما متفاوت باشد.
 2. بررسی نوع سیستم یا سیستم.
  صفحه ممکن است بسته به سیستم شما متفاوت باشد. تصاویر زیر نمونه هایی هستند.

خصوصیات سیستم را بررسی کنید

ویندوز XP
اگر از نسخه 64 بیتی ویندوز XP استفاده می کنید, x64 ظاهر می شود خصوصیات سیستم. اگر از نسخه 32 بیتی ویندوز XP استفاده می کنید ، هیچ چیز نمایش داده نمی شود.

برای مک

 1. انتخاب کنید در مورد این مک در منوی اپل.
 2. بررسی کنید نسخه. این سیستم عامل (OS) است که شما استفاده می کنید.

مدل های مرتبط

MW-100 ، MW-20 ، MW-180BT ، MW-145BT ، MW-260 ، PJ-522 ، PJ-523 ، PJ-562 ، PJ-563 ، PJ-622 ، PJ-623 ، PJ-662 ، PJ- 663 ، PJ-673 ، PJ-722 ، PJ-723 ، PJ-762 ، PJ-763 ، PJ-763MFI ، PJ-773 ، PJ-822 ، PJ-823 ، PJ-862 ، PJ-863 ، PJ-8883 ، PT-1230PC ، PT-18R ، PT-1950 ، PT-200 ، PT-2420PC ، PT-2430PC ، PT-2450DX ، PT-2480 ، PT-2700 ، PT-2730 ، PT-3600 ، PT-7600 ، PT- 9200DX ، PT-9500PC ، PT-9600 ، PT-9700PC ، PT-9800PCN ، PT-D410 ، PT-D450 ، PT-D460BT ، PT-D600 ، PT-D610BT ، PT-D800W ، PT-E550W ، PT-H500 ، PT-E550W ، PT-H500 ، P-Touch PC ، PT-P700 ، PT-P710BT ، PT-P750W ، PT-P900W/P900WC ، PT-P950NW ، QL-1050 ، QL-1050N ، QL-1060N ، QL-1100/1100C ، QL-1110NWB/1110NWBC ، QL-500 ، QL-500A ، QL-550 ، QL-560 ، QL-570 ، QL-580N ، QL-600 ، QL-650TD ، QL-700 ، QL-710W ، QL-720NW ، QL-800 ، QL -810W/810WC ، QL-820NWB/820NWBC ، RJ-2030 ، RJ-2035B ، RJ-2050 ، RJ-2055WB ، RJ-2140 ، RJ-2150 ، RJ-3035B ، RJ-3050 ، RJ-3055WB ، RJ-3055WB ، RJ-315050 ، RJ-3230B ، RJ-3250WB ، RJ-4030 ، RJ-4040 ، RJ-4230B ، RJ-4250WB ، RL-700S ، SC-2000SC-2000USB ، TD-2020/2020A ، TD-2120N ، TD-2125N ، TD-2125NWB ، TD-2130N ، TD-2135N ، TD-2135NWB ، TD-4000 ، TD-4100N ، TD-4210D ، TD-44410D ، TD-4420DN ، TD-4420TN ، TD-4520DN ، TD-4520TN ، TD-4550DNWB ، TD-4650TNBB ، TD-4650TNBR ، TD-4750TNB ، TD-4750TNWBR ، TJ-4005DN ، TJ-4005DN ، TNR ، TJ-4120TN ، TJ-4121TN ، TJ-4121TNR ، TJ-4420TN ، TJ-4422TN ، TJ-4520TN ، TJ-45222TN ، VC-500W ، VT-1000

برای هرگونه کمک اضافی ، با خدمات مشتری برادر تماس بگیرید: