Renault 4ever ، در اینجا همان چیزی است که 2025 Electric 4L به نظر می رسد. کشف Electric Renault 4 را که به زودی در Maubeuge ارائه شده در نمایشگاه موتور ساخته شده است

ویدئو. کشف Electric Renault 4 را که به زودی در Maubeuge ارائه شده در نمایشگاه موتور ساخته شده است

آنجا مشبک مستطیل, معمولی از R4 ، یک آرم نور بی سابقه ای را نشان می دهد که باید در مدل استاندارد گرفته شود.

Renault 4ever ، این همان چیزی است که 2025 Electric 4L به نظر می رسد

Renault 4 در سال 2025 به شکل یک کراس اوور برقی ، تحت نام کد 4thver متولد می شود.

بدون شک یکی از مهمترین و برجسته ترین اتومبیل های قرن بیستم رنو 4 (همچنین به عنوان R4 یا 4L شناخته می شود) ، بین سالهای 1961 و 1994 در بیش از 8 میلیون نسخه تولید شده است.

این افسانه تاریخ خودرو با این حال آماده است تا در یک نسخه به بازار برگردد 100 ٪ برقی, انتظار می رود 2025 و قبلاً توسط سازنده فرانسوی تحت نام کد رنو اعلام شده است 4 همیشه.

بر اساس معدود تیزرهای منتشر شده بیش از یک سال پیش و تصاویر ثبت اختراع که در شبکه ظاهر می شوند ، تصمیم گرفتیم ظاهر نهایی احتمالی 4L جدید را با باتری بازسازی کنیم. آ ارائه منحصر به فرد قرن چهارم که بر اساس پلت فرم الکتریکی CMF-B-B/EV منتشر نشده وعده داده شده برای رنو جدید 5 خواهد بود.

یک چهارراه مدرن و یکپارچهسازی با سیستمعامل

سبک Renault 4ever در واقع از History R4 ، اولین Bicorps تولید شده به صورت سری ، با طرحی که توسط رئیس طراحی Gilles Vidal به عنوان “یکپارچهسازی با سیستمعامل مدرن” توصیف شده است ، الهام گرفته خواهد شد. بنابراین فضا به مشبک یادآور مدل تاریخی داده می شود ، اما با چراغ های LED سبک شده, و همچنین وجود پنجره سمت سوم ، احتمالاً در مقادیر ادغام شده است.

drelult 4ever ، motor1 rendering.کم

از این رو پیکربندی پنج درهای مدل اصلی حفظ می شود ، اما با ابعاد و نسبت های a SUV / متقاطع صفر. بر خلاف تاریخی رنو 4 ، که مطابق با اصول عملی ، اقتصاد ساخت و ساز و استفاده طراحی شده است ، 4 چهارم جدید بخشی از یک “حق بیمه” تر و با صدای تصفیه شده است.

بستر برق جدید CMF-B/EV COMPACT جدید

جذاب ترین عنصر فنی رنو 4ever استفاده از معماری برقی است CMF-B/EV, تکامل باتری الکتریکی از سکوی CMF-B که قبلاً توسط رنو کلیو ، کاپور و نیسان جوک استفاده شده است.

این بستر الکتریکی جدید دقیقاً برای حفظ هزینه های تولید رنو 4ever (و همچنین برقی رنو 5) در سطح پایین ، حتی در مقایسه با آن از ZoE ، که باید به حرفه خود در سال 2024 پایان یابد ، استفاده می شود.

همچنین یک ون برقی خواهد بود

دو مدل الکتریکی جدید با طعم یکپارچهسازی با سیستمعامل در محل تولید برق در شمال فرانسه ، بین کارخانه های دوای ، ماوبوژ و رویتز ساخته می شوند که باتری های آن با همکاری AESC و Verkor Invision در مورد فناوری لیتیوم و اکسید ساخته شده است. از نیکل-مانگانس-کو-بووبالت (NMC).

Renault 4ever furgonette ، تیزر

همچنین لازم به ذکر ورود اعلام شده از نوع رنو 4 ، a وسیله نقلیه تجاری با یک سقف بلند و یک محفظه بارگیری که قبلاً در یک تیزر رسمی فاش شده و با الهام از کلاسیک R4 Fourgonette.

ویدئو. کشف Electric Renault 4 را که به زودی در Maubeuge ارائه شده در نمایشگاه موتور ساخته شده است

بنابراین پس از اجرای Renault 5 Electric ، تور 4L ، که توسط سازنده فرانسوی تحت TUNES SUV اختراع شده است

این یکی از ستاره های دنیای خودرو است که این هفته در پاریس برگزار می شود. 4L ! نه از مادربزرگ شما ، بلکه نسخه برقی مدل Renault Model با SUV Airs است.

4L ، R4 ، مادربزرگ ماشین یا عامل سال گذشته. او کسی است که او را تکرار می کند. Renault 4 در سال 2025 به شکل یک SUV برقی کوچک متولد می شود.

برند الماس اعلامیه را به عنوان بخشی از نمایشگاه موتور پاریس اعلام کرد.

وسیله نقلیه اساسی دهه 1960 و 1970 ، فروخته شده هشت میلیون نسخه در 100 کشور جهان, حق داشتن یک فرزندان مربع تر ، زیاد بر روی چرخ ها ، پسر عموی داسیا داستر خواهد بود.

4L یک افسانه است و اسطوره ها هرگز نمی میرند. این اتومبیل است که هنوز با میلیون ها نفر در سراسر جهان صحبت می کند. برای بسیاری ، او دسترسی به اتومبیل را نشان داده است,

مدیرکل رنو ، لوکا دو میو را در طول ارائه راه اندازی کرد.

سبکی که واکنش نشان می دهد

مشبک مستطیل شکل ، قوس چرخ ، چراغهای عقب در کپسول: چشمکهای یکپارچهسازی با سیستمعامل با مدل اصلی بی شمار هستند. اما مفهوم “جایزه چهارم” یک دید همه زمینی ، پرخاشگرتر و آینده نگر ، با حمایت گسترده از بدن را ارائه می دهد.

جدید R4 در SUV Captur فعلی قرار خواهد گرفت, یا بالاتر از رنو 5 ، که جایگزین Clio می شود ، و زیر مگا برقی.
4.1 متر طول ، با یک موتور الکتریکی 140 اسب بخار. نه قیمت آن و نه وزن آن مشخص نشده است.

آنجا مشبک مستطیل, معمولی از R4 ، یک آرم نور بی سابقه ای را نشان می دهد که باید در مدل استاندارد گرفته شود.

طرحی که باعث می شود شبکه های اجتماعی لبخند بزنند:

طرحی که به وضوح به نظر نمی رسد متفق القول باشد:

تولید آن از اواخر سال 2024 در کارخانه Maubeuge در شمال برنامه ریزی شده است. برنامه های Kangoo در حال حاضر در آنجا ساخته شده است. منطقه ای که با ماشین برقی در تلاش برای پیروزی است.

4L اصلی دومین خودروی “مجموعه” است که در فرانسه بیشترین نمایندگی را نشان می دهد 86.000 نسخه هنوز ثبت شده است, طبق گفته های بیمه گر Hicox ، درست پشت 2cv.

افراد دلتنگ همیشه می توانند خود را با عکس تسلی دهند !