Renault 4ever Trophy: Discover the Future 4L in Video ، Mondial de l Auto 2022 – Renault 4 Trophy: The Future 4L یک SUV خواهد بود

Auto Mondial 2022 – Renault 4 Trophy: The Future 4L یک SUV خواهد بود

Mondial of Auto 2022 – Renault 4 Trophy: The Future 4L یک SUV خواهد بود

جایزه 4 رنو: آینده 4L را در فیلم کشف کنید

دو سال پس از رنسانس R5 ، رنو در گذشته خود ، در طول نمایش موتور ، با آشکار کردن مطالعه 4th که نوید بازگشت 4L تا سال 2025 را می دهد ، به شکل یک SUV برقی کوچک 100 ٪ ، دوباره به دست می آورد.

Zapping Auto Moto Peugeot 2008 Restyled vs Renault Captur: اولین رویارویی استاتیک !

جایزه 4 رنو – برای رنو ، همچنین فرصتی برای جشن گرفتن 25 سال از جایزه معروف Rallye-Raid 4L Trophy است که چندین نسل از دانش آموزان را لرزاند. از این رو نگاه پرماجرا با این رنو 4 زمان مدرن با ترخیص از زمین سخاوتمندانه برای مواجهه با خصمانه ترین زمین ها ، در حالی که هر لبه یک کمپرسور را به منظور ایجاد مجدد لاستیک ها ، به طور مستقل شامل می کند.
https: // youtu.BE/T40S6UWHJPC
شخصیت خارج از جاده نیز توسط گالری کربن آن که میزبان یک چرخ یدکی یا بیل و بشقاب های حساس و حساس بر روی شیشه درب است ، برجسته می شود. ما همچنین متوجه پسوندهای بسیار سخاوتمندانه ای می شویم که مدل آینده تولید بخشی از آن را ارائه می دهد ، مانند پانل های Rocker تحمیل شده در اطراف ماشین 360 درجه.

تمام کدهای اصلی 4L

به طور خلاصه ، پانوپلی کوچک ماجراجو. اما این مطالعه فراموش نمی کند که تم های سبک گرا را به 4L عزیز بپردازد زیرا هود گرد آن که مشرف به یک مشبک افقی است که شامل چراغهای گرد با فناوری ماتریس ماتریس است. تجهیزات گران قیمت که احتمالاً در سری اعمال نمی شود. در پهلوها ، ما سطوح مسطح مادربزرگ آن و همچنین پنجره معروف سمت سوم را به شکل ذوزنقه می یابیم ، در یک تفسیر مجدد مدرن تر. این نیز موردی از درب تخت کمی کج و همچنین چراغ های کپسول نشانگر است که این استرن را تزئین می کند.

معادل الکتریکی کاپور

متأسفانه ، این 4L از آینده هنوز کابین خود را نشان نمی دهد و فقط بخشی از برگه فنی خود را ارائه می دهد که یک باتری 42 کیلووات ساعت را برای تأمین موتور الکتریکی 100 کیلو وات یا حدود 140 اسب بخار فراهم می کند. خصوصیات احتمالاً وفادار به مدل های نهایی که بر روی یک سکوی کمی دراز (4.16 متر) CLIO (CMF-BEV) به خاطر اقتصاد استراحت خواهد کرد. هیچ سوالی در مورد این آینده 4L وجود ندارد تا بتواند پایه فنی Mega برقی (CMF-EV) را به دست آورد ، بسیار گران است.

چه تأثیر بین المللی ?

با توجه به نام نهایی آن ، رمز و راز باقی مانده است. اما ما از قبل می دانیم که او از نام خانوادگی 4L منصرف خواهد شد. او احتمالاً به خاطر هماهنگی با رنو 5 ، رنو 4 را ترجیح می دهد. دو مدل که یک خط تولید یکسان را در شمال فرانسه به اشتراک می گذارند تا یک شوک الکتریکی 100 ٪ را به امید تکان دادن بازار با گشت و گذار در فیبر نوستالژیک تشکیل دهند. اما اگر موفقیت آنها در بازار فرانسه تضمین شود ، چه چیزی در خارج از کشور خواهد بود ? می توان به طور مشروعیت تعجب کرد که آیا مردم بین المللی نسبت به این رستاخیز مدل های فرانکو فرانسوی که بیش از 30 سال از کاتالوگ ها گم شده اند ، حساس خواهند بود. فیات 500 نیست یا مینی که می خواهد.
همچنین به صورت خودکار بخوانید.com:
اتومبیل های برقی 2022: مدل ها ، قیمت ، استقلال ، شارژ مجدد ، باتری
Renault 5 Turbo 3 (2022): اطلاعات و عکس های ماشین مفهوم الکتریکی
Renault Kangoo E-Tech Electric (2023): آن را در فیلم کشف کنید

Mondial of Auto 2022 – Renault 4 Trophy: The Future 4L یک SUV خواهد بود

رنو آینده را با چشمان گذشته می بیند. پس از R5 ، تولید کننده فرانسوی یکی دیگر از اتومبیل های محبوب شهر را در تاریخ خود زنده می کند: 4L. ارائه شده در قالب یک مفهوم SUV برقی ، اولین جمعیت خود را در نمایشگاه موتور می گیرد.

mondial de l

در گلدان های قدیمی است که ما بهترین مربا را می سازیم. مانند مینی و فیات ، رنو افتخارات قدیمی خاکستر خود را زنده می کند. شرکت الماس پس از بلند کردن حجاب روی R5 ، به نماد دیگری در تاریخ خود حمله می کند: 4L. در 60 سال کار در بیش از 8 میلیون نسخه فروخته شده ، این ماشین محبوب تمام دست در سال 2025 به دست می آورد اما این بار در قالب یک SUV.

Mondial of Auto 2022 – Renault 4 Trophy: The Future 4L یک SUV خواهد بود

اگر رنو نام جایزه را انتخاب کرده است ، به عبارت دیگر نسخه Rallye-Raid ، برای این مفهوم اول 4L ، تصادفی نیست. مهمتر از همه این است که موقعیت یابی ماشین برقی بعدی خود را فشار دهید. 4.16 متر طول ، آینده 4L ظاهر یک SUV را خواهد داشت و در بالای R5 قرار می گیرد که یک ماشین شهری خالص کمتر از 4 متر خواهد بود.

mondial de l mondial de l

برای تصور اینکه 4L مورد انتظار برای سال 2025 چه خواهد بود ، شما باید از ویژگی های اختصاص داده شده به All-Train پاک کنید. به گفته طراح ژیل ویدال ، جلو ، کابین و قسمت عقب به مفهوم کاملاً وفادار خواهد بود.

پذیرش دلفین د آندریا ، مدیر برنامه اتومبیل برقی رنو ، بنابراین برای Twingo ZE و به ویژه Zoe ، ماشین برقی که به بهترین وجه توسط رنو فروخته می شود ، تمام شده است. این دو مدل چند ماه پس از راه اندازی مربوط به این دو ویژگی جدید ، شغل خود را پایان می دهند. بنابراین پیشنهاد رنو برای اتومبیل های شهری در سال 2025 بسیار کامل خواهد بود ، با دو مدل 100 ٪ برقی (R5 و R4) ، حرارتی اما همچنین ترکیبی با Tandem Clio/Captur.

این برای Twingo Ze و Zoe تمام شده است

mondial de l mondial de l

اندازه گیری کمتر از 4 متر ، R5 نقش “سدان” را در محدوده آینده رنو برقی شهر تضمین می کند در حالی که 4L ، کمی بزرگتر (4 ، 16 متر) خود را به عنوان یک SUV همه کاره قرار می دهد.

مفهوم جایزه 4 برای اولین بار در معرض دیدگاه اتومبیل در معرض دید عموم قرار می گیرد ، برخی از آهنگ های خواندن را در چهره آینده 4L ارائه می دهد. ژیل ویدال ، رئیس سبک می خواست ویژگی های شخصیت اصلی ماشین اصلی را که در قسمت جلوی آن یافت می شود ، نگه دارد و برخی از جزئیات مانند خرابی ذوزنقه در پشت ، درب عمودی و چراغ های کپسول عقب.

در نمایشگاه موتور پاریس ، جایزه 4 از نزدیک توسط توربو 3 دنبال می شود

رینگ های مفهوم Trophy مجهز به حفر هود برای بهبود خنک کننده کاملاً قابل جابجایی است

برای احترام به نام آن ، این مفهوم در مصنوعات 4×4 شدید با هود ساخته شده از یک هوای عظیم ، محافظت گسترده در بدن و یک گالری که از یک چرخ یدکی پشتیبانی می کند ، پوشیده شده است. در میان جزئیات خوب ، ما بیل و صفحات حساس را روی درب عقب یا رینگ های اتومبیل رالی مجهز به کمپرسور که امکان می دهد چرخ ها را برای بازی در Grip انجام دهد ، یادداشت می کنیم.