آینده Renault 5 Electric 2024 از فضای داخلی خود ، Renault 5 Electric رونمایی می کند: همه چیز در مورد برق R5 2024!

Renault 5 Electric: R5 جدید را کشف کنید! ��

تاجر تأکید می کند که این شرکت تابعه نه تنها کمک خواهد کرد ” بیشتر هزینه های یک ماشین برقی را کاهش دهید, بلکه هزینه های ثابت شرکت ما“” . اما در واقع ، در واقع پیچیده تر از آن خواهد بود. و چندین دلیل این افزایش احتمالاً در قیمت اتومبیل شهر را توضیح می دهد. اول از همه ، تولید آن در فرانسه ، در کارخانه دوای.

اولین عکس داشبورد آینده برقی R5

در سال 2024 به بازار عرضه شد ، اولین عکس از فضای داخلی رنو 5 آینده ، البته غیررسمی منتشر شد. اسرار پیرامون یکی که توسط یک بلوک الکتریکی نحوه سقوط موتوری خواهد شد.

آینده R5 که طی چند ماه می رسد ، همچنان در مورد آن صحبت می شود ، این بار نه رسمی بلکه غیر رسمی. در واقع ، اگرچه رنو اسرار زیادی در مورد سبک خود با نسخه نهایی تقریباً یکسان با اتومبیل نمایش ارائه شده به مدت 2 سال به جا نگذاشته است ، از طرف دیگر ، فضای داخلی هنوز یک راز بود.

یک رمز و راز مطمئناً کامل نیست زیرا یکی از آنها گمان می کند که او یک طراحی و سازمانی مشابه داشبورد آخرین E-Tech Megane ، استرالیا ، فضا ، پشت سر هم یا حتی فناوری E-Tech اخیر را که اخیراً پیش از آن ارائه شده است ، از سر خواهد گرفت. مدلهایی که باعث افتخار مکان به صفحه نمایش می شوند و با موفقیت باید در سیستم Google پذیرفته شوند تا از سرگرمی و ناوبری اطمینان حاصل شود. سیستمی که اکنون به شما امکان می دهد Amazon Prime را هنگام متوقف کردن ماشین تماشا کنید.

آینده R5 ، که در یک بازار بسیار رقابتی کارهای زیادی انجام خواهد داد ، بنابراین آزمایش های مختلف خود را در جاده های آزاد ادامه می دهد ، در معرض خطر این است که از عکاسان حرفه ای یا حتی توسط افراد شگفت زده شود. این همان اتفاقی است که از زمان یک رهگذر برای او اتفاق افتاده است ، با شناخت این R5 Electric آینده که ما زیاد صحبت می کنیم ، موفق شده است یک عکس بگیرد که به شما امکان می دهد داشبورد ماشین جایگزین آینده را برای Zoé فعلی کشف کنید و در آن منتشر شده است. سایت Cochespias اسپانیایی.خالص.

یک طراحی نئو با یک بازخوانی در خارج ، اما نه در آینده R5

از طرف دیگر ، اگر رنو بخواهد گذشته را با این طراحی neo-retro دوباره زنده کند ، برای فضای داخلی ، به نظر می رسد که طرف احیا در آنجا وجود ندارد. در مقابل ، از آنجا که صفحه نمایش در مرکز خواهد بود ، این مورد گفته می شود ، در مورد این R5 آینده.

با کمال تعجب ، ما می توانیم یک داشبورد نزدیک به آخرین تولیدات را ببینیم. البته ، صفحه لمسی ، به عنوان گسترش بلوک ابزار دقیق نیز دیجیتال ، از آخرین مدل ها کوچکتر خواهد بود و در موقعیت چشم انداز قرار می گیرد و مانند آخرین مدل ها پرتره نیست.

فضای داخلی برقی 2024 برقی

ما همچنین متوجه کنترلر انتخاب شده در پشت فرمان مانند Megane و E-Tech Scenic با آرم رنو در انتهای آن هستیم. یکی دیگر از عناصر گرفته شده از محدوده سازنده ، کالای قسمت چندرسانه ای.

یک آموزش دیگر ، Ories of Vents در اینجا بسیار کلاسیک تر از Megane است. دلیل آن ساده است: به دلیل صفحه نمایش پایین ، این موارد را می توان به صورت ایده آل در مرکز داشبورد مرتب کرد.

با این حال ، اقتصاد مقیاس تعهد می کنیم ، با این حال ، به نظر می رسد که آنها بسیار نزدیک به کسانی هستند که اخیراً مدلهای مختلف دامنه Dacia را مجهز کرده اند.

ارائه رویکرد برای بازاریابی در سال 2024

نمایش 100 ٪ الکتریکی آینده R5

در سال 2024 به بازار عرضه شد ، فقط چند هفته ما را از ارائه رسمی رنو جدید 5 جدا کرد. مدلی که بدون شک مشتاقانه در انتظار است ، به خصوص که رنو در ابتدا قیمت زیر 25،000 € را اعلام کرده بود. قولی که در نهایت نمی تواند با توجه به افزایش هزینه های تولید برگزار شود.

با وجود همه چیز ، با رقابت چینی ها ، با این حال دارای یک دارایی اندازه در شخص پاداش زیست محیطی خواهد بود. ساخته شده در فرانسه ، در دوای ، و با یک باتری که در فرانسه در شمال فرانسه نیز تولید شده است ، رنو 5 تمام جعبه ها را برای واجد شرایط بودن برای پاداش بررسی می کند. همچنین می تواند برای پیشنهاد لیزینگ دولت واجد شرایط باشد.

Renault 5 Electric: R5 جدید را کشف کنید ! ��

بیش از هر زمان دیگری ، تولید کنندگان باید خود را دوباره اختراع کنند تا ماشین آینده را آماده کنند. در رنو ، ما روی این فرآیند سخت کار می کنیم ، که در داخل تعمید می یابد ” تجدید حیات “، با رنو 5 برقی. آنجا موج جدید د رنو قصد دارد آن را به یک سازنده متمرکز بر روی “تبدیل کند” فناوری ، انرژی و خدمات »». چه خبر به نظر می رسد Renault R5 Electric ? وقتی وسیله نقلیه بیرون بیاید ? چقدر هزینه دارد ? آیا اجاره Renault R5 را ارائه می دهد ? آیا ما به احتمال زیاد می بینیم رنو 5 توربو برقی ? بیایید به همه این سؤالات و موارد دیگر پاسخ دهیم !

  1. رنو 5: تاریخچه یک وسیله نقلیه افسانه ای
  2. برقی جدید Renault R5 2024
  3. ویژگی های برقی R5
  4. قیمت R5 برقی
  5. اولین آزمایشات رنو 5 2024: “سرگرم کننده تر از Zoé”
  6. خروجی برقی Renault R5 (پنج ?) برای سال 2024
  7. اجاره الکتریکی رنو 5 در شصت ?

رنو 5: تاریخچه یک وسیله نقلیه اسطوره ای

در طول 12 سال تولید خود ، رنو 5 به رتبه بندی بهترین فروش خودروها در فرانسه اعتماد کرد. در سال 1980, تقریباً 1 از 5 اتومبیل فروخته شده در فرانسه یک رنو 5 بود (16 ٪) ! 10 سال پس از راه اندازی آن. بین سالهای 1974 و 1983 ، R5 هر سال این مقام اول را اشغال می کرد. تا سال 1984 نگذشت که وی توسط پژو 205 از بین رفت.

چه عناصری که موفقیت این وسیله نقلیه را رقم زدند ? ما می توانیم او را نقل کنیم سبک اصلی, به خصوص با درهای بزرگ آن عاری از دستگیره ها. نوآوری های او ، مانند هاچ بک که تا سپر گسترش می یابد. یا حتی سپر پلاستیکی, ابتدا که پس از آن مالیات بر ارزش افزوده در بین تولید کنندگان اروپایی استاندارد می شود.

اما این بالاتر از همه اوست قیمت, بدیهی است ، که آن را به یک ماشین فوق العاده محبوب تبدیل می کند. این وسیله نقلیه در سال 1984 از محدوده خارج شد تا راهی شود Supercinq رنو. اکنون ، برند الماس ارائه می دهد نسل سوم R5 ، که برقی خواهد بود.

Renault 5 Electric ⚡: اولین تاریخ 1971 !

با این حال ، برند فرانسوی از نظر تست خود نیستبرق رنو 5. تصور کنید که در سال 1971 ، مهندسین رنو ، با کمک همکاران EDF ، توسعه داده بودند نمونه اولیه R5 برقی ! این وسیله نقلیه توانست به سرعت 80 کیلومتر در ساعت برسد ، دامنه حدود 100 کیلومتر بود. این مفهوم برقی R5 فقط در 7 نسخه تولید شده و در مرحله آزمایشی باقی مانده است. یک نسخه آمریکایی از Renault 5 Electried در 60 نسخه تولید شد. با این حال لپرد سوراخ نمی کند.

برقی جدید Renault R5 2024

در سال 2023 ، رنو خود را مجدداً برای انطباق با واقعیت های جدید تحرک ، مانند همه تولید کنندگان خودرو ، دوباره سازگار می کند. آنجا برقی جدید رنو 5 در مرکز استراتژی خود است. با این وسیله نقلیه ، برند فرانسوی قصد دارد ماشین برقی را دموکراتیک کند.

مفهوم نسل سوم R5 در سال 2021 ارائه شد. در آن زمان ، مدیرعامل رنو اعلام کرده بود انتشار در سال 2024. یک سال زودتر از 4 سال لازم برای ایجاد یک مدل جدید. این کاهش در زمان توسعه یک ماشین نیز یکی از اهداف رنکوائی است.

امروز در مورد چطور ? رنو به موقع برای بدست آوردن New Electric R5 در سال 2024. سفارشات می توانند در ابتدای سال افتتاح شوند ، در حالی که تحویل ها چند ماه بعد دنبال می شوند. نمونه های اولیه از سال 2022 در حال گردش است.

ویژگی های برقی R5

بیشتر ویژگی های فنی آینده Renault 5 Electried نکات سؤال وجود دارد. ما می دانیم که این وسیله نقلیه بر اساس سکوی برقی Renault Clio ساخته شده است. بسته های باتری ، قدرت ، استقلال ، نسخه ها ، پایان … برای پیدا کردن همه این جزئیات ، شما هنوز هم باید صبر کنید. ��

در سال 2021 ، رنو اعلام کرد که مدل ورودی اصلی باید باتری 40 کیلو وات برای طیف وسیعی در حدود 300 کیلومتر مجهز شود. رنو 5 با بسته 52 کیلو وات شعاع عمل دارد که می تواند به 400 کیلومتر برسد. اکنون ترجیح می دهیم با باتری 45 کیلو وات در یک مدل اساسی قرار بگیریم. از نظر سطح پایان ، R5 باید ارائه دهد سازش بین Twingo و Zoe.

قیمت برقی R5

در سال 2021 ، رنو امیدوار بود R5 جدید را در حدود 20 بفروشد.000 یورو. قیمت پایه سپس به سمت بالا تجدید نظر شد ، تولید کننده که هدف خود را برای عبور از 25 علامت قرار داده است.000 یورو. متأسفانه ، این اهداف قبل از موج تورم قیمت که می دانیم تعیین شده است. در قیمت کاتالوگ Renault 5 Electric 2024 باقی مانده است که مشخص شود. مطبوعات تخصصی می ترسند که قیمت الکتریکی Renault 5 باشد نزدیک به 30.000 € از 25.000 یورو.

اولین تست های رنو 5 2024: “سرگرم کننده تر از Zoé”

تا کنون ، روزنامه نگاران خودرو فقط توانسته اند یک مولت را از رنو 5 رانندگی کنند. یعنی وسیله نقلیه با تکنیک خاص خود ، اما ظاهر دیگری (در این مورد Clio 5). برداشت های اول خوب است. آنجا جهت و ترمز عالی هستند ، این یک است وسیله نقلیه چابک و سرگرم کننده در حال استفاده, صرف نظر از سبک رانندگی او. سبک آرام Zoé ، Renault 5 Electric بسیار پویاتر است. ��

خروجی برقی Renault R5 (پنج ?) برای سال 2024

برند الماس در برنامه ریزی اولیه خود از R5 دیر نشده است. مرحله بعدی اکنون است ارائه رسمی از برقی رنو 5, که در سال 2024 منتشر می شود. این ممکن است برای نمایش مونیخ در سپتامبر 2023 برگزار شود. تا آن زمان ، رنو باید کنجکاو را با تیزرها راضی کند. ما همچنین منتظر دیدن نمونه اولیه وسیله نقلیه سریال هستیم.

آخرین علامت سوال ، مهم نیست: نام رسمی R5 2024 Electric خواهد بود. زیرا بله ، هنوز دستگیر نشده است. R5 ، رنو 5, پنج, E-Five ، Renault E5 … همه ایده های کوچک خود را دارند ، بدون اینکه واقعاً بدانند چه نام تجاری به تصویب رسیده است.

و Renault 5 Turbo ? ��

آنجا رنو 5 توربو, این وسیله نقلیه ورزشی دهه 80 یک جوان بسیار محبوب است. آیا این برند همچنین می تواند این ماشین اسطوره ای را احیا کند ? این یک امکان واقعی است. در واقع ، برند الماس از مفهوم R5 Turbo 3 در سال 2022 رونمایی کرده است. این مجهز به 2 موتور برقی 140 کیلو وات ، این توربو برقی معاصر Renault 5 کوچک 380 اسب بخار قدرت را توسعه می دهد.

اجاره الکتریکی رنو 5 در شصت ? ��

در این مرحله ، بدیهی است که برای بیرون کشیدن امکان وجود دارد اجاره یک رنو برقی R5 در شصت. اما ، با توجه به برق در پارک ما که در حال افزایش است ، و اینکه ما رنو را اجاره می کنیم ، کاملاً امکان پذیر است. ما در تحرک حق بیمه تخصص داریم ، اما این مانع از ارائه گزینه های اقتصادی نمی شود. چه در زمینه اجاره کوتاه مدت ، بلند مدت یا LLD (شصت+).

اگر به دنبال یک اجاره اتومبیل برقی ارزان قیمت, ما در حال حاضر گزینه های دیگری داریم که احتمالاً به شما علاقه مند هستند. به عنوان مثال ، Smart Fortwo Electric ، Peugeot E-208 ، Electric Fiat 500 و غیره. برای اجاره طولانی مدت بدون کمک ، حتماً این وسایل نقلیه را در پیشنهاد شصت+ما کشف کنید ، تمام لیزینگ های فراگیر بدون کمک و بدون تعهد در زمان !

اطلاعات بیشتر:

  • اجاره ابزار رنو
  • اجاره رنو زو
  • نحوه اجاره وسیله نقلیه برقی ? راهنما

کپی رایت ششم © 2023. کلیه حقوق محفوظ است.

Renault R5 Electric: اخبار بد در افق

پیش بینی شده برای سال آینده ، برقی رنو 5 در نهایت می تواند بسیار بیشتر از آنچه انتظار می رفت هزینه داشته باشد و حدود 30،000 یورو گردان باشد. اگر دلیل آن ذکر نشده باشد ، افزایش هزینه مواد اولیه و همچنین تولید در فرانسه می تواند آن را توضیح دهد.

رنو با توجه به برق خود بیکار نیست ، زیرا این شرکت در حال آماده سازی حجاب در زمینه جدید و فناوری جدید خود به مناسبت مونیخ IAA بعدی است ، که کارمندان سرمقاله شما را کشف می کنند. سازنده ، که برخلاف ولکس واگن ، دلتنگی زیادی می گذارد ، به ویژه راه اندازی R5 خود را آماده می کند.

قیمت بالاتر

دومی باید در طول سال آینده ، هنگامی که فاش شد ، نور روز را ببیند در قالب یک مفهوم در ژانویه 2021, به عنوان بخشی از رنکوده. اگر برای لحظه ای ، ما تمام خصوصیات فنی آن را نمی دانیم ، سازنده همچنان در مورد آنچه در یک نسخه آلپ با الهام از مفهوم A290_β در دسترس خواهد بود ، ارتباط برقرار می کند.

چند روز پیش ، مدیرکل الماس ، Fabrice Combolive ، به سؤالات مجله آلمانی پاسخ داد اتوگازت درباره آینده رنو. و البته ، ماشین برقی سیتی در قلب بحث ها بود. و به ویژه قیمت آن ، که هنوز به طور رسمی فاش نشده است. اما در نهایت می تواند بالاتر از حد انتظار باشد ، در حالی که تولید کننده در ابتدا با 20،000 یورو مورد استفاده قرار گرفت.

سپس ، با گذشت زمان ، پیش بینی ها برای چرخش حدود 25،000 یورو تکامل یافته بود. اما مدیر هنوز ثابت نشده است ، مدیر می گوید قبل از روشن شدن این قیمت حدود 25،000 یورو خواهد بود ” ما برای بازاریابی سخت تلاش می کنیم R5 با کمتر از 30،000 یورو“” . ماشین برقی سیتی می تواند به شدت به رنو زره نزدیکتر شود ، که در حال حاضر از 30100 یورو پس از آنکه پاداش اکولوژیکی 5000 یورو را کاهش می دهد ، به نمایش گذاشته می شود.

برای رکورد ، E-Tech فعلی رنو Twingo از 20،250 یورو شروع می شود ، دوباره یک بار کمک قیمت برداشت شده از قیمت. آیا آینده R5 در همان محدوده قیمت ها خواهد بود ? بدون شک. که به نظر می رسد کمی ناامید کننده است ، زیرا Fabrice Combolive می گوید که بخش 100 ٪ الکتریکی قیمت ها را کاهش می دهد.

بسیاری از موانع

تاجر تأکید می کند که این شرکت تابعه نه تنها کمک خواهد کرد ” بیشتر هزینه های یک ماشین برقی را کاهش دهید, بلکه هزینه های ثابت شرکت ما“” . اما در واقع ، در واقع پیچیده تر از آن خواهد بود. و چندین دلیل این افزایش احتمالاً در قیمت اتومبیل شهر را توضیح می دهد. اول از همه ، تولید آن در فرانسه ، در کارخانه دوای.

با این حال ، ما می دانیم که کار اروپا بسیار گران است ، در حالی که MG4 همچنین می تواند قیمت فزاینده ای را نشان دهد اگر روزی در قاره قدیمی تولید شود. این به ویژه به همین دلیل است که فولکس واگن می تواند شناسه آینده خود را تولید کند.1 در کمتر از 20،000 یورو در هند. اما این همه چیز نیست ، زیرا شما نیز باید در نظر بگیرید افزایش هزینه مواد اولیه و انرژی.

و به دلایل خوب ، قیمت برق همچنان در حال افزایش است ، که لزوماً بر هزینه تولید و بنابراین در مبلغ نهایی پرداخت شده توسط مشتری تأثیر می گذارد. به هر حال ، رنو می خواهد ماشین شهری خود را هنوز مقرون به صرفه باشد ، به طوری که او می تواند نامزد انتخاب پروژه اتومبیل برقی با 100 یورو در هر ماه وعده داده شده توسط امانوئل ماکرون باشد. و این به ویژه از یک طراحی ساده و باتری که تراکم انرژی بیشتری را ارائه می دهد.

طبق مصاحبه ، رنو 4 نیز باید نرخ رقابتی را نشان دهد ، که هنوز مشخص نشده است. این دو خلاق باید در هر صورت در سرزمین های آینده فولکس واگن شکار کنند.2 و همچنین Citroën ë-C3 بعدی ، که قیمت بسیار مناسب نیز به نمایش می گذارد. چه چیزی عرق سرد را به بهار داسیا ، که تقریباً هیچ رقیب ندارد ، در حالی که منتظر رسیدن Byd Seagull برای رسیدن به اروپا است.

برای دنبال کردن ما ، ما از شما دعوت می کنیم تا برنامه Android و iOS خود را بارگیری کنید. می توانید مقالات ، پرونده های ما را بخوانید و آخرین فیلم های YouTube ما را تماشا کنید.