Renault 5 Electric: کلیه مدل ها ، قیمت ها و برگه های فنی ، تعجب: اولین تصویر از فضای داخلی R5 جدید!

سورپرایز: اولین تصویر از فضای داخلی R5 جدید

نمونه اولیه ارائه شده توسط رنو دارای صفحه نمایش نسبتاً گسترده ای است که بدون شک جایگاه خود را در قسمتهای بالای برقی R5 پیدا خواهد کرد. برای فشار بیشتر مرجع ، شاید یک نسخه شفاف به نام Baccara وجود داشته باشد ? بالادست این فرض می توان به همه امکانات مورد انتظار و فعلی در مورد Zoé امیدوار بود ، یعنی: تهویه مطبوع اتوماتیک ، کمک پارکینگ عقب ، ویندوزهای برقی یا دوربین نمای عقب. وسایل رانندگی وقت دارد که با تولید با تولید تکامل یابد, اما کمک ترمز اضطراری ، خواندن علائم راهنمایی و رانندگی یا کمک در خط نباید غایب باشد.

رنو 5 برقی

Electric Renault 5 Concept 5

رنو کوچک افسانه ای از خاکستر خود متولد می شود. از سال 1990 ناپدید شد تا جای خود را به Clio بدهد ، R5 (سپس فوق العاده 5) باید تا سال 2023 با سبک یکپارچهسازی با سیستمعامل و یک موتور الکتریکی به کاتالوگ برگردد.

ظاهر و ابعاد برقی برقی برقی

ارائه شده در اوایل سال 2021, نمونه اولیه Renault 5 Future Electric R5 را با خطوط الهام گرفته از میله در الماس ترجیح می دهد. قسمت جلویی ساخته شده از چراغهای مربع ، چراغهای عمودی استرن ، لوگوی Vasarely مجدداً مورد بررسی قرار گرفت. طراحی این مفهوم یک ادای احترام است ، اما همچنین سهم خود را از مدرنیته به ارمغان می آورد. الماس جلو بیشتر تحمیل می شود ، سپرها نام “رنو” را در خود جای می دهند ، یک بنر سبک چراغ های عقب را به هم وصل می کند و خطوط کمی عضلانی هستند. در مورد قبل از آن ، یک “5” کوچک نام ماشین را به یاد می آورد. این سبک باید به مدل سری که در فرانسه تولید می شود ، در کارخانه دوای منتقل شود.

فضای داخلی قابل مشاهده نیست ، اما شیشه جلو نمایش یک صفحه نمایش نسبتاً تحمیل شده از سر را پیشنهاد می کند. تجهیزات بدون شک در نسخه سریال اختیاری است. هنوز هم به راحتی قابل تصور است که R5 آینده حداقل یک صفحه لمسی را در مرکز داشبورد برای تکمیل پیشخوان های دیجیتال اتخاذ می کند. هیچ اطلاعاتی در مورد ابعاد ذکر نشده است. با این حال ، Zoe و Twingo باید با سرعت یکپارچهسازی با سیستمعامل با این مدل جایگزین شوند. بنابراین طول کل باید حدود 4 متر باشد.

ظاهر این مفهوم برقی Renault 5 به وضوح از افسانه Renault 5 الهام گرفته شده است

موتور الکتریکی Renault 5 Electric

بدون مشبک یا پریز هوایی کاپسی. نمونه اولیه R5 100 ٪ برقی است ، بنابراین نیازی به عناصر غیر ضروری نیست. از آنجا که باید به طور غیرمستقیم موفق به موفقیت در یک Zoé پیر شود ، بدون شک این R5 برای از سرگیری معماری خود از سر گرفته است. ماشین آینده شهر بر روی معماری CMF-B/EV ساخته خواهد شد. از طرف دیگر ، با توجه به شیمی جدید باتری ، مطمئن نیستید که R5 به 395 کیلومتری استقلال که توسط Zoé در چرخه WLTP اروپا ادعا شده است ، می رسد. با این حال ، لازم است حداقل 300 کیلومتر برای این R5 برقی اطمینان حاصل شود که رقبای آنها نه بیشتر و نه کمتر از Peugeot E-208 ، اما همچنین برقی Fiat 500 به دلیل سبک Neo-Retro خود.

در این نمونه اولیه Renault 5 Electric آینده ، استرن چراغ های عمودی را می گیرد و یک پرچم سبک را در خود جای می دهد

تجهیزات تجهیزات برقی

نمونه اولیه ارائه شده توسط رنو دارای صفحه نمایش نسبتاً گسترده ای است که بدون شک جایگاه خود را در قسمتهای بالای برقی R5 پیدا خواهد کرد. برای فشار بیشتر مرجع ، شاید یک نسخه شفاف به نام Baccara وجود داشته باشد ? بالادست این فرض می توان به همه امکانات مورد انتظار و فعلی در مورد Zoé امیدوار بود ، یعنی: تهویه مطبوع اتوماتیک ، کمک پارکینگ عقب ، ویندوزهای برقی یا دوربین نمای عقب. وسایل رانندگی وقت دارد که با تولید با تولید تکامل یابد, اما کمک ترمز اضطراری ، خواندن علائم راهنمایی و رانندگی یا کمک در خط نباید غایب باشد.

سورپرایز: اولین تصویر از فضای داخلی R5 جدید !

 • 1/7در اینجا فضای داخلی R5 جدید است!
 • 2/7R5 برقی حق دارد هنگامی که تجارت است ، سریال ویژه رولان-گاروس را داشته باشد
 • 3/7سایه سفید ساتن سفید مخصوص R5 Roland-Garros است
 • 4/7Electric Renault 5 هنوز در حالت مفهوم است
 • 5/7شبکه های جانبی R5 Roland-Garros دارای نماد این مسابقات ، با نور پس زمینه است
 • 6/7مفهوم الکتریکی Renault 5 Roland-Garros یک مدل سری غالب است
 • 7/7داشبورد آینده Renault 5 Electric 2024 فرمان و راحتی این منظره را به دست خواهد گرفت ، اما صفحه های دیجیتالی کوچکتر خواهند بود
 • 7/7در اینجا فضای داخلی R5 جدید است!

این مدل شما را مورد علاقه خود قرار می دهد ?
سورپرایز: اولین تصویر از فضای داخلی R5 جدید !

رنو با مخفی کردن R5 ، که برای پنهان کردن کمی دارد ، با اعصاب ما بازی می کند. اگر نه داخلی ، که تا حدی آشکار شده است.

از زمان ارائه مفهوم در سال 2021 ، این یک تفسیر است که بگوییم رنو وقت خود را می گیرد تا چیزی غیر از طراحی بیرونی برقی برقی R5 را به ما نشان دهد. این تغذیه – هوشمندانه – از همه ناامیدی بیشتر همانطور که تولید کننده الماس از ابتدا قول داده بود که این مفهوم بسیار نزدیک به مدل سریال باشد.

داشبورد آینده Renault 5 Electric 2024 فرمان و راحتی این منظره را به دست خواهد گرفت ، اما صفحه های دیجیتالی کوچکتر خواهند بود

بنابراین همه انتظارات به کابین این خودروی شهری امیدوارکننده آورده شده است که سازنده آن برای پوشاندن هر یک از نمونه های اولیه ، بسیار مراقبت می کند. تا امروز ، از آنجا که این برند از یک خیابان چاه در زمان مناسب که قادر به ترسیم دوربین خود بود شگفت زده شد. تصویر از کیفیت عالی برخوردار نیست ، اما در حال حاضر برخی از درس ها را ارائه می دهد. با این وجود به ما این امکان را داد که با گرفتن عناصر به نام “حمل و نقل” که قبلاً در صفحه نمایش دیده می شود ، تصویر زیر را انجام دهیم.تصویر

منظره ، شما آنجا هستید ?

سعادت

اگر بتوانیم به یک اصالت کوچک در داخل الماس امیدوار باشیم ، احتمالاً هیچ چیز نخواهد بود. همکاران ما از سرسره مانند این قادر به جاودانه کردن مکان درایور با یک “پانل” از صفحه ها به سمت آن بود در مگان یافت شد. و به خصوص منظره. رشته Comodos در پشت فرمان نیز وجود دارد ، با یک لمس کوچک خوب مانند آرم الماس در انتهای انتخاب سرعت. تفاوت با منظره در سطح قسمت مرکزی انجام می شود زیرا صفحه نمایش در پایین کنسول مرکزی قرار نمی گیرد. این توسط هواداران پشتیبانی می شود که چنین نمی شوند بدون یادآوری آنها. از یک ساندرو داسیا. R5 منظره نیست ، شما باید در مکان های خاصی پس انداز کنید.

R5 برقی حق دارد هنگامی که تجارت است ، سریال ویژه رولان-گاروس را داشته باشد

اکنون این باقی مانده است که بخشی را که با مسافر روبرو خواهد شد ، کشف کنیم: آیا ما حق رگه هایی را خواهیم داشت که یکی از امضاهای R5 سالهای گذشته بود ? رنو آیا جرات کمی جنون را در یک اتومبیل که به ناچار یک طرف دوست داشتنی و یادآوری در گذشته خواهد داشت ? پاسخ خیلی زود ، به امید اینکه رنو سرانجام اصطلاحی را به حالت تعلیق بگذارد که کمی دوام داشته باشد.

با توجه به استاندارد اندازه گیری های استاندارد ما ، خودمختارهای واقعی بهترین اتومبیل های برقی را مقایسه کنید. ظرفیت باتری ، مصرف ، استقلال ، ما همه چیز را به شما می گوییم !

برقی R5: در اینجا طعم طراحی دائمی ماشین شهر است

رنو قبل از راه اندازی مجدد برقی خود از R5 در مرحله نهایی است. به عنوان اثبات ، ماشین مجدداً شهری چندین بار در جاده کاملاً استتار دیده شده است. فرصتی برای ما برای نگاه کردن به خطوط این نسخه شبه تعریف.

رنو 5 کامو برقی

همانطور که ممکن است بدانید ، رنو قصد دارد به یک بهار فرسوده اما مؤثر اعتماد کند تا مکانی در بازار برقی پیدا کند: دلتنگی. برای این کار ، برند الماس دو مدل اسطوره ای را احیا می کند ، یعنی R5 و 4L. در واقع ، این دو ماشین شهری برجسته برمی گردند از سال 2024 در “واته” و مجدداً مدرن.

و دقیقاً ، رنو اکنون قبل از راه اندازی برقی R5 در جاده های فرانسه در مرحله نهایی است. در واقع ، سازنده در حال حاضر تمام جزئیات را با آن تصفیه می کند آزمایش های جاده ای باز از طريق نمونه های اولیه قبل از سریال استتار. در اینجا جای تعجب آور نیست ، این روشی است که توسط اکثریت قریب به اتفاق تولید کنندگان اتخاذ شده است: نمونه اولیه ، آزمایش های داخلی و آزمایش های جاده ای قبل از ارائه مدل نهایی.

کسی که قرار است Zoé را در کاتالوگ این برند جایگزین کند ، چندین بار روی قیر شش ضلعی مشاهده شده است. با وجود استتار ، ما توجه می کنیم که به نظر نمی رسد مدل پیش سری از ماشین مفهومی ارائه شده توسط رنو در ژانویه سال 2021 دور شود.

رنو 5 کامو برقی

یک مدل پیش سری نسبتاً نزدیک به ماشین مفهومی سال 2021

آهنگ ها مطمئناً کمتر گسترده هستند ، اما همچنین نسبت به مفهوم بسیار پرقدرت و اغراق آمیز هستند. تفاوت دیگر, آینه ها در اندازه برنده شدند, در حالی که اکنون آنتن شکل باله کوسه دارد. یکی دیگر از اصلاحات قابل توجه در قسمت جلویی است ، جایی که رنو بدیهی نصب کرده است یک هوای پایین که سنسور رادار را در خود جای داده است.

اگر ما اعتقاد داشته باشیم که شکل های بیش از استتار ، دسته های جلو کلاسیک به نظر می رسند. در عقب, این R5 برای دستگیره های درب نصب شده روی ویندوزهای پایین تصمیم گرفت. سبکی که توسط آلفا رومئو محبوب شده است و ما به ویژه در Clio و Zoe پیدا می کنیم.

رنو 5 کامو برقی

با توجه به چراغ های عقب ، ما همچنین توجه می کنیم که سازنده می خواست به نسخه اصلی چشمک بزند این ترتیب به صورت عمودی. سپس ، عکس های جانبی به ما این امکان را می دهند که از حجم ماشین شهر کمی بهتر قدردانی کنیم. همانطور که اعلام شد ، Electric R5 خود را به عنوان یک اتومبیل برقی بیش از حد جمع و جور معرفی می کند. شما فقط باید به درک کوچک و کوچک نگاه کنید تا درک کنید که نباید انتظار سینه هیولا را داشته باشیم.

متأسفانه ، عکاسان در پشت این تصاویر ناگفته نمی توانند به اندازه کافی به وسیله نقلیه نزدیک شوند تا محفظه مسافر را ضبط کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این موضوع باید به خروجی های R5 دیگر برسیم.

 • اشتراک اشتراک ->
 • توییتر
 • اشتراک گذاری
 • ارسال به یک دوست