تنظیم کننده Renault Megane E-Tech 100 ٪ برقی-Renault ، بروشور مجازی 2022 Renault Megane E-Tech All-Terrain با رنگ با رنو نگهداری

Renault Megane E-Tech Electric

.

Renault Megane E Tech Electric

پیکربندی خود را پیدا کنید

MEGANE E-Tech 100 ٪ برقی

تعادل

جایزه اکو 5000 یورو کسر شده
MEGANE E -TECH 100 ٪ Electric Equilibre EV40 130ch Standard Charge -B

فنی

جایزه اکو 5000 یورو کسر شده
MEGANE E -TECH 100 ٪ Electric Techno EV60 220ch Super Load -C

نماد

جایزه اکو 5000 یورو کسر شده
MEGANE E -TECH 100 ٪ نماد الکتریکی EV60 220ch Super Load -C
نسخه ها را مقایسه کنید

اطلاع قانونی :: برخی از نسخه ها ممکن است هنگام سفارش هنوز در دسترس نباشند. لطفاً به فروشنده خود نزدیک شوید تا با جزئیات بیشتر مهلت ها و سهام موجود را پیدا کنید.

همه چیز به گونه ای انجام شده است که محتوای این تنظیم کننده در تاریخ امروز دقیق و به روز باشد. به عنوان بخشی از سیاست بهبود مداوم محصول خود ، رنو حق دارد ، در هر زمان ، تغییراتی در مشخصات و وسایل نقلیه و لوازم جانبی شرح داده شده و ارائه شود. این اصلاحات در اسرع وقت به نمایندگی ها اطلاع داده می شود. بسته به کشورهای بازاریابی ، نسخه ها ممکن است متفاوت باشند ، تجهیزات خاصی ممکن است در دسترس نباشند (استاندارد ، اختیاری یا لوازم جانبی). لطفاً برای دریافت جدیدترین اطلاعات با فروشنده محلی خود مشورت کنید. با توجه به محدودیت های فنی ، رنگهای تکرار شده در این تنظیم کننده می توانند کمی با رنگ های واقعی رنگ یا مواد تزئینی داخلی متفاوت باشند.

چرم: هر صندلی که در این سایت در چرم تعیین شده است از چرم واقعی و بخشی از نساجی روکش شده تشکیل شده است. قوطی های اهرم سرعت و پرواز که در چرم تعیین می شوند در پوسته چرمی است. برای هرگونه دقت در مورد مواد مورد استفاده ، می توانید با مشاور فروش خود تماس بگیرید.

تصاویر غیر پیمایشی. کلیه حقوق محفوظ است.

ما به شما اطلاع می دهیم که این شبیه سازی به شما امکان می دهد لوازم جانبی را با تأمین مالی شبیه سازی شده ادغام کنید ، اما این که هنگام خرید وسیله نقلیه خود ، چنین امکان ارائه نمی شود. هر لوازم جانبی قابل تأمین نیست و فقط به صورت نقدی قابل پرداخت خواهد بود.

*ارزیابی صرفه جویی در مصرف سوخت با مقایسه با یک وسیله نقلیه جمع و جور در همان بخش با مصرف 7.5 لیتر در هر 100 کیلومتر (“Bicorps Compact و Tricorps ، از 4.1 متر تا 4.5 متر”) بر اساس متوسط ​​مسافت پیموده شده سالانه 15،000 کیلومتر تعیین می شود. هزینه های مصرف سوخت و برق بر اساس ارقام متوسط ​​در فرانسه ، یعنی 2.099 یورو در لیتر و 0.183 یورو/کیلووات ساعت در فوریه 202222.

.

Renault Megane E-Tech Electric

رنگ ها بسته به مدل ها و نسخه ها ممکن است متفاوت باشد.

0 گرم در کیلومتر

Renault Maintenon این حق را دارد که بدون توجه به رنگ ها ، تجهیزات یا مشخصات مفصل در این سایت ، اصلاحاتی را انجام دهد. رنگ وسایل نقلیه می تواند کمی با رنگهای نمایش داده شده در این سایت متفاوت باشد. لوازم جانبی ارائه شده در سایت به طور جداگانه فروخته می شوند. این صفحه فقط نشانگر است ، شما باید قیمت ها ، سطح تجهیزات و در دسترس بودن نسخه و گزینه های مربوط به فروشنده را بررسی کنید. قیمت های مشخص شده نشانگر است ، ممکن است در صورت بروزرسانی توسط تولید کننده ، تغییرات در مالیات یا تبلیغات گاه به گاه متفاوت باشد. عکس غیر پیمانکاری.

برای سفرهای کوتاه ، از پیاده روی یا دوچرخه سواری استفاده کنید. به یاد داشته باشید به کارپول. به طور روزانه ، حمل و نقل عمومی را انجام دهید. #sédéplecemounspolluer